كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکم همدردی کنم....
ولی دلم به حال این لنگی ها سوخت کلی امید داشتن که با دنیزلی یه مساوی بگیرن که اونم نشد
آخی...

اشکال نداره غصه نخورین

راستی یادم رفت که دیگه این باخت ها واسشون طبیعی شده خودشونم میدونند همیشه بازنده هستن

ما نیز احساس همدردی می کنیم:biggrin:

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
ناکامي قرمزها ادامه دارد
پرسپوليس با دنيزلي هم باخت

پرسپوليس با مصطفي دنيزلي هم شکست خورد تا ناکامي‌هاي اين تيم همچنان ادامه داشته باشد.

این داستان تکراری همچنان ادامه دارد.....
:biggrin:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجبببببببببببببببببببب زورشون به تیمای شمالی نمیرسه میخوان سقوط کنن پایین!!!

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همیشه آخرای فصل دوست دارم تیمای شمالی سقوط کنن به دسته پایینتر ....هرچقدم سقوط کنن متاسفانه هر فصل یکی دوتاشون تو لیگن............ اما نمیشه علت باخت فقط زمین بوده پرسپولیس تو خیلی بازیها تو همین زمینا برنده شده ...پرسپولیس هنوزم مشکل داره تو این چند مدت هم اصلا نتونست بازیکنای خوبی جذب کنه کم کم دارم ناامید میشم از این فصل ...دنیزلی هم گفته هدفم آسیاست...
ولی در هر صورت پرسپولیس سرور کیسه کشهاس تا همیشهههههههههه..
شما متوجه شدی که بچه ها نمیتونستن با سرعت شوت کنن؟ یا خود مهدوی کیا چقد اروم به توپ ضربه زد؟ علتش اینه که رو اون زمین که شونه ای هستش نمیشه آدم بتونه درست رو پاش وایسته. فقط خود ملوانی ها عادت کردن و میتونن روش راه برن.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما متوجه شدی که بچه ها نمیتونستن با سرعت شوت کنن؟ یا خود مهدوی کیا چقد اروم به توپ ضربه زد؟ علتش اینه که رو اون زمین که شونه ای هستش نمیشه آدم بتونه درست رو پاش وایسته. فقط خود ملوانی ها عادت کردن و میتونن روش راه برن.

سلام دوست عزیز.خوبی؟
خواستم بگم اگه زمین هم مشکل داشت.موقع ضربه پنالتی که تاثیر زیادی نمیتونه بذاره.
خوب نیست بعد از باخت ها دنبال بهونه بگردیم.....

m.r119

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin:
ای خدا چقد بخندیم کافیه دیگه اینهمه دنیزلی دنیزلی کردن آخرش شد این!!!
حالا زمین زمین می کنن خدایا یه زمین خوب به ملوان بده دیگه بیچاره پرسپولیس تمام بازیاشو تو آزادی برده این اولین شکستش بود اونم فقط و فقط و فقط بخاطر زمین!!!
hala shoma narahat nash,hanooz ta akhare fasl kolly harf mishe zad
masalan dalaayele baakhte perspolis:
1-zamin
2-asemoon
3-merikh
4-goshne boodim
5-teshne boodi
6-khab bodim
7-denizli
8-alie daaee.....:biggrin:

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید دوستان کسی نگفت دلیل باختمون فقط و فقط زمینه لطفا اول پستارو خوب بخونین بعد ...

من تو پست اولم هم گفتم ارنجی که تو زمین میدیدیم نشون میداد دنیزلی هنوز ترکیب دستش نیومده و این بازی رو اعتمادش به کمکش عاشوری انجام گرفت عیار دنیزلی رو باید 2 هفته بعد سنجید نه الان .

این شکست فقط یک دلیل نداشت این چنتا از دلیلایی بود که باعث این شکست شد:
1- فرستادن ترکیب اصلی بد
2-ارنج بد بازیکنا مث استفاده از هافبک نفوذی در پس دفاع چپ به خاطر نداشتن مدافع
3- نبود کریمی
4- خیلی از اشتباهات فردی بازیکنایی مث میثاق و نوری و رضایی
5-زمین ناهموار و...

هرکدوم از اینا به نوبه خودشون تو شکست نقش داشتن ولی برام خیلی جالبه که شماها زمینو تو این نتیجه بیتاثیر میدونین دلم میخواد بدونم واقعا اگه استقلال هم بود همین حرفارو میزدین یا حرفاتون صرفا از روی احساساته؟
حرفه ای ترین تیما هم رو چمن حساسن و اگه قراره تو بازی مهمی چمنشون تغییر کنه(مصنوعی یا عادی ) سعی میکنن تمرینای قبل از اون بازی رو رو چمن مشابه انجام بدن اونوقت شما چشاتونو بستین ومیگین همه چی گل و بلبل بود ... ( نمیدونم اصلا بازی رو دیدین که این حرفارو میزنین یا نه !)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
hala shoma narahat nash,hanooz ta akhare fasl kolly harf mishe zad
masalan dalaayele baakhte perspolis:
1-zamin
2-asemoon
3-merikh
4-goshne boodim
5-teshne boodi
6-khab bodim
7-denizli
8-alie daaee.....:biggrin:

آخ گفتی هفت و هشتش خیلی باحال بود ... یعنی تا آخر فصل فقط بخندیم میمیریم که

ببینید دوستان کسی نگفت دلیل باختمون فقط و فقط زمینه لطفا اول پستارو خوب بخونین بعد ...

من تو پست اولم هم گفتم ارنجی که تو زمین میدیدیم نشون میداد دنیزلی هنوز ترکیب دستش نیومده و این بازی رو اعتمادش به کمکش عاشوری انجام گرفت عیار دنیزلی رو باید 2 هفته بعد سنجید نه الان .

این شکست فقط یک دلیل نداشت این چنتا از دلیلایی بود که باعث این شکست شد:
1- فرستادن ترکیب اصلی بد
2-ارنج بد بازیکنا مث استفاده از هافبک نفوذی در پس دفاع چپ به خاطر نداشتن مدافع
3- نبود کریمی
4- خیلی از اشتباهات فردی بازیکنایی مث میثاق و نوری و رضایی
5-زمین ناهموار و...

هرکدوم از اینا به نوبه خودشون تو شکست نقش داشتن ولی برام خیلی جالبه که شماها زمینو تو این نتیجه بیتاثیر میدونین دلم میخواد بدونم واقعا اگه استقلال هم بود همین حرفارو میزدین یا حرفاتون صرفا از روی احساساته؟
حرفه ای ترین تیما هم رو چمن حساسن و اگه قراره تو بازی مهمی چمنشون تغییر کنه(مصنوعی یا عادی ) سعی میکنن تمرینای قبل از اون بازی رو رو چمن مشابه انجام بدن اونوقت شما چشاتونو بستین ومیگین همه چی گل و بلبل بود ... ( نمیدونم اصلا بازی رو دیدین که این حرفارو میزنین یا نه !)

ببین خب درست میگی استقلال تو همین زمین از ملوان شکست خورد 4 بر 2 به ملوان باخت تو همین زمین تو هفته نهم لیگ ... ولی زمین بهونه ی خوبی برای تیمهایی هست که بازی شناور و تکنیکی انجام میدن و کلا روی زمین بازی می کنن ولی من به شخصه خیلی کم تو بازی پرسپولیس حتی تو اوج فوتبالش بازی شناور و زمینی دیدم چه برسه الان که تو اوج ذلت به سر میبره واسه همین زمین اصلا بهونه ی خوبی برای اونا نیست اگه می بینی حرفه ای ترین تیم ها و بازیکنان خیلی براشون مهمه رو چه زمینی بازی کنن بخاطر اینه که سبک بازیشون به چمن مربوط میشه تو فوتبال ایران خیلی کم پیش میاد تیمی سبک بازیش به چمن مربوط بشه چمن فقط بهانه ی خوبی برای بازیکنان ایرانیه ... و ضمنا ملوان و کلا تیم های گیلانی از آغاز همین وضعیت زمین رو داشتن تیم و زمین جدیدی نبودن پرسپولیس می دونست تو چه زمین و چه شرایطی قراره بازی کنه ... به همین دلیل میگم زمین فقط یه بهونس.
استقلال هم باخت و بهونه زمین رو آورد ولی فقط یه بهونه بود همین ...

