محفلي براي آثار موسیقی شخصي شما

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
منظورم اون تیکه آهنک آرومه هست که پارت یک که تموم میشه مزنن بعد یهو تند میشه میره پارت بعد.به نظر خیلی سخت نیستا.من عاشق این تیکه هستم.
فكر كنم گرفتم كجا رو ميگي! اون تيكه هم كرك گيتار ميزنه هم جيمز! مال جيمزش رو شايد بتونم بزنم ولي مال كرك روشك دارم به گروه خونيم بخوره! :redface:

delshode

عضو جدید
سلام دوست عزيز من كارت رو گوش كردم و خيلي زيبا بود
البته من به شخصه خيلي خيلي كم آهنگ متال گوش دادم ولي سولو رو خيلي دوست دارم
به نظر من در سولو هستش كه قدرت نوازندگي بيشتر مشخص ميشه
البته فكر كنم يه فرقهايي بين متال و راك باشه ها ....(درست نميدونم)
ولي اگه تلفيق راك رو بخواهي ميتوني از كارهاي نامجو استفاده كني (كارهاش واقعا تامل برانگيزه)
در كل ممنون كه از كارهات براي ما گذاشتي
منتظر كارهاي بعديت هستم

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
سلام دوست عزيز من كارت رو گوش كردم و خيلي زيبا بود
البته من به شخصه خيلي خيلي كم آهنگ متال گوش دادم ولي سولو رو خيلي دوست دارم
به نظر من در سولو هستش كه قدرت نوازندگي بيشتر مشخص ميشه
البته فكر كنم يه فرقهايي بين متال و راك باشه ها ....(درست نميدونم)
ولي اگه تلفيق راك رو بخواهي ميتوني از كارهاي نامجو استفاده كني (كارهاش واقعا تامل برانگيزه)
در كل ممنون كه از كارهات براي ما گذاشتي
منتظر كارهاي بعديت هستم
ممنون از توجه ات دوست گرامي.:gol:
متال خشونتش بيشتر از راكه و از لحاظ موسيقيايي بسيار قوي تره. همچنين راك سبك موسيقي كاملا تجاريه(مثل رپ و پاپ) ولي متال_البته متال اصيل_ كاري با تجارت و امثالهم نداره...
كاراي نامجو كه واقعا محشره.:gol:

-Farzan-

عضو جدید
ممنون از توجه ات دوست گرامي.:gol:
متال خشونتش بيشتر از راكه و از لحاظ موسيقيايي بسيار قوي تره. همچنين راك سبك موسيقي كاملا تجاريه(مثل رپ و پاپ) ولي متال_البته متال اصيل_ كاري با تجارت و امثالهم نداره...
كاراي نامجو كه واقعا محشره.:gol:

سلام
مرسي دوست عزيز...
چند تا پيشنهاد داشتم ممنون ميشم اگر وقت بزاري و نوشته هامو بخوني.
كارتون بسيار زيبا بود.شما كه علاقه به گيتار الكتريك دارين و خصوصا سبك متال به نظر من سرعتتون را بايد بيشتر كنين كه انهم با تمرين زياد درست ميشود.در مورد سولوي اجرايي شما مطمئنا با تمرين بسيار لهجه ي اهنگ اصلي را پيدا ميكند.شما به هر به ان چه بخواهيد ميرسيد حتي بهتر از كرك.
موسيقي فرقي نميكند چه سبكي باشد در هر سبكي اهنگهاي خوب پيدا ميشود.اصل خود موسيقي است.
به قول چاك:"موسیقی قسمتی از زندگی نیست،موسیقی حتی خود زندگی نیست،موسیقی از آن دست چیزهاییست که زندگی معلول آن است"
موفق باشين.

آخرین ویرایش:

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
سلام
مرسي دوست عزيز...
چند تا پيشنهاد داشتم ممنون ميشم اگر وقت بزاري و نوشته هامو بخوني.
كارتون بسيار زيبا بود.شما كه علاقه به گيتار الكتريك دارين و خصوصا سبك متال به نظر من سرعتتون را بايد بيشتر كنين كه انهم با تمرين زياد درست ميشود.در مورد سولوي اجرايي شما مطمئنا با تمرين بسيار لهجه ي اهنگ اصلي را پيدا ميكند.شما به هر به ان چه بخواهيد ميرسيد حتي بهتر از كرك.
موسيقي فرقي نميكند چه سبكي باشد در هر سبكي اهنگهاي خوب پيدا ميشود.اصل خود موسيقي است.
به قول چاك:"موسیقی قسمتی از زندگی نیست،موسیقی حتی خود زندگی نیست،موسیقی از آن دست چیزهاییست که زندگی معلول آن است"
موفق باشين.
فرزان عزيز! از اينكه مي بينم چاك عزيز را ميشناسي بسيار خوشحالم كردي!‌ در مورد برداشت خودم از موسيقي منتظر راه اندازي كار تالار موسيقي هستم! ممنون از توجهت! :gol:
"موسيقي را حمايت كنيد نه شايعات را."

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
آره ببین کامران این قسمتو میگم

دانلود
سرمد جام همون جايي بود كه فكرشومي كردم. خود كار كمي وقت گيره! البته نه زياد. ولي بايد برم از يكي از دوستام گيتار الكتريك بگيرم. چون من خودم گيتار آكوستيك پيكاب دار دارم. و اين قسمت Master نياز به فرت 22 داره كه متاسفانه گيتار من، 21 فرت بيشتر نداره.

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
قبل از هر چيزي بايد از سرمد خان و گلاب خانم عذر خواهي كنم. اون تيكه آهنگ master رو زدم ولي راستش حال ضبط كردنشو نداشتم.اون قطعه كلاسيك معهود رو هم كماكان تو سولوش مونديم(هم خودم هم دوستم) باعث شرمندگيه.:(
يكي دو روز پيش منزل يكي از دوستان بوديم براي فريضه تمرين. اونجا بود كه با دوستم يه هم نوازي باس و گيتار زديم. كه اين هم مال گروه متاليكا است. شروع(Intro) دو تا از آهنگ هاي اين گروه رو زديم با اجازتون.اميدوارم خيلي بد نباشه.
*توضيح: تا دقيقه 1:39 فقط گيتار بيس زده ميشه.بعد از اونه كه گيتار الكتريك هم شروع به زدن مي كنه. راستش تو اين اجرا من يه جورايي هيچ كارم. چون كل بار روي شونه دوستم و گيتار باسي بود كه مي زد. :gol:
http://www.4shared.com/file/71545295/cdf7dc31/Bass__Guitar_Duet.html

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام کامران جان
هنر زیباتون رو گوش دادم خیلی خیلی جالب بود ... دستتون درد نکنه هم خودتون و هم دوستتون .. اگه امکان داره دوستتون هم معرفی بفرمایید که حق مطلب رو ادا کنیم.. و بتونیم ازشون تشکر کنیم..ممنونم:w27:
راستش یه چیزی بگم شاید دوستتون حسودیش بشه... اما توی این موسیقی گرچه قبلا هم گفتم زیاد با این نوع موسیقی آشنایی ندارم....اما از دقیقه 1.39 که ساز خودتون وارد موزیک میشه خیلی جالبتر میشه...قبلش انگار یه حالت آکوردگیری هست...:redface::redface::redface:

goshtasb

عضو جدید
درود گلابتون جان(شرمنده ام که نام زیبای شما را نمی دام و به اجبار از نام کاربری شما بهره می جویم)
صدای زیبا و مخملین شما گوش جان را می نوازد و بسیار بر روح آدمی تاثیر می گذارد.منتها چند نکته را گوش زد می کنم که امیدوارم موجب پیشرفت شما شود:
1-تکنیک های نفس گیری در میان کلام را فرا گیرید(همانند خوانندگان) تا در انتهای جملات بلند طولانی با کمبود نفس مواجه نشوید و به ناچار روی به تنفس عمیق نیاورید
2-یک دکلمه ی خوب و تاثیر گذار . دکلمه ای است که بتواند بر امواج درونی افراد سوار شود واین حاصل نگردد مگر با صعود و فرود های بجا ومناسب همراه با تغییر لخن و سرعت در بیان . دکلمه ی شما از لخنی بدون تغییر و سرعتی یکنواخت برخوردار بود که با توجه به طولانی بودن نسبی آن می تواند برای شنونده ی معمولی ملال آور باشد.
3-طرز بیان جملات بسته به نوع و کاربرد آنها متفاوت است .می بایست جملات را از هم تمیز دهید و هر یک را متناسب با رسالت آن جمله بیان کنید.برخی جملات خبری است.برخی سوالی.برخی استفهام انکاری.برخی تمسخر آمیز .اندوه.آرزو و ....
هریک از این جملات را می بایست با استفاده از تغییر تن صدا و لخن خویش متناسب با کاربرد آن ادا کرد
-------------------------------------------------
متاسفانه در بعد از انقلاب دکلمه کننده ی چندان مطرحی در میان بانوان وجود ندارد(یا من نمی شناسم) که به شما معرفی کنم.منتها به دکلمه های بانو ژاله علو گوش فرا دهید.
اما در پیش از انقلاب اکثر برنامه های موسیقی رادیو همراه با دکلمه های زیبایی است که می تواند برایتان مفید باشد.
------------------------------------------------
با پشتکار هر چه تمام تر به مسیر در پیش گرفته ادامه دهید .زیرا شما استعداد و ابزار آن را در جود خویش دارید.و تنها نیاز به ممارست و آموزش دارید تا پله های ترقی را به سرعت طی کنید.امیدوارم روزی نه چندان دور شاهد آن باشیم که بار دگر صوت دل انگیز بانوی ایرانی بر پهنه ی این سرزمین طنین انداز شود و شما در زمره ی پیشگامان این حرکت باشید
امیرگشتاسب صالحی

گلابتون

مدیر بازنشسته
با سلام خدمت شما امیرگشتاسب عزیز:gol:

عزیزجان بینهایت سپاسگذارم که اینچنین دلسوزانه بنده حقیر رو ( سایه ) راهنمایی فرمودید... دوستان دیگر هم تذکراتی اینچنینی فرموده بودند که به گوش جان نیوشنده آن خواهم بود...

بله باید بیشتر تمرین کنم...البته اینها اولین کارهای من بود که اصلا انگیزه ایی هم نداشتم اما الان با تشویقها و راهنمایی های دوستانی چون شما بسیار مشتاق به ادامه این کار شدم... امیدوارم که کماکان همراه و مشوق و دلسوز و منتقد کارهای من باشید تا بتونم با یاری شما دوستان به اولین پله های این عرصه بزرگ قدم بگذارم...

یاریتان مستدام ...موید باشید دوست شاعر و فرهیخته من .:redface::gol:

goshtasb

عضو جدید
درود
من نه شاعرم نه فرهیخته
شما بیش از حد به من لطف دارید
کار دوم شما را نیز گوش کردم
در این کار صدای موزیک بر صدای شما سوار است و صدای شما بسیار نا واضح است
اما نکته ای برایم جالب است و آن انتخاب موزیک شما است که بسیار مناسب صورت می گیرد
پاینده باشید و سربلند

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای عزیز
واقعا خوب کار کردید من که لذت بردم.
اول از همه از Kamran Razzaz عزیز و دوستش تشکر کنم که خیلی زحمت کشیدند و یه کار مطلوب رو ارائه دادند.
من آهنگ رو گوش دادم ولی از زمان 3:10 دقیقه به بعد رو خوشم امد و وقتی که آهنگ به زمان 3:55 تا آخرش واقعا خوشم اومد زیباست.نمی دونم چی بگم ولی احساس می کنم از این زمان به بعد دستت داره به قول خودمونی گرم میشه و اگه میشه این تیکه رو جدا بزن و ادامه بده که خیلی زیبا میشه.محشره!
تو اون مایه هایی که خیلی خوشم میاد.خدا قوت.
دوم باید از delshode عزیز تشکر کنم که هر آهنگش زیبا هستن و یکی پس از دیگری بهتر میشن این آهنگ جدیدت خیلی زیباست.
اما یه درخواست:
یه تیکه فیلم از استاد شجریان برات میزام تا دانلود کنی و اگه میشه اهنگی مناسب این بسازی.
http://rapidshare.com/files/165954215/yaran.wmv.html
یه توضیح:دقیق نمیدونم مال چه زمانی و به چه مناسبتی هستش ولی این طور که بهم گفتن این رباعی خیام رو استاد شجریان موقع به خاک سپاری استاد نورعلی برومند خونده که خیلی زیباست. اگه زحمتی نیست و میشه آهنگش رو با تار بزن.باز بهت بگم خدا قوت.
سوم به گلابتون عزیز بگم که بچه ها کار سومشون ارائه کردند ولی شما هنوز کار جدیدی ارائه نکردید شاید هم من ندیدم . لطف کنید و کار جدیدی ارائه بدید.منتظرم.

موفق و خلاق باشید تا ابد الدهر.
دوست کوچکتان علیرضا
یا حق :gol:

goshtasb

عضو جدید
درود
دوست گرامی جناب آقای دلشده(با عرض پوزش نام شما را نمی دانم)
گمان می کنم سال های سال است که دستی بر آتش دارید
زیبا می نوازید
سازتان کوک است و نوایش پر سوز
دست مریزاد
امیدوارم سال های سال با این الحان کبریایی هم راه باشید و روزی را ببینیم که شما و سازتان یک باشید در دو جسم
آنچنان که بزرگان این عرصه هستند
موفق باشید

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستای عزیز
واقعا خوب کار کردید من که لذت بردم.
اول از همه از Kamran Razzaz عزیز و دوستش تشکر کنم که خیلی زحمت کشیدند و یه کار مطلوب رو ارائه دادند.
من آهنگ رو گوش دادم ولی از زمان 3:10 دقیقه به بعد رو خوشم امد و وقتی که آهنگ به زمان 3:55 تا آخرش واقعا خوشم اومد زیباست.نمی دونم چی بگم ولی احساس می کنم از این زمان به بعد دستت داره به قول خودمونی گرم میشه و اگه میشه این تیکه رو جدا بزن و ادامه بده که خیلی زیبا میشه.محشره!
تو اون مایه هایی که خیلی خوشم میاد.خدا قوت.

دوست کوچکتان علیرضا
ممنون عزيز.لطف داري شما. در مورد قسمت 3:55 به بعد بايدبگم كه اون قسمت شروع آهنگ nothing else matters از گروه متاليكا هستش. آهنگيه كه زدنش برام هنوز زوده. چون بايد با دست زده بشه و نياز به تسلط در اين مورد داره. اول اين آهنگ تنها جايي بود كه من مي تونستم بزنم. در فرصت هاي بعدي شايد بتونم تكميلش بكنم ولي زياد نميشه بهش اميدي داشت.
از اون جايي كه اين آهنگ بسيار زيباست لينك دانلودش رو براتون مي زارم.
http://www.mp3000.net/download/mp3/344732/metallica-nothing-else-matters-mp3.php
با آرزوي موفقيت:gol:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتي كه Cliff Burton نوازنده گيتار باس گروه متاليكا طي حادثه اي كشته شد تاثير عميقي روي جامعه متال گذاشته شد. بعد از اون حادثه در يكي از كنسرت هاي گروه متليكا(فكر كنم كنسرت مكزيك بود) Kirk Hammett گيتاريست اين گروه بياد هم گروهي و دوست از دست رفته اش يك سولوي بسيار كوتاه و غمگين رو اجرا كرد كه Guitar Solo In Memory Of Cliff ناميده شد!
تمام سعيمو كردم كه بتونم اين سولو رو بخوبي خود Kirk اجرا كنم. البته فكر نكنم موفق شده باشم! Distortion گيتارم جواب نمي داد و همچنين ممكن نيست بتونم مثل خود Kirk اين قطعه زيبا رو بزنم. البته تمام سعي خودمو كردم و اگه چندان جالب نبود(كه مي دونم نيست) به بزرگي خودتون ببخشين.

http://www.4shared.com/file/70164549/8b3a8575/Guitar_Solo_In_Memory_Of_Cliff.html

كامران جان قطعه ها تو دانلود كردم واقعا تلاشت واسه نواختن گيتار الكتريك جاي تحسين داره من متال باز نيستم ولي متال بازارو دوست دارم :biggrin: اميدوارم هر چه زودتر توي اين سبك پيشرفت كني چون ذائقه ي مردم ما نسبت به سبكها زود عوض ميشه چه بسا كه در آينده ي نزديك موسيقي متال بتونه موسيقي محبوب مردم بشه

دوستاي گلم من اين تاپيكو خيلي دوست دارم خوشحالم كه نميذاريد اين تاپيك از رونق بيفته منم بزودي چند تا كار جديد ميذارم .

