كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا حالا تو جو خود فوتبال نبودی....
من بودم و میدونم که این کمک یعنی برباد رفتن خود تیم کمک کننده...
آخه فوتبال پایین و بالا داره..
مگه شهر هرته که هروقت دلمون خواست بازیکن بدیم یا بگیریم...
ندیدی که بدونی چی میگم.
دیدی اون پهلوون های قدیمی رو که هر موقع رقیبشونو زمین میزدند دستشو میگرفتن که بلندش کنن؟ ندیدی.
مگس روی زخم برای امثال شما ها مثال قشنگی است.

mohandesshimi88

عضو جدید
ندیدی که بدونی چی میگم.
دیدی اون پهلوون های قدیمی رو که هر موقع رقیبشونو زمین میزدند دستشو میگرفتن که بلندش کنن؟ ندیدی.

چرا همه چیو قاطی میکنی؟
فوتبال فرق داره دوست عزیز....
ما هم هروقت که لنگیها رو میبریم دستشونو میگیریم بلند بشن راضی شدی؟؟

خسته هم میشیما هر بار باید دستشونو بگیریم بلند بشن که....:biggrin:

• Like
واکنش ها: ayja

palange sorati

عضو جدید
ندیدی که بدونی چی میگم.
خانم یا آقای ayja....
شما توی متن فوتبال نیستی!!!!!
اخبارو دنبال نمیکنی تا بفهمی که چه خبره...
زمین فوتباله نه زورخونه...

palange sorati

عضو جدید
چرا همه چیو قاطی میکنی؟

بابا تیکه نزن گنا دارن....

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا همه چیو قاطی میکنی؟

آفرین. این شد یه حرف حسابی. مرسی داداش.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خانم یا آقای ayja....
شما توی متن فوتبال نیستی!!!!!
اخبارو دنبال نمیکنی تا بفهمی که چه خبره...
زمین فوتباله نه زورخونه...
خانم هستم ولی اندازه سن شما تو فوتبالم. اینا رو که گفتم حرفای کمی نیستند. فوتبال همون ورزشه و چاله میدون نیست. باید هوادارانش راه و رسم جوانمردی رو بدونن و الا یه اسم دیگه بهشون میگن. تماشاگرنما.

palange sorati

عضو جدید
خانم هستم ولی اندازه سن شما تو فوتبالم. اینا رو که گفتم حرفای کمی نیستند. فوتبال همون ورزشه و چاله میدون نیست. باید هوادارانش راه و رسم جوانمردی رو بدونن و الا یه اسم دیگه بهشون میگن. تماشاگرنما.
مگه از چند سالگی تو فوتبال بودین؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
مربی خارجی که کنترل از راه دور نیست که دگمه شو بزنی کار کنه و شارژکنه. بذار سال بعد تا ببینی پرسپولیس یعنی چی.[/
QUOTE]

من یکی که خسته شدم از بس بشقاب هامون رو شکستم.... مامان بیچارم تا فوتبال شروع میشه پامیشه میزنه بیرون چون خونمون صدا به صدا نمیرسه

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مربی خارجی که کنترل از راه دور نیست که دگمه شو بزنی کار کنه و شارژکنه. بذار سال بعد تا ببینی پرسپولیس یعنی چی.[/
QUOTE]

من یکی که خسته شدم از بس بشقاب هامون رو شکستم.... مامان بیچارم تا فوتبال شروع میشه پامیشه میزنه بیرون چون خونمون صدا به صدا نمیرسه
من یاد گرفتم که موقعی که تیمم میبازه در کنارش باشم. همین چند لحظه قبل هم یه آنالیز بازی نوشتم و ارسال کردم. باید تو این مواقع کمک تیم بود. هوادار واقعی تو این مواقع هست که نشون میده تا چه حد عاشق تیمشه.

palange sorati

عضو جدید
دیدی هنوز خامی؟ مگه نمیدونی خانمها سن خودشونو نمیگم. البته دوست ندارم کل کل مون به حاشیه بره. پس برمیگردیم سر اصل موضوع.
حالا فرض کن من 40 سالم باشه هنوز هم به اندازه سنم تو فوتبالی....
با اینکه نیس ولی دوست عزیز من خودم فوتبال رسمی بازی کردم و خیلی از حرف هاتون رو میفهمم ولی فوتبال جاش نیس....

