طرح ختم یک میلیون صلوات برای سلامتی و تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج)

love.1982

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
14 مرتبه

اللهم صل علی محمد و اله محمد و عجل فرجهم

.
.
.
181714

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1500

194600

omid20110

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
ذکر پیعمبر و ائمه (ع)
مرحوم حاج شیخ احمد ( رضوان الله تعالی علیه) که صاحب کتاب زینة الا عیاد است. فرمود. یکی از چیزهای مهمی که در اوقات نوشتن کتاب فضل صلوات برایم پیش آمد این بود که گاهی از اوقات بعضی از فضائل این کتاب را برای یکی از رفقا و دوستانم که با تقوا و خوب بود می خواندم او هم با شنیدن این فضائل خوشحال و مسرور می شد.یک روز جمعه به حسب اتفاق به دیدن او رفتم او را خیلی خوشحال و شاد دیدم گفتم جطور شده امروز این قدر تو را خوشحال و شاد می بینم گفت ای رفیق! من هر روز خیلی صلوات می فرستادم و شبهای جمعه صلوات هایم را بیشتر می کردم شب جمعه قبل بعد از گفتن آخرین ( اللهم صل علی محمد وآل محمد ) خوابیدم در عالم خواب دیدم،مشرف شدم به محضر مقدس آقا رسول الله (ص)و آقا امیر المو منین(ع)و سیدة نساء عالم حضرت زهرا سلام الله علیها و یک یک ائمه(ع)که از آسمان به طرف من تشریف فرما شده بودند و اطرافم نشسته بودند حضرت رسول اکرم (ص)با من شروع به صحبت کردن شدند و مژده های زیادی به من دادند که موجب تسکین قلب و آرامش روانم شد. در بین این بزرگواران شخصی بسیار نورانی را دیدم که احساس می کردم او را می شنا سم دوباره خوابیدم و تعبیر خوابم را دیدم و متوجه شدم که آن مرد نورانی و زیبا اعمال خوب من است در آن وقت دیدم یک نفر به من فرمود.سرت را بلند کن تا سرم را بلند کردم آقا رسول الله (ص)و همه حضرات ائمه (ع)را مشاهده کردم که در حال ذکر هستند آن کس که فرمود سرت را بلند کن به من فرمود.میدانی ذکر آن حضرات چیست؟ گفتم . نه فرمود: ایشان می گویند ( اللهم صل علی محمد و آل محمد)که همان ذکر صلوات تو است
در آسمان فرشته، مهرش به جان سرشته
بر عرش خوش نوشته،صلوات بر محمد(ص)
صلوات اگر بگوئی،یابی هر آنچه جوئی
گر تو دخیل اوئی صلوات بر محمد(ص)
خوش گفت نعمت الله رمزی لی مع الله
خوش گو به عشق الله صلوات بر محمد(ص)

328 مرتبه
جمع: 195600 گل صلوات

omid20110

کاربر ممتاز
شیرین عسل
یک روزآقا رئیس اسلام خاتم الانبیاء محمد مصطفی(ص)با آقا امیر المومنین(ع)در میان نخلستانها نشسته بودند که یک وقت سروکله زنبورعسلی ظاهر شدوشروع کرد دور پیغمبر اکرم (ص)چرخیدن یک وقت پیغمبر(ص)فرمودند.یا علی! می دانی این زنبور چه می گوید. حضرت علی(ع) فرمود:خیر. آقا رسول اکرم(ص) فرمودند. این زنبور امروز ما را مهمانی کرده می گوید یک مقدار عسل در فلان محل گذاشتم آقا امیر المومنین(ع)را بفرستید تا آن را از آن محل بیاورد. آقا امیر المومنین(ع)بلند شدند وآن عسل را از آن محل آوردند.حضرت رسول خدا(ص)فرمود: ای زنبور،غذای شما که از شکوفه گل تلخ است به چه علتی آن شکوفه به عسل شیرین تبدیل می شود؟زنبور گفت یا رسول الله شیرینی این عسل از برکت ذکر وجود مقدس شما و (آل)شماست چون هر وقت مقداری از شکوفه استفاده می کنیم همان لحظه به ما الهام می شود که سه بار بر شما صلوات بفرستیم وقتی که می گوییم اللهم صل علی محمدو آل محمد به برکت صلوات بر شما عسل ما شیرین می شود.