آخرین ویرایش:

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
مثل اينكه هنوز آهنگ قبليمو گوش ندادين ... :surprised:

اشكالي نداره اين دو تارم ميذارم بعد منتظر نظرتون ميمونم :redface:

http://www.4shared.com/file/73395221/9038f766/shadmehrbaz-_FL.html

http://www.4shared.com/file/73344112/6076e892/shadmehrbaz-GUITARS.html
چرا شادمهر جان گوش كردم. تا اونجايي كه فهميدم تو سبك trance هستش. درسته؟
راستش رك بگم(اميدوارم ناراحت نشي) هيچ وقت trance برام جذابيتي نداشته. اين البته بر ميگرده به دانش موسيقيايي كم من. ولي خب اگه بتوني يه كم اين سبكو برام باز كني ممنون ميشم.
حالا اصلا trance بود يا اينكه اشتباه مي كردم؟؟:redface::que:

peyman saratan

عضو جدید
سلام دوستان عزيز هنرمند:gol:

ميخواهيم اينجا دور هم جمع شويم و هر كس هر آثار شخصي در زمينه خواندن دكلمه و يا آواز و يا تك نوازي و غيره..... كه دارد با هم شنوايش باشيم.... :gol:

براي شروع از خودم شروع ميكنم ... و با اجازه همگي يك دكلمه با صداي خودم براتون ميگذارم ...:sweatdrop:

اين دكلمه به نام خوب من است كه از طريق لينك زير دانلود ميشود:

:gol:دانلود خوب من:gol:

گلابتون تو چی کردی :gol: ای ول داری سایه جان:gol::heart: من یه آواز به ترکی رفتم بزارم؟
صدات..........:w17::w17::biggrin::gol:

گلابتون

مدیر بازنشسته
ممنون پیمان جان ... شما نسبت به بنده لطف دارید عزیز....:gol:

متاسفانه متوجه منظورتون نشدم... شما یه آواز به ترکی رفتید...؟؟؟ یا خوندید؟؟؟ :surprised:

اگر خوندید که واقعا خوشحال میشم صداتون رو بشنوم ... مرحمت میفرمایید قربان؟؟؟سراپا انتظاریم.:redface:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا شادمهر جان گوش كردم. تا اونجايي كه فهميدم تو سبك trance هستش. درسته؟
راستش رك بگم(اميدوارم ناراحت نشي) هيچ وقت trance برام جذابيتي نداشته. اين البته بر ميگرده به دانش موسيقيايي كم من. ولي خب اگه بتوني يه كم اين سبكو برام باز كني ممنون ميشم.
حالا اصلا trance بود يا اينكه اشتباه مي كردم؟؟:redface::que:

كامران جان ترنس ميشه گفت تقريبا جز سبكهاي نوي موسيقيه و پيشرفتشو مديون دستگاههاي الكترونيكي و سينتي سايزرهاست و زياد نبايد توش دنبال سازهاي زنده و سنتي گشت رنگو لعابش بيشتر شبيه آهنگاي تكنو و هاوسه ولي شادمهر يه تعريفي از ترنس كرد كه واسه خودم ملموس تره ((توي آهنگاي ترنس موزيك از يه جايي شروع ميشه بعد آروم آروم ميبرتت بالا بالا بالا...بعد يه كم بالا نگهت ميداره يه دفعه ميكوبتت پايين حالا يه كم اون پايين ميموني تا دوباره آهنگ كم كم اوج بگيره اين روند مدام تكرار ميشه ...خلاصه اينكه آهنگ حسابي بالا پايينت ميكنه ديگه :w17:)) ... شايد ترنس بهترين موزيك باشه واسه كنسرتها يا جشنهايي كه توش جوونا با مصرف مواد روانگردان ميخوان خودشونو تخليه كنن (البته تو ايران فكر كنم بيشترين استفاده ش پشت فرمونه!!!)...
چيزايي كه الان تو ذهنم بود در مورد ترنس هميناست ولي ميدونم خيلي حرفاي زيادي ميشه در مورد اين سبك زد كه من اطلاعاتي ازشون ندارم ... در مورد حدستم بايد بگم دو تا كار اولم آره ميشه گفت ترنس ولي سومي نه ;)

