'''طرفداران تیـــــــــــم آرســــــــــــــنال'''

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
آرسنال همیشه قهرمان

آرسنال همیشه قهرمان

تقدیم به همه طرفداران تیم محبوب آرسنال

VIVA Arsenal

NEGARi2

عضو جدید
are kheyli akharin ghahramanishoon male hezaro sisado ahmad shast VIVA MAN.UTD por eftekhartarin time england yiiiiiiiiiiihaaaaaa

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
are kheyli akharin ghahramanishoon male hezaro sisado ahmad shast VIVA MAN.UTD por eftekhartarin time england yiiiiiiiiiiihaaaaaa

تیمی که میانگین سنیش 23 باشه مطمئنا خیلی از قهرمانی ها رو از دست میده
ولی همیشه مثل یه قهرمان بازی کرده
هیچ وقت ضد فوتبال بازی نمی کنه
و همیشه فوتبال زیبایی ارائه می کنه
ایشالا برگشت هم بارسا رو می زنیم، مثل مرد

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
فکر نکنم توی ایرانمون کسی پایه تر از من طرفدار آرسنال باشه
من 7 سالی میشه طرفدار این تیم هستم
زمانی که دنیس برکمپ بود
لمن بود
فلامینی رو یادتونه
.
.
خانمی که میگی قهرمانی آرسنال کو
توی یه مصاحبه ایی از ابوئه اومده که این بازیکن آرسنال گفته من حتی اگر هم به من پولی ندهن با تمام وجود برای این تیم بازی میکنم
حالا شما که اداعای قهرمانی دارین بگین ببینم کوجای تاریخ فوتبالتون چنین بازیکنایی داشتین؟!!

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
زمانی که دنیس برکمپ بود
لمن بود
فلامینی رو یادتونه
.
.
توی یه مصاحبه ایی از ابوئه اومده که این بازیکن آرسنال گفته من حتی اگر هم به من پولی ندهن با تمام وجود برای این تیم بازی میکنم
حالا شما که اداعای قهرمانی دارین بگین ببینم کوجای تاریخ فوتبالتون چنین بازیکنایی داشتین؟!!

طرفدار های آرسنال اتفاقا اکثرا قدیمی هستن
من تقریبا 8 سالی میشه طرفدار آرسنالم
یعنی از 15سالگی

khooshe

مدیر بازنشسته
شخصا طرفدار آرسنال نیستم ولی این موفقیتشو من تویه مربی گریه ونگر می بینم.....;)

khooshe

مدیر بازنشسته
آرسن ونگر

تاریخ تولد: 22 اکتبر 1949

ملیت: فرانسه

دوران کاری به عنوان فوتبالیست: آی اس موزیخ- مالماس- ای اس ووبان و استراسبورگ

دوران کاری به عنوان مربی: استراسبورگ(دستیار)- ای اس کنس(دستیار)- نانسی- موناکو- ناگویا و آرسنال

او هرگز در دورانی که فوتبالیست بود با مسئله ای به عنوان موفقیت همراه نبوده اما کمبود این مسئله رو در مربیگریش جبران کرد و تونست با هوشمندی خودش آرسنال رو به یکی از بهترین تیمهای جهان تبدیل کنه و این رو مدیون چشمان تیزبین و ذهن کاوشگر فوتبالیشه.
او در سال 1987 بعد از چند مربیگری تیمهای سطح پایین این فرصت رو پیدا کرد تا مربی تیم موناکو بشه و ظرف یه سال موناکو در مرکز توجه فوتبال قهرمانی فرانسه قرار گرفت و ونگر شایسته دریافت لقب بهترین مربی سال شد و وقتی به بایرن مونیخ جواب رد داد باعث تعجب همه شد جالب اینکه به ژاپن رفت و موفقیت هیش رو با ناگویا ادامه داد.
او در سپتامبر 1996 به آرسنال پیوست و به اولین مربی خارجی تبدیل شد که در 1998-1997 برنده لیگ برتر انگلیس شد و تونست توو همون سال لقب بهترین مربی جزیره رو کسب کنه.
او در مدتی که در آرسنال مشغول شد تونست ستارگان زیادی رو مثل پاتریک ویرا- امانوئل پتی- مارک اورمارس- دنیس برگکمپ- روبرت پیرس- تیری آنری- فابرگاس و... به دنیای فوتبال معرفی کنه.
همچنین ونگر تونست در سال 2002-2001 بهترین مربی جهان بشه و تقریبا در تمام سالهایی که مربیگری آرسنال رو بر عهده داشته جزء پنج مربی برتر جهان بوده.

از مهندسی و اقتصاد تا مربیگری فوتبال
آرسن ونگر يک مربي تحصيلکرده است، اما تحصيلات او در زمينه تربيت بدني و علم فوتبال نيست. ولي چطور شد که او سر از مربيگري درآورد و به يک مربي نامدار تبديل شد.
ونگر در 22 اکتبر سال 1949 در استراسبورگ فرانسه به دنيا آمد. در دوران مدرسه و دانشگاه فوتبال بازي مي کرد. او وقتي 24 ساله شد، پيراهن تيم گمنام مولهاس را به تن کرد، اما براي تمرکز در درس، فوتبال را رها کرد. ونگر پس از کسب مدرک مهندسي تغيير رشته داد و به تحصيل در رشته اقتصاد پرداخت و از دانشگاه استراسبورگ مدرک کارشناسي ارشد اقتصاد را کسب کرد. پس از فارغ التحصيلي ونگر دوباره به سراغ فوتبال رفت و اين بار به عضويت تيم استراسبورگ درآمد و در پست مدافع فوتبالش را ادامه داد.
ونگر پس از 2 سال بازي در تيم استراسبورگ، در سال 1980 فوتبال را کنار گذاشت. سال پس از آن در يک دوره کلاس مربيگري شرکت کرد و موفق به اخذ مدرک مربيگري شد. شرکت در همين کلاس، او را ترغيب کرد به جاي فعاليت در حرفه هاي اقتصادي، حرفه مربيگري را براي خود انتخاب کند. او در سال 1984 مربي تيم نانسي شد. در سال 1987 موفق شد هدايت تيم مشهور موناکو را بر عهده بگيرد.
او 7 سال مربي موناکو بود. موفقيت هاي ونگر در باشگاه هاي مختلف به ويژه موناکو راه ورود به ليگ برتر انگليس را برايش هموار کرد. (قبل از آن مدتي در ژاپن و تيم ناگويا گرامپوس مربيگري کرد.)
او در سپتامبر 1996 سرمربي آرسنال شد و جانشین بروس ریوش در هایبری شد. گانرها با او به نخستین قهرمانی در سال 1991 رسیدند. در 98-1997 ونگر به عنوان اولین مربی غیر انگلیسی توانست لیگ برتر و Fa cup را فتح نماید. آرسنال با او توانست به یک رکورد در لیگ برتر دست یابد و طی آن جام را از منچستر برباید.

ونگر يک مربي باهوش، اهل مطالعه و متخصص در استعداديابي و کار کردن با جوانان است. او علاوه بر زبان مادري اش يعني فرانسوي، به زبان انگليسي هم مسلط است و با زبان هاي ايتاليايي، اسپانيايي و ژاپني آشنايي دارد. ونگر تا به حال بازيکناني را کشف کرده و تربيت کرده که در شمار ستارگان فوتبال اروپا درامده اند؛ پاتريک ويرا، نيکلاس آنلکا، فابرگاس، کولو توره، فن پرسي و تيري آنري از شاگردان برجسته او هستند.
در تيم آرسنال همه بازيکنان به ونگر احترام مي گذارند و به نوعي او را پدر دلسوز خود مي دانند.
نقش ونگر فرانسوي در باشگاه آرسنال، آنقدر مهم است که حتي کارمندان باشگاه و مديران پا به سن گذاشته آن، به او احترام مي گذارند و به حرف هايش توجه مي کنند. يکي از علت هاي اصلي اقدام مديران باشگاه براي ساخت ورزشگاه جديد 60 هزار نفري آرسنال، درخواست و توصيه ونگر بوده است.

khooshe

مدیر بازنشسته
عناوين
به عنوان بازيكن:
قهرمان باشگاه‌هاي فرانسه با ريسينگ استراسبورگ: 1979
به عنوان مربي:
در آرسنال
قهرمان ليگ برتر انگليس: 1998، 2002، 2004
قهرمان جام اتحاديه انگليس: 1998، 2002، 2003، 2005
مربي سال فرانسه: 2008
در ناگويا گرامپوس ايت ژاپن
قهرمان سوپرجام جي ليگ: 1996
قهرمان جام امپراتوري: 1996
مدير سال جي ليگ: 1995
در آ. اس. موناكو
قهرمان جام حذفي فرانسه: 1991
قهرمان باشگاه‌هاي فرانسه: 1988
ونگر در سال 2002 لژيون افتخاري، بالاترين نشان فرانسه را دريافت كرد و در سال 2003 به دليل خدماتش به فوتبال انگليس، از سوي ملكه مورد تقدير قرا گرفت.

