كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پیامک امشب برنامه نود :

نام واقعی تیم سرخپوش پایتخت چیست ؟

1 - لنگپولیس

2- شانسپولیس

3- پترولیس

4- باختولیس

لطفا عدد گزینه مورد نظر خود را به شماره 4 تا ردبی پشت سر هم پیامک کنید .

ظمنا اگه نامی هم مد نظر شماست که در گزینه ها موجود نیست جواب خود را به شماره فرهاد لنگ سوراخ کن پیامک کنید .

صمیمانه از همکاری شما سپاسگذاریم .
:biggrin::biggrin::biggrin:

apadana13

عضو جدید
کاربر ممتاز
(با ریتم آهنگ"بوی عیدی"فرهاد بخونید)

بوی دربی،بوی گل،بوی باخت لنگی

بوی عطر گل فرهاد،توی کورس اون با شیث

یاد اون تک گل آرش بایه پرواز قشنگ

بااینااس اسو باورمیکنیم،با اینا لنگی راپرپرمیکنیم

... شادی شکستن طلسم دروازه لنگ

... وحشت گل شدن توپهای اس اس کبیر

شورواحساس هوادار بعد برد دیدنی

بااینا اس اسو باورمیکنیم،با اینا لنگی راپرپرمیکنیم

فکر بازی هجومی توی مستطیل سبز

رفت وبرگشت حماسی توی دربی سال قبل

یاد فریادهای دایی سربیچاره ی شیث

شوق یک ضربه ایستگاهی زیبا وتمیز

باگل میلاد میداوودی از یه راه دور

apadana13

عضو جدید
کاربر ممتاز
(با ریتم آهنگ"بوی عیدی"فرهاد بخونید)

بوی دربی،بوی گل،بوی باخت لنگی

بوی عطر گل فرهاد،توی کورس اون با شیث

یاد اون تک گل آرش بایه پرواز قشنگ

بااینااس اسو باورمیکنیم،با اینا لنگی راپرپرمیکنیم

... شادی شکستن طلسم دروازه لنگ

... وحشت گل شدن توپهای اس اس کبیر

شورواحساس هوادار بعد برد دیدنی

فکر بازی هجومی توی مستطیل سبز

رفت وبرگشت حماسی توی دربی سال قبل

یاد فریادهای دایی سربیچاره ی شیث

شوق یک ضربه ایستگاهی زیبا وتمیز

باگل میلاد میداوودی از یه راه دور

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
صحبتهای مجیدی با یک رسانه عربی ناراحتی استقلالی ها در پی داشته است.
به گزارش «24»، مصاحبه امروز فرهاد مجیدی با یک رسانه عربی پس از مدتی سکوت ناراحتی استقلالی ها را در پی داشت.
این بازیکن در این مصاحبه و در توضیح دلایل جدایی اش گفته که چون با مسئولان استقلال مشکل داشته است از این تیم جدا شده و ضمنا اعلام کرده که استقلالی ها با جدایی او موافقت نکرده اند.
این ادعای مجیدی در حالی مطرح شده که پرویز مظلومی تا همین لحظه از بابت جدایی فرهاد ناراحت و عصبانی است و حتی در تماس تلفنی خود با وی قبل از ترک ایران گفته بود که اگربه تیم قطری برود، او «مظلومی » نیز استعفا می کند تا با این جمله کاپیتانش را به ماندن راضی کند لذا جمله اخیر مجیدی نوک پیکان را به سمت علی فتح الله زاده می چرخاند و رمز گشایی از این مصاحبه به اینجا ختم می شود که این بازیکن به دلیل مشکلات مالی استقلال و عدم وصول به موقع مطالباتش از سوی فتح الله زاده روانه قطر شده است.

اینم از کاپیتانتون که گفتین قرارداد سفید امضا کرده ... :biggrin:

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
صحبتهای مجیدی با یک رسانه عربی ناراحتی استقلالی ها در پی داشته است.
به گزارش «24»، مصاحبه امروز فرهاد مجیدی با یک رسانه عربی پس از مدتی سکوت ناراحتی استقلالی ها را در پی داشت.
این بازیکن در این مصاحبه و در توضیح دلایل جدایی اش گفته که چون با مسئولان استقلال مشکل داشته است از این تیم جدا شده و ضمنا اعلام کرده که استقلالی ها با جدایی او موافقت نکرده اند.
این ادعای مجیدی در حالی مطرح شده که پرویز مظلومی تا همین لحظه از بابت جدایی فرهاد ناراحت و عصبانی است و حتی در تماس تلفنی خود با وی قبل از ترک ایران گفته بود که اگربه تیم قطری برود، او «مظلومی » نیز استعفا می کند تا با این جمله کاپیتانش را به ماندن راضی کند لذا جمله اخیر مجیدی نوک پیکان را به سمت علی فتح الله زاده می چرخاند و رمز گشایی از این مصاحبه به اینجا ختم می شود که این بازیکن به دلیل مشکلات مالی استقلال و عدم وصول به موقع مطالباتش از سوی فتح الله زاده روانه قطر شده است.

اینم از کاپیتانتون که گفتین قرارداد سفید امضا کرده ... :biggrin:

باید هم از رفتن مجیدی این طور خوشحال باشید.کسی که کلی حالتون رو گرفته.
از کی تا حالا کیسه بکس استقلالی ها (لنگی ها)رمز گشا شدن ؟
خوبه که خودت داری میگی مجیدی گفته به خاطر مشکلات با مدیریت رفته بعد میای رمز گشایی میکنی؟
هر چی که باشه و به هر دلیلی که رفته بهتر از اون شاهکار بازیکنانتونه که آبروی نداشته فوتبال ایران رو بردن.
این هم مبلغ قرار داد مجیدی در فصل قبل .

Farhad_Majidi_Cheque_175977818.jpg

GAME_OVER

کاربر ممتاز
باید هم از رفتن مجیدی این طور خوشحال باشید.کسی که کلی حالتون رو گرفته. از کی تا حالا کیسه بکس استقلالی ها (لنگی ها)رمز گشا شدن ؟ خوبه که خودت داری میگی مجیدی گفته به خاطر مشکلات با مدیریت رفته بعد میای رمز گشایی میکنی؟ هر چی که باشه و به هر دلیلی که رفته بهتر از اون شاهکار بازیکنانتونه که آبروی نداشته فوتبال ایران رو بردن. این هم مبلغ قرار داد مجیدی در فصل قبل . مشاهده پیوست 78014
اولا که هیچ اهمیتی برام نداشته و نداره که این بازکن تو تیمتون بمونه یا نه ....اصلا اهمیت نداره گذاشتن این خبر هم فقط برای جواب به اون جنابی بود که گفت مجیدی هم مثل کریمی قرارداد سفید امضا کرده و پول براش مهم نیست ..
ثانیاً دیگه خیلی مشخصه که مجیدی واسه چی از اسقتلال رفته به بهانه مکل دخترش و در اصل برای اینکه الغرافه پول خوبی بهش میداد اون جاییم که خودتون بولد کردین دقیقاً نوشته که بخاطر وصول مطالباتش رفته حالا شما میگی مشکلات مدیریت اصلا اینجا چیزی بنام مشکل مدیریتی مطرح شده ؟
ثالثا منبع این خبر رجانیوز هستش شما اشتباه ملتفت شدی که میگی رمزگشایی کار پرسپولیسی ها بوده ...اینم لینکش:
http://rajanews.com/Detail.asp?id=112016

بد نیست حداقل درست حسابی خبر رو میخوندید هرچند از رفتن بازیکن پولکیتون خیلی ناراحتین ...بایدم ناراحت باشین تیمتون بشدت متکی به 2 بازیکنه که یکیشون رفت این 2 تا نبودن الان ...........
درضمن همونطور که قبلا گفتم وقتی جوابی ندارید و عصبانی هستید پای شیث و نصرتی رو وسط میکشید ...امیدوارم یه روز این 2 تا بازیکن برگردن تا چشم شما کیسه کشها دربیاد .. ...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم گفتم مجیدی بخاطر پول از استقلال رفته از اول جوونیش هم همینطوری بوده این هشدار رو در مورد جباری هم میدم الکی بازیکنای پولکی رو بزرگ نکنیم که بعدش پشیمان بشیم یه روزی همین اتفاق برای جباری هم میوفته ... ولی این موضوع چه ربطی به لنگیا داره؟؟؟ بحث بازیکن چه ربطی به کل کل قرمز و آبی داره؟؟؟ استقلال و پیروزی رو با هم مقایسه کنید و در مورد اینا کل کل کنید حرفی ندارید مگه؟؟؟ خب حرفی واسه گفتن نمی مونه این همه باخت این رده بندی جدول و جام حذفی و ... واقعا حرفی نمی مونه کم کم میایم اینجا راجع به ارتفاع چمن ورزشگاه حافظیه شیراز هم صحبت می کنیم دور هم مگه نه !!!:biggrin::biggrin::biggrin:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
وقتی ما از بازیکن پولکی کیسه کش ها حرف میزنیم که کل کل اصلا ربطی به بازیکن نداره ولی وقتی دسته کیسه کش ها کم میارن و حرکت شیث و نصرتی که همیشه تو اعماق ذهن ناخودآگاهشون قرار داره رو زنده میکنن اونوقته که کل کل خیلی به بازیکنا ربط داره ...فکر کنم شروع کننده بحث ارتفاع چمن ورزشگاه حافظیه شیراز هم همین کیسه کشها باشن البته اگه بعد هزار سال شیث و نصرتی رو فراموش کردن !!!

