سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
سلاممممممممممممممم
یاهو این ایمیلو بهم دیروز بهم داده کمکم کنییییییییییییییییید لطفا

Your E-mail account is currently not updated on our servers, Yahoo recommend you verify your account. If not verified within 48hrs, we shall shut-down your account. Please open the attachment for your account-verifcation. Thanks. Best regards
اگر اطمینان دارید که از طرف یاهو اومده روی لینک ارسالی کلیک کنید و مراحل رو ادامه بدید ولی یادتون باشه لینک مال سایت دیگه ای نباشه...هیچ ضمیمه ای نباید دانلود بشه یا اجرا بشه...فقط در سایت یاهو مراحل رو ادامه بدید وگرنه این پیام مشکوک به ویروس یا بد افزاره.

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر اطمینان دارید که از طرف یاهو اومده روی لینک ارسالی کلیک کنید و مراحل رو ادامه بدید ولی یادتون باشه لینک مال سایت دیگه ای نباشه...هیچ ضمیمه ای نباید دانلود بشه یا اجرا بشه...فقط در سایت یاهو مراحل رو ادامه بدید وگرنه این پیام مشکوک به ویروس یا بد افزاره.

از کجا مطمءن شم از طرف یاهو اومده؟؟
لینک ارسالی نداره
یه ضمیمه داره اونو باز کردم یه صفحه باز شد که نوشته بود شما از حساب خود خارج شده ایدباید دوباره ساین این کنید اوکی کردم ساین این رو زدم یوزر و پس رو وارد کردم هیچ اتفاقی نیوفتاد
ایمیل ماله شرکتیه که توش کار می کنم

SHRP

کاربر ممتاز
از کجا مطمءن شم از طرف یاهو اومده؟؟
لینک ارسالی نداره
یه ضمیمه داره اونو باز کردم یه صفحه باز شد که نوشته بود شما از حساب خود خارج شده ایدباید دوباره ساین این کنید اوکی کردم ساین این رو زدم یوزر و پس رو وارد کردم هیچ اتفاقی نیوفتاد
ایمیل ماله شرکتیه که توش کار می کنم
احتمال بسیار زیاد شما با استفاده از فیشینگ هک شدید اون صفحه که توش رمز زدید مثل سایت یاهو بوده نه خودش...
همین حالا که این پیام رو می خونید برید توی یاهو و رمز خودتون رو عوض کنید
یاهو هیچ وقت ضمیمه نمی فرسته
سیستم خودتون هم کامل با یه ویروسیاب اسکن کنید.
ممکنه علاوه بر از دست دادن ایمیلتون که ممکنه زیاد مهم نباشه خودتون هم در معرض بد افزار قرار دادید.

ab 84

عضو جدید
1. آیا درایورهای کارت شبکه درست نصب شده و سیستم به اینترنت وصل شده؟
آیا ویروسیاب شما درست نصب و پیکربندی شده و سریال اون وارد شده یا نسخه غیر مجازه؟
2. منظور از اضافه کردن یا ساختن درایو اضافی چیه؟ شما نگفتید حجم هارد کلا چقدره؟
معمولا برای هر فرایندی حتی دیفرگ کردن حداقل 20 درصد فضای خالی نیازه پس ممکنه مشکل این باشه.

ویندوز و آنتی ویروسش بیرون نصب شده. نمیدونم درست نصب کردن یا نه. من هرچی یوزر و پسورد میدم آپدیت نمیشه.
حجم کلی هارد 500 گیگه. از طریق پارتیشن بندی دو تا درایو درست کردم هر کدوم 100 گیگ .حالا پر شدن.
نه میشه از روش گذشته درایو بسازم و نه میشه از طریق extend افزایش حجم بدم (این گزینه غیر فعاله)

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
احتمال بسیار زیاد شما با استفاده از فیشینگ هک شدید اون صفحه که توش رمز زدید مثل سایت یاهو بوده نه خودش...
همین حالا که این پیام رو می خونید برید توی یاهو و رمز خودتون رو عوض کنید
یاهو هیچ وقت ضمیمه نمی فرسته
سیستم خودتون هم کامل با یه ویروسیاب اسکن کنید.
ممکنه علاوه بر از دست دادن ایمیلتون که ممکنه زیاد مهم نباشه خودتون هم در معرض بد افزار قرار دادید.

آنتی ویروسم فغاله
چه جوری پسوردمو عوض کنم؟

mohammad512

عضو جدید
کاربر ممتاز
آنتی ویروسم فغاله
چه جوری پسوردمو عوض کنم؟

سلام دوست عزیز
ابتدا ايميل خود را باز كنيد.( با پسورد فعلی)
1- بعد از باز كردن ايميل روي كلمة Optione (گوشه سمت راست) كليك كنيد..
2- بعد روي عبارت Mail Optione كليك كنيد.
3- بعد روي كلمة (سمت چپ) Accounts كليك كنيد.
4- بعد روي عبارتadd or edit an account كليك كنيد
5- بعد روي عبارت Account information (سمت چپ) كليك كنيد.
6- پسورد فعلی خود را وارد نماييد .
بعد که وارد شدید بر روی Change your password که زیر Sign-In and Security
است کلیک میکنید.
در اینجا در قسمت اول پسورد فعلی و در دو جای دیگر پسورد جدید را وارد و بعد هم save را کلیک می کنید. بعد continue و بعد هم sine out میشوید

در ضمن پسورد ترکیبی از حروف بزرگ و کوچک انگلیسی و اعداد باشه بهتره

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
ابتدا ايميل خود را باز كنيد.( با پسورد فعلی)
1- بعد از باز كردن ايميل روي كلمة Optione (گوشه سمت راست) كليك كنيد..
2- بعد روي عبارت Mail Optione كليك كنيد.
3- بعد روي كلمة (سمت چپ) Accounts كليك كنيد.
4- بعد روي عبارتadd or edit an account كليك كنيد
5- بعد روي عبارت Account information (سمت چپ) كليك كنيد.
6- پسورد فعلی خود را وارد نماييد .
بعد که وارد شدید بر روی Change your password که زیر Sign-In and Security
است کلیک میکنید.
در اینجا در قسمت اول پسورد فعلی و در دو جای دیگر پسورد جدید را وارد و بعد هم save را کلیک می کنید. بعد continue و بعد هم sine out میشوید

در ضمن پسورد ترکیبی از حروف بزرگ و کوچک انگلیسی و اعداد باشه بهتره

نمیشههههه
اونجایی که میگه پسورد فعلیتو وارد کن ارور میده که پسوردت غلطه

SHRP

کاربر ممتاز
دوستمون محمد جان دقیقا اشاره کردن
یه روش دیگه هم می تونه این باشه

• Go to "Sign-In and Security", click "Change your password".
  • Type your current password, then your new password and confirm
  • Finally, click Save.

amirhm

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان به تازگی اینترنت دانلود منیجر من دچار مشکل شده و نمیتونم چیزی دانلود کنم به نظرتون چیکار باید بکنم؟مشکل اینجاست نمیتونم دوباره دانلود منیجر رو دانلود کنم

http://s6.picofile.com/file/8215810468/1234567890.jpg

چون این برنامه کرک شدس نباید آپدیت کنید ..مشکلی نیست اونو آن اینستال کنید و نسخه کرک شده رو از سایتی مثل P30download.com دوباره دانلود کنید.

ab 84

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
دو تا سوال داشتم با اجازه میپرسم:
1) تازه ویندوز عوض کردم، آنتی ویروس Node32 نمیدونم چرا آپدیت نمیشه؟
2) برای لپ تاپم دو تا درایو ساخته بودم به حجم 100 گیگ، حالا دوتاشون تقریبا پر هستن، میخوام یه درایو دیگه درست کنم نمیشه از طرفی هم میخوام حجم اون دو تا درایو رو افزایش بدم بازم نمیشه؟

ممنون میشم به من در رفع این مشکلات کمک کنید.

ویندوز و آنتی ویروسش بیرون نصب شده. نمیدونم درست نصب کردن یا نه. من هرچی یوزر و پسورد میدم آپدیت نمیشه.
حجم کلی هارد 500 گیگه. از طریق پارتیشن بندی دو تا درایو درست کردم هر کدوم 100 گیگ .حالا پر شدن.
نه میشه از روش گذشته درایو بسازم و نه میشه از طریق extend افزایش حجم بدم (این گزینه غیر فعاله)

دوستان کسی نمیتونه به من کمک کنه؟

SHRP

کاربر ممتاز
دوستان کسی نمیتونه به من کمک کنه؟
لطفا عکس از محیط پارتیشن بندی بفرستید ببینم مشکلش چیه.
شاید بهتره از برنامه های دیگه ای استفاده کنید اگر ویندوز خودش نمی تونه
مثل برنامه Partition magic ,...

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. چطور میشه که لپتاپ خودبخود خاموش میشه و دیگه روشن نمیشه؟. یکی از دوستانم این مشکل براش پیش اومده و درحال انجام یک کار مهم بوده....حالا میترسه (فردا میبره تعمیر) دیگه روشن نشه یااینکه اگه روشن شد اطلاعاتش بپره....

ab 84

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
دو تا سوال داشتم با اجازه میپرسم:
1) تازه ویندوز عوض کردم، آنتی ویروس Node32 نمیدونم چرا آپدیت نمیشه؟
2) برای لپ تاپم دو تا درایو ساخته بودم به حجم 100 گیگ، حالا دوتاشون تقریبا پر هستن، میخوام یه درایو دیگه درست کنم نمیشه از طرفی هم میخوام حجم اون دو تا درایو رو افزایش بدم بازم نمیشه؟

ممنون میشم به من در رفع این مشکلات کمک کنید.

لطفا عکس از محیط پارتیشن بندی بفرستید ببینم مشکلش چیه.
شاید بهتره از برنامه های دیگه ای استفاده کنید اگر ویندوز خودش نمی تونه
مثل برنامه Partition magic ,...

متشکرم
http://www.uplooder.net/img/image/20/a543894f4441abed585d95768dd91e97/10-09-2015_04-02-01_ب-ظ.png

SHRP

کاربر ممتاز
سیستم شما مشکلی نداره
شما دو تا هارد 100 گیگ دارید و یک 250 گیگابایت درایو سی و 17 گیگابایت هم ریکاوری است
پس هارد شما که 500 گیگابایت داره بیشتر از اون هم فضایی نداره
در واقع نحوه سوال پرسیدن شما اشتباه بود شما دوتا پارتیشن نداری بلکه سه تا دارید...

ab 84

عضو جدید
سیستم شما مشکلی نداره
شما دو تا هارد 100 گیگ دارید و یک 250 گیگابایت درایو سی و 17 گیگابایت هم ریکاوری است
پس هارد شما که 500 گیگابایت داره بیشتر از اون هم فضایی نداره
در واقع نحوه سوال پرسیدن شما اشتباه بود شما دوتا پارتیشن نداری بلکه سه تا دارید...

خوب من میخوام حجم درایو سی رو کم کنم و به دو درایو دیگه اضافه کنم.اما نمیشه؟

SHRP

کاربر ممتاز
خوب من میخوام حجم درایو سی رو کم کنم و به دو درایو دیگه اضافه کنم.اما نمیشه؟
با توجه به اینکه هم نوع پارتیشن ها اولیه و توسعه یافته هستند کار کمی مشکله
ولی با برنامه هایی مثل Easus partition می شه اینکارو کرد ولی یادتون باشه ریسک از دست دادن اطلاعات رو دارید پس قبل از انجام هر کاری اول از تمام داده های خودتون روی یک رسانه دیگه مثل هارد اکسترنال و... نسخه پشتیبان بگیرید
اگر حوصله دارید از همون اول پارتیشن بندی کنید و ویندوز نصب کنید ..البته باید قبلش تمام داده هاتون رو پشتیبان بگیرید چون تمام داده ها نابود می شن.

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام
دوستان کسی ویندوز10 نصب کرده؟ چطوره؟ من دانلودش کردم ولی شک دارم هنوز نصب کنم یا نه!

