كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

elham.anbaraki

کاربر فعال
تازگیا اس قت لالیا وقتی جواب ندارن و کم میارن اسم شیث و نصرتی رو میارن !! بابا یکم خلاقیت داشته باشین ..:w25:

گل گفتی

ddrraaggoonn

عضو جدید
ما که یادمون میره خودشون یادآوری میکنن ... اینقد که این 6تاییا داغ بزرگیه یادشون نمیره ....:w25:

تازگیا اس قت لالیا وقتی جواب ندارن و کم میارن اسم شیث و نصرتی رو میارن !! بابا یکم خلاقیت داشته باشین ..:w25:

دیگه واجب شد لقب ننگ تاریخ رو بهش بدیم ...:w15:
این لقب بیشتر برازنده ی شماست عزیزم.............

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار

گل گفتی

شما 6000000 سال پیش که هنوز بشر بدنیا نیوده بود 6 تا گل زدین .. و بعد از گذشت 6000000 سال باز هم فقط دلخوشیتون اونه ..

موندم بعد از این همه سال شما که ادعای خلاقیت دارین چیزی غیر این نمیگین .. البته تقصیری هم ندارین .. چون غیر از اون چیزی ندارین

دم استقلالی ها اون موقع گرم که ازتون 6 تا خوردن تا شماها تا قرنها دلتون حداقل به یه چیز خوش باشه ..

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوست عزیزم قبلا تو هر دو موردی هم که این لقبتونو به ما چسبوندی با دلیل و مدرک ثابت کردم حرفتون اشتباهه و این لقب فقط و فقط برازنده شوماس لطفا شکسته نفسی نفرمایید . فقط خواهشا حالا که حداقل تو این این مورد کم اوردین دیگه سعی نکنین بحثو دوباره برگردونین سر خونه اول ;)

راستی اگه ممکنه حرفای بزرگ بزنین که مجبور نشین برا به چشم اومدن پستتون از فونت های به این بزرگی استفاده کنین کور شدیم بابا...:D

ddrraaggoonn

عضو جدید
دوست عزیزم قبلا تو هر دو موردی هم که این لقبتونو به ما چسبوندی با دلیل و مدرک ثابت کردم حرفتون اشتباهه و این لقب فقط و فقط برازنده شوماس لطفا شکسته نفسی نفرمایید . فقط خواهشا حالا که حداقل تو این این مورد کم اوردین دیگه سعی نکنین بحثو دوباره برگردونین سر خونه اول ;)

راستی اگه ممکنه حرفای بزرگ بزنین که مجبور نشین برا به چشم اومدن پستتون از فونت های به این بزرگی استفاده کنین کور شدیم بابا...:D
دلیل و مدرک!!!!!!!!!
همه میدونن اینا فقط مخصوص شماس.........
با فونت بزرگ مینویسم که برا همیشه تو ذهنت بمونه.

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
در حال حاضر که اسقتلال از این لحاظ از همه سبقت گرفته و به هیچ وجه اجازه نمیده تیم دیگه ایی این افتخار رو ازش بگیره ..:d
.........ننگ تارخ....:w07:
شما 6000000 سال پیش که هنوز بشر بدنیا نیوده بود 6 تا گل زدین .. و بعد از گذشت 6000000 سال باز هم فقط دلخوشیتون اونه ..

موندم بعد از این همه سال شما که ادعای خلاقیت دارین چیزی غیر این نمیگین .. البته تقصیری هم ندارین .. چون غیر از اون چیزی ندارین

دم استقلالی ها اون موقع گرم که ازتون 6 تا خوردن تا شماها تا قرنها دلتون حداقل به یه چیز خوش باشه ..
والا چیزی که ما دیدیم وقتی ما پرسپولیسیا یه مدت از 6تاییا حرف نمیزنیم شماها خودتون میاین یادآوری میکنین ...اول خودتون فراموش کنین بعد ما فراموش میکنیم هر چند مطمئنم نمیتونین ...
چند روز دیگه یه آبی میاد میگف 6تاییا .............:biggrin:
دلیل و مدرک!!!!!!!!!
همه میدونن اینا فقط مخصوص شماس.........
با فونت بزرگ مینویسم که برا همیشه تو ذهنت بمونه.
با فونت بزرگ مینویسین که هر طور شده حرفاتونو به بقیه اثبات کنین ...دیییی

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم اینجا چه خبره و کی به کیه ولی میدونم از اون قدیما استقلال سرور همه ی تیما بوده پرسپولیسم تیم خوبیه ها ولی مثه بقیه تیمای دیگه اس یعنی اگه یکم تغییرات بده میتونه جز 10 تیم اول لیگ باشه
ولی در هر صورت فک کنم عنواان تاپیک کل کل فوتبالی باشه به این معنی نیس که مثلا تشتک سازی تبریز و نمیدونم پرسپولیس و اینا بیان با استقلال کل کل کنن کل کل بین پرسپولیس و تیمای دیگه اس استقلال که بحثش جداس

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کلا جواب سوالات فوتبالیمو اینجا هرگز نگرفتم ولی بازم یه سوال فوتبالی می پرسم امیدوارم که جواب بشنوم:
دوستانی که سر پیاپی و متوالی و یک در میان و ... بحث می کنن لطفا یه سوالی رو پاسخ بدن؛پرسپولیس با این همه برد پیاپی و یک در میان در مجموع تا حالا چند بار استقلال رو برده؟؟؟ جواب مورد انتظار رو هم خودم میدم که دیگه از لنگیا نشنوم؛اینو می دونم فدراسیون سه بار به دلیل مشکلاتی که از سوی قرمزها بوده بازی رو به نفع استقلال اعلام کرد باشه حق با شما اون سه بار رو هم از بردهای استقلال کم کنید خوشبختانه ما اینقدر برد داریم که باز هم به گرد پامون نرسید...
نمی دونم و نفهمیدم دو چیز رو:
1.یک بازی رو شش بر صفر ببریم بهتره یا 6 بازی رو یک بر صفر؟؟؟
2.شما 5 بار پیاپی بردین بهتره یا ما ده ها بار یک در میان و با وقفه؟؟؟

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا جمعش كنيد هي استقلال فلانه پرسپوليس فلانه
كلي پول خرجشون ميكنن هنوز كه هنوزه بازي رو كه ميبيني فرقي با تصوير اهسته نداره
هممون رو سرگرم اين دو تيم كردن تا نگيم چرا تيم هاي پايه وضعشون اينه يا تيم اميد
چند روز بهشون گير ميديم موقع بازي دربي كه ميشه ميگيم ولش كنيد بازي رو بچسب
من چند ساله كه فقط چند دقيقه از بازي رو ميبينم فكر نكنيد فوتبالي نيستم برعكس هميشه تو ورزشگاه پلاسم و امار همه حوادثو هر روز از تو سايتا دارم اين دو تيم هميشه ابروي ايران رو تو بازي هاي خارجي بردن فكر ميكنيد مشكل از كجاست؟
به خاطر اينه كه هرچي سرداره داره اين فوتبال رو اداره ميكنن
سرداز رويانيان -سردار عزيز محمدي-سردار جعفري-و...
فكر ميكنيد مالك استيل اذين يا كاشاني هر جايي غير از فوتبال بودن اين قدر معروف ميشدن حتي بچه هاي يه روستاي دور افتاده هم اينها رو ميشناسن فكر ميكنيد دلش براي فوتبال ميسوخت كه اين همه پول خرج استيل اذين كرد؟ براي معروفيت سياسيش بود

