صندلی داغ : نينانای

وضعیت
موضوع بسته شده است.

نینانای

عضو جدید
* يك فروند هواپيمادر مرز آمريكا و كانادا سقوط مي كند . بازماندگاناز سقوط را در كجا دفن ميكنند؟

كاناداآمريكاهيچكدام
2* يك خروسدربام يك خانه كه شيب 2 طرفهدارد تخم مي گذارد .اين تخم از كدام طرف مي افتد؟
شمال جنوب هيچكدام
3* خانمي عاشقرنگ قرمز است و تماموسايلس بهرنگ قرمز مي باشد . او در يك آپارتمان يك طبقه كه قرمز رنگ استزندگيميكند. صندلي و ميز اوقرمز رنگ است.تمام ديوارها و سقف آپارتمان قرمز رنگ هستند .كفپوش آپارتمان و فرشها نيز قرمز رنگ هستند .تلويزيون هم قرمز رنگهستند .سريعپاسخ دهيد كه پلههاي آپارتمان چه رنگي هستند؟
قرمزآبي هيچكدام
4* پدروپسري را كه در حادثه رانندگيمجروح شده بودند ، به بيمارستان مي برند .پدر در راهبيمارستان فوت مي كند ولي پسر را به اتاق عمل ميبرند .بعد از مدتي دكتر مي گويد مننمي تانم اين شخص را عمل كنم ، بخاطر اينكه او پسر من است .آيا به نظرشما اينداستان صحت مي تواندصحت داشته باشد؟
آري خير هيچكدام
5* اگر چهارتخم مرغ ،آرد ، وانيل ، شكر ،نمك و بيكينگ پودر را با همديگر مخلوط كنيد آيا كيك خواهيدداشت؟
آري خير هيچكدام
6* آيا ميتوانيد از منزلتان بالاتر پرشكنيد ؟
آري خير هيچكدام
7* در يك مجلسعقد مادر داماد ، داماد راميبوسد ، چه موقع مادر داماد شخصي را كه حلقه گل مي آورد ، مي بوسد؟
قبل از عقد بعد از عقد هيچ كدام
8* يك كيلو گرمآهنچند گرم سنگين تر ا ز يككيلو گرم پنبه مي باشد؟
1 گرم 100گرم هيچ كدام
9* مردي به طرفيك پليس كه در حال جريمه كردن اتومبيل بودميرود و التماس مي كند كه پليس جريمه نكند ، ولي آقاي پليس قبول نميكند .به پليسنه يكبار بلكه هشتبار بد دهني مي كند .جواب دهيد كه اين مرد چند بار جريمه خواهدشد؟
8 بار 9بارهيچ كدام
10* اگر تمامرنگها را با هم مخلوط كنيد،آيا رنگين كمان خواهيم داشت ؟

آري خير هيچكدام

1)باز مانده هارو تو شهر شما دفن میکنن ؟ :biggrin:

2) خوروس ؟ تخم گذاشته ؟ مطمئنی ؟

3)یک طبقه پله داره ؟

4)پدرش که مرده...شاید ناپدریش بوده

5)کیک نمک نمیخواد

6)خیر

7)من چمیدونم اون کی کیو میبوسه

8)یک کیلو گرم یک کیلو گرمه دیگه

9) 9 بار ؟

10) خیر...نخواهیم داشت :w42:

داداش این سولا دیگه چی بودن ؟؟؟؟ :biggrin:

نینانای

عضو جدید
* دوست داری بری سربازی ؟؟؟

2* عجیب ترین اسمی که شنیدی ؟؟؟
3* قشنگ ترین اسمی که شنیدی ؟؟؟
4* عدد ۱۰۰۰ رو فرض کنيد. ۴۰ رو به اون اضافه کنيد. حاصل رو با يک ۱۰۰۰ ديگه جمع کنيد. عدد ۳۰ رو به جواب اضافه کنيد. با يک ۱۰۰۰ ديگه جمع کنيد. حالا ۲۰ تا ديگه به حاصلجمع، اضافه کنيد. ۱۰۰۰ تاي ديگه جمع کنيد و نهايتاً ۱۰ تا ديگه به حاصل اضافه کنيد. حاصل جمع بالا چنده؟

5* عید و به کیا تبریک گفتی ؟؟؟

1) دخترا که سربازی نمیرن...ولی فک نکنم خیلیم جای بدی باشه ؟ :redface:

2)کاندولیزا رایس

3) مریم :biggrin:

4) 4100

5) به خیلیا :w14:

نینانای

عضو جدید
* فرض کنید راننده یک اتوبوس برقی هستید. در ایستگاه اول 6 نفر وارد اتوبوس می شوند ،در ایستگاه دوم 3 نفر بیرون می روند و پنج نفر وارد می شوند . راننده چند سال دارد؟

2* پنج کلاغ روی درختی نشسته اند ، 3 تا از آنها در شرف پرواز هستند . حال چه تعدادکلاغ روی درخت باقی می ماند؟
3* چه تعداد از هر نوع حیوان به داخل کشتی موسی برده شد ؟
4* شیب یک طرف پشت بام شیروانی شکلی ، شصت درجه است و طرف دیگر 30 درجه است . خروسیروی این پشت بام تخم گذاشته است . تخم به کدام سمت پرت می شود ؟
5* این سوال حقوقی است . هواپیمایی از ایران به سمت ترکیه در حرکت است و در مرز این دوسقوط می کند ، بازمانده ها را کجا دفن می کنند ؟
6* من دو سکه به شما می دهم که مجموعش 30 تومان می شود. اما یکی از آنها نباید 25تومانی باشد . چطور ؟
7*تو یه صفحه شطرنج چند تا مربع وجود داره؟
8* در ذوزنقه ای طول یکی از قطرها با مجموع طول های دو قاعده برابر است. اگر زاویه یبین دو قطر 60 درجه باشد. ثابت کنید ذوزنقه، متساوی الساقین است.
9* فروشنده ای اجناس مغازه اش را با تخفیف 15% به حراج گذاشت و در موقع فروش نیز 6% کممی کرد. مجموعاً در دو مرحله چقدر تخفیف داده است.
10* در یک گونی 24 کیلوگرم میخ وجود دارد. آیا می توان فقط با استفاده از یک ترازوی دوکفه 9 کیلو گرم میخ از گونی خارج کرد؟

1)اتوبوس برقی ؟

2) خوب هنوز که پرواز نکردن ! در شرف پرواز هستن....:)

3) یه جفت فک کنم

4) داداش باور کن خروس تخم نمیذاره :biggrin:

5)به خدا باز مانده هارو دفن نمیکنن :confused:

6)خوب اون یکیش که میشه 25 تومنی باشه با یه 5 تومنی

7)64 تا فک کنم :child:

8)من تو هندسه پرابلمم حاده ! :redface:

9) نصفش میکنیم 12 _ 12 دوباره نصف میکنیم .6_6 . یکی از 6هارو دوباره نصف میکنیم میذاریم رو اون 6تای دیگه

نینانای

عضو جدید
11* گرگي بهبالاي كوهمي رود تا غرش شبانهاش را آغاز كند .چه مدت طول مي كشد تا به بالاي كوهبرسد؟
دو شب پنج شبهيچ كدام
12* اگر به طوراتفاقي وارد كودكستان دورانكودكيتان شويد ، آيا قادر به خواندن نوشتن و انجام جدول ضرب خواهيد بود؟
آري خير هيچ كدام
13* آيا امكاندارد يك نفر سريعتر ازرودخانهمي سي سي پي شنا كند ؟
آري خير هيچكدام
14 * آقاي بيلاسميت وخانم ژانت اسميت از همطلاق مي گيرند .بعد از مدتي خانم ژانت اسم اوليه خود را پسمي گيرد .با اين حال ، بعد از پنج سال با اينكههنوز از آقاي بيل اسميت طلاق گرفتهاست ، دوباره خانم ژانت اسميت مي شود. آيا اين قضيه امكانپذيراست؟
آري خير هيچ كدام
15* آقاي جيمكوك مشكوك به قتل است وليوقتيكه پليس از او سوال مي كند كه در موقع قتل كجا بوده است ، آقاي جيم مي گويددرخانه مشغول تماشاي سريالمورد علاقه ام بوده ام .حتي جزئيات سريال را براي پليس شرحمي دهد .آيا اين موضوع ثابت مي كندكه آقاي جيم بگناه است ؟
آري خير هيچكدام
16* يك شتر مرغتصميم مي گيرد كه به وطنش بازگردد.چه موقعباري پرواز او به جنوب مناسب است ؟
بهار پاييز هيچكدام
17* جمله يبعديصحت دارد .جمله قبلي غلطاست .آيا اين قضيه منطقي است؟
آري خير هيچكدام
18* آيا امكاندراد كه يك اختراع قديمي قادر باشد كه پشتديوار را به ما نشان دهد؟
آري خير هيچكدام
19* اگربخواهيد يكنامه به معشوقتانبنويسيد ترجيح مي دهيد با شكم پر يا با شكم خالي بنويسيد؟
پر خالي هيچكدام

20* خرسي از نقطه p يک کيلومتر به سمت جنوب حرکت ميکند، سپس يک کيلومتر به سمت شرقميرود و در انتها يک کيلومتر به سمت شمال ميرود و به نقطه p ميرسد!! ( براي دقتبيشتر توصيه ميکنم حتما\" شکل رسم کنيد.) حال سوال اين است که رنگ خرس چيست؟

1) یه شب

2) اوهوم

3):w11:

4) نیدونم

5) نه. از کجا معلوم کسی واسش تعریف نکرده باشه...راستی این اقای جیم میتونه متهم فراریه ما هم باشه با ای نبوغ سرشارش :w15:

6)احیانا شتر مرغ پرواز میکنه ؟

7)ها ؟ :question:

8)شاید

9) چه فرقی داره ؟

10)خرس کجایی بوده ؟ :w14:

نینانای

عضو جدید
1* حاصل پرانتزx-y کلا به توان 400 منهای پرانتزy-x کلا به توان 400 کدام است؟
2* با ارقام 1 و 2 و 3 و 4 چند عدد پنج رقمی می توان ساخت به طوری که در هر یک از آنها هر یک از ارقام 2 و 3 و 4 حداقل یک بار به کار رفته باشند؟
1) 210 2) 1080 3) 390 4) 450 5) 720
3* تاجری کالایی را با 25 درصد کمتر از بهای اصلی می خرد. او می خواهد قیمتی برکالا بگذارد که پس از تخفبف 20 درصد از این قیمت تعیین شده در فروش کالا 25 درصدسود داشته باشد. چه درصدی از بهای اصلی را باید به قیمت کالا بیافزاید؟
4* عددی سه رقمی پیدا کنید که دو برابرش مساوی باشد با تعداد ارقام همه ی اعداد کوچکتراز آن عدد.
5* سوالا چه طور بود 2س داری ؟؟؟

1) منفیه تو چرانتز دوم تاثیر داره احیانا ؟ :redface:

2)نمیشه که...4تا عدد بیشتر نیس :whistle:

3)20 درصد باید اضافه شه

4) چه پیچیده !

5)سوالا خوب بود ...خیلی سورپرایز شدیم !...ولی از وقت خوابم گذشته :w42:

نینانای

عضو جدید
مریم گلم سلام

واقعا خسته نباشی باز مقداد و شهاب مشترکا عملیات کباب کردن و شروع کردن!! ماشا..شادمهر یه تنه...............!!!دارم فکر میکنم حتما یه حکمتی داشت که شادی موقع صندلی داغ من اخراج شد!!!
من سوالام و پرسید و بچه ها هم تقریبا همه ی سوالا رو پرسیدن فقط یه چند تا سوال کوچولو دیگه:redface:
1.چرا شادمهر فکر میکنه ما شماره ی همو نداریم؟؟!؟!؟:surprised:
2.چرا شادمهر اینقدر نگران رفت و آمد ماست؟؟!؟
3.در راستای سوال شادمهر در مورد رفت وآمدمون:چرا بهش نگفتی امروز خونه ی ما بودی فردا هم قراره من بیام خونتون پس فردا هم قراره با هم بریم خونه ی شادمهر اینا؟؟!؟!!!:cowboy:(به اون دوستاتم که شادی رفته تو نخشون بگو پس فردا بیان باهامون!!:w15:)
4.گفتی بعد صندلیت کم میای؟؟!!مگه الآن زیاد میای؟!:w06:؟کم یعنی چقدر؟؟!!؟:(
5.ببین شادمهر هرکدوم از پستاشو یه رنگ کرد!!ولی من هرکدوم از جمله هام و یه رنگ کردم!!حالا من متنوع ترم یا شادی؟؟!
ok گلم میدونم که امسال باید بیشتر وقتت و صرف درس کنی و کمتر وقت میکنی بیای نت ولی هر وقت فرصت کردی و دیدی لطمه ای به برنامه هات نمیزنه بیا ما منتظرتیم و دلمون برات تنگ میشه.
بازم خسته نباشی :gol: دوست دارم

http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=[object Object]&pp=ZSman000

نیوشا جونم حق با توئه ....حتما حکمت داشته که اون موقع اخراج شده :biggrin:

1)داره رد گم میکنه :w16:

2)بچم نگرانه دیگه...میخواد ما تنها نباشیم :w12:

3)نیوشا گفتم اگه بگم فردا میخوای بیای خونمون شادمهرم تلپ بازی در بیاره:w25:اونوقت به کارامون نمیرسیم....برنامه ی پس فرداهم ردیف کن :w15:

4)ننیوشا نگو کم میای که دلم خونه...همین الانم کلی مهمون داریم من آن شدم :crying:

5)نیو جون بر منکرش لعنت که تو یه چی دیگه یی :heart:

قربونت برم نیوشا جون...فقط تو به فکر انگشتای طفلکیه من هستی :gol::gol:

ددوسم داری ؟ من بیشتررررررر :w14:

خب ديگه مريم جان
گويا خسته شديو داري له له ميزني زير بار سنگين مسئوليت !! :d
اگه خسته اي و نيمخواي تمديد شه مشكلي نيست. امشب وقتت تمومه
يعني الان تمومه ديگه
دوستان عزيز لطفا بعد از اين پست بنده پستي نزنن.
مرسي
ممنون از مريم جان كه لطف كردي اومدي و مرتب جواب دادي هر چند يكم سرعتت يواش بودو منو ياد ماشين تايپ 100 سال پيش مينداختي !

اميدوارم هر جا كه هستي خوب و خوش و خرم باشي
هيچوقت هم از خدا بخاطر كاري كه باهات كرده ، منظورم همون جدايي مامان و بابات ،دلگير نباش . چون خيليا رو ميشناسم كه مث خودتن ولي سعي ميكنن بسازن .
ميگن خدا هروقت سختي به كسي وارد ميكنه مطمئنا بعدش بايد منتظر اعطاي لحظات خوبي از جانبش باشي . كه حدس ميزنم همون قبولي توي كنكور و توي رشته مورد علاقت قايق سازي ! ببخشيد كشتي سازي :d و توي خود شهر تهران ، ميتونه پاداشت باشه
اگه حرفي حديثي نداره با بينندگان توي خونه خدافظي كن كه وقت تنگه!

پيروز باشي

نینانای

عضو جدید
ممنون نیما

البته من فکر میکنم سرعت تایپم به ماشینا 10000 سال پیش بیشتر شبیه بود !!!

بالاخره ما بچه محصلیم دیگه :biggrin:

از همه ی دوستام که اومدن و شرکت کردن تشکر میکنم امید وارم تعطیلات به همشون خوش

بگذره .

این گلها هم تقدیم به دوستای نازم

نینانای

عضو جدید
ســــــــــــــــــــــــــلام مریمی!
چطوری؟

در واپسین لحظات صندلیت اومدم تا چند سوال مهم و اساسی بپرسم ازت!

1)به نظرت چرا نیوشا همش از این آیکون های بانمک استفاده میکنه!؟:w00:
2)مگه نیوشا نمیدونه من دل دارم؟!ممکنه دلم بخواد!ولی از اینا نداشته باشم؟!:w05:
3)این میتونه درس عبرتی باشه براش تا از اینا نذاره؟!:w12:
4)به نظرت چرا درس عبرت نمیشه براش؟! حرفتو عوض نکن..تو دلت میگی نمیشه!!:w16:
5)کشتی رو ساختی! ok! کوو؟ کجا گذاشتیش؟
6)چرا اکثرا فکر میکنن دخترا برای کشتی سازی مناسب نیستند؟!
7)چطور میشه این طرز ِ فکر ِ محدود کردن رشته ی دختر رو ریشه کن کرد!؟
8)سوالی به ذهنم نمیرسه!چی کار کنم!؟
9)تا اطلاع ثانوی bye کنم؟!
10)این هم جهت خالی نبودن عریضه!!

سلام شانلی جووووون (اقدسی) :gol:

1) آخه بچم نیوشا معماره...ذوق هنریش زیاده :heart:

2)خوب منم دل دارمممم...ولی ببین چه دخمل خوفیم !!! حسودی نمیکنممم :w16:

3)کدوم ؟ اینکه یه آبنبات چوبی بهش بدی یا ازش بگیری ؟؟ :biggrin:

4)اقدسی چایی میخوری ؟؟؟/ (رد گم کنی) :d

5) تو اقیانوس آرام بستمش به جاستین که مواظب خیارای افسون باشه :w17:

6) چون کوته فکر هستن :w20:فک کنم

7) باید اعتصاب سیاسی کنیم...دادسراهارو به آتش بکشیم و آموزش پرورشو سنگ باروون کنیم تا درس عبرتی باشد برای سایر ملت ها :w26:

8) واسم چایی بیار :child:

9)bye هم میتونی بکنی عزیزمممممم :heart:

10) خیالت راحت...عریضه ت پر شد :biggrin:

قربونت برممم :w27:

وضعیت
موضوع بسته شده است.