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
ممنون از شما دوست عزیز
مطمئنا آرسن ونگر کلیدی ترین نقش رو توی آرسنال داره
با داشتن تیمی با میانگین سنی 23 سال بردن بهترین تیم دنیا کار هر تیمی نیست، اون هم توی لیگ قهرمانان

NEGARi2

عضو جدید
تیمی که میانگین سنیش 23 باشه مطمئنا خیلی از قهرمانی ها رو از دست میده
ولی همیشه مثل یه قهرمان بازی کرده
هیچ وقت ضد فوتبال بازی نمی کنه
و همیشه فوتبال زیبایی ارائه می کنه
ایشالا برگشت هم بارسا رو می زنیم، مثل مرد
شما ظاهراً جوجه‌های فرگیو یادت نیست یا اصلا نمیدونی چیه اون سال همه گفتن منچستر جاش ته جدول ولی‌ هم چمپیونز لیگ هم بارسلایسو گرفت پس میانگینه سنی‌ بهانست مشکل اینه که با بهترین مربی دنیا طرفن فرگوسن:cool:.منچسترم هیچ وقت ضد فوتبال نبوده

NEGARi2

عضو جدید
عناوين
به عنوان بازيكن:
قهرمان باشگاه‌هاي فرانسه با ريسينگ استراسبورگ: 1979
به عنوان مربي:
در آرسنال
قهرمان ليگ برتر انگليس: 1998، 2002، 2004
قهرمان جام اتحاديه انگليس: 1998، 2002، 2003، 2005
مربي سال فرانسه: 2008
در ناگويا گرامپوس ايت ژاپن
قهرمان سوپرجام جي ليگ: 1996
قهرمان جام امپراتوري: 1996
مدير سال جي ليگ: 1995
در آ. اس. موناكو
قهرمان جام حذفي فرانسه: 1991
قهرمان باشگاه‌هاي فرانسه: 1988
ونگر در سال 2002 لژيون افتخاري، بالاترين نشان فرانسه را دريافت كرد و در سال 2003 به دليل خدماتش به فوتبال انگليس، از سوي ملكه مورد تقدير قرا گرفت.
ببخشید ولی‌ این یک دهم افتخارات سرّ الکس فرگسنو منچستر نیست بازم ببخشید

NEGARi2

عضو جدید
زمانی که دنیس برکمپ بود
لمن بود
فلامینی رو یادتونه
.
.
گیگز اسکولز نویل و... که هنوزم بازی می‌کنن آرسنال به صادر کنندهٔ بازیکن معروفه پس لطفا از وفاداریه بازیکناش چیزی نگید بی‌چاره آنریه خدا بیامرز... اگه بازیکنا وفادار بودن رنج سنی آرسنال فنچ نبود!شرمنده

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
فعلا که دور دوره منچستره :دی آرسنال آخرین بار کی قهرمان لیگ برتر شد؟ من یادم نمی آد :دی

khooshe

مدیر بازنشسته
فعلا که دور دوره منچستره :دی آرسنال آخرین بار کی قهرمان لیگ برتر شد؟ من یادم نمی آد :دی
مهندس این تاپیک مربوط به آرسناله نه تیم دیگه ای....
گیگز اسکولز نویل و... که هنوزم بازی می‌کنن آرسنال به صادر کنندهٔ بازیکن معروفه پس لطفا از وفاداریه بازیکناش چیزی نگید بی‌چاره آنریه خدا بیامرز... اگه بازیکنا وفادار بودن رنج سنی آرسنال فنچ نبود!شرمنده
ببخشید من نه منچستریم و نه آرسنالی....
اما فکر کنم تیمی که بازیکن کم سن و سال داره و باتجربه بیرون می ده تیم بزرگیه....دقیقا مثل منچستر.....
منتهی اون نگه می داره ولی آرسنال می فروشه.....خوب پوله نونی که می خورنو باید دربیارن:D
شما ظاهراً جوجه‌های فرگیو یادت نیست یا اصلا نمیدونی چیه اون سال همه گفتن منچستر جاش ته جدول ولی‌ هم چمپیونز لیگ هم بارسلایسو گرفت پس میانگینه سنی‌ بهانست مشکل اینه که با بهترین مربی دنیا طرفن فرگوسن:cool:.منچسترم هیچ وقت ضد فوتبال نبوده
اون دوست عزیز اصلا نگفت منچستر....گفت مثل تیمایه دیگه که ضد فوتبال هستن نیست....;)
ببخشید ولی‌ این یک دهم افتخارات سرّ الکس فرگسنو منچستر نیست بازم ببخشید
خوب اینجا تاپیکه مربوط به آرسناله.....
شما برین تاپیک مربوطه رو بزنین تا بیام اونجا افتخاراتشو بذارم.....
اینجا اصلا جای مقایسه نیست....;)

.MosTaFa.

کاربر ممتاز

از وقتی سن من قد میده تیم منچستر هرگز همچین تیم جوونی نداشته، هرگز

ممنون از مدیر تالار عزیز
بعضیا بدون کل روزشون شب نمیشه
آخه مگه آدم باید طرفدر عنوان های یه تیم باشه؟
اگه اینجوری بود که همه میشدن طرفدار تیم رئال!!!!

NEGARi2

عضو جدید
از وقتی سن من قد میده تیم منچستر هرگز همچین تیم جوونی نداشته، هرگز

ممنون از مدیر تالار عزیز
بعضیا بدون کل روزشون شب نمیشه
آخه مگه آدم باید طرفدر عنوان های یه تیم باشه؟
اگه اینجوری بود که همه میشدن طرفدار تیم رئال!!!!
پس شما سنت کمه وای نه ببخشید الان باز میگه مسخره کردی من سنم زیاده اولین قهرمانی سرّ فرگوسن تو چمپیونز سنه بازیکنا جوری بود که کارشناسا و خبر نگارها کفّ کرده بودن اگه سن شما قد نمیده من واستون تعریف می‌کنم مسخره هم نمیکنمممممممم باور بفرمائید ما هم طرفداره عنوان تیم نیستیم عاشق سبک بازیشون هستیم که هر سال سرّ فرگوسن عوضش میکنه:smile:

NEGARi2

عضو جدید
مهندس این تاپیک مربوط به آرسناله نه تیم دیگه ای....

ببخشید من نه منچستریم و نه آرسنالی....
اما فکر کنم تیمی که بازیکن کم سن و سال داره و باتجربه بیرون می ده تیم بزرگیه....دقیقا مثل منچستر.....
منتهی اون نگه می داره ولی آرسنال می فروشه.....خوب پوله نونی که می خورنو باید دربیارن:D

اون دوست عزیز اصلا نگفت منچستر....گفت مثل تیمایه دیگه که ضد فوتبال هستن نیست....;)

خوب اینجا تاپیکه مربوط به آرسناله.....
شما برین تاپیک مربوطه رو بزنین تا بیام اونجا افتخاراتشو بذارم.....
اینجا اصلا جای مقایسه نیست....;)
قصدم گوشزد بود حالا اگه ناراحت میشن دیگه نمیگم:smile:

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
پس شما سنت کمه وای نه ببخشید الان باز میگه مسخره کردی من سنم زیاده اولین قهرمانی سرّ فرگوسن تو چمپیونز سنه بازیکنا جوری بود که کارشناسا و خبر نگارها کفّ کرده بودن اگه سن شما قد نمیده من واستون تعریف می‌کنم مسخره هم نمیکنمممممممم باور بفرمائید ما هم طرفداره عنوان تیم نیستیم عاشق سبک بازیشون هستیم که هر سال سرّ فرگوسن عوضش میکنه:smile:

این جا رو ببین خانوم با ادب
http://www.aboutmanutd.com/man-u-matches/19-10-1999-olympique-marseille.html

بچه کجایی؟ قیطریه؟ تجریش؟ زعفرانیه؟
کلا خیلی خودت رو تحویل می گیری دوست عزیز، من تریپم کل انداختن با دخترا نیست
وگرنه خوب بلدم

NEGARi2

عضو جدید

وگرنه خوب بلدم
بعضی‌ مردا تا کم میارن بحث جنسیتو رو می‌کنن من که ادعایی ندارم حرف حقم واسه بعضیها تلخه رنج سنی‌ تو یک بازی نه عزیزم کله اون دوره رو تماشا کنید توی اون بازیم ۲۶بود حق که با من بود درضمن خونهٔ آدم بالای شهر باشه اشکالش چیه؟؟؟!!!!!

khooshe

مدیر بازنشسته
بعضی‌ مردا تا کم میارن بحث جنسیتو رو می‌کنن من که ادعایی ندارم حرف حقم واسه بعضیها تلخه رنج سنی‌ تو یک بازی نه عزیزم کله اون دوره رو تماشا کنید توی اون بازیم ۲۶بود حق که با من بود درضمن خونهٔ آدم بالای شهر باشه اشکالش چیه؟؟؟!!!!!
اگه بحث جنسیت باشه که منم دخترم:Dولی قبلانا واسه خودم کل کل کننده ی اعظمی بودم.....;)
کل کل بکنین ولی به جاش....

وگرنه خوب بلدم
مهندس جاش اینجا نیست....
قصدم گوشزد بود حالا اگه ناراحت میشن دیگه نمیگم:smile:
ممنون از گوشزدتون منم ناراحت نمیشم...فوتبال بدون کل کلاش اصلا معنی نداره.....ولی جاش اینجا نیست....