GAME_OVER

کاربر ممتاز
من نمیدونم اینجا چه خبره و کی به کیه ولی میدونم از اون قدیما استقلال سرور همه ی تیما بوده پرسپولیسم تیم خوبیه ها ولی مثه بقیه تیمای دیگه اس یعنی اگه یکم تغییرات بده میتونه جز 10 تیم اول لیگ باشه
ولی در هر صورت فک کنم عنواان تاپیک کل کل فوتبالی باشه به این معنی نیس که مثلا تشتک سازی تبریز و نمیدونم پرسپولیس و اینا بیان با استقلال کل کل کنن کل کل بین پرسپولیس و تیمای دیگه اس استقلال که بحثش جداس
منظورت اینه که خودتون با خودتون کل کل کنین .....خوب بعید نیست از این کیسه کشها ....
الان با چند هفته خوب نتیجه گرفتن دارن خودشونو با بارسلونا مقایسه میکنن اگه چند هفته دیگه ادامه داشته باشه ما شاهد این خواهیم بود که اسقتلالیا با خودشون کل کل میکنن ............چقد بخندیم ...:w07:
فكر ميكنيد مالك استيل اذين يا كاشاني هر جايي غير از فوتبال بودن اين قدر معروف ميشدن حتي بچه هاي يه روستاي دور افتاده هم اينها رو ميشناسن فكر ميكنيد دلش براي فوتبال ميسوخت كه اين همه پول خرج استيل اذين كرد؟ براي معروفيت سياسيش بود
عجب کشفی کردیناااا .:confused:...ببخشیدا اینو همه میدونن که ...:confused:

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورت اینه که خودتون با خودتون کل کل کنین .....خوب بعید نیست از این کیسه کشها ....
الان با چند هفته خوب نتیجه گرفتن دارن خودشونو با بارسلونا مقایسه میکنن اگه چند هفته دیگه ادامه داشته باشه ما شاهد این خواهیم بود که اسقتلالیا با خودشون کل کل میکنن ............چقد بخندیم ...http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/funny/w07.gif

;)

کسی که جنبه بالای جدولو نداره اونجا بره همین میشه دیگه ، کسی که یه روزی ارزوی صعود به دسته 2 رو داشت الان صدر نشین لیگ شده خب جو گیری هم داره دیگه !
الان اینا میان میگن باید با نفت و صبا و ... که پیششونن کل کل کنن .
راستم میگن بنده خداها! اینارو چه به کل کل با پر هوادار ترین تیما ؟ اینا لیاقتشون همون نفت و صباس که برن هرجور شده 10 تا هوادار ! ازشون پیدا کنن و کل کل کنن باهاشون . پیدا هم نکردن چیزی نمیشه فوقش همونطور که گفتی 2 گروه میشن و با خودشون کل کل میکنن :biggrin:
دیگه چه کاریه با هوادارای تیمی مث پرسپولیس دربیفتن و حالشون گرفته شه ؟ والا !

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
;)

کسی که جنبه بالای جدولو نداره اونجا بره همین میشه دیگه ، کسی که یه روزی ارزوی صعود به دسته 2 رو داشت الان صدر نشین لیگ شده خب جو گیری هم داره دیگه !
راستم میگن بنده خداها! اینارو چه به کل کل با پر هوادار ترین تیما ؟ اینا لیاقتشون همون نفت و صباس که برن هرجور شده 10 تا هوادار ! ازشون پیدا کنن و کل کل کنن باهاشون . پیدا هم نکردن چیزی نمیشه فوقش همونطور که گفتی 2 گروه میشن و با خودشون کل کل میکنن :biggrin:
ای باباخوشم میاد کم نمیاریو با اطلاع یا بی اطلاع(برات فرقی نداره) میای جواب میزاری.
"یه روزی ارزوی صعود به دسته 2 رو داشت"؟؟؟میگیم اطلاعاتت کمه قبول کن،استقلال اولندش باخواست خودش و بخاطر مشکلاتی رفت دسته پایینتر و دومندش توی اون سالا همش قهرمان اون دسته میشدن ولی با خواست خودشون بالا نمیومدن.
قرار نیست که ما اینجا بهر نحوی یه جواب ووسه هم پیدا کنیم یککم تحقیق کنید از روی منابع معتبر بعدا جواب بدید.لطفا.
جدی که نگفتی اینو!
مافقط درصورتی حالمون گرفته میشه که یکی باشه با مدرکو درست کل کل کنه که اونم اینجا پیدا نمیشه ،تازه پیدا هم شه چیزی ووسه گفتن نداره بجز اینکه بگه ما شیش تا ... . غیر اینه؟؟؟
بعد، درمورد رفتن مجیدیو جباری که گفته بودین و ذوق کرده بودین.و گفته بودین دوبازی بدون جباری دو باخت.
اول اینکه جباری هنوز معلوم نیست که بره دومندش مثل اینکه شما این دوبازیو ندیدید،تو اون دو بازی استقلال کاملا سر بود و حریف فقط روی یکی دو موقعیتی که گیر آورد تونست گل بزنه و استقلال نتونست موقعیتاشو گل کنه که الان با آوردن بمب هم توی دفاع هم توی حمله دارن این مشکلاتو حل میکنن.دیگه ربطی به حضور جباری نداره همتون میدونید استقلال از لحاظ مهره تیم پر مهرییه واینکه شما حالا حالاها باید بدویین تا به گرد استقلال برسین .مفهومه؟

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
;)

.......................
.......................:cool:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا جمعش كنيد هي استقلال فلانه پرسپوليس فلانه
كلي پول خرجشون ميكنن هنوز كه هنوزه بازي رو كه ميبيني فرقي با تصوير اهسته نداره
هممون رو سرگرم اين دو تيم كردن تا نگيم چرا تيم هاي پايه وضعشون اينه يا تيم اميد
چند روز بهشون گير ميديم موقع بازي دربي كه ميشه ميگيم ولش كنيد بازي رو بچسب
من چند ساله كه فقط چند دقيقه از بازي رو ميبينم فكر نكنيد فوتبالي نيستم برعكس هميشه تو ورزشگاه پلاسم و امار همه حوادثو هر روز از تو سايتا دارم اين دو تيم هميشه ابروي ايران رو تو بازي هاي خارجي بردن فكر ميكنيد مشكل از كجاست؟
به خاطر اينه كه هرچي سرداره داره اين فوتبال رو اداره ميكنن
سرداز رويانيان -سردار عزيز محمدي-سردار جعفري-و...

دوست ِ عزیز ما کاری به پول خرج کردن و سیاسی بازی و غیر حرفه ای و ... نداریم چقد تو زندگیمون فکر حاشیه باشیم حداقلش می خوایم تو ورزش به فکر عشقمون باشیم تمام طول روز به فکر کار،درس،پول و کاسبی و گرفتن حق و وای این حقمو خورد و وای این کیه شده مدیر و ... بودیم هی داد زدیم هی گلو پاره کردیم به هیچ جایی نرسیدیم این یکی که عشقمونه رو ترجیح میدیم فارغ از همه اون وای وای گفتن ها ببینیم فارغ از مدیریتش فارغ از پولی که به عده ای بی عرضه میدن فارغ از همه اینا فقط واسه دل خودمون ... همین!!!
این دو تیم آبروی فوتبال ایران هستن دوست ِ عزیز ... اگه شما دوست دارید در زمینه فوتبال هم بشینی و داد بزنی امید چرا اینطوریه پایه چرا اونطوریه داد بزن بذار بقیه که می خوان فقط اوقاتی رو به خوشی و شادی و عشق سپری کنن به حال خودشون برسن چون هم من می دونم و هم شما چه یه نفر چه یک میلیون نفر داد بزنن چیزی اینجا درست بشو نیست پس ...

فوتبال شغل و حرفه و دغدغه ی هیچ کدوم از ماها نیست و فقط عشقمونه ... من خودم به شخصه ترجیح میدم این داد و فریاد ها و این دغدغه هایی که گفتی رو تو زمینه تخصص خودم داشته باشم و حقمو بگیرم این حرفا رو که شما زدی فوتبالیستا باید بزنن که نمی زنن خب ما طرفدارا که فوتبال رو برای تفریح و علاقه و عشق نگاه می کنیم چرا سرمون رو درد بیاریم!!؟

GAME_OVER

کاربر ممتاز
;)

میگم بیا بریم چهار تا هوادار نفت و صبا پیدا کنیم اینا با هم رده اییای خودشون کل کل کنن دلشون خوش بشه ...:biggrin:

استقلال اولندش باخواست خودش و بخاطر مشکلاتی رفت دسته پایینتر و دومندش توی اون سالا همش قهرمان اون دسته میشدن ولی با خواست خودشون بالا نمیومدن.
دومندش مثل اینکه شما این دوبازیو ندیدید،تو اون دو بازی استقلال کاملا سر بود و حریف فقط روی یکی دو موقعیتی که گیر آورد تونست گل بزنه و استقلال نتونست موقعیتاشو گل کنه
جالبه که میگی با خواست خودش رفت و با خواست خودش نخواست برگرده، :w07::surprised:
شاید چون میدونسته دسته های پایینتر بیشتر برازنده ی اسقتلاله گفتن ما برنمیگردیم ....:w07:
خوبه که میگید جباری مهم نیست والا ما که دیدیم مدیریت و سرمربی اسقتلال به هر دری زد که جباری رو برگردونه و هر طوری شده بازی کنه و بهمین خاطر همه جوره تحقیر کردن خودشونو...
اینم آشتی کنونش..:w07:

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای باباخوشم میاد کم نمیاریو با اطلاع یا بی اطلاع(برات فرقی نداره) میای جواب میزاری.
"یه روزی ارزوی صعود به دسته 2 رو داشت"؟؟؟میگیم اطلاعاتت کمه قبول کن،استقلال اولندش باخواست خودش و بخاطر مشکلاتی رفت دسته پایینتر و دومندش توی اون سالا همش قهرمان اون دسته میشدن ولی با خواست خودشون بالا نمیومدن.
قرار نیست که ما اینجا بهر نحوی یه جواب ووسه هم پیدا کنیم یککم تحقیق کنید از روی منابع معتبر بعدا جواب بدید.لطفا.
جدی که نگفتی اینو!
مافقط درصورتی حالمون گرفته میشه که یکی باشه با مدرکو درست کل کل کنه که اونم اینجا پیدا نمیشه ،تازه پیدا هم شه چیزی ووسه گفتن نداره بجز اینکه بگه ما شیش تا ... . غیر اینه؟؟؟
بعد، درمورد رفتن مجیدیو جباری که گفته بودین و ذوق کرده بودین.و گفته بودین دوبازی بدون جباری دو باخت.
اول اینکه جباری هنوز معلوم نیست که بره دومندش مثل اینکه شما این دوبازیو ندیدید،تو اون دو بازی استقلال کاملا سر بود و حریف فقط روی یکی دو موقعیتی که گیر آورد تونست گل بزنه و استقلال نتونست موقعیتاشو گل کنه که الان با آوردن بمب هم توی دفاع هم توی حمله دارن این مشکلاتو حل میکنن.دیگه ربطی به حضور جباری نداره همتون میدونید استقلال از لحاظ مهره تیم پر مهرییه واینکه شما حالا حالاها باید بدویین تا به گرد استقلال برسین .مفهومه؟

خوشم میاد هروقت کم میارین طرفتونو به بی اگاهی متهم میکنین و خودتون میشین علامه دهر !
دوست عزیز یه جوری میگین با خواست خودش رفت دسته 3 که هرکی ندونه فکر میکنه بهش گفتن بین قهرمانی لیگ برتر و دسته 3 یکیو انتخاب کن و اینم جوانمردی کرده و دسته 3 رو انتخاب کرده ! :D
نه خیر ! سال 71 گفتن هر استان میتونه فقط 4 تا نماینده تو لیگ داشته باشه برا همین 8 باشگاه تهران یه سوپر جام راه انداختن که استقلال 7م شد و از لیگ برتر سقوط کرد ...
باید برا فصل بعدش بین جام «باشگاههای تهران» و «لیگ دسته 3 » یکیو انتخاب میکرد . ولی اینجا چون دید تو «جام باشگاههای تهران» تیمای قدری هستن که صعودو براش سخت میکنن رفت دسته 3 که برا صعود با تیمای درجه 2-3 بازی کنه !

کاملا سر بودن با بردن فرق داره داداش من!
مهم ضربات اخره که شما امسال به لطف جباری و مجیدی تونستین نتیجه بگیرین ...
نگو که مهم نیستن خندم میگیره ! استقلال نشون داده هر وقت یکی از مجیدی ، جباری ، رحمتیو نداشته به مشکل برخورده !
مظلومی هم خوب اینو فهمیده نمیدونم شما چرا میخواین انکارش کنین !
نمونش التماسش به جباری ، به مجیدی برا نرفتن ، به سازمان لیگ که بذارن رحمتی تو جام ولایت شرکت کنه ووو ...

فقط امیدوارم بمبای نیم فصل اقای فتح الله زاده هم مث کرار فشفشه از آب درنیان:biggrin:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشم میاد هروقت کم میارین طرفتونو به بی اگاهی متهم میکنین و خودتون میشین علامه دهر !
دوست عزیز یه جوری میگین با خواست خودش رفت دسته 3 که هرکی ندونه فکر میکنه بهش گفتن بین قهرمانی لیگ برتر و دسته 3 یکیو انتخاب کن و اینم جوانمردی کرده و دسته 3 رو انتخاب کرده ! :D
نه خیر ! سال 71 گفتن هر استان میتونه فقط 4 تا نماینده تو لیگ داشته باشه برا همین 8 باشگاه تهران یه سوپر جام راه انداختن که استقلال 7م شد و از لیگ برتر سقوط کرد ...
باید برا فصل بعدش بین جام «باشگاههای تهران» و «لیگ دسته 3 » یکیو انتخاب میکرد . ولی اینجا چون دید تو «جام باشگاههای تهران» تیمای قدری هستن که صعودو براش سخت میکنن رفت دسته 3 که برا صعود با تیمای درجه 2-3 بازی کنه !

کاملا سر بودن با بردن فرق داره داداش من!
مهم ضربات اخره که شما امسال به لطف جباری و مجیدی تونستین نتیجه بگیرین ...
نگو که مهم نیستن خندم میگیره ! استقلال نشون داده هر وقت یکی از مجیدی ، جباری ، رحمتیو نداشته به مشکل برخورده !
مظلومی هم خوب اینو فهمیده نمیدونم شما چرا میخواین انکارش کنین !
نمونش التماسش به جباری ، به مجیدی برا نرفتن ، به سازمان لیگ که بذارن رحمتی تو جام ولایت شرکت کنه ووو ...

