صندلی داغ : کامران(Kamran Razzaz)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
کامران جان از ظواهر اینجوری معلومه
باور کن تنها راهی که برات وجود داره همون راهیه که گفتم صحبت کردن با بچه‌ها و مکاشفه و غیره فقط به عنوان راههای کمکی خوبن.
اما نباید نا امید بشی تو یکی از پستها گفته بودی امتحانش کردی اما جواب نگرفتی اولا بهم بگو دقیقا چه کار کردی دوما با این وضع نباید انتظار داشته باشی حتی در عرض یکی دو سال خوب بشی با توجه به اینکه توی صحبتا می‌گفتی توی خونه مشکل داری احتمالا باید تا وقتی با خانوادت زندگی می‌کنی و یکی دو سال بعد از اون تحت درمان باشی.
فقط چشمهاتو ببند و به روشهای درمانی اطمینان توی این مواقع ناامیدی از درمان هم باز میاد سراقت اما بهش توجه نکن و به علم روانپزشکی اطمینان کن همین مطمئنم یه روز یک دفعه می‌فهمی دیدت به دنیا چقدر عوض شده و چقدر میشه از اون لذت هم برد.
اگه دیروز بود می گفتم چشم! ولی امروز مطمئنم هیچی نمیتونه درستم کنه! لعنت به این زندگی که همش توش بدبختی و دوز و کلکه! ممنون از لطفت!

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اي بابا ما يه روز نيومديم خب بيشتر تمديد مي كردي نيما!!!

4 روز تمام دنبال انتخاب واحد بودم انتخاب واحد مثلا اينترنتي هستشا ولي ما كه تازه مدير گروهمون عوض شده كلي مكافات كشيديم

من هر وقت ميام سوال بپرسم يادم ميره نمي دونم چي بپرسم

1.اهل چه ورزشي هستي كامران جون؟؟؟

2.چندتا خواهر و برادر داري؟؟؟

3.بچه چندمي؟؟؟

4.كامران ته خط كجاست؟؟؟

5.نظرت راجع به من چيه؟؟؟

من سوال نپرسم بهتره شايدم امشب بازم پرسيدم

بازم ببخشيد دير اومدم

texas

عضو جدید
اگه دیروز بود می گفتم چشم! ولی امروز مطمئنم هیچی نمیتونه درستم کنه! لعنت به این زندگی که همش توش بدبختی و دوز و کلکه! ممنون از لطفت!
عزیرم این هم باز عوارض همون مشکل کلیه. هر وقت بتونی این افکار رو بکشنی (البته فقط در حدی که برای درمان مراجعه کنی) می‌تونی موفق بشی.
متاسفانه در ایران به خاطر برتری مذهب بر علم پزشکی امکان بستری اجباری بیماران افسرده وجود نداره مگر اینکه به مرز خودکشی یا دیگر کشی برسن در ایران فقط میشه بیماران اسکیزوفرنی یا به قول ملاها مجنون را بدون اختیار خودشون بستری کرد. اینها رو گفتم که بدونی خودت باید با این افکار که مثل باتلاق تو رو توی خودشون کشیدن مبارزه کنی کار سختی نیست باور کن.

خوب دیگه کامران جان خسته نباشی
ایشالا نسوخته باشی !
مرسی که اومدیو جواب دادی
دوستان عزیز لطف کنند دیگه از این پست بنده به بعد سوالی نپرسن تا جناب کامران تشریف بیارن و به سوالای باقی مونده جواب بدن تا تاپیکشون به جمع قفلی ها بپیونده ! ;).
اگه انتقادا یا پیشنهادی داری بفرما گوش میکنیم با دلو جان :)

منتظریم
موفق و پیروز باشی

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
سلام اي بابا ما يه روز نيومديم خب بيشتر تمديد مي كردي نيما!!!

4 روز تمام دنبال انتخاب واحد بودم انتخاب واحد مثلا اينترنتي هستشا ولي ما كه تازه مدير گروهمون عوض شده كلي مكافات كشيديم

من هر وقت ميام سوال بپرسم يادم ميره نمي دونم چي بپرسم

1.اهل چه ورزشي هستي كامران جون؟؟؟

2.چندتا خواهر و برادر داري؟؟؟

3.بچه چندمي؟؟؟

4.كامران ته خط كجاست؟؟؟

5.نظرت راجع به من چيه؟؟؟

من سوال نپرسم بهتره شايدم امشب بازم پرسيدم

بازم ببخشيد دير اومدم
1)بسکتبال قبلا بازی می کردم! 2-3 سالی هست گذاشتم کنار! الان فقط میرم کوه
2) یه داداش بزرگتر از خودم
3) دوم
4) وقتی تو زندگیت امیدی نباشه!
5) کارت درسته! خیلی دوست دارم ببینمت!

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
خوب دیگه کامران جان خسته نباشی
ایشالا نسوخته باشی !
مرسی که اومدیو جواب دادی
دوستان عزیز لطف کنند دیگه از این پست بنده به بعد سوالی نپرسن تا جناب کامران تشریف بیارن و به سوالای باقی مونده جواب بدن تا تاپیکشون به جمع قفلی ها بپیونده ! ;).
اگه انتقادا یا پیشنهادی داری بفرما گوش میکنیم با دلو جان :)

منتظریم
موفق و پیروز باشی
ممنون! لطف کردی نیما جان!

وضعیت
موضوع بسته شده است.