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

یاد یه ضرب المثل قدیمی افتادم که میگه:
عروس نمی تونست برقصه می گفت زمینش کجه.

حالا پرسپولیسم نمی تونه ببره همه زمین و زمانو بهونه می کنه.

حالا ایندفه زمین خراب بود دفه های بعدی رو می خوایید چیکار کنید.
من می دونم این سریال باخت پرسپولیس یه سریال ادامه داره 90 قسمتیه.

بیچاره دنیزلی.البته من خوشم اومد چون دلم خیلی واسه استیلی سوخت.حالا باید بفهمن که پرسپولیس کلا مشکل داره و ربط زیادی به مربیش نداره

مورینویو هم که بیارید سوبله چوبله اید

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه نکته فوق العاده خنده دار و با مزه فاصله پرسپولیس با سه تیم پایین جدول تنها 4 امتیازه یعنی ملوان که دیروز پرسپولیس رو شکست داد 18 امتیاز با تفاضل گل صفر و پرسپولیس 22 امتیاز داره با تفاضل گل 1- . ملوان رده ملوان رده شانزدهمه و پرسپولیس با یه بازی بیشتر نسبت به سه تیم پایین خودش در رده نهم که احتمالا امروز به یازدهم یا دوازدهم تنزل پیدا می کنه.
چقد بامزه میشه امسال پرسپولیس برای بقا در لیگ تلاش می کنه شما کاندیداهای سقوط رو کدوم تیما می دونید؟؟؟ من فکر می کنم مس سرچشمه،فجر سپاسی،پرسپولیس و شهرداری تبریز از کاندیدا های مسلم سقوط به دسته یک هستن ... البته ملوان و مس و راه آهن و شاهین هم خطرشو حس می کنن ...

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه نکته فوق العاده خنده دار و با مزه فاصله پرسپولیس با سه تیم پایین جدول تنها 4 امتیازه یعنی ملوان که دیروز پرسپولیس رو شکست داد 18 امتیاز با تفاضل گل صفر و پرسپولیس 22 امتیاز داره با تفاضل گل 1- . ملوان رده ملوان رده شانزدهمه و پرسپولیس با یه بازی بیشتر نسبت به سه تیم پایین خودش در رده نهم که احتمالا امروز به یازدهم یا دوازدهم تنزل پیدا می کنه.
چقد بامزه میشه امسال پرسپولیس برای بقا در لیگ تلاش می کنه شما کاندیداهای سقوط رو کدوم تیما می دونید؟؟؟ من فکر می کنم مس سرچشمه،فجر سپاسی،پرسپولیس و شهرداری تبریز از کاندیدا های مسلم سقوط به دسته یک هستن ... البته ملوان و مس و راه آهن و شاهین هم خطرشو حس می کنن ...

لیگ بدون لنگی که لیگ نیست.
میخوام این لیگ نباشه اگه لنگی نباشه
میخوام فوتبال نباشه اگه حمید نباشه
میخوام .....
:biggrin::biggrin:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
یاد یه ضرب المثل قدیمی افتادم که میگه: عروس نمی تونست برقصه می گفت زمینش کجه.:biggrin: حالا پرسپولیسم نمی تونه ببره همه زمین و زمانو بهونه می کنه. حالا ایندفه زمین خراب بود دفه های بعدی رو می خوایید چیکار کنید. من می دونم این سریال باخت پرسپولیس یه سریال ادامه داره 90 قسمتیه.:biggrin: بیچاره دنیزلی.البته من خوشم اومد چون دلم خیلی واسه استیلی سوخت.حالا باید بفهمن که پرسپولیس کلا مشکل داره و ربط زیادی به مربیش نداره مورینویو هم که بیارید سوبله چوبله اید:biggrin::biggrin::biggrin:
اخیییییییییی پرسپولیس

