سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. چرا جدیداً لپتاپ من اینطوری شده که وقتی باتریش تموم میشه و یهو خاموش میشه، روشنش که میکنم، دیگه صفحاتی که باز بودن، بسته میشن؟. قبلا اینطوری نبود!. هرچی رو صفحه مونده بود همونطوری میاورد... .الان فقط صفحات وب رو از اول میاره....ولی ورد و اینجور چیزا که قبلش باز بودن، میبندتشون.

• Like
واکنش ها: mnsa

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
سلام. چرا جدیداً لپتاپ من اینطوری شده که وقتی باتریش تموم میشه و یهو خاموش میشه، روشنش که میکنم، دیگه صفحاتی که باز بودن، بسته میشن؟. قبلا اینطوری نبود!. هرچی رو صفحه مونده بود همونطوری میاورد... .الان فقط صفحات وب رو از اول میاره....ولی ورد و اینجور چیزا که قبلش باز بودن، میبندتشون.
قبلا سیستم شما به جای خاموش شدن به خواب می رفته و برای همین برنامه ها بسته نمی شدن
ولی در حال حاضر یا به دلیل اشکال در باتری یا تنظیمات متفاوت سیستم شما خاموش می شه و به همین علت تمام برنامه ها ی درون حافظه بسته می شن.

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
باتری تموم بشه لپتاپ اسلیپ میشه؟.
یه سوال دیگه؛
این ارور چیه همش میاد رو صفحم؟

Untitled.jpg

• Like
واکنش ها: mnsa

SHRP

کاربر ممتاز
باتری تموم بشه لپتاپ اسلیپ میشه؟.
یه سوال دیگه؛
این ارور چیه همش میاد رو صفحم؟

مشاهده پیوست 251576
این خطا به دلیل اشکال در اسکریپت صفحه ای است که آدرسش رو می بینید
اگر همیشه این خطا رو می بینید یعنی سیستم شما این صفحه توسط برنامه یا لینکی درخواست می کنه... باید تنظیمات مرورگرها رو ریست کنید

SHRP

کاربر ممتاز
سلام دوستان
من یه مشکل برای لپتابه ایسوسم پیش اومده اونم اینکه یکسری از دکمه های کیبوردش کار نمیکنه یعنی مثلا صبح کار میکنه شب دیگه کار نمیکنه یا یک ساعت کار میکنه و بطور عجیبی قطع میشه !خیلی وقته این مشکلو دارم اصلا سر در نمیارم چشه دکمه های d وbacks[ace و اینتر فقط اینجوریه ! اخه اگر کیبورد خراب باشه چرا تایم به تایم قطع و وصل میکنه .خواهشا اگر راهنمایی میدونید دریغ نکنید از کجا میشه فهمید مشکل چیه .کلافه شدم
معمولا این اشکال که گفتید به خاطر وجود دکمه های تابعی FN رخ می ده...بهتره دکمه های FN و مشابه اون رو تست و روشن و خاموش کنید...

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
معمولا این اشکال که گفتید به خاطر وجود دکمه های تابعی FN رخ می ده...بهتره دکمه های FN و مشابه اون رو تست و روشن و خاموش کنید...

سلام دوستان
من یه مشکل برای لپتابه ایسوسم پیش اومده اونم اینکه یکسری از دکمه های کیبوردش کار نمیکنه یعنی مثلا صبح کار میکنه شب دیگه کار نمیکنه یا یک ساعت کار میکنه و بطور عجیبی قطع میشه !خیلی وقته این مشکلو دارم اصلا سر در نمیارم چشه دکمه های d وbacks[ace و اینتر فقط اینجوریه ! اخه اگر کیبورد خراب باشه چرا تایم به تایم قطع و وصل میکنه .خواهشا اگر راهنمایی میدونید دریغ نکنید از کجا میشه فهمید مشکل چیه .کلافه شدم
در ادامه توضیح دوستمون اینم اضافه میکنم که کیبورد رو درارین و مراقب باشید کابلش خراب نشه. سر کابل رو تمیز کنید و دوباره جا بزنید

SHRP

کاربر ممتاز
سلام.
فلشو ميزنم به كامپيوتر ارور زير مياد.
بايد چي كنم؟
اينم لينك عكسش :
http://uupload.ir/files/fc2j_untitled.bmp
فلش شما ویروسی است
اون خطا هم به علت اینه که فایل موقع لود توسط ویروس توسط برنامه ای محدود شده یا اشکالی در فایل وجود داره.. به نظرم تا حالا سیستم شما هم ویروسی شده...بهتره اقدام کنید برای حذف ویروس

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
فلش شما ویروسی است
اون خطا هم به علت اینه که فایل موقع لود توسط ویروس توسط برنامه ای محدود شده یا اشکالی در فایل وجود داره.. به نظرم تا حالا سیستم شما هم ویروسی شده...بهتره اقدام کنید برای حذف ویروس
خب الان كل كامپيوترو اسكن كنم؟
حالا فلشو چجوري باز كنم؟
اول كه فلشو زدم اسكن كردم و ويروسم داشت كه حالا باز نميشه.

SHRP

کاربر ممتاز
خب الان كل كامپيوترو اسكن كنم؟
حالا فلشو چجوري باز كنم؟
اول كه فلشو زدم اسكن كردم و ويروسم داشت كه حالا باز نميشه.
اول توی منوی Run بزن CMD
بعد برو به درایو فلش مثلا اگر اسمش f است بنویس :F و اینتر بزن
حالا دستور زیر رو بنویس و اینتر بزن
attrib -s -h /d /s

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول توی منوی Run بزن CMD
بعد برو به درایو فلش مثلا اگر اسمش f است بنویس :F و اینتر بزن
حالا دستور زیر رو بنویس و اینتر بزن
attrib -s -h /d /s
نوشتم هيچ اتفاق خاصي نيافتاد.
دستور attrib رو ناشناخته معرفي كرد.

SHRP

کاربر ممتاز
نوشتم هيچ اتفاق خاصي نيافتاد.
دستور attrib رو ناشناخته معرفي كرد.
پس احتمال داره فایلش یا حذف شده باشه یا مسیر به درستی تعیین نشده باشه.. فرمان مورد نظر فایلهای سیستمی و مخفی رو برات قابل نمایش می کرد چون برای تغییر خصوصیات فایل به کار می ره

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس احتمال داره فایلش یا حذف شده باشه یا مسیر به درستی تعیین نشده باشه.. فرمان مورد نظر فایلهای سیستمی و مخفی رو برات قابل نمایش می کرد چون برای تغییر خصوصیات فایل به کار می ره

سلام.بله درسته.مشكلش همون بود.فايلا مخفي بود كه از فولدر آپشن ....ويو...يكي از گزينه هاي هيدن كه فايل سيستمي نمايان ميكنه از تيك برداشتم درست شد ولي نميدونم چرا اين فرمان كار نكرد.
تشكر.

saharnaz73

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان میشه بگین این مشکل رو چطور رفع کنم؟

*محیا*

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
سلام
اگه اشتباهی اینترنت رو از طریق سامانه مخابرات برای تلفن دیگه ای شارج کنیم قابل برگشت هست ؟ بجز 2020 جای دیگه ای هست که بتونه راهنماییمون کنه ؟

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
اگه اشتباهی اینترنت رو از طریق سامانه مخابرات برای تلفن دیگه ای شارج کنیم قابل برگشت هست ؟ بجز 2020 جای دیگه ای هست که بتونه راهنماییمون کنه ؟

سلام
نه نیست
یکی میگفت به جای 1 گیگ 111 گیگ شارژ کرده مخابراتیه میگفت کاریش نمیشه کرد
حالا با این حال اگه میتونی یه سر برو مخابرات

*محیا*

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
سلام
نه نیست
یکی میگفت به جای 1 گیگ 111 گیگ شارژ کرده مخابراتیه میگفت کاریش نمیشه کرد
حالا با این حال اگه میتونی یه سر برو مخابرات
سلام
ممنونم وقت ندارم برم مخابرات یعنی باید مرخصی بگیرم برم مخابرات که امکانش نیست راه دیگه ای نداره ؟آخه هم شارج کردم هم ترافیک اضافه گرفتم

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
ممنونم وقت ندارم برم مخابرات یعنی باید مرخصی بگیرم برم مخابرات که امکانش نیست راه دیگه ای نداره ؟آخه هم شارج کردم هم ترافیک اضافه گرفتم

