صندلی داغ : فلق(مدیر تالار اسلام و قرآن)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

phalagh

مدیر بازنشسته
سلام فلق خانم .... با اجازه ....

1- دوست داشتی به این سوالای خصوصی که تا به حال مطرح شد جواب بدی یا نه؟
2- چند درصد جواباتون درست بود ؟
3- به نظر شما پرسیدن این سوالا خوبه یا بد ؟ چرا؟
4- اینکه چهره مجازی یه شخص تو باشگاه تبدیل به چهره واقعی و شناخته شده بشه ....خوبه یا بد؟چرا؟
5- انتخاب صندلی داغ ...انتخاب خودتون بود یا پیشنهاد دوستان؟
6- چی باعث میشه به باشگاه سربزنید ؟ به خاطر مدیریت ؟ اگه بگن مدیر نیستی بازم میای؟
7- بازم سوال بپرسم ؟

با تشکر :smile:
سلام .... صاحب اجازه اين
1. تا حالا اونقدر خصوصي نبوده..
2. تا حالا كه همش...
3. خوب نه خوبه نه بد. براي كسي ضرر و نفعي نداره. البته خوبيش اينه كه باعث آشنايي بيشتر اعضا ميشه.
4. خوب بستگي داره. من مشكلي ندارم كه بخواد چهرم واقعي باشه. اما يه وقتاي يه نفر يه قسمتهايي از شخصيتش رو دوست داره پنهان كنه. كه اگه آشكار بشه برا خودش بده. ولي شايد در برخي موارد برا بقيه خوب باشه كه بدونن با كي طرفن.
5. نه انتخاب خودم بود. البته قبل از اينكه مدير بشم پيشنهادشو دادم.
6. خوب به اينجا عادت كردم.چون متنوع است. از هر موضوعي كه بخواي ميشه توش مطلب پيدا كني از علمي گرفته تا تفريح. يكي دوبار شد كه نتونستم چند روز سر بزنم دلم تنگ شد. نه به خاطر مديريت نيست. قبل از اونم زياد سر ميزدم.
7. آره حتما
من متشكرم كه تشريف آورديد.:smile:

phalagh

مدیر بازنشسته
سلام فلق خانومه گل....
1 زندگی رو چه رنگی میبینی؟؟
2 از چه هوایی بیشتر خوشت میاد
3 دلت میخواست الان کجا بودی
4 وقتی مدیر شدی چه حالی پیدا کردی
5 چرا من میام توپله پله تا ملاقات خدا ولی نظر نمیدم:cry:
6 از رشته ای که میخونی راضی هستی
7 فصل مورد علاقت
فعلا همین عزیزم....تا بعد:redface:
سلام ارغوان جونم....
1. رنگ خاصي نداره. رنگارنگه .رنگش به شرايط بستگي داره.مثلا تو لحظه شادي آبي. تو لحظه ترديد خاكستري... لحظه عصبانيت قرمز...و ....
2. باروني
3. الان خونمون.
4. استرس.. چون واقعا مسئوليت سنگينيه..
5. جدا؟؟؟ مياي و چيزي و نميگي؟؟ حتما مارو قابل نميدوني:gol:
6. آره..
7. بهار و زمستان

phalagh

مدیر بازنشسته
سلام گله
1-گرایشت چیه؟
2-کی رشتتو بهت معرفی کرد؟
3-اصفهان اومدی؟
4-نظرت راجع به اصفهان/
5-اینجارو برا زندگی انتخاب میکنی؟
6-چقدر منو می شناسی؟
سلام گلم
1. پالايش- پتروشيمي- گاز(يا به عبارتي فرايند.چون پ.پ.گ رو ميگن فرايند)
2. پسر خالم. كه خودشم همين رشته رو خونده بود.
3. آره
4. شهر خيلي خوبيه.خيلي تميز و زيباست.
5. تو سوال قبل هم ميخواستم بگم اگه قرار باشه يه شهر ديگه رو برا زندگي انتخاب كنم اون شهر قطعا اصقهانه.
6. متاسفانه كم. سعادت نداشتم.

آخرین ویرایش:

phalagh

مدیر بازنشسته
سلام فلق جان!

1. اگه قرار باشه یک بار دیگه متولد بشی دوست داری تو کدوم کشور باشه؟
2. می شه یه کم در مورد خوابگاهتون بپرسم؟ خود گردانه؟ چجوریه که اینترنت دارین؟! (راستشو بخواین خیلی برام عجیبه!)
3. به نظر خودت کدوم صفتت خیلی بارزه؟ ( خودتو چطور تعریف می کنی؟ ببخشید انگار سوالم یه کم پیچیده ست)
4. مرجع تقلید داری؟ میشه بپرسم کیه؟ (البته اگه داری!)
5. خدا رو تو یه کلمه تعریف می کنی؟
سلام نازنين خانم گل..
1. همين ايران
2. خوابگاه ما دولتيه. همه خوابگاههاي دولتي دانشگاه اراك به اينترنت وصلن.(چرا عجيب فكر ميكنم دانشگاههاي ديگه هم همينطورين)
3. صفت خيلي بارزم احساسي و عاطفي بودنمه. معمولا ميگن خانوما از آقايون عاطفي ترن و همين خانوماي عاطفي معتقدن كه من خيلي عاطفيم ديگه فكركنيد چه شود.
4. دارم.مرحوم آيت الله فاضل لنكراني بودن. كه هنوز مرجع تقليد جديدي انتخاب نكردم.
5. رفيق