SHRP

کاربر ممتاز
سلام
دوستان کسی ویندوز10 نصب کرده؟ چطوره؟ من دانلودش کردم ولی شک دارم هنوز نصب کنم یا نه!
شک نکن مهندس
عالیه
همون 8.1 است ولی با تقویم کاملا شمسی در همه قسمتها... و خیلی قسمتهای قابل سفارشی کردن مثل منوی استارت
فقط باید دانلود آپدیتش رو از کار بندازی چون زیاد عادت داره مصرف کنه نت رو

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
شک نکن مهندس
عالیه
همون 8.1 است ولی با تقویم کاملا شمسی در همه قسمتها... و خیلی قسمتهای قابل سفارشی کردن مثل منوی استارت
با این تعریفات شما مشتاق شدم نصبش کنم هم روی لپ تاپم و هم روی موبایلم
فقط سوال آخر، بنظر شا ویندوز 8.1 رو آپگرید کنم به 10 یا خودم بصورت دستی 8.1 رو پاک کنم و 10 بریزم؟

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
شک نکن مهندس
عالیه

من یه چیزی خودبخود افتاده رو نوار ابزار لپتاپم که میگه Get Windows 10 ...حالا یعنی بااین ویندوزی که خودم درحال حاضر دارم، چجوری ویندوز جدیدو نصب کنم؟. (البته کلی نرم افزار نصب شده دارم که فعلا نمیتونم دست بزنم!)

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
من یه چیزی خودبخود افتاده رو نوار ابزار لپتاپم که میگه Get Windows 10 ...حالا یعنی بااین ویندوزی که خودم درحال حاضر دارم، چجوری ویندوز جدیدو نصب کنم؟. (البته کلی نرم افزار نصب شده دارم که فعلا نمیتونم دست بزنم!)
ویندوز جدید بعد از دانلود آپگرید میشه و هیچکدوم نرم افزارها و اطلاعاتشون پاک نمیشه

SHRP

کاربر ممتاز
با این تعریفات شما مشتاق شدم نصبش کنم هم روی لپ تاپم و هم روی موبایلم
فقط سوال آخر، بنظر شا ویندوز 8.1 رو آپگرید کنم به 10 یا خودم بصورت دستی 8.1 رو پاک کنم و 10 بریزم؟
همیشه نصب تمیز از بروز رسانی بهتره...

SHRP

کاربر ممتاز
فقط باید حجم حدود 4 گیگابایت دی وی دی ویندوز رو دانلود کنید و ترافیک بسوزونید. در صورتی که می تونید سی دی 10 رو از بازار تهیه کنید یا از دوستان بگیرید.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شک نکن مهندس
عالیه

به نکته خوبی اشاره کردید این اپدیت واقعا کلافه م کرده بود... نمیدونستم چطور باید از کار بندازمش همین اپدیت های مکرر اتوماتیک هم باعث شد که ویندوزم بپره ( بعد از اپدیت دیگه بالا نیومد)

چون من به شخصه خیلی از پارامتر ها رو در استفاده از کامپیوتر رعایت میکنم اما این مورد برام تازگی داشت چون با ویندوز 8.1 کار نکرده بودم

ی سوال دیگه این اپدیت اتوماتیک فقط در ویندوز8.1 موجوده یا در ویندوز 8 هم هست؟

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. من یه نمودار توی اکسل (از روی یه سری داده) ایجاد کردم، حالا میخوام واحد محور عمودی اون نمودار رو کنار همون محور Y ، به صورت عمودی توضیحش رو تایپ کنم و بنویسم. ولی نمیتونم توی محیط اون نمودار عمودی تایپ کنم. راهی هست؟. مثلاً توی ورد میشه توی جداول عمودی تایپ کرد ولی اکسل رو نمیدونم چجوریه. ممنون.

david777

عضو جدید
سلام خسته نباشید.
فلشمو لب تاپ می شناسه ولی بازش نمیکنه فرمتم نمیشه مشکلش چیه؟

amirhm

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
در مورد Win 10 یه مشکلی که همون اول بهش برخوردم اینه که نمیتونم مثل Win 7 ویندوز آپدیت رو سفارشی کنم ...بصورت دیفالت تمام آپدیت ها رو دانلود میکنه و برای ما که مشکل حجم ترافیک داریم معضل بزرگیه ! تنها چیزی که پیدا کردم اینه که تنظیمات WiFi رو روی Metered Connection بذارم . از دوستان کسی راه حل بهتری داره ؟

بالا