عید امسال کجا برویم؟

a young Architect

عضو جدید
دوستان برای امسال عید،مسافرت به کجای ایران را پیشنهاد می کنید؟
شهری از ایران را که ترجیحا آب و هوای این موقعش خوب باشد و از طرفی اقبال به آن زیاد نباشد ،..:smile:.

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
عید که همه جای شلوغه.اگه میخوای جای خلوت بری باید تهران بمونی البته اگه تهران زندگی میکنی.
ولی جایی که خوش بگذره شمال.

نیکناز

عضو جدید
واسه عید امسال شهر زیبا و تاریخی کرمان رو پیشنهاد می کنم! هم خلوته هم هواش خوبه و هم اینکه واقعا زیباست.. واسه ما ایرانیها زشته اگه هنوز ارگ بم رو ندیده باشیم وازش هیچی ندونیم..
از جمله جاهای دیدنی استان کرمان: ارگ بم، باغ شاهزاده ی ماهان،ارگ راین، حمام وکیل، مجموعه ی گنجعلیخان( شامل حمام گنجعلیخان،مدرسه ی ابراهیم خان، آب انبار و کاروانسرا)، گنبد جبلیه، تخت دریا قلی بیگ،شاه نعمت الله ولی، چشمه عروس، لاله زار، عشق آباد، ارگ جدید و ................

a young Architect

عضو جدید
واسه عید امسال شهر زیبا و تاریخی کرمان رو پیشنهاد می کنم! هم خلوته هم هواش خوبه و هم اینکه واقعا زیباست.. واسه ما ایرانیها زشته اگه هنوز ارگ بم رو ندیده باشیم وازش هیچی ندونیم..
از جمله جاهای دیدنی استان کرمان: ارگ بم، باغ شاهزاده ی ماهان،ارگ راین، حمام وکیل، مجموعه ی گنجعلیخان( شامل حمام گنجعلیخان،مدرسه ی ابراهیم خان، آب انبار و کاروانسرا)، گنبد جبلیه، تخت دریا قلی بیگ،شاه نعمت الله ولی، چشمه عروس، لاله زار، عشق آباد، ارگ جدید و ................

اتفاقا بهش فکر کرده بودم.با اینکه قبلا کرمان رو دوبار دیدم ولی انقدر جا زیاد داره که هنوز همه ی شهرهاشو نرسیدم ببینم.

کیانا احمدی

کاربر فعال
همه تشریف بیارین شیراز امسال هوا توپه توپه.بیاید جمع بشیم بریم بگردیم.ما شیرازیا ادمهای خوش گذرونی هستیم قولتون میدم خیلی خوش میگذره بهتون. هرکس میخواد بیاد شیراز هماهنگ کنه بیام شیراز و نشونش بدم.قدم همه دوستان خوبم رو چشم.گمپ گلوم

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
در چند عید سالهای گذشته هر عیدی رو به جائی رفتیم . اصفهان شیراز شمال اردبیل یزد

راستشو بخواید هیچکدومش چندان خوش نگذشت از بسکه شلوغ بود . در این شهرها که مراکز تاریخی و دیدنی و تفریحی ایران هستند در ایام عید اونقدر مسافر میاد که نگو و نپرس !

لذا شلوغی بیش از حد باعث میشه که بیشتر وقت مسافرین در ازدحام سپری بشه .

بنظر من بهترین جا برای گذراندن ایام عید تهران هستش که اون موقع نسبتا خلوت میشه . :smile:

الهه بهادری

کاربر بیش فعال
عیده همه مبارک....
منم دلم میخاست برم باکو واسه مراسم خاصی که خودشون بر گذار میکنن...
اما نشد...
شاید شاید اگه خدا بخاد بریم مشهد...
که خیلی وقت میشه که نرفتم.

ahmad4u

عضو جدید
خوب شمالیا بیان جنوب
جنوبیا برن شمال
شرقیا برن غرب
غربیا هم برن شرق

البته ضربدری هم میتونین کار کنین :biggrin:

bishapoor

عضو جدید
اگرفارس آمدیدحتماکازرون هم تشریف بیاورید.ضررنمی کنید.هم آثارباستانی دارد(بیشاپور،غارشاپور،تنگ چوگان وکتیبه های باستانی وخصوصاسندافتخارآمیزغلبه ایران عزیزبرروم باستان وزانوزدن پادشاه وقت روم درمقابل شاپورساسانی )وهم طبیعت زیبا(دریاچه پریشان ،رودخانه شاپور،تنگ ابوالحیات ودشت برم وغیره )وهم اماکن مذهبی (امامزاده سیدحسین ،شاهمزه)وهم مشاهیر(سیدامین الدین استادحافظ که البته خودحافظ هم ازمادری کازرونی به دنیاآمده است ،علامه دوانی ،شیخ ابواسحق وناصردیوان وغیره)وهم وفورنعمت وارزانی نسبی وهم شاهراه مواصلاتی به جنوب وخصوصاخلیج همیشه فارس و...............خودتان ببینیدوبعدقضاوت کنید

3141

کاربر فعال
همه تشریف بیارین شیراز امسال هوا توپه توپه.بیاید جمع بشیم بریم بگردیم.ما شیرازیا ادمهای خوش گذرونی هستیم قولتون میدم خیلی خوش میگذره بهتون. هرکس میخواد بیاد شیراز هماهنگ کنه بیام شیراز و نشونش بدم.قدم همه دوستان خوبم رو چشم.گمپ گلوم
منم بیام شیراز

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
جنوب غربی ها کجا برن؟

به هر عشق ناكام! به آتش پر شرار و بی دریغ دوزخ! ای كاش چیزی بدتر می شناختم كه بتوانم بدان سوگند یاد كنم!((گوته))

اسكان

عضو جدید
سلام.اما هوائ شمال شرق كشورمون خوبه .امتحان كنيد ضرر نمئ بينيد:gol:

آخرین ویرایش: