سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

mona 23

عضو جدید

سلام بچه ها
بچه ها توی ویندوز xp وقتی که روی shut down میزنم یه پنجره باز میشه که نوشته end nowوقتی روی end now هم میزنم بازم خاموش نمیشه؟
بچه ها باید چه کار کنم؟
باید ویندوز نصب کنم دوباره ؟یا مشکل رو میشه جوره دیگه حل کرد؟
اگه ممکنه همه راه حل های رو بهم بگید ممنون میشمhttp://www.iran-eng.../images/smilies/icon_gol.gifhttp://www.iran-eng.../images/smilies/icon_gol.gif​

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز

سلام بچه ها
بچه ها توی ویندوز xp وقتی که روی shut down میزنم یه پنجره باز میشه که نوشته end nowوقتی روی end now هم میزنم بازم خاموش نمیشه؟
بچه ها باید چه کار کنم؟
اگه ممکنه همه راه حل های رو بهم بگید ممنون میشمhttp://www.iran-eng.../images/smilies/icon_gol.gifhttp://www.iran-eng.../images/smilies/icon_gol.gif​

با سلام،
چرا چندتاچندتا پست می کنید؟!
لطف کنید اسم پردازشی که بسته نمی شه رو بنویسید. این پیغام زمانی میاد که سیستم عامل کارش تموم شده و منتظر یه برنامه اس که بسته بشه. اسم اون برنامه رو بنویسید.

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

سلام بچه ها
بچه ها باید چه کار کنم؟
ای بابا
چه مشکل بزرگی که دوتا پست با هم دادی!!!
رجیستری مکانیک داری بزن یه چک بکنه ببین درست میشه یا نه (این هم همه ی راه های ممکن!!)

akijun

عضو جدید
[FONT=&quot]دوستان کسی میدونه تو شبکه های ماهوارهای شبکه ای هست که مخصوص معرفی تکنولوژی جدید مربوط به برق و مخابرات و[/FONT]IT [FONT=&quot] رو معرفی کنه؟؟؟؟[/FONT]​
[FONT=&quot]و کلا برنامه هاش مربوط به این گرایش ها باشه.[/FONT]​
[FONT=&quot]ممنون[/FONT]​

FearDarkNess

عضو جدید
با سلام
من یک لپتاپ HP مدل 2170 دارم وقتی ویندوز اصلیشو پاک کردم Wireless ام دیگه کار نمیکنه ! درایورهاشم نصب کردم.
کسی میدونه علتش چیه؟ روش خاصی برای نصب داره؟
اینم یک عکس از Device manager که معلومه همه درایوراش نصبه.
DM.jpg
با تشکر.

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
من یک لپتاپ HP مدل 2170 دارم وقتی ویندوز اصلیشو پاک کردم Wireless ام دیگه کار نمیکنه ! درایورهاشم نصب کردم.
کسی میدونه علتش چیه؟ روش خاصی برای نصب داره؟
اینم یک عکس از Device manager که معلومه همه درایوراش نصبه.
مشاهده پیوست 35408
با تشکر.

سلام درایورهای مربوط به ویندوزی که نصب دارید رو باید دانلود کنید حتما.

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنظیمات! دقیقا نمیدونم چیجوریه.:redface:
اگه ممکنه یه راهنمایی برای تنظیمات بده.
ممنون.:gol:

خوب شما باید از قسمت network در کنترل پنل گزینه set up a new connection رو انتخاب و بعد گزینه manually connect a wirless رو انتخاب و بقیه موارد رو مثل یوزر و پسورد را وارد کنید.

rose22

عضو جدید
سلام به همگی
یه فایل زیپ شده صوتی از اینترنت دانلود کردم که پسوندش
.mdf
هست ، با چه نرم افزاری میتونم بازش کنم؟

FearDarkNess

عضو جدید
خوب شما باید از قسمت network در کنترل پنل گزینه set up a new connection رو انتخاب و بعد گزینه manually connect a wirless رو انتخاب و بقیه موارد رو مثل یوزر و پسورد را وارد کنید.

نوشته مشکلش تو acsess point و adapter setting است. اینا رو نمیدونم از کجا و چجوری تنظیم کنم.

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
نوشته مشکلش تو acsess point و adapter setting است. اینا رو نمیدونم از کجا و چجوری تنظیم کنم.

خوب برای setting شما در منوی استارت گزینه دیوایس اند پرینتر را انتخاب کنید در پنجره ای که باز میشه باید ایکون وایرلس باشه رو ایکون کلیک راست کنید و گزینه نتورک سیتینگ را انتخاب کنید و در پنجره باز شده در سمت راست گزینه change advanced sharing setting را پیدا می کنید .

آخرین ویرایش:

john-smith

عضو جدید
سوالات و مشکلات خود را در اینجا مطرح کنید!
سلام ويندوز سيستمم بالا نمياد و اين پيام رو نشون ميده
windows could not start because the following file is missing or corrupt:\windows \system 32\config\system

you can attempt to repair this file by ..............etcتا حالا چندبار ويندوزم رو دوباره از اول نصب كردم ولي درست نشد !!! چه كارش كنم ؟؟؟

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
windows could not start because the following file is missing or corrupt:\windows \system 32\config\system

you can attempt to repair this file by ..............etcتا حالا چندبار ويندوزم رو دوباره از اول نصب كردم ولي درست نشد !!! چه كارش كنم ؟؟؟

سلام ریپیر کردید یا از اول نصب کردید؟ ویروس یابی انجام دادید؟

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
باسیف مود ببین بالا میاد................:cool:

moji5

کاربر فعال كامپيوتر و اينترنت

یه راه بی دردسرش اینه که تو یه درایو دیگه ویندوز نصب کنی

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز

با سلام،
همین که نصب ویندوز تموم می شه و می خواد وارد ویندوز بشه این پیغام رو می ده یا بعد از گذشت مدتی که با سیستم کار می کنید؟

ضمناً این جا توضیح کاملی برای مشکلتون پیدا می کنید:
http://support.microsoft.com/kb/307545

آخرین ویرایش:

mahshid memar

عضو جدید
سلام به همه. من روي كامپيوترم 3dmax 8 نصب كرده بودم ولي به دلايلي مي خواستم 3dmax 2009 بريزم موقع نصبش يك پيغام خطا داد فكر كردم بايد برمو اون ورژن قبلي رو كه تو كامپيوترم داشتمو پاك كنم ولي موقع پاك كردن اون بازم همين پيغامو مي داد مي تونين كمكم كنيد؟؟ (ممنون)

پیوست ها

• untitled.JPG
    untitled.JPG
    15.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه. من روي كامپيوترم 3dmax 8 نصب كرده بودم ولي به دلايلي مي خواستم 3dmax 2009 بريزم موقع نصبش يك پيغام خطا داد فكر كردم بايد برمو اون ورژن قبلي رو كه تو كامپيوترم داشتمو پاك كنم ولي موقع پاك كردن اون بازم همين پيغامو مي داد مي تونين كمكم كنيد؟؟ (ممنون)

سلام برنامه ای در حال اجرا بوده؟
کامپیوتر رو ریستارت کن بدون اینکه برنامه ای رو اجرا کنید ورژن قبلی رو پاک کن و ورژن جدید رو نصب کن.

آخرین ویرایش:

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز

با سلام،
برای پاک کردن یه برنامه باید تمام پردازش های مربوط به اون بسته باشه. بعضی از این پراسس ها به طور خودکار با بالا اومدن ویندوز اجرا می شن.
در RUN تایپ کنید: msconfig
به تب Startup برید و تیک گزینه هایی که آدرسشون به 3dmax مربوط می شه رو بردارید. سیستم رو ریستارت کنید و برنامه رو پاک کنید.

آخرین ویرایش:

mahshid memar

عضو جدید
با سلام،
برای پاک کردن یه برنامه باید تمام پردازش های مربوط به اون بسته باشه. بعضی از این پراسس ها به طور خودکار با بالا اومدن ویندوز اجرا می شن.
در RUN تایپ کنید: msconfig
به تب Startup برید و تیک گزینه هایی که آدرسشون به 3dmax مربوط می شه رو بردارید. سیستم رو ریستارت کنید و برنامه رو پاک کنید.

سلام به اين ادرسي كه گفتين رفتم ولي نمي دونم كدوم يكي از اون اسما مربوط به 3dmaxe !

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام به اين ادرسي كه گفتين رفتم ولي نمي دونم كدوم يكي از اون اسما مربوط به 3dmaxe !

توی این صفحه موس رو روی مرز بین Command و Location قرار بدید. یه اشاره گر موس به چیزی شبیه علامت + تبدیل می شه. در این حالت دوبار کلیک کنید. حالا در زیر Command آدرس مربوط به هر برنامه رو می بینید. هر کدوم از آدرس ها که حاوی 3dmax بود تیکش رو بردازید.برای مثال:
C:\Program Files\Autodesk\3dsMax8\mentalray\satellite\raysat_3dsmax8server.exe

mahshid memar

عضو جدید
توی این صفحه موس رو روی مرز بین Command و Location قرار بدید. یه اشاره گر موس به چیزی شبیه علامت + تبدیل می شه. در این حالت دوبار کلیک کنید. حالا در زیر Command آدرس مربوط به هر برنامه رو می بینید. هر کدوم از آدرس ها که حاوی 3dmax بود تیکش رو بردازید.برای مثال:
C:\Program Files\Autodesk\3dsMax8\mentalray\satellite\raysat_3dsmax8server.exe

واقعا ممنون از راهنماييتون! درست شد!:):gol:

بالا