بعید میدونم
میتونی با اکانت اون شماره ای که شارژش کردی وصل بشی اگه یوزر و پسش رو داشته باشی

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان. سیستم من (pc) فعلا کارت گرافیک نداره (سوخته، نوش سوخت!!!)، الان محیطش شبیه ویندوز 98 شده. فعلا نمیتونم باهاش به نت وصل بشم، و کلی نرم افزار هم کم داره (چون ویندوزش تازه نصب شده بود و نرم افزار خاصی روش نصب نبود)، چون هیچی نرم افزار نداره، اکثر فابلایی که توش دارم هویتشون نا معلومه، نمیتونم بازشون کنم. می خواستم بدونم امکانش هست تا زمانی که کارت گرافیکش از را برسه من نرم افزارایی مثه Adobe، word و ... رو از تو لپتاپ بریزم تو فلش و بریزم تو pc؟ ینی یه جورایی پورتابلشون کنم؟ یا نه، امکانش نیست و حتما باید از رو سی دیشون نصب کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنین:gol:

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان. سیستم من (pc) فعلا کارت گرافیک نداره (سوخته، نوش سوخت!!!)، الان محیطش شبیه ویندوز 98 شده. فعلا نمیتونم باهاش به نت وصل بشم، و کلی نرم افزار هم کم داره (چون ویندوزش تازه نصب شده بود و نرم افزار خاصی روش نصب نبود)، چون هیچی نرم افزار نداره، اکثر فابلایی که توش دارم هویتشون نا معلومه، نمیتونم بازشون کنم. می خواستم بدونم امکانش هست تا زمانی که کارت گرافیکش از را برسه من نرم افزارایی مثه Adobe، word و ... رو از تو لپتاپ بریزم تو فلش و بریزم تو pc؟ ینی یه جورایی پورتابلشون کنم؟ یا نه، امکانش نیست و حتما باید از رو سی دیشون نصب کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنین:gol:
سلام
فکر نمیکنم بشه

mohammad512

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا کلا نمیدونم مشکلش چیه؟

از کجا باید بدونم آپدیته یا نه؟

حذفش کن
لینکی که دادم رو دانلود کن نصب کن راحت و بی درد سر آپدیت میشه.قوی هم هست

علامت قرمز به معنی اینه که یا آپدیت نیس یا اینه خراب شده

برنامه رو حذف کن و از اول نصبش کن و قبل از اینه به اینترنت وصل بشی آپدیت آنتی ویروس نود 32 رو غیر فعال کن

واسه غیر فعال کردنش هم صفحه اصلی نود 32 رو که باز کردی

روی گزینه tools کلیک کن

بعد پنجره schedular کیک کن داخل جدول که نگاه کنی از ستون name گزینه Regular Automatic Update رو پیدا کردی تیکش رو بزن تا غیرفعال بشه دیگه هروقت هم به اینترنت

وصل شدی به صورت اتوماتیک خودش رو آپدیت نمیکنه

اینشاا.. که بدرد خورده باشه

اگر هم بلد نبودی همین چیز رو که این دوست عزیز گفته انجام بده

masoodxl

عضو جدید
سلام
خوبین؟؟؟لطفاً آخرین نسخه نرم افزار IDM رو به همراه کرک قرار بدین.با تشکر

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
پیام های تبلیغاتی

پیام های تبلیغاتی

سلام.
در مرورگر من (موزیلا) وقتی با ماوس روی هر عکسی میرم این تبلیغات می یاد! چطور می تونم ببرمشون!؟

آرزوخانوم

عضو جدید
سلام
باید یا مرورگرتون رو پاک کرده ودوباره نصب کنین
یامرورگرتون رو عوض کنین
مثل کروم.اپرا و ...
موفق باشید

SHRP

کاربر ممتاز
سلام
چجوری میشه از توی ویندوز مشخصات کارت گرافیک رو تشخیص داد؟؟
اگر نصب شده باشه از Device manager وگرنه با برنامه های کمکی...می تونید از یک برنامه کم حجم استفاده کنید اسمش CPUZ است و تولید شرکت CPUID است. رایگانه و کم حجم..

بالا