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همیشه گفتم از تیم حرف بزنیم ولی شما وقتی از افتخاراتتون میگین چون تیمتون افتخارات نداره از افتخارات بازیکناتون میگین ...
من کلا همیشه مخالف بحث بازیکنی بودم مدارکش موجوده ...
فعلا که افتخارتون بازیکناتون هستن افتضاحاتتون هم بازیکناتون هستن ... ما باشگاهمون به حد کافی جا برای دفاع داره ...

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من همیشه گفتم از تیم حرف بزنیم ولی شما وقتی از افتخاراتتون میگین چون تیمتون افتخارات نداره از افتخارات بازیکناتون میگین ...
من کلا همیشه مخالف بحث بازیکنی بودم مدارکش موجوده ...
فعلا که افتخارتون بازیکناتون هستن افتضاحاتتون هم بازیکناتون هستن ... ما باشگاهمون به حد کافی جا برای دفاع داره ...

بازیکننانشون که کارشون حرف نداره.
باعث شادی ملت شدن و بلوتوث ها فعالیتشون چند برابر:biggrin:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
اگه ما از افتخارات بازیکنامون میگیم واقعاً باعث افتخار هستن که میگیم نه اینکه بیایم به یکی مثل مجیدی بگیم افتخار که بعداً ثابت کنه که یه بازیکن پولکی بیشتر نیست یا به جباری بگیم افتخار که بعداً با یه مصاحبه ثابت کنه چقد به تیمتون وفاداره .......تیممون هم خیلی افتخار داره فقط سابقه رفتن به دسته 3 و 6 تا خوردن رو نداریم ...
بازیکننانشون که کارشون حرف نداره. باعث شادی ملت شدن و بلوتوث ها فعالیتشون چند برابر:biggrin:
شما یه نفر که فکر کنم روزی n بار میشینی فیلمو نگاه میکنی که همیشه یادته ...جالبه که این حرکت اینقد باعث خوشحالی شما شده !!!!این ملت که این حرکتها باعث شادیشون شده باید به حالشون تاسف خورد ..

ecmn_ec

عضو جدید
ما نیز از قبل استقلالی بودیم
اما رقیب سنتی مان را نمیبینم
راستش تا رده 4-5 جدول پایین اومدم ، دیدم نیست ، خسته شدم بیشتر پایین بیام ، اگه کسی رفت اون پایین سلام مارو بهش برسونه

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم میگم تیم = گذشته باشگاه + بازیکن + هوادار هست حالا دلیل نمیشه چون شما بازیکناتون افتخاری ندارن یا نسبت به تیمتون بی تعصب تشریف دارن ما هم بازیکنای خودمونو فراموش کنیم.
دلیل نمیشه چون تو همه نظرسنجی ها تعداد پرسپولیسیها حداقلش 60 به 40 جلو بود ما هم بیخیال کری در این مورد باشیم ( البته به جز نظرسنجی اخیر دربی که وقتی بالاخره استقلالیا 51 به 49 جلو افتادن البته اونم در عرض 20 دقیقه!!!!! که خودش به اندازه کافی بحث درموردش داره مجریای برنامه میخواستن از خوشحالی روبوسی کنن! :d)

بازیکن مهم نیست؟ افتخارای بازیکن به تیمش ربطی نداره؟
پس چرا وقتی مسی جایزه ای میگیره بارسایی ها بیشتر از ارژانتینی ها خوشحال میشن و روش مانور میدن؟

اما راجب شیث و نصرتی ... نمیخواستم درموردشون حرفی بزنم ولی نمیذارین ...
خیلی جای تعجب داره که این حرکت اونارو زشت و شرم آور و مایه تاسف و آبرو برِ کشور و ... میدونید ولی به خودتون اجازه میدین این کارو هی یاداوری بکنین و هر جایی و با هرکسی مطرحش بکنین ... اونا یه بار یه کار کردن و بعدا معذرت خواستن ولی شما چی؟ اون کارو هر روز خدا هرجایی تونستین مطرح میکنین و بلوتوث و ... اصلا هم از این کاراتون پشیمون که نیستین هیچ حالا خوشتون هم میاد و با افتخار توضیحش میدین ....
کار شما چی ؟ بد نیست؟ زشت نیست؟