• Like

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا فرض کن من 40 سالم باشه هنوز هم به اندازه سنم تو فوتبالی....
با اینکه نیس ولی دوست عزیز من خودم فوتبال رسمی بازی کردم و خیلی از حرف هاتون رو میفهمم ولی فوتبال جاش نیس....
درست میگید شما. ولی ایکاش که نگاه ما به فوتبال اینجوری میشد. البته هنوزم دیر نیست. میشه رقیب هم باشیم و همدیگه رو تحقیر نکنیم. درسته.؟
میشه کل کل بکنیم ولی در اثنای کل کل به تیم حریف یا رقیب بجای اسمش از عبارات سخیف استفاده نکنیم . درسته؟

palange sorati

عضو جدید
درست میگید شما. ولی ایکاش که نگاه ما به فوتبال اینجوری میشد. البته هنوزم دیر نیست. میشه رقیب هم باشیم و همدیگه رو تحقیر نکنیم. درسته.؟
میشه کل کل بکنیم ولی در اثنای کل کل به تیم حریف یا رقیب بجای اسمش از عبارات سخیف استفاده نکنیم . درسته؟
آخه وقتی خود تماشاگرهای پرسپولیس در اولین بازی لیگ حمید استیلی رو مسخره میکردن از ما استقلالی ها چه کمکی بر میاد...

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از دوستان ایرادی به زمین گرفت که کاملا مشهود بود ... هرکی حداقل دو تا فوتبال تو زمین خوب دیده باشه تفاوت بین این زمینو زمین خوبو اماده رو از تی وی هم تشخیص میده ...
تو کورس بین دو بازیکن وقتی توپ زمین میخوره بازیکن مهمان با برآوردهای قبلیش 10 متر میدوئه تا به توپ برسه ولی میزبان 3 متر میدوئه و وایمیسته چرا چون تو این زمین تمرین کرده و میدونه توپ وقتی بخوره زمین بیشتر از 3 متر نمیره جلو ...
وقتی 2 تا مهاجم مهمان میخوان 2به2 کنن چون به این زمین عادت ندارن توپو با ضرب کمی به هم میفرستن و وسط راه میفته دست دفاع حریف و ...
تا حالا امتیاز میزبانی به گوشتون خورده؟ میدونین اشنا بودن به زمین بازی چیه؟...

ولی من نمیخوام تمام تقصیرو گردن زمین بندازم ... مربی خارجی هم نمیتونه یه شبه معجزه کنه و بازیای اولو رو اعتمادش به مشاورش ارنج میکنه
ترکیب و ارنج امروز بازیکنا نشون داد مشاوره ای که به دنیزلی داده شده اشتباه بوده با گذشت 1-2 هفته ترکیب که دست خود دنیزلی بیاد میشه رو عملکردش قضاوت کرد نه حالا ...

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه وقتی خود تماشاگرهای پرسپولیس در اولین بازی لیگ حمید استیلی رو مسخره میکردن از ما استقلالی ها چه کمکی بر میاد...
درست میگید. اونام بد کاری میکنن. البته چون حمید استیلی بله قربان گو بود و با وجود اینکه کل برنامه ش رو که داده بود و قبول نکردن که مطابق خواسته هاش تیم بسته بشه و با این وجود بازم موند , هوادارا بخاطر این کارش اونو هوش کردن. مربی که اختیار عمل نداشته باشه همون بهتر که مسخره ش بکنن.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکی از دوستان ایرادی به زمین گرفت که کاملا مشهود بود ... هرکی حداقل دو تا فوتبال تو زمین خوب دیده باشه تفاوت بین این زمینو زمین خوبو اماده رو از تی وی هم تشخیص میده ...
تو کورس بین دو بازیکن وقتی توپ زمین میخوره بازیکن مهمان با برآوردهای قبلیش 10 متر میدوئه تا به توپ برسه ولی میزبان 3 متر میدوئه و وایمیسته چرا چون تو این زمین تمرین کرده و میدونه توپ وقتی بخوره زمین بیشتر از 3 متر نمیره جلو ...
وقتی 2 تا مهاجم مهمان میخوان 2به2 کنن چون به این زمین عادت ندارن توپو با ضرب کمی به هم میفرستن و وسط راه میفته دست دفاع حریف و ...
تا حالا امتیاز میزبانی به گوشتون خورده؟ میدونین اشنا بودن به زمین بازی چیه؟...

ولی من نمیخوام تمام تقصیرو گردن زمین بندازم ... مربی خارجی هم نمیتونه یه شبه معجزه کنه و بازیای اولو رو اعتمادش به مشاورش ارنج میکنه
ترکیب و ارنج امروز بازیکنا نشون داد مشاوره ای که به دنیزلی داده شده اشتباه بوده با گذشت 1-2 هفته ترکیب که دست خود دنیزلی بیاد میشه رو عملکردش قضاوت کرد نه حالا ...
مرسی از بیانات کامل و کارشناسانه شما.
من اون زمین رو توش بودم و اینو میدونم که حتی تو اون زمین میشه بارسلونا رو هم براحتی برد.

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از بیانات کامل و کارشناسانه شما.
من اون زمین رو توش بودم و اینو میدونم که حتی تو اون زمین میشه بارسلونا رو هم براحتی برد.

نمیدونم چه جوری تو اون زمین بازی میکردن ادم حس میکرد یه وزنه 10 کیلیویی به پای بازیکنا و توپ وصل کرده بودن! ولی برعکسش بازیکنای ملوان خیلی عادی بازی میکردن چون حساب زمین دستشون اومده و میدونن چی به چیه ...
چمنا از کفشای بازیکنا بلندتر بودن! یعنی خیلی سخته کوتاهشون کنن ؟!!
یا اصلا چمنی تو کار نیستو باید فوتبال ساحلی از نوع گِلیش بازی کنن یا هم اینجوری ... اونوقت میگن چرا هی سهمیه اسیایی رو کم میکنن !

• Like

palange sorati

عضو جدید
نمیدونم چه جوری تو اون زمین بازی میکردن ادم حس میکرد یه وزنه 10 کیلیویی به پای بازیکنا و توپ وصل کرده بودن! ولی برعکسش بازیکنای ملوان خیلی عادی بازی میکردن چون حساب زمین دستشون اومده و میدونن چی به چیه ...
یا اصلا چمنی تو کار نیستو باید فوتبال ساحلی از نوع گِلیش بازی کنن یا هم اینجوری ... اونوقت میگن چرا هی سهمیه اسیایی رو کم میکنن !
من هم همین نظرو دارم...
زمین خوب نباشه تیم بد به نظر میرسه ولی نمیدونم اون تیم های عربی با اون زمین های عال چرا در سطح اروپا مطرح نیستن...

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اونا عمدا چمنا رو کوتاه میکنن. چون گندش در میاد. باور کنید تو کل زمین به اندازه ته کفش هم نمیتونی زمینو صاف ببینی. مثه دندانه های شانه که رو خاک بکشی چه جوری میشه اون زمین دقیقا همین حالت رو داره. ده سانت بالا و ده سانت بعدی به اندازه شش سانت پائینه.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هم همین نظرو دارم...
زمین خوب نباشه تیم بد به نظر میرسه ولی نمیدونم اون تیم های عربی با اون زمین های عال چرا در سطح اروپا مطرح نیستن...
این ایراد فقط یکی از هزاران دلیل بازی بد هست. شما کجائی؟

palange sorati

عضو جدید
این ایراد فقط یکی از هزاران دلیل بازی بد هست. شما کجائی؟
آخه اون قطریه به جا اینکه بیاد اسپانسر تیم بارسا بشه تیم های خودشون رو بهتر کنه....
با پول هایی که دارن بد بازی کردن برا خود تیم نه خود بازیکن بده......

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم همین نظرو دارم...
زمین خوب باشه تیم بد به نظر میرسه ولی نمیدونم اون تیم های عربی با اون زمین های عال چرا در سطح اروپا مطرح نیستن...

خوب دوست عزیز، من گفتم بازیکن خوب هم نمیتونه تو زمینِ بد بازی کنه ولی دلیلی نداره بازیکن بد تو زمین خوب ، خوب بازی کنه !
درسته زمینای تیمای عربی عالین ولی دلایل دیگه هم تو نتیجه گیری مهمه
تیمای عربی فقط میخوان با تزریق پول فوتبالشونو اباد کنن !
نمیگم کلا بده ولی مضراتش بیشتر از سودشه ... الان 80 درصد کارشناسان دلایل موفقیت بارسارو برنامه ریزی برا تیمای پایه اش میدونن چیزی که الان رئال و چلسی و من سیتی و... هم فهمیدن و دارن روش کار میکنن .
ولی تیمای عربی چون اکثرا به تطمیع مالی بازیکن معروفن بازیکنایی که میرن بعد از یکی دوسال وقتی پولی به جیب زدن اونجارو ترک میکنن .
البته به نظر نمیرسه کمپهای پایه تو اینجاها جواب بده چون با این شناختی که من دارم کشورهای عربی حوزه خلیج فارس چندان استعداد فوتبالی بومی ندارن ...
برا همین اینجور تیما چون بازیکن سازی ندارن تو ثبات نیستن و به عبارتی برنامه هاشون کوتاه مدته و فقط دنبال نتیجه گیری تو برهه زمانی کوتاهن ...

