سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

rose22

عضو جدید
سلام ، لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه!
فایل با پسوند .mdf
رو با چه نرم افزاری باز کنم؟

rose22

عضو جدید
سلام من میخواستم تیتر وار نرم افزار پاور پوینت رو بهم توضیح بدید ضروری هست خواهش می کنم من کنفرانس دارم
سلام ، من پاور پوینت 2007 رو برات میگم:
نرم افزار رو که بازکردی در وسط یه صفحه سفید میبینی این یکی از اسلاید ها هست ، سمت چپ همه اسلاید هارو زیر هم مشاهده میکنی که البته الان فقط یکی هست.

برای ایجاد اسلاید جدید ازctrl+m یا کلید enter استفاده کن. از مسیر home/slides/new slide چیدمانهای مختلف اسلاید رو میبینی که بر حسب نیازت یکی رو انتخاب کن.
با کلیک داخل اسلاید وسط میتونی متن، جدول، نمودار یا تصویر اضافه کنی.برای حذف یه اسلاید سمت چپ اول اونو انتخاب میکنی و کلید delete صفحه کلیدو میزنی.
برای اینکه اسلایدت از سادگی در بیاد از مسیرdesign/themesیکی از تم ها رو انتخاب کن.
از مسیرanimatin//transition to slide نحوه نمایش اسلاید بعدی رو میتونی انتخاب کنی.
از مسیر insert/illustrations میتونی جدول ، تصویر و چیزای دیگه داخل اسلایدت قرار بدی. با گذاشتن هر کدوم از اینا یک یادو سربرگ جدید اضافه میشه که میتونی با استفاده اونا خصوصیات
آبجکت اضافه شده رو تغییر بدی.
تقریباکل پاور پوینت همینه، یه خورده باید باهاش کار کنی تا کل ابزاراش دستت بیاد ولی در کل اصلا مشکل نیست.
موفق باشی.

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من میخواستم تیتر وار نرم افزار پاور پوینت رو بهم توضیح بدید ضروری هست خواهش می کنم من کنفرانس دارم

سلام این تیتر مبحث پاور پوینت هست توضیحاتش در کتاب رایانه کار درجه 2 .

· [FONT=&quot]توانایی کار با محیط [/FONT]PowerPoint
· [FONT=&quot]توانایی ایجاد برنامه نمایشی به روش [/FONT]Autocontent Wizard
· [FONT=&quot]توانایی استفاده از روشهای نمایش [/FONT] Power Point
· [FONT=&quot]توانایی انجام عملیات بر روی اسلاید در [/FONT]Power Point
· [FONT=&quot]توانایی استفاده از ابزار ترسیمی در [/FONT] Power Point
· [FONT=&quot]توانایی درج موضوعات از برنامه های دیگر در اسلایدها[/FONT]
· [FONT=&quot]توانایی مرتب سازی اسلایدها[/FONT]
· [FONT=&quot]توانایی درج موضوعات ویژه در [/FONT]Power Point

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
فایل با پسوند .mdf

با سلام،
این جور فرمت ها مربوط به Image از سی دی هاست و اغلب با Alcohol گرفته می شه!
برای باز کردنشون می تونید علاوه بر این نرم افزار از Virtual CD، Power ISO، Virtual clone drive و این جور نرم افزارها استفاده کنید.

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام،
این جور فرمت ها مربوط به Image از سی دی هاست و اغلب با Alcohol گرفته می شه!
برای باز کردنشون می تونید علاوه بر این نرم افزار از Virtual CD، Power ISO، Virtual clone drive و این جور نرم افزارها استفاده کنید.

سلام اگر اشتباه نکنم فرمت Alcohol باید mds باشه.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام اگر اشتباه نکنم فرمت Alcohol باید mds باشه.

با سلام،
حق با شماست اما اغلب سایت ها فرمت MDF رو هم برای اون نرم افزار می دونن. البته در نتایج بعدیشون SQL رو هم آوردن.
بعدشم این دوستمون باید تست کنه ببینه کدومه!

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام،
حق با شماست اما اغلب سایت ها فرمت MDF رو هم برای اون نرم افزار می دونن. البته در نتایج بعدیشون SQL رو هم آوردن.
بعدشم این دوستمون باید تست کنه ببینه کدومه!

البته دقیق نمیدونم ولی یکی از دوستان که ایمیج برنامه ای رو به من داده بود هر دو پسوند mdf , mds رو داشت که جلوی پسوند mdf نوشته بود مربوط به sql هست.

MaSoUd-5

عضو جدید
البته دقیق نمیدونم ولی یکی از دوستان که ایمیج برنامه ای رو به من داده بود هر دو پسوند mdf , mds رو داشت که جلوی پسوند mdf نوشته بود مربوط به sql هست.

حرف شما درسته Alcohol برای ایمیج دو فایل درست میکنه یکی SQL با پسوند MDF و دیگری با پسوند MDS

M N

عضو جدید
فایل با پسوند .mdf
سلام
این نوع فایل ها بانک اطلاعاتی هستن با یکی از نرم افزار های پایگاه داه
مثل SQL باز میشه

vahidreal

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
من بلد نیستم چه جوری آنتی ویروس کسپرسکی رو به صورت آفلاین آپدیت کنم.
تو اینترنت چیز بدرد بخوری پیدا نکردم. لطفا اگه کسی بلده به من کمک کنه.
با سپاس فراوان

vahidreal

عضو جدید
سلامی دوباره
یه سوال دیگه هم داشتم.
من ویندوز 7 نسخه 64 بیتی دارم ولی قادر به نصب برنامه های مطلب و آسپن نیستم
چه کار باید بکنم تا بتونم اینها رو نصب کنم.
خواهشا کمک کنید ،در تالار مهندسی شیمی که کسی جوابمونو نداد.
با تشکر

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز
من بلد نیستم چه جوری آنتی ویروس کسپرسکی رو به صورت آفلاین آپدیت کنم.
تو اینترنت چیز بدرد بخوری پیدا نکردم. لطفا اگه کسی بلده به من کمک کنه.
با سپاس فراوان

انتی ویروس کاسپرو اگه اپدیت کنی سیستمت خیلی سخت کار میکنه؟:cool:

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلامی دوباره
یه سوال دیگه هم داشتم.
من ویندوز 7 نسخه 64 بیتی دارم ولی قادر به نصب برنامه های مطلب و آسپن نیستم
چه کار باید بکنم تا بتونم اینها رو نصب کنم.
خواهشا کمک کنید ،در تالار مهندسی شیمی که کسی جوابمونو نداد.
با تشکر

با سلام،
اغلب نرم افزارها دو نسخه ی 32 و 64 بیتی دارن و بازم اغلب نسخه های 32 بیتی رو سیستم 64 بیتی نصب نمی شه. پس باید نسخه های 64 بیتی این برنامه ها رو بگیرید.

mona 23

عضو جدید
سلام
ببخشید اگه پسورد سیستمم رو یادم رفته باشه چه جوری میشه وارد ویندوز شد؟؟منظورم پسورد بایوس نیست!:surprised:

MaSoUd-5

عضو جدید
سلام
ببخشید اگه پسورد سیستمم رو یادم رفته باشه چه جوری میشه وارد ویندوز شد؟؟منظورم پسورد بایوس نیست!:surprised:

اگه برای Administrator پسورد نگذاشته باشید یا Disable نکرده باشیدش میتونید از صفحه Wlcome دوباز Ctrl+Alt+Del رو بزنید و جلوی یوزر نیم administrator رو تایپ کنید و وارد شید

اگرم این راه نشد راه های دیگه هست برای پاک کردن پسوردها که یه نمونشو بابک گذاشته بود

کد:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/219243-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D9%BE%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-%D9%85%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-Windows-Password-Remover

vahidreal

عضو جدید
با سلام،
اغلب نرم افزارها دو نسخه ی 32 و 64 بیتی دارن و بازم اغلب نسخه های 32 بیتی رو سیستم 64 بیتی نصب نمی شه. پس باید نسخه های 64 بیتی این برنامه ها رو بگیرید.

ممنون به خاطر راهنمایی ات.
ولی مشکل قضیه اینجاست که اسپن نسخه 64بیتی نداره.
با win xp modeهم نمیدونم میشه اسپن رو اجرا کرد یا نه .چون کار با اونو بلد نیستم.

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون به خاطر راهنمایی ات.
ولی مشکل قضیه اینجاست که اسپن نسخه 64بیتی نداره.
با win xp modeهم نمیدونم میشه اسپن رو اجرا کرد یا نه .چون کار با اونو بلد نیستم.

سلام خوب می تونید ویندوز 7 32 بیتی نصب کنید.
برای گرفتنش به لینک زیر مراجعه کنید.

http://www.freedownload.ir/content/view/389/116

vahidreal

عضو جدید

MaSoUd-5

عضو جدید
ممنون یه خاطر راهنمایی.
این روش رو گذاشتم برای آخرین راه ممکن.
می خواستم ببینم میشه بدون تغییر ویندوز اون رو اجرا کنم یا نه.

میتونی یه وین جور کنی؟اگه آره Vmware نصب کن بعدش روش 32 بیتی نصب کن بعدشم همین نرم افزاری که میخوای باهاش کار کنی:smile:

M N

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز
من دنبال آموزش نرم افزار Dreamweaver هستم طوری هم خودم یاد بگیرم هم بشه برا کنفرانس ارائه اش داد.
از کمکتون ممنون میشم

s.pirhadi

عضو جدید
با سلام من win7 رو لپ تاپ دارم اما مثل اینکه ویروسی شده. تمام فایل های EXE رو که می زنم (حتی فایل ها و برنامه های اصلیwindows ) برنامه mediaplayer باز می شه. آنتی ویروس هم چیزی نمی شناسه .واسه همین از user که ایجاد کردم login می شم و با windows کار می کنم. به نظر شما می شه بدون نصب windows از CD های Recovery که اول از اون ساختم سیستم رو درست کنم. اگه راهنمایی هم بکنید که چطور recover کنم ممنون می شم.چون تا حالا این کار رو نکردم .

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام من win7 رو لپ تاپ دارم اما مثل اینکه ویروسی شده. تمام فایل های EXE رو که می زنم (حتی فایل ها و برنامه های اصلیwindows ) برنامه mediaplayer باز می شه. آنتی ویروس هم چیزی نمی شناسه .واسه همین از user که ایجاد کردم login می شم و با windows کار می کنم. به نظر شما می شه بدون نصب windows از CD های Recovery که اول از اون ساختم سیستم رو درست کنم. اگه راهنمایی هم بکنید که چطور recover کنم ممنون می شم.چون تا حالا این کار رو نکردم .

سلام ریکاور را زمانی انجام میدن که فایلی از بین رفته باشه و ... با تعاریفی که شما میگید باید ویروسی شده باشه سیستمتون. فکر نمی کنم با ریکاور کردن مشکل ویروس ها حل بشه بهتر که یه ویروس یاب دیگه نصب کنید.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
File Association Fix

File Association Fix

با سلام،
فایل ضمیمه رو دانلود کنید. بعد از خارج کردن از حالت فشرده فایل reg. رو اجرا کنید. سیستم رو ریستارت کنید و نتیجه رو بگید.
اگر نصب نشد فایل رو، روی Desktop کپی کنید. در منوی run تایپ کنید:cmd
در این محیط دستورات زیر رو به ترتیب تایپ و Enter کنید:
cd desktop
REG IMPORT Fix_exe.reg
و ریستارت کنید.
امیدوارم کارساز باشه!

پیوست ها

• Fix_exe_7.rar
    308 بایت · بازدیدها: 0

م-بهمني

عضو جدید
دوست عزيز اگر آنتي ويروس ديگري روي كامپيوتر شما هست حتما بايد از طريق كنترل پنل ريمو شود وگر نه nod32 نصب نخواهد شد ويا اينكه كامپيوتر شما ويروسي ست

pira_sa

عضو جدید
نصب ويندوز 7 به لپ تاپ

نصب ويندوز 7 به لپ تاپ

سلام
مي خواهم به لپ تاپ ويندوز سون بزنم در ضمن سيستم عامل اورجينال لپ تاپ ms dosاست و سي دي درايور ها مال ويستا است حال 2 تا سوال دارم
1. هنگام نصب ويندوز7 ميگه بايد بايوس را به روز كني
2. مي تونم درايور هاي ويستا را درويندوز 7استفاده كنم يا بايد درايور هاي ويندوز 7 را دانلود كنم
با تشكر

بالا