محفلي براي آثار موسیقی شخصي شما

گلابتون

مدیر بازنشسته
گلاب خانم و دلشده عزيز! راستش تو زمينه موسيقي سنتي زياد كه نه تقريبا هيچ اطلاعاتي ندارم...ولي تو نوع خوندتون حس مي كردم بيشتر بايد با آهنگ هماهنگ باشه.تصور مي كنم جاي كار بيشتر هم داشت!البته اميدوارم اشتباه كنم..
با آرزوي بهترين ها:gol:

كامران جان شكسته نفسي ميفرماييد ...عزيزجان كاملا حق با شماست ..چون اين آهنگ رو دلشده عزيز قبلا زده بودند...و بنده هم جدا گانه خونده بودم... ما فقط اونها رو باهم ميكس كرديم...همين...يعني اين آهنگ براي اين كلام نبوده ...و اين كلام نيز براي اين آهنگ نبوده...ايشالا در كارهاي بعدي حتما مراعات خواهد شد... باز هم متشكرم از دقت نظرتون.:gol:

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
گلابتون عزیز
راستش رو بخوای کارت خیلی زیباست.
هم انتخاب شعر و هم انتخاب موسیقی و مهمتر از همه صدای شما طوری با هم گره خورده اند که نمیشه تفکیک شون کرد.
شعر که کاملا زیباست.
موسیقی هم که استادانه زده شده.
صدای شما هم که متناسب است.
من فقط به جز اینکه بگویم که حواست رو به میکرفون بده که ضربه نخوره!(منظور 3:25) چیزی دیگری نمیتونم بگم.:D
کار دلشده هم قبلا تصدیق کردم اما تو این آهنگ تصدیق 3 برابر میشه!
فقط زیباست.
منتظر کار بعدی هستم. اگر از اشعار حافظ استفاده بشه هم بد نیست.
برم از دوباره گوش کنم.
موفق و پیروز باشید.
یاحق

delshode

عضو جدید
سلام خدمت دوستان عزيز
از اينكه به اين ريز بيني آهنگ هارو گوش ميدين بسيار خوشحال هستم
خدمت كامران عزيز عرض كنم كه :
همونطور كه گلابتون عزيز فرمودند اين دو اثر كاملا جداگانه ضبط شده و ميكس شده اند
اگر كار ميكس هم مشكلي داره ببخشيد چون من حرفه اي نيستم و باره اول بود كه آهنگ ميكس ميكردم
و همچنين خدمت عليرضا عزيز
از اين همه لطفي كه به بنده داريد ممنون
بنده خودم رو لايق اين همه تعريف و تمجيد شما نميدونم:sweatdrop:
اميدوارم كه مورد پسند شما واقع شده باشه
يا حق

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
آدم وقتي صبح به نيت درس خوندن از خواب پاشه و ببينه كه حسش نيست،چي كار بايد بكنه؟؟
خب من شخصا نشستم پشت كيبورد و قطعه numb اثر گروه Linkin Park رو زدم...البته اصل آهنگ شكل كاملا متالي داره ولي از اونجايي كه تو يكي از كنسرت هاي اين گروه مايك شينودا اين آهنگ رو به اين شكل زده بود،منم فكر كردم بد نيست همچين كاري بكنم...
چندان به قشنگيش اميدوار نيستم،ولي ديگه از يه كار اول صبحي با چاشني رياضي1 بيشتر از اين نميشه توقع داشت!:redface:

http://rapidshare.com/files/169755886/Numb__piano_version_.wma.html

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
كامران جان شكسته نفسي ميفرماييد ...عزيزجان كاملا حق با شماست ..چون اين آهنگ رو دلشده عزيز قبلا زده بودند...و بنده هم جدا گانه خونده بودم... ما فقط اونها رو باهم ميكس كرديم...همين...يعني اين آهنگ براي اين كلام نبوده ...و اين كلام نيز براي اين آهنگ نبوده...ايشالا در كارهاي بعدي حتما مراعات خواهد شد... باز هم متشكرم از دقت نظرتون.:gol:
گلاب خانم قطعه زيباتونو براي والده محترم هم پخش كردم..ايشون ضمن قدرداني از نواي دلسوز استاد دلشده و صداي زيباي شما يه نقدي كردن.به اين مضمون كه صداي جناب عالي خالي از حسه! جوري كه انگاري دارين از روي يه برگه كاغذ ديكته ميگين! البته من خودم شخصا با اين حرف تا حدي موافقم! حس دادن به صدا كاري ضروري است و در عين حال بايد با درايت انجام شود..يعني كه انقدر احساس بهش داده نشه كه به قولي لوس شه! احساس حقيقي و در عين حال كنترل شده! :redface::gol:

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
Kamran Razzaz عزیز
واقعا اینو خودت زدی؟!
بابا این که خیلی قشنگ هستش.
واقعا زیباست.خدایی اگر مقایسه رو بذاریم بکنار Kamran Razzaz اگه خودت هم ادامه بدی میتونی خیلی بهتر از اون آهنگهایی که میگی از روشون زدم ،بهتر بزنی.
مثلا فایل قبلی رو که گفتی آخرش رو از اهنگ nothing else matters زدی وقتی آهنگ اصلی رو گوش دادم با خودم میگفتم اهنگی که تو زدی که خیلی قویتر میتونه باشه البته اگه یه کم کار بکنی روش.
راستش رو بخوای با اینکه اون فایل رو الان ندارم بدون تعارف بهت میگم اون تیکه ی اهنگ تو رو بیشتر از تیکه ی آهنگ اصلی دوست داشتم.
خواهش میکنم اون تیکه رو از دوباره بزن حتی اگه یه دقیقه میشه واقعا زیباست.
در ضمن باید یه تشکر ویژه ازت بکنم که منو با این سبک داری آشنا میکنی و .....
آهنگهایی که معرفی کردی واقعا زیبا هستن.
من هم یه آهنگ زیبا بهت معرفی میکنم اونم آهنگ holy mother هست که اريك كلاپتن و پاواروتي با هم خوندن واقعا زیباست اگه میتونی و وقتش رو داری آهنگش رو بزن.
یه نکته:
فکر کنم تا حالا فکر کردید من هر چیزی شما بزارید من زود اونو تایید میکنم و هی میگم خوبه! ولی حقیقتا این طور نیست وقتی چیزی خوب باشه نمیشه ایراد الکی بهش گرفت که برای من این آهنگهای جدیدتون عالی هستند و جای ایراد رو بستند، حداقل برا من اینطوره.
موفق و پیروز باشید.
یا حق :gol:

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
Kamran Razzaz عزیز
واقعا اینو خودت زدی؟!
بابا این که خیلی قشنگ هستش.
واقعا زیباست.خدایی اگر مقایسه رو بذاریم بکنار Kamran Razzaz اگه خودت هم ادامه بدی میتونی خیلی بهتر از اون آهنگهایی که میگی از روشون زدم ،بهتر بزنی.
مثلا فایل قبلی رو که گفتی آخرش رو از اهنگ nothing else matters زدی وقتی آهنگ اصلی رو گوش دادم با خودم میگفتم اهنگی که تو زدی که خیلی قویتر میتونه باشه البته اگه یه کم کار بکنی روش.
راستش رو بخوای با اینکه اون فایل رو الان ندارم بدون تعارف بهت میگم اون تیکه ی اهنگ تو رو بیشتر از تیکه ی آهنگ اصلی دوست داشتم.
خواهش میکنم اون تیکه رو از دوباره بزن حتی اگه یه دقیقه میشه واقعا زیباست.
در ضمن باید یه تشکر ویژه ازت بکنم که منو با این سبک داری آشنا میکنی و .....
آهنگهایی که معرفی کردی واقعا زیبا هستن.
من هم یه آهنگ زیبا بهت معرفی میکنم اونم آهنگ holy mother هست که اريك كلاپتن و پاواروتي با هم خوندن واقعا زیباست اگه میتونی و وقتش رو داری آهنگش رو بزن.
یه نکته:
فکر کنم تا حالا فکر کردید من هر چیزی شما بزارید من زود اونو تایید میکنم و هی میگم خوبه! ولی حقیقتا این طور نیست وقتی چیزی خوب باشه نمیشه ایراد الکی بهش گرفت که برای من این آهنگهای جدیدتون عالی هستند و جای ایراد رو بستند، حداقل برا من اینطوره.
موفق و پیروز باشید.
یا حق :gol:
جناب لطف داري به من! من به خوابم هم نمي بينم كه بتونم به قشنگي جيمز هتفيلد(كسي كه آهنگ nothing else matters رو زده) گيتار بزنم!
كاراي اريك كلاپتون واقعا محشره! گيتاريس واقعا بزرگيه!
در مورد سبك هم بايد بگن كه آهنگايي كه من لينكشونو دادم كاراي آرومي هستن(مثلا همين nothing else matters از كاراي ملوديك گروه متاليكا است) كاراي متال،بخصوص سبك death سرشار از خشونت و فريادن كه اگه لينكي ازشون بزارم فكر كنم رسما ديگه سراغ منم نياين!:D
ممنون از توجه و لطفت!:gol::redface:

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
با تایید حرف دوست خوبم Kamran Razzaz
قبلا وقتی روی آهنگ اول گلابتون عزیز نقد شد میخواستم بگم:
درسته که گفتیم این جور و آن جور باشه ولی مهم این اینه که صدای خودت حفظ بشه ،نمیدونم چطور بهت بگم ولی اگه آهنگ قبلیت رو گوش بدی فکر کنم منظورم رو بفهمی.
البته برای بار چندم می گم که کارت خیلی زیباست.
در ضمن Kamran Razzaz عزیز اگه میشه برای مادر محترماتان آهنگ قبلی رو بزار و ببین نظرش چیه.
فکر کنم نظرش در مورد آهنگ قبلی چیز دیگه باشه (در مورد حس خواندن)
یا حق

گلابتون

مدیر بازنشسته
كامران جان من نظرم رو در مورد آخرين كارت قبلا برات گفته بودم...خواستم اينجا هم برات بگم...كارت واقعا عاليه...يعني به نظر من هم از كارهاي قبليت خيلي خيلي زيباتره...يه چيز متفاوت از كار دراومده....عاليه...اميدوارم بتونيم بعدها با هم كاركنيم...البته بعيد ميدونم چون سبك خوندن با اين سبك مغايرت داره....گرچه من در خصوص اين سبك اصلا چيزي نميدونم...:w05:

شايد اين سبك هم كارهاي آروم و گلاب پسند داشته باشه...داره كامران ؟؟؟:surprised::redface:

گلابتون

مدیر بازنشسته
گلاب خانم قطعه زيباتونو براي والده محترم هم پخش كردم..ايشون ضمن قدرداني از نواي دلسوز استاد دلشده و صداي زيباي شما يه نقدي كردن.به اين مضمون كه صداي جناب عالي خالي از حسه! جوري كه انگاري دارين از روي يه برگه كاغذ ديكته ميگين! البته من خودم شخصا با اين حرف تا حدي موافقم! حس دادن به صدا كاري ضروري است و در عين حال بايد با درايت انجام شود..يعني كه انقدر احساس بهش داده نشه كه به قولي لوس شه! احساس حقيقي و در عين حال كنترل شده! :redface::gol:

وااااااااي كامران...جدي ميگي..؟؟؟؟.:redface::redface::redface:

از جانب بنده از ايشون تشكر كنيد و بفرماييد كه بر ديده منت...چشم..مرحمت فرمودند كه به اين كارهاي ناچيز بنده گوش دادند...سپاسگذار و دست بوس هستم..حتما سعي ميكنم مطلبي رو كه فرموديد رعايت كنم...:gol:

كامران توروخدا بهشون ميگفتيد كه من تازه كارم...بخدا اين سومين كارم بود...شرمنده بخدا ...از خجالت آب شدم.:w05::redface::redface::redface::w05:

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
كامران جان من نظرم رو در مورد آخرين كارت قبلا برات گفته بودم...خواستم اينجا هم برات بگم...كارت واقعا عاليه...يعني به نظر من هم از كارهاي قبليت خيلي خيلي زيباتره...يه چيز متفاوت از كار دراومده....عاليه...اميدوارم بتونيم بعدها با هم كاركنيم...البته بعيد ميدونم چون سبك خوندن با اين سبك مغايرت داره....گرچه من در خصوص اين سبك اصلا چيزي نميدونم...:w05:

شايد اين سبك هم كارهاي آروم و گلاب پسند داشته باشه...داره كامران ؟؟؟:surprised::redface:
من كماكان در آن قطعه كلاسيك معهود كانهو آهو در گٌل گير كردم! اصلا يه كاري مي كنيم! من ريتم كلي آهنگو براتون آپلود مي كنم...اگه مورد پسند و قابل كار بود كه ادامه مي دم اگر كه نه كلا از بيخ بي خيالش ميشم!
راستش كاراي متال آروم هم داره! ولي خب آرومش كلي با آروم سبكاي ديگه فرق داره ديگه! :redface: البته همين آهنگ nothing else matters مورد محبوب بيشتر مردم هستش! از اين آرومتر هم هست ولي بايد ديد ميشه باهاش ارتباط برقرار كرد يا نه!:gol:

peyman saratan

عضو جدید
اینم واسه خاطر گلابتون که شرمندش شدم..

اینم واسه خاطر گلابتون که شرمندش شدم..

گلابتون جون نشد اون آهنگی که تو آلبوم خوندم بذارم ولی 1 ساعت پیش یدونه همین طوری از رو یه آهنگ خوندم میزارم امید وارم خوشتون بیاد....

peyman saratan:redface::redface:

راستی هر کس خواست میتونم آوازی که خوند رو رمیگس کنم بزام اینجا جالب میشه اگه بخوایین البته ها....:gol::gol:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود دوستان

يكي از دوستام علاقه زيادي به خوانندگي داره كه واسه شروع يه آهنگي رو تو استوديو خونده ميخواست نظر شمارو در مورد صداش بدونه اگه دوست داشتين دانلود كنيد ;)...(البته موزيك اين آهنگ همون آهنگ خيالي نيسته ولي شعرش عوض شده! )

كيفيت 2.5 مگابايت

كيفيت 5 مگابايت

bilesan singer

عضو جدید
موزیک

موزیک

من دوست شادمهربازم که علاقه زيادي به خوانندگي داره يه آهنگي رو خوندم ميخواستم نظر شمارو در مورد صدام بدونم اگه دوست داشتين دانلود كنيد ;)...(البته موزيك اين آهنگ ماله حمید عسگری هههههههههههههههههههههه)
http://www.4shared.com/file/73626755/eb77681f/bilesan_vase_ine_ke_mimordam.html?s=1

البته کیفیت دارش رو بعد که تونستم کانورت کنم میزارم

bilesan singer

عضو جدید
سينگر جان يه سوال عزيز:

شما كارتون رو با چه وسيله ايي ضبط ميكنيد...؟؟؟:redface:

خدمت شما عرض كنم ام پي 4 ميكرفن منه ولي كاري كه دوست خوبم شادمهرباز از طرف
من آپلود كرد تو استوديو خونده شده كه خيلي ضعيفه و زياد از كار خوشم نيومد فالژ خوندم و
تنظيم كننده اشاره ام نكرد ...
در مورد استقبال بچه ا از كارا خيلي متعصف شدم و انتظارم از اينجا بيش از اين بود
قبول دارم كارام عيب داره ولي اي كاش....:warn::warn::warn::warn::warn::warn::warn::warn::warn::warn::warn::warn::warn::warn::surprised:

گلابتون

مدیر بازنشسته
سينگر جان من از طرف تمام دوستان به شما خوش آمد ميگم...و اميدوارم كه همراهي مارو قابل بدونيد...اما درخصوص استقبال خدمتتون عرض كنم كه عضوهاي فعال اين تاپيك دو سه نفر بيشتر نيستند كه الان هم ايام امتحانات هست و همگان مشغول درس هستند ...شما هم بايد اين مطلب رو مد نظر داشته باشيد و با دوستان همراهي كنيد...ممنونم.

در خصوص كار اولتون هم واقعا عالي بود...

اما درخصوص كار آخرتون ...متاسفانه من خيلي ( كه يعني اصلا ) وارد نيستم و صاحب نظر نيستم...اما درحد يك شنونده معمولي خدمتتون عرض كنم انگار خواستيد با كسي همسرايي كنيد ...و صداي خودتون رو كاملا آزاد نكرديد ...و در تمام مدت حواستون به كسي بوده كه خواستيد همراهيش كنيد....و همينطور موسيقي با صداتون همراه نيست ...ضعيف و قوي ميشه ..و گاهي اصلا به گوش نميرسه....

البته شرمنده ها ...بازم بگم من اصلا از موسيقي و خوانندگي اطلاع كافي ندارم و اميدوارم دوستان بيايند و نظر كارشناسانه بهتري خدمتتون بدن.....معذورم از اساعه ادبي كه خدمتتون كردم...

منتظر كارهاي بعديتون هستم عزيز:redface::gol:

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
خدمت شما عرض كنم ام پي 4 ميكرفن منه ولي كاري كه دوست خوبم شادمهرباز از طرف
من آپلود كرد تو استوديو خونده شده كه خيلي ضعيفه و زياد از كار خوشم نيومد فالژ خوندم و
تنظيم كننده اشاره ام نكرد ...
در مورد استقبال بچه ا از كارا خيلي متعصف شدم و انتظارم از اينجا بيش از اين بود
قبول دارم كارام عيب داره ولي اي كاش....:warn::warn::warn::warn::warn::warn::warn::warn::warn::warn::warn::warn::warn::warn::surprised:
خوش اومدي برادر! اميدوارم روز به روز كارات بهتر بشه! مطمئنم كه ميشه!;):gol:

آخرین ویرایش:

peyman saratan

عضو جدید
خوش اومدي برادر! اميدوارم روز به روز كارات بهتر بشه! مطمئنم كه ميشه!;):gol:

سينگر جان من از طرف تمام دوستان به شما خوش آمد ميگم...و اميدوارم كه همراهي مارو قابل بدونيد...اما درخصوص استقبال خدمتتون عرض كنم كه عضوهاي فعال اين تاپيك دو سه نفر بيشتر نيستند كه الان هم ايام امتحانات هست و همگان مشغول درس هستند ...شما هم بايد اين مطلب رو مد نظر داشته باشيد و با دوستان همراهي كنيد...ممنونم.

اما درخصوص كار آخرتون ...متاسفانه من خيلي ( كه يعني اصلا ) وارد نيستم و صاحب نظر نيستم...اما درحد يك شنونده معمولي خدمتتون عرض كنم انگار خواستيد با كسي همسرايي كنيد ...و صداي خودتون رو كاملا آزاد نكرديد ...و در تمام مدت حواستون به كسي بوده كه خواستيد همراهيش كنيد....و همينطور موسيقي با صداتون همراه نيست ...ضعيف و قوي ميشه ..و گاهي اصلا به گوش نميرسه....

البته شرمنده ها ...بازم بگم من اصلا از موسيقي و خوانندگي اطلاع كافي ندارم و اميدوارم دوستان بيايند و نظر كارشناسانه بهتري خدمتتون بدن.....معذورم از اساعه ادبي كه خدمتتون كردم...

منم به نوبه خودم به شما دوست عزیز تبریک میگم به قوله آبجی گلاب و کامران عزیز امیدوارم که کاراتون رو به روز بهتر شه ویکی از بهترین ها باشین ;):gol:
همیشه موفق باشین:gol
:

bilesan singer

عضو جدید

میدونم الان سر همه شلوغ انشا الله امتحانات تموم بشه هم اینجا رونق بگره هم تعداد بازدید کنندها بیشتر شن .گلابتون و جناب دلشده عزیز کارتون خیلی قشنگ بود .امیدوارم
از این به بعد به دنبال بالا بردن کیفیت باشید..
درمورد -تو بمان-:نت موسیقی خیلی قشنگی داشت مخصوصا 1/4 اول آهنگ اما ای کاش رو ضبط موسیقی و فضا سازی مثل اکو دادن (ریورب)به صدا کار میکردید.گرچه می دانم که اینکار
خیلی سخت میشه با کیفیت شد اما خواستارم همه با هم در جهت رونق این محفل تلاش کنیم .منم تا کاره قشنگهنجام ندم فعالیتم و قطع میکنم...

