سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

MaSoUd-5

عضو جدید
راستی یه چیز در مورد هک اونروز یادم رفت بگم
وقتی ویرس یاب هشدار داد که یه نفر میخواد داس و رجیستری رو دستکاری کنه من زود بیرون اومدم وقتی نیم ساعت بعد کامپیوتر رو ریستارت کردم ویندوز که بالا اومد پیغام داد که یه نفر به کامپیوترت سوءقصد کرده و میخواسته مرورگر وبت رو عوض کنه و از من خواست که مرورگرو دوباره انتخاب کنم.
قضیه این چیه؟
شرمنده اینهمه سوال میکنم.:crying2:

خب اینو زودگر میکفتی!!!

داداشه من کسی هکت نکرده زمانی که بخواد صفحه ی پیشفرض یا همون که زمانی مرورگرت رو باز میکنی میادش عوض شه ازت میپرسه;)

یا بعضی موقع ها همین اتفاق برای نرم افزارهای مختلف میفته وقتی شما دو تا مرورگر همزمان نصب کنی جفتشون برای این میجنگند که مرورگر پیش فرض باشند!!!فقط توی مرورگر ها نیست ممکنه توی نرم افزارهای دیگه هم صادق باشه

البته احتمال اینم هست که من اشتباه کنم ها!!!اما بازم سر این حرفم هستم که تو به ALARMها توجه نمیکنی و فکر میکنی هر ALARMی داد کسی رو سیستمته!!!

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب اینو زودگر میکفتی!!!

داداشه من کسی هکت نکرده زمانی که بخواد صفحه ی پیشفرض یا همون که زمانی مرورگرت رو باز میکنی میادش عوض شه ازت میپرسه;)

یا بعضی موقع ها همین اتفاق برای نرم افزارهای مختلف میفته وقتی شما دو تا مرورگر همزمان نصب کنی جفتشون برای این میجنگند که مرورگر پیش فرض باشند!!!فقط توی مرورگر ها نیست ممکنه توی نرم افزارهای دیگه هم صادق باشه

البته احتمال اینم هست که من اشتباه کنم ها!!!اما بازم سر این حرفم هستم که تو به ALARMها توجه نمیکنی و فکر میکنی هر ALARMی داد کسی رو سیستمته!!!
نه این پیغام از اونها نبوده با دیکشنری بابیلون نشستم دونه دونه ترجمه کردم نوشته بود یه نفر که به کامپیوترت سوءقصد کرده بوده میخواسته مرورگرت رو عوض کنه وگرنه اونی که شما میگی بعد از نصب ویندوز وقتی برای اولین بار مرورگری رو باز میکنم میاد و منم انتخاب میکنم.

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
نه این پیغام از اونها نبوده با دیکشنری بابیلون نشستم دونه دونه ترجمه کردم نوشته بود یه نفر که به کامپیوترت سوءقصد کرده بوده میخواسته مرورگرت رو عوض کنه وگرنه اونی که شما میگی بعد از نصب ویندوز وقتی برای اولین بار مرورگری رو باز میکنم میاد و منم انتخاب میکنم.
از این حرفا ویندوز میزنه

زیاد نگران نباش

به دلتم نگیر

هیچ مشکلی نیست

همه چی هم آرومه!

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان سلام

من این سوالم رو در بخش اینترنت و وبگردی هم پرسیدم اما کسی بهم جواب نداد گفتم بیام اینجا بپرسم شاید جواب بگیرم .

جدیدا وقتی میخوام از طریق فایر فاکس yahoomail رو باز کنم ارور میده که : این صفحه قابل اعتماد نیست....وقتی هم که اجازه میدم وارد بشه توی میلم به جای عکس پروفایلم یه علامت تعجب زرد رنگ دیده میشه !! به نظرتون علت چیه؟

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
فکر کنم بخش امنیت مرورگر شما اجازه دسترسی نمی ده .
منظور اینکه تنظیمات مرورگر به صورتی است که بعد از بررسی سایت ها در صورتی که سطح امنیت سایت به اندازه تنظیم شده اون نباشه یک پیغام میده تا در صورتی که اطمینان کامل دارید از این سایت استفاده کنید .
با تشکر - سیستم 32

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام
فکر کنم بخش امنیت مرورگر شما اجازه دسترسی نمی ده .
منظور اینکه تنظیمات مرورگر به صورتی است که بعد از بررسی سایت ها در صورتی که سطح امنیت سایت به اندازه تنظیم شده اون نباشه یک پیغام میده تا در صورتی که اطمینان کامل دارید از این سایت استفاده کنید .
با تشکر - سیستم 32

مگر این که سطح امنیت یاهو اومده باشه پایین وگرنه قبلا بدون هیچ مشکلیyahoomail رو باز می کرد.... منم جدیدا تنظیمات مرورگر رو عوض نکردم......