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین خب درست میگی استقلال تو همین زمین از ملوان شکست خورد 4 بر 2 به ملوان باخت تو همین زمین تو هفته نهم لیگ ... ولی زمین بهونه ی خوبی برای تیمهایی هست که بازی شناور و تکنیکی انجام میدن و کلا روی زمین بازی می کنن ولی من به شخصه خیلی کم تو بازی پرسپولیس حتی تو اوج فوتبالش بازی شناور و زمینی دیدم چه برسه الان که تو اوج ذلت به سر میبره واسه همین زمین اصلا بهونه ی خوبی برای اونا نیست اگه می بینی حرفه ای ترین تیم ها و بازیکنان خیلی براشون مهمه رو چه زمینی بازی کنن بخاطر اینه که سبک بازیشون به چمن مربوط میشه تو فوتبال ایران خیلی کم پیش میاد تیمی سبک بازیش به چمن مربوط بشه چمن فقط بهانه ی خوبی برای بازیکنان ایرانیه ... و ضمنا ملوان و کلا تیم های گیلانی از آغاز همین وضعیت زمین رو داشتن تیم و زمین جدیدی نبودن پرسپولیس می دونست تو چه زمین و چه شرایطی قراره بازی کنه ... به همین دلیل میگم زمین فقط یه بهونس.
استقلال هم باخت و بهونه زمین رو آورد ولی فقط یه بهونه بود همین ...
بازی شناور ؟ نکنه میخواین بگین دلیل باخت استقلال اینه که نتونست بازی شناور و تیکی تاکی شو بکنه؟! خودتونم بهتر از هر کسی میدونین که بازی تاکتیکی تو ایران به اون صورت نیست و تک مهره ها و حرکات فردی بیشتر رو نتیجه تاثیر دارن ... همونطور که شما امتیازای نیم فص الوتونو مدیون بازی سازی و حرکات فردی جباری و مجیدی و دروازه بانی رحمتی هستین و ما مدیون کریمی ...
ولی دلیل نمیشه بگیم چون از بازی زمینی خبری نیست زمین بی تاثیر میشه ... دیروز زمین رو دویدن و پاسهای عرضی هم تاثیر میذاشت و نمیشه گف تو نتیجه هیچ تاثیری نداشت.

یاد یه ضرب المثل قدیمی افتادم که میگه:
عروس نمی تونست برقصه می گفت زمینش کجه.

حالا پرسپولیسم نمی تونه ببره همه زمین و زمانو بهونه می کنه.

حالا ایندفه زمین خراب بود دفه های بعدی رو می خوایید چیکار کنید.
من می دونم این سریال باخت پرسپولیس یه سریال ادامه داره 90 قسمتیه.

بیچاره دنیزلی.البته من خوشم اومد چون دلم خیلی واسه استیلی سوخت.حالا باید بفهمن که پرسپولیس کلا مشکل داره و ربط زیادی به مربیش نداره

مورینویو هم که بیارید سوبله چوبله اید

لطفا همه پستارو کامل بخونین بعد ... هیشکی نگف دلیلش فقط همونه گفتیم یکی از دلایل مهم و تاثیرگذارش این بود
البته به نظر میرسه شما این نظرتون بیشتر به خاطر علاقه شخصیتون به استیلی بوده و بیشتر از این خوشحال شدین ...
بله درست میگین پرسپولیس غیر از مربی مشکلات دیگه ای هم داشت که هنوز حل نشده
مدیر عامل پرسپولیس اول فصل نتونست مث اقای فتح الله زاده از جیب خودش! :surprised: 4 تا بازیکن بالای سقف بگیره و حالا رو بازی فردی اونا نتیجه بگیره و به اسم یرمربیش تموم بشه !!
حمید استیلی
حمید استیلی:biggrin::biggrin:
شما به همین چیزا خوش باش تا بعد ...

m.r119

عضو جدید
کاربر ممتاز
bache ha alan to ye hafte name dalaayele vaziate alaane esteghlal va perspoliso khondam,baraton eenja minevisam
haashiye bishtar az matn hashiye haaye kam va range aabie aanha
yargiri ba daste khaali koor kardane cheshme bazar(dar naghl o enteghalat)i
aanche khooban hame daarand bazikonan shoot tar az hadde entezaar
hamoon ke behesh migan modiriyat perspolis jolaangaahe modiraane gheyre varzeshi
kadre fannie khoob(menhaye morabbi) baakht az nimkat(kaadre fannie zaeef)i
pish kesvataan pishkesvati mikonand hamiyane por modda aa

be naghl az hafte naameye jim
:book:kodam esteghlal...kodam piroozi

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازی شناور ؟ نکنه میخواین بگین دلیل باخت استقلال اینه که نتونست بازی شناور و تیکی تاکی شو بکنه؟! خودتونم بهتر از هر کسی میدونین که بازی تاکتیکی تو ایران به اون صورت نیست و تک مهره ها و حرکات فردی بیشتر رو نتیجه تاثیر دارن ... همونطور که شما امتیازای نیم فص الوتونو مدیون بازی سازی و حرکات فردی جباری و مجیدی و دروازه بانی رحمتی هستین و ما مدیون کریمی ...
ولی دلیل نمیشه بگیم چون از بازی زمینی خبری نیست زمین بی تاثیر میشه ... دیروز زمین رو دویدن و پاسهای عرضی هم تاثیر میذاشت و نمیشه گف تو نتیجه هیچ تاثیری نداشت.

لطفا همه پستارو کامل بخونین بعد ... هیشکی نگف دلیلش فقط همونه گفتیم یکی از دلایل مهم و تاثیرگذارش این بود
البته به نظر میرسه شما این نظرتون بیشتر به خاطر علاقه شخصیتون به استیلی بوده و بیشتر از این خوشحال شدین ...
بله درست میگین پرسپولیس غیر از مربی مشکلات دیگه ای هم داشت که هنوز حل نشده
مدیر عامل پرسپولیس اول فصل نتونست مث اقای فتح الله زاده از جیب خودش! :surprised: 4 تا بازیکن بالای سقف بگیره و حالا رو بازی فردی اونا نتیجه بگیره و به اسم یرمربیش تموم بشه !!

شما به همین چیزا خوش باش تا بعد ...

انگار پست منو کامل نخوندین گفتم تو ایران خیلی کم پیش میاد سبک بازی تیمی به چمن بستگی داشته باشه درسته؟؟؟ البته اگه یه درصد هم منطقی بشینید و فکر کنید می بینید که استقلال یکی از معدود تیم های ایران بوده که در چند سال اخیر بارها شاهد بازی روی زمین و شناورش بودیم خنده دار ترین وضعیت اینه که تمام نتایج خوب رئال مادرید و بارسا رو روی خلاقیت فردی بازیکنان بدونیم!!! درسته شما بدون کریمی هیچ نیستید(البته با کریمی هم هیچ نیستید) ولی نمیشه تمام نتایج یه تیم که صدر جدوله و 11 برد داره مختص یک یا دو بازیکن بدونیم ...

اما ما کلا سه باخت داریم که می تونیم اینطور تفسیرشون کنیم و بهانه های الکی بیاریم مثلا باخت تراکتور قبل از دربی بود و تو فکر دربی بودیم باخت به ملوان بخاطر زمین بود!!! باخت به نفت هم بعد از دربی بود.درسته همش خنده داره و فقط بهونه است ولی وقتی یه تیمی که 11 بازی برده و صدر جدوله از این دلایل خنده دار بیاره میگن خب حتما راست میگه دیگه تیمش همیشه برنده بوده حالا سه تا باخته حتما دلیل خاصی داشته
شما چی؟؟؟به نظرتون وقتی از 18 تا بازی فقط 5 برد داشتین و 7 تساوی و 6 شکست می تونید چنین بهانه هایی بیارید؟؟؟تیمی که همیشه باخته و مساوی کرده چرا واسه یه باخت و بازی اینقد بهونه تراشی می کنه؟؟؟
این باخت بخاطر زمین بازی رفت با ملوان تو آزادی چرا مساوی کردید؟؟؟ به شاهین تو بوشهر چرا باختید؟؟؟به شهرداری تبریز تو تهران چرا باختید؟؟؟تو کرمان با مس سرچشمه مساوی کردید؟؟؟تو تهران به استقلال چرا باختید؟؟؟به مس تو کرمان چرا باختید؟؟؟
داماشو تو رشت بردین زمین خوب بود؟؟؟به تراکتور تو تهران باختید چرا؟؟؟چرا با راه آهن تو تهران مساوی کردید؟؟؟با فولاد چرا تو تهران مساوی کردید؟؟؟

این همه باخت و مساوی خفت بار رو چطور می خواید توجیه کنید زمین کج بود یا بازیکنا نبودن و ...؟؟؟

بدونید توجیه فقط وقتی جواب میده که همیشه برنده باشی دو بازی بد باشی و بهونه بیاری و توجیه کنی نه تیمی که همیشه بازنده بوده حالا اومده واسه یه باخت اینطور توجیه می کنه!!!

m.r119

عضو جدید
کاربر ممتاز
این باخت بخاطر زمین بازی رفت با ملوان تو آزادی چرا مساوی کردید؟؟؟ به شاهین تو بوشهر چرا باختید؟؟؟به شهرداری تبریز تو تهران چرا باختید؟؟؟تو کرمان با مس سرچشمه مساوی کردید؟؟؟تو تهران به استقلال چرا باختید؟؟؟به مس تو کرمان چرا باختید؟؟؟
داماشو تو رشت بردین زمین خوب بود؟؟؟به تراکتور تو تهران باختید چرا؟؟؟چرا با راه آهن تو تهران مساوی کردید؟؟؟با فولاد چرا تو تهران مساوی کردید؟؟؟
!
:whistle::w26::biggrin::biggrin::biggrin:

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انگار پست منو کامل نخوندین گفتم تو ایران خیلی کم پیش میاد سبک بازی تیمی به چمن بستگی داشته باشه درسته؟؟؟ البته اگه یه درصد هم منطقی بشینید و فکر کنید می بینید که استقلال یکی از معدود تیم های ایران بوده که در چند سال اخیر بارها شاهد بازی روی زمین و شناورش بودیم خنده دار ترین وضعیت اینه که تمام نتایج خوب رئال مادرید و بارسا رو روی خلاقیت فردی بازیکنان بدونیم!!! درسته شما بدون کریمی هیچ نیستید(البته با کریمی هم هیچ نیستید) ولی نمیشه تمام نتایج یه تیم که صدر جدوله و 11 برد داره مختص یک یا دو بازیکن بدونیم ...

اما ما کلا سه باخت داریم که می تونیم اینطور تفسیرشون کنیم و بهانه های الکی بیاریم مثلا باخت تراکتور قبل از دربی بود و تو فکر دربی بودیم باخت به ملوان بخاطر زمین بود!!! باخت به نفت هم بعد از دربی بود.درسته همش خنده داره و فقط بهونه است ولی وقتی یه تیمی که 11 بازی برده و صدر جدوله از این دلایل خنده دار بیاره میگن خب حتما راست میگه دیگه تیمش همیشه برنده بوده حالا سه تا باخته حتما دلیل خاصی داشته
شما چی؟؟؟به نظرتون وقتی از 18 تا بازی فقط 5 برد داشتین و 7 تساوی و 6 شکست می تونید چنین بهانه هایی بیارید؟؟؟تیمی که همیشه باخته و مساوی کرده چرا واسه یه باخت و بازی اینقد بهونه تراشی می کنه؟؟؟

این همه باخت و مساوی خفت بار رو چطور می خواید توجیه کنید زمین کج بود یا بازیکنا نبودن و ...؟؟؟

بدونید توجیه فقط وقتی جواب میده که همیشه برنده باشی دو بازی بد باشی و بهونه بیاری و توجیه کنی نه تیمی که همیشه بازنده بوده حالا اومده واسه یه باخت اینطور توجیه می کنه!!!