سلام
خسته نباشین
1) سوال شماره 2 سالی رو چرا جواب ندادی ؟
2)واقعا به تالار مدیرا دسترسی نداری یا اینم از استراتژی مدیریته ؟!!! میخوای رنگمون کنی مدیر جان ؟ آخه مگه میشه مدیر به تالار خودش دسترسی نداشته باشه ؟
3)اون سوال منو که متوجه نشدی دوباره میپرسم : اگه بدونی دوست پسری خواهی داشت که قراره سرانجام به احتمال زیاد ازدواج کنین بازم نمیخوای ؟
4)چرا فک میکنی دوست پسر داشتن خیانت به شوهره ؟ قرار نیست که کار خلاف انجام بدین . اگه به هم نرسیدین میتونی بعد از ازدواجت بکلی فراموشش کنی . نمیشه ؟
5) توی باشگاه از چه جور نظرایی خوشت میاد ؟ نظرایی که بوی مذهبی و الهی داشته باشه ؟

1) پس موسیقی هم گوش میکنی ؟ پاپ که گفتی منظورت چه جور پاپ آرومیه ؟ میشه چند تا مثال بزنی ؟
2)خواننده ی مورد علاقت کیه ؟
3)اونور آبی هم گوش میکنی یا به این اعتقاد داری که فقط خواننده های مجاز با مجوز ارشاد!!؟
4)خواننده خارجی هم گوش میکنی ؟ اگه کسی رو گوش دادی اسمشو بگو
5)اهل دانلود ترانه های جدید از اینترنت هستی یا اینکارو دزدی میدونی ؟
6)نظرت در مورد کامران و هومن چیه ؟ بدون تعصب ...
7)اگه به کنسرت خواننده اونور آبی دعوت بشی ( حتی اگه مجانی باشه ) حاظری بری ؟ خواننشم واست مهمه یا اینکه فقط بری ؟
8) تا حالا تو باشگاه اخطار گرفتی ؟

1) واسه کارشناسی کلاس کنکورم رفتی ؟ کلا چقدر خرج کردی ؟
2) الان به موسسه خیریه باشگاه هم کمک میکنی ؟
3)دوست داری به کشور خارجی هم سفر کنی ؟ واسه درس بهتره یا زندگی یا تفریح چند روزه ؟ ؟( منظورم کشورای زیارتی نیستا )
4)اگه قرار باشه بری خارج حالا به هر دلیلی ف چجوری میگردی اونجا به چه سرو وضعی ؟
5)اگه مطمئن باشی که توی اون کشور حتی یک نفر ایرانی و مسلمون هم تورو نمیشناسه و نخواهد دید ، دوست داری مث خانومای اونوری بگردی ؟ دلیلت چیه ؟
6)اگه بگن توی ایران خودمون حجاب اختیاری و ازاده ، ترجیح میدی چجوری بگردی ؟ میدونم جوابت چادره ولی میخوام ببینم چرا ؟ مگه همه خانما نمیگن چادر دستو پا گیره ولی چرا ازش جدا نمیشن ؟
7)تا حالا شده از چادرت سو استفاده کنی ؟ مثلا چیزی زیرش قایم کنی . مثلا تقلبی یا هر چیز دیگه ای ؟
8)چرا صندلی داغ من شرکت نکردی ؟ ( نگو سوال نمونده بودااااا ) اگه پست قوانین صندلی داغ رو خوب خونده باشی متوجه میشی نوشتم احترام خود را به مهمان با حضور در ..................! :d

phalagh

مدیر بازنشسته
سلام
خسته نباشین
1) سوال شماره 2 سالی رو چرا جواب ندادی ؟
2)واقعا به تالار مدیرا دسترسی نداری یا اینم از استراتژی مدیریته ؟!!! میخوای رنگمون کنی مدیر جان ؟ آخه مگه میشه مدیر به تالار خودش دسترسی نداشته باشه ؟
3)اون سوال منو که متوجه نشدی دوباره میپرسم : اگه بدونی دوست پسری خواهی داشت که قراره سرانجام به احتمال زیاد ازدواج کنین بازم نمیخوای ؟
4)چرا فک میکنی دوست پسر داشتن خیانت به شوهره ؟ قرار نیست که کار خلاف انجام بدین . اگه به هم نرسیدین میتونی بعد از ازدواجت بکلی فراموشش کنی . نمیشه ؟
5) توی باشگاه از چه جور نظرایی خوشت میاد ؟ نظرایی که بوی مذهبی و الهی داشته باشه ؟
1. حواسم نبود. درستش كردم.
2. نه واقعا به همه قسمتاش دسترسي ندارم.وا رنگ چيه!!! آره باور كن دسترسي ندارم.البته خودم هم علتش رو نميدونم.
3. من زندگيم رو رو احتمال ژيش نميبرم. و البته اگه صد در صد هم باشه بازم حاضر نيستم. چون مردا رو فقط خدا ميشناسه و بس. هرچي هم دوست داشته باشه.اخرش يه روزي به روت مياره كه اره تو با من بودي و از اينجور حرفا...
4. چون من آدميم كه با تمام وجودم برا دوستام مايه ميزارم. خوب وقتي با يه ژسر دوست بشم قطعا تمام روحم درگير ميشه. و قلبم سرشار از دوست داشتن. خوب اين برام ژذيرفته شده نيست كه قلبم رو به كسي غير از همسرم اختصاص بدم. قلب آدم فقط جاي يه نفره كه اونم جاي همسرمه. اولين و تنها كسي كه وارد قلبم ميشه همسرمه. اگه دوست ژسر داشته باشم خوب قلبم اجاره اي بوده. زن و شوهر تمام وجودشون متعلق به همه. وجودي كه نبايد قبلا نبايد لمس شده باشه.
5. بستگي داره كه كجا باشه. تو تالار اسلام و قران قطعا نظرات معنوي و الهي رو دوست دارم. اما گاهي وقتا يه نظراتي هستن كه شايد مذهبي نباشن ولي اونقدر قشنگ و زيبا بيان ميشن كه ادم رو به فكر وامداره. و اينجور نظرات رو هم دوست دارم. تو تالاراي ديگه مثل زنگ تفريح هم بعضيها نظراتي ميدن كه به زيبايي بيان شدن كه ادم رو ميخندونن. تو گفتگوي ازاد هم نظرات اجتماعي بعضيها خيلي قشنگ بيان ميشه كه نشان دهنده ذهن زيبا و ديد دقيقشونه.

phalagh

مدیر بازنشسته
1) پس موسیقی هم گوش میکنی ؟ پاپ که گفتی منظورت چه جور پاپ آرومیه ؟ میشه چند تا مثال بزنی ؟
2)خواننده ی مورد علاقت کیه ؟
3)اونور آبی هم گوش میکنی یا به این اعتقاد داری که فقط خواننده های مجاز با مجوز ارشاد!!؟
4)خواننده خارجی هم گوش میکنی ؟ اگه کسی رو گوش دادی اسمشو بگو
5)اهل دانلود ترانه های جدید از اینترنت هستی یا اینکارو دزدی میدونی ؟
6)نظرت در مورد کامران و هومن چیه ؟ بدون تعصب ...
7)اگه به کنسرت خواننده اونور آبی دعوت بشی ( حتی اگه مجانی باشه ) حاظری بری ؟ خواننشم واست مهمه یا اینکه فقط بری ؟
8) تا حالا تو باشگاه اخطار گرفتی ؟
1. اره حتما. ببين بعضي از آهنگا هستن كه شايد به ظاهر ريتم تندي داشته باشن اما يه ارامش و ملايمت خاصي توشون هست. كه اين برميگرده به شعر و صداي خواننده. مثلا آهنگ (صبحت بخير عزيزم) از معين ظاهرا ريتم تندي داره. اما ازاون آهنگايي هستش كه ارومه براي من. و البته اهنگايي هم هستن كه اصولا ارومن. باز از همين معين اگه بخوام بگم آهنگ ( من از اين دنيا چي ميخوام) كه اصلا آهنگ ارومي هم داره.
2. خواننده مورد علاقه!! راستش دوره ايه. يه زماني گوگوش رو زياد گوش ميدادم. و معين. و در همون زمان از هايده و مهستي بدم ميومد. اما الان همچنان معين رو گوش ميدم. و به آهنگاي هايده و مهستي هم گوش ميدم. ولي در كل يه كلام معين. از داخلي ها هم ماني رهنما. و احسان خواجه اميري و افتخاري
3. تو سوال بالا گفتم كه اونوري ها رو هم گوش ميدم. به نظر من شعر و ريتم خيلي مهمه. چند تا از دوستام هستم اونوري رو گوش نميدن اما آهنگاي داخلي كه گوش ميدن به نظر من افتضاحه. ربطي نداره كه حالا هرچي مهر وزارت ارشاد خورد خوبه و اوني كه نخورد خوب نيست.
4. خارجي نه. من بايد بفهمم كه چيزي كه گوش ميدم چي ميگه و باهاش ارتباط برقرار كنم.گه نفهمم دوست ندارم. ولي آهنگ (no face no name no numbe) از (modern talking) دوست دارم وگوش دادم.اونم چون معنيشو تا حدودي ميفهمم.
5. نه. دانلود كردم. ولي كم. تنها خواننده اي كه ترانشو دانلود كرددم احسان خواجه اميري بود. ولي اونور آبي دانلود كردم. (ولي راستشو بخواي دزدي كه هست)
6. كامران و هومن. اهنگاشون رو گوش ميكنم. بعضي اهنگاشون رو خيلي دوست دارم. مثل (بگو كه نامه هامو خوندي) و (منو ببخش اگه بهت خيلي ميگم دوست دارم.) كلا اين دو تا نسبت به بقيه خواننده ها بهتر بودن.ادمايي كه مودبن. و در كنار كار هنريشون درسشون رو خوندن. خانوادشون براشون مهمه. اينا ويطگيهاي خوبيه براي يه آدم.
7. نميدونم. شايد برم. البته قطعا خوانندش مهمه. اگه معين باشه شايد برم. ولي يكي مثل اندي كه همينجوريم حالم ازش به هم ميخوره اگه پولم بهم بدن بگن بيا برو كنسرت اندي نميرم.
8. نه. اگه اخطاري بودم كه مدير نميشدم. من بچه خوبيم.

آخرین ویرایش:

shanli

مدیر بازنشسته
سلام فلق جان:gol:
چطوری؟

1)تا الان صندلیت چه طور بوده؟!
2)پرسیدن ترم چندی؟..چند؟!
3)اگه پرسیدن من چرا ندیدم؟!
4)رابطت با خدا چطوره؟ببین منظورم این نیست که بگی خوب و..،منظورم اینه که چطوری با هم کنار میایین؟!
5)حافظ قرآن هم هستی؟
6)خودت رو در ده سال بعدی توصیف کن!
7)میدونستی فکر میکردم پسری؟!:redface:

خسته نباشی:gol:

phalagh

مدیر بازنشسته
1) واسه کارشناسی کلاس کنکورم رفتی ؟ کلا چقدر خرج کردی ؟
2) الان به موسسه خیریه باشگاه هم کمک میکنی ؟
3)دوست داری به کشور خارجی هم سفر کنی ؟ واسه درس بهتره یا زندگی یا تفریح چند روزه ؟ ؟( منظورم کشورای زیارتی نیستا )
4)اگه قرار باشه بری خارج حالا به هر دلیلی ف چجوری میگردی اونجا به چه سرو وضعی ؟
5)اگه مطمئن باشی که توی اون کشور حتی یک نفر ایرانی و مسلمون هم تورو نمیشناسه و نخواهد دید ، دوست داری مث خانومای اونوری بگردی ؟ دلیلت چیه ؟
6)اگه بگن توی ایران خودمون حجاب اختیاری و ازاده ، ترجیح میدی چجوری بگردی ؟ میدونم جوابت چادره ولی میخوام ببینم چرا ؟ مگه همه خانما نمیگن چادر دستو پا گیره ولی چرا ازش جدا نمیشن ؟
7)تا حالا شده از چادرت سو استفاده کنی ؟ مثلا چیزی زیرش قایم کنی . مثلا تقلبی یا هر چیز دیگه ای ؟
8)چرا صندلی داغ من شرکت نکردی ؟ ( نگو سوال نمونده بودااااا ) اگه پست قوانین صندلی داغ رو خوب خونده باشی متوجه میشی نوشتم احترام خود را به مهمان با حضور در ..................! :d
1. كلاس كنكور نه اصلا فكرشم نكردم. خرج زيادي نكردم.چند تا كتاب تست و سه تا كنكور آزمايشي جامع گزينه دو. همين.
2. خيلي دلم ميخواد. اما دراين مدت خرجم خيلي زياد بوده. و متاسفانه شرايطشو الان ندارم. يه مدت بگذره وضعم خوب بشه حتما.
3. اره خيلي دوست دارم. برا درس و تفريح خوبه. اما برا زندگي همين ايران رو ترجيح ميدم. چند روزش خوب هرچي بيشتر بهتر:D
4. قاعدتا كاملا محجه هستم. ولي قطعا چادر نميپوشم.
5. نه. حجابم رو ترجيح ميدم. قرار نيست حجابم به ديدن يا نديدن مسلمونا ربط داشته باشه. حجاب من از سر اعتقادمه. نه از سر شرايط جامعه.
6. خوب خودت گفتي كه ميدوني چادر ميپوشم. اما دليلش اون حصاريه كه برام ايجاد ميكنه. راحتترم. يه جور مانع است.
7. از چادرم نه. البته يادم نيست يه بار مخواستيم منو دوستم دوربين ببريم تو حرم امام رضا قايمش كرديم. حالا يادم نيست من اين كارو كردم يا خودش.
8. واي به خدا ميومدم ميخوندم. آخه خودت كه ميدوني اون دو سه نفري هم كه اومدم فقط اومدم سلام و عليك. چون اصولا اينجور موقع ها سوال برام پيش نمياد.وگرنه برام فوق العاده قابل احترامي.اميدوارم به بزرگواري خودت ببخشي.:gol:

phalagh

مدیر بازنشسته
سلام فلق جان:gol:
چطوری؟

1)تا الان صندلیت چه طور بوده؟!
2)پرسیدن ترم چندی؟..چند؟!
3)اگه پرسیدن من چرا ندیدم؟!
4)رابطت با خدا چطوره؟ببین منظورم این نیست که بگی خوب و..،منظورم اینه که چطوری با هم کنار میایین؟!
5)حافظ قرآن هم هستی؟
6)خودت رو در ده سال بعدی توصیف کن!
7)میدونستی فکر میکردم پسری؟!:redface:

خسته نباشی:gol:
سلام.:gol:
خوبم خدا را شكر
1. تا الان كه بد نبوده.
2. نه نپرسيدن. ترم اخرم.
3. منم نديدم.
4. رفيقمه. باهاش درد دل ميكنم. نازشو ميكشم. گاهي وقتا هم دعوام ميشه سرش داد ميزنم.
5. يه مدت حفظ ميكردم. دبيرستان كه بودم نزديك نزديك به دو جرء حفظ كردم. اما متاسفانه ادامه ندادم.
6. متاسفانه اينده برام خيلي مبهمه. و هيچ چيزي نميتونم دربارش بگم.
7. راست ميگي؟؟ تا كي؟؟
ممنون سلامت باشي.

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام فلق جون
خسته نباشی
الان خودتو خسته نکن زیاد بزار موقعی که حسام اومد انرژی داشته باشی.:biggrin:
1- چند تا خواهر؟
2- چند تا برادر؟
3- رابطت با اونا چه جوریه؟
4- چند تا دوست خوب داری؟
5- خانواده یا دوستان؟
6- اهله درددل هستی؟
7- با کی راحت تری؟
8- تا حالا شده این قدر از چیزی ناراحت بشی که گریت بگیره؟
9- جلوی همه گریه می کنی؟
10- مشکلاتو به کی میگی؟

afsoon6282

مدیر تالار
1- خانوادت تعصبی هستن یا نه؟
2- اصلا خودت خوشت میاد از تعصب؟
3- خانواده اصرار داشتن واسه حجابت یا نه؟
4- نماز و روزت سره جاشه؟
5- اگه یه دختر تو خیابون ببینی که نپسندی حالا از همه نظر بهش چیزی میگی؟
6- اگه پسر باشه چطور؟
7- قسمت تو زندگین چقدر تاثیر داشته تا حالا؟
8- اصلا اعتقاد داری به قسمت؟
9- چه جوری خودتو آروم می کنی؟
10- آدمه رکی هستی یا نه؟ترجیح میدی نظرتو نگی؟

winter

عضو جدید
سلام فلق جونم
خوبی خانوم گل؟
1.چرا همه فکر میکنن هر کی چادر می پوشه یا کارایی که خدا دوست داره رو انجام میده تعصبیه؟
2.فکر میکنی من دخترم یا پسر؟
3.چه نوع فیلم هایی رو دوست داری؟
4.تا حالا شده درسیو بیفتی؟اگه اره چیو؟
5.راستی چرا هنوز خونه نرفتی؟مگه کلاساتون تموم نشده؟
مر30 از اینکه به سؤالام جواب میدی.
راستی من از عقایدت خیلی خوشم میاد
به نظرم خیلی خدا رو قشنگ میبینی.
شاید به خاطر اینکه منم دوست دارم مثل تو ببینمش.فکر کنم تا حالا هم سعیم رو کرده باشم.نمیدونم تا چه حد تونستم رضایتش رو جلب کنم.اما سعی کردم کارایی که ناراحتش میکنه رو انجام ندم.
خیلی حرف زدم.ببخشید.
بازم ممنون

afsoon6282

مدیر تالار
نظرتو در مورد اینا بگو:
1- ازدواج
2- طلاق
3- ازدواج موقت
4- مرده چند زنه
5- مردایی که نمی تونن چشمشونو یه جا نگه دارن
6- خیانت
7- نعمت
8- حکمت
9- انسان
10- شیطان

phalagh

مدیر بازنشسته
سلام فلق جون
خسته نباشی
الان خودتو خسته نکن زیاد بزار موقعی که حسام اومد انرژی داشته باشی.:biggrin:
1- چند تا خواهر؟
2- چند تا برادر؟
3- رابطت با اونا چه جوریه؟
4- چند تا دوست خوب داری؟
5- خانواده یا دوستان؟
6- اهله درددل هستی؟
7- با کی راحت تری؟
8- تا حالا شده این قدر از چیزی ناراحت بشی که گریت بگیره؟
9- جلوی همه گریه می کنی؟
10- مشکلاتو به کی میگی؟
سلام
سلامت باشید.
حسام!!!:w45:
1. 2 تا خواهر دارم
2. 3 تا برادر دارم.
3. رابطم باهاشون خوبه. ولی با خواهر کوچیکم از همه راحتترم. با هم دوستیم.
4. دوست خوب 3 تا. یکیش به معنای واقعی دوسته. و خودشو بهم ثابت کرده.
5. خانواده
6. آره
7. با خواهر کوچیکم
8. زیاد
9. نه.دوست ندارم کسی اشکمو ببینه.
10. خواهرم

phalagh

مدیر بازنشسته
1- خانوادت تعصبی هستن یا نه؟
2- اصلا خودت خوشت میاد از تعصب؟
3- خانواده اصرار داشتن واسه حجابت یا نه؟
4- نماز و روزت سره جاشه؟
5- اگه یه دختر تو خیابون ببینی که نپسندی حالا از همه نظر بهش چیزی میگی؟
6- اگه پسر باشه چطور؟
7- قسمت تو زندگین چقدر تاثیر داشته تا حالا؟
8- اصلا اعتقاد داری به قسمت؟
9- چه جوری خودتو آروم می کنی؟
10- آدمه رکی هستی یا نه؟ترجیح میدی نظرتو نگی؟
1. تعصبی نه.
2. نه.
3. نه اصلا.
4. بله. حتما
5. نه.به هیچ وجه.
6. اون که دیگه ابدا
7. 60 درصد
8. آره
9. بستگی داره تو چه حالی باشم.و چرا نا ارومم. گاهی وقتا شروع میکنم به نوشتن.گاهی وقتا موسیقی گوش میدم. و گاهی وقتا به شدت احساس میکنم که باید نماز بخونم.
10. نه رک نیستم. تو بحثا نظرمو میگم. ولی اینکه فرضا بخوام رک برگردم نظرمو در مورد کار یه نفر بگم اصلا. ترجیح میدم سکوت کنم.

phalagh

مدیر بازنشسته
سلام فلق جونم
خوبی خانوم گل؟
1.چرا همه فکر میکنن هر کی چادر می پوشه یا کارایی که خدا دوست داره رو انجام میده تعصبیه؟
2.فکر میکنی من دخترم یا پسر؟
3.چه نوع فیلم هایی رو دوست داری؟
4.تا حالا شده درسیو بیفتی؟اگه اره چیو؟
5.راستی چرا هنوز خونه نرفتی؟مگه کلاساتون تموم نشده؟
مر30 از اینکه به سؤالام جواب میدی.
راستی من از عقایدت خیلی خوشم میاد
به نظرم خیلی خدا رو قشنگ میبینی.
شاید به خاطر اینکه منم دوست دارم مثل تو ببینمش.فکر کنم تا حالا هم سعیم رو کرده باشم.نمیدونم تا چه حد تونستم رضایتش رو جلب کنم.اما سعی کردم کارایی که ناراحتش میکنه رو انجام ندم.
خیلی حرف زدم.ببخشید.
بازم ممنون
سلام عزیزم.
خوبم شکر خدا.از احوالپرسی دوستان
1. والا چی بگم!!! اینطوری جا افتاده. شاید معنای تعصب رو به درستی به کار نمیبرن.
2. اولا فکر میکردم پسری(اون موقع که گفتی میخوای بری مکه) اما الان فکر میکنم دختری
3. رمانتیک. و البته رمانتیک درست و حسابیها نه مثل این فیلمایی که الان به صورت کلیشه ای میسازن. یه چیزی مثل رومئو و ژولیت که هرچند قدیمیه. اما خیلی زیباست. البته فیلمای تاریخی هم دوست دارم. عاشق فیلمای ترسناکم.
4. آره. ریاضیات مهندسی. که البته تو دانشکده ما عادیه که همه حدافل دوبار این درسو بگیرن. چون استادش.... :w47:
5. چهارشنبه قبل آخرین امتحانمو دادم. اما امتحان پنجشنبه hysys دارم.
خوشحال شدم که اومدی.
این نظر لطفته.
در رابطه با خدا :
هیچ ادابی و ترتیبی مجو
هرچه میخواهد دل تنگت بگو

phalagh

مدیر بازنشسته
نظرتو در مورد اینا بگو:
1- ازدواج
2- طلاق
3- ازدواج موقت
4- مرده چند زنه
5- مردایی که نمی تونن چشمشونو یه جا نگه دارن
6- خیانت
7- نعمت
8- حکمت
9- انسان
10- شیطان
1. شتری که در خونه هر کسی میخوابه. و لازمه ادامه زندگیه.
2. خیلی بد. خیلی. اصلا نمیتونم بهش فکر کنم.
3. بدم میاد.
4. اوه...اسمشو نیار
5. خدا به راه راست هدایتشون کنه. مریضن. ادم باید خیلی حواسش به اینجور آدما باشه.
6. بدترین کاری که ادم میتونه در حق یه نفر کنه. غیر قابل بخشش
7. لطف خدا به بندهاش.
8. دانایی خدا..
9. یه موجود فراموشکار. که یادش میره قرار بوده خلیفه روی زمین باشه. و گاهی وقتا اونقدر پست میشه که از خلیفگی که هیچی از نوکری هم میفته.
10. درون هرکسی وجود داره. یکی شیطان رو را کرده. یکی رام شیطان شده.

afsoon6282

مدیر تالار
1- تا حالا دشمن داشتی تو زندگیت؟
2- خودت چطور دشمنه کسی هستی؟
3- تا حالا بهت نامردی شده؟
4- خودت نامردی کردی به کسی؟
5- نظرت در مورد دوست بد چیه؟
6- اهله ریا هستی؟
7- دورویی چطور؟
8- اگه یه جایی ببینی به صلاحته که رنگه بقیه باشی نظره خودتو میگی یا نه؟نظره بقیه رو تایید می کنی هر چقدر هم که باهاش مخالف باشی؟
9- پاچه خواری استاد رو تا حالا کردی؟
10- تا حالا شدهتو دانشگاه یه پسر بیاد بهت پیشنهاد ازدواج بده؟مستقیم یا غیر مستقیم؟

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام فلق جون خسته نباشي عزيز
با اجازه
1. دنيا برات چه رنگيه؟
2. آدمهاي خوب چه رنگين؟
3. آدمهاي بد چه رنگين؟
4. دوست داشتي الان اين صندلي خنك ميشد؟
5. نظرت در مورد من چيه ... البته شايد زياد نشناسي ؟
6. از گل و گياه خوشت مياد؟
7. تا حالا صبح زود وقتي فلق ميزنه لبخند گل سرخ رو ديدي ؟
8. احساست در مورد اين جمله چيه ؟ (( خداوند را من در لابلاي عطر اقاقيا حس ميكنم ))
9. پيوندت با خدا چگونه است عاشقانه يا عارفانه ؟
10. آخرين سوال خدا برات چه رنگيه ؟

ببخشيد سوالم خيلي بي ربط بود.
گلاب:smile:

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام فلق جان ببخشید دیر اومدم..ولی اومدم.
نسوختی که!!!:D
1- کسی بهت گفته عقایدتد درسته ، تو بهش چی گفتی؟
2- کسی بهت گفته عقایدت اشتباهه ، تو بهش چی گفتی؟
3- میتونی آزادگی رو تو مختصر توضیحی تعریف کنی؟
4- چرا ایده ی پله پله تو ذهنت اومد؟
5- اجبار و اختیار رو توی زندگیت لمس کردی ؟چطوری؟
6- عرفان یا شریعت؟چرا؟
7- انا الحق یا هوالحق؟چرا؟
8- محمد (ص) برتر بود یا بایزید بسطامی؟چرا؟
9- ازل یا ابد ؟ چرا؟
10- وقتی میخوای از بقیه فرار کنی چی کار میکنی؟
بازم سوال دارم
میام.........
مرسی!

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازم سلام...
مداد رنگیتو بردار روی اسمهای زیر یه رنگ بکش..رنگ بندی کن...

1- مدیر سایت
2- مدیر ارشد
مدیر تالار گفتگوی آزاد
4- مدیر تالار زنگ تفریح
5- مدیر مهندسی مواد ومتالورژی
6- مدیر تالار موسسه خیریه
7- مدیر مهندسی شیمی
8- مدیران معماری
9- مدیران مهندسی صنایع
10- مدیر تالار اسلام و. قرآن
....از سایر مدیرا عذر میخوام جا نبود دیگه....:D

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازم سوال:

1- معنی شعر توی امضامو تفسیر کن؟
2- برخود امروزی ما در مورد دین چیه؟
3- ایمان چیه؟
4- نظرت راجع به ...می بخور منبر بسوزان ، مردم آزاری نکن!...چیه؟؟؟
5- چرا جواونای ما از لحاظ دینی بی هویت هستند؟
6- به دینت با تحقیق رسیدی؟چطور؟
7- نظرت راجع به طرح ارشاد چیه؟درسته/غلطه/چرا؟
8- آزادی رو تعریف کن؟
9- خودت رو تو یه جمله تعریف کن؟
10- منو تو یه جمله تعریف کن؟
ممنون
خسته نباشی.

الهه_م

عضو جدید
سلام فلق جان
خوبی گلم؟
1.سن مناسب واسه ازدواج؟
2.چندتا بچه دوست داری؟
3.عشق قبل از ازدواج یا بعد از ازدواج؟
4.تا حالا عاشق شدی؟
5.به نظرت عشق چه رنگیه؟
عزیز شرمنده اگه تکراری یا چرند بود :(
:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

googooli

عضو جدید
سلام فلق جون
خوبی؟
1-اگه بخوای به یکی تذکر بدی چطوری این کار و می کنی؟
2-تا حال شده دروغ بگی؟دروغ مصلحتی چه طور؟
3-منو می شناسی
4-از سوسک می ترسی؟
5-کدوم حیوون رو دوست داری؟
6-دوست داشتی جای کی بودی؟
7-دوست داری به جای جشن عروسی فقط بری مکه وبرگردی؟
8-دوست داری همسر اینده ات چطوری باشه؟
9-دوست داری فرزند اولت دختر باشه یا پسر؟
10-به فال اعتقاد داری؟
ممنون:gol:

phalagh

مدیر بازنشسته
1- تا حالا دشمن داشتی تو زندگیت؟
2- خودت چطور دشمنه کسی هستی؟
3- تا حالا بهت نامردی شده؟
4- خودت نامردی کردی به کسی؟
5- نظرت در مورد دوست بد چیه؟
6- اهله ریا هستی؟
7- دورویی چطور؟
8- اگه یه جایی ببینی به صلاحته که رنگه بقیه باشی نظره خودتو میگی یا نه؟نظره بقیه رو تایید می کنی هر چقدر هم که باهاش مخالف باشی؟
9- پاچه خواری استاد رو تا حالا کردی؟
10- تا حالا شدهتو دانشگاه یه پسر بیاد بهت پیشنهاد ازدواج بده؟مستقیم یا غیر مستقیم؟
1. نه
2. نه، به هیچ وجه
3. نمیشه گفت نامردی. ولی خوب آره
4. نه. سعمیمو کردم که نامردی نکنم. ولی شاید یه وقت رفتاری ازم سر زده که خودم متوجه نبودم. ولی تا اونجایی که میدونم نه.
5. ممکنه سرنوشتت رو تغییر بده
6. نه
7. اصلا
8. پیش نیومده. معمولا همه جا نظرمو گفتم.
9. متاسفانه یا خوشبختانه اصلا
10. نه

phalagh

مدیر بازنشسته
سلام فلق جون خسته نباشي عزيز
با اجازه
1. دنيا برات چه رنگيه؟
2. آدمهاي خوب چه رنگين؟
3. آدمهاي بد چه رنگين؟
4. دوست داشتي الان اين صندلي خنك ميشد؟
5. نظرت در مورد من چيه ... البته شايد زياد نشناسي ؟
6. از گل و گياه خوشت مياد؟
7. تا حالا صبح زود وقتي فلق ميزنه لبخند گل سرخ رو ديدي ؟
8. احساست در مورد اين جمله چيه ؟ (( خداوند را من در لابلاي عطر اقاقيا حس ميكنم ))
9. پيوندت با خدا چگونه است عاشقانه يا عارفانه ؟
10. آخرين سوال خدا برات چه رنگيه ؟

ببخشيد سوالم خيلي بي ربط بود.
گلاب:smile:
سلام گلاب جونم. ممنون درمونده نباشی
1. رنگارنگ
2. آبی و سبز
3. سیاه و قرمز
4. هنوز اونقدرا داغ نشده:D
5. تا اونجایی که میدونم مقاوم و خانوم
6. زیاد
7. نه
8. توی جزء به جزء موجودات روی زمین میشه خدا رو دید. و عطر اقاقیا نشون از هنرمندی و زیبایی دوستی خداوند است.
9. عارفانه
10. طلایی
نه خوب بودن. سوال سواله دیگه

phalagh

مدیر بازنشسته
سلام فلق جان ببخشید دیر اومدم..ولی اومدم.
نسوختی که!!!:D
1- کسی بهت گفته عقایدتد درسته ، تو بهش چی گفتی؟
2- کسی بهت گفته عقایدت اشتباهه ، تو بهش چی گفتی؟
3- میتونی آزادگی رو تو مختصر توضیحی تعریف کنی؟
4- چرا ایده ی پله پله تو ذهنت اومد؟
5- اجبار و اختیار رو توی زندگیت لمس کردی ؟چطوری؟
6- عرفان یا شریعت؟چرا؟
7- انا الحق یا هوالحق؟چرا؟
8- محمد (ص) برتر بود یا بایزید بسطامی؟چرا؟
9- ازل یا ابد ؟ چرا؟
10- وقتی میخوای از بقیه فرار کنی چی کار میکنی؟
بازم سوال دارم
میام.........
مرسی!
سلام. خوش اومدی
نه هنوز اونقدرا داغ نشده.
1. تا حالا نگفتن. ولی اگه بگن فکر کنم سکوت کنم.
2. میگم دلیل بیار. و در مقابل هر دلیلش براش دلیل میارم.
3. آزادگی یعنی رهایی از تعلقات
4. خوب داشتم سرچ میکردم. به یه وبلاگ برخوردم .دیدم جالبه که منم توش شرکت کن. از طرفی هم گفتم بیام با بچه های باشگاه باشه. که شور و اشتیاقشم بیشتر میشه.
5. اختیار رو خیلی زیاد. اما اجبار رو کمتر.شاید خیلی کم رنگ. و اینکه چطور تو اتفاقاتی که برام میفته.
6. عرفان. چون عرفان باطنیه و شریعت ظاهری
7. هوالحق. باید خیلی رشد کنی تا برسی به انالحق
8.محمد(ص). چون اولین عارف محمد و علی بودن. و لی عارفان و متصوفین خودشان رو دنباله رو انها میدانستند.در صورتی که خیلی از کارهایی که عارفین و متصوفین انجام میدادن حضرت محمد و علی انجام نمیدادن.
9. هردو. ازل شروعی هدفمنده و ابد رسیدن به اون هدف. پس هردو لازم و ملزوم همند.
10. خیلی وقتا نمیشه فرار کرد. میرم تو اتاقم. رو تختم شروع میکنم به نوشتن.ولی وای به زمانی که اتاق هم خالی نباشه. کلافه میشم.
تشریف بیارید.
خوشحال شدم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.