فعالیت گروهی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام:
خوب من میخوام یه برنامه راه بندازم که توش بچه هایی که مایلن سهیم باشن بهم اعلام آمادگی کنن.
این برنامه میتونه یه ترجمه گروهی متون باشه یا یه جمع آوری اطلاعات درباره موضوع خاصی.
حالا توی این تاپیک مایلم بچه ها بیان و در موارد زیر نظرهاشون رو بیان کنن و در انتها در صورتی که مایل هستن اسمشون(نام کاربری) رو اعلام کنن.

سوالات:

1.کار گروهی پیشنهادی شما چی میتونه باشه؟(علاوه بر این موارد)
2.ترجمه /جمع آوری چه متونی رو پیشنهاد میکنین؟(منظور موضوع متون می باشد)
3.آیا مایلین به صورت مداوم در این کار شرکت کنین؟لطفا میزان همکار یخود را بیان کنین.
4.دلیل شما برای شرکت در این طرح چیست؟
5.آیا تا بحال تجربه ی شرکت در کار گروهی را داشته این؟
6.در صورت تمایل به شرکت در این کار لطفا اسم کاربری خود را روبروی این شماره بنویسید.
7.نظر دیگه ای اگر هست اینجا نوشته شود.

توجه:

بعد از رسیدن به نتیجه ای معقول از این تاپیک و همچنین بررسی موارد گفته شده ، برای گروه یک توافق نامه در نظر گرفته می شود که هر فردی که مایل به شرکت در این طرح باشد می بایست این توافق نامه را مطالعه و تایید کند تا به کار وجهه ای داده شود و ملزم به انجام کار باشد.

منتظر نظراتتون هستم.

آخرین ویرایش:

سـعید

مدیر بازنشسته
مهتابی جان بابت این ایده فوق العاده بهت تبریک میگم..
حیف که من اطلاعات زیادی در این زمینه ندارم والا خوشحال میشدم کمکی به دوستانم بکنم..

موفق باشید همیشه..:gol:

s22a2ch

مدیر بازنشسته
ترم 2

ترم 2

با سلام:
خوب من میخوام یه برنامه راه بندازم که توش بچه هایی که مایلن سهیم باشن بهم اعلام آمادگی کنن.
این برنامه میتونه یه ترجمه گروهی متون باشه یا یه جمع آوری اطلاعات درباره موضوع خاصی.
حالا توی این تاپیک مایلم بچه ها بیان و در موارد زیر نظرهاشون رو بیان کنن و در انتها در صورتی که مایل هستن اسمشون(نام کاربری) رو اعلام کنن.

سوالات:

3.آیا مایلین به صورت مداوم در این کار شرکت کنین؟لطفا میزان همکار یخود را بیان کنین.
6.در صورت تمایل به شرکت در این کار لطفا اسم کاربری خود را روبروی این شماره بنویسید.

توجه:

بعد از رسیدن به نتیجه ای معقول از این تاپیک و همچنین بررسی موارد گفته شده ، برای گروه یک توافق نامه در نظر گرفته می شود که هر فردی که مایل به شرکت در این طرح باشد می بایست این توافق نامه را مطالعه و تایید کند تا به کار وجهه ای داده شود و ملزم به انجام کار باشد.

منتظر نظراتتون هستم.

سلام.مهتابی جان ممنون از ایجاد این فعالیت گروهی.
اما ما ها که هنوز اولای راهیم هم می تونیم شرکت کنیم؟:redface:

The Last

عضو جدید
امیدوارم افراد زیادی در رشته های مختلف جذب شوند تا کار بهتر از آب دربیاد.
1- کار گروهی می تونه مثلا در مورد رشته خودم (عمران) شروع قدم به قدم و آموزش نرم افزاری خاص مثل Etabs ,Sap, Tekla,... که البته می شه در قالب پروژه هایی مختلف شروع کرد و به نتیجه رساند.
2-ترجمه می تونه از کتاب هایی که به صورت تخصصی هستند (از بابت شرکت در کنکور عالی) و یا حتی در مورد بعضی نرم افزارها و موضوعات علمی که تازه وارد سطح علمی ما می شه شروع کرد.
3- من در این کار مشتاقانه مایل به شروع و ادامه روند هستم، فقط به شرط اینکه بیشتر در رشته خودم فعالیت کنم و آخر هر پستی بشه یه نتیجه گیری کرد.
4- این یه کار بسیار ارزشمنده که من فقط در یک سایت دیدم که در نهایت این پدیده باعث تعالی سایت می شود.
5- بله...
6- The Last
7- در نهایت از داوطلبین درخواست دارم که تا زمانی که مطالب را به پایان نرسانده از جرگه خارج نشوند.

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلام.مهتابی جان ممنون از ایجاد این فعالیت گروهی.
اما ما ها که هنوز اولای راهیم هم می تونیم شرکت کنیم؟:redface:
سلام:
خوشحالم که شما به این تاپیک توجه کردین.
بله چرا نشه؟
یادتون باشه که همه ی ما همینجوریم.هیشکی برتر نیست.همه اولراهیم.
مگه یه فارق التحصیل چقدر بیشتر بلده؟
مهم اینه که بخواین تلاش کنین.
اگر مایل بودین در خدمتم.

mahtabi

مدیر بازنشسته
امیدوارم افراد زیادی در رشته های مختلف جذب شوند تا کار بهتر از آب دربیاد.
1- کار گروهی می تونه مثلا در مورد رشته خودم (عمران) شروع قدم به قدم و آموزش نرم افزاری خاص مثل Etabs ,Sap, Tekla,... که البته می شه در قالب پروژه هایی مختلف شروع کرد و به نتیجه رساند.
2-ترجمه می تونه از کتاب هایی که به صورت تخصصی هستند (از بابت شرکت در کنکور عالی) و یا حتی در مورد بعضی نرم افزارها و موضوعات علمی که تازه وارد سطح علمی ما می شه شروع کرد.
3- من در این کار مشتاقانه مایل به شروع و ادامه روند هستم، فقط به شرط اینکه بیشتر در رشته خودم فعالیت کنم و آخر هر پستی بشه یه نتیجه گیری کرد.
4- این یه کار بسیار ارزشمنده که من فقط در یک سایت دیدم که در نهایت این پدیده باعث تعالی سایت می شود.
5- بله...
6- The Last
7- در نهایت از داوطلبین درخواست دارم که تا زمانی که مطالب را به پایان نرسانده از جرگه خارج نشوند.
با سلام:
راستش خوشحالم که شما هم مشتاقین اما این پروژه برای رشته ی صنایع هست.
اما شما هم خودتون میتونین در تالارتون این ایده رو پیاده سازی کنین و خود شما مجری طرح باشین.
با احترام

امیر Amir

عضو جدید
با سلام.
تجربه ثابت کرده فعالیت های اینترنتی مخصوصا در موارد علمی و مخصوصا در سایت مهندسین جواب نداده.
متعدد تاپیکهایی زده شد برای بحثهای تخصصی که به بیراهه کشیده شد.

تو این دوره زمونه کسی فی سبیل الله علمشو در اختیار دیگری نمیزاره....در ضمن عزیزم s22a2ch کار و صنعت به فارغ التحصیل یا غیره نگاه نمیکنه به شعورت نگاه میکنه.به معرفت کاری نگاه میکنه.بگذریم...کسی که باید بگیره میگیره.

در ضمن این کارگروه شما قرار هست تو چه موضوعی کار بکنه...اینجا بحث علایق و سلایق و تخصصیهای مختلف پیش میاد.

یکی از نت خوشش میاد یکی از کیفیت یکی از پروژه...اینجوری کسی رغبت نمیکنه...

از قبیل این بحثها چون صحبت در مورد نت یا کنترل پروژه یک زمانی اینجا راه افتاد که بحثش خیلی زود سرد شد و از قلم افتاد.

با احترام

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام.
تجربه ثابت کرده فعالیت های اینترنتی مخصوصا در موارد علمی و مخصوصا در سایت مهندسین جواب نداده.
متعدد تاپیکهایی زده شد برای بحثهای تخصصی که به بیراهه کشیده شد.

تو این دوره زمونه کسی فی سبیل الله علمشو در اختیار دیگری نمیزاره....در ضمن عزیزم s22a2ch کار و صنعت به فارغ التحصیل یا غیره نگاه نمیکنه به شعورت نگاه میکنه.به معرفت کاری نگاه میکنه.بگذریم...کسی که باید بگیره میگیره.

در ضمن این کارگروه شما قرار هست تو چه موضوعی کار بکنه...اینجا بحث علایق و سلایق و تخصصیهای مختلف پیش میاد.

یکی از نت خوشش میاد یکی از کیفیت یکی از پروژه...اینجوری کسی رغبت نمیکنه...

از قبیل این بحثها چون صحبت در مورد نت یا کنترل پروژه یک زمانی اینجا راه افتاد که بحثش خیلی زود سرد شد و از قلم افتاد.

با احترام
سلام:
لطفا توی این تاپیک به فرافکنی نپردازین.
اسم تاپیک و نوشته های من در پست اول کاملا گویای مطلب هست و نیازی به توضیح نداره.
اگر هم جایی تاپیکی دچار رکود شده باعثو دلیل اون چیزی به غیر از افرادی که به اون تاپیک جون میدادن نیست.

ضمنا کسی اینجا علمی رو نمیخواد بفروشه ،اینجا هرکسی به بالا بردن علمش میپردازه.ترجمه میکنه ببرای خودش در وهله ی اول و بعد برای دیگران.
اگر شما مایل نیستین دلیل نمیشه تاپیک رو از مسیر خارج کنین.

s22a2ch

مدیر بازنشسته
mahtabi جان کی در مورد این فعالیت گروهی بیشتر توضیح میدین؟:smile:

mahtabi

مدیر بازنشسته
mahtabi جان کی در مورد این فعالیت گروهی بیشتر توضیح میدین؟:smile:

کاربر عزیز:
من توضیح دادم که.
ترجمه گروهی هست.
یه متن گیر میاریم در ارتباط به رشتمون که سعی میکنیم به روز هم باشه و بعد با هم تقسیم کار میکنیم و اون رو ترجمه میکنیم....بعد من نظرات شما رو خواستم.
لطفا یک کم دقیق بخونین کاملا متوجه میشین.هرجاش که گویا نیست رو بگین توضیح بدم.

m.ali.m

عضو جدید
سلام خدمت خانم مهتابی عزیز.من اگه در مسافرت هم دسترسی به اینترنت داشته باشم،در خدمتم.
1.تحقیق و ارائه ی اطلاعات درباره ابزارهای مختلف صنایع مثل 6سیگما،ایزو،بحثهای مدیریتی (سیستم مدیریت اطلاعات یا داده کاوی) و یا حتی مطالعه ی صنایع مختلف و بحث درباره انها.و خیلی موضوعات دیگه.
2.در رابطه با ترجمه شرمنده ام چون ضعیفم اما مخالف نیستم
3.همکاری در حد طبیعی.نه خیلی اکتیو.
4.علاقه به رشتم
5.در این مکان نه اما کلا بله.

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام:
با تشکر از همگیه شما.
راستش من فکر میکردم که این فرم رو همه کامل تکمیل کنن.
ازتون میخوام کامل بنویسیین.
نمونش رو خودم مینویسم تا ببینید.

ترجمه متون تخصصی.میتونه یه مقاله باشه .
جمع آوری اطلاعات و در نهایت بحث در مورد اونها.
من خودم ترجمه رو برا ی نرم افزار دوست دارم و همچنین جمع آوری متون مربوط به گرایش خودم.
3.آیا مایلین به صورت مداوم در این کار شرکت کنین؟لطفا میزان همکار ی خود را بیان کنین.
بله.در حدی که برنامه های گروه پیش بره.
بالا بردن اطلاعات خودم.فعال کردن تالار.ایجاد محیطی علمی...
بله.به صورت کاری و همچنین در محیط مجازی.
mahtabi

نظر خاصی ندارم .

این مطلب رو بگم که من ممکنه خودم راهبر گروه نباشم و یک یاز اعضا باشه پس برای پیشبرد سریع این کار بهتره بچه هایی که مایلن زودتر بیان.

amirhakimi

عضو جدید
با سلام:
با تشکر از همگیه شما.
راستش من فکر میکردم که این فرم رو همه کامل تکمیل کنن.
ازتون میخوام کامل بنویسیین.
نمونش رو خودم مینویسم تا ببینید.

ترجمه متون تخصصی.میتونه یه مقاله باشه .
جمع آوری اطلاعات و در نهایت بحث در مورد اونها.
من خودم ترجمه رو برا ی نرم افزار دوست دارم و همچنین جمع آوری متون مربوط به گرایش خودم.
3.آیا مایلین به صورت مداوم در این کار شرکت کنین؟لطفا میزان همکار ی خود را بیان کنین.
بله.در حدی که برنامه های گروه پیش بره.
بالا بردن اطلاعات خودم.فعال کردن تالار.ایجاد محیطی علمی...
بله.به صورت کاری و همچنین در محیط مجازی.
mahtabi

نظر خاصی ندارم .

این مطلب رو بگم که من ممکنه خودم راهبر گروه نباشم و یک یاز اعضا باشه پس برای پیشبرد سریع این کار بهتره بچه هایی که مایلن زودتر بیان.

ا1.کار گروهی پیشنهادی شما چی میتونه باشه؟(علاوه بر این موارد)
علاوه بر مواردی که شما فرمودین من تشکیل تیمهای 3-4 نفره برای کار کردن رو یک مبحث خاص هر تیم که در مباحث صنایع و تحلیل سیستم جدید و گمنام باشه رو پیشنهاد میکنم. (تنها به ترجمه صرف اکتفا نشه. تحقیق، مطالعه، پیشنهاد، پیاده سازی و . . .)

بنظر من باید برین سراغ مباحثی که جدید باشه و تکراری نباشه.
تو زمینه هائی مثل سیستمهای پشتیبان تصمیم گیری هوشمند و کلا سیستمهای دارای هوش (چه تولیدی چه خدماتی چه تصمیم یار).

باور کنین جواب دادن به این سوال برام سخته شخصا خیلی دوست دارم تو همچنین تیمهایی فعالیت داشته باشم و در حد توانم کم نخواهم گذاشت. شاید مداوم نتونم ولی تلاشم رو میکنم.

همون دلایلی که خودتون فرمودین و اینکه یاد بگیریم در قالب یک تیم منسجم فعالیت داشته باشیم.

بصورت جدی و سازمان یافته خیر.

amirhakimi

فعلا چیز خاصی بنظرم نمیرسه.

torabi

مدرس آزمون ارشد
جزئيات

جزئيات

يافتن نرم افزارهاي كاربردي صنايع
در مورد نرم افزارهاي مهندسي صنايع و يا كمبود يك نرم افزار مورد نياز
بله. براي كاري كه ارزش قائل باشم حتماً وقت خالي مي كنم
بالا بردن اطلاعات خودم.فعال کردن تالار و از همه مهمتر تجربه كار گروهي

بله.در محيط كار فعلي

Torabi

لطفاً پيگيريها مداوم و در بازه زماني خاصي باشد.
برنامه مشخصي مدون گردد.

m.ali.m

عضو جدید
بله.در محيط كار فعلي

Torabi

برنامه مشخصي مدون گردد.

به نظر آقا یا خانم torabi، نرم افزارها بحث تکراری نیست؟ یکی از ویژگی های خوب رشته صنایع گستردگی اونه.

ALI-20

عضو جدید
من شديدا موافقم!

من شديدا موافقم!

1)به نظر من اولين كاري كه بايد انجام بديم اينه كه يه گروه تشكيل بشه و جديدترين مطالب رو از منابع و سايت هاي معتبر پيدا كنه. بعد با نظر همه يه موضوع انتخاب كنيم و روي اون كار كنيم.
2)توي قسمت قبل گفتم. فقط جديدترين ها. بايد حواسمون باشه كار اضافي و تكراري انجام نديم.
3)من تا جايي كه بتونم همكاري ميكنم، ولي فكر نميكنم كسي بتونه بگه كه مداوم هست.
4)به روز بودن خيلي سخته مخصوصا توي اين رشته، كسي تنهايي نميتونه همه اطلاعات روز رو پيدا كنه، دليل من هميشه به روز بودنه.
5)در محيط مجازي يه تجربه هاي محدودي دارم.
6)ali-20
7) خوبه كه يه groupe بسازيم تا همه زودتر با خبر بشن.

torabi

مدرس آزمون ارشد
كمبود

كمبود

به نظر آقا یا خانم torabi، نرم افزارها بحث تکراری نیست؟ یکی از ویژگی های خوب رشته صنایع گستردگی اونه.

شما مي دانيد در رشته صنايع چه نرم افزاري مورد نياز است كه هنوز طراحي نشده؟
شما مي دانيد در چه گرايشهايي از مهندسي صنايع نرم افزارهاي كاربردي بيشتري مي توان داشت كه هنوز موجود نمي باشد؟
شما مي دانيد كه نرم افزارهاي مشترك بين صنايع و ساير رشته ها در سطح صنايع چيست؟
و....
اگر مي دانيد مرا هم در جريان قرار دهيد.
با تشكر

m.ali.m

عضو جدید
شما مي دانيد در رشته صنايع چه نرم افزاري مورد نياز است كه هنوز طراحي نشده؟
شما مي دانيد در چه گرايشهايي از مهندسي صنايع نرم افزارهاي كاربردي بيشتري مي توان داشت كه هنوز موجود نمي باشد؟
شما مي دانيد كه نرم افزارهاي مشترك بين صنايع و ساير رشته ها در سطح صنايع چيست؟
و....
اگر مي دانيد مرا هم در جريان قرار دهيد.
با تشكر

ترابی عزیز, مهندس صنایع فقط به فکر بهبود است.ما فقط می تونیم بگیم مثلا نرم افزارmspاین مشکلات رو داره یا اگه چند تا قابلیت دیگه هم داشته باشه بهتر میشه.اما طراحی نرم افزار از ما بر نمیاد.در این مورد بچه های it و کامپیوتر وارد کار میشن.

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز

ممنون مهتابی عزیز
فکر بسیار خوبیه ;)

1- علاوه برترجمه پیشنهاد میکنم به طور گروهی و در هر دوره روی یک نرم افزار تخصصی کار کنیم. (آموزش)

2- خب موضوعات خیلی گسترده است. پیشنهاد میکنم موضوع رو خودتون انتخاب کنید و از نظرسنجی و ... برای انتخاب موضوع پرهیز کنید. اینطوری کار منسجمتر خواهد بود.
این موضوعات میتونه در هر کدام از زیرشاخه های مهندسی صنایع قرار بگیره.

3- بلی :gol:

4- آشنایی با دیگر مهندسین. افزایش اطلاعات شخصی. انجام کاری گروهی درتالار جهت افزایش راندمان و بهره وری آن

5- بلی

6- خب اسم کاربری که مشخصه! دلیلی واسه تکرار نیست.

7- پیشنهاد میکنم لینک این تاپیک رو به صورت پیام خصوصی برای دیگر مهندسان صنایع باشگاه بفرستید تا عدم اطلاع باعث این نشه از اواسط طرح به جمع بپیوندند.
پیشنهاد دیگرم این است که کار از اردیبهشت شروع شود

با تشکر :cowboy:

s22a2ch

مدیر بازنشسته

[/quote]
1.کار کردن روی نرم افزارها
2.ترجمم خوب نیست
3.بله.در صدرتی که با برنامم کنتاکت نکنه
4.تجربه کار گروهی.افزایش مهارت در کار گروهی و استفاده کردن از تجربه بقیه
5.نه
6.s22a2ch
7.نظر خاصی ندارم فقط باید این مسئله رو در نظر داشته باشین که بعضی از عضو ها مثل من چون سال اولن نه زیاد مهارت دارن و نه از نظر علمی جلو هستن در شاخه صنایع.

