طرح ختم یک میلیون صلوات برای سلامتی و تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج)

omid20110

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
بر گرفته از کتاب (صلوات) رضا جاهد
بوي عطر عجيب
خدمت حجة الاسلام والمسلمين حاج آقا محقق (داماد آية الله گلپايگاني رضوان الله تعالي عليه) فرمود .
مرحوم آخوند ملا علي همداني رضوان الله تعالي عليه فرمودند. يک روز پيرمردي براي حساب خمس و زکوةپيش من آمد
متوجه شدم که از آن پيرمرد بوي عطر عجيبي بر مشامم مي رسد که تا به حال نظير آن را استشمام نکرده ام از آن
پيرمرد پرسيدم که اي پيرمرد از چه عطري استفاده مي کني؟
گفت حضرت آيةالله ، اين بوي خوش داستاني دارد که تا به حال براي کسي نگفته ام اما چون شما مولا و آقاي ما هستي،
برايتان تعريف مي کنم يک شب در عالم خواب محضر مقدس آقا رسول الله (ص) مشرف شدم آن حضرت نشسته بودندو
حدود ده يا بيست نفر اطراف ايشان حضور داشتند و من هم در آن به اين طريق صدق خواب و تعبير آن روشن شد و معلوم
شد که اين خطر به برکت مداومت صلوات بر محمد و آل محمد (ص) از اين خانواده بر طرف شده است

252 مرتبه

جمع=168400 گل صلوات جهت سلامتی و تعجیل در فرج آقا صاحب الزمان(عج)

love.1982

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
14 مرتبه

اللهم صل علی محمد و اله محمد و عجل فرجهم

.
.
.

169014

omid20110

کاربر ممتاز
شفاي بچه سرطاني
پسر يک ساله و نيمه اي سرطان خون داشت واز شدت بيماري غذاي هشت نفر را مي خورد پس از معاينات و مداواي
زياد پزشکان ايراني نتوانستند او را معالجه کنند و از معالجه اش مايوس مي شوند لذا پدر و مادرش تصميم گرفتند که به
خاطر ادامه معالجات او را به خارج از کشور ببرند در اين ميان به يکي از سادات محترم آقاي سيد رحيمي بر خورد مي کنند
،ايشان مي فرمايد. شما نياز به پزشک و رفتن به خارج نداريد شما با يک توسل مي توانيد شفاي اين بچه را بگيريد.پدر و مادر
از شنيدن حرفهاي اين سيد بزرگوار آقاي رحيمي تسکين پيدا مي کنند و مي پرسند آن چه توسلي است؟اين سيد بزرگوار
مي فرمايد شما صد و چهل و دو هزار مرتبه صلوات بفرستيد و ثواب آن را به روح حضرت علي اصغر (ع) هديه کنيد.پدر و مادر
خوشحال شده و شروع به ذکر صلوات مي کنند.اللهم صل علي محمد و آل محمد.تا اينکه شبي مادر آن پسر بچه دستي را
مشاهده مي کند که ليوان آبي را به او داد و فرمود . حضرت ولي عصر(عج) و پنج تن آل عبا (ع)بر اين آب دعا خوانده اند پس آن
را بگير و به بچه ات بخوران تا شفا پيدا کند مادر همان کاري را که به او امر مي شود انجام مي دهد صبح آن شب که از خواب
بيدار مي شوند مي بينند فرزندشان صحيح و سالم است و کاملا شفا پيدا کرده
اللهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم

286 مرتبه

جمع=169300 گل صلوات جهت سلامتی و تعجیل در فرج آقا صاحب الزمان(عج)

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
700
جمع کل:170000

omid20110

کاربر ممتاز
پيدا شدن انگشتر
حضرت حجة الا سلام والمسلمين حاج سيد حسن صحفي فرمودند. چند سال قبل سفري به تهران نمودم موقع باز گشت
به قم متوجه شدم انگشترم که بي حد مورد علاقه من بود (عقيق زرد يمني و روي آن ماشاءالله الاقوةالاباالله استغفرالله.
نوشته بود)ناپديد شده است قريب هفده روز آنچه جستجو کردم آن انگشتر را پيدا نکردم تا اينکه سفر ديگري به تهران رفتم
هنگام رفتن در اتوبوس فراغتي دست داد حدود هزار و پانصد مرتبه صلوات بر محمد و آل طيب و طاهر او (ص) فرستادم
قاعدا و عجل فرجهم نيز اضافه مي کردم.
اللهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم.
همان شب به برکت صلوات در خواب شنيدم که شخصي فرمود. انگشتر تو در فلان جاست هنگامي که بر خواستم موقع
نماز صبح بود اهل منزل همه مشغول مهيا شدن براي نماز بودند از داخل پشه بند صدا زدم يک نفر در خواب به من گفت:
انگشتر فلان جاست اهل منزل به همان محل رفته و انگشتر را پيش من آوردند.

200 عدد

جمع: 172200

omid20110

کاربر ممتاز
آخرين صلوات
آقا زاده گرامي مرحوم آيت الله شرعي رحمة الله عليه فرمودند.
پدرم اوائل طلبگي از داراب جهت کسب معارف اسلامي به لار رهسپار شدند در آن روزگار که پيمودن راهها تنها بوسيله
چهار پايان انجام مي شد و طبعا مسافرت به سختي و کندي صورت مي گرفت پدرم در لار در دلش شوري پيدا مي شود
که ديگر تحمل غربت و دوري از مادر متقي و مهربان برايش ميسر نبود ناچار به کنار شهر به سراغ قافله هايي که عازم
داراب بودند مي شتابد متوجه مي شود همه چهار پاداران مالهايشان را به مسافران اجاره داده اند و دو چهار پا ديگر دارند
ولي ايشان تنها يک نفر است و چهار پا دار هم حاضر نيست به يک مسافر قناعت کند.
مرحوم آيةالله شرعي ناچارا کرايه هردو را مي پردازد و مقداري جنس که در لار نسبت به داراب فراوانتر بوده خريداري کرده
روي يکي از آن چهارپاها بار نموده و حيوان ديگر را مرکب خود قرار داده و به سمت داراب حرکت مي کنند پس از رسيدن به
شهر داراب و ورود به منزل مشاهده مي کند که مادرشان مشغول جارو کردن است مادر چون پسر را مشاهده مي کند
مي گويد: غلامحسين آمدي؟ الآن آخرين صلواتم تمام شد.
معلوم است که اين مادر پرهيزکار، بوسيله صلوات بر محمد و آل محمد(ص) حاجتش را از خدا طلب کرده و آن آمدن فرزند
از سفر بوده است و احتمال دارد مادر نيت کرده بود . براي هر يک از معصومين (ع) صد صلوات بفرستد و به لطف حق تعالي
به محض پايان ختم صلوات خداي مهربان او را به حاجتش رساند و آن شوري که در دل فرزند وارد شده همان علي القاعده
مامور حق بوده که او را رهسپار شهرش سازد.
اللهم صل علي محمد و آْْْْْْْْْْل محمد و عجل فرجهم.

304 عدد

جمع: 174700
:gol::gol::gol:

omid20110

کاربر ممتاز
طفل آرام شد
شبي در يک از شهرستانها در منزل دوستي که جهت تسليت آنها رفته بودم استراحت کردم همين که آن مصيبت زده ها به خواب رفتند طفل که در نزديکي اطاق ما بود و در اثر کسالت از خواب بيدار شد و شروع به گريه نمود والدين او نيز بيدار نمي شدند . سرو صداي آن طفل به طول انجاميد به طوري که براي بنده جانکاه شد يک مرتبه به لطف خداوند به خاطرم آمد که چهار آيه آخر سوره مبارکه حشر را با هفت مرتبه صلوات چاشني زدم و خواندم و تا اللهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم را گفتم بچه آرام شد و ما به خواب رفتيم صلوات چاشني و درمان همه دردهاست.
گل نکند جلوه در جوار محمد (ص)
رونق گل مي برد عذار محمد (ص)
گل شود افسرده از خزان و وليکن
نيست خزان از پي بهار محمد(ص)
اللهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

300 عدد

جمع: 175000

omid20110

کاربر ممتاز
درد کشنده
حضرت حجة السلام ولمسلمين سيد حسن صحفي فرمود.با سابقه کسالت کليوي که داشتم نيمه شبي از حسينه ابوالفصل هاي چالوس خارج شدم،باران همراه باباد مو جب شد تا گذشته از ناراحتي کليه ناراحتي ريوي نيز عارض شود.ساعت دو شب به درمانگاه وسط شهر رفتيم باآن دکترهاي خسته وخواب آلود بهبودي حاصل نشد بلکه وضعم بدتر از بدتر شد ناچار ميزبان محترممان طبيب بانک ملي را به منزل آورد. خدا خيرش بدهد گذشته از معالجه و دلداري هم مي دادبه هر شکل بود ماه رابه آخربرديم.بعد از ظهر روز عيد فطر همراه با بعضي از دوستان عازم قم شديم ناراحتي کليه شديد ترشده بود وهر چندي نا چار از ماشين پياده مي شدم شايد همين پياده شدن ها و بادوسرماي بيرون از ما شين وضع را خطر ناک نمود به طوري که از شدت درد مي ناليدم وآنچه دعا وثنا مي کردم اثري نمي بخشيد يک مرتبه به خاطرم گذشت که به اسم چهارده معصوم(ع) چهارده دور تسبيح يعني هزار و چهار صد(۱۴۰۰) مرتبه صلوات بفرستم.اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم واحشر نا معهم والعن اعدائهم.که ناگهان ميان جنگلهاي اطراف جاده طرف چپ تابلوي بهداري ما را به خود جلب نمود پياده شديم با اينکه روز تعطيل وساعات آخر روز عيد فطر بود،از قضا برق هم نبود ولي خوشبختانه يک آقاي بهياري با چراغ توري داخل ساختمان به خدمت بندگان خداي مهربان مشغول بود ما وارد شديم با آن حال خراب در حالي که آمپول به دست داشتم آن بنده خدا گرفت و همراه با يک آمپول از خودش تزريق نمود و گفت به شهر کرج که رسيديد . فلان آمپول را تهيه نموده حتما تزريق نمايد که لااقل يک بيست و چهار ساعت راحت شويد.
نوشته را گرفتم خداحافظي نمودم همين که داخل ماشين شديم ما را صدا زدند بر گشتيم ديديم آن آمپول که بنا بود کرج تهيه شود نزد آن آقاي بهيار است معلوم شد که به لطف حق و علي القاعده به خاطر صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و لعنت بر دشمنان آنها کرامتي شامل حال ما شده بود. يک نفر گفت فلان آقا شنيد که فلان آمپول بايد به شما تزريق شود رفت و از داخل ماشين آمپولي که براي يکي از همراهان نزديکش بود پيدا کرده و براي تزريق به شما در اختيار بهيار گذارده است آن آمپول چنان قوي بود که آن آقا با احتياط فراوان و آرام آرام آن آمپول بزرگ را تزريق نمود و بطور معجزه آسا آن درد کشنده بر طرف شد.
اللهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم

356 عدد

جمع: 176700

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
اللهم عجل لولیک الفرج......

اللهم عجل لولیک الفرج......

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم

100 مرتبه

جمع: 179300 گل صلوات به نیت سلامتی وفرج صاحب الزمان عج

«صلوات» يكي از بهترين دعا‌هايي است كه انسان مي‌تواند به امام زمان(ع)هدیه بدهد. صلوات بسيار خوب است و بهتر آن است كه بگوييم «اللهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم ». درروایات زیادی وارد شده است که اگر بخواهید دعاهایتان مستجاب شود قبل و بعد از دعای خود صلوات بفرستید؛ زیرا دعای صلوات دعای مستجاب شده ای است و خداوند حیا می کند که ابتدا و انتهای یک دعا را مستجاب کند اما دعای میانی ان را مستجاب نکند؛ به همین خاطر صلوات فضایل بسیاری دارد از جمله اینکه در روز جمعه- که متعلق به امام زمان (ع)است- سفارش بسیار شده است که صلوات بفرستید .
خوب است که باصلوات، برای سلامتی و فرج ان حضرت دعا کنیم .

مرکز مجازی مهدویت

love.1982

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
14 مرتبه