شرکت نفت و گاز پارس استخدام شده های آزمون 1390

POGC1390

عضو جدید
این SMS نفتی‌ کلی طرفدار دارد

این SMS نفتی‌ کلی طرفدار دارد 18:35
۱۳۹۲/۵/۲۷

نفتی‌ها این روزها پیامکی را دائما برای یکدیگر ارسال می‌کنند که کلی در بین کارکنان و کارشناسان صنعت نفت طرفدار پیدا کرده است.

به گزارش خبرنگار پانا نیوز، نفتی‌ها این روزها پیامکی را دائما برای یکدیگر ارسال می‌کنند که کلی در بین کارکنان و کارشناسان صنعت نفت طرفدار پیدا کرده است.

اصل این پیامک به این شرح است: " شهرداری تهران به مدت 10 روز خدمات اتوبوسرانی به شهروندان تهرانی ارائه نمی‌کند، بر این اساس با توجه به جابه جایی گسترده مدیران اتوبوسی در نفت، ناوگان اتوبوسرانی این مجموعه در اختیار وزارت نفت قرار گرفته است."

arsalan.sh

عضو جدید
سلام . بچه هایی که اصفهان دوره رفتن الان کجا مشغولن؟ چرا دیگه توی تاپیک چیزی نمیذارین؟ قضیه انتقال به کجا رسید ؟

POGC1390

عضو جدید
اولین بخش خبر پانا نیوز تائید شد ؛
۱۳۹۲/۵/۲۹

مدیرامور بین‌الملل شرکت نفت تغییر کرد/ منتظر 9 تغییر دیگر باشید 09:59

پانا نیوز اخیرا با انتشار گزارشی از 10 تغییر بزرگ در سطح مدیران عامل، معاونت ها و مدیران ارشد ستادی و عملیاتی وزارت نفت گزارش داده بود.

یک منبع خبری موثق و مطلع لیست تغییرات مدیریتی کوتاه مدت را در وزارت نفت به شرح ذیل اعلام کرد:

1- مدیریت عامل شرکت ملی نفت ایران
2- مدیریت عامل شرکت ملی گاز ایران
3- مدیریت عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران
4- مدیریت امور بین‌الملل شرکت ملی نفت ایران
5- معاونت برنامه‌ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری وزارت نفت
6- مدیریت عامل شرکت نفت و گاز پارس
7- مدیریت عامل شرکت نفت مناطق مرکزی
8- مدیریت عامل شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن)
9- مدیریت عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی
10- مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت

POGC1390

عضو جدید
مردان نفتی زنگنه را بیشتر بشناسید ؛

۱۳۹۲/۵/۲۹

احتمال بازگشت 3 وزیر به نفت/ مدیران کارآمد باز می‌گردند 10:26

احتمال بازگشت 3 وزیر به نفت

احتمال بازگشت غلامحسین نوذری و سیدکاظم وزیری هامانه وزرای اسبق نفت در دولت نهم به صنعت نفت بیش از سایر گزینه‌ها محتمل است و هر چند تاکنون حکم انتصابی صادر نشده است اما از نوذری به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت ملی نفت و هامانه به عنوان معاون برنامه‌ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری وزارت نفت یاد می‌شود.
در این بین احتمال بازگشت غلامرضا آقازاده وزیر اسبق نفت هم به کابینه نفتی دولت یازدهم قوت گرفته است، به طوری‌که زنگنه پیش از حضور در نفت از حذف برخی شخصیت‌های نفتی و خانه‌نشین کردن آنها به شدت انتقاد کرده بود.

POGC1390

عضو جدید
اختصاصی پانا نیوز ؛ ۱۳۹۲/۵/۲۹

مدیر عامل جدید شرکت نفت و گاز پارس تعیین شد 18:06

انتصاب مدیرعامل جدید شرکت نفت و گاز پارس قطعی شد و تا چند روز آینده حکم انتصاب قطعی یک چهره متخصص به عنوان متولی توسعه پارس جنوبی صادر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پانا نیوز، یکی از مدیران با سابقه به ویژه در صنایع فراساحل نفت و گاز ایران تا چند روز آینده رسما به عنوان مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس منصوب خواهد شد.

