سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
امتحان کردم نشد همون جوابو می داد.
پیامش چیه؟؟
یا دارید داریو را اشتباهی فرمت میکنید !! (یعنی اون یکی رو باید فرمت کنید)
یا
فایل یا برنامه ای که داخل درایوه رو دارید ازش استفاده میکنید به همین علته

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیامش چیه؟؟
یا دارید داریو را اشتباهی فرمت میکنید !! (یعنی اون یکی رو باید فرمت کنید)
یا
فایل یا برنامه ای که داخل درایوه رو دارید ازش استفاده میکنید به همین علته

توی داس میگه برچسب درایو نامشخصه و در ویندوز میگه نمیتونه کامل فرمت کنه.

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
هایرن بوت هم توش پارتیشن مجیک داره ببینید با اون هم نمیتونید کاریش کنید

بله ولی من سی دی رامم مشکل داره از طریق فلش اقدام کردم ولی با فلش بوت نمیشه یعنی تغییرات رو توی بایوس انجام دادم ولی بوت نشد با فلش.

MaSoUd-5

عضو جدید
بله ولی من سی دی رامم مشکل داره از طریق فلش اقدام کردم ولی با فلش بوت نمیشه یعنی تغییرات رو توی بایوس انجام دادم ولی بوت نشد با فلش.

با یه لینوکس لایو هم میشه اما چون تاحالا امتحان نکردم نمیتونم توصیه کنم انجام بدید اما قبلش از کسی که قبلا این کارو انجام داده میتونید راهنمایی بگیرید حالا یا از طریق نرم افزارهای مدیریت پارتیشن قبل از نصبش یا اینکه اگه پارتیشن NTFS رو بهش بشناسوندی از طریق خود محیط لینوکس پاکش کنید

دیدی حواسو؟اینهمه گفتی سیدی رامت خرابه من برات راه حل نوشتم که با CDROM هستش :))

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
با یه لینوکس لایو هم میشه اما چون تاحالا امتحان نکردم نمیتونم توصیه کنم انجام بدید اما قبلش از کسی که قبلا این کارو انجام داده میتونید راهنمایی بگیرید حالا یا از طریق نرم افزارهای مدیریت پارتیشن قبل از نصبش یا اینکه اگه پارتیشن NTFS رو بهش بشناسوندی از طریق خود محیط لینوکس پاکش کنید

دیدی حواسو؟اینهمه گفتی سیدی رامت خرابه من برات راه حل نوشتم که با CDROM هستش :))

مرسی از لطفتون ولی با این حال من تا حالا با لینوکس کار نکردم بازم ممنون.

مهندس شکوفه

عضو جدید
سلام
من یه مشکل خیلی بزرگ دارم
کامپیوترم کارتای حافظه رو نمی خونه وقتی به usbمیزنم مانیتور خاموش میشه
چی کار کنم یکی راهنماییم کنه لطفا

ارشیتکت86

عضو جدید
دستم به دامنتون بچه ها لب تاب من dellهست عصر روشن کردم باتهاش کارکردم بعد شارژش تموم شد خاموش کردم وشب دیگه زدم تو شارژ چراغ چشمک زن شارژ روشن میشه اما خودش روشن نمیشه چی کار کنم؟بدبخت شدم

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
دستم به دامنتون بچه ها لب تاب من dellهست عصر روشن کردم باتهاش کارکردم بعد شارژش تموم شد خاموش کردم وشب دیگه زدم تو شارژ چراغ چشمک زن شارژ روشن میشه اما خودش روشن نمیشه چی کار کنم؟بدبخت شدم

سلام منظورتون اینه که ویندوز بالا نمیاد یا اصلا مانیتور روشن نمیشه؟
خودیشو restart می کنه یا نه؟

allameyememar

عضو جدید
سلام دوستان
من یکی دو روزه فونت های سیستمم بهم ریخته :confused: :confused:
هر جا که میرم "ی" های چسبیده رو هم جدا جدا نشون میده
شبیه همون مشکلی که تو word بوجود میاد و با replace حل میشه
ولی تو ویندوز نمیدونم چیکار کنم :mad:
تو این عکس پایینی یه نمونشو گذاشتم
راستی ویندوز 7 رو سیستمم نصبه

کسی میدونه چیکار کنم ؟؟؟؟ plz

ارشیتکت86

عضو جدید
سلام منظورتون اینه که ویندوز بالا نمیاد یا اصلا مانیتور روشن نمیشه؟
خودیشو restart می کنه یا نه؟

نه ببین اصلا کلیدonکه میزنم سبز میشه برمیدارم خاموش میشه اصلا کار به بالا اومدن نمیکشه!!مانیتور سوخته؟؟؟ حالا زدم تو شارژببینم چیکار میکنم!!!

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه ببین اصلا کلیدonکه میزنم سبز میشه برمیدارم خاموش میشه اصلا کار به بالا اومدن نمیکشه!!مانیتور سوخته؟؟؟ حالا زدم تو شارژببینم چیکار میکنم!!!

بزارید یک 10 الی 15 دقیقه از شارژ بگذره بعد روشن کنید چون وقتی شارژ تمام میشه نباید انتظار داشته باشید بلافاصله که می زنید به شارژ روشن بشه.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
مرسی از لطفتون ولی با این حال من تا حالا با لینوکس کار نکردم بازم ممنون.

با سلام،
از طریق گزینه ی Manage در کلیک راست بر روی My Computer امتحان کردید؟ به این جا برید و اگر فرمت نشد Delete کنید و دوباره بسازیدش.
اگر نشد، MSONFIG و Task MGR رو بگردید ببینید برنامه ای هست که منشأش از او ن درایو باشه.
در ضمن اگر اول ویستا ریختید و بعد 7 با این کار احتمالاً ویندوز 7 تون هم مشکل پیدا می کنه و دیه لود نمی شه!
امیدوارم موفق باشید!

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام،
از طریق گزینه ی Manage در کلیک راست بر روی My Computer امتحان کردید؟ به این جا برید و اگر فرمت نشد Delete کنید و دوباره بسازیدش.
اگر نشد، MSONFIG و Task MGR رو بگردید ببینید برنامه ای هست که منشأش از او ن درایو باشه.
در ضمن اگر اول ویستا ریختید و بعد 7 با این کار احتمالاً ویندوز 7 تون هم مشکل پیدا می کنه و دیه لود نمی شه!
امیدوارم موفق باشید!

سلام رفتم فرمت نمیشه این ویندوز روی خود لپ تاپم بود یعنی ویستاش اورجینال هست بعد سون رو روی یه درایو دیگه نصب کردم باهاش مشکلی ندارم. میشه بیشتر توضیح بدید لطفا.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
یعنی از این آدرس که گفتم و بخش Disk management نتونستید فرمت یا Delete کنید.

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی از این آدرس که گفتم و بخش Disk management نتونستید فرمت یا Delete کنید.

توی قسمت پایینی که محدوده پارتیشن رو مشخص کرده هر دو غیر فعال هستن ولی در قسمت بالایی فرمت نمیشه و دیلیت هم فقط برچسب رو دیلیت میکنه.

مهندس شکوفه

عضو جدید
سلام
آنتی ویروس آپدیت شده رو سیستم نصبه ؟

سلام آلان نه نصب نیست ولی قبلا نصب بود
ویروس نداشت
ببین مثلا گوشی خودم یا دوربینمو و mp3با رم56می خونه ولی فلشو این چیزا رو نمی خونه مانیتور خاموش میشه
ولی برق سیستم فعاله مانیتورم هیچ جوری روشن نمیشه مگر اینکه ریستارت کنم

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
توی قسمت پایینی که محدوده پارتیشن رو مشخص کرده هر دو غیر فعال هستن ولی در قسمت بالایی فرمت نمیشه و دیلیت هم فقط برچسب رو دیلیت میکنه.

می شه بگید در ادامه ی نام درایو C که ویستائه؟ داخل پرانتز چی نوشته؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام آلان نه نصب نیست ولی قبلا نصب بود
ویروس نداشت
ببین مثلا گوشی خودم یا دوربینمو و mp3با رم56می خونه ولی فلشو این چیزا رو نمی خونه مانیتور خاموش میشه
ولی برق سیستم فعاله مانیتورم هیچ جوری روشن نمیشه مگر اینکه ریستارت کنم

با سلام،
می شه لطفاً این نرم افزار رو دانلود و نصب کنید. از اجرا شدن برنامه های فلش جلوگیری می کنه. بعد از نصب فلشتون رو بزنید بهمبگید چی شد.
http://rapidshare.com/files/413218754/USB.Disk.Security.5.4.0.6_2b.rar
pass: www.2baksa.net

بالا