400 مرتبه
جمع: 196000 گل صلوات

love.1982

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
14 مرتبه

.
.
.
196214

mnsa

کاربر فعال

.
.
..
196228

omid20110

کاربر ممتاز
آتش اثر ندارد
یک روز بنده خدایی از بازار یک ماهی خریدوبه خانه آوردبه زنش داد تا اورا برایش غذایی آماده کند زن آتشی روشن کرد وآن ماهی را روی آتش گرفت وهر چه منتظر ماند ماهی نپخت وآتش اصلا در ماهی اثر نکرد هردو تعجب کردند که چرا این ماهی نمی پزد وآتش به او کارگر نیست آخر الامر گفتندبرویم محضر رسول خدا (ص)واز حضرتش سوال کنیم آمدند خدمت حضرت وداستان را برای حضرت بیان کردند.حضرت رسول(ص)به ماهی فرمود چرا آتش در تو کارگر نیست واثری نداردبه قدرت کامله حق ماهی به حرف درامد وگفت یا رسول الله از برکت ذکر وجود مقدس ونازنین شما آتش در من اثر نمی کند ودر من کارگر نیست! یا رسول الله من مال فلان دریا هستم یک روز که در آن دریاشنا میکردم کشتی بزرگی از انجا می گذشت ومن هم کنار آن بودم که یکی از مسافران آن کشتی بر شما واهلبیت شما صلوات می فرستاد من وقتی که صدای صلوات او را شنیدم خوشم آمد من هم شروع کردم به گفتن(اللهم صل علی محمد وآل محمد)در آن وقت ندایی به گوشم رسید:ای ماهی بدن تو بر آتش حرام شد به خاطر همین است که آتش در من اثر نمی کند.

150 مرتبه
جمع= 197100 گل صلوات :gol::gol::gol:

omid20110

کاربر ممتاز
دائم الصلوات
سفیان ثوری گفت. یک سالی در ایام حج به سوی کعبه مقصود می رفتم وقتی به مدینه طیبه رسول خدا(ص)رسیدم و به روضه و حرم شریف مشرف شدم جوانی را دیدم که سیمای صا لحان در چهره اش نمایان بود و آثار پرهیز گاران از صورتش پیدا بود و دور حرم مطهر زیازت می کرد و چیزی بر زبانش نبود جز ( اللهم صل علی محمد و آل محمد)خواستم که از او بپرسم بابا این همه ادعیه و ذکر و ....واردشده چرا اینها را نمی گوئی؟که جمعیت بین من و آن جوان فاصله انداخت و این حرف توی دلم ماند. آمدم مکه در حال طواف دوباره آن جوان را دیدم باز جز صلوات چیز دیگری بر زبانش ندیدم(اللهم صل علی محمد و آل محمد)آمدم که دوباره با او حرف بزنم که دوباره ازدحام مردم بین من و او جدائی انداخت دوباره حسرت حرف زدن به دلم ماند تا اینکه روز عرفه که به عرفات رفتم. هرکس را در حال ذکر و وردی دیدم باز آن جوان را دیدم که می گوید (اللهم صل علی محمد و آل محمد)مینشیند،صلوات،می ایستدصلوات. راه می رود صلوات همه اش صلوات.
رفتم جلو سلام کردم با او گرم صحبت شدم . گفتم:از مدینه تا این جا به دنبالت هستم و در همه احوالت دیدم همه اش صلوات می فرستی تعجب می کنم از این ذکر در حالی که تمام مردم در حال نماز و ذکر و دعا و تضرع و استخفار و خشوع و خضوع هستند تو همه اش می گوئی ( اللهم صا علی محمد و آل محمد)آیا چیزی دیدی؟! گفت رفیق من از این صلوات خیلی چیزها دیدم به خاطر همین هم هست که همه اش صلوات می فرستم و یکی از آنها این داستان عجیب است که برایت می گویم که ببینی این صلوات چه می کند . پارسال در این موقع ها بود که با مرحوم پدرم به سوی کعبه مقصود به راه افتادیم در بین راه در فلان منزل پدرم مریض شد و از سفر باز ماندیم من هم رفتم جائی را کرایه کردم و مرحوم پدرم را به آنجا بردم و چراغی را روشن کردم و سرش را کنار خودم گذاشتم

952 مرتبه
198500 گل صلوات جهت سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان(عج)

omid20110

کاربر ممتاز
بوسه پیغمبر(ص)
مرحوم حاج شیخ علی اکبر نهاوندی از علماء مشهد بود که در کتاب شریفش فرموده. یکی از زهاد و پرهیز گاران می فرمود: من با خودم عهد کردم که هر شب قبل از خوابیدن به اندازه معینی بر محمد وآل محمد(ص)صلوات بفرستم یک شب یک عده از رفقا و دوستان به اتاق و حجره ام آمدند با اینکه حجره ام شلوغ بود و تا دیر وقت طول کشید و خسته بودم ولی مثل هر شب صلوات هایم را فرستادم و بعد خوابیدم . خواب دیدم، آقا رسول الله (ص)وارد حجره شدند و از تشریف فرما ئی وجود مقدس حضرت در و دیوار منور شده بود به سوی من تشریف آوردند و فرمودند کجاست آن دهانی که بر من صلوات می فرستاد؟ می خواهم ببوسم . من خجالت کشیدم که بگویم من چون لیاقتی در خودم نمی دیدم ولی آنقدر آقا رسول الله (ص) بزرگوار بودند که صورت مبارک را جلو آوردند و به صورت من بوسه زدند از شدت خوشحالی از خواب پریدم بطوری که همه دوستان و رفقا از خواب بیدار شدند.
1500 مرتبه
به حول و قوه الهی و عنایت ائمه اطهار(ع) مخصوصا آقا امام زمان(عج) و با همراهی دوستان پاک در این مدت کوتاه یک پنجم مسیر رو اومدیم، ان شاء الله تا آخرش همینطورم میریم....یا علی
التماس دعا

200000 گل صلوات جهت سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان(عج)

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بوسه پیغمبر(ص)
مرحوم حاج شیخ علی اکبر نهاوندی از علماء مشهد بود که در کتاب شریفش فرموده. یکی از زهاد و پرهیز گاران می فرمود: من با خودم عهد کردم که هر شب قبل از خوابیدن به اندازه معینی بر محمد وآل محمد(ص)صلوات بفرستم یک شب یک عده از رفقا و دوستان به اتاق و حجره ام آمدند با اینکه حجره ام شلوغ بود و تا دیر وقت طول کشید و خسته بودم ولی مثل هر شب صلوات هایم را فرستادم و بعد خوابیدم . خواب دیدم، آقا رسول الله (ص)وارد حجره شدند و از تشریف فرما ئی وجود مقدس حضرت در و دیوار منور شده بود به سوی من تشریف آوردند و فرمودند کجاست آن دهانی که بر من صلوات می فرستاد؟ می خواهم ببوسم . من خجالت کشیدم که بگویم من چون لیاقتی در خودم نمی دیدم ولی آنقدر آقا رسول الله (ص) بزرگوار بودند که صورت مبارک را جلو آوردند و به صورت من بوسه زدند از شدت خوشحالی از خواب پریدم بطوری که همه دوستان و رفقا از خواب بیدار شدند.
1500 مرتبه
به حول و قوه الهی و عنایت ائمه اطهار(ع) مخصوصا آقا امام زمان(عج) و با همراهی دوستان پاک در این مدت کوتاه یک پنجم مسیر رو اومدیم، ان شاء الله تا آخرش همینطورم میریم....یا علی
التماس دعا

200000 گل صلوات جهت سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان(عج)

20مرتبعه
200020

love.1982

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
14 مرتبه

.
.
.
200034

omid20110

کاربر ممتاز
دهان خوشبو
یکی از مشایخ و بزرگان نقل کرده بود یک شب در اصفهان در زاویه مسجد مدرسه اصفهان که جای فقرا بود ماندم و در همان جا خوابیدم. نصف های شب از خواب بیدار شدم بویی بسیار خوشی به مشامم رسید که تا به حال از آن بوی خوشتر بوی بر مشامم نخورده بود بر خواستم دنبال آن بوی خوش رفتم که ببینم این بوی خوش از کجا و از چه کسی هست به هر طرف که رفتم چیزی پیدا نمی کردم داخل زاویه شدم دیدم از زاویه است مشاهده کردم که فقیری در کنج زاویه زمزمه ای دارد وقتی گوش دادم شنیدم که می گوید (اللهم صل علی محمد و آل محمد) و آن رایحه جان افزاء و بوی خوش از دهان او بیرون می آید.

600 گل صلوات :gol:

جمع:
202000:gol:

love.1982

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
14 مرتبه