داداش چه حوصله ای داری واسه این قرمزا تحلیل کنی ؟
این لنگی ها اگه به راهنمایی های ما گوش میکردن که حال و روزشون این نبود.
خودت رو خسته نکن.بذار خوش باشیم...:D

miniyator460

عضو جدید
آقا رضا دمت گرم.اینو خوب اومدی.:gol:
حیف بعضی یا که وقتشونو تو پرسپولیس تلف کردن و اخرش هم ضربه خوردن

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببخشیدا چرا خودتونو به کوچه علی چپ میزنین؟ استقلال نشون داده وقتی جباریو نداره رو ضربات اخرش دچار مشکل میشه یا وقتی مجیدی رو نداره مهاجماش نمیتونن خوب تغذیه بشن ، وقتی رحمتیو ندارین رو ساده ترین حملات ضعف خط دفاعیتون خودشو نشون میداد ...
هرکدومو هم انکار کنین رحمتی ردخور نداره که بیشتر امتیازاتونو مدیون اون هستین درست عکس پرسپولیس که امسال اسیب پذیرترین پستش بود و بیشترین امتیازارو از دست داده...

من گفتم استقلال رو حرکات فردی نتیجه میگیره نه بارسا و رئال !! اصلا منطقی نیست بگین چون رئال صدر نشینه لالیگاست و ماهم صدر نشینیم پس مث هم بازی کردیم که اینجوری شده!

مث اینکه شما خودتونم پستای منو کامل نمیخونین ...من تو همه پستام میگم یکی از دلیل ها چمن بود ولی دلیل نمیشه چون دلایل دیگه ای هم دخیله اینم نادیده بگیریم و بی تاثیر جلوش بدیم و اسم توجیه روش بذاریم!!!
درسته نیم فصل اول بد بودیم خیلی هم بیشتر از بد ... اونم دلایل خودشو داشت مث سرمربی و برنامه تاکتیکی ، نبود بازیکن ، حاشیه و ... ما از همون اولش همه رو خودمون گفتیم این خود شمایین که فقط رو زمین و هوا و برنامه زوم کردین و میگین دارین بهانه میارین !!!!
من دلایل رو گفتم از ترکیب اشتباه تا زمین ... خود شما زمینو بزرگ کردین و برچسب توجیه زدین بهش .... فکر میکنم خودتون زودتر از من متوجه شدین ولی حاضر نیستین کوتاه بیاین . حداقل مطمئنم درمورد شما یکی این مورد صادقه و خودتون بهتر از من میدونین قصد ما توجیه نیست و هر موردی به نوبه خودش تو عدم نتیجه گیری مهمه

ترجیح میدم دیگه بحثی نشه چون بحث وقتی به جایی میرسه که بخوای به کسی چیزیو که نمیبینه نشون بدی والا اگه طرف ببینه و چشاشو ببنده و انکار کنه، هیچ جوری نمیشه نشونش داد...

• Like
واکنش ها: ayja

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به این میگن هوادار بامعرفت استقلالی. وقتی سیذ صالحی بهشون گل میزنه صداش میزنن بی غیرت. اون شماره 37 هم که مدام خودشو زمین میزد تا موقعیت جور بکنه. جانواریو رو هم زد و مصدومش کرد. جباری تون هم تا دیروز تلاش میکرد جای مجیدو بگیره که اونم بادش خوابیده و راه میره. منتظر روز های اینده باشید تا با هم گریه کنیم.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
محسن یوسفی دقیقه 90 اومده بود گل بزنه یا میترسیدید؟
با این بازی که استقلال انجام داد : 14 کرنر خورد و یه کرنر زد. دیگه خیلی بهتون امیدوار شدم.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به این میگن هوادار بامعرفت استقلالی. وقتی سیذ صالحی بهشون گل میزنه صداش میزنن بی غیرت. اون شماره 37 هم که مدام خودشو زمین میزد تا موقعیت جور بکنه. جانواریو رو هم زد و مصدومش کرد. جباری تون هم تا دیروز تلاش میکرد جای مجیدو بگیره که اونم بادش خوابیده و راه میره. منتظر روز های اینده باشید تا با هم گریه کنیم.

همین که فبول دارین که در حال گریه کردن هستین کافیه.
شما هم که مثل گزارشگرتون(خیابانی)میگی به خاطر گل بهش گفتن بی غیرت.هرچند که کارشون درست نبود ولی دلیلش چیز دیگه ای بود.

بالا