شمام یه خرده حوصله تونو ببرید بالا ... ما که نهمیم ولی همین سال 86 ما از صدر جدول رده 13هم شما رو میدیدم :biggrin:
شما نهم لیگو نمیبینید ببین ما چه رنجی کشیدیم شما رو از دسته 3 پیدا کردیم :d

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحث بیهوده بی فایدس فقط کافیه به باشگاه ها سر بزنیم و ببینیم افتخاراتی که تو باشگاه هست چیه !؟! غیر جام هایی که تیم گرفته؟؟؟ جوایزی که بازیکنا میگیرن تو خونه خودشونه عزیزان من افتخارات تیم هواداران هستن و مقام هایی که تیمی کسب کرده فوتبال بازی تیمی است نه انفرادی
در مورد مسی هم بگم که بازیکن شاغل در بارسا هست و هم تیمی هاش وقتی میبره روش مانور میدن برو یه تحقیق کوچولو بکن ببین تا بحال کدوم بازیکنای شاغل در باشگاه های ایرانی موفق به کسب به جایزه درست و حسابی شدن(شاغل در ایرانا نه اینکه مثل بچگی ایران بوده و جایزه رو تو یه تیم دیگه گرفته) ولی با این حال هیچ کدوم از جوایز مسی در باشگاه بارسا و افتخارات اون باشگاه قرار نمیگیره یه نگاه به تالار افتخارات بارسا تو هر سایتی که می خوای بنداز متوجه میشی ...
این افتخار مختص مسی ِ آرژانتینی هست ... خیلی خنده داره حرفتون به خدا یعنی الان ملت میگن مسی بارسلونایی بهترین بازیکن جهانه یا میگن ستاره جوان آرژانتینی !؟!
تجربه همواره نشون داده بحث کردن با لنگی جماعت نتیجه نمیده چون معمولا مغزش فقط خروجی داره چیزی که ورودی نداره چه فایده داره تلاش کنیم چیزی رو بهش وارد کنیم ...

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چی وقتی میتونیم به بازیکن افتخار کنیم که وقتی تو تیممونه افتخارات جهانی داشته باشه ؟
شما که انتظار ندارین مسی و ژاوی و رونالدو ووو بیان تو پرسپولیسو استقلال توپ بزنن که به توپ طلای جهانی و ... شون افتخار کنیم؟
خب وقتی بارسای لالیگایی به مسی افتخار میکنه ما به کریمی و دایی و حجازی ها افتخار بکنیم که یه روزی تو تیممون بازی کردن خودش خیلیه ...
ببخشیدا ولی من کجا گفتم مسیِ بارسایی ؟!

اینقد میگین افتخارات تیمی غیر از اون 2 تا ستاره رو پیرهنتون چیز دیگه ای هم دارین؟

جام های کشوری ( تخت جمشید-آزادگان-لیگ برتر)
پرسپولیس 8 قهرمانی و 7 نایب قهرمانی
استقلال 5 قهرمانی و 5 نایب قهرمانی

جام حذفی
پرسپولیس 5 قهرمانی
استقلال 5 قهرمانی

اسیایی
پرسپولیس _قهرمانی
استقلال 2 قهرمانی

آخرین ویرایش:

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه ما از افتخارات بازیکنامون میگیم واقعاً باعث افتخار هستن که میگیم نه اینکه بیایم به یکی مثل مجیدی بگیم افتخار که بعداً ثابت کنه که یه بازیکن پولکی بیشتر نیست یا به جباری بگیم افتخار که بعداً با یه مصاحبه ثابت کنه چقد به تیمتون وفاداره .......تیممون هم خیلی افتخار داره فقط سابقه رفتن به دسته 3 و 6 تا خوردن رو نداریم ... شما یه نفر که فکر کنم روزی n بار میشینی فیلمو نگاه میکنی که همیشه یادته ...جالبه که این حرکت اینقد باعث خوشحالی شما شده !!!!این ملت که این حرکتها باعث شادیشون شده باید به حالشون تاسف خورد ..

خیلی ببخشید به نظر میاد من مقصر این اتفاق بودم.
در ضمن باز هم لطف کمیته انضباطی شامل حالتون شد و بخشیدنشون.
روز مرگ منشور اخلاقی روزی بود که به شما لطف کردندالبته من دوست دارم شیث رو یک بار دیگه در زمین فوتبال ببینم چون خاطرات خیلی خوبی باهاش دارم.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی چی وقتی میتونیم به بازیکن افتخار کنیم که وقتی تو تیممونه افتخارات جهانی داشته باشه ؟
شما که انتظار ندارین مسی و ژاوی و رونالدو ووو بیان تو پرسپولیسو استقلال توپ بزنن که به توپ طلای جهانی و ... شون افتخار کنیم؟
خب وقتی بارسای لالیگایی به مسی افتخار میکنه ما به کریمی و دایی و حجازی ها افتخار بکنیم که یه روزی تو تیممون بازی کردن خودش خیلیه ...

اینقد میگین افتخارات تیمی غیر از اون 2 تا ستاره رو پیرهنتون چیز دیگه ای هم دارین؟

جام حذفی
پرسپولیس 5 قهرمانی
استقلال 5 قهرمانی

اسیایی
پرسپولیس _قهرمانی
استقلال 2 قهرمانی

جام ولایت یادتون رفت..:biggrin:

omid_66_23

عضو جدید
از اینکه این پیروزیا کم نمیارن در تعجبم.:biggrin:
بعدآخرین داربی لیگ دیدم پیروزیا دارن تو مترو شعار میدن و میرن یه لحظه به خودم اومدن از دادشم پرسیدم مگه استقلال نبرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek:

آخرین ویرایش:

omid_66_23

عضو جدید
به قول خودشون علی دائی ....علی دائی...علی ددائی....
استیلی بای بای.....استیلی بای بای.....استیلی بای بای.....

GAME_OVER

کاربر ممتاز
شمام یه خرده حوصله تونو ببرید بالا ... ما که نهمیم ولی همین سال 86 ما از صدر جدول رده 13هم شما رو میدیدم :biggrin: شما نهم لیگو نمیبینید ببین ما چه رنجی کشیدیم شما رو از دسته 3 پیدا کردیم :d
ما یه چیزی داشتیم به اسم "جنبه" ....البته الان اصلا حوصله ندارم این لغت رو تفهیم کنم ...یه چیز دیگه هم اصولا به نظر کیسه کشها هر چیزی که "ندارن" هیچ ارزشی نداره و اصلا نباید راجع بهش بحث بشه ولی چیزی که دارن رو همه باید فقط درمورد اون بحث کنن ...اگه مغز ما خروجی نداره اونا که اصلا مغز ندارن ... ... :confused:
خیلی ببخشید به نظر میاد من مقصر این اتفاق بودم. در ضمن باز هم لطف کمیته انضباطی شامل حالتون شد و بخشیدنشون. روز مرگ منشور اخلاقی روزی بود که به شما لطف کردندالبته من دوست دارم شیث رو یک بار دیگه در زمین فوتبال ببینم چون خاطرات خیلی خوبی باهاش دارم.
من نگفتم شما مقصرید گفتم شما خیلی از اون حرکت خوشحال شدید ..البته نه فقط شما همه کیسه کشهایی که اینجا میان اینطورین ...برید دست به دعا شید سالی چند بار از این اتفاقا بیفته تا افسردگی نگیرید... اصلا بعید نیست بزودی این حرکت شیث و نصرتی رو جزء افتخارات اسقتلال بدونید با این ذوق و شوقی که شما و امثال شما دارید.... :surprised: بهرحال من دیگه درباره این موضوع صحبت نمیکنم تا اینجاشم زیادی صحبت شد شما و دوستانتون تا میتونید خوشحالی کنید ..

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز

جام حذفی
پرسپولیس 5 قهرمانی
استقلال 5 قهرمانی

اسیایی
پرسپولیس _قهرمانی
استقلال 2 قهرمانی

دوست ِ عزیز با کلمات بازی نکنیم بهتر نیست؟؟؟ من برای بار هزارم صحبت هام واضح تر توضیح میدم گفتم وقتی مسی بهترین بازیکن جهان میشه اولا که در وهله ی اول افتخار خودشه و جایزه اش میره تو خونش(هیچ اثری از جایزش در باشگاه بارسلونا نمی مونه)،در مرحله بعدی واسه کشورشه اونم فقط در این حد که وقتی میری تحقیق میکنی بهترین بازیکنان جهان کیا بودن میگن مسی از آرژانتین.<br>و بعدشم تازه اگه قرار باشه تیمی برای مدت کوتاهی نه به عنوان افتخار!!! از بهترین بودن کسی شاد باشه باید اون تیمی باشه که بازیکن مورد نظر در اون درخشیده ...<br>من میگم هیچ بازیکن ایرانی در زمان شاغل بودنش در تیم های ایرانی(جز خداداد در بهمن فکر کنم) موفق به کسب جایزه ای نشده<br>حرف شمارو نمی فهمم یعنی مسی که فوتبالش رو از گراندولی و نیوولز اولد بویز شروع کرده الان وقتی بهترین بازیکن دنیا میشه اون تیمها هم یه افتخار به تاریخچه ی افتخاراتشون اضافه می کنن؟؟؟
یعنی مثلا الان علی دایی با سایپا قهرمان کشور میشه هرتابرلین یه عنوان قهرمانی به عنوان های خودش اضافه میکنه چون یه روزی اونجا بازی کرده!!!

حالا شد حرف حساب افتخارات تیمی رو از جهات زیر بررسی می کنیم(دیگه نمیگم اطلاعاتتون غلط و ناقصه تا توهین تلقی نکنید
لیگ کشور
استقلال هفت بار(1349،1353،1368،1376،1379،1384،1388)
پرسپولیس نه بار (1350،1352،1354،1374،1375،1377،1378،1380،1386)
تنها موردی که از ما بالا تر هستین که اونم اگه قرار باشه با توجه به مجموع امتیازات کسب شده مقایسه کنیم و روند عملکردی تیم رو بسنجیم ما برتریم ولی مهم قهرمانی هاست که احتمالا به زودی قهرمانی ها برابر میشه و دیگه ...

جام حذفی

استقلال 5 قهرمانی(1357،1374،1379،1380،1387) و 3 نائب قهرمانی
پرسپولیس 5 قهرمانی(1366،1370،1378،1389،1390) و یک نائب قهرمانی

جام باشگاه های آسیا(قهرمانان هر کشور شرکت می کردن)
استقلال با دو قهرمانی،دو نائب قهرمانی و دو مقام سومی بعد از تیم یوهانگ استیلرز کره(سه قهرمانی بدون نائب قهرمانی) به همراه الهلال عربستان دومین پرافتخار این جام هست
شما در این جام هیچ افتخاری ندارید با بی اطلاعی(اگه توهین تلقی نکنید) جام برندگان یا جام در جام آسیا رو که معمولا تیم های درجه دو هر کشور(تیم های اول به رقابت های اسیایی می رفتن و تیم دوم کشور وارد اون رقابت ها می شد) مقایسه نکنید
می بینی که ما شش بار به جمع چهار تیم اومدیم و چهار بار فینال رفتیم فینالی که پرسپولیس در حسرتش می سوزه

جام برندگان آسیا
در این جام همونطور که گفتم تیمهای دوم هر کشور شرکت می کردن یعنی قهرمان کشور مسابقات آسیایی شرکت می کرد و اصلا فرصت شرکت در این جام بهش داده نمیشد تا مقامی کسب کنه ...
اگه دقت کنید تقریبا تیم صاحب نامی در سطح آسیا جز الهلال تو برندگان و شرکت کنندگان این جام وجود نداره
پرسپولیس یک قهرمانی و یک نائب قهرمانی داره
اینکه شما دو جام رو با هم قرار دادید عین این می مونه لیگ قهرمانان اروپا رو با لیگ اروپا مقایسه کنیم یه نگاه به تیم های شرکت کننده و جام گیرنده ی این دو تا بندازیم تفاوت ها رو میشه فهمید تفاوت این دو جام در آسیا هم این شکلی بود.
این جام از سال 91 تا 2002 برگزار شد فکر می کنم در این مدت فقط یک بار استقلال در این جام شرکت کرد(چون دفعات دیگه ای که قهرمان جام حذفی شد قهرمان لیگ هم بود و تو جام باشگاه ها شرکت کرد)اون یک بار هم فکر کنم به الاتحاد عربستان باخت مرحله اش یادم نیست

دربی
24 برد استقلال
32 مساوی
17 برد پرسپولیس
یه توضیحم در مورد دربی بدم حتما می دونید سه بازی دربی سه بر صفر به سود استقلال از سوی فدراسیون اعلام شده که دلایلش رو الان با هم بررسی می کنیم
دربی سال 48 بود چهارمین دربی پرسپولیس تا قبل از اون موفق به برد استقلال نشده بود این بازی رو هم تا دقیقه 82 یک بر صفر با گل مظلومی عقب بود که به دلیل اعتراض به داوری زمین بازی رو ترک کرد این اولین بازی ای بود که سه بر صفر به نفع استقلال اعلام شد (شما بودین به نفع پرسپولیس اعلام می کردین!؟!)
دربی سال 49 ششمین دربی بود که هنوز پرسپولیس در حسرت پیروزی بر استقلال قرار داشت این بازی یک بر یک مساوی بود که باز هم پرسپولیس به دلیل اعتراض به داوری زمین بازی را ترک کرد!!! شما جای فدراسیون چی می کردین؟؟؟
دربی سال 73 که سی و هشتمین دربی بود و بازی دو بر دو مساوی بود که بعد از درگیری بازیکنان دو تیم تماشاگران وارد زمین شدن و بازی نیم تمام ماند و به سود استقلال از سوی فدراسیون اعلام شد
خب حالا شما باز هم قبول نمی کنید؟؟؟ کاری نداره این سه برد مارو هم کم کنید و به خودتون اضافه کنید بازم که عقبید
:biggrin:

:biggrin::biggrin:

فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار فوتبال این باشگاه را پس از الهلال عربستان و یوکوهاما مارینوس ژاپن، سومین باشگاه برتر فوتبال آسیا در قرن بیستم اعلام کرده‌است
استقلال در سال 2010 و 2011 برای دو سال پیاپی به عنوان پرتماشاگر ترین باشگاه آسیا معرفی شد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا، پرسپولیس به عنوان پرهوادارترین تیم فوتبال آسیا برگزیده شده است و پس از آن دالیان چین و الهلال عربستان در رتبه‌های بعدی قرار دارند این تیم همچنین بعد از الهلال و یوکوهاما و استقلال در رده چهارم باشگاه های برتر آسیا در قرن بیستم قرار گرفته ...

بازی فینال استقلال و جوبیلیو ایواتا ژاپن که در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شد، با حضور ۱۲۰ هزار نفر پرتماشاچی‌ترین بازی تاریخ جام باشگاه‌های آسیا بوده است.

امیدوارم عین همیشه لنگیا از رو حرفام نپرند و جوابی منطقی بدن

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست ِ عزیز با کلمات بازی نکنیم بهتر نیست؟؟؟ من برای بار هزارم صحبت هام واضح تر توضیح میدم گفتم وقتی مسی بهترین بازیکن جهان میشه اولا که در وهله ی اول افتخار خودشه و جایزه اش میره تو خونش(هیچ اثری از جایزش در باشگاه بارسلونا نمی مونه)،در مرحله بعدی واسه کشورشه اونم فقط در این حد که وقتی میری تحقیق میکنی بهترین بازیکنان جهان کیا بودن میگن مسی از آرژانتین.<br>و بعدشم تازه اگه قرار باشه تیمی برای مدت کوتاهی نه به عنوان افتخار!!! از بهترین بودن کسی شاد باشه باید اون تیمی باشه که بازیکن مورد نظر در اون درخشیده ...<br>من میگم هیچ بازیکن ایرانی در زمان شاغل بودنش در تیم های ایرانی(جز خداداد در بهمن فکر کنم) موفق به کسب جایزه ای نشده<br>حرف شمارو نمی فهمم یعنی مسی که فوتبالش رو از گراندولی و نیوولز اولد بویز شروع کرده الان وقتی بهترین بازیکن دنیا میشه اون تیمها هم یه افتخار به تاریخچه ی افتخاراتشون اضافه می کنن؟؟؟
یعنی مثلا الان علی دایی با سایپا قهرمان کشور میشه هرتابرلین یه عنوان قهرمانی به عنوان های خودش اضافه میکنه چون یه روزی اونجا بازی کرده!!!

حالا شد حرف حساب افتخارات تیمی رو از جهات زیر بررسی می کنیم(دیگه نمیگم اطلاعاتتون غلط و ناقصه تا توهین تلقی نکنید
لیگ کشور
استقلال هفت بار(1349،1353،1368،1376،1379،1384،1388)
پرسپولیس نه بار (1350،1352،1354،1374،1375،1377،1378،1380،1386)
تنها موردی که از ما بالا تر هستین که اونم اگه قرار باشه با توجه به مجموع امتیازات کسب شده مقایسه کنیم و روند عملکردی تیم رو بسنجیم ما برتریم ولی مهم قهرمانی هاست که احتمالا به زودی قهرمانی ها برابر میشه و دیگه ...

جام حذفی

استقلال 5 قهرمانی(1357،1374،1379،1380،1387) و 3 نائب قهرمانی
پرسپولیس 5 قهرمانی(1366،1370،1378،1389،1390) و یک نائب قهرمانی

جام باشگاه های آسیا(قهرمانان هر کشور شرکت می کردن)
استقلال با دو قهرمانی،دو نائب قهرمانی و دو مقام سومی بعد از تیم یوهانگ استیلرز کره(سه قهرمانی بدون نائب قهرمانی) به همراه الهلال عربستان دومین پرافتخار این جام هست
شما در این جام هیچ افتخاری ندارید با بی اطلاعی(اگه توهین تلقی نکنید) جام برندگان یا جام در جام آسیا رو که معمولا تیم های درجه دو هر کشور(تیم های اول به رقابت های اسیایی می رفتن و تیم دوم کشور وارد اون رقابت ها می شد) مقایسه نکنید
می بینی که ما شش بار به جمع چهار تیم اومدیم و چهار بار فینال رفتیم فینالی که پرسپولیس در حسرتش می سوزه

جام برندگان آسیا
در این جام همونطور که گفتم تیمهای دوم هر کشور شرکت می کردن یعنی قهرمان کشور مسابقات آسیایی شرکت می کرد و اصلا فرصت شرکت در این جام بهش داده نمیشد تا مقامی کسب کنه ...
اگه دقت کنید تقریبا تیم صاحب نامی در سطح آسیا جز الهلال تو برندگان و شرکت کنندگان این جام وجود نداره
پرسپولیس یک قهرمانی و یک نائب قهرمانی داره
اینکه شما دو جام رو با هم قرار دادید عین این می مونه لیگ قهرمانان اروپا رو با لیگ اروپا مقایسه کنیم یه نگاه به تیم های شرکت کننده و جام گیرنده ی این دو تا بندازیم تفاوت ها رو میشه فهمید تفاوت این دو جام در آسیا هم این شکلی بود.
این جام از سال 91 تا 2002 برگزار شد فکر می کنم در این مدت فقط یک بار استقلال در این جام شرکت کرد(چون دفعات دیگه ای که قهرمان جام حذفی شد قهرمان لیگ هم بود و تو جام باشگاه ها شرکت کرد)اون یک بار هم فکر کنم به الاتحاد عربستان باخت مرحله اش یادم نیست

دربی
24 برد استقلال
32 مساوی
17 برد پرسپولیس
یه توضیحم در مورد دربی بدم حتما می دونید سه بازی دربی سه بر صفر به سود استقلال از سوی فدراسیون اعلام شده که دلایلش رو الان با هم بررسی می کنیم
دربی سال 48 بود چهارمین دربی پرسپولیس تا قبل از اون موفق به برد استقلال نشده بود این بازی رو هم تا دقیقه 82 یک بر صفر با گل مظلومی عقب بود که به دلیل اعتراض به داوری زمین بازی رو ترک کرد این اولین بازی ای بود که سه بر صفر به نفع استقلال اعلام شد (شما بودین به نفع پرسپولیس اعلام می کردین!؟!)
دربی سال 49 ششمین دربی بود که هنوز پرسپولیس در حسرت پیروزی بر استقلال قرار داشت این بازی یک بر یک مساوی بود که باز هم پرسپولیس به دلیل اعتراض به داوری زمین بازی را ترک کرد!!! شما جای فدراسیون چی می کردین؟؟؟
دربی سال 73 که سی و هشتمین دربی بود و بازی دو بر دو مساوی بود که بعد از درگیری بازیکنان دو تیم تماشاگران وارد زمین شدن و بازی نیم تمام ماند و به سود استقلال از سوی فدراسیون اعلام شد
خب حالا شما باز هم قبول نمی کنید؟؟؟ کاری نداره این سه برد مارو هم کم کنید و به خودتون اضافه کنید بازم که عقبید
:biggrin:

:biggrin::biggrin:

فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار فوتبال این باشگاه را پس از الهلال عربستان و یوکوهاما مارینوس ژاپن، سومین باشگاه برتر فوتبال آسیا در قرن بیستم اعلام کرده‌است
استقلال در سال 2010 و 2011 برای دو سال پیاپی به عنوان پرتماشاگر ترین باشگاه آسیا معرفی شد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا، پرسپولیس به عنوان پرهوادارترین تیم فوتبال آسیا برگزیده شده است و پس از آن دالیان چین و الهلال عربستان در رتبه‌های بعدی قرار دارند این تیم همچنین بعد از الهلال و یوکوهاما و استقلال در رده چهارم باشگاه های برتر آسیا در قرن بیستم قرار گرفته ...

بازی فینال استقلال و جوبیلیو ایواتا ژاپن که در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شد، با حضور ۱۲۰ هزار نفر پرتماشاچی‌ترین بازی تاریخ جام باشگاه‌های آسیا بوده است.

امیدوارم عین همیشه لنگیا از رو حرفام نپرند و جوابی منطقی بدن

;)
;)
;)

GAME_OVER

کاربر ممتاز
ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh khaste shodam bas ke boridim. asteghlal 1 shadari yasoj 0 0
اییییییییییش شما اسقتلالیا خوشحالی کردنتون هم به روشهای عهد بوق و کپی همدیگه س ....بابا یکم خلاقیت داشته باشید .... :D

بالا