قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shiva2009

کاربر بیش فعال
البته همه همش منظورم نبود
اما تو سیلابس مرکز معماری حدود 10-12 تاش هست که نوشته کل کتاب.
میشه اونا رو خوند،آره؟:w10::)

یه توضیح در مورد سیلابس مرکز معماری گذاشتم تو تاپیک دروس فنی
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/382390-دروس-فنی-کنکور-ارشد/page2

camelia ka

عضو جدید
بچه ها واسه تاسیسات بجای کتابای قیابگلو و سلطان دوست جزوه هاشونو بخونیم بسه؟کلا با وقت کم چیا رو بخونیم که بهتر نتیجه بگیریم؟؟درمورد تنظیم شرایط ساسان مرادی کسی نمیدونه بهتره از جزوه قیابگلو یانه؟؟

camelia ka

عضو جدید
درک عمومی معماریش که تو پاسخنامه هاش غلط داره البته تو چاپ اولش نمیدونم اگه تو چاپ دوم اصلاح شده باشه که خوبه ..درکل خوبه کتابش

arichigi

عضو جدید
سلام به همگی
خواستم بدونم تو کنکور آزاد ۹۱ از ایستایی و سیستم های سازه سوال اومده یا خیر؟؟
:eek:

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب شهرسازی قرن 21 با شهرسازی قرن 20 لادن اعتضامی فرق داره؟رنگ کتاب قهوه ای؟

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با برنامه اکادمی پیش میرم ممنون میشم اگه کسی ازموناشو اگه میره بذاره

arezoo2266

عضو جدید
سلام دوستان.خسته نباشید.میخواستم بپرسم کسی کتاب زیباشناختی رو تموم کرده؟آخه من نمیدونم این کتابو چطوری خلاصه کنم وچه چیزاییشو بخونم.مثلا نمیدونم نظرای معمارارو درمورد هرمبحثی بایدنت بردارم یا فقط روخونی کنم.ممنون میشم کمکم کنید.;)

یعنی کسی نخونده این کتابو؟چرا کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w43:

samra8631

عضو جدید
سلام دوستان.خسته نباشید.میخواستم بپرسم کسی کتاب زیباشناختی رو تموم کرده؟آخه من نمیدونم این کتابو چطوری خلاصه کنم وچه چیزاییشو بخونم.مثلا نمیدونم نظرای معمارارو درمورد هرمبحثی بایدنت بردارم یا فقط روخونی کنم.ممنون میشم کمکم کنید.;)

یعنی کسی نخونده این کتابو؟چرا کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w43:

من چند فصل اول این کتاب رو خوندم مث شما دقیقا متوجه نشدم چی از این کتاب بهدردم میخوره؟!دیدم اصلا تو خاطرمم نمیمونه بیخیالش شدم البته نه الکی از رتبه های خوب پارسالم پرسیدم اونا هم گفتن نخونی چیزی از دست ندادی ما هم نخوندیم!حالا باز میل خودته!

samra8631

عضو جدید
بچه ها نگفتین از کتابای کنکاش کدوماش خوبه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا بدرد بخور هست؟؟؟
کدوماشو پیشنهاد میکنید؟؟؟
آی اونایی که این کتابارو دارین:w17::w17::w17:

من درک عمومی شو دارم درسش که عالیه.تستاشم هنوز یه کمی زدم سطحش خوبه.

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

man in ketabo daram mikhonam be nazaram dide memarito kheyli baz mikone man ba khondane in ketab tonestam 2 ta test manzar javab bedam ba inke vase dark khondam :Dvali ye ketabie ke bekhoni emkanesh hast betoni bghie darsaro ham test ezani be komakesh
(pishapish bebakhshid ke man finglish tayp mikonam farsi nadare sistemam :))

arch 1 teh

عضو جدید
انتشارات عصر کنکاش.................کتاب زبان تخصصیشم خوبه/شبنم خلیلی پور

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها واسه تاسیسات بجای کتابای قیابگلو و سلطان دوست جزوه هاشونو بخونیم بسه؟کلا با وقت کم چیا رو بخونیم که بهتر نتیجه بگیریم؟؟درمورد تنظیم شرایط ساسان مرادی کسی نمیدونه بهتره از جزوه قیابگلو یانه؟؟

من کتابشو دارم می خونم ( تاسیسات ) خیلی سریع پیش میره . جزوه ای که من دارم زیاد جالب نبود کیفیتش .

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

اين كتاب درك عموميه
بايد بفهميش تا ذهنت باز شه

mahboooobeh

عضو جدید
بچه ها چند روزه وا3 درس خوندن بی انرژی شدم:w19:احساس میکنم عقبم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3ماه بیشتر نمونده:crying2:
انرژی بدین لطفا...................................:w24:

آخرین ویرایش:

tehrangharb

عضو جدید
منم زیاد امید ندارم خب با خودم میگم معلومه کسایی که کلاس ایستایی و زبان کلاس رفتن(اونم تابستون) خوب خیلی جلوتر از من هستند و دیگه من که زبانم معمولیه و ایستایی رو هم که خودم میخونم زیاد متوجه نمیشم چه امیدی هست:( البته آزمونم ثبت نام کردم و با برنامه اش جلو میرم . جز درس کاری دیگه ای ندارم ولی فکر میکنم با این همه منابع زیاد؛ روزی دوازده ساعتم بخونم تموم نمیشن:( خلاصه نویسی هم خیلی وقتم رو میگیره البته از اوایل مهرماه شروع کردم ولی خب...........:crying:

samra8631

عضو جدید
منم حس میکنم نمیرسم همه کتابا رو بخونم!!!نگرانم
ولی تصمیم دارم تا بهمن بخونم و بهمن فقط مرور خونده ها و تست ودیگر هیچ کتاب جدید نخونم!چطوره؟؟؟؟

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم حس میکنم نمیرسم همه کتابا رو بخونم!!!نگرانم
ولی تصمیم دارم تا بهمن بخونم و بهمن فقط مرور خونده ها و تست ودیگر هیچ کتاب جدید نخونم!چطوره؟؟؟؟

بین خوندن همه کتابا و رتبه خوب آوردن رابطه مستقیم وجود نداره! کار خوبی میکنی! این درست ترین راهه! (;

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم زیاد امید ندارم خب با خودم میگم معلومه کسایی که کلاس ایستایی و زبان کلاس رفتن(اونم تابستون) خوب خیلی جلوتر از من هستند و دیگه من که زبانم معمولیه و ایستایی رو هم که خودم میخونم زیاد متوجه نمیشم چه امیدی هست:( البته آزمونم ثبت نام کردم و با برنامه اش جلو میرم . جز درس کاری دیگه ای ندارم ولی فکر میکنم با این همه منابع زیاد؛ روزی دوازده ساعتم بخونم تموم نمیشن:( خلاصه نویسی هم خیلی وقتم رو میگیره البته از اوایل مهرماه شروع کردم ولی خب...........:crying:

:eek: من واقعن نگرانتم! این چه روحیه درب داغونیه که داری! رسمن له کردی خودتو! لهِ له!

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . بچه ها من پایان نامه گذاشتم بعد از کنکور دفاع کنم . یک سال وقت دارم دفاع کنم . دی ماه امسال میشه یک ماه اکه بخوام تمدید کنم باید فقط نصف پول شهریه ثابت بدم یا نصف پول شهریه ثابت +شهریه درس طرح نهایی بدن .
( دانشگاه ازاد هستم )

arch_boy

عضو جدید
بچهها کسی کتاب 10 سال کنکور معماری عصر کنکاش چاپ امسالشو خریده ؟ من اصفهان هر جا رفتم یا نداشتن یا گفتن این انتشارات امسال چاپ نداشته....
اگه این پیدا نکردم کدوم انتشارات خوبه بگیرم ؟

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بچه ها یه سوال:
ازمون اصلی و شناور چه روزیه یعنی اول کدوم برگزار میشه؟مثلا معماری و مدیریت ها در تاریخ های 18 19 20؟
گروه امتحانی:هنر یا فنی مهندسی؟
الان در حین تحصیلم معدل کارشناسی رو دقیق چطوری بنویسم؟
در دفترچه شماره 1 نوشته یک فرمی را از دانشکده بگیرید اونو باید به جایی ارسال کرد؟
من الان غیرانتفاعی هارو نمیزنم بعدا میتونم کارت بخرم یا نه ؟اطلاعات ثبت نام رو میشه بعدا تصحیح کرد؟

mahboooobeh

عضو جدید
جناب شما که مارو داغون کردی رفت پی کارش.....:w00:فکرکنم برعکس شد!بهتره من بهت روحیه بدم!!!لازم نیست که همه منابع رو بخونی....مهم هارو بخون ولی خوب بخون:w11:
راستی با اون قضیه کلاس و... موافقم

• Like
واکنش ها: 7y7

yasihood

عضو جدید
بیخییییییال، چه فکرایی می کنی!
کلاس رفتنو زود شروع کردن به خوندن خوبه اما دلیل بر این نیست که هرکی این شرایطو داره بهتر از شماست، واسه کنکور کارشناسی میگفتن مغز وقتی احساس کنه تومدت کم باید یادبگیره کاراییش میره بالا پس مراقب اونایی که دیرتر شروع به خوندن میکنن باشین
تازه با توجه به نام کاربریت هم دانشگاهی هستیم، بچه ها پارسال رتبه تئوریشون بد نشده بود سراسکیس قبول نشده بودن تازه ترم هفت بودن و کنکور داده بودن
اگر هم واسه فن اشکال داری یه استاد از ترم قبل اومده دانشگاهمون نمیدونم میشناسیش یا نه خیلی استاد خوبیه (اسمش معتمدیه بتن درس میده)، شنبه صبح ها هست اگر سوالی داشته باشی و وقت کنی بیای ازش بپرسی خیلیییی خوب بهت توضیح میده
این چند ماه وقت فکر کردن به این چیزا نیست این یه مدت خوب تلاشتو بکن که نهایتا تهش اگ خدایی نکرده زبونم لال قبول نشدی افسوس نخوری که اگر به جای فکر کردن به این مسائل درستو میخوندی قبول میشدی
در مقایسه با کسایی هم که از تابستون شروع کردن، شما وقتی مهر شروع کردی دیگه خستگی ترم قبلت همراهت نبوده و راندمان یادگیریت بالاتر بوده پس اگر هی به خودت شک راه ندی عملا با اونا فرقی نخواهی داشت
روحیه خیلی مهمه،موفق باشی

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
سلام بچه ها یه سوال:
ازمون اصلی و شناور چه روزیه یعنی اول کدوم برگزار میشه؟مثلا معماری و مدیریت ها در تاریخ های 18 19 20؟
گروه امتحانی:هنر یا فنی مهندسی؟
الان در حین تحصیلم معدل کارشناسی رو دقیق چطوری بنویسم؟
در دفترچه شماره 1 نوشته یک فرمی را از دانشکده بگیرید اونو باید به جایی ارسال کرد؟
من الان غیرانتفاعی هارو نمیزنم بعدا میتونم کارت بخرم یا نه ؟اطلاعات ثبت نام رو میشه بعدا تصحیح کرد؟

معمولا مرمت و آزمونای شناور مثل تکنولوژی یک روز زودتر از معماری معماریه
تا این ترم، هر تعداد واحدی که پاس کردی رو باید بنویسی و معدلی که تاحالا برای پاس اون تعداد واحدا بدست آوردی
مثلا 90 واحد پاس کردی با معدل 16.43
امسال که اینطور بود، بعد اعلام نتایج اجازه خریدن کارت انتخاب رشته برای غیرانتفاعی و پیام نور رو دادن و اونهایی که اولش نخریده بودن اونموقع تونستن بخرن و شرکت کنن

اون فرم رو باید ببری دانشگاهتون تایید کنه، اما نشنیدم تاحالا از کسی خواسته باشنش، شاید موقعی که قبول شدی نیاز به اون فرم باشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.