صندلی داغ : گلابتون

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام گلاب جون :gol:...اين ديگه آخرين پستمه :cry:

1.صندليت تموم شه دلت تنگ نميشه واسش؟:(
2.چرا هيچ كدوم از خرابكاريهاتو تعريف نكردي؟؟؟:biggrin: باشه اشكال نداره به قول خودت يكي از سوتي هاتو تعريف كن;)
3.به نظر من صندليت يكي از جالبترين ها بود من خودم تو بقيه صندلي ها خيلي كمتر سوال ميپرسيدم ولي واسه تو برام خيلي جذاب بود به نظر خودت چرا صندليت اين قدر شيرين بود؟؟
4.دوست داري صندلي من كي باشه؟؟تو شركت ميكني توش؟
5.من احساس ميكنم اين سوالو برعكس جواب دادي (شايد اون ندارن آخرو با دارن اشتباه گرفتي )نميخواي تو جوابت تجديد نظر كني؟:surprised:

9.به نظرت چند در صد دختراي الان دوست پسر ندارن ؟؟

6. مانتو هاي سبز و روسريهاي زرد و بنفش كه الان مد شده رو تو هم اثر گذاشته يا تو كاري به اينا نداري؟:biggrin:
7.واسه شوهرت مهمه كه هميشه لباس شيك بپوشي و آرايش داشته باشي؟
8.به يكي از بچه ها (فكر كنم نيما بود) گفتي كه اون سوال منو به شوهرت هم نشون دادي ....واكنشش چي بود؟؟؟(مثل تو به من لقبي نداد :surprised:)
9.به نظرت من كيو تو باشگاه بيشتر از بقيه دوست دارم؟؟(خواهشا نگو نميدونم ميخوام حدس بزني )
10.از اينكه صندليت داره تموم ميشه و منم ديگه نميام سوالي بپرسم چه احساسي داري؟؟؟:crying2:

گلاب جون ممنونم به خاطر جواب دادنت به همه سوالام به خاطر ظرفيت بالات به خاطر مهربوني و خوش طينت بودنت:gol:
اگه هم بعضي سوالام اذيتت كرد منو ببخش :gol:

خداحافظ ...:gol:

صياد

عضو جدید
سلام عزيزم ...

يادته ديفن باخيايي كه بهش افتخار ميكردي ... جلوي چشمت يهويي از ساقه شكست و از ته دل ساعتها واسش گريه كردي... دنيا اينجوريه يهو همه چيز رو از دست ميديم .... بياييم قدر همديگه رو بدونيم ...

1- الان هم گلي داري كه اينقدر دوستش داشته باشي ؟
2- فكر نميكني اگه مثل من مجرد ميموندي و ازدواج نميكردي گذران عمري كه نفهميدي چطور گذشت رو با اينهمه مسئوليتها و دلهره هاي متاهلي طي نميكردي و از جوانيت بهره بهتري ميبردي؟ يادمه چطور استراحت مطلق داشتي و هر دو بارداريت با درجه خطر فوق بالا برگزار شد و چقدر درد داشتي و چندين روز تو بيمارستان بستري شدي و با چه حالي با آمبولانس به تهران رسوندنت ... و .... و چقدر واسه بچه ها غصه خوردي و ميخوري و خواهي خورد ...
3- اگه خانواده ات اجازه ميدادن كه وارد صدا و سيما ميشدي الان چه وضعي داشتي؟ وقتي گروه تئاتري كه رهبري ميكردي تو استان تهران اول شد و تو تستي كه از طرف صدا و سيما گرفتن و اول شدي و دعوت بكار شدي ...غصه نميخوري؟ شايد الان خيلي معروف بودي ...
4- با اينكه در كارت بسيار موفق بودي و مسئول هماهنگي برگزار كننده همايشهاي بين المللي بودي ولي به خاطر مشكلات قبل و بعد از بارداري اونو كنار گذاشتي ... پشيمون نيستي؟
5- شوهرت تا ديروقت سركاره و با استرس بسيار زياد كه نوع كارش داره دست در گريبانه و وقتي مياد خونه چيزي ازش نمونده ..چطور با اين وضعيت كنار مياي؟

كامروا باشي ....:smile:

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام سایه....
اومدم که دیگه از دستم دلخور نباشی بگی سعید نیومد صندلی داغم....یک بار اومدم این بار شد 2 بار...:D
راستش اصلا هیچ سوالی به ذهنم نمیرسه و بقیه دوستان همه سولات رو پرسیدن..فقط اومدم که نگی نیومدی.....موفق باشی.;)

کلروفیل

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول اینکه شرمنده از اینکه خیلی دیر رسیدم . راستش اصلاً نمیتونستم این تاپیک رو پیدا کنم .
دوم اینکه اونقدر دیر رسیدم فرصت نشده که سوالا و جوابای پیشین رو بخونم ، اگه سوالام تکراری بودن شرمنده .

1: فکر کن یه روز خیلی بد رو با همسرت داشتی (خدا نکنه ) یه دعوای بد ... یهو براتون مهمون میرسه .... طرز برخوردت با مهمونا چه طوره؟

2: با همسرا تو این موقع چه جور برخورد میکنی؟

3: اگه مهمون یکی از افراد نزدیک بود مثلاً خواهرت یا مامانت یا ..... براش جریان و تعریف میکنی؟

4: نظرت راجه به تعریف کردن مواقع بد زندگی پیش دیگران و دلجویی خواستن چیه؟

سوم اینکه : خیلی دوست دارم.:gol:

گلابتون

مدیر بازنشسته
این پست رو ایجاد کردم که بگم صندلی داغت رو پیگیری می کنم

اگه من جای نیما بودم یه روزه دیگه تمدید می کردم این طور که شما داری سوالات رو جواب می دی به نظر من بعد از صندلی داغ نیما و افسون بهترین صندلی داغی بود که پیگیری می کردم

بازم بهت خسته نباشید می گم

راستی تو یکی از پستهات دیدم که گفتی شناگری من هم قدیم توی تیم شنای قم بودم ولی بعد از این که پام شکست دیگه سمت شنا نرفتم

موفق باشی

سلام حميد جان خوش اومدي عزيز
متشكرم كه پيگيري ميكنيد....نظر لطفتونه مهربون
ممنونم خسته نيستم ... شما هم هميشه سلامت باشيد.

آخيييييييييي الهههههههههي پاتون شكست ؟چطور ؟ شناتون چطور بود؟ يعني الان به همين علت شنا نميكنيد؟ خيلي ناراحت شدم .

ممنون شما هم مؤيد باشيد قربان

گلاب:gol:

shahab_A

عضو جدید
سلام گلاب خانوم ... امیدوارم تا الان صندلیت زیاد داغ نشده باشه ... و تا آخر بتونی خیلی راحت به سوالا پاسخ بدی .. خب نوبتی هم باشه . نوبته منه چندتا سوال بپرسم :

1) آخرین باری که شدیدا از خودت بدت اومد کی بود؟ دلیل؟
2) فرض کن یه آدمی رو میشناختی که دقیقا مثله خودت بود با تمام این ویژگیها و خصوصیاتی که خودت داری .. اگه میخواستی بهش انتقاد کنی چی میگفتی بهش؟ چنتا پیشنهاد به اون آدم؟
3) الگوی رفتاریت .. و آدمی که خیلی حرفاش میتونه روت تاثیر بزاره کیه؟

امیدوارم همیشه تو زندگیت شاد و تندرست باشی:gol:

atish_baran

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:سلام گلابتون جوون من بازم اومدم:gol:

:gol:اول از همه از تو و ارغوان عزیزم و تمام کسانی که در مدت اخراجم ، به یادم بودین ممنونم:gol::heart::gol:

1. نظرت راجع به کلمه اتیش و کلمه باران

2. به نظرت ته دنیا کجاست؟

3. به نظرت اخر غم یعنی چی؟

4. کی از همه عاشق تره؟

5. اگه کسی از دستت ناراحت باشه چه کار می کنی؟

6. به نظرت عصبانیت یعنی چی؟

7. به نظرت گریه چه رنگیه؟ من چی؟

8. به نظرت هر کی با اون یکی دعوا می کنه یعنی دوسش نداره؟

9. من چرا انقدر تو رو دوست دارم؟یواش یواش دارم عاشقت میشم
10. تازه خوندم اسم دختر گلتم مثل خودم سماست ...- دو تاشونو از ته دلت ببوس ولی از طرف من- ، چرا این اسم رو انتخاب کردی؟

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام گلی جون، خوفی؟ :gol:

1. دوست داری چی صدات کنن، گلی، گلاب، گلابتون شایدم سایه؟
2. سوالای کی سختر بوده: نیما، شادمهر، افسون؟
3. کماکان ولرمی؟ :biggrin:
4. یه جک باحال بلدی؟ (بی مزه نباشه! ;))
5. تو زندگیت دوست داری از کیا تشکر کنی؟ (غیر از من!:D)
6. شرک دیدی؟ دوست داشتی جای فیونا باشی؟:confused:
7. اسم ادکلنی که میزنی؟ :cool:
8. بالاترین قبض موبایلت؟
9. تو جمع مثل من، کم حرفی یا تو بحثا شرکت میکنی؟
10. نظرت در مورد من؟

:gol:روزهاتان پرتقالی، شبهاتان مهتابی:gol:

سلام بنل جان خوش اومدي ممنون خوبم شما چطوريد؟
1- هركدوم كه هركس راحت تره...بعضيها ميگن گلي . بعضيها ميگن گلاب . يه عده هم ميگن گلابتون ... و جديدا چندنفري ميگن سايه .... شما چي ميگيد؟
2- فعلا افسون
3- هنوز خوبه قابل تحمله
4- اين آخرين جوكي كه شنيدم... به جوجه تيغي ميگن بزرگترين آرزوت چيه ...؟ اشك توي چشماش جمع ميشه.:cry::cry::cry:................ ميگه بغلم ميكني؟:cry::cry::cry:
5- از همه بخصوص از خداي مهربونم :smile:
6- ديدم ... اصلا... واه واه واه .....بلا به دور
7-DCA
8- 30 هزارتومان
9- سعي ميكنم شركت كنم اما پرحرفي نميكنم ... ساكت هم نميمونم .
10- خيلي پرتغالي .... خوب و شيرين .... شوخ .... بامزه .... مودب .... حساس

ممنون لطف داري عزيز

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام گلاب جون ...اين ديگه آخرين پستمه :cry:

1.صندليت تموم شه دلت تنگ نميشه واسش؟:(
2.چرا هيچ كدوم از خرابكاريهاتو تعريف نكردي؟؟؟ باشه اشكال نداره به قول خودت يكي از سوتي هاتو تعريف كن;)
3.به نظر من صندليت يكي از جالبترين ها بود من خودم تو بقيه صندلي ها خيلي كمتر سوال ميپرسيدم ولي واسه تو برام خيلي جذاب بود به نظر خودت چرا صندليت اين قدر شيرين بود؟؟
4.دوست داري صندلي من كي باشه؟؟تو شركت ميكني توش؟
5.من احساس ميكنم اين سوالو برعكس جواب دادي (شايد اون ندارن آخرو با دارن اشتباه گرفتي )نميخواي تو جوابت تجديد نظر كني؟

6. مانتو هاي سبز و روسريهاي زرد و بنفش كه الان مد شده رو تو هم اثر گذاشته يا تو كاري به اينا نداري؟:biggrin:
7.واسه شوهرت مهمه كه هميشه لباس شيك بپوشي و آرايش داشته باشي؟
8.به يكي از بچه ها (فكر كنم نيما بود) گفتي كه اون سوال منو به شوهرت هم نشون دادي ....واكنشش چي بود؟؟؟(مثل تو به من لقبي نداد :surprised:)
9.به نظرت من كيو تو باشگاه بيشتر از بقيه دوست دارم؟؟(خواهشا نگو نميدونم ميخوام حدس بزني )
10.از اينكه صندليت داره تموم ميشه و منم ديگه نميام سوالي بپرسم چه احساسي داري؟؟؟:crying2:

گلاب جون ممنونم به خاطر جواب دادنت به همه سوالام به خاطر ظرفيت بالات به خاطر مهربوني و خوش طينت بودنت:gol:
اگه هم بعضي سوالام اذيتت كرد منو ببخش

خداحافظ ...

سلام عزيز ..چرا ؟ باش... حالا چايي دوم :biggrin:
1- فكر كنم ميشه.
2- باوركن خرابكاري نداشتم ... آخرين سوتي كه دادم خونه مادرم اينا بوديم .. مادرم داشت برنج درست ميكرد يهو تلفن زنگ زد رفت كه جواب بده منم اومدم خانمي كنم و بقيه كارشو تموم كنم .... ازش با ايما و اشاره پرسيدم نمك توي آب برنج ريختي ... حركتي رو نشونم داد كه فكر كردم ميگه نه نريختم.... منم با شجاعت تموم چند پيمونه نمك رو به برنج درحال جوش اضافه كردم و آبكش كردم و دمش كردم.... بقيه كارهاي آشپزخونه رو هم انجام دادم و سفره پهن كردم و همه مشغول خوردن شديم كه يهو فريااااااااااااااااد پدرم بلند شد......... واي ... بقيشو خودتون حدس بزنيد .................:cry::cry:
3- شايد چون ظاهرا اولين متاهلي بودم كه رفتم روي صندلي
4- نميدونم كي هست... اما لحظه شماري ميكنم تا بيام آتيشت بزنم:biggrin:
5- ااااااي وااااااااي بله حق با شماست ... نظرم كاملا برعكس ميشه ...يك درصد صحيح است
6- اينو كه خودت جوابشو دادي اصلا تو اين خطها نيستم .... به نظر من زيبايي به سادگيه و متشخص بودن و برازنده بودن.
7- نه اصلا ..... اونم طرفدار سادگيه ....اما من هميشه خودم اين مسئله رو رعايت ميكنم هميشه مرتب هستم و خيلي هم كم آرايش ميكنم
8- نه گفتم كه فقط گفت عجبااااااااااااااااا.... چه سوالايي كه نميپرسن ... جوونن ديگه :razz::eek:
9- واي دارم بال درميارم .....:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

خواهش ميكنم ... ببخشيد اگه منم حرفي بهتون زدم ... متشكرم زحمت كشيدي گلم .
شما لطف داريد عزيز

eng-rafiei

عضو جدید
سلام

واقعا خسته نباشی
یکی از بهترین صندلی داغ هاست به نظرم

1- سنگ صبورت کیه ؟

2- بهترین کاربر تالار کشاورزی از نظر گذاشتن مطالب مفید ؟

3- بهترین تاپیک تالار زنگ تفریح ؟

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام عزيزم ...

يادته ديفن باخيايي كه بهش افتخار ميكردي ... جلوي چشمت يهويي از ساقه شكست و از ته دل ساعتها واسش گريه كردي... دنيا اينجوريه يهو همه چيز رو از دست ميديم .... بياييم قدر همديگه رو بدونيم ...

1- الان هم گلي داري كه اينقدر دوستش داشته باشي ؟
2- فكر نميكني اگه مثل من مجرد ميموندي و ازدواج نميكردي گذران عمري كه نفهميدي چطور گذشت رو با اينهمه مسئوليتها و دلهره هاي متاهلي طي نميكردي و از جوانيت بهره بهتري ميبردي؟ يادمه چطور استراحت مطلق داشتي و هر دو بارداريت با درجه خطر فوق بالا برگزار شد و چقدر درد داشتي و چندين روز تو بيمارستان بستري شدي و با چه حالي با آمبولانس به تهران رسوندنت ... و .... و چقدر واسه بچه ها غصه خوردي و ميخوري و خواهي خورد ...
3- اگه خانواده ات اجازه ميدادن كه وارد صدا و سيما ميشدي الان چه وضعي داشتي؟ وقتي گروه تئاتري كه رهبري ميكردي تو استان تهران اول شد و تو تستي كه از طرف صدا و سيما گرفتن و اول شدي و دعوت بكار شدي ...غصه نميخوري؟ شايد الان خيلي معروف بودي ...
4- با اينكه در كارت بسيار موفق بودي و مسئول هماهنگي برگزار كننده همايشهاي بين المللي بودي ولي به خاطر مشكلات قبل و بعد از بارداري اونو كنار گذاشتي ... پشيمون نيستي؟
5- شوهرت تا ديروقت سركاره و با استرس بسيار زياد كه نوع كارش داره دست در گريبانه و وقتي مياد خونه چيزي ازش نمونده ..چطور با اين وضعيت كنار مياي؟

كامروا باشي ....:smile:

واي سلام رزا جونم عزيزم خوش اومدي افتخار دادي نازنينم .... بهترين دوست گلم:gol:
1- تقريبا نه ... اون يه چيز ديگه بود.... رزا داغ دلم رو تازه كردي :cry:
2- رزا جون ...قربونت برم... عزيزم همه اينها بالاخره قسمت من بوده ... منم شاكرم به درگاه حق ... البته توهم خيلي خانم موفقي بودي با مدارج بالا و موقعيت اجتماعي ويژه و منحصر به فردكه هركس حسرت داشتنشو داره ... اما منم هم لحظات شيرين غيرقابل وصفي رو گذروندم و ميگذرونم كه شايد خيليها نتونستن داشته باشن ...خداروشكر... مهربونم :gol:
3- خوب ديگه..... هركس قسمتي داره .... منم راضيم.... شايد بايد چرخ روزگار براي من هم اينطور ميگشته .خداروشكر:gol:
4- پشيمون نه نيستم ... چون خودم خواستم كه بيشتربراي بچه هام ...از خودم مايه بزارم ... اما دروغ نگم .. گاهي اوقات بدجور دلم پر ميكشه ....بازم خداروشكر ميكنم :gol:
5- خوب فكر ميكنم با وضعيت اجتماعي و علي الخصوص وضعيت مالي خانواده هاي ايراني .... تقريبا الان همه خانواده ها با اين موضوع دست به گريبان هستند.... منم مثل همه اونها ... ميپذيرم و ميگم خدايا شكرت:gol:

رزا دوست خوب ومهربون و عزيزم .... عزيزترينم خودت بزرگترين سهم ها رو توي زندگي من و خوشبختي من داشتي ....تو مهربونترين و باوفاترين و عزيزترين دوستي هستي كه من به عمرم داشتم و دارم و خواهم داشت... خداوند تورو هم براي خانواده ات و هم براي من حفظ كنه.... متشكرم كه با اين همه مشكلاتي كه داري ... به خودت زحمت دادي و تشريف آوردي و مفتخرم كردي.... ممنوم گلم:heart::heart::heart::heart:

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام سایه....
اومدم که دیگه از دستم دلخور نباشی بگی سعید نیومد صندلی داغم....یک بار اومدم این بار شد 2 بار...:D
راستش اصلا هیچ سوالی به ذهنم نمیرسه و بقیه دوستان همه سولات رو پرسیدن..فقط اومدم که نگی نیومدی.....موفق باشی.;)

سلام عزيز جان
نه قربونت من اصلا دلخور نيستم ... لطف كردين تشريف آوردين...مشرف فرمودين
محبت كردين .... فراموش نميكنم ... مؤيد باشيد قربان ...:smile:
به امان خدا

گلابتون

مدیر بازنشسته
اول اینکه شرمنده از اینکه خیلی دیر رسیدم . راستش اصلاً نمیتونستم این تاپیک رو پیدا کنم .
دوم اینکه اونقدر دیر رسیدم فرصت نشده که سوالا و جوابای پیشین رو بخونم ، اگه سوالام تکراری بودن شرمنده .

1: فکر کن یه روز خیلی بد رو با همسرت داشتی (خدا نکنه ) یه دعوای بد ... یهو براتون مهمون میرسه .... طرز برخوردت با مهمونا چه طوره؟

2: با همسرا تو این موقع چه جور برخورد میکنی؟

3: اگه مهمون یکی از افراد نزدیک بود مثلاً خواهرت یا مامانت یا ..... براش جریان و تعریف میکنی؟

4: نظرت راجه به تعریف کردن مواقع بد زندگی پیش دیگران و دلجویی خواستن چیه؟

سوم اینکه : خیلی دوست دارم.:gol:

سلام گلرخ جانم خوش اومدي مشرف فرمودين خانم خانمها...:gol:
دشمنت شرمنده گلم....:gol:

1- چون قبلي هارو نخوندي خدمت دوست خوبم عرض كنم ما تا حالا دعوا نداشتيم باهم ( خدارو شكر ) اما بحث كرديم ... توي اين مواقع هم شده كه كسي اومده باشه خونمون اما هردومون انگار يه كات به موضوع ميديم و اصلا انگار نه انگار كه داشتيم بحث ميكرديم ... دوباره رضا جون وووو سايه جون ميشيم ... تا حالا كسي از اين موارد ما با خبر نشده ( خوشبختانه)
و مهمونامون هم كه عزيز تر از جونمونن ...هيچ:redface:

2- فكركنم با جواب بالايي يكي شد.
3- اصلا ....... بحثهاي ما به كسي ارتباط نداره ... فقط به حيطه خانواده مربوط ميشه... همين:gol:
4-بدترين و نابجاترين كاري كه بعضي از افراد چه مرد و چه زن در مواقع عصبانيت انجام ميدن و نميتونن خودشون رو كنترل كنند..... شديدا مخالفم . جز دخالت دادن ديگران در زندگيشون امتياز ديگه اي نصيبشون نميشه... متاسفم.:razz:

اول و دوم و سوم من هم دوست دارم .... مهربونم خوش اومدي
گلاب:gol:دوست شما :gol:

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام گلاب خانوم ... امیدوارم تا الان صندلیت زیاد داغ نشده باشه ... و تا آخر بتونی خیلی راحت به سوالا پاسخ بدی .. خب نوبتی هم باشه . نوبته منه چندتا سوال بپرسم :

1) آخرین باری که شدیدا از خودت بدت اومد کی بود؟ دلیل؟
2) فرض کن یه آدمی رو میشناختی که دقیقا مثله خودت بود با تمام این ویژگیها و خصوصیاتی که خودت داری .. اگه میخواستی بهش انتقاد کنی چی میگفتی بهش؟ چنتا پیشنهاد به اون آدم؟
3) الگوی رفتاریت .. و آدمی که خیلی حرفاش میتونه روت تاثیر بزاره کیه؟

امیدوارم همیشه تو زندگیت شاد و تندرست باشی:gol:

سلام شهاب خان گل خوش اومدي عزيز
بفرماييد جناب حضورتون سبز... بنده در خدمتم

1- آخرين باري كه دخترم رو دعوا كردم.... البته خيلي كار بدي كرده بود مجبور شدم به خاطر خودش .
2- البته من ويژگي خاصي ندارم فكر ميكنم همه همينطور باشن.... اما بهش ميگم ... واسه كسي بمير كه واست تب كنه..... اينقدر زود به ديگران اعتماد نكن.... اما خودم كه گوش نميدم...:(

3- مادرم.... يه فرشته ايي كه همه به فرشته بودنش اذعان دارن نه تنها من كه دخترش هستم بخوام ازش تعريف كنم .... يه انسان منحصر به فرد كه مهربونيش زبون زد خاص و عامه .:heart::heart:

منم براتون از خداي بزرگ همين آرزو رو ميكنم .... اميدوارم قلبتون هميشه سرشار از عشق باشه:smile:

خب دیگه
خسته نباشی گلابتون جان
در جوارت کلی چیز یاد گرفتیم
ایشالا که به شمام بد نگذشته باشه
اگه پیشنهادی در مورد صندلی داغهای بعدی داری بفرمایید . از بنده هم انتقادی اگه داری بفرمایین هر چند میدونم انتقادی نداری ;)
خیلی خوشحال شدیم
دوستان عزیز دیگه از این پست من به بعد لطف کنید سوالی نپرسید.ممنون
سایه جان امیدوارم همیشه تو زندگیت موفق باشی
سلام به آقا رضا هم برسون:)
موفق و پیروز باشید :gol:

گلابتون

مدیر بازنشسته
:gol:سلام گلابتون جوون من بازم اومدم:gol:

:gol:اول از همه از تو و ارغوان عزیزم و تمام کسانی که در مدت اخراجم ، به یادم بودین ممنونم:gol::heart::gol:

1. نظرت راجع به کلمه اتیش و کلمه باران

2. به نظرت ته دنیا کجاست؟

3. به نظرت اخر غم یعنی چی؟

4. کی از همه عاشق تره؟

5. اگه کسی از دستت ناراحت باشه چه کار می کنی؟

6. به نظرت عصبانیت یعنی چی؟

7. به نظرت گریه چه رنگیه؟ من چی؟

8. به نظرت هر کی با اون یکی دعوا می کنه یعنی دوسش نداره؟

9. من چرا انقدر تو رو دوست دارم؟یواش یواش دارم عاشقت میشم

10. تازه خوندم اسم دختر گلتم مثل خودم سماست ...- دو تاشونو از ته دلت ببوس ولی از طرف من- ، چرا این اسم رو انتخاب کردی؟

سلام سما جون گلم خوش اومدي عزيزم
خواهش ميكنم خانومي ... واقعا دلمون برات تنگ شده بود نازنينم :heart:

1- وقتي توي سرمايي كه داره به استخوانهات نفوذ ميكنه يه شعله كوچيك آتيش ميتونه يه دنيا برات ارزش داشته باشه.... وقتي لبهاي خشك كوير رو زير تابش آفتاب ميبيني و نفست توي گلوت بخار ميشه ... باران چه دل انگيز ميتونه باشه:gol:

2-ته دنيا ته دلته ... اونجايي كه ديگه هيچ آرزويي نداشته باشي:heart:

3-غم خيلي حالات داره يه وقتها آدم از غمي كه داره راضيه ... و اين غم براش دلنشين هم هست ... اما اخر غم اوني كه دلت داره براش كنده ميشه... و هيچ كاري و يا هيچ حرفي هم نتوني بزني ... دلت بخواد كه فقط بري... بري يه جايي كه هيچكس رو نبيني و هيچكس هم تورو نبينه.... دلت بخواد بري يه جاي دور ... اونوقته كه دلت پره غمه....:cry:

4-اوني كه ميتونه به خاطر عشقش ازخودش و ازخواسته هاش بگذره:gol:

5- با تمام وجود سعي ميكنم از دلش دربيارم... تاوقتي كه از من راضي نشده باشه سعيمو ميكنم:(

6-يعني اينكه خونت به جوش بياد و حس كني داره توي دلت يه چيزي ميجوشه..اما مهم اينه كه بتوني از جوش بندازيش :warn:

7-گريه خاكستريه.... سما جوني صورتيه اما صورتي تند يه چيزي بين صورتي و بنفش

8- نه اصلا دليل نميشه... مگه من دخترم رو دوست ندارم كه گاهي دعواش ميكنم؟

9- براي اينكه خودت ماهي و دلت پاك ... اميدوارم لياقت مهرت رو داشته باشم...منم دوست دارم جيگرم:heart:

10- قربونت برم ... باعث افتخار ... دست بوسن عزيزم.... وقتي ميخواستيم براش اسم انتخاب كنيم چندتا اسمو ريختيم لاي قرآن ... و پدرم يكيشو باز كرد ... سما اومد بعد باباش گفت حالا از خود قرآن هم ميپرسيم ... و نيت كرد و قرآن رو باز كرد ... ميدوني چي شد؟.... سوره البروج اومد.... و اولش نوشته بود... و سما ....:heart::heart:

ممنون كه تشريف آوردي گلم
گلاب :gol:

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام

واقعا خسته نباشی
یکی از بهترین صندلی داغ هاست به نظرم

1- سنگ صبورت کیه ؟

2- بهترین کاربر تالار کشاورزی از نظر گذاشتن مطالب مفید ؟

3- بهترین تاپیک تالار زنگ تفریح ؟

سلام جناب مهندس رفيعي گل ... خوش تشريف آورديد جناب
ممنونم سلامت باشيد
نظر لطفتونه عزيز:gol:
1- مادرم و يكي از خانم برادرم هام:heart:
2- البته همه بچه هاي كشاورزي نمونه هستن و زحمت كش... اما فكر ميكنم افسون جون خيلي زحمت ميكشه و مطالبشون رو به روز ميكنن:)
3- همه تاپيكهاش خوبه ... اما به نظرم نظرخواهي درمورد اواتار برام جالب تره ...:redface:

ممنون كه تشريف آوردين فكر ميكنم شما آخرين نفر اين تاپيك بوديد.
خيلي خوشحالم كه اين برنامه با شما به پايان رسيد:smile:

گلاب :gol:

گلابتون

مدیر بازنشسته
خب دیگه
خسته نباشی گلابتون جان
در جوارت کلی چیز یاد گرفتیم
ایشالا که به شمام بد نگذشته باشه
اگه پیشنهادی در مورد صندلی داغهای بعدی داری بفرمایید . از بنده هم انتقادی اگه داری بفرمایین هر چند میدونم انتقادی نداری ;)
خیلی خوشحال شدیم
دوستان عزیز دیگه از این پست من به بعد لطف کنید سوالی نپرسید.ممنون
سایه جان امیدوارم همیشه تو زندگیت موفق باشی
سلام به آقا رضا هم برسون:)
موفق و پیروز باشید :gol:

ممنون نيما جان زحمت كشيدي عزيز .... خيلي تجربه جالبي بود . متشكرم
شما هم خسته نباشيد.
نه پيشنهاد خاصي ندارم ... اميدوارم برنامتون روز به روز داغتر بشه... :gol:انتقاد چيه گلم خيلي هم ممنونم بابت همه چيز:heart:

از تمام دوستاني هم كه در اين برنامه شركت كردند و به بنده افتخار همراهي دادند كمال تشكر رو ميكنم ... اميدوارم به همتون خوش گذشته باشه و از من دلگير نشده باشين ... :redface:
همتون رو دوست دارم :heart:

گلاب شما :gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.