[ طراحی بیس پلیت ] پرسش و پاسخ >

shahrood

عضو جدید
سلام من در پروزه ام (فولاد) در قسمت طراحی بیس پلیت به مشکل خوردم
تیپ بندی را انجام دادم اما در طراحی دستی کف ستون ضخامت ورق تعداد و طول میل مهار و ضخامت سخت کننده و جوش را باید محاسبه کنم . ضخامت ورق را حساب کرده ام با توجه به کتاب دکتر قالیبافیان اما بقیه را بلد نیستم لطفا مرا راهنمایی کنید.

با تشکر فراوان

آخرین ویرایش توسط مدیر:

shahri_376

عضو جدید
تیپ بندی را انجام دادم اما در طراحی دستی کف ستون ضخامت ورق تعداد و طول میل مهار و ضخامت سخت کننده و جوش را باید محاسبه کنم . ضخامت ورق را حساب کرده ام با توجه به کتاب دکتر قالیبافیان اما بقیه را بلد نیستم لطفا مرا راهنمایی کنید.

با تشکر فراوان
سلام براي محاسبه كف ستون مي تونيدبه دوكتاب زير مراجعه كنيد كه دومي به نظر من بهتره چون مطابق ويرايش جديد مبحث 10 است :
1-راهنماي جوش و اتصالات جوشي تهيه دفتر تدوين و ترويج مقررات ملي ساختمان
2-طراحي سازه هاي فولادي جلد اول از دكتر مير قادري آخرين چاپ اگه اشتباه نكنم 87 يا 88
بازم سوالي بودپاسخگو هستم .

آخرین ویرایش:

The Lunatic

عضو جدید

با تشکر فراوان
سوالتون کلیه
مثل اینه که بگید من تو مقاومت مصالح مشکل دارم یا همچین چیزی

m_m_civil

عضو جدید
كمكم كنيد! طراحي بيس پليت

كمكم كنيد! طراحي بيس پليت

:(لطفا در مورد طراحي بيس پليت ها با لچكي كمكم كنيد. با سخت كننده حساب كردم ولي كنترل شهرداري با لچكي مي خواد!

elaheh-98

عضو جدید
سلام m-m-civilجان
از کتابای بیس پلیت بهسا (فکر کنم انتشارات امیر کبیره) 10جلدم داره میتونی استفاده کنی

بالا