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
كامران جان ترنس ميشه گفت تقريبا جز سبكهاي نوي موسيقيه و پيشرفتشو مديون دستگاههاي الكترونيكي و سينتي سايزرهاست و زياد نبايد توش دنبال سازهاي زنده و سنتي گشت رنگو لعابش بيشتر شبيه آهنگاي تكنو و هاوسه ولي شادمهر يه تعريفي از ترنس كرد كه واسه خودم ملموس تره ((توي آهنگاي ترنس موزيك از يه جايي شروع ميشه بعد آروم آروم ميبرتت بالا بالا بالا...بعد يه كم بالا نگهت ميداره يه دفعه ميكوبتت پايين حالا يه كم اون پايين ميموني تا دوباره آهنگ كم كم اوج بگيره اين روند مدام تكرار ميشه ...خلاصه اينكه آهنگ حسابي بالا پايينت ميكنه ديگه :w17:)) ... شايد ترنس بهترين موزيك باشه واسه كنسرتها يا جشنهايي كه توش جوونا با مصرف مواد روانگردان ميخوان خودشونو تخليه كنن (البته تو ايران فكر كنم بيشترين استفاده ش پشت فرمونه!!!)...
چيزايي كه الان تو ذهنم بود در مورد ترنس هميناست ولي ميدونم خيلي حرفاي زيادي ميشه در مورد اين سبك زد كه من اطلاعاتي ازشون ندارم ... در مورد حدستم بايد بگم دو تا كار اولم آره ميشه گفت ترنس ولي سومي نه ;)
آفرین شادمهر!
خیلی حرفه ای بود بابا ! بهت تبریک میگم! اما خدایی ترنس دیگه گاهی غیر قابل تحمل می شه مخصوصا وقتی به قول تو در حال اوج گیریه ... همش احساس می کنی با هواپیما داری مانور هوایی می دی دور خودت می چرخی:confused:

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
دوستان عزیز.... ببخشید که یه مقدار دیر شد::redface::gol:

اینبار کار مشترکی رو خدمتتون ارائه میدم که با همراهی تک نوازی دوست عزیزمون دلشده انجام شده .. شعر هم از استاد ابتهاج هست... :gol:
با نام ::gol:

تو بمان
گلاب خانم و دلشده عزيز! راستش تو زمينه موسيقي سنتي زياد كه نه تقريبا هيچ اطلاعاتي ندارم...ولي تو نوع خوندتون حس مي كردم بيشتر بايد با آهنگ هماهنگ باشه.تصور مي كنم جاي كار بيشتر هم داشت!البته اميدوارم اشتباه كنم..
با آرزوي بهترين ها:gol:

گلابتون

مدیر بازنشسته
گلابتون داشتیم؟دلشده شما هم؟
حالا با هم همکاری میکنید.
گلابتون اون وقت میگی سرما خوردم و مشکلات کامپیوتر و..........
.
.
.
.
بابا چی بگم فقط بگم کولاک کردید. کولاک!
هم به گلابتون عزیز و هم دلشده عزیز فقط میگم:
"خداقوت"
موفق و خلاق باشید نه برای لحظه ای بلکه برای تمامی لحظه های زندگیتان.

عليرضا جان ممنون از محبتتون ...
اما بنده به واقع عرض كردم مشكل كامپيوتر رو كه با خريد يك سيستم جديد مرتفع كرديم... و سرماخوردگي رو هم به مدد چندين فقره آمپول جانانه و رعايت شديد..و خوردن انواع فرني و سوپ ... كه قدمتي دوماه پيدا كرد. :d

بازم از نظر لطفي كه داريد سپاسگذارم..منتظر شنيدن ايرادهاي كارم نيز هستم. البته كار دلشده عزيز كه حرف نداره...اگر هم ايرادي هست حتما به طرز خوندن بنده است.:redface:

بالا