لطفا مباحث مشاوره ای وشخصی خود را دراین تاپیک مطرح فرمایید

pari.hosseini

عضو جدید
منم موافقم ک اونجا پیشرفت و لذت زندگیش بیشتر هس دوهفته پیش دخترخالم اومد کلی تعریف کرد منم کلی دلم خوااااس

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
بچه ها به نظرتون پیشرفت و لذت زندگی تو اروپا خیلیه یا اینکه تبلیغاته
من اول فکر میکردم تبلیغاته تا اینکه یکی از دوستام از هلند اومد و بفاصله دو ماه بعد پسرعموم از ایتالیا اومد
آدم دیوونه میشه از بس خووبه

شما پیشرفت و لذت رو در چی میبینید ؟!!
واژه ها برای آدمها معنای متفاوتی دارن .. یکی لذت رو در چیزی میبینه و دیگری در چیز دیگه

خیلی خوبه قبل هر کاری خودت رو بشناسی و هدف رو مشخص کنی و بعد براش تلاش کنی (اینطوری هر جا باشی بنظر من میشه لذت ببری از زندگیت)

یه سوال :
بنظرت لذت و پیشرفت فقط وابسته به یک مکان خاص هست ؟!! یعنی مثلا حتما فلان جا باشم بهترین جالت ممکن هست , یا اینکه خودتون پیشرفت و لذت رو قبل از مکان , معنا میکنید ؟!!
(لازم نیست سوالم رو جواب بدی .. فقط یکم بهش فکر کن)

موفق باشید

parsa913

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان سلام ، راهی برای گریز از وابستگی مکان هست؟ چطور میشه در زمان دلتنگی به امید و ارامش رسید؟

سلام

اون دلتنگی که میگین به خاطر وابستگی مکانه؟

و آیا وابستگی مکان دارین یا وابستگی به افراد؟ منظور وابستگی به جایی که عزیزی اونجاست یا ....

Reza_vc

عضو جدید
اینجوری نمیشه درباره شخصیت آدما قضاوت کرد
شما از کجا میدونی اون دختر بعداز ازدواج چجور رفتاری داره؟؟؟
منم باشم تا قبل عقد ب پسر رو نمیدم
واللااا رو نمیدی بهشون طلبکارنو هزارجور ادعا دارن وای بروزی ک قبل ازدواج ی ذره محبت و توجهم ببینن!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز شما از کجا میدونی اون دختر بعد از ازدواج چه رفتاری داره ؟؟؟؟؟
اومدیم و ازدواج کردن و اون خانوم همونجوری موند اونوقت چی میشه ؟؟
بقیه رو نمیدونم ولی من خودم از دختری خوشم میاد و واسه ازدواج انتخوابش میکنم که شاد و پر انرژی باشه . بگه بخنده و ...جوری که وقتی باهاش حرف میزنم همه مشکلا یادم بره نه اینکه افسردگی بگیرم !

یادمه یه جا خوندم نداهای قبل از ازدواج بعد از ازدواج به فریاد تبدیل میشن . حالا صحبت من فقط این خانوم نیست کلی عرض میکنم .
وقتی یه دختر قبل ازدواج ایننننننننننننننقدر سرد باشه بعد از ازدواج هم همینجوری سرد میمونه . معجزه که نمیشه !

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها به نظرتون پیشرفت و لذت زندگی تو اروپا خیلیه یا اینکه تبلیغاته
من اول فکر میکردم تبلیغاته تا اینکه یکی از دوستام از هلند اومد و بفاصله دو ماه بعد پسرعموم از ایتالیا اومد
آدم دیوونه میشه از بس خووبه

سلام دوست عزيز...كسي كه عزم داره به خارج از كشور بره بايد يه هدف داشته باشه نه فقط براي دو روز خوش بودن.. وگرنه خيلي برات زندگي كردن اونجا سخت ميشه ...زندگي كه فقط تفريح نيست... آره از اين نظر كه كسي در زندگيت دخالت نميكنه .. به همديگراحترام ميزارن و چشم و هم چشمي كمتره براي همينآرامش توي زندگيت حاكم ميشه عاليه ولي كسائي كه در خارج از كشور هستن بايد يه سري قوانين رو امضا كني كه عدم رعايت اين قوانين برابر با ديپورت شدن

آخرین ویرایش:

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بقیه رو نمیدونم ولی من خودم از دختری خوشم میاد و واسه ازدواج انتخوابش میکنم که شاد و پر انرژی باشه . بگه بخنده و ...جوری که وقتی باهاش حرف میزنم همه مشکلا یادم بره نه اینکه افسردگی بگیرم !

یادمه یه جا خوندم نداهای قبل از ازدواج بعد از ازدواج به فریاد تبدیل میشن . حالا صحبت من فقط این خانوم نیست کلی عرض میکنم .
وقتی یه دختر قبل ازدواج ایننننننننننننننقدر سرد باشه بعد از ازدواج هم همینجوری سرد میمونه . معجزه که نمیشه !

مسلما نمیشه واسه همه ی نسخه 100% پیچید
من ب عنوان ی دختر و با شناختی ک از پسرای اطرافم دارم میگم ک اگه منم بودم سرد برخورد میکردم
البته اینو هم بگم ک گرم و عاشقانه رفتار کردن با شاد و پرانرژی بودن متفاوته
من شاوو پرانرژی ام اما ب تجربه بهم ثابت شده ک عشقو هرچقدرم زیاد نباید ب پسرجماعت بروز داد:/

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
راجع به پست keyvan_bio

همه پستارو خوندم و حرفای همتون منطقی بود اما دوستای گلم ،خانومای عزیز این رو هم قبول کنید که ما خانوما اگه جایی یه کوچولو احساساتی بشیم تو رفتارمون واضحه
به نظر من اکثر خانوما وقتی یه آقایی رو برای ازدواج تایید میکنن مسلما با رفتارشون نشون میدن چقدر از این تایید خوشحالن
نمیگم شورشو در میارن اما بسته به شخصیت هرخانومی شدت و ضعف داره اما قبول کنید احساسمون رو نشون میدیم مگه اینکه ویژگی های ذاتی اون خانوم واقعا متفاوت باشه
درحالت کلی صحبتم اینه ما آدم ها هرچی ام خوددار باشیم و بتونیم احساساتمون رو کنترل کنیم و همه این ها که واقعا لازمه یه زندگیه که به مینیمم خطا برسیم اما باز هم قبول کنید دیگه انقدر در مقابل مردی که داریم احتمال میدیم همسرمون میشه اون هم انقدر رسمی که خانواده ها خبر دارن در مقابل یه اس ام اس تولد چیزی بیشتر از ممنون مینوشتیم
حس من میگه خانوم به خاطر محیط زندگیش،فرهنگ خانوادگیش و از این قبیل ویژگی ها برخوردش اینطوریه و واقعا خوش به حالش که انقدر میتونه خوب و عاقلانه برخورد کنه:)
ان شاالله هرچی که خیره اتفاق میفته

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
ممنون میشم منو راهنمایی کنید
چند وقت پیش یکی داز آشناهامون دختری رو معرفی کرد من هم رفتم دیدمش
دختر خوبی به نظر میرسید
در حد چندتا سوال و یه خورده حرف جلسه اول تموم شد
شمارشو ازش گرفتم و قرار شد بقیه حرفها و سوالها رو ازش بپرسم
حدود یکی دو هفته هم ازش سوال میپرسیدم و درباره خودم و طرز فکرم براش توضیح میدادم
خلاصه سوالامون تموم شد
مشکل از اینجا شروع شد
دیگه حتی یه دونه اس برام نفرستاد بپرسه حالت خوبه چیزی کم و کسر نداری؟و....
گفتم شاید طبیعی باشه و خجالت بکشه (آخه پرسیدن حال یک نفر خجالت داره؟؟؟)
بعد از مدتی بهش تولد تبریک گفتم یه پیام خوشکل و با احساس
اونم برگشت گفت ممنون
خیلی بهم برخورد آخه آدم اینقدر ماست
همون موقع شد تصمیم گرفتم جواب منفیو بهش بدم

من نمیتونم با این رفتارش کنار بیام واقعا برام سخته وقتی دو خانواده میدونن منم خواستگارشم و جواب خودش مثبت بوده اونوقت اینقدر سرد و بی انگیز ه ست
فکر میکردم خانوادش مجبورش کردن ولی دیدم نه خانوادش طوری نیستن که بتونن مجبورش کنن از خودش هم پرسیدم گفت جوابم مثبته
حالا سوالم از شما ها اینه که (مخصوصا دخترهای باشگاه ،آبجی های گلم) چکار کنم؟ من نمیتونم با آدم یخی مثل این ازدواج کنم
شما جای دختره بودید هم اس نمیدادید/؟حال خواستگارتونو نمیپرسیدین؟

خب چون رابطه تون رسمی نشده و هنوز در حد یه حرفه طبیعیه که اون دختر خانوم یه خورده خشک و رسمی برخورد کنه...
پیشنهاد من اینه که دلیل رفتارشو از خودش بپرسین... مثلا بگین احساس میکنم شما به این ازدواج علاقه ای ندارین و برخوردتون زیادی سرده... این رفتار دلیل دیگه ای داره یا؟
مطمئنا اینطوری خیلی بهتره و اگه رفتارش از خجالت یا به خاطر محافظه کاری باشه متوجه میشین... اگرم نه که بازم با اطمینان و آگاهی بیشتری تصمیم میگیرین ....
موفق باشین

Reza_vc

عضو جدید
سلام
راجع به پست keyvan_bio

همه پستارو خوندم و حرفای همتون منطقی بود اما دوستای گلم ،خانومای عزیز این رو هم قبول کنید که ما خانوما اگه جایی یه کوچولو احساساتی بشیم تو رفتارمون واضحه
به نظر من اکثر خانوما وقتی یه آقایی رو برای ازدواج تایید میکنن مسلما با رفتارشون نشون میدن چقدر از این تایید خوشحالن
نمیگم شورشو در میارن اما بسته به شخصیت هرخانومی شدت و ضعف داره اما قبول کنید احساسمون رو نشون میدیم مگه اینکه ویژگی های ذاتی اون خانوم واقعا متفاوت باشه
درحالت کلی صحبتم اینه ما آدم ها هرچی ام خوددار باشیم و بتونیم احساساتمون رو کنترل کنیم و همه این ها که واقعا لازمه یه زندگیه که به مینیمم خطا برسیم اما باز هم قبول کنید دیگه انقدر در مقابل مردی که داریم احتمال میدیم همسرمون میشه اون هم انقدر رسمی که خانواده ها خبر دارن در مقابل یه اس ام اس تولد چیزی بیشتر از ممنون مینوشتیم
حس من میگه خانوم به خاطر محیط زندگیش،فرهنگ خانوادگیش و از این قبیل ویژگی ها برخوردش اینطوریه و واقعا خوش به حالش که انقدر میتونه خوب و عاقلانه برخورد کنه:)

البته همیشه عاقلانه رفتار کردن درست نیست . یه جمله معروف هست که میگه : جذابیت مرد در قدرت اوست و قدرت زن در جذابیت او

دخترایی که همه کاراشون بر اساس منطق و دلیله وقتی ادم باهاشون حرف میزنه حس میکنه داره با همکلاسی / همکار / هم خونه ایش صحبت میکنه تا نامزد / همسر / دوست دختر !

دختر باید احساساتی و گرم و شاد باشه;)
البته این نظر شخصیه منه

midas.h

عضو جدید
اتفاقا چند روز پیش که بهتون جواب میدادم گفتم هیشکی مث خودتون در متن کار نیست که
بتونه بهتر تصمیم بگیره...(بعضی چیزا تا در موقیعت خودش نباشی نمیشه تصمیم درست رو اتخاذ کرد)
مثلا همین که گفتین از شهر غریب اومدم و اصلا احوالمو نپرسیده(که ی پوان خیلی منفی برای دختره)
ایشون شاید فقط بتونن چند توصیه کلی از ما بگیرن..
اینو براساس تجربم میگم:
در کل بگم این رفتار خیلی برای دختر عادیه(کسی بدل نگیره)
چون به عینه دیدم که اوایل خیلی سرد بودن و هروقت روابط بیشتر شده
شاید تا 180درجه تغیر صمیمیت نشون دادن(نه تغییر رفتار)

keyvan_bio

عضو جدید
اتفاقا چند روز پیش که بهتون جواب میدادم گفتم هیشکی مث خودتون در متن کار نیست که
بتونه بهتر تصمیم بگیره...(بعضی چیزا تا در موقیعت خودش نباشی نمیشه تصمیم درست رو اتخاذ کرد)
مثلا همین که گفتین از شهر غریب اومدم و اصلا احوالمو نپرسیده(که ی پوان خیلی منفی برای دختره)
ایشون شاید فقط بتونن چند توصیه کلی از ما بگیرن..
اینو براساس تجربم میگم:
در کل بگم این رفتار خیلی برای دختر عادیه(کسی بدل نگیره)
چون به عینه دیدم که اوایل خیلی سرد بودن و هروقت روابط بیشتر شده
شاید تا 180درجه تغیر صمیمیت نشون دادن(نه تغییر رفتار)
خودتون هم دارید میگید شاید اومدیم تو دوران نامزدی عوض نشد و منم گفتم شاید بریم زیر یک سقف عوض بشه و رفتیم زیر یک سقف اون روز دیگه هر دقیقه باید بهش یادآوری کنم من نیاز به محبت دارم بهش یادآوری کنم من دوست دارم کسی بهم ابراز علاقه کنه خداوکیلی این زندگی میشه دیگه؟
بحث دوست دخترم نیست که بخام فردا باهاش بهم بزنم بحث یه عمر زندگیه و اگر تو انتخاب اولم شکیت بخورم مطمئن باش عواقب بدی داره
پس من نمیتونم به یک (شاید)بسنده کنم

خب چون رابطه تون رسمی نشده و هنوز در حد یه حرفه طبیعیه که اون دختر خانوم یه خورده خشک و رسمی برخورد کنه...
پیشنهاد من اینه که دلیل رفتارشو از خودش بپرسین... مثلا بگین احساس میکنم شما به این ازدواج علاقه ای ندارین و برخوردتون زیادی سرده... این رفتار دلیل دیگه ای داره یا؟
مطمئنا اینطوری خیلی بهتره و اگه رفتارش از خجالت یا به خاطر محافظه کاری باشه متوجه میشین... اگرم نه که بازم با اطمینان و آگاهی بیشتری تصمیم میگیرین ....
موفق باشین
دوست عزیز مطمئن باش پرسیدن این سوال همانا و بیشتر سرد شدنش هم همانا
دست خودش نیست فقط کافیه این سوالو ازش بپرسم از الانش هم سردتر میشه
اینو همونقدر مطمئنم که به چشمام اطمینان دارم نمیگم از کجا ولی مطمئنم

قربون دهنت حرفاتو باید با آب طلا نوشت
حرف من هم همینه و به همین خاطر جواب منفی بهش دادم
سلام
راجع به پست keyvan_bio

خوشبحالش؟مرده شور این اخلاقشو ببرن
میخام صد سال سیاه با این آدم ازدواج نکنم
من نمیتونم با آدمی ازدواج کنم که حتی 1% فقط 1% احتمال بدم اخلاقش این باشه
مطمئن باش اگه به خیانت نکشه به طلاق حتما منجر میشه

در کل یه چیز بگم همه چیز باید در حد خودش باشه
به قول مولا علی :خیر الامور اوسطها
میانه روی بهترین کارهاست
نه شوری شور نه به این بی نمکی

pari.hosseini

عضو جدید
بحث ی عمر زندگی هست ببین دلت چی میگه البته شما تصمیم گرفتی بگی نه دیگه نیاز به حرف ماها نیست

pari.hosseini

عضو جدید
آخه این مشکل برای برادر خودمم پیش اومده متوجه میشم چی میگید خیلی جیگر میخواد با احتمال و اما و شاید و اگر پا جلو بذاری

pari.hosseini

عضو جدید
اونم گفت نه مامانم خیلی اصرار داشت که خونواده خوبین ولی برادرم قبول نکرد البته مامان من همچنان اصرار میکنه ب نظر من دید و برخورد اول برای پسر خیلی مهمه من همیشه اینو ب دوستامم گفتم

pari.hosseini

عضو جدید
من چون دیدم این تصمیمو گرفتی این حرفو زدم ولی بازم اگه دل و زبونت یکی نیست پیش ی مشاوره برو

midas.h

عضو جدید
خودتون هم دارید میگید شاید اومدیم تو دوران نامزدی عوض نشد و منم گفتم شاید بریم زیر یک سقف عوض بشه و رفتیم زیر یک سقف اون روز دیگه هر دقیقه باید بهش یادآوری کنم من نیاز به محبت دارم بهش یادآوری کنم من دوست دارم کسی بهم ابراز علاقه کنه خداوکیلی این زندگی میشه دیگه؟
بحث دوست دخترم نیست که بخام فردا باهاش بهم بزنم بحث یه عمر زندگیه و اگر تو انتخاب اولم شکیت بخورم مطمئن باش عواقب بدی داره

رفیق نگفتم براساس اما و اگر برید...
فقط گفتم که این رفتار میتونه ی رفتار عادی بروز داده شده توسط یک دختر باشه...همین
هیچ وقت نمیگم اشتباه کردید
وبراتون آرزوی موفقیت دارم

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
ممنون میشم منو راهنمایی کنید
چند وقت پیش یکی داز آشناهامون دختری رو معرفی کرد من هم رفتم دیدمش
دختر خوبی به نظر میرسید
در حد چندتا سوال و یه خورده حرف جلسه اول تموم شد
شمارشو ازش گرفتم و قرار شد بقیه حرفها و سوالها رو ازش بپرسم
حدود یکی دو هفته هم ازش سوال میپرسیدم و درباره خودم و طرز فکرم براش توضیح میدادم
خلاصه سوالامون تموم شد
مشکل از اینجا شروع شد
دیگه حتی یه دونه اس برام نفرستاد بپرسه حالت خوبه چیزی کم و کسر نداری؟و....
گفتم شاید طبیعی باشه و خجالت بکشه (آخه پرسیدن حال یک نفر خجالت داره؟؟؟)
بعد از مدتی بهش تولد تبریک گفتم یه پیام خوشکل و با احساس
اونم برگشت گفت ممنون
خیلی بهم برخورد آخه آدم اینقدر ماست
همون موقع شد تصمیم گرفتم جواب منفیو بهش بدم

من نمیتونم با این رفتارش کنار بیام واقعا برام سخته وقتی دو خانواده میدونن منم خواستگارشم و جواب خودش مثبت بوده اونوقت اینقدر سرد و بی انگیز ه ست
فکر میکردم خانوادش مجبورش کردن ولی دیدم نه خانوادش طوری نیستن که بتونن مجبورش کنن از خودش هم پرسیدم گفت جوابم مثبته
حالا سوالم از شما ها اینه که (مخصوصا دخترهای باشگاه ،آبجی های گلم) چکار کنم؟ من نمیتونم با آدم یخی مثل این ازدواج کنم
شما جای دختره بودید هم اس نمیدادید/؟حال خواستگارتونو نمیپرسیدین؟

1-سلام.
2-قرار نیست تو بهش جواب مفنی بدی پسر خوب :) .
3-خواسته برات طاقچه بالا بزاره و بگه مثلا من بی جنبه و بی خواستگار نیستم تو هم یکی راجبت فکر میکنم و ذوق زده هم نیستم.
4-دخترا همینن باید با این اخلاق (بی ثبات بودنشون) بسازی.شاید از خداشم باشه بری بگیریش ولی به رو نمیاره!!
5-از نظر من اگه شرایطی که مد نظر خودته داره ولش نکن و بچسب بهش و اینقد مردونه پای حرفت وایسا تا یخشو آب کنی ولی اگه خودت مردد شدی که این همونیه که میخوای یا واقعا باب دلت نیست ولش کن!

Reza_vc

عضو جدید
مسلما نمیشه واسه همه ی نسخه 100% پیچید
من ب عنوان ی دختر و با شناختی ک از پسرای اطرافم دارم میگم ک اگه منم بودم سرد برخورد میکردم
البته اینو هم بگم ک گرم و عاشقانه رفتار کردن با شاد و پرانرژی بودن متفاوته
من شاوو پرانرژی ام اما ب تجربه بهم ثابت شده ک عشقو هرچقدرم زیاد نباید ب پسرجماعت بروز داد:/

شما دید منفی ای راجع به پسرها دارین ! مگه قراره بخورنتون که میگین علاقمو بروز نمیدم ؟
وقتی یه دختر به یه پسر علاقه نداره چه فرقی میکنه با وقتی که علاقه داره و بروز نمیده ؟؟؟

امیدوارم با این طرز تفکر در اینده به مشکل نخورین

Reza_vc

عضو جدید

دوست عزیز مطمئن باش پرسیدن این سوال همانا و بیشتر سرد شدنش هم همانا
دست خودش نیست فقط کافیه این سوالو ازش بپرسم از الانش هم سردتر میشه
اینو همونقدر مطمئنم که به چشمام اطمینان دارم نمیگم از کجا ولی مطمئنم

قربون دهنت حرفاتو باید با آب طلا نوشت
حرف من هم همینه و به همین خاطر جواب منفی بهش دادم

خوشبحالش؟مرده شور این اخلاقشو ببرن
میخام صد سال سیاه با این آدم ازدواج نکنم
من نمیتونم با آدمی ازدواج کنم که حتی 1% فقط 1% احتمال بدم اخلاقش این باشه
مطمئن باش اگه به خیانت نکشه به طلاق حتما منجر میشه

در کل یه چیز بگم همه چیز باید در حد خودش باشه
به قول مولا علی :خیر الامور اوسطها
میانه روی بهترین کارهاست
نه شوری شور نه به این بی نمکی

واسم جالبه که طرز تفکرت عین منه دادا ! خوب کاری کردی به نظرم . دختری که احساساتش رو بروز نمیده نمیشه باهاش زندگی کرد

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی از اینکه با این حرفت بهم دلگرمی دادی و باعث شدی فکر کنم تصمیم خوب و بجایی گرفتم

دوست عزیز..همیشه سعی کن تو زندگیت زود قضاوت نکنی !!

بعضی از ادما دیر ارتباط برقرار میکنن ولی وقتی بتونن ارتباطو برقرار کن خیلی این ارتباط عمیقه!...دخترو پسرم نداره..بحث طاقچه بالا گذاشتنم نیس..

اینقد درباره طرف مقابلت زود جبهه نگیر....اگ بتونی بصورت غیر مستقیم بفهمی واقعا از نطر اخلاقی این خانم واقعا بی احساسه یانه؟؟یا مثلا مغروره یانه؟خیلی بهتره!!
مثلا اگ خواهری داری ازش بخواد بصورت غیر مستقیم باهاش درمیون بزاره...شاید اینجور ک بعضی از بچه ها اینجا میگن این دختر بی احساسه..یا میخواد طاقچه بالا برات بزاره!
بحث این چیزا نباشه!!..چون هنوز بهم اونقد نزدیک نشدین..هنوز نتونسته باهات اُخت بشه و راحت باشه!!...ممکنه طرف خیلیم دختر خوبی باشه!!..و اگه اینجور باشه حیفه به خاطر زود قضاوت کردن از دستش بدی!

اینجا اگه کسی نظر تندی میده سریع قبول نکن...حیفه بخوای وقتی هنوز درس نشناختیش سریع بهم بزنی!...

baran256016

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما دید منفی ای راجع به پسرها دارین ! مگه قراره بخورنتون که میگین علاقمو بروز نمیدم ؟
وقتی یه دختر به یه پسر علاقه نداره چه فرقی میکنه با وقتی که علاقه داره و بروز نمیده ؟؟؟

امیدوارم با این طرز تفکر در اینده به مشکل نخورین

منم تقریبا با نظر مارال موافقم.وقتی یه دختر به یه پسر علاقه نداره ینی هیچ....ینی بعد از ازدواج هم هیچ گرچه با درصد خیلی کم ممکنه علاقه هم به وجود بیاد...ولی وقتی علاقه داره اما قبل از ازدواج بروز نمیده ینی بعد از ازدواج بروز خواهد داد والان نمیتونه .این دوتا خیلی باهم فرق میکنه...ارع:)

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم تقریبا با نظر مارال موافقم.وقتی یه دختر به یه پسر علاقه نداره ینی هیچ....ینی بعد از ازدواج هم هیچ گرچه با درصد خیلی کم ممکنه علاقه هم به وجود بیاد...ولی وقتی علاقه داره اما قبل از ازدواج بروز نمیده ینی بعد از ازدواج بروز خواهد داد والان نمیتونه .این دوتا خیلی باهم فرق میکنه...ارع:)
نظر هر دوی شما رد است
بخش زیادی از علاقه میان دو فرد بعد از ازدواج شکل می گیرد .

Reza_vc

عضو جدید

فکر کنم من اشتباه منظورمو رسوندم . منظور من از دید یه پسر بود . مثلا خود من
فرض کنین دوتا مورد واسه ازدواج هست
دختر اولی هیچ علاقه ای بهم نداره
دختر دومی علاقه داره ولی به دلایلی بروز نمیده
خب واسه من هیچ تفاوتی نیست بین اینا ! و مسلما با هیچکدومشون ازدواج نمیکنم

baran256016

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا بهترین راه برای پی بردن به جنبه یه فرد مذکر همینه ... یه بی جنبه چه ازدواج کرده چه نکرده با چند حرف راه کج می کنه.

یعنی چی؟:surprised:خونمیشه دیگه ینی دختره با پسره صمیمی شه تا ببینه پسره اره یا نه؟!!!!حالا از کجا معلوم بعدا پسره تو چش دختره نزنه که اره تو یادته قبل از ازدواج چقدر با من صمیمی بودی اخلاقتو یادته ؟ماکه ازدواج نکرده بودیم که اینقدر با من صمیمی شده بودی که چرارفتارت اینطوری بود؟از کجا معلوم با پسرای دیگم زود صمیمی نمیشدی؟
ای بابا شما پسرا الان اینو میگین فردا که شد همچین دختررو اذیت کنید به خاطر این رفتارش که نگو....تجربه دیگرانو دیدم که میگماااااااا رو هوا یه چیزی نمیپرونم.

Reza_vc

عضو جدید
ی دختر تا وقتی از عشق پسر مطمئن نشده هرگز نباید عشقشو بروز بده
متاسفانه پسرای ایرونی خیلی بی جنبه ان
کافیه بفهمن دختری ک واسش جون میدن دوسشون داره اونوقت ورق برمیگرده
ب ماها عشقو یاد ندادن
عشقو واسه ما لیلی و مجنونو و شیرین و فرهادو گفتن-فقط رنج و غم و نرسیدن
از یکی ناز و یکی نیاز
واسه اینه ک ی رابطه دوطرفه و سالمو بدون غم کم پیدا میشه
من ک ندیدم:)

ایشون رفته خواستگاری !!! یعنی چی ؟ یعنی طرف مقابل میدونه که ایشون قصدش ازدواجه

درضمن نیاز نیست بگه دوست دارم و عاشقتم !! همین که پیام تولد رو خوب و گرم جواب بده کافیه . یا مثلا یه اس میداد میگفت وقتی رسیدی خبر بدین یا از اینجور چیزا
درواقع کاری کنه که اون پسره بفهمه طرف ادم اهنی نیست