فقط امیدوارم بمبای نیم فصل اقای فتح الله زاده هم مث کرار فشفشه از آب درنیان:biggrin:
.
"کم میارین"؟الان ما کم آوردیم؟یه لحظه به حرف خودت توجه کن.
"نه خیر ! سال 71 گفتن هر استان میتونه فقط 4 تا نماینده تو لیگ داشته باشه برا همین 8 باشگاه تهران یه سوپر جام راه انداختن که استقلال 7م شد و از لیگ برتر سقوط کرد ...
باید برا فصل بعدش بین جام «باشگاههای تهران» و «لیگ دسته 3 » یکیو انتخاب میکرد . ولی اینجا چون دید تو «جام باشگاههای تهران» تیمای قدری هستن که صعودو براش سخت میکنن رفت دسته 3 که برا صعود با تیمای درجه 2-3 بازی کنه !"
نمیدونستیم لیگ ایران اونموقع برتر بوده.باشگاههای تهران! اونموقع تهران چنتا باشگاه داشته؟؟؟
پس رفت نه اینکه سقوط کرد!بعدشم ووسه صعود به دسته دو دستو پا نمیزد (که توی پیام قبلیتون گفته بودین.)
این حرف هم واقعا خنده داره.!یعنی این تیم استقلال که تا اون موقع اینهمه ابهت داشته از ترس تیمای دیگه رفت پایین.؟واقعاکه؟
.
نگفتیم مهم نیستن،گفتیم اون دوبازی و بازی با شهرداری تبریز رو نیگاه میکردید(که بدون جباری بازی رو استقلال برد)استقلال از تیم حریف سر بود و اینو بااین حرف من جمع کن که الان بفکر درست کردن اون مشکلات هستن که اونجا بوده.

و اینو بدونید اگه کرار اونشکلی شد مشکل از خودش بوده و الا اینرو میدونید که اون بازیکن خوبیه و چطوری جلو پرسپولیس حالتونو گرفت.واینکه حاج فتل همونطوری که اول فصل اون مهرهای خوبو گرفت الان هم باهمون انگیزه بلکم بیشترهمین کارو میکنه.
اینم که حرف بی معنییه که نیازی به جواب نداره.

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونستیم لیگ ایران اونموقع برتر بوده.
باشگاههای تهران! اونموقع تهران چنتا باشگاه داشته؟؟؟

پس رفت نه اینکه سقوط کرد!
بعدشم ووسه صعود به دسته دو دستو پا نمیزد (که توی پیام قبلیتون گفته بودین.)

این حرف هم واقعا خنده داره.!یعنی این تیم استقلال که تا اون موقع اینهمه ابهت داشته از ترس تیمای دیگه رفت پایین.؟واقعاکه؟

قبول لیگ ازادگان ! ولی تو اصل موضوع هیچ دخلی نداره

بله باشگاههای تهران !
چون تیمهای قوی تری مثل آرارات و بانک تجارت در جام باشگاهای تهران بود،برای افزایش احتمال صعودش به سوپرجام سال آینده،لیگ دسته سوم را انتخاب کرد

نه خیر اول بین 8 تیم تهرانی 7م شد و از لیگ سقوط کرد ... اینجا مجبور شد بین باشگاههای تهران و دسته 3 یکیو انتخاب کنه و به خاطر دلیلی که بالا گفتم ترجیح داد بره دسته 3

باشه برا صعود به سوپر جام دستو پا میزد تا بتونه برگرده جام ازادگان !

پ نه پ دلش برا ارارات سوخت گف برم جام باشگاههای تهران حالش گرفته میشه بذا برم دسته 3 برا صعود جوانمردانه با بارسا و رئال بجنگم
!

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز

قبول لیگ ازادگان ! ولی تو اصل موضوع هیچ دخلی نداره

بله باشگاههای تهران !
چون تیمهای قوی تری مثل آرارات و بانک تجارت در جام باشگاهای تهران بود،برای افزایش احتمال صعودش به سوپرجام سال آینده،لیگ دسته سوم را انتخاب کرد

نه خیر اول بین 8 تیم تهرانی 7م شد و از لیگ سقوط کرد ... اینجا مجبور شد بین باشگاههای تهران و دسته 3 یکیو انتخاب کنه و به خاطر دلیلی که بالا گفتم ترجیح داد بره دسته 3

باشه برا صعود به سوپر جام دستو پا میزد تا بتونه برگرده جام ازادگان !

پ نه پ دلش برا ارارات سوخت گف برم جام باشگاههای تهران حالش گرفته میشه بذا برم دسته 3 برا صعود جوانمردانه با بارسا و رئال بجنگم
!
خوب بلدی با کلمات بازی کنی.متاسفم که اطلاعاتتون کمه.

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب بلدی با کلمات بازی کنی.متاسفم که اطلاعاتتون کمه.

من که سعی کردم تاجایی که میتونم جوابتونو با مستندات بگم حالا اگه به نظر شما این اسمش بازی با کلماته یه چیز دیگس.
ببخشید ولی من نمیخوام اطلاعاتم اون چیزایی که شما میخواین باشه تا از نظر شما باسواد باشم...
موفق باشین.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که سعی کردم تاجایی که میتونم جوابتونو با مستندات بگم حالا اگه به نظر شما این اسمش بازی با کلماته یه چیز دیگس.
ببخشید ولی من نمیخوام اطلاعاتم اون چیزایی که شما میخواین باشه تا از نظر شما باسواد باشم...
موفق باشین.
متاسفانه از یسری اطلاعات برداشتای یک جانبه میکنین.چون اینجا محل کل کله و چند روز اخیر زخم خوردین و نمیخواین کم بیارین بهمین دلیل از هرچیزی برداشت بنفع خودتونو میکنیدو بدون اینکه درنظر بگیرین چیزایی که میگین درست نیست بیانش میکنید.
فعلا برید به خودتون برسید تا ارزش کل کل با مارو پیدا کنید.:D

GAME_OVER

کاربر ممتاز
پــــرســـپــــولــــیــــس ســـرور اسقتلاله (نه ببخشید، ننگ تاریخ:w07:)

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من موندم این لنگی ها چرا میان و در مورد رفتن داش فرهاد نظر میدن و میگن به خاطر پول رفت.
اولا شما کلاه خودتون رو بگیرید باد نبرش.
دوما همه میدونن که هیچ کسی اندازه شما از رفتن داش فرهاد خوشحال نیست
ثانیا داش فرهاد دین خودش رو به استقلال ادا کرد حالا به هر دلیلی که رفته مهم اینه که تو دربی ها خوب حالتون رو میگرفت.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
تو که 6تات خيلي قشنگه

ادعاهات خيلي عجيبه

تو که اين همه نگاهت

واسه داور خيلي لطيفه

مي دونستي 6تا ، شکل يه نقاشيه که

کیسه کشو توش ميشه ديد

مي دونستي يا نه ؟ مي دونستي يا نه ؟

مي دونستي پرسپوليس تا به ابد سرورته؟

مي دونستي يا نه؟

مي دونستي رفتنت به دسته 3، کاريه که هيشکي نکرده؟

مي دونستي يا نه؟

مي دونستي يا نه؟

apadana13

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیامک امشب برنامه نود :

نام واقعی تیم سرخپوش پایتخت چیست ؟

1 - لنگپولیس

2- شانسپولیس

3- پترولیس

4- باختولیس

لطفا عدد گزینه مورد نظر خود را به شماره 4 تا ردبی پشت سر هم پیامک کنید .

ظمنا اگه نامی هم مد نظر شماست که در گزینه ها موجود نیست جواب خود را به شماره فرهاد لنگ سوراخ کن پیامک کنید .

صمیمانه از همکاری شما سپاسگذاریم .

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
Gay Polis

Gay Polis

پیامک امشب برنامه نود :

1 - لنگپولیس

2- شانسپولیس

3- پترولیس

4- باختولیس

ظمنا اگه نامی هم مد نظر شماست که در گزینه ها موجود نیست جواب خود را به شماره فرهاد لنگ سوراخ کن پیامک کنید .

پیامک امشب برنامه نود :

1 - لنگپولیس

2- شانسپولیس

3- پترولیس

4- باختولیس

به خاطر شادی معروف پس از گل تازگیا گِی پولیس هم میگن

بالا