ثبت نام در فعالیت های گروهی

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام:
بعد از جمع آوری اطلاعات از تاپیک فعالیت گروهی ، در این تاپیک به تجزیه و تحلیل اون میپردازیم و به یاری حق و دوستان کار رو شروع میکنیم.
اول از همه بنده یه خلاصه ای از حرف هارو جمع بندی کردم که براتون ارائه میدم.

فردا براتون اسامیه افراد رو بر حسب علایقی که گفتند رو در گروه هایی که در نظر گرفتم بهتون ارائه میدم و بعد شما دوستان میتونین اگر خواستین گروهتون رو عوض کنید ، توی همین تاپیک مطرح کنین.

بعد از یک هفته موضوع آموزش نرم افزار / ترجمه / تحقیق رو و همچنین قوانین گروه هارو بهتون میگم.

جدول زیر بیانگر حرفهای شما دوستان هست.اگر جایی رو میبینید ایراد داره بگین.
http://rapidshare.com/files/235165199/table_1.doc.html

آخرین ویرایش:

mahtabi

مدیر بازنشسته
تعهدنامه

تعهدنامه

گروه ها به این صورت طبقه بندی میشوند:

• گروه تحقیق،بحث و جمع آوری اطلاعات
  • گروه ترجمه
  • گروه آموزشی

شما برای وارد شدن به گروه کافیه در این ضمن تاپیک اعلام آمادگی، زمینه کاری مورد علاقه تون رو مشخص کنید تا در کنار دیگر اعضا قرار بگیرید.

هماهنگی های مربوطه رو با آقای یوسفی مدیر بخش انجام بدین.

تعهدنامه اعضاء:

• تابع نظر جمع و درآخر مدیر گروه خود خواهم بود.
  • هدف من در راستای هدف نهایی گروه خواهد بود.
  • اخلاق مهندسی را رعایت کرده و جوی دوستانه را برای افراد گروه ایجاد می نمایم.
  • به هم گروهی هایم در رفع اشکالاتشان کمک لازم را مبذول می دارم.
  • در مواردی که با نظر مدیر گروه احتیاج به حضور در باشگاه و یا تحویل پروژه می باشد ، حضور یافته و در صورتی که نتوانستم به مدیر گروه حتما اطلاع خواهم داد.
  • در صورتی که موارد 1 تا 5 را رعایت نکردم ، مدیر گروه حق برخورد را با من خواهد داشت.

تعهدنامه مدیران گروه :

• مدیران گروه با توجه به صلاحدید مدیر تالار میتوانند عضوی را تشویق یا در صورت کاستی در عملکرد تنبیه نمایند که این کار با کاهش یا افزایش امتیاز و یا اخراج از گروه همراه خواهد بود.
  • مدیران گروه در انتهای زمانی که تعیین خواهد شد می باسیت به گزارش عملکرد گروه خود به مدیر تالار بپردازند.

آخرین ویرایش:

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام و خسته نباشید.
mahtabi جان ترجمه من اصلا" خوب نیست.
خوب میخواین بذارمتون توی گروه دیگه ای؟گرچه ما همه هم ترجممون خوب نیست و این فقط برای تشویق ما به این امر هستش عزیزم.
نظر نهایی با خودته.چیکار کنم؟

179

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی واقعاً کار جالبی انجام دادین
سعی خودم را میکنم که گروه فوق فعالی داشته باشیم
بازم بابت این تاپیک عالی تشکر میکنم

mahtabi

مدیر بازنشسته
مرسی واقعاً کار جالبی انجام دادین
سعی خودم را میکنم که گروه فوق فعالی داشته باشیم
بازم بابت این تاپیک عالی تشکر میکنم :gol:

خواهش میشه.خوشحالم که اینجوری خواهان فعالیت هستین.متشکر

چه خوب كه بالا خره شروع شد:w16:
فقط ترجمه ,نميىدونم با توجه به نزديك بودن امتحانا !؟ :w20:
به هر حال سعي خودمونو ميكنيم;)
:biggrin:.خوب عزیز جان من مسافرت بودم نمیشد.
ببینم امتحانات شما از کی تا کی هست؟زمان بدین من بعد اون زمان میذارم که وقتتون نگیره.

s22a2ch

مدیر بازنشسته
خوب میخواین بذارمتون توی گروه دیگه ای؟گرچه ما همه هم ترجممون خوب نیست و این فقط برای تشویق ما به این امر هستش عزیزم.
نظر نهایی با خودته.چیکار کنم؟
اگر به عنوان تشویق هست خوبه.
فقط نمی خوام اگه اشتباهی پیش بیاد وقت بقیه رو هم بگیرم.

yuhana

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خیلی خوشحالم که بالاخره اومدم تو گروه ها.نهایت سعیمو میکنم تا کم نذارم.مرسی از مهتابی عزیز بخاطر این تاپیک خوب;):gol:
شاید تحقیقم بهتر از ترجمم باشه ها:smile:

aryoua

عضو
[FONT=&quot]/aryoua[/FONT][FONT=&quot]جستجوگر[/FONT][FONT=&quot]/[/FONT][FONT=&quot]s22a2ch[/FONT][FONT=&quot]ر لطفا در مورد انتخاب این گروه به من اطلاع بدن چون از حرفاش برداشت نمیشد که حتما مایل به شرکت در گروه ترجمه می باشند[/FONT]

متشکرم
شانس من الان سفر خارج برام پیش اومده که اونجاهم به احتمال زیاد وقت این کار رو ندارم. حدود 3 هفته دیگر بر می گردم.
بعد که برگشتم از ترجمه هم استقبال می کنم .
خواهش می کنم حتی الامکان کارها را به اجزای کوچیک بشکنید و تقسیم کنید که اگه یک نفر نتونست یک جزئی را درست انجام بده ضرر زیادی به کل کار وارد نشه.

amirhakimi

عضو جدید
سلام خدمت همگی دوستان گل صنایعی
همچنین تشکر از زحمات مدیرمون مهتابی عزیز
خوشحالم که داریم به نتایج خوبی میرسیم
من هم موافقم که تو زمان امتحان ها سخت نگیریم و کار جدی رو بزاریم تو تیر ماه که سر بچه ها (از جمله خودم:redface:) کمی خلوت تر باشه.

new amir

عضو جدید
با سلام:
بعد از جمع آوری اطلاعات از تاپیک فعالیت گروهی ، در این تاپیک به تجزیه و تحلیل اون میپردازیم و به یاری حق و دوستان کار رو شروع میکنیم.
اول از همه بنده یه خلاصه ای از حرف هارو جمع بندی کردم که براتون ارائه میدم.

فردا براتون اسامیه افراد رو بر حسب علایقی که گفتند رو در گروه هایی که در نظر گرفتم بهتون ارائه میدم و بعد شما دوستان میتونین اگر خواستین گروهتون رو عوض کنید ، توی همین تاپیک مطرح کنین.

بعد از یک هفته موضوع آموزش نرم افزار / مقاله / تحقیق رو و همچنین قوانین گروه هارو بهتون میگم.

جدول زیر بیانگر حرفهای شما دوستان هست.اگر جایی رو میبینید ایراد داره بگین. فکرکنم درزمینه ترجمه بتوانم کمک کنم

s22a2ch

مدیر بازنشسته
help

help

من نیاز دارم 3 نفر رهبری این 3 گروه رو به عهده بگیره و با من همکاری کنه.
پس از همگی میخوام هر کی حاضر به همکاریه بگه.
فکر کنم باید از اونایی که تجربه این جور کار گروهی رو دارن کمک بخوایم.:smile:

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلام
من بنا به یک سری از مشکلاتم متاسفانه تا نیمه های شهریور نمیتونم در خدمت باشم و واقعا دلم برای این تاپیک و سرانجامش هم میسوزه ،خوشبختانه جناب یوسفی واقعا شرمنده کردن و قبول زحمت فرمودن.
خواهشا با ایشون در نبود من همکاری کنین .

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من بنا به یک سری از مشکلاتم متاسفانه تا نیمه های شهریور نمیتونم در خدمت باشم و واقعا دلم برای این تاپیک و سرانجامش هم میسوزه ،خوشبختانه جناب یوسفی واقعا شرمنده کردن و قبول زحمت فرمودن.

خواهش میکنم ..
امیدوارم بتونیم یه کار منسجم رو داشته باشیم :cowboy:

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب دوستان انشالله من فردا میام و چند نکته رو یادآوری میکنم ..
منتها اولین مساله ای که قابل ذکر هست اینه که اگه کسی مایل هست یا علاقه داره که مدیریت یکی از گروه های 3 گانه رو دست بگیره از طریق پیغام خصوصی به من یا اعلام تو همین تاپیک میتونه این مساله رو ابراز کنه ..

اگه کمتر از 3 نفر اعلام آمادگی کردن من خودم مدیرها رو انتخاب میکنم و اگه بیشتر از 3 نفر بودن به نسبت فعالیت در تالار مدیرا انتخاب میشن

مهلت این کار تا سه شنبه هفته آینده یعنی 19/3/88 هست و بعد از اون مدیرهای سه گروه انتخاب میشن

لازم به ذکره که این عنوان فقط برای انسجام کار هست و مدیران امتیاز خاصی نسبت به دیگران ندارند فقط مسئولیت بیشتر دارند!
اما این کار میتونه تمرین خوبی برای مدیریت منابع انسانی باشه که هر مهندس صنایعی لازم داره یاد بگیره :cowboy:

پس به من خبر بدید ..

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ایده خوب

ایده خوب

باسلام
ایده خیلی خوبیه ، جذابه ، علمی ، تیمیه و توی این تاپیک ها خاصه
ایده هرچی بزرگتر و بهتر باشه مدیریت کردن ش هم تخصص بیشتری می خواد هم مدیر قوی تری .
من نفهمیدم توی این داستان زمینه تحقیق و ترجمه و آموزش رو کی و چطوری تعیین می کنه؟
بااحترام

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایده خیلی خوبیه ، جذابه ، علمی ، تیمیه و توی این تاپیک ها خاصه
ایده هرچی بزرگتر و بهتر باشه مدیریت کردن ش هم تخصص بیشتری می خواد هم مدیر قوی تری .
من نفهمیدم توی این داستان زمینه تحقیق و ترجمه و آموزش رو کی و چطوری تعیین می کنه؟
بااحترام

خب اوايل كار من سعي ميكنم اين زمينه ها رو با كمك دوستان و اساتيد مشخص كنم ولي اين مساله صرفا وظيفه مديرا هستش.
مديران 3 گروه بايد زمينه ها رو مشخص كنن و براي اعضاي گروه ريز وظايف رو شرح بدن:gol:

فكر نكنم كار سختي باشه چون ميتونه از اعضاي گروهش هم كمك بگيره ;)

m.ali.m

عضو جدید
سلام

سلام. خیلی بد شد که شما نیستید.اما قول میدم با جناب یوسفی همکاری کنم.از گروهمم راضیم.خیلی خوبه.فقط یه مشکلی هست اونم اینکه الان وقت امتحاناست.اگه بشه کار رو تا اوایل تیر به تاخیر انداخت،خیلی عالی میشه.

m.ali.m

عضو جدید
یه پیشنهاد دارم.برای اینکه همه بتونن به موقع کارا رو تحویل بدن و آپ دیت باشن،یک یا دو روز در هفته رو اختصاص بدیم به کارای اصلی این کار گروهی.مثلا 5شنبه ها و جمعه ها رو تعیین کنیم.میخوام جوری باشه که اگه کسی نتونست اواسط هفته بیاد،به کار لطمه نخوره.اما و صد اما..
باید همه خودشونو ملزم کنن که در این دو روز حتما به باشگاه بیان.و دیگه اینکه کارای اصلی هم در همین دو روز انجام بشه.نظر دوستای گلم چیه؟؟؟:gol::que::gol:
این فقط یه پیشنهاده.تصمیم نهایی رو یوسفی عزیز میگیرن؟;)

s22a2ch

مدیر بازنشسته
یه پیشنهاد دارم.برای اینکه همه بتونن به موقع کارا رو تحویل بدن و آپ دیت باشن،یک یا دو روز در هفته رو اختصاص بدیم به کارای اصلی این کار گروهی.مثلا 5شنبه ها و جمعه ها رو تعیین کنیم.میخوام جوری باشه که اگه کسی نتونست اواسط هفته بیاد،به کار لطمه نخوره.اما و صد اما..
باید همه خودشونو ملزم کنن که در این دو روز حتما به باشگاه بیان.و دیگه اینکه کارای اصلی هم در همین دو روز انجام بشه.نظر دوستای گلم چیه؟؟؟:gol::que::gol:
به نظر من هم خوبه.فقط مشکل امتحاناته.مال ما تا 10 تیره.

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. خیلی بد شد که شما نیستید.اما قول میدم با جناب یوسفی همکاری کنم.از گروهمم راضیم.خیلی خوبه.فقط یه مشکلی هست اونم اینکه الان وقت امتحاناست.اگه بشه کار رو تا اوایل تیر به تاخیر انداخت،خیلی عالی میشه.

به نظرم خيلي خوبه كه يه روز خاص مشخص باشه كه همه بيان تو باشكاه
و امتحاناي ما دانشجوها هم در نظر كرفته بشه عالي ميشه:)
ممنون:gol::gol:

به نظر من هم خوبه.فقط مشکل امتحاناته.مال ما تا 10 تیره.

سلام دوستان ..
لازم شد تا چند نکته رو عرض کنم خدمتتون

اول اینکه مهتابی یه غیبت موفقتی دارن و به زودی برمیگردن و کار رو تحویل میگیرن. تا اون موقع من کارای ایشون رو انجام میدم و هنگام بازگشتشون مثل یک عضو معمولی در خدمت مدیر گروهم خواهم بود :gol:

دوم اینکه در زمان امتحانات سخت گیری نمیکنیم ولی شما هم یادتون باشه امتحانات مقوله ای جداست و نباید مسائل رو با هم قاطی کنید .. شما باید به عنوان یه مهندس صنایع بتونید زمانتون رو طوری مدیریت کنید که وقت کافی برای تمام فعالیتهای روزانه تون داشته باشید ولی به هر حال مساله امتحانات رو نادیده نمیگیریم

سوم در مورد پیشنهاد دوستمون که گفتم زمان خاصی رو تعیین کنیم ..

این صرفا برمیگرده به مدیر گروه مربوطه که چطور میخواد اعضاشو هماهنگ کنه و مدیران آزادی کامل در این زمینه دارند :cowboy: