كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
من این ترم باید پروژه برای درس تاسیسات مکانیکی تحویل بدم و الان یه مشکلی برام پیش اومده
استادمون گفته بود یه خونه ویلایی پیدا کنیم و اتلافات حرارتی همه جاش(دیوار سقف کف پارتیشن....)رو حساب کنیم. همینطور بهمون گفته دمای داخلی اتاق خوابها رو 72.دمای داخلی حمام رو 80 و دمای داخلی سرویسها و راهروهای خارجی رو 62 بگیرم و کلان گفتن دمای داخلی فضاهای عمومی مثل اشپزخونه رو هم 72 بگیریم
اما ویلای من یه پارکینگ کاملا محصور و سرپوشیده و بخش تاسیساتم داره دمای این 2تا رو چند باید بگیرم به نظرتون!!!!!؟؟؟
ببخش هلن جان نمیتونم کمکت کنم چون هنو این واحدو پاس نکردم

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من برای تحویل پروژه طرحم احتیاج به چند تا پرسپکتیو داخلی از یه سری از فضاهای هتلم دارم.
لطفا اگه کسی رندر اماده از استخر یا رستوران یا لابی داره برام بزاره که به شدت کارام عقبه و وضعیت طرحم خیلی بحرانیه.
خواهشا اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم.

mahsa-mt

عضو جدید
سلام به دوستانم
امیدوارم این بار جواب من رو بدین
چند تا پرسپکتیو داخلی از پایانه مسافر بری می خوام

سلام من عکس واطلاعات از پایانه های مسافر بری زیاد دارم فقط بهم بگو عکس کارتو راه میندازه و اینکه آدرس ایمیلت چیه ؟ تا کی می خوای ؟ لطفا اگر می خوای تو پیج خودم پیام بزار چون زیاد اینجا نمیام:smile:

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام؛ بچه ها کسی گزارش کاراموزی داره بذاره، من نمی دونم چطوری باید بنویسم، اگه کمک کنید ممنون میشم

setareharchitect

عضو جدید
دوستان کسی می تونه در رابطه با cad 3d سقفی که به صورت شیرونی کمکم کنه البته با استفاده از فرمانempirintاورژانسی و فوریه

atefeh5163

عضو جدید
سلا دوستان من یه گزارش کارآموزی معماری می خوام
چون امتحان داشتم نتوستم هنوز کاری انجام بدم اگه کمکم کنید ممنون میشم

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من برای تحویل پروژه طرحم احتیاج به چند تا پرسپکتیو داخلی از یه سری از فضاهای هتلم دارم.
لطفا اگه کسی رندر اماده از استخر یا رستوران یا لابی داره برام بزاره که به شدت کارام عقبه و وضعیت طرحم خیلی بحرانیه.
خواهشا اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم.

دوستان خوااااااااااااااهش میکنم یکی به من کمک کنه.من برای تحویل پروژه طرحم واقعا وقت کم دارم و به رندر آماده از استخر یا رستوران احتیاج دارم.

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
دوستان خوااااااااااااااهش میکنم یکی به من کمک کنه.من برای تحویل پروژه طرحم واقعا وقت کم دارم و به رندر آماده از استخر یا رستوران احتیاج دارم.
شرمنده ام مناره جان من ندارم که کمکت کنم

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
شرمنده ام مناره جان من ندارم که کمکت کنم
میشه یه نفر لطف کنه مراحل اجرای یه ساختمان بنایی رو به ترتیب بنویسه؟
و یه نفر دیگه یا همون نفر قبلی لطف کنه مراحل اجرای یه ساختمان اسکلت فلزی رو بنویسه؟؟؟

mafarzaneh

عضو جدید

دوستای عزیز که الان هستن تو جمع ما و همچنین دوستایی که تازه عضو شدن و هنوز پست ندادن لطفا قبل از دادن پست جدید این قوانین رو بخونید اینا برای اینکه جمع بهتری داشته باشیم و انجمن بهتری داشته باشیم .

1.قبل از دادن پست جستجو کنید شاید سوال یا مطلب درخواستی شما رو قبلا کسی مطرح کرده باشه.

2.برای هر موضوع جدید یه تاپیک جدید درست کنید.

3.موضوعات مشابه رو در یه تاپیک پشت سر هم بزارید (خواهش می کنم برای یک موضوع به عنوان مثال طراحی داخلی به شماره های مختلف تاپیک درست نکنید.)

4.فارسی تایپ کنید از نوشتن فینگیلیش خودداری کنید.(براي كاربران تازه وارد فقط يك بار تخفيف داده ميشه بار دوم اخطار داده خواهد شد.)
5. برای تاپیک خودتون عنوان درست انتخاب کنین از دادن پست با عنوان های کمکم کنید ، راهنمایی و این جور چیزا پرهیز کنید.

6.بعضی از موضوع ها که زیاد مطرح میشن مثل طراحی داخلی و یا سایت های معماری الان وجود دارن لطفا در این زمینه ها اگر پستی خواستید بزنید در همون تاپیک بزنید و یه تاپیک مجزا باز نکنید.

دوستانی که تازه میان تو جمع ما ممکنه با این چیزا ناآشنا باشن ولی از دوستای عزیزم خواهشمندم که این قوانین رو بهش توجه کنن.
سلام من محمد علی فرزانه ساکنکشور کوچک آفریقایی گامبیا هستم . با سایت شما هم تازه آشنا شدم برای انجام دادن یک کاری در اینجا نیاز به مشخصات تیرچه های فلزی برای سقفهای بلوک یونولیتی هستم خواهش میکنم کمکم کنید فقط اطلاعات اولیه برای ساخت تیرچه های فلزی برای دهانه 7 متری را میخواهم. اینجا زلزله و از این چیزها هم ندارد.خواهش میکنم کمکم کنید. من بیشتر از یک ساعت است که در سایت شما میگشتم که پیدا کنم کجا باید سئوال و درخواستم را بنویسم که نتوانستم پیدا کنم . به همین دلیل در اینجا نوشتم که شاید شما کمکی به من بکنید. ممنون میشوم .002203998577و002207448577 و mafarzaneh@yahoo.com

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید.
من دنبال مقاله THE MODERN MOVEMENT IN ARCHITECTURE اثر charles jenks می گردم.چند جا پیدا کردم ولی دانلود نمی شه.کسی هست که کمک کنه؟مثل اینجا.مقاله فوق العاده ایه
http://www.pdfoo.com/architecture/195-16603-pdf.html
پی دی اف رو باز کن
اگه میگی مقاله هست و صفحاتش کمه بهترین راه اینه که از صفحه مانیتورت عکس بگیری
خودمم وقتی مجبودم همین کارو می کنم

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پرسپکتیو داخلی

پرسپکتیو داخلی

سلام دوستان من یه چندتا پرسپکتیو داخلی از هتل می خوام
ممنون میشم کمک کنید

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی هیچ کس اینجا تا حالا هتل کار نکرده که دو تا دونه رندر از فضاهای داخلیش بهم بده منم بزارم تو کارام و یک عمر دعاش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
استا گفته مراحل اجرای یک ساختمان از ابتدا تا انتها رو بنویسید

کسی فایل ورد نداره لطف کنه به عنوان نمونه من ببینم؟؟؟/
خیلی فوریه
لطفا

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یعنی هیچ کس اینجا تا حالا هتل کار نکرده که دو تا دونه رندر از فضاهای داخلیش بهم بده منم بزارم تو کارام و یک عمر دعاش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
من قبلا رندرهای جالبی از رستوران این سایت دیدم که البته دستی کار نشده بود سرچ کنید شاید ÷یداش کنید

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
اگه تو بخش سازه و ساختمان ( سازه ، دتایلها و مصالح ساختمانی ) بگردی چیزای خوبی داره مثل
کفپوش مایع
http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=172531
ساگا گلس، پوشش رنگی کنترل نور
http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=167059
استفاده از نوعي متريال در ساختمان كه توانايي نورافشاني دارد
http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=32535

متریال معماری

[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]معجزه پلیمر برای هزاره جدید [/FONT]
http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=49185
مصالح جدید.....ویندو فیلم ساختمانی
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=36570
ممنون خودم پیدا کردم

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
میدونم کسی رحمم نمیکنه اما برای دل خوشی کسی هست بتونه تو سه بعدی کمکم کنه:cry::cry:
چه کمکی می خوایی؟
همه دوس دارن کمک کنن
اما شنیدن کی بود مانند دیدن؟
سرعتا که افتضاح
سوالت چیه؟؟

king kurosh

عضو جدید
با سلام

فکر می کرديم که بعد از تلاش های بیهوده اعراب در رابطه با تغییر نام خلیج فارس، دیگه اونا اقدام دیگری نکنند. چند هفته پیش برایتان لینک پایین رو فرستاديم و ازتون بابت رای دادن خواهش کرديم. اما لازم که بدونید ، در اون روز تقریباً 150،0000 نفر رای داده بودند و سهم ما تقریباً بیش از 79% در مقابل کمتر از 21% بود اما امروز تعداد رای دهنده ها به بیش از 364،000 نفر رسیده ولی با تاسف فراوان سهم ما از 79% به کمتر از 69% رسیده واین یک فاجعه است. یادتون باشه که این رای گیری مربوط به کمپین 1،000،000 امضای شرکت گوگل است و نذارید که دوباره نام خلیج فارس به خلیج ع ر ب ی تغییر پیدا کنه

خوبه بدونید که شرکت گوگل مجبوره به هر درخواستی که به طور همزمان از طرف 5000 نفر و یا هر ارگان معتبر و ثبت شده ای ، بابت به رای گذاری یک قانون ، نام ، تعریف و . . . احترام بذاره
پس رو این لینک کلیک کنید و رای بدید

elnaz65

عضو جدید
سلام
من چندتا مصالح جدید برای نما می خوام که تو تهرانم موجود باشه،اگه ادرس سایت شرکتی یا اطلاعات دیگه ای دارید خیلی ممنون میشم کمکم کنید.

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
بچه ها کسی مبلمان اتوکد داره به من بده؟
بیشتر مبل و اینا واسه هتل می خوام
ممنونم:w11:
میشه خواهش کنم هر کس خواس لطف کنه تو پروفایلم لینک بزاره خبرم کنه؟

ebliise_piir

عضو جدید
سلام
کسی میتونه برای مبلمان یه دانشکده معماری کمک کنه؟؟؟
اگه فایل اتو کد باشه که خیلی ممنون میشم...

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز

کسی هست مبلمان کد برا باشگاه ورزشی داشته باشه؟؟؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
میشه فایل set up برنامه های
win.rar
& pdf
رو برام بزارین که دانلود کنم ؟خیلی ضروریه مرسی

آینده روشن

عضو جدید
لطفا در مورد گرایش ارشد ارزیابی وآلودگی-منابعش ودانشگاههای آزاد ودولتی موجود در این زمینه بهم اطلاعهت بدید با تشکر

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
وضعیت
موضوع بسته شده است.