خانوم گلابتون .بنده بی لسان هستم :smile:نه سینگر.واقعا از انتقادتون خوشحال شدم خیلی امیدوار به سودمندیه سایت شدم .چند روز ÷یش که داشتم با شادمهر باز صحبت میکردم به این نتیجه رسیده بودیم که شما منو یه آدم آماتور فرض کردین که با گوش دادن کار متوسط به بالایش نمره ی رضایت را به او می دهین .البته خدا کنه منظورم را درست متوجه شین نمی خوام بگم حرفه ایم اصلا یه کلاسم آواز نرفتم اما دوست دارم انتظارات از من بالا باشه تا من روزی سر شکسته نشم متشکرم
از بقیه دوستان هم می خواهم نظرشونو در مورد صدام بدن
:heart::gol::heart::gol::que:

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
Scarborough fair اسم يكي از آهنگهاي سنتي كشور انگلستانه! يه چيزي تو مايه هاي كاراي گل نراقي خودمون! با يكي از بچه ها اين آهنگ كوتاه رو زديم. اميدوارم خوشتون بياد.كار ويژگي خاصي نداره. هدفم بيشتر آشنايي با موسيقي غرب بود.
http://rapidshare.com/files/177146883/scarborough_fair.wma.html

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
اينم متنش:

?Are you going to Scarborough fair
Parsley,sage
Rose marry & thyme
Remember me to one who lives there
For once,she was a true love of mine
Tell her to make me a cam brick shirt
Parsley,sage
Rose marry & thyme
Without any seam or needle work
Then she'll be a true love of mine

گلابتون

مدیر بازنشسته
ممنونم كامران جان بازم مثل دفعات قبل خيلي خيلي زيبا بود...فكر كنم داره به موسيقي هاي گلاب پسند نزديك ميشه...آرامش خاصي داشت...متشكرم و موفق باشي عزيز.:gol::redface:

گلابتون

مدیر بازنشسته
میدونم الان سر همه شلوغ انشا الله امتحانات تموم بشه هم اینجا رونق بگره هم تعداد بازدید کنندها بیشتر شن .گلابتون و جناب دلشده عزیز کارتون خیلی قشنگ بود .امیدوارم
از این به بعد به دنبال بالا بردن کیفیت باشید..
درمورد -تو بمان-:نت موسیقی خیلی قشنگی داشت مخصوصا 1/4 اول آهنگ اما ای کاش رو ضبط موسیقی و فضا سازی مثل اکو دادن (ریورب)به صدا کار میکردید.گرچه می دانم که اینکار
خیلی سخت میشه با کیفیت شد اما خواستارم همه با هم در جهت رونق این محفل تلاش کنیم .منم تا کاره قشنگهنجام ندم فعالیتم و قطع میکنم...

خانوم گلابتون .بنده بی لسان هستم :smile:نه سینگر.واقعا از انتقادتون خوشحال شدم خیلی امیدوار به سودمندیه سایت شدم .چند روز ÷یش که داشتم با شادمهر باز صحبت میکردم به این نتیجه رسیده بودیم که شما منو یه آدم آماتور فرض کردین که با گوش دادن کار متوسط به بالایش نمره ی رضایت را به او می دهین .البته خدا کنه منظورم را درست متوجه شین نمی خوام بگم حرفه ایم اصلا یه کلاسم آواز نرفتم اما دوست دارم انتظارات از من بالا باشه تا من روزی سر شکسته نشم متشکرم
از بقیه دوستان هم می خواهم نظرشونو در مورد صدام بدن
:heart::gol::heart::gol::que:

والا راستشو بخواين خيلي متوجه منظورتون نشدم...اما دركل از اساعه ادبي كه خدمتتون كردم متاسفم...من قبلا هم گفتم از موسيقي هيچي نميدونم...:gol::redface:
اميدوارم كارهاي خوب شما رو بازم بشنويم...:gol:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا راستشو بخواين خيلي متوجه منظورتون نشدم...اما دركل از اساعه ادبي كه خدمتتون كردم متاسفم...من قبلا هم گفتم از موسيقي هيچي نميدونم...:gol::redface:
اميدوارم كارهاي خوب شما رو بازم بشنويم...:gol:

گلاب جون منظورش اين بود كه تو هر نوع كاري رو تحويل ميگيري (يعني من بهش گفتم گلاب تو ذوق كسي نميزنه ;))

بالا