صندلی داغ *Tik.TAAk* ( یوسف.sh )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام مجدد:| :d

151. از نظر تو چه شخصی می تونه آدم جذابی باشه؟
خوشتیپ باشه :d
152. چرا آمریکا حق وتو داره چون یکی از 5 عضو دائم شورای امنیته ( سازمان ملل) که متشکل از امریکا - بریطانیا-چین -فرانسه و روسیه هست که براساس قدرت و نفوذ اونها در جامعه ی جهانی عضو دائم شدن
153. تا حالا شده حس کنی از ترس داری سکته می کنی؟؟؟ جریانش رو بگو
اره خیلی اتفاق افتاده خصوصا موقع امتحانات پایان ترم، اما یکی از بدترینهاش سر امتحان 'نظریه زبان و ماشین' بود که امتحان فوق العاده سنگینی بود وقتی برگه ها رو بهم دادن جلو خودمو نمیتونستم ببینم حس کردم که هرچی خوندم یادم نیس و چشام به برگه دوخته بودم بدون هیچ حرکتی و کاملا نا امید بودم داشتم سکته میکردم اما بعد چن دیقه به خودم اومدم و ی جوری جمع وجورش کردم و خدا کمک کرد که پاس کنم اون ترم از تا اونجا که خبر داشتم از پسرا فقط منو یکی از دوستام قبول شدیم بس که سخت بود :d

154. کدوم یک از شعرای ایرانی حرف دلت رو میگه؟ گفتا غم تو دارم :|

متحدین : آلمان نازی ( هیتلر) ایتالیا ( موسلینی ) امپراطوری ژاپن ( امپراطور هیرهیتو)
متفقین: امریکا ( روزولت) انگلیس ( چرچیل) شوروی(استالین) فرانسه ( ژنرال دوگل) چین ( چیان کایشک)
155. در جنگ جهانی دوم چند کشور حضور داشتند؟رئیس جمهور اون کشورها رو بگو
بالا جواب دادم :دی
156. بهترین مدال آول طول تاریخ المپیک چه نام داشته؟نمیدونم راستش :|

157. ده ورزش رو نام ببر که درشون توپ وجود داشته باشه فوتبال والیبال بسکتبال تنیس واترپلو پینگ پنگ هندبال سپکت تاکرا ... همینا تو ذهنم بود :|
158. توی زندگیت حس می کنی به کی خیلی مدیونی؟(جز پدر و مادر) آباجیا و بعضی از فامیل های اینجا:d

159. بهترین و بدترین نمره ای که تاحالا از درسات آوردی چند بوده؟ چه درس هایی؟؟تو دانشگاه رو میگم : بدترین :برنامه نویسی C++ 8/45 بهترین : مبانی فناوری اطلاعات و اصول سیستم های کامپیوتر هردو 20
160. بازیکنان کنونی تیم استقلال تهران رو نام ببر
محسن فروزان،امیر حسین صادقی، حنیف عمران زاده،میلاد فخرالدینی،یعقوب کریمی، امید ابراهیمی،خسرو حیدری،میلاد نوری،سجاد شهباززاده، آرش برهانی و رضا عنایتی

خسته شدم :|

آخرین ویرایش:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
161. سی بازیکن فوتبال دهه ی هفتاد اروپا رو نام ببر
:|
دهه 70 زیاده سنم قد نمیده :| اما اونهایی که هم دوره ایی خودم بودن هر کدوم که یادمه از سراسر جهان نام میبرم :d

علی دایی:d ( ایتالیا): الساندرو نستا- فرانچسکو تولدو - روبرتو باجیو- کریستین ویه ری- پرودزی ( اسمش یادم نیس:d) مارکو دی وایو- الکس دل پیرو- فلیپو اینزاگی- فابیو کاناوارو - پائولو مالدینی (اسپانیا) :خواکیم -فرناندو مورینتس - ایکر کاسیاس- رائول- جوزف گورادیولا ( هلند):وندرسار- فرانک دی بوئر- پاتریک کالیورت- کلارنس سیدرف- ادگار داویتس- دنیس برکمپ- رافئل فان درفارد ( پاراگوئه) خوزه لویس چیلاورت - (شیلی) مارچلو سالاس- کلمبیا ( هیوگوپتا= جادوگر ) ( انگلیس): دیوید سیمن - تونی ادامز- مایکل اوون - دیوید بکام -سول کمبل - (استرالیا) : مارک بوسنیج-هری کیول-مارک ویدوکا-کرک مور- ( فرانسه ) : فابین بارتز - زیدان -دیدیه دشام- تیه ری انری-
بشمار ببین چنتا شدن :|

162. رنگ دیوارای اتاق اگه کاغذ نیس؟رنگ سفید
163. اگه تو تاکسی ببینی که آخره خطه و تو جیبت یه قرون هم پول نداری چیکار میکنی؟؟ ساعت گرو میذاریخودمو پرت میکنم پایین :d بهتر از ساعت گرو گذاشتنه :|
164. تا حالا اتوبوس بدونه بلیت سوار شدی کدوم خط؟ تهران قبلا چن بار سوار شدیم یادم نمیاد کدوم خط_ تو ایلام نه
165. دست راستی یا چپ چپ |:
166. به مامان و بابات پول قرض میدی؟!بعدشم پس میگیریتا حالا ندادم ولی اگه بدم پس نمیگیرم زشته بابا غریبه که نیستن :|
167. دوس داری زمینی سفر کنی یا هوایی یا دریایی؟؟هوایی بخاطر سرعتش - اما دریایی بنظر میاد جالب باشه تا حالا تجربه ش تکردم
168. وقتی متاهل شدی اگر به مامانت یه پولی بدی به خانومت می گی؟نه به اون ربطی نداره :| نبایدم داشته باشه :d حتی اگه بدونه :دی نباید دخالت کنه :| بین من و مامی دوتایی :|| اعتراضم کرد میره خونه ی باباش :d من اصاب ندارم :|||
169. پدربزرگ یا مادربزرگت با شما زندگی میکنن یا مستقلن؟؟ در قید حیات می باشند؟خیر فوت شدن :gol:
170. استودیوم رفتی تاحالا؟؟ 1 بار - بازی گلاسگو رنجرزVs سلتیک :d

یکی نیس 1 لیوان اب بده دست ما :razz: :w22:

آخرین ویرایش:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
*وروجک;8290426[SIZE=2 گفت:
[/SIZE]]
171. چه فحشایی دادی و به کی یه چن تا شو ذکر کن؟ :| خواهرم اینجا زن و بچه رد میشه :| درست نیس بد اموزی میاره :|

172. ازدواج کردی، بازم میای اینجا بین بچه ها باشی و همینقدر فعال باشی؟ فعال که نمیدونم شاید فعالیت کنم شایدم نه اما میام به اقوام سر بزنم : ) کلا ما همیشه هوای اقوام رو داریم همیشه :|
173. از بچه هایی که آدامس و جورابو فال میفروشن خرید کردی ؟؟چی؟ ی بار واساده بودیم دم در دانشگاه ی پسره اومد چنتا شاخ گل و ی سری خرت و پرت دستش بود گف تورو خدا اینا رو ازم بخر :redface: گفتم نمیخام بچه :| واسه چمه اخه :| گف برا دوس دختر ببر .. گفدم دوس دخدر ندارم :| خلاصه التماس کرد گلها رو ازش گرفتم 3 تا داد هزار :| منم نمیدونستم تو خیابون چکارشون کنم :| یهویی از دور دست صدای خنده ایی به گوش رسید :| دور ورم و نیگا کردم دیدم این رفیقای حیف نون دارن میان :دی اومدن گفتن اینا رو از کی گرفتی بلا :w07: گفدم دلتون بسوزه از یکی :redface: یهویی دوستام قاطی کردن :w06: میگفتن مگه ما چه گناهی مرتکب شدیم که شاخه گل بهمون بده :w15: باورشون شده بود کادو گرفتم :d بعد براشون توضیح دادم قضیه رو :| گفتن اینا به درد تو نمیخوره :| بده به ما :| منم خواستم از شررشون خلاص بشم دادم بهشون بردن به عنوان کادو :| :w05:
174. خدایی نکرده تا حالا تصادف کردی با چی بعدش چی شده؟؟جاییتم طوریش شده؟؟
اره . تو یکی از پستا هم گفتم که رفته بودیم عروسی اتوبوس عروس چپ کرد :d ما اونموقع نمیدونستیم تصادف چیه؟ :| جیغ و داد شده بود تو ماشین من فک کردم اینا خوشحالن :| هیجان داشت :| منم خوشحال شدم :| اتوبوسه چپ شده با خودم فک میکردم بازیشون گرفته :| همین ی بار :دی
175. با اقوامه مادری راحت تری یا پدری باهیچ کدوم :دی

176. بیشتر با کدوماش رفت و آمد داری؟ما فامیل های درجه 1 مون اکثراً خارج از کشور هستن
177. آیا خودت تنها میری بهشون سر بزنی
من اصن خونه فامیل درجه دو و اینا نمیرم

178. به شنا علاقه داری؟ چرا؟ اره خب با حاله : )
179. بهترین حسی که تا حالا داشتی عشق :d
180. تا حالا از سر شوق گریه کردی؟
همین الان یهویی :cry:
:d

:heart:

mahtab n

دستیار مدیر
کاربر ممتاز
صندلی داغه؟
من بیمومی :dبرین کنار:d
منم اومدم
سلام ،خواهش میکنم سوالارو به ترتیب وبدون توجه به سوالات پایین تر پاسخ بدین, و خودتونو در شرایط پرسیده شده تصور کنین.(نگران نباش ،پارتی بازی کردم،سوالات زیاد سخت نیست;))
*اونجا الان هوا چطوره؟

اگه قرار بود خودتون انتخاب کنین اهل کدوم استان باشین ،کدوم استان وشهر رو انتخاب میکردین؟چرا؟
اگه قرار بود خودتون گشوری رو که توش متولد شدین انتخاب کنین کدوم کشوذرو انتخاب میکردین؟چرا؟اگه بازم ایران چرا؟
*
اگه 3روز اجازه ی رفتن به مسافرت داشته باشین کجا میرین؟چرا؟
امکانات در اختیارتون بذارن و3 روز بهتون وقت بدن تا هر کاری میخواین انجام بدین(البته در چهارچوب قوانین طبیعت) چیکار میکنین؟
اگه امکانات در اختیارتون بذارن و3 روز بهتون وقت بدن تا هر تفریحی که دوست دارین انجام بدین چیکار میکنین؟چرا؟
*
اگه قرار بود خودتون اسمتونو انتخاب میکردین ،چه اسمی انتخاب میکردین؟چرا؟

آخرین ویرایش:

mahtab n

دستیار مدیر
کاربر ممتاز
*تو باشگاه با کیا بیشتر از همه راحتین؟چرا؟(5نفر به ترتیب یکشونم حتما باید دختر باشه:دی)
*چرا انقد فوتبال دوست دارین؟کدوم باشگاه؟کدوم بازیکن؟چرا؟
*اهل فیلمو سریال هستین؟
*کدوم بازیگرارو بیشتر دوس دارین؟چرا؟
*دوس داشتین بازیگر بشین؟چرا؟
*از چه قشری زیاد خوشتون نمیاد؟چرا؟
*از انجام چه کارایی تو خونه خوشتون نمیاد؟چرا؟
*دوست دارین چه کارایی رو تو خونه انجام بدین؟
*اولین چیزی که بعد این کلمات به ذهنت میرسه چیه؟
زندگی
مادر
پدر
خواهر
برادر
اشپزخونه
مهد کودک
معلم
کتاب
استاد
امتحان
امتحان دیفرانسیل
برق
نظریه ی اساسی مدار هاو شبکه ها
انیشتین
پرفسور حسابی
فردوسی
مولوی
رعدو برق
بارون
دریا
جنگل
رودخونه
بستنی
دویدن
پریدن
حس خوب
حس بد
خواب
مسواک
طلوع
غروب
امید
ناامیدی
مرگ

*بین کلمات پایین به ترتیب از کمتر به بیشتر علامت < بذار (میتونی به انتخاب خودت اول به سه دسته تقسیمشون کنی)

طلوع ، غروب، ماه ، خورشید ، برف ، رعدو برق ، بارون ، دریا ،جنگل ، رودخونه

mahtab n

دستیار مدیر
کاربر ممتاز
*چرا رشته ی برقو انتخاب کردین؟
اگه میتونستین دوباره انتخاب رشته کنین ،؛چه رشته ای رو انتخاب میکردین؟چرا ؟
قشنگترین خاطره ی تحصیلی؟
*اگه دوباره متولد بشین دوست دارین دختر باشین یا پسر؟چرا؟
دوس دارین چنتا بچه داشته باشین؟،اسماشون به ترتیب!؟اگه یه بچه داشتین دوست داشتین دختر باشه یا پسر؟چرا؟
اسمشو چی میذاشتین ؟چرا؟(دختر چی؟پسر چی؟)
*بهترین اتفاقی که تو زندکیتون افتاده چی بود؟
بدترینش چی بوده؟
بزرگترین اتفاقی یا چیزی که تا امروز خوشحالتون کرده چی بوده؟چرا؟
بزرگترین اتفاقی یا چیزی که تا امروز ناراحتتون کرده چی بوده؟چرا؟
تا حالا شده کسی انقدر ناراحتتون کنه که نتونین ببخشینش؟چیکار کرده؟

mahtab n

دستیار مدیر
کاربر ممتاز
خب ادامه میدیم...

*تا حالا شده به این فک کنین که چرا زنده این؟چرا نمیمیرین؟
چه اتفاقی براتون افتاد که این سوال براتون پیش اومد؟
به طور کلی
تعریفتون از زندگی چیه؟
اگه فقط 3روز اجازه ی زنده موندن داشته باشین چیکار میکنین؟چرا؟
*تعریفتون از عشق چییه؟
تو خانوادتون کیو بیشتر از همه دوست دارین؟چرا؟
اگه خدای نکرده برای یکی از اعضای خانوادتون مشکلی پیش بیاد که شما مجبور به نگهداری ازش باشین ولی عشقتون به هر دلیلی قبول نکنه،چیکار میکنین؟چرا؟
اگه ازدواج کنین و تو زندگی عاشق بشین خدای نکرده ،و خدای نکرده نتونین به هر دلیلی بچه دار بشین چیکار میکنین؟چرا؟
بزرگترین مشکلی که تا حالا براتون ایجاد شده،چی بود؟چرا؟
چند درصد تو مشکلات از خدا کمک خواستین؟ چند درصد کمکتون کرده؟اگه یه موقع مشکلتون حل نشده ،چیکار کردین؟

در آخر یه چیزرو ذکر کنم...
چرا هر چی میپرسیم جواب نمیدی،میگی دربارش فک نکردم ،خو فک کن جواب بده دیگه نخبه!آک نگه ندار...
صندلی داغ واسه همینه دیگه

mahtab n

دستیار مدیر
کاربر ممتاز
اگه یه موقع مشکلتون حل نشه چیکار میکنین؟
*بزرگترین سوتی که تا حالا دادین چی بود؟کی؟کجا؟
*
چه آهنگی رو بیشتر دوست دارین؟چرا؟خوانندش کی بوده؟
کدوم خواننده رو دوست دارین؟کدوم آهنگشو بیشتر دوست دارین؟چرا؟
*قشنگ ترین کتابی که تا حالا خوندین چی بوده؟چرا؟
*قشنگ ترین فیلمی که تا حالا دیدین چی بوده؟چرا؟
اگه اجازه ی نقد یه فیلمو داشته باشین،کدوم فیلمو انتخاب میکنین ؟چرا؟
*به چه ورزشی علاقه مندین؟چرا؟
کدوم تیم فوتبال ایرانی وخارجی رو دوست دارین؟چرا؟
*دوست دارین چند سال عمر کنن؟
*به طور کلی چند درصد از زندگیتون راضی هستین؟

mahtab n

دستیار مدیر
کاربر ممتاز
*دوست داری چه جوری با طرف مقابلت(عشقت )آشنا شی؟چه جوری سر صحبتو باز میکنی؟چی میگی؟
عشقت چه خصوصیاتی باید داشته باشه که انتخابش کنی؟نظر باطنی چه خصوصیاتی داشت؟معیارت چیه؟کادوی سالگرد ازدواج چی میخری؟
اگه به هر دلیلی خدای نکرده بعد ازدواج رابطتون به جدایی ختم بشه چیکار میکنی؟

دربارخ ی این افرادی که اسمشونو مینویسم نظرتو بگو،تعریف کنشونه یا هرچیزی که باعت میسشه با اون به یادشون بیفتی
mostafa ghodrat

دکتر مهدیه

mahtab n

mohsen_24​

fatima12

Shahab​

آگاه دخت

خیال شیشه ای

MOΣIN

JASMIN.S

دانشجوي كامپيوتر

ساناز پنل

lovelylinda

n*@*f*@*s

آخرین ویرایش:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام رفیق
قصد ازدواج داری؟ :w18:
نه من میخام درسمو بخونم فعلا :d
کسی رو برای ازدواج سراغ داری؟:w18:
اره خوبشم دارم دلت بسوزه :d ولی هنو زوده :love:
تا حالا اصلا به ازدواج فکر کردی؟:w18:

فک نکنم ینی؟ :w20: :d
چرا جوونا از ازدواج فرارین؟:w18:شاید بعلت مشکلات اجتماعی نبود شغل مناسب نداشتن جایگاه اجتماعی خوب ، نبود انگیزه
نداشتن هدف و فرار از مسولیت :d
و اما...
چرا بعضیا از حضور من تو باشگاه دارن میسوزن؟:w18:
چون که پرچم ما همیشه بالاست بعضیا هرکاری میککن این پرچمه بیاد پایین نمیشه :دی یا شایدم حرارت صندلی بهشون اثر کرده :|
//////////////////////////////////////////////////

در پایان حجابتو بزن کنار ببینم کی هستی غریبه :|

ممنون از حضور :gol:

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مجدد مزاحم شدم واسه سوال:D
سونریزا کجاییه؟خخخ
از نزدیک دیدش؟
کجا دیدیش؟
:D
ایلام یها کرد هستند یا لر؟
به کارهای فنی علاقه داری؟خخ
چ نرم افزارهایی بلدی؟
شاغلی؟
شغلت چیه؟
قدت چقدره؟خخ
ورزشم میکنی؟ چ ورزشی؟
چ اهنگی رو خیلی دوست داری؟:D
چ رنگی رو دوست داری؟
ینی شرمنده ام که با بی رحمی سوال میپرسم خخخخ:biggrin:

mahtab n

دستیار مدیر
کاربر ممتاز
چنتا خواهر زتده و برادر زاده داری؟
چرا انقد رو صدای بچها حساسی؟پس چجوری خواهرزادهاتو تحمل میکنی؟! تازه عکسشونم گذاشتی!
3 نفر که برات شخصیت بالایی دارن ؟
تا حالا جمله ی تاثیر گذاری از من شنیدی؟اگه شنیدی بگو شاید واسه بقیه هم ماثر واقع بشه
یه اسم دیگه واسه من انتخاب کن
یه امضا واسه من انتخاب کن(از خودت یا کسی دیگر:دی)
3 تا چیز که با اونو یاد من میفتی چیه؟بگو با دلیل؟...
چنتا ایراد از من بگیر؟چنتا از خوبیامو بگو؟
چه ماشینی دوس داری؟تا حالا ماشین داشتی؟چنتا ماشین تا حالا داشتی ؟ اسماشو بگو؟چنتا تصادف تا حالا کردی؟ا
اگه بخوای واسم یه کادو بخری چی میخری؟
یه آهنگ،یه شعر ،یه عکس بهم تقدیم کن

خو من دیگه خسته شدم
اگه بازم سوال داشتم بر میگردم:دی

آخرین ویرایش:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام معتاب :|
صندلی داغه؟ نه صندلی سرده :|
من بیمومی :dبرین کنار:d بیومی ینی چی؟ :| زیرمون نگیری :| یواش تر :d
منم اومدم خوش اومدی
سلام ،خواهش میکنم سوالارو به ترتیب وبدون توجه به سوالات پایین تر پاسخ بدین, و خودتونو در شرایط پرسیده شده تصور کنین.(نگران نباش ،پارتی بازی کردم،سوالات زیاد سخت نیست;))
الکی خواهش نکن بالا پایین ج میدم :w07:

*اونجا الان هوا چطوره؟گرمه مردیم :|

اگه قرار بود خودتون انتخاب کنین اهل کدوم استان باشین ،کدوم استان وشهر رو انتخاب میکردین؟چرا؟مازندران -
تا دمار از روزگارت در میاوردم : )
اگه قرار بود خودتون گشوری رو که توش متولد شدین انتخاب کنین کدوم کشوذرو انتخاب میکردین؟چرا؟اگه بازم ایران چرا***
*
اگه 3روز اجازه ی رفتن به مسافرت داشته باشین کجا میرین؟چرا؟
استانبول -ترکیه دوس دارم :| :دی

امکانات در اختیارتون بذارن و3 روز بهتون وقت بدن تا هر کاری میخواین انجام بدین(البته در چهارچوب قوانین طبیعت) چیکار میکنین؟قوانین طبیعت دیگه چیه؟ :biggrin: منظورت کارهای منکراتیه؟:d سعی میکنم اعمال بشر دوستانه انجام بدم :دی
اگه امکانات در اختیارتون بذارن و3 روز بهتون وقت بدن تا هر تفریحی که دوست دارین انجام بدین چیکار میکنین؟چرا؟
بازی Tomb Raider رو بازی میکنم :|| خیلی جذابه
*
اگه قرار بود خودتون اسمتونو انتخاب میکردین ،چه اسمی انتخاب میکردین؟چرا؟

رینگو :| - دوس دارم اسمشو:d

ممنون از حضورت : ) دختر

سوالاتی که تکراری بودن رو با***علامت زدم :gol:

آخرین ویرایش:

hadise70

عضو جدید
سلام
داداش منم اومدم

از اسم اصلیت راضی ای؟ 

از درس خوندن لذت می بری آیا؟ 

نظرت راجبه خودت چیه؟ 

برای تابستون برنامه ای داری؟ 

به شانس اعتقاد داری؟ 

بزرگ ترین آرزوت چیه؟ 

بدترین نمره ای که گرفتی تا حالا چند بوده؟ 

چه هدفی توی زندگیت داری؟ 

برای چی زنده هستی و دنبال چه چیزی هستی؟ 

بزرگترین آرزوت در زندگیت چیه ؟ 

نزدیک ترین شخص توی زندگیت کیه؟

آرومی یا شیطون ؟؟

زود عصبانی میشی یا نه ؟؟اهل کتک کاری هستی ؟؟

hadise70

عضو جدید
اخلاقیات و رفتاریات خودت رو در دنیایی واقع شرح بده..
فیلم و بازیگر مورد علاقه؟
خواننده و آهنگ مورد علاقه؟
شخصیت های مورد علاقه در زمینه های مورد علاقه؟
به چه زبان هایی تسلط داری و در چه حد؟
وصفی از صبر و حوصله ات؟
ویژگیهای جذاب دختران و پسران و ویژگیهای غیر قابل تجمل آنها؟
شدیدترین دعوای عمرت؟
از چیا متنفری؟
شیرین ترین و تلخ ترین خاطره عمرت؟
زیباترین بازیگر که دیدی کیا بودن؟ ایرانی و خارجی!
شهرها و کشورهایی که مسافرت رفتی کدوما بود ؟

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:/

:/

یالله :|

*تو باشگاه با کیا بیشتر از همه راحتین؟چرا؟(5نفر به ترتیب یکشونم حتما باید دختر باشه:دی)
1 دونه که سهله :| والا نکته ایی که اینجا مورد توجه اینه که ما اقوام مون اینجا زیادن :|
نمیشه فقط ی دونه بگم بقیه ناراحت میشن :d

به شرح زیر است خانما :sweatdrop:

نفیسع :d
خاله ای اول narges-f خاله ی دوم Raha1 - خاله کوچیکه بجی :|
گروه ابجیا: آگاهدخت ( پرنیان بانو :d) -خودت :| hadise 70- دالان بهشت : ) NaF@S ( مهسا خانوم )love - مریم س Song- aozita
+
مادر گران قدر :| Jasmin.S

همچنین عمه maria REd
گروه پسرا :ی : بشک :| ابوجاسم برقی :دی - مسعود.g سابق -انار ساوه :d- عمو تکنیک - Vilsoon$ ( اقا مرتضی ) بوگاتی رنسانس- یاماها موتوری- mehdi007317 + ی بنده خدا که از دست مدیران باشگاه تحت پیگرده :biggrin: نمیشه اسمشو بیارم بنده خدا مدیرا دنبالشن :|

*چرا انقد فوتبال دوست دارین؟کدوم باشگاه؟کدوم بازیکن؟چرا؟
دوست دارم خو- ایتالیا - کریستین ویه ری :دی
*اهل فیلمو سریال هستین؟نه زیاد
*کدوم بازیگرارو بیشتر دوس دارین؟چرا راسل کرو- انجلینا جولی : بخاطر فیلم گلادیاتور و تامپ رایدر :دی

*دوس داشتین بازیگر بشین؟چرانه - چون هی باید ادا در بیاری :| نقش بازی کنی :|
*از چه قشری زیاد خوشتون نمیاد؟چرا؟***
*از انجام چه کارایی تو خونه خوشتون نمیاد؟چرا؟از هیچکاری خوشم نمیاد :d
*دوست دارین چه کارایی رو تو خونه انجام بدین؟ بخور و بخواب :|
*اولین چیزی که بعد این کلمات به ذهنت میرسه چیه؟
زندگی لایف
مادر مامی
پدر ددی
خواهر اجی
برادر داداش
اشپزخونه سینگ ظرفشویی اسکاج و ریکا :|
مهد کودک فسقل خونه :w25:
معلم تیچر
کتاب درس
استاد شاگرد
امتحان نمره
امتحان دیفرانسیل انتگرال
برق 3فاز
نظریه ی اساسی مدار هاو شبکه ها نظریه زبان وماشین
انیشتین ددی فیزیک :|
پرفسور حسابی ددی فیزیک ایران :|
فردوسی رستم
مولوی مثنوی
رعدو برق
بارونتش بریق :d
دریا کوسه
جنگل خرس
رودخونه اب
بستنی یخی
دویدن خستگی
پریدن جامپ
حس خوب فاز خوب
حس بد فاز بد
خواب کابوس
مسواک دندون
طلوع
غروب
جفتشون افتاب مهتاب:دی
امید شوق
ناامیدی یاس
مرگ اخرت

*بین کلمات پایین به ترتیب از کمتر به بیشتر علامت < بذار (میتونی به انتخاب خودت اول به سه دسته تقسیمشون کنی)

طلوع ، غروب، ماه ، خورشید ، برف ، رعدو برق ، بارون ، دریا ،جنگل ، رودخونه
از علامت < بین همه استفاده میکنم

:w22: :gol:

آخرین ویرایش:

Noblesse

عضو جدید
:دی!
بله درست حدس زدید " :دی "
الان که دیگه رفیقیم بنده تصمیم به سوال پرسی گرفتم.:D

1. برداشت شما از رفتار من چی بوده تا الان برادر ؟ فک میکردی انقدر آدم باحالی باشم ؟ کلا نظرتو بگو.

2. تو زندگیت بیشتر از همه چیز به چی فکر کردی تا الان ؟

3. سوالی تو ذهنت هست که فکر کنی هیچوقت به جوابش نرسی ؟

4. اگه بخوای وجود خدا رو با منطقی ترین دلیلی که میشناسی به کسی که بهش اعتقاد نداره ثابت کنی چی بهش میگی ؟

5. لیوان رو چرا شکستی ؟ ستم ناقص شد :biggrin:

6. اگه یه نفر به طرز عجیبی باهات خوب رفتار کنه اولین فکری که به ذهنت میرسه راجع بهش چیه ؟

7. تیپ شخصیتیت چیه ؟ اصلا میدونی MBTI چیه ؟ نمیدونی برو اینجا تست بده :دی
http://www.16personalities.com/

8. چقدر میتونی بخشنده باشی ؟ یه نفر تا چه حد اگه بهت بدی کنه بازم میتونی ببخشیش ؟

9. سخت ترین مشکل زندگیتم بگو ، و راه حلی که واسش پیدا کردی ( اگه حل شده )

10. یه سوال بپرس خصوصی جوابتو بدم :دی

راستی سلام :)

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام من اومدم
چند تا سوال ساده و معمولی دارم
دروهله اول
ای دی اینستاگرام؟
من کاری به تکراری بودن ندارمااا باس ج بدی گفته باشم:cool:
حالا با دقت به سوالات زیر پاسخ دهید؟
خواننده موردعلاقه؟
بازیگر؟
متولد کدوم برج؟
وضعیت تاهل؟
تاحالا چندبار شماره دادی؟
چندبار شماره رو پاره کردن حالتو گرفتن؟
چندبار تاحالا عاشق شدی؟:)
بیشتر توزندگیت کیو دوس داری؟
چندتاخواهر بردادر؟چندمیشی؟
چرا اخراج شده بودی؟:w07:

.
.
تاسری سوالات دیگر بدرود:)
������

آخرین ویرایش:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
*چرا رشته ی برقو انتخاب کردین؟برق؟! :surprised:
اگه میتونستین دوباره انتخاب رشته کنین ،؛چه رشته ای رو انتخاب میکردین؟چرا ؟*** سوالات ستاره دار قبلا تکرار شدن :دی
قشنگترین خاطره ی تحصیلی به خدمت شما عارضم که خاطره زیاد هس :d ولی یکی از خاطراتی که هنوز یادم میفته و بهش میخندم اینه :| چهارم دبستان گه بودیم بعد از 15 -20 روز از مهر که سپری شد ی پسری رو اوردن گفتن بچه ها این همکلاسی جدیدتونه هواشو داشته باشین و دوست باشین باهم :w16: اما ایا این که بود؟ :| :دی . ایشون اصلتاً تهرانی بود و تهران زندگی میکردن و اونجا درس خونده بود به خاطر شغل پدرش که منتقل شده به شهرما اومده بودن شهر ما اسمش حسن بود به دلیل ناز پرورده بودن و اینا اورده بودن پیش ما چون مدرسه ی ما از مدارس سطح بالای امکانات بود ( الکی مثلا:دی ) خلاصه ما سعی میکردیم با ایشون دوستانه رفتار کنیم اما اون به همه ی ما میگف بچه دهاتی :razz: و همیشه خودشو ی سطح بالاتر میدید چه از لحاظ فرهنگی چه درسی و... در صورتی که درسش اصن خوب نبود .. رفته رفته طوری باهامون رفتار میکرد که همه ی کلاس دست به یکی کردیم واسه حالگیری این بشر :| مثلا اگه نمره کم میگرفت یا پای تخته سوالی بلد نبود بهش میخندیدیم :w25: کم کم تنها شد و دوستی نداشت .. یک روز معلم علوم ازمون خواست بریم تحقیق کنیم یکی در مورد دایناسور ها یکی در مورد زلزله یکی مثلا در مورد گردش زمین ، صدف و دریا و...من تحقیم در مورد ذره بین بود...چیزی که به این بنده خدا افتاده بود سنگهای اذرین بود که باید هم تحقیق میاورد هم نمونه ی سنگ... خب ایلام یک منطقه کوهستانی هست و اتشفشان نداره شاید پیدا کردن سنگ اصن ممکن نباشه نمیدونم معلم چه فکری داشت :d ایا با ما دست به یکی کرده بود؟ :surprised: خلاصه این بنده خدا اومد گف بچه ها من هیچی پیدا نکردم ولی ی چیزایی نوشتم ... مام گفتیم ای بابا سنگ سنگه دیگه یکی از این سنگ هایی که بچه ها اوردن بردار چه فرقی میکنه :d اونم گفت باشه :| یه سنگ برداشت و رفت... موقه ی که کارها رو تحویل دادیم نوبت حسن رسید معلم گف این چیه :razz: حسن گف اقا اجازه سنگه دیگه :| معلم گفت من گفتم اذرین بیار رفتی رسوبی اوردی؟ :| :d گف اقا اجازه نبود خب چکار کنم :| یهویی معلم داد زد :w06: گف ای بی تربیت حاضر جوابی منیکنی؟ :| واسا ببینم من ادمت میکنم :|اقا چشمتون روز بد نبینه حسن از اون سر کلاس می دوید معلم هم دنبالش :w15: با اون سنگه هی میکوبید تو کله ش میگف پسره ی کله پوک :|| ما: :w07: حسن :w04:
*اگه دوباره متولد بشین دوست دارین دختر باشین یا پسر؟چراپسر :| پرچم بالاس :/
دوس دارین چنتا بچه داشته باشین؟،اسماشون به ترتیب!؟اگه یه بچه داشتین دوست داشتین دختر باشه یا پسر؟چرا: تا حالا بهش فک نکردم والا :|
اسمشو چی میذاشتین ؟چرا؟(دختر چی؟پسر چی؟)
*بهترین اتفاقی که تو زندکیتون افتاده چی بود؟عضویت در باشگاه :biggrin:
بدترینش چی بوده شخصیه :دی
بزرگترین اتفاقی یا چیزی که تا امروز خوشحالتون کرده چی بوده؟چرا؟قبولی دانشگاه :|
بزرگترین اتفاقی یا چیزی که تا امروز ناراحتتون کرده چی بوده؟چرا همون شخصیه :دی
تا حالا شده کسی انقدر ناراحتتون کنه که نتونین ببخشینش؟چیکار کرده؟
نه اتفاق نیفتاده من زیاد خودمو درگیر این مسائل نمیکنم و کینه ایی نیستم فقط تا حالا ی نفرو نتونستم ببخشم :|که اونم از رو کینه نیس بلکه از رو.... :d کاری نکرده :دی

مرسی بشی مهتاب خانم :w22:

سوختیم :whistle: :d

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز سلام عرض میکنم خاله خداقوت:d :gol::gol:
جلو هر کدوم اسم یکی از کاربرا رو بنویس
فعال ترین :

باحال ترین :

بیحال ترین :

بامزه ترین :

شیطون ترین :

شیرین و تو دل برو ترین:

عاشق ترین :

از خود راضی ترین:

فهمیده ترین :

با تجربه ترین:

با معرفت ترین :

بی معرفت ترین:

با محبت ترین:

با ادب ترین :

خاکی ترین :

موزی ترین :

جوگیرترین :

بهترین داداشت :

بهترین آبجیت :

بهترین مدیر :

بهترین ناظر :

بهترین تاپیکزن :

R@ha1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خاله خوبی؟
خسته نباشی واست یه لیوان اب آوردم خنک شی

مثل داداش سعید منم بار اولمه میام اینجا پس این افتخار نصیب تو شده که بیام و ازت سوال بپرسم :D
اینم از سوالا:
1_تا چه اندازه ميشه تو زندگي گذشت كرد؟
2_رفتار ملايم خوبه يا خشن؟
3_ايا اين احساس براتون پيش اومده طرف مقابل از رفتار شما حداكثر سو استفاده رو بكنه؟
4_وقتي تو زندگي به بن بست مي رسيد اولين چيز چيه به ذهنتون مي رسه؟
5_اهله قهر كردن هستي؟ چقدر طولش ميدي؟

و اما
6_ از اینکه من خاله ی بزرگترتم چه حسی داری؟
7_ بین خاله هات با کدومشون راحتری؟
8_ این خاله وروجکو ما فرستادیم واسه دست گرمی چندتا سوال ازت بپرسه اذیتت که نکرده؟
9_ چقد به زبان ترکی علاقه داری؟
10 _ تو این چندسال از خاله نرگست چیا یاد گرفتی؟

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب ادامه میدیم...

عینک چقد بهت میاد مهتاب :|

*تا حالا شده به این فک کنین که چرا زنده این؟چرا نمیمیری اره خب هیجان داره :| ببینی اون دنیا دست کیه چه شکلیه و ازین حرفا :d
چه اتفاقی براتون افتاد که این سوال براتون پیش اومداخه هی میگن مرگ مسافرته ازین دنیا :| سفر کنیم مثلا :دی
به طور کلی تعریفتون از زندگی چیه؟*** رسیدن به قله : )
اگه فقط 3روز اجازه ی زنده موندن داشته باشین چیکار میکنین؟چرا؟
میرم لب دریا آب تنی:d
*تعریفتون از عشق چییه
عشق ینی علاقه شدید قلبی به کسی یا چیزی :|

تو خانوادتون کیو بیشتر از همه دوست دارین؟چرا؟

همرو باهم دوس دارم ولی خو بیشتر ابجیا :دی

اگه خدای نکرده برای یکی از اعضای خانوادتون مشکلی پیش بیاد که شما مجبور به نگهداری ازش باشین ولی عشقتون به هر دلیلی قبول نکنه،چیکار میکنین؟چرا؟
میفرستیمش خونه ی پدرش :| چونکه حق نداره در این موارد امر و نهی کنه :|| من اصاب ندارم :||
اگه ازدواج کنین و تو زندگی عاشق بشین خدای نکرده ،و خدای نکرده نتونین به هر دلیلی بچه دار بشین چیکار میکنین؟چرا؟
بزرگترین مشکلی که تا حالا براتون ایجاد شده،چی بود؟چراخدارو شکر میکنم :d نه بخاطر حکمتش بلکه بخاطر اینکه بچه داری بلد نیستم :w25: ترجیح میدم در این صورت نسلمون منقرض بشه :d تا اینکه بریم پرورشگاه :| این همه موجود زنده منتقرض میشن ماهم یکی از اونا :d

همیشه تو هر موقعیتی باید از خدا کمک خواست چون فقط خودش میتونه ادمها رو کمک کنه و بندها ناتوانن خب مسلمه که صد درصد اگرم خب مشکلی باشه که به موقه حلش نشه صبر میکنیم :| اگرم کلا درست نشد حتما حکمت خدا بوده :smile:چند درصد تو مشکلات از خدا کمک خواستین؟ چند درصد کمکتون کرده؟اگه یه موقع مشکلتون حل نشده ،چیکار کردینجواب این سوالو بالا دادم ... خب همه مشکلات به اندازه خودشون دردسر سازن چیزی به اسم مشکل کوچیک نداریم

در آخر یه چیزرو ذکر کنم...
چرا هر چی میپرسیم جواب نمیدی،میگی دربارش فک نکردم ،خو فک کن جواب بده دیگه نخبه!آک نگه ندار...
صندلی داغ واسه همینه دیگه

الکی نگو همه رو جواب دادم که :|

:w17: :gol:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه یه موقع مشکلتون حل نشه چیکار میکنیناین شکلی میشم :|
*بزرگترین سوتی که تا حالا دادین چی بود؟کی؟کجااینجا . یک سال از عضویتم در این مکان میگذشت :| در آن روزگار که بسیار خجالتی بودیم :Ph34r: ینی مظورم اینه که مثه الان از دیوار صاف بالا نمیرفتم :| ی دوستی داشتیم خیلی خانم با کمالاتی بنظر میومد :| اون موقع ها هم پیجم تقریبا شلوغ بود و دوستان میومدن و میرفتن و اینا .. این خانم گاهی به ما سر میزد ( یعنی اواتار و ایدیش دخترونه بنظر میومد ) من نه اسمی ازش بلد بودم وخلاصه هیچ اطلاعاتی ازش نداشتم فقط با ایدی میشناختمش :| ی روز این خانم اومد گفت چه دوستای خوبی داری خوشبحالت :d کاش منم همچین دوستای گلی داشتم :w05: گفتم اخی ایشالله درست میشه :| گفت خوب تو بنظرت دوستی اشنایی سراغ نداری من باهاش اشنا شم و اینا :redface: گفتم حقیقتش من دوستام زیادن خوشحال میشم کمکتون کنم :| اونم گف پس من امیدم به شماس :دی منم رفتم تو دانشگاه قضیه رو در میون گذاشتم گفتم ی خانمی هست با این شرایط شدیدا ازدواجی. دوستم: :w42: :d گف خب امروز کی میری خونه اب دستته بذار زمین میذاری زمین بگو با من تماس بگیره :| منم اومدم خونه گفتم یکی از دوستام جهت اشنایی با شما موافقت کرده باهاش تماس بگیرید :d شب همون روز ، پاسی از شب گذشت :| دوستم اومد این شکلی
:surprised:گفتم چته :razz: گف از عصری ی پسره میزنگه :| میگه گوشیو بده به اون خانم :| تو خودت میدونی من تک پسرم :دی گفتم خو جواب بده ببین چه مرگشه:surprised:بعد ی ربع اینا .. دوستم :w22: من :|

گف این یارو زنگ زده گفتم با کی کار داری ؟ گفته با دوست اقا یوسف :| گفتم بفرما خودمم :| خلاصه دعواشون شده بود :biggrin: هرکدوم از طرفین فک کرده بودن طرف مقابلشون دختره زهر ترک شده بودن :w15: خو من چه میدونستم این پسر بود :| والا به کی به پیغمبر ما خواستیم اعمال انسان دوستانه انجام بدیم :w25: دوتا کفتر عاشق به هم برسن :| یارو اومده بود تو باشگاه میگف تو منو دست انداختی :mad: گفتم خو من چه میدونستم تو پسری :|| مثه مررررد ایدی بساز :d مرد باش :| گف تو نفهمیدی ینی :| گفتم نه والا :surprised: هیچی دیگه منو انداخت تو بلک لیست :| دوستمم دعوام کرد از اونور :| گفتم بهتر :d

چه آهنگی رو بیشتر دوست دارین؟چرا؟خوانندش کی بوده
زمین صافه.- زد بازی

کدوم خواننده رو دوست دارین؟کدوم آهنگشو بیشتر دوست دارین؟چرا؟

سعید کرمانی- اوشون فشم :دی چون شاده :|

*قشنگ ترین کتابی که تا حالا خوندین چی بوده؟چرا
ده تا جوجه رفتن تو کوچه :d چرا نداره :|

*قشنگ ترین فیلمی که تا حالا دیدین چی بوده؟چرا؟ 3 chaper
Insidious
اگه اجازه ی نقد یه فیلمو داشته باشین،کدوم فیلمو انتخاب میکنین ؟چرا؟
کلید اسرار :| چون خیلی رو مخه :|
*به چه ورزشی علاقه مندین؟چرا؟
کدوم تیم فوتبال ایرانی وخارجی رو دوست دارین؟چرا؟ تیم ملی ایران و ایتالیا فقط :|

*دوست دارین چند سال عمر کنن؟
*به طور کلی چند درصد از زندگیتون راضی هستین؟35 سال :دی 75 دصد

:w26:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:|
*دوست داری چه جوری با طرف مقابلت(عشقت )آشنا شی؟چه جوری سر صحبتو باز میکنی؟چی میگی؟ برای من فرقی نمیکنه :| هرجا باشه باشه مهم نیس :| همینکه از صحت و سلامتش اطمینان داشته باشیم کافیه :/ من که چیزی نمیگم تا اون چیزی نگه :| اون باس سر صحبتو وا کنه :| چیه خو :|| بستگی داره اون چی بگه منم جوابشو میدم :d

عشقت چه خصوصیاتی باید داشته باشه که انتخابش کنی؟نظر باطنی چه خصوصیاتی داشت؟معیارت چیه؟کادوی سالگرد ازدواج چی میخری؟
:d چرا همتون از عشق و عاشقی و ازدباج ازم میپرسین :|| خصوصیت ظاهری :پولدار باشه در درجه اول :d قیافش خوب باشه زشد نباشه :weridsmiley: تحصیل کرده و فهمیم :| خصوصیات باطنی : مهربون باشه |: لاو باشه :redface: ینی بلد باشه لاو بترکونه نق نقو نباشه :| جیغ جیغو نباشه :w07: تی آشپزخونه بهش کادو میدم :|
اگه به هر دلیلی خدای نکرده بعد ازدواج رابطتون به جدایی ختم بشه چیکار میکنی؟
خدا نکنه :||
دربارخ ی این افرادی که اسمشونو مینویسم نظرتو بگو،تعریف کنشونه یا هرچیزی که باعت میسشه با اون به یادشون بیفتی
mostafa ghodrat
ابو جاسم برقی :|
دکتر مهدیه

دکتر قلابی مفقود :|
mahtab n
عروسک ماتاتا :biggrin:
mohsen_24​
اشنایی ندارم باهاشون :gol:
fatima12
:| یاد کارتون عصر یخبندان میفتم :| هروقت باهاش حرف میزدم میگف هوا سرده :| دارم یخ میکنم :|
Shahab​
پدر :|
آگاه دخت
دخت اگاه : ) اجی مهربون :gol:
خیال شیشه ای
شیشه ی خیالی ::دی
MOΣIN
چن روز پیش اومد تو تاپیکم میگف رهبر داعشم من :|
JASMIN.S
مادر :|
دانشجوي كامپيوتر
کمپی :|
ساناز پنل
زشتو پنل :||
lovelylinda
سیماع زشتوک :d
n*@*f*@*s

ننه قمر مهسای خودمون : )

عالی بودن مهتاب دستت درد نکنه :victory:

آخرین ویرایش:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مجدد مزاحم شدم واسه سوال:D

یالله :| خواهش میکنم مراحمید :| میبینم که بی صبرانه منتظرید جواب سوالاتونو بشنوید :d

ایلام یها کرد هستند یا لر کرد هستن
به کارهای فنی علاقه داری؟خخا اگه بتونم دوره اموزشی اون کار رو بگذرونم و یاد بگیرم بله علاقه دارم ضمناً باید ببنم اون چه کاری هست و ایا توانایی انجامش رو دارم یا خیر .

چ نرم افزارهایی بلدی اکسل _ اکسس_ ی کم فتو شاپ و پاور پوینت
شاغلی؟***
شغلت چیه؟***
قدت چقدره؟خخ حدوداً 170
ورزشم میکنی؟ چ ورزشی؟***
چ اهنگی رو خیلی دوست داری؟:D ***
چ رنگی رو دوست داری***
ینی شرمنده ام که با بی رحمی سوال میپرسم خخخخ

خواهش میکنم مساله ایی نبود خوشحال شدم :gol: فقط نکته ایی که هست اینه که سوالاتی رو که ستاره زدم قبلا تکرار شدن اگه مایلید جوابشونو بدونید به پست های قبلی مراجعه کنید .

لطف کردین اومدین

شادکام باشید :heart:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
باسری دیگرسوالات علمی درخدمتتون هستیم:)
فرق نسبیت عام و خاص چیه؟
انیشتین چندتا بچه داشت؟
چرا با زن اولش اختلاف داشت؟
معادله انرژی چی بود؟
چه زمانی جسم به انرژی تبدیل میشه؟
زیباترین جمله انیشتین چی بود؟
بنظرت انیشتین مادی گرا بود یا معنوی گرا؟
توبچگی چرا ازمدرسه اخراجش کردن؟
غذای مورد علاقش چی بود؟:)
تاریخ تولدش کی بود؟
دمای صندلیتو برحسب کلوین و سانتی گراد بگو:)
به این سوالا خیلی نیاز دارم لطفا سرچ کن ج بده:D

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چنتا خواهر زتده و برادر زاده داری؟
سر جمع 13- 14 تا میشن :| حساب دقیق دستم نیس :|
چرا انقد رو صدای بچها حساسی؟پس چجوری خواهرزادهاتو تحمل میکنی؟! تازه عکسشونم گذاشتی!
اره خب ولی حساسم ولی اونا پیشم نیستن زیاد کوچیک هم نیستن که جیغ جیغ وباشن همشون مدرسه میرن بزرگ شدن ماشالله :| ازین جمع هم فقط ی خواهر زاده دارم که پیشمه ینی تو ایرانه بقیه اینجا نیستن . اونم برا خودش خانمی شده :| مدسه میره :| کلاس چهارمه تازه :| تمام درساشم با نمرات خیلی خوب پاس شده :| اهل شلوغ کاری و اینا هم نیس فقط وقتی منو مبینه از سر و کولم میره بالا :| از ویژگی های منحصر به فرد این خانوم اینه که هیچوقت منو دایی صدا نکرده :| از وقتی زبون باز کرده بهم میکه علی :| نمیدونم چه سریه :d بسیار خانم با کمالاتی هستن ( اصول علم و معرفت را نزد این جانب اموخته :w07: ) :| خلاصه دیگه مجبورم کرد ازش تعریف کنم :| از خونه خودشون میاد نت همه حرفامو میخونه :| گف من میرم مدرسه پیش دوستام ازت تعریف میکنم توام باس ازم تعریف کنی :| خدا خیرت بده مهتاب سوال واقعا به جایی پرسیدی و این فرصت رو در اختیارمون گذاشتی :d

3 نفر که برات شخصیت بالایی دارن ؟مامان - بابا - داداش بزرگه :d

تا حالا جمله ی تاثیر گذاری از من شنیدی؟اگه شنیدی بگو شاید واسه بقیه هم ماثر واقع بشهذهنم حضور نداره خواهر :d
یه اسم دیگه واسه من انتخاب کن ماتاتا :w25: مهسا :| مهتاج :| آفتاب معتاب :|

یه امضا واسه من انتخاب کن(از خودت یا کسی دیگر:دی) اینو بذار |: به ارواح جدم ، نیستی در حدم :d تا عمر داری دیگه کسی وجود نمیکنه بیاد نزدیکت میگن دختره لاته :w25:
ب
3 تا چیز که با اونو یاد من میفتی چیه؟بگو با دلیل؟.. با دیدن آفتاب . مهتاب و انتی ویروس نود 32 :d رو ایمیلت نوشته N32 :| افتاب مهتابم که خودتی :|
چنتا ایراد از من بگیر؟چنتا از خوبیامو بگو شما سرشار از کمالاتی خواهرم :d فاقد هرگونه ایرادی میباشید :دی
چه ماشینی دوس داری؟تا حالا ماشین داشتی؟چنتا ماشین تا حالا داشتی ؟ اسماشو بگو؟چنتا تصادف تا حالا کردی؟ لامبورگینی اونتادور و هوراکان دوست دارم :| نه نداشتیم :| ی دور از جونی چیزی :|
اگه بخوای واسم یه کادو بخری چی میخری ی جفت دستکش ظرفشویی برات میخرم با دوتا اسکاج و ی دونه مایع ظرفشویی پریل :|
یه آهنگ،یه شعر ،یه عکس بهم تقدیم کن

آتش دوست اگر در دل ما خانه نداشت ، عمر بی حاصل ما این همه افسانه نداشت . :gol:

خو من دیگه خسته شدم
خسته نباشی
اگه بازم سوال داشتم بر میگردم:دی

قدمت رو چشم :w34:

آخرین ویرایش:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
داداش منم اومدم

سلام حدیث جان : ) بیا تو تاپیک خودته : ) با صورتی خوشرنگ برات نوشتم تا دلت وا شه :redface:

از اسم اصلیت راضی ای؟
اره راضیم : ) مثلا ی جا دیدم " آخشنیج " اسم فارسی پسرانه :surprised: یا مثلا اسمم " میر خدا " نبود ! شانس اوردم واقعا :d یوسف یعنی چیزی به او می افزاید.

از درس خوندن لذت می بری آیا؟نه :hate:

نظرت راجبه خودت چیه؟
این سوالو قبلا جواب دادم عزیزم فک کنم تو پیج 1 یا 2 باشه : )

برای تابستون برنامه ای داری؟تا آخر شهریور اینجاییم :)))

به شانس اعتقاد داری؟
اره صد در صد اگه شانس نبود بازی های شانسی و به طبع علم احتمال به وجود نمیومد

بزرگ ترین آرزوت چیه؟ تکراری _ رسیدن به قله : ) سوالایی هم که پایین ننوشتم جوابش همین میشه : )فک کنم تو پستای قبلی در این مورد کاملتر توضیح دادم :gol:

بدترین نمره ای که گرفتی تا حالا چند بوده؟درس هندسه 2 سال سوم از 10 نمره ،0/25 :biggrin:

چه هدفی توی زندگیت داری؟

برای چی زنده هستی و دنبال چه چیزی هستی؟

بزرگترین آرزوت در زندگیت چیه ؟

نزدیک ترین شخص توی زندگیت کیه؟Katee_h :d

آرومی یا شیطون ؟؟اروم :w05:

زود عصبانی میشی یا نه ؟؟اهل کتک کاری هستی ؟؟
خیلی خیلی زود :w00: :d بله حتما :d
میسی که اومدی خواهر جون:w30: :gol:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخلاقیات و رفتاریات خودت رو در دنیایی واقع شرح بده.

اروم - خندان ( :w25: ) بد اخلاق کم حوصله با جنبه:دی شوخ گاهی عصبی :|

فیلم و بازیگر مورد علاقه؟ راسل کرو و انجلینا جولی
خواننده و آهنگ مورد علاقه؟ مهراد هیدن - اهنگ Obi :d
شخصیت های مورد علاقه در زمینه های مورد علاقه لوک خوش شانس ( کارتون) ایکر کاسیاس (دروازه بان.) تیلور سویفت (خواننده)
به چه زبان هایی تسلط داری و در چه حد؟عربی کامل و انگلیسی متوسط . کردی هم بلدم

وصفی از صبر و حوصله ات؟ صبر ما صبر ایوبه :d ولی خو جزو منابع تجدید ناپذیره :| بالخره ی روز تموم میشه :|

ویژگیهای جذاب دختران و پسران و ویژگیهای غیر قابل تجمل آنها دختران و پسران منظورت کیان دقیقا :surprised:

شدیدترین دعوای عمرت همون که اخراجم کردن از باشگاه :| همچنین درگیری های پراکنده ی در گذشته :|
از چیا متنفری از ادم های مریض :|
شیرین ترین و تلخ ترین خاطره عمرت؟ ** تکراری
زیباترین بازیگر که دیدی کیا بودن؟ ایرانی و خارجی!
راستش بهشون فکر نکردم

شهرها و کشورهایی که مسافرت رفتی کدوما بود ؟
دوبی- استانبول - گلاسگو- آمستردام
+
سوریه و عراق برای زیارت

:w21:

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام سلام پسرخاله عزیز و دوست داشتنی خودمون:heart::gol:

دمت گرم به خاطره ی حسن خیلی خندیدم:biggrin:

1. انتظار داشتی الان من بیام ازت سوال بپرسم؟:)

2. نظرت چیه یه گروه تو لاین بزنیم واسه بچه های باشگاه؟

3. با اینا که میگم جمله بساز: سارا23...مصطفی قدرت...محمد ساوه...

4. چرا عینک نمیزنی؟ مگه چشات ضعیف نیست؟

5. چرا چشاتو عمل نمی کنی؟

6. اگه بگم پیش یه نفر که اذیتم کرده ازم دفاع کن چجوری دفاع می کنی؟

7. من موندم تو به این مهربونی چرا هی دعوا می کنی و هی اخراج میشی! دلیلش چیه؟

8. تصور میکردی چه سوالی ازت بپرسم که نپرسیدم؟

9. بهترین و بدترین حرفایی که از من شنیدی کدوما بودن؟

10. چرا انقد از خواهرزاده ت تعریف کردی؟

امیدوارم فرصت بشه بازم بیام هیزم بزنم به آتیشت:cap:

وضعیت
موضوع بسته شده است.