خب اون علامت تعجب زرد رنگ به جای عکس پروفایلم چی؟چرا برای یکی از contact هام این علامت سبز رنگه ؟

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگر این که سطح امنیت یاهو اومده باشه پایین وگرنه قبلا بدون هیچ مشکلیyahoomail رو باز می کرد.... منم جدیدا تنظیمات مرورگر رو عوض نکردم......

خب اون علامت تعجب زرد رنگ به جای عکس پروفایلم چی؟چرا برای یکی از contact هام این علامت سبز رنگه ؟

دوست گرامی از کی اینجوری شده و مگر شما قبلا به پروفایلتون عکس داده بودید؟

Sarp

مدیر بازنشسته
میشه یه اسکرین شات از خطا بگیری بذاری اینجا ؟

همراه با آدرس بار

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز

با سلام
شاید جناب آقای ویروس تنظیمات مرورگر شما رو دستکاری کرده و به شما هم خبر نداده .
یک بار کلیه تنظیمات رو خودتون چک کنید .
و دیگر اینکه یکبار نرم افزار مرورگر خودتون رو حذف و بعد از پاک کردن دستی فایلهای تنظیمات از Document and setting دوباره مرورگر رو نصب کنید .
با تشکر - سسیتم 32

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
میشه یه اسکرین شات از خطا بگیری بذاری اینجا ؟

همراه با آدرس بار

چون اون موقع که این error رو داد به میلم نیاز داشتم پس ignore کردمش :(

اما کل حرفش این بود که این اتصال قابل اعتماد نیست چون سعی داره با هویت جعلی خودشو بشناسونه .....البته یکی دوبار دیگه هم برای سایتای دیگه این طوری شده بود که من اصلا واردشون نشدم در کل فایر فاکس از این گیرا زیاد میده

Sarp

مدیر بازنشسته
چون اون موقع که این error رو داد به میلم نیاز داشتم پس ignore کردمش :(

اما کل حرفش این بود که این اتصال قابل اعتماد نیست چون سعی داره با هویت جعلی خودشو بشناسونه .....البته یکی دوبار دیگه هم برای سایتای دیگه این طوری شده بود که من اصلا واردشون نشدم در کل فایر فاکس از این گیرا زیاد میده
آهان
فایرفاکس پس خودش گیر میده
فکر کردم آنتی گیر میده !!

مگه آنتی آپیت شده نداری؟

ممکنه یه ویروسی چیزی ، dns ها رو دسکاری کرده باشه ! (البته من همیشه اون دور دورا رو میبینم که ممکنه از هر 100 بار یه بار اتفاق بیفته :D)

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام
شاید جناب آقای ویروس تنظیمات مرورگر شما رو دستکاری کرده و به شما هم خبر نداده .
یک بار کلیه تنظیمات رو خودتون چک کنید .
و دیگر اینکه یکبار نرم افزار مرورگر خودتون رو حذف و بعد از پاک کردن دستی فایلهای تنظیمات از Document and setting دوباره مرورگر رو نصب کنید .
با تشکر - سسیتم 32

سلام

اتفاقا این کارو کردم ..تنظیماتم سرجاش بود .حالا راه حذف و نصب رو هم امتحان میکنم ببینم چی میشه.....ممنون

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آهان
فایرفاکس پس خودش گیر میده
فکر کردم آنتی گیر میده !!

مگه آنتی آپیت شده نداری؟

ممکنه یه ویروسی چیزی ، dns ها رو دسکاری کرده باشه ! (البته من همیشه اون دور دورا رو میبینم که ممکنه از هر 100 بار یه بار اتفاق بیفته :D)

چرا آنتی آپدیت شده هم دارم :(

آره فکر کنم همون ویروسه چون امروزم سرعتش اومده پایین (اتفاقا منم از اون آدمایی ام که همواره دچار موارد نادر میشم :D)

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز

آره فکر کنم همون ویروسه چون امروزم سرعتش اومده پایین (اتفاقا منم از اون آدمایی ام که همواره دچار موارد نادر میشم :D)

اون علامت تعجب که کار خود یاهو هستش و هیچ مشکلی نیست و این به جای عکس پروفایلتون نشون داده میشه تا وقتی یک عکس واسه پروفایلتون آپلود کنید.
و اون پیغام هم باز مشکلی نیست و از خود مرورگرتون هستش و شما باید روی ادامه کلیک کنید و این پیام برای بعضی از مرورگرها و بعضی از میل ها داده میشه که البته منم دلیلشو نمیدونم که اگه کسی بگه ممنون میشم.

Sarp

مدیر بازنشسته

من فکر کردم ممکنه فایل hosts سیستمت دسکاری شده باشه ! :D
البته فقط فکر کردم
نگفتم که مال تو اینجوری شده !!

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اون علامت تعجب که کار خود یاهو هستش و هیچ مشکلی نیست و این به جای عکس پروفایلتون نشون داده میشه تا وقتی یک عکس واسه پروفایلتون آپلود کنید.
و اون پیغام هم باز مشکلی نیست و از خود مرورگرتون هستش و شما باید روی ادامه کلیک کنید و این پیام برای بعضی از مرورگرها و بعضی از میل ها داده میشه که البته منم دلیلشو نمیدونم که اگه کسی بگه ممنون میشم.

همه ی حرف منم همینه دیگه :چرا این علامت تعجب فقط واسه من میاد آخه؟ بعدشم چرا این پیغام تا قبل از این ظاهر نمیشد؟؟؟:confused::confused:

من فکر کردم ممکنه فایل hosts سیستمت دسکاری شده باشه ! :D
البته فقط فکر کردم
نگفتم که مال تو اینجوری شده !!

حالا چرا می خندی؟:surprised:
مگه من گفتم تو گفتی مال من اینجوری شده؟؟!!!!!:surprised:

یعنی دیگه فکر نمی کنی که این طور شده باشه؟؟:surprised:

کلا چه طوری میتونم بفهمم که یه نفر به میلم دسترسی غیر مجاز داره یا نه؟

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه ی حرف منم همینه دیگه :چرا این علامت تعجب فقط واسه من میاد آخه؟ بعدشم چرا این پیغام تا قبل از این ظاهر نمیشد؟؟؟:confused::confused:

حالا چرا می خندی؟:surprised:
مگه من گفتم تو گفتی مال من اینجوری شده؟؟!!!!!:surprised:

یعنی دیگه فکر نمی کنی که این طور شده باشه؟؟:surprised:

کلا چه طوری میتونم بفهمم که یه نفر به میلم دسترسی غیر مجاز داره یا نه؟

نترسید میل همه میاد
میل منم میاد

allameyememar

عضو جدید
کمک Plz

کمک Plz

سلام دوستان
من یکی دو روزه فونت های سیستمم بهم ریخته :confused: :confused:
هر جا که میرم "ی" های چسبیده رو هم جدا جدا نشون میده
شبیه همون مشکلی که تو word بوجود میاد و با replace حل میشه
ولی تو ویندوز نمیدونم چیکار کنم :mad:
تو این عکس پایینی یه نمونشو گذاشتم
راستی ویندوز 7 رو سیستمم نصبه

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من یکی دو روزه فونت های سیستمم بهم ریخته :confused: :confused:
هر جا که میرم "ی" های چسبیده رو هم جدا جدا نشون میده
شبیه همون مشکلی که تو word بوجود میاد و با replace حل میشه
ولی تو ویندوز نمیدونم چیکار کنم :mad:
تو این عکس پایینی یه نمونشو گذاشتم
راستی ویندوز 7 رو سیستمم نصبه

با سلام،
مطمئنید زبان فارسی رو به سیستمتون اضافه کردید؟

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من می خوام درایو مربوط به ویندوز لپ تاپم رو فرمت کنم یعنی کلا ویندوز رو پاک کنم ولی نمیشه بگید باید چکارش کنم ممنون.

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب وقتی داری ازش استفاده میکنی که نمیتونی دلیتش کنی باید اول با یه CD بوت کنی بعد دلیتش کنی

خوب می دونم بابا اینقد دیگه آی کیو نیستم من توی ویندوز 7 کار می کنم اون که می خوام فرمت کنم ویستا هست.

بالا