سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام به دوستان عزیز
من لپتاپ asus k53 دارم.مشکلی دارم در رابطه با خاموش شدن ناگهانی سیستمم.در حالی که باطری کاملا فول میباشد ، لپتاپ بدون هیچ پیغامی خاموش میشود.به نوعی فقط با برق کار میکند.
به نظرتون مشکل از باطری است یا مشکل سخت افزاری دیگری دارد؟ مرسی ممنون میشم پاسخگو باشید
سلام
k53 تقریبا ماله 2سال پیشه ، اگه باطری روش رو تا حالا عوض نکردی ، امکانش هست که عمر باطری تموم شده باشه!
شما باطری رو در بیار و لپتاپ رو به صورت مستقیم وصل کن به برق و باهاش کار کن ، ببین خاموش میشه یانه.

TITY7

عضو جدید
سلام
k53 تقریبا ماله 2سال پیشه ، اگه باطری روش رو تا حالا عوض نکردی ، امکانش هست که عمر باطری تموم شده باشه!
شما باطری رو در بیار و لپتاپ رو به صورت مستقیم وصل کن به برق و باهاش کار کن ، ببین خاموش میشه یانه.

ممنون از پاسختون.
باطری رو که عوض نکرده.ممکنه از عمر باطری باشه ولی آخه موقع خاموش شدن هیچ پیغمی نمیده.من احساس کردم از چیزی غیر از باطریش باشه.
البته بدون باطری وقتی میزنم به برق خیلی عالی بدون مشکل کار میکنه

ixabedi

کاربر فعال
من میخام یه جدول از ذستورات اتوکد را در کاغذ سایز A2 چاپ کنم روش کار کشیدن و نوشتن چطوره؟

باید در A4 جدول را بکشم بعد با A2 چاپ کنم؟

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ممنون از پاسختون.
باطری رو که عوض نکرده.ممکنه از عمر باطری باشه ولی آخه موقع خاموش شدن هیچ پیغمی نمیده.من احساس کردم از چیزی غیر از باطریش باشه.
البته بدون باطری وقتی میزنم به برق خیلی عالی بدون مشکل کار میکنه
به احتمال زیاد مشکل از همون باطری باشه
امکان داره باطری ها سولفاته شده باشن ، یا باد کرده باشن.

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دو تا راه ممکنه جواب بده
اول از طریق سورس اون صفحه ادرس یا اسم فایل موسیقی رو پیدا کنید

دوم از نرم افزارهایی که چند ثانیه از اهنگ رو ضبط رو میکنن بعد تو اینترنت دنبالش میگردن استفاده کنید

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من الان رو دوتا وبلاگ این کارو انجام دادم ، و جواب داد.
مواد لازم: مرورگر کروم + دانلود منیجر + حوصله :D
اول سورس اون وبلاگ رو باز میکنی و بعد با استفاده از findعبارت music رو سرچ میکنی.
حالا باید دنبال یه لینک بگردی ،
اگه فایل موزیکی که روی اون وبلاگ قرار گرفته باشه آخرش js نوشته شده باشه یعنی اون فایل از نوع فلشه(SWF) عین عکس زیر
http://cld.persiangig.com/download/9OA1XbPP8I/js.png/dl
بعضی وقتا هم پسون فایل mp3 میشه عین عکس زیر
http://cld.persiangig.com/download/EOSQ44sUex/mp3.png/dl
خب حالا که شما این لینک ها رو پیدا کردین ، کافیه اونا رو کپی کنین تو دانلود منیجر تا براتون دانلودش کنه.

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام

سلام. منم همین مشکل واسم پیش اومده و همین مدل رو دارم. 3ساله دارم باهاش کار میکنم یکی 2 ماه هست که اینطوری شده من حس میکنم بخاطر باطریه چون باطریمم بخاطر خرابی سوکت شارژم خراب شده ولی فرصت نکردم رو یه لپ تاپ دیگه هم تست کنم. حالا اگه از باطری نیس پس واس چیه؟؟ چون با برق عادی کار میکنه

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
عجایب!

عجایب!

دوستان یاری بفرمایید!! تقریبا استارت آپم خالیه و برنامه سنگینی که بخواد اجرا شه ولی سیستم که بالا میاد تا چند دقیقه هارد یوزیجم 100% ِ
برنامه هایی که الان هست قبلا هم بوده حتی بیشتر ولی این مشکل نداشتم. راه حل بدین لطفا:D

saye999

عضو جدید
سلام دوستان
مدتی هست موقع باز کردن نرم افزارای آفیس این پیغام برام میاد مشکل چی هست؟ممنون میشم راهنماییم کنین:cry:

Untitled.jpg

flomingo

عضو جدید
سلام دوستان - من هنگام نصب فلش پلیر با این پیغام مواجهه می شم "activex control for flash player could not be registered " بنظر شما مشکل از کجاست؟ در ضمن من یکبار با آنیستالر ویژه فلش پلیر برنامه رو آنیستال کردم ولی مشکل حل نشد.

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان - من هنگام نصب فلش پلیر با این پیغام مواجهه می شم "activex control for flash player could not be registered " بنظر شما مشکل از کجاست؟ در ضمن من یکبار با آنیستالر ویژه فلش پلیر برنامه رو آنیستال کردم ولی مشکل حل نشد.
این نسخه از فلش پلیر رو نصب کن(مخصوص فایرفاکس _ سافاری _ اپرا)
http://www.softgozar.com/WebPage/Do...fox,-Netscape,-Safari-&-Opera-Win/Mac-x86/x64
اینم برا اینترنت اکسپلور
http://www.softgozar.com/WebPage/Do...12.0.0.70-for-Internet-Explorer-&-AOL-x86/x64
راستی اگه مرورگرهات خیلی قدیمی هستن، اول مرورگرت رو آپدیت کن بعد فلش پلیر رو نصب کن.
اگه نسخه اکسپلورت 8 هست، حتما نسخه جدید رو دانلود کن.

ماريا٢

عضو جدید
سلام ويندوز سون ريختم رو لپتاپ ، همه درسته جز اكسپلورر وقتي روش كليد ميكنم هنگ ميكنه سيستم و اصلا با لا نمياد مجبورم لپتاپ رو خاموش كنم
ممنون ميشم كمكم كنيد.

vaji92264

عضو جدید
error written protection

error written protection

چجوری این ارور‌ رو از روی فلشم بردارم کمکم کنید فلشم read only شده

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام ويندوز سون ريختم رو لپتاپ ، همه درسته جز اكسپلورر وقتي روش كليد ميكنم هنگ ميكنه سيستم و اصلا با لا نمياد مجبورم لپتاپ رو خاموش كنم
ممنون ميشم كمكم كنيد.
سلام
اینترنت اکسپلورر خودتو پاک کن و از اینجا نسخه جدیدشو دانلود کن و نصبش کن(موقع نصب باید به اینترنت وصل باشی)
من نسخه 11 رو دانلود کردم، خیلی ردیفه.
http://www.softgozar.com/WebPage/Do...=65&Title=Internet-Explorer-9-/-10-/-11-Final

فاطمه_برق

عضو جدید
سلام بچه ها.
يه سوال داشتم.
من تا حالا خودم ويندوز لپ تاپم رو عوض نكردم.و هميشه بردم بيرون برام عوض كنن.
ميدونم كار سخت و پيچيده اي نيس.فقط چون ميترسم كه نكنه اطلاعات توش بپره خودم اين كار رو نكردم.چون طريقه نصب ويندوز رو كه چند جا خوندم نوشته بودم فقط يه قسمت نصب وندوز مهمه كه فايل هاي توش رو فرمت نكني...
به اين خاطر همش ميترسيدم و ميگفتم نكنه يه دفعه كاري كنم كه همه ي اطلاعات درايو هام فرمت بشه.
ميخواستم بگم كه واسه نصب ويندوز طوري كه اطلاعاتش فرمت نشه چيكار بايد بكنم؟؟
ميشه راهنماييم كنين؟؟

arjomand

عضو جدید
من دارم از یه نرم افزار شبیه سازی مولکولی (MD) به نام LAMMPS استفاده می کنم که هم می شه روی ماشین های single processor مثل desktop و laptop به صورت serial و هم روی کامپیوتر های parallel اجراش کرد. برخی دستوراتش فقط برای شرایط parallel نوشته شده اند. سوال من اینه که برای اجرای این دستورات چه طور می شه به یه ماشین parallel دسترسی داشت؟ آیا می شه چند رایانه را به روشی (مثلا شبکه کردن) به هم ارتباط داد تا به صورت parallel عمل کنن؟

n.melikaa

عضو جدید
سلام
میخواستم بدونم چطوری میشه یه کلیپ 1ساعته رو تبدیل به کلیپ های 15دقیقه ای کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ali-gold

کاربر فعال
سلام

یه نرم افزار هست که مخصوص ویندوز ایکس پی هست،وقتی تو ویندوز سون نصب میکنم بعضی اوقات ارور میده و بسته میشه و سازگار نیست،میخوام بدونم که میشه از یه طریقی همین نرم افزار رو داخل ویندوز سون نصب و کرد و سازگار بشه؟

برام مهمه با تشکر

maryam.raz

عضو جدید
سلام دوستان
یکی از دوستان من نرم افزا حسابداری هلو نصب کرده زبان خود نرم افزار فارسی هست و درست هم نمایش میده ولی نمیتونه فارسی تایپ کنه نمیدونیم مشکل از نرم افزار هست یا ویندوز؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.
يه سوال داشتم.
من تا حالا خودم ويندوز لپ تاپم رو عوض نكردم.و هميشه بردم بيرون برام عوض كنن.
ميدونم كار سخت و پيچيده اي نيس.فقط چون ميترسم كه نكنه اطلاعات توش بپره خودم اين كار رو نكردم.چون طريقه نصب ويندوز رو كه چند جا خوندم نوشته بودم فقط يه قسمت نصب وندوز مهمه كه فايل هاي توش رو فرمت نكني...
به اين خاطر همش ميترسيدم و ميگفتم نكنه يه دفعه كاري كنم كه همه ي اطلاعات درايو هام فرمت بشه.
ميخواستم بگم كه واسه نصب ويندوز طوري كه اطلاعاتش فرمت نشه چيكار بايد بكنم؟؟
ميشه راهنماييم كنين؟؟

سلام ..اطلاعات مهمی که روی درایو ویندوز داری که معمولا درایو سی هست و اطلاعات دسکتاپ رو به درایوای دیگه منتقل کن .... موقع نصب ویندوز به جایی میرسی که باید درایوی که میخوای ویندوزو نصب کنی انتخاب کنی...اینجا باید حواست باشه که همون درایوی که ویندوز قبلیت روی اون نصب بوده رو انتخاب کنی ..(از روی حجم درایو راحت میشه فهمید ...قبل از نصب ببین حجم درایوی که ویندوز فعلیت روی اون نصبه چقدره و توی مراحل نصبویندوز جدید همون درایو رو فرمت کن ) و ویندوز جدیدت رو روی اون درایو نصب کن ...

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
میخواستم بدونم چطوری میشه یه کلیپ 1ساعته رو تبدیل به کلیپ های 15دقیقه ای کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منظورت اینه که میخوای قسمتهاییش رو کات کنی دیگه؟ برای ساخت کلیپ و اینا نرم افزار corel video studio pro به نظرم نرم افزار مناسبی هست .....

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اینترنت اکسپلورر خودتو پاک کن و از اینجا نسخه جدیدشو دانلود کن و نصبش کن(موقع نصب باید به اینترنت وصل باشی)
من نسخه 11 رو دانلود کردم، خیلی ردیفه.
http://www.softgozar.com/WebPage/Do...=65&Title=Internet-Explorer-9-/-10-/-11-Final

منم دقیقا همین مشکل رو داشتم موقعی که اینترنت اکسپلورمو باز میکردم کل سیستمم هنگ میکرد و مجبور میشدم ریستارت کنم ... اینترنت اکسپلورر رو حذف کردم..اما موقع نصب نسخه جدید اررور میدا که نسخه قبلی هنوز نصبه :| حتی از رجیستری هم پاکش کردم بازم همین ارور رو میداد ..دیگه یه مدته بیخییال شدم آخرشم نفهمیدم چرا اینجوری میشد؟! :surprised:

بالا