از سوی دیگر پنج شنبه هفته‌جاری بیژن زنگنه وزیر نفت به همراه مسعود سلطان پور مدیرعامل سابق شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی از وضعیت طرح توسعه فازهای پارس جنوبی بازدید خواهد کرد و سپس در نشست پیمانکاران و مجریان طرح‌های توسعه این میدان مشترک گازی حضور می‌یابند.

اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال می شود.

roseperfume2007

عضو جدید
چرا به مبلغ پارسال شارژ شده؟اون مبلغی که میگفتن بخاطر ماه رمضان اضاف میشه چی شد؟چرا باوجود گذشت یکسال،پایه حقوقیمون که قرار بود 4800تومان اضاف بشه نشد؟

civil 64

عضو جدید
سلام
دوستانی که مصاحبه spgc رو دادن الان نتیجه کسانی که پذیرفته شدن برای spgc اعلام شده هر کسی بخواد میتونه تماس بگیره با نیروی انسانی نفت و گاز به این شماره 02183762124 یا 02183762121 و اسمش رو بپرسه که قبول شده یا نه

POGC1390

عضو جدید
اختصاصی پانا نیوز ؛ ۱۳۹۲/۵/۲۹

مدیر عامل جدید شرکت نفت و گاز پارس تعیین شد 18:06

انتصاب مدیرعامل جدید شرکت نفت و گاز پارس قطعی شد و تا چند روز آینده حکم انتصاب قطعی یک چهره متخصص به عنوان متولی توسعه پارس جنوبی صادر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پانا نیوز، یکی از مدیران با سابقه به ویژه در صنایع فراساحل نفت و گاز ایران تا چند روز آینده رسما به عنوان مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس منصوب خواهد شد.

از سوی دیگر پنج شنبه هفته‌جاری بیژن زنگنه وزیر نفت به همراه مسعود سلطان پور مدیرعامل سابق شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی از وضعیت طرح توسعه فازهای پارس جنوبی بازدید خواهد کرد و سپس در نشست پیمانکاران و مجریان طرح‌های توسعه این میدان مشترک گازی حضور می‌یابند.

اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال می شود.
نماینده سابق مجلس مدیرعامل POGC می‌شود 13:55
۱۳۹۲/۶/۱۷

POGC1390

عضو جدید
سلام
دوستان چند روز قبل یکی از مسئولان تهران را دیدم و مقداری از مسائل و مشکلات کمپ ها را براش گفتم.(مشکلات مربوط به شرینو بود که داشت میگفت شرینو که عالیه و مشکلی نداره فکر کنم بیشتر نسبت به مشکلات بی اطلاعند) البته اینکه اون بنده خدا چقدر کار ازش بر میومد و چقدر نمی اومد بماند اما حداقل گفت سعی خودم را خواهم کرد. ضمن اینکه گفت فعلا وضع رفاهی سکو ها خیلی داغونه و تمرکز رو اوناست اما بازم تلاش میکنیم
اما این ها را گفتم تا به این نتیجه برسم که ضروریه اون گروهی را که گفتیم تشکیل بدیم تا با تلاش ها بتونیم امکانات بیشتری بگیریم. دقیقا همون کاری که جمی ها کردند و مثلا اینکه صبح ها بهشون صبحانه بدند یا یک سری مشکلات درمانیشون را حل کردند
از دوستان خواهشمندم با پیشنهاداشون و طراحی یک سیستم مناسب برا این گروه، تاسیسش را شروع کنیم و مطمئنا با شروع کار مشکلات بیشتری ظاهر میشه که میتونیم اون را به موقع اصلاح کنیم

سلام به همه دوستان.
دوستان و همکاران POGC در صورت تمایل مطالب مربوط به خودمون رو در تاپیک مخصوص به خودمون مطرح کنید.

از همکاری شما صمیمانه سپاسگزارم.

لینک تاپیک اختصاصی شرکت نفت و گاز پارس استخدام شده های آزمون 1390

به نظر بنده اگه توی تاپیک مربوط به خودمون (یعنی همین تاپیک) بحث ها مطرح بشه، هم دسترسی سریعتر هست و دیگه نیازی نیست لابلای کامنت های متعدد در تاپیک های دیگه دنبال بحث مربوط به خودمون باشیم و کامنتهامون دیگه پراکنده نیست و هم اینکه محفلمون صمیمی تر میشه.
برای اطلاع رسانی از آدرس تاپیک هم، بعد از این همه مدت همدیگه رو میشناسیم و می تونیم به هم خبر بدیم و در تاپیک اختصاصی شرکت نفت و گاز پارس استخدام شده های آزمون 1390 (یعنی همین تاپیک) کامنت بذاریم.

البته این نظر شخصی بنده بود و هر تصمیمی گرفته بشه بهش احترام میگذارم.
قربون همتون.

POGC1390

عضو جدید
كاهش نيروها

كاهش نيروها

11:00
1392/7/29

با حكم مديرعامل شركت ملي نفت ايران،
علي اكبر شعبان پور، مديرعامل شركت نفت و گاز پارس شد

مدير عامل شركت ملي نفت ايران طي حكمي علي اكبر شعبان پور را به عنوان مديرعامل شركت نفت و گاز پارس منصوب كرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي نفت ايران، ركن الدين جوادي؛ مديرعامل شركت ملي نفت ايران در اين حكم خطاب به علي اكبر شعبان پور؛ مديرعامل جديد شركت نفت و گاز پارس، چنين آورده است: با توجه به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالي و با توجه به موافقت هيئت مديره محترم شركت ملي نفت ايران، به موجب اين حكم به عنوان عضو اصلي هيئت مديره و مديرعامل شركت نفت و گاز پارس منصوب مي شويد.
مدير عامل شركت ملي نفت ايران در ادامه اين حكم، اتخاذ تدابير لازم جهت توليد صيانتي، نگهداري بهينه از تاسيسات و افزايش ضريب بازيافت نهايي از ميدان مشترك پارس جنوبي، پيگيري و اجراي مجدانه ي تكميل فازهاي توسعه اي ميدان مشترك پارس جنوبي طبق برنامه زمانبندي تعيين شده و افزايش ظرفيت توليد از اين ميدان و ساير ميادين تحت پوشش با اولويت پروژه هاي 12،15،16،17،18 را از حيطه وظايف مديرعامل جديد شركت نفت و گاز پارس مورد تاكيد قرار داده است.
وي همچنين، بر مديريت يكپارچه و اثر بخش توسعه منابع انساني، رعايت الزامات HSE، پدافند غير عامل و مديريت بحران و هماهنگي با سازمان منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس و بكارگيري تدابير لازم براي افزايش بهره وري باهدايت و نظارت مناسب بر پروژه هاي در دست اجرا از حيطه وظايف مديرعامل جديد شركت نفت و گاز پارس تاكيد كرده است.
مدير عامل شركت ملي نفت ايران در ادامه اين حكم، اجراي طرح هاي صرفه جويي انرژي و بهره برداري بهينه از منابع انرژي با همكاري سازمان منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس، سازماندهي و ايجاد فرصت براي نيروهاي با تجربه، متخصص و متعهد با هدف بهبود مشخصات و كيفيت اجراي پروژه ها و ساماندهي فرايندهاي تامين منابع مالي و جذب سرمايه هاي مورد نياز را از ديگر موارد مورد تاكيد عنوان كرده است.​
جوادي ساماندهي و بهينه سازي نيروها در شركت نفت و گاز پارس با هدف كاهش نيروها و افزايش كيفيت و سرعت گردش امور و تصميم گيري به موقع و مناسب و بهبود فرآيندهاي جاري و تصميم گيري در جهت سالم سازي، شفاف سازي و تسريع در انجام امور و وظايف شركت را از ديگر موارد مورد تاكيد از حيطه وظايف مدير عامل شركت نفت و گاز پارس بيان كرده است.
مدير عامل شركت ملي نفت ايران در پايان اين حكم خطاب به علي اكبر شعبان پور آورده است: ضمن تاكيد بر بكارگيري نيروهاي متعهد، متخصص و كاردان، ضروري است گزارش پيشرفت طرح ها و عمليات توليد را به صورت مستمر به اينجانب ارائه فرمايند. همچنين ظرف حداكثر دو هفته گزارش از وضعيت شركت و پيشرفت كارهاي در دست انجام براي ارائه به هيئت مديره تهيه نمائيد.​
كد خبر:3/15224

POGC1390

عضو جدید
۱۰:۳۶ (چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۲)
ناگفته هایی از آنچه بر پارس جنوبی گذشت
راه اندازی فازهای ١٥ و ١٦ پارس جنوبی "دستوری" انجام شد

شانا _ گروه نفت: مدیرعامل سابق شرکت نفت و گاز پارس گفت: راه اندازی فازهای ١٥ و ١٦ دستوری و صرفا برای شکستن طلسم راه اندازی فازهای پارس جنوبی انجام شد و شرکت نفت و گاز پارس نقشی در این تصمیم نداشت.

زهیری ناگفته‌ها را در روز خداحافظی گفت ؛
راه‌اندازی فاز 15 و 16 پارس‌جنوبی دستوری بود/ پول نداریم 12:10 ۱۳۹۲/۸/۱

به گزارش پانا نیوز به نقل از وزارت نفت، محمدرضا زهیری روز گذشته (سه شنبه ٣٠ مهر) در مراسم تودیع خود ناگفته هایی از آنچه در پارس جنوبی اتفاق افتاده را تشریح کرد.
محمدرضا زهیری در این مراسم همچنین اظهار داشت: بنده در شروع کار خود در این شرکت با مشکلاتی همچون بلاتکلیفی و تورم نیروی انسانی، نمودار سازمانی سنگین، بلاتکلیفی پروژه ها و برخی قراردادها، نبود زیرساخت برای ورود نیروی انسانی جدید، رفتن نیروهای باسابقه از شرکت و رکود در منابع مالی روبرو بودم.

آخرین ویرایش:

كهربا

عضو جدید
سلام دوستان من جز ذخیره های سال 90 بودم عید امسال با من تماس گرفتن و کارهای استخدام رو انجام دادم و الان با من تماس گرفتن و دعوت به همکاری کردن گفتن احتمالا در شرکت خطوط لوله مشغول میشم حالا میخواهم بدونم وضعیت کار و دستمزدش چطوری هست اگه اطلاعاتی دارین ممنون میشم منو روشن کنید مدرک من کاردانی مکانیک هست یه سوال دیگه میتونم ادامه تحصیل بدم و ارتقا پیدا کنم یا نه ممنون

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
سلام دوستان من جز ذخیره های سال 90 بودم عید امسال با من تماس گرفتن و کارهای استخدام رو انجام دادم و الان با من تماس گرفتن و دعوت به همکاری کردن گفتن احتمالا در شرکت خطوط لوله مشغول میشم حالا میخواهم بدونم وضعیت کار و دستمزدش چطوری هست اگه اطلاعاتی دارین ممنون میشم منو روشن کنید مدرک من کاردانی مکانیک هست یه سوال دیگه میتونم ادامه تحصیل بدم و ارتقا پیدا کنم یا نه ممنون

سلام
کار توی شرکت خطوط لوله خیلی تنوع داره. بسته به رشتتون شما رو میفرستن به بخش مربوطه. اگر الاعات کامل میخواید که کار خطوط لوله چجوری هست بگید تا یه فایل کامل تو باشگاه آپلود کنم. حقوقتون فکر کنم اگر سابقه کار نداشته باشید بین 600 تا 800 تومن در ابتدا باشه. دیگه ضرایب سختی کار و ... هم بنا به سیاستهای شرکتتون روی حقوقتون اعمال میشه. بعضی از شرکتها خودشون علاقه مند هستند که کارکنانشون تحصیلات بیشتری داشته باشند و حتی خودشون هم کمک میکنن ولی بعضیها هم نه. چون نمیخوان حقوق و مزایای بیشتری به کارکنانشون بدن. ولی فکر نکنم اگر بعدا ادامه تحصیل بدین پیشرفتتون رو نادیده بگیرن یا مخالفت کنن.

كهربا

عضو جدید
سلام
کار توی شرکت خطوط لوله خیلی تنوع داره. بسته به رشتتون شما رو میفرستن به بخش مربوطه. اگر الاعات کامل میخواید که کار خطوط لوله چجوری هست بگید تا یه فایل کامل تو باشگاه آپلود کنم. حقوقتون فکر کنم اگر سابقه کار نداشته باشید بین 600 تا 800 تومن در ابتدا باشه. دیگه ضرایب سختی کار و ... هم بنا به سیاستهای شرکتتون روی حقوقتون اعمال میشه. بعضی از شرکتها خودشون علاقه مند هستند که کارکنانشون تحصیلات بیشتری داشته باشند و حتی خودشون هم کمک میکنن ولی بعضیها هم نه. چون نمیخوان حقوق و مزایای بیشتری به کارکنانشون بدن. ولی فکر نکنم اگر بعدا ادامه تحصیل بدین پیشرفتتون رو نادیده بگیرن یا مخالفت کنن.

ممنون میشم اگه اطلاعات مفیدی دارین در اختیار ما بزارین من الان تو یه شرکت خصوصی طراحی میکنم کلی منتم رو میکشن ولی حقوق خوبی نمیدن (500 تومن) حالا دو دل شدم برم یا نه مزایاش خوبه؟؟؟

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
ممنون میشم اگه اطلاعات مفیدی دارین در اختیار ما بزارین من الان تو یه شرکت خصوصی طراحی میکنم کلی منتم رو میکشن ولی حقوق خوبی نمیدن (500 تومن) حالا دو دل شدم برم یا نه مزایاش خوبه؟؟؟

باید ببینید تو اون شرکتی که قراره برید سرکار چقدر حقوق میدن. بخاطر مدرک کاردانیتون بهتون کم میدن اگه لیسانس داشتید 200تومن بیشتر میدادن. با سابقه کار هم بیشتر میدادن.
یادتون باشه که شرکتهای خصوصی تنوع کاری بیشتری دارن ولی امنیت شغلیه کمتر.
مزایای شرکتها خیلی شبیه هم هست. البته بعضی از شرکتها خیلی به کارمنداشون میرسن. مثل اویک. پتروپارس. اینهارو دیدم که میگم.

در رباطه با اطلاعاتی که میخواستین هم اگر مشخص کنید که در چه زمینه ای دقیقا میخواید:
مسیر خط لوله
حفر کانال
ریسه کردن و حمل و خم کاری لوله ها
جوشکاری
بازرسی جوش
عایقکاری
لوله گذاری و خاک ریزی
عبور از موانع
نصب شیرالات و فیتینگها
ازمایش خطوط لوله
مدارک و نقشه های اجرا شده
اتصالات نهایی و راه اندازی
مشخصات فنی عملیات ساختمانی
مرمت و تمیز کردن محوطه کار
hse
حریم خط لوله

اصلا شرکتی که قراره برین توش کار کنید روی چه خطوط لوله هایی بیشتر کار میکنه؟ پلی اتیلن یا استیل یا چیز دیگه؟

آخرین ویرایش:

كهربا

عضو جدید
باید ببینید تو اون شرکتی که قراره برید سرکار چقدر حقوق میدن. بخاطر مدرک کاردانیتون بهتون کم میدن اگه لیسانس داشتید 200تومن بیشتر میدادن. با سابقه کار هم بیشتر میدادن.
مزایای شرکتها خیلی شبیه هم هست. البته بعضی از شرکتها خیلی به کارمنداشون میرسن. مثل اویک. پتروپارس. اینهارو دیدم که میگم.

من تا یه ماهه دیگه لیسانس مکانیک سیالاتم رو میگیرم اراعه بدم حقوقش زیاد میشه یا نه اون اطلاعاتتون هم اگه میشه برام بفرستین ممنون

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
من تا یه ماهه دیگه لیسانس مکانیک سیالاتم رو میگیرم اراعه بدم حقوقش زیاد میشه یا نه اون اطلاعاتتون هم اگه میشه برام بفرستین ممنون

اره که اضافه میشه. یعنی باید اضافه کنن.
همشو میخواید؟:surprised: 600 صفحه هست. من خودمم همشو نخوندم.

كهربا

عضو جدید

در رباطه با اطلاعاتی که میخواستین هم اگر مشخص کنید که در چه زمینه ای دقیقا میخواید:
مسیر خط لوله
حفر کانال
ریسه کردن و حمل و خم کاری لوله ها
جوشکاری
بازرسی جوش
عایقکاری
لوله گذاری و خاک ریزی
عبور از موانع
نصب شیرالات و فیتینگها
ازمایش خطوط لوله
مدارک و نقشه های اجرا شده
اتصالات نهایی و راه اندازی
مشخصات فنی عملیات ساختمانی
مرمت و تمیز کردن محوطه کار
hse
حریم خط لوله

اصلا شرکتی که قراره برین توش کار کنید روی چه خطوط لوله هایی بیشتر کار میکنه؟ پلی اتیلن یا استیل یا چیز دیگه؟

معلوم نیست گفتن بیاین اموزش بعد تقسیمتون میکنن
اموزشش اصفهان مرکز اموزش فنی تخصصی نفت

POGC1390

عضو جدید
13:12 ۱۳۹۲/۸/۴

یک مسئول: پول برای پرداخت حقوق کارکنان را نداریم

انباشته شدن نیروی انسانی در شرکت نفت و گاز پارس

مشاور مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از افزایش پنج هزار و ٢٠٠ نفری در نیروی انسانی این شرکت در مدت کوتاه خبر داد و گفت: هم اکنون ساختار نیروی انسانی در این شرکت از حالت پویا و ماتریسی خارج شده است.

احمدی با اشاره به تفاوت معنایی میان درست راه رفتن و راه درست رفتن اظهار داشت: اگر ما سرعت بالایی داشته باشیم اما در مسیر اشتباه گام برداریم سبب دور شدن از هدفمان خواهیم شد؛ به عنوان مثال ما طی سال های اخیر به دلیل مدیریت ناردست در مدت زمان کوتاهی ساختار ٥٠٠ نفره چاپک، ماتریسی و پویا این شرکت به بیش از ٥ هزار نفر تبدیل شد.

وی با تاکید بر رفع موانع پیش روی حوزه منابع انسانی شرکت نفت و گاز پارس گفت: لازم است کمیته ای با اختیار تمام تشکیل شود که تا نیروی انسانی انباشته شده در این شرکت را در سایر شرکت های صنعت نفت توزیع کند.

POGC1390

عضو جدید
منظورتان تازه استخدامی ها است

منظورتان تازه استخدامی ها است

جوادی به شعبانپور: نیروها را کاهش دهید ؛

یک کاربر: آقای جوادی با تعدیل نیرو صرفه‌جویی نمی‌توان کرد ۱۳۹۲/۸/۵ 11:42

همزمان با صدور دستوراتی توسط مدیرعامل شرکت ملی نفت به شعبانپور مدیرعامل جدید شرکت نفت و گاز پارس مبنی بر کاهش نیروی اسنانی در این مجموعه نفتی، یکی از کارکنان شرکت نفت و گاز پارس توضیحاتی را در این باره به پانا نیوز ارسال کرد.

به گزارش خبرنگار پانا نیوز، رکن‌الدین جوادی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حکم انتصاب خود خطاب به علی اکبر شعبانپور یکی از ماموریت‌هایی که به مدیرعامل جدید شرکت نفت و گاز پارس واگذار کرده، تعدیل نیروی انسانی در این مجموعه نفتی است.

در بخشی از این حکم انتصاب آمده است: سامان‌دهی و بهینه‌سازی نیروها در شرکت نفت و گاز پارس با هدف کاهش نیروها و افزایش کیفیت و سرعت گردش امور و تصمیم گیری به موقع و مناسب در دستور کار قرار بگیرد.

در این بین یکی از کاربران پانا نیوز با ارسال پیامی پیشنهادهایی به جوادی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران درباره سیاست‌های جدید تعدیل نیرو در شرکت نفت و گاز پارس ارائه کرده است.

جناب آقای جوادی مدیرعامل محترم شرکت ملی نفت ایران لازم است که بدانید صرفه جویی‌ها با کاهش نیرو محقق نخواهد شد بلکه باید نیروها را سازمان‌دهی کرد. در حکمی که شما به آقای شعبانپور مدیرعامل جدید شرکت نفت و گاز پارس زده‌اید قید نموده اید که کاهش نیرو در اولویت قرار بگیرد (منظورتان تازه استخدامی ها است).

به نظر شما که یکی از مفاخر صنعت نفت کشور هستید آیا همان روشی را که مسولین فوتبال پیش گرفته‌اند را پیش نگرفته اید؟ اگر جدیدا به فازها سر نزده اید ... بدانید که این نیروهای جدید کوچکترین کارهای انجام شده در سایت ها را نظارت می‌کنند تا به بهترین کیفیت دست یابند در صورتی که تا قبل از این کمترین نظارت بر روی کارها انجام می گرفت.

البته با این متنی که در حکم جناب آقای شعبانپور آورده اید نه تنها به تمام این نیروهای جدید تکریمی نشده بلکه شما انها را سربارهای اضافی دانسته اید. پیشنهاد می‌کنم اگر می‌خواهید کاهش نیرو در مسیر کاهش هزینه‌ها را داشته باشید کاری به این نیروهای جوان که با آزمون با سطح علمی بالا وارد شده‌اند و از هر نظر در فعالیت‌های فازها فعال هستند، نداشته باشید.

بلکه به فکر این باشید که نگذارید هر کسی از هر شرکتی که می‌خواهد با حقوق بالا بازنشسته شود برای سال های آخر کاری‌اش به شرکت نفت و گاز پارس وارد شوند که برخی از این افراد در داخل فازها جز غیر فعال ترین افراد به شمار می‌روند .

در ضمن می توانید جلو ورود غیر قانونی و خارج از ضوابط افراد قراردادی را به شرکت نفت و گاز پارس را بگیرید. در ضمن خاطرنشان می کنم که افراد بالای سه سال نیز افراد باتجربه به شمار می‌روند.

امیدوارم این متن بنده را جناب مهندس جوادی مطالعه فرماید و مسیر و نظر ایشان نیز همین باشد چرا که نظری غیر این تنها از یک فرد با مدیریت .. بر می آید.

هادی..

عضو جدید
سلام خدمت همه
ببخشید سوالی از شما اعضای با تجربه این تایپیک دارم که امیدوارم لطف کنین و پاسخ بدین
من از جمله قبولیهای آزمون 91 شرکت گازم. که 192 نفر از ماها تو 27 مهر رفتند آموزش.
و برای مابقی افراد زمانی تعین نشده.
سوالی که دارم اینه که اگر زمان شما هم این گروه بندی شکل گرفته، گروههای بعدی با چه فاصله زمانی به آموزش اعزام شدند؟
و سوال بعدی اینکه بنده پروندم تو گزینش گیر کرده و طب صنعتیم بخاطر گزینش مونده. اگر کارم توی گزینش و طب عقب بیوفته چه اتفقی میوفته؟ احتمال داره بعد از چند روز به ؟آموزش اضافه بشم؟

si_ja103

عضو جدید
سلام خدمت همه
ببخشید سوالی از شما اعضای با تجربه این تایپیک دارم که امیدوارم لطف کنین و پاسخ بدین
من از جمله قبولیهای آزمون 91 شرکت گازم. که 192 نفر از ماها تو 27 مهر رفتند آموزش.
و برای مابقی افراد زمانی تعین نشده.
سوالی که دارم اینه که اگر زمان شما هم این گروه بندی شکل گرفته، گروههای بعدی با چه فاصله زمانی به آموزش اعزام شدند؟
و سوال بعدی اینکه بنده پروندم تو گزینش گیر کرده و طب صنعتیم بخاطر گزینش مونده. اگر کارم توی گزینش و طب عقب بیوفته چه اتفقی میوفته؟ احتمال داره بعد از چند روز به ؟آموزش اضافه بشم؟
مسیری که ما طی کردیم در شرکت نفت میتونه خیلی متفاوت تر باشه با شرکت گاز به خاطر نظم بیشتر این شرکت
برای ما نظم خاصی نبود مثلا یک دوره مصادف شد با ماه رمضان که کلا تعطیل کردن محل آموزش و و یا حتی دوره ها برای چند رشته متفاوت برگزار شد.
در مورد طب صنعتی و گزینش اینکه این دو باید نتیجش بیاد تا شرکت بتونه ازتون دعوت کنه و اگر یک کدومشون اوکی نشه نمیتونه شرکت ازتون دعوت به عمل بیاره. البته این خط هم نقل قول از مسئول نیروی انسانی شرکت هستش.

si_ja103

عضو جدید
طب صنعتی

طب صنعتی

سلام کسی هست که هنوز به طب صنعتی دعوت نشده باشه بعد یک سال از استخدامیش ؟میدونین چطور میشه دنبالش و گرفت؟
1. قضیه درمان آزاد موثق آیا راه افتاده دوباره؟میگن فرم ها عوض شده کسی داره برای من بفرسته لطفا؟

بالا