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلام خدمت خانم مهتابی عزیز.من اگه در مسافرت هم دسترسی به اینترنت داشته باشم،در خدمتم.
1.تحقیق و ارائه ی اطلاعات درباره ابزارهای مختلف صنایع مثل 6سیگما،ایزو،بحثهای مدیریتی (سیستم مدیریت اطلاعات یا داده کاوی) و یا حتی مطالعه ی صنایع مختلف و بحث درباره انها.و خیلی موضوعات دیگه.
2.در رابطه با ترجمه شرمنده ام چون ضعیفم اما مخالف نیستم
3.همکاری در حد طبیعی.نه خیلی اکتیو.
4.علاقه به رشتم
5.در این مکان نه اما کلا بله.

ا1.کار گروهی پیشنهادی شما چی میتونه باشه؟(علاوه بر این موارد)
علاوه بر مواردی که شما فرمودین من تشکیل تیمهای 3-4 نفره برای کار کردن رو یک مبحث خاص هر تیم که در مباحث صنایع و تحلیل سیستم جدید و گمنام باشه رو پیشنهاد میکنم. (تنها به ترجمه صرف اکتفا نشه. تحقیق، مطالعه، پیشنهاد، پیاده سازی و . . .)

بنظر من باید برین سراغ مباحثی که جدید باشه و تکراری نباشه.
تو زمینه هائی مثل سیستمهای پشتیبان تصمیم گیری هوشمند و کلا سیستمهای دارای هوش (چه تولیدی چه خدماتی چه تصمیم یار).

باور کنین جواب دادن به این سوال برام سخته شخصا خیلی دوست دارم تو همچنین تیمهایی فعالیت داشته باشم و در حد توانم کم نخواهم گذاشت. شاید مداوم نتونم ولی تلاشم رو میکنم.

همون دلایلی که خودتون فرمودین و اینکه یاد بگیریم در قالب یک تیم منسجم فعالیت داشته باشیم.

بصورت جدی و سازمان یافته خیر.

amirhakimi

فعلا چیز خاصی بنظرم نمیرسه.

بله.در محيط كار فعلي

Torabi

برنامه مشخصي مدون گردد.

1)به نظر من اولين كاري كه بايد انجام بديم اينه كه يه گروه تشكيل بشه و جديدترين مطالب رو از منابع و سايت هاي معتبر پيدا كنه. بعد با نظر همه يه موضوع انتخاب كنيم و روي اون كار كنيم.
2)توي قسمت قبل گفتم. فقط جديدترين ها. بايد حواسمون باشه كار اضافي و تكراري انجام نديم.
3)من تا جايي كه بتونم همكاري ميكنم، ولي فكر نميكنم كسي بتونه بگه كه مداوم هست.
4)به روز بودن خيلي سخته مخصوصا توي اين رشته، كسي تنهايي نميتونه همه اطلاعات روز رو پيدا كنه، دليل من هميشه به روز بودنه.
5)در محيط مجازي يه تجربه هاي محدودي دارم.
6)ali-20
7) خوبه كه يه groupe بسازيم تا همه زودتر با خبر بشن.

ممنون مهتابی عزیز
فکر بسیار خوبیه ;)

1- علاوه برترجمه پیشنهاد میکنم به طور گروهی و در هر دوره روی یک نرم افزار تخصصی کار کنیم. (آموزش)

2- خب موضوعات خیلی گسترده است. پیشنهاد میکنم موضوع رو خودتون انتخاب کنید و از نظرسنجی و ... برای انتخاب موضوع پرهیز کنید. اینطوری کار منسجمتر خواهد بود.
این موضوعات میتونه در هر کدام از زیرشاخه های مهندسی صنایع قرار بگیره.

3- بلی :gol:

4- آشنایی با دیگر مهندسین. افزایش اطلاعات شخصی. انجام کاری گروهی درتالار جهت افزایش راندمان و بهره وری آن

5- بلی

6- خب اسم کاربری که مشخصه! دلیلی واسه تکرار نیست.

7- پیشنهاد میکنم لینک این تاپیک رو به صورت پیام خصوصی برای دیگر مهندسان صنایع باشگاه بفرستید تا عدم اطلاع باعث این نشه از اواسط طرح به جمع بپیوندند.
پیشنهاد دیگرم این است که کار از اردیبهشت شروع شود

با تشکر :cowboy:

1.کار کردن روی نرم افزارها
2.ترجمم خوب نیست
3.بله.در صدرتی که با برنامم کنتاکت نکنه
4.تجربه کار گروهی.افزایش مهارت در کار گروهی و استفاده کردن از تجربه بقیه
5.نه
6.s22a2ch
7.نظر خاصی ندارم فقط باید این مسئله رو در نظر داشته باشین که بعضی از عضو ها مثل من چون سال اولن نه زیاد مهارت دارن و نه از نظر علمی جلو هستن در شاخه صنایع.[/quote]

از همه شما عزیزان تشکر میکنم که همراه من بودین.من تمامی نظرات رو جمع بندی میکنم و اونهارو تقسیم بندی میکنم.
خوب میبینم که علایق بچه ها داره کم کم مشخص میشه.
ترجمه و تحقیق شده یکی از برنامه ها فعلا که من متناسب با چیزی که بچه ها میخوان به 2 گروه تقسیمتون میکنم.
اما قبل از این کار ترجیحا از نظر دوستمون جناب یوسفی استفاده میکنم و ترجیحا فعلا تقسیم رو انجام نمیدم تا به تمامی دوستان هم اطلاع رسانی کنم.به امید خدا اردیبهشت بعد از آزمون آزاد اینکار رو شروع خواهیم کرد.
با تشکر از همه

"hasta"

عضو جدید
من دوست دارم در زمینه فارسی سازی نرم افزار ها همکاری کنم یا هر همکاری دیگه ای درزمینه کامپیوتر و it و در ترجمه هم می تونم شرکت کنم
من متون مربوط به کیفیت و هم چنین نرم افزار رو دوست دارم
بله البته با در نظر گرفتن محدودیت زمانی
کاش می شد تو رزومم بره!
بله در پروژه های دانشگاهی
(نمی دونم چرا این سئوال پرسیده شده؟! ) "hasta"

به نظر من ما باید این سایت رو به یه قطب علمی تبدیل کنیم و به همه نشون بدیم که در ایران هم می شه کارهای مجازیه مفیدی انجام داد من امیدوارم ما با کمک هم بتونیم در زمینه فارسی سازی نرم افزار ها اقدامی بکنیم چرا p3 در حالت دیفالتش نباید تاریخ شمسی داشته باشه ؟ما می توانیم!
در ضمن از مهتابی جان عزیز می خواهم یه سئوال دیگه به فرم اضافه کنه و اونم مقطع تحصیلی و سال تحصیلی دوستانه
ممنونم

آخرین ویرایش:

mahtabi

مدیر بازنشسته
نظرات خانم/آقا جستجوگر

نظرات خانم/آقا جستجوگر

من با ارائه مقاله و جمع آوری اطلاعات موافقم .موضوع مورد علاقه من کاربرد سیستمهای فازی در بهینه سازی و تصمیم گیریه . می تونیم یه سایت هم بسازیم که نتیجه کارامون اونجا ثبت بشه . فکر می کنم منطق فازی اونقدر گسترده هست که هر کسی بتونه یه بخشی از موضوع رو انتخاب کنه . البته بازم نمی دونم چند نفر علاقمند هستن . پس منتظرم تا ببینم چه موضوعی توسط دوستان تعیین می شه .
ترجمه هم خوبه . مشکلی ندارم . اگه کارمون ترجمه هم لازم داشته باشه من حاضرم . ولی اینکه موضوع اصلیمون ترجمه باشه :redface: ..... بازم منتظر هستم ببینم جمع چه خواهد کرد .
بله
توی کار گروهیمون چند نفر با هم ارتباط دارن . و یه مدیر که هماهنگی ایجاد می کنه .
فکر میکنم کارکردن با ارتباط و قاعده و معیار کمک فوق العاده اییه برای افزایش قدرت پردازش مغزمون . اینکه ما باید اطلاعات بدیم و بگیریم و روی اطلاعاتی که میگیریم کار بکنیم و همه اینا در چارچوب پروژه باید باشه به مغز ما سیستمهای برنامه مند رو یاد میده .
کار گروهی اینترنتی نه . اما خیلی دوست دارم .

جستجوگر

من این تجربه رو خیلی دوست دارم و استقبال می کنم . از راه اندازی این بخش ممنونم .
مطمئنم خیلی چیزا یاد می گیریم و خیلی کارای قشنگ می تونیم انجام بدیم . تمام تلاشمو انجام میدم که مفید باشم . بازم ممنون .:gol:

آخرین ویرایش:

mahtabi

مدیر بازنشسته
من دوست دارم در زمینه فارسی سازی نرم افزار ها همکاری کنم یا هر همکاری دیگه ای درزمینه کامپیوتر و it و در ترجمه هم می تونم شرکت کنم
من متون مربوط به کیفیت و هم چنین نرم افزار رو دوست دارم
بله البته با در نظر گرفتن محدودیت زمانی
کاش می شد تو رزومم بره!
بله در پروژه های دانشگاهی
(نمی دونم چرا این سئوال پرسیده شده؟! ) "hasta"

به نظر من ما باید این سایت رو به یه قطب علمی تبدیل کنیم و به همه نشون بدیم که در ایران هم می شه کارهای مجازیه مفیدی انجام داد من امیدوارم ما با کمک هم بتونیم در زمینه فارسی سازی نرم افزار ها اقدامی بکنیم چرا p3 در حالت دیفالتش نباید تاریخ شمسی داشته باشه ؟ما می توانیم!
در ضمن از مهتابی جان عزیز می خواهم یه سئوال دیگه به فرم اضافه کنه و اونم مقطع تحصیلی و سال تحصیلی دوستانه
ممنونم

سلام
ممنون هستا جان
این مورد آخر رو بعضی از دوستان مایل نیستن و یا اینکه میشه وقتی پروژهای تعریف شد از همگی خواست که اونجا بگن.
و دیگه اینکه هدف از گفتن اسم در مورد 6 این هست که مهر تاییدی بر حرفا زده شه.و همینطور جهت سهولت ردیابی حرفاست.
بازم ممنون از نظرت

179

عضو جدید
کاربر ممتاز
به این میگن یه تاپیک توپ
من کاملاً موافقم

سوالات:

در زمینه برنامه نویسی و نرم افزار

هر مطلب جالب و جدیدی که یک مهندس صنایع باید بدونه

تمام سعی خودم را میکنم

بالا رفتن آگاهی

در محیط کار قبلیم بله

179

فقط تشکر از همه دوستانی که همکاری میکنن

امیر Amir

عضو جدید
ترجمه متون تخصصی و بالا بردن سطح زبان اعضا در حد فهم یک متن تخصصی.
متون مختلف و مرتبط با مهندسی صنایع و مدیریت بیشتر بکار میاد.موضوع خاصی رو پیشنهاد نمیدم چون باید با متون و مقاله های مختلف در همه فیلدهای صنایع آشنا شد در حد امکان.
خیر.نه بصورت مستمر.در حد توانم.
کمک به رشد خودم و یادگیری مطالب جدید.
بله.
امیر Amir

فعالیت قشنگی میشه اگر همکاری بعمل بیاد.امیدوارم همچون مباحث قبلی با هیجان شروع نشه و با رکود و تبدیل شدن به یک تاپیک آرشیوی به کار خودش پایان بده.

[/QUOTE]

با احترام

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.