سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام وقت بخیر
من دوتا مشکل دارم
1. یه افیس 2010 نصب کردم اما نصبش کامل نشده و هیچ کرک و فایل دیگه ای هم نداره پرتابل هم نیست نمیدونم چطور نصبش کامل میشه بعدش خواستم حذفش کنم حذف هم نشد با اuninstaller هم حذف نشد که یکی دیگه نصب کنم
2. از وقتی ویندوزم رو عوض کردم شدیدا سرعت سیستمم پایین اومده core i3رم1گرافیک1به نظرتون ویندوز64بیت که من نصب کردم واسه این سیستم مناسبه؟قبلا که 32 نصب میکردم خوب بود
ممنون
حداقل بگین چه اروری میده. ویندوز 64بیتی هم نیاز نداره
safe mod چطور میومد؟:redface:
اخه قبلا 32 نصب کردم خوب بود
ویندوز 8 اگر نصب کردین قضیش مفصله و نیازی هم به سیف مد ندارین برای این امر
سلام
سیستمش امروزی نیست یا دیروزی هست یا دو روز پیش.پس نیاز به 4 گیگ رم نداره !!
شما هم فکر میکنم اشتباهی اومدی اینجا.
این رو هم بدونید که پردازنده i3 حداقل میزان حافظه ای که کنارش استفاده میکنن 4گیگه مگر کسایی که مال این زمانه نباشن

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام عزیزان من روسیستمم 2تاویندوز دارم7وxpچندروزیه که تو7که وارد میشم صفحه دسکتابم سیاهه وهیچ خبری ازآیکنها نیست فقط یک پنجره ای بازمیشه که با اون میشه وارددرایوهای سیستم بشم ولی وقتی اون پنجره رومیبندم دیگه هیچی نیست سیاه سیاهه کنترل پنل روهم نمیتونم بیارم سیستمم روهم نمیتونم اسکن کنم. درضمن سیستم یکی ازدوستانم هم همینطور ه ازمن کمک خواسته .بگین چکارکنم
سلام رضا جان
task manager رو باز کن و از منوی فایل run رو انتخاب کن و explorer رو اجرا کن ببین درست میشه یا نه

اوژنی دزیره

عضو جدید
دوستان وقتی صدایی از اسپیکر پخش نمیشه مشکل چیه و کجاست؟اسپیکرو یه تعمیرکار کامپیوتر دید بازشم کرد گفت مشکلی نداره ولی وقتی دکمشو بزنی فقط صدای ویز میاد.

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
دوستان وقتی صدایی از اسپیکر پخش نمیشه مشکل چیه و کجاست؟اسپیکرو یه تعمیرکار کامپیوتر دید بازشم کرد گفت مشکلی نداره ولی وقتