سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

یه نرم افزار هست که مخصوص ویندوز ایکس پی هست،وقتی تو ویندوز سون نصب میکنم بعضی اوقات ارور میده و بسته میشه و سازگار نیست،میخوام بدونم که میشه از یه طریقی همین نرم افزار رو داخل ویندوز سون نصب و کرد و سازگار بشه؟

برام مهمه با تشکر

منظورتون اینه که میخواید روی یه سیستم با این نرم افزار کار کنید که ویندوزش سون هست؟ و اصلا نمیتونید نسخه این نرم افزارو برای سون پیدا کنید؟
از طریق نرم افزار vmware یا virtual box میتونید ویندوز ایکس پی رو داخل ویندوز سونتون داشته باشین و نرم افزارتون رو روی ویندوز ایکس پی نصب کنید و راحت ازین طریق باهاش کار کنید ..البته با اطلاعات ناقص بنده و محدودیتهایی که شما گفتین این بهترین راه از نظرم بود :d شاید دوستان راه بهتری سراغ داشته باشن ..

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منم دقیقا همین مشکل رو داشتم موقعی که اینترنت اکسپلورمو باز میکردم کل سیستمم هنگ میکرد و مجبور میشدم ریستارت کنم ... اینترنت اکسپلورر رو حذف کردم..اما موقع نصب نسخه جدید اررور میدا که نسخه قبلی هنوز نصبه :| حتی از رجیستری هم پاکش کردم بازم همین ارور رو میداد ..دیگه یه مدته بیخییال شدم آخرشم نفهمیدم چرا اینجوری میشد؟! :surprised:
روش پاک کردن اکسپلورر اینجوریه
http://cld.persiangig.com/download/nJRX2IUFgK/IE.png/dl
اگه با این روش پاک کردین ، نباید دیگه مشکلی باشه

ptmehdi

عضو جدید
سلام دوستان....من میخواستم یه فیلم دانلود کنم که سیستم بجای فیلم این ویروس را گرفت و این اخطار هر Untitled.jpgUntitled.jpgچند ثانیه یکبار ظاهر میشه ....لطفا یکی راهنمایی کنه...این اخطار خسته ام کرده

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان....من میخواستم یه فیلم دانلود کنم که سیستم بجای فیلم این ویروس را گرفت و این اخطار هر چند ثانیه یکبار ظاهر میشه ....لطفا یکی راهنمایی کنه...این اخطار خسته ام کرده
سلام
شما به جای اینکه روی لینک فیلم کلیک کنی روی برنامه های تبلیغاتی کلیک کردی، ظاهرا یه تولبار نصب کردی، اون تولبار رو حذف کن ، حله

انتها

عضو جدید
سلام
میشه نحوه زیرنویس گذاشتن رو فیلم رو بگین
من فیلم رو دارم زیرنویسشم دارم نرم افزارkmplayar هم دارم ولی وختی میخوام همنام کنم دوتاپوشه رو کامپیوتر هشدار میده دیگه یه بنده خدایی به من خیلی جزیی اگه اموزش بده ممنون میشم.

farhad21

عضو جدید
سلام
ابتدا باید هر دوفایل (فیلم و زیرنویس ) رو تو یه پوشه بریزین.
بعد فیلم رو rename کنین کل اسمشو کپی کرده ، سپس زیرنویس رو rename کرده و به جای اسمش paste بکنین.
-چه اخطاری میده ؟ (احتمالا فایلو باز گذاشته و اسمشو تغییر می دین)

amirhm

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیغام اینه: قبلا فایلی بااین نام موجوده پس تغییر نام نمیتونه بشه

اکستنشن رو نباید تغییر بدید فقط نام ! البته در حالت عادی اکستنشن دیده نمیشه برای فعال شدنش برید به : Tools --->Folder options بعد داخل تب View در قسمت Hidden files and folders علامت تیک رو از روی Hide extensions for known file type بردارید .بعد از دیده شدن اکستنشن که در مورد زیرنویسها معمولا Srt هستند حالا میتونید هر دو فایل رو همنام کنید.

masomeh68

عضو جدید
سلام
با اجازه مدیر تالار این تاپیک رو زدم (البته شاید تاپیک تکراری باشه:redface:)تا هر کسی هر مشکلی داشته باشه اینجا مطرح کنه .
در این تاپیک سوالات و مشکلات کامپیوتری خودتون رو مطرح کنید. من و دوستان هم تا جایی که بتوانیم به سوالات و مشکلات شما پاسخ خواهیم داد.
موفق باشین:gol:

سلام من يه وردي دارم كه تايپ فارسي و فرمول انجام دادم ولي متاسفانه نمي دونم چه مشكلي داره باز نميشه الان، هر راه حلي كه تو اينترنت ديدم امتحان كردم ولي باز نشد ممنون ميشم شما راهنماييم كنيد.

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام من يه وردي دارم كه تايپ فارسي و فرمول انجام دادم ولي متاسفانه نمي دونم چه مشكلي داره باز نميشه الان، هر راه حلي كه تو اينترنت ديدم امتحان كردم ولي باز نشد ممنون ميشم شما راهنماييم كنيد.
سلام
فایل رو بفرست یا اروری که میده رو بزار اینجا

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ممکنه ورژن قبلی که save کردید بالاتر از وردی باشه که الان دارید ... باز نمیشه یا اینکه درست نمایش داده نمیشه؟

باسلام
دوستان واقعا ازتون ممنونم از همتون ولی با پیش گرفتن گفته جناب amirhmمشکلم حل شد سپاس از همه

چه خوب که یکی اینجا تشکر کرد و راه حل مشکل رو گفت تا بقیه استفاده کنند

ali-gold

کاربر فعال
منظورتون اینه که میخواید روی یه سیستم با این نرم افزار کار کنید که ویندوزش سون هست؟ و اصلا نمیتونید نسخه این نرم افزارو برای سون پیدا کنید؟
از طریق نرم افزار vmware یا virtual box میتونید ویندوز ایکس پی رو داخل ویندوز سونتون داشته باشین و نرم افزارتون رو روی ویندوز ایکس پی نصب کنید و راحت ازین طریق باهاش کار کنید ..البته با اطلاعات ناقص بنده و محدودیتهایی که شما گفتین این بهترین راه از نظرم بود :d شاید دوستان راه بهتری سراغ داشته باشن ..

سلام
بله درسته.
این نرم افزار virtual box رو دارم دانلود میکنم.

الان میخواستم بدونم بعد این که دانلود کردم چطوری داخلش ویندوز اییکس پی نصب کنم ممنون میشم توضیح بدین.

نکته خاصی هست بهم بگین.

• Like
واکنش ها: etnn

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بله درسته.
این نرم افزار virtual box رو دارم دانلود میکنم.

الان میخواستم بدونم بعد این که دانلود کردم چطوری داخلش ویندوز اییکس پی نصب کنم ممنون میشم توضیح بدین.

نکته خاصی هست بهم بگین.

سلام
آموزشش داخل نت هست ..مثلا اینجا مرحله اول رو وضیح داده و اینجا مراحل نصب ویندوز xp که بعد از انجام مراحل اول باید انجام بدید.

nashenas_s

عضو جدید
سلام دوستان عزیز کسی کار با flap رو میدونه؟واسه نظریه زبان ها میخوام
حالت ها رو میشه کشید اما اینکه با یه سمبل به حالتی بره رو نتونستم بکشم

m.sabri

عضو جدید
سلام... میشه به من کمک کنید؟؟؟؟
من یه بازی نصب کردم که موقع اجرا این پیامو میده و اجرا نمیشه... مشکل از کجاست و چطور باید درستش کنم؟؟؟؟
ممنون
warning!
your computer does not meet the Minimum System Requirements to run this software.
As a result you may experience errors during operation.
(Your video Card does not meet the required specifications.(GPU:Shader 3.0
Abort Retry Ignore

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام... میشه به من کمک کنید؟؟؟؟
من یه بازی نصب کردم که موقع اجرا این پیامو میده و اجرا نمیشه... مشکل از کجاست و چطور باید درستش کنم؟؟؟؟
ممنون
warning!
your computer does not meet the Minimum System Requirements to run this software.
As a result you may experience errors during operation.
(Your video Card does not meet the required specifications.(GPU:Shader 3.0
Abort Retry Ignore
کارت گرافیکت برای این بازی ضعیفه
اگه تونستی جدیدترین درایور کارت گرافیکت رو نصب کن ، شاید فرجی شد!

nazanin1991

دستیار مدیر تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلاااامم بر مهندسان گرامی..

من دو تا از usb های لپتاپم چنوقته سرعتش اومده پایین یعنی وقتی فلش میزنم دیر میخونه فلشو قبلا اینطوری نبود مشکلش کجاست؟؟

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من از مرورگر موزیلا استفاده میکردم که چند روز پیش نمیدونم چرا وقتی دبل کلیک میکردم برنامه اجرا نمیشد .... open هم کردم باز هم اجرا نشد
برنامه رو پاک کردم و دوباره نصب کردم اما بازم فرقی نکرد
امروز یه برنامه ای نصب میکردم رو سیستمم ... که انتهای نصب خود سیستم یهو مرورگر موزیلا رو باز کرد برای رفتن به سایت اون نرم افزاری که نصب کرده بودم
همه چی درست بود ....
حتی صفحه جدیدم باز میکردم میومد
اما وقتی دوباره از موزیلا خارج شدم ... بازم دیگه نتونستم اجراش کنم
چیکار کنم ؟؟

ali_pishtaz

عضو جدید
سلام دوستان

من یه سوال داشتم

میخواستم بدونم چرا نوشته های بعضی پی دی اف ها دچار برهم ریختگی میشن و نمیشه خوند؟

به نظرم مشکل به نبود فونت هست.حال من از کجا فونت مورد نظر رو پیدا کنم که وارد سیستم کنم تا بتونم بخونم....

ممنون

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان

من یه سوال داشتم

میخواستم بدونم چرا نوشته های بعضی پی دی اف ها دچار برهم ریختگی میشن و نمیشه خوند؟

به نظرم مشکل به نبود فونت هست.حال من از کجا فونت مورد نظر رو پیدا کنم که وارد سیستم کنم تا بتونم بخونم....

ممنون

سلام
منم این مشکلو داشتم اما وقتی pdf رو باز میکردم یه ارور اولش میداد که توش نوشته بود چه فونتی رو نداره.برای شما این ارور نمیاد؟

midas.h

عضو جدید
سلام یه فایل ورد دارم که غیر متن عکس زیادی توشه
میخوام عکس ها رو از ورد درآورده و تو ی پوشه کپی کنم ولی نمیشه.فقط میشه تو خود ورد کپی یا کات کرد...
ممنون میشم کمکم کنین

nazanin1991

کاربر ممتاز
سلام یه فایل ورد دارم که غیر متن عکس زیادی توشه
میخوام عکس ها رو از ورد درآورده و تو ی پوشه کپی کنم ولی نمیشه.فقط میشه تو خود ورد کپی یا کات کرد...
ممنون میشم کمکم کنین

سلااام
باید عکس رو کپی کنین و توی برنامه ی paint ویندوز paste کنین و save as با فرمت jpeg بگیرین..........

midas.h

عضو جدید
سلااام
باید عکس رو کپی کنین و توی برنامه ی paint ویندوز paste کنین و save as با فرمت jpeg بگیرین..........

ممنو ولی اینکه فقط ی گوشه کوچیک از صفحه رو مگیره.موقع save نصفش عکس نصفش برگه خالیه
میشه بگین چطور فول اسکرینش کنم؟

nazanin1991

کاربر ممتاز
ممنو ولی اینکه فقط ی گوشه کوچیک از صفحه رو مگیره.موقع save نصفش عکس نصفش برگه خالیه
میشه بگین چطور فول اسکرینش کنم؟

وقتی که عکسو paste میکنین دورش در حالته انتخابه فقط کافیه روی گزینه crop کلیک کنین تا فقط خود عکس باشه...

انتها

عضو جدید
سلام .دوستان یه سوال
من می خوام چند تا کتاب اموزشی کامپیوتر بخرم شما پیشنهادی ندارین ؟؟؟؟؟؟؟
موضوعاتی که میخوام بیشتر یاد بگیرم اینان :نصب ویندوز ونمودار ایکسل وکار باورد وفتوشاپ
ممنون میشم اگه راهماییم کنین:smile:

• Like
واکنش ها: etnn
بالا