• Like

palange sorati

عضو جدید
خوب دوست عزیز، من گفتم بازیکن خوب هم نمیتونه تو زمینِ بد بازی کنه ولی دلیلی نداره بازیکن بد تو زمین خوب ، خوب بازی کنه !
درسته زمینای تیمای عربی عالین ولی دلایل دیگه هم تو نتیجه گیری مهمه
تیمای عربی فقط میخوان با تزریق پول فوتبالشونو اباد کنن !
نمیگم کلا بده ولی مضراتش بیشتر از سودشه ... الان 80 درصد کارشناسان دلایل موفقیت بارسارو برنامه ریزی برا تیمای پایه اش میدونن چیزی که الان رئال و چلسی و من سیتی و... هم فهمیدن و دارن روش کار میکنن .
ولی تیمای عربی چون اکثرا به تطمیع مالی بازیکن معروفن بازیکنایی که میرن بعد از یکی دوسال وقتی پولی به جیب زدن اونجارو ترک میکنن .
البته به نظر نمیرسه کمپهای پایه تو اینجاها جواب بده چون با این شناختی که من دارم کشورهای عربی حوزه خلیج فارس چندان استعداد فوتبالی بومی ندارن ...
برا همین اینجور تیما چون بازیکن سازی ندارن تو ثبات نیستن و به عبارتی برنامه هاشون کوتاه مدته و فقط دنبال نتیجه گیری تو برهه زمانی کوتاهن ...
ولی راحتر از تیم های اروپایی میتونن سرمایه گذاری کنن....

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی راحتر از تیم های اروپایی میتونن سرمایه گذاری کنن....

رو چی سرمایه گذاری کنن؟
سرمایه گذاری رو فوتبال فقط در صورتی جواب میده که از تیمای پایه شروع کنن و تیم واقعا حرفه ای باشه نه مث تیمای ایران که فقط اسمشو یدک میکشن ...
این جور سرمایه گذاری تو تیمای اروپایی جواب میده چون فوتبالشون حرفه ایه و 10 تومن توش پول واریز بشه 15 تومن برداشت میشه . البته ممکنه ایران هم اگه شرایط تغییر کنه موقعیت همچین سرمایه گذاری پیش بیاد ولی الان نه ! چون همه باشگاههای ایران اسمشون حرفه ایه ولی همگی مصرف کننده مطلق هستن

ولی بعید میدونم تیمای عربی تو کشور خودشون همچین ریسکی بکنن چون مردمش فوتبالی نیستن و بعضی از تیما با پول تماشاگر میخرن!
خوب معلومه تو همچین شرایطی سرمایه گذاری رو مدارس فوتبال جواب نمیده.

عوضش میتونن رو باشگاههای اروپایی که قبلا امتحانشونو پس دادن سرمایه گذاری کنن و ریسک کمتری داشته باشن

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin:
ای خدا چقد بخندیم کافیه دیگه اینهمه دنیزلی دنیزلی کردن آخرش شد این!!!
حالا زمین زمین می کنن خدایا یه زمین خوب به ملوان بده دیگه بیچاره پرسپولیس تمام بازیاشو تو آزادی برده این اولین شکستش بود اونم فقط و فقط و فقط بخاطر زمین!!!

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
نمیدونم چه جوری تو اون زمین بازی میکردن ادم حس میکرد یه وزنه 10 کیلیویی به پای بازیکنا و توپ وصل کرده بودن! ولی برعکسش بازیکنای ملوان خیلی عادی بازی میکردن چون حساب زمین دستشون اومده و میدونن چی به چیه ... چمنا از کفشای بازیکنا بلندتر بودن! یعنی خیلی سخته کوتاهشون کنن ؟!! یا اصلا چمنی تو کار نیستو باید فوتبال ساحلی از نوع گِلیش بازی کنن یا هم اینجوری ... اونوقت میگن چرا هی سهمیه اسیایی رو کم میکنن !
همیشه آخرای فصل دوست دارم تیمای شمالی سقوط کنن به دسته پایینتر ....هرچقدم سقوط کنن متاسفانه هر فصل یکی دوتاشون تو لیگن............ اما نمیشه علت باخت فقط زمین بوده پرسپولیس تو خیلی بازیها تو همین زمینا برنده شده ...پرسپولیس هنوزم مشکل داره تو این چند مدت هم اصلا نتونست بازیکنای خوبی جذب کنه کم کم دارم ناامید میشم از این فصل ...دنیزلی هم گفته هدفم آسیاست...
ولی در هر صورت پرسپولیس سرور کیسه کشهاس تا همیشهههههههههه..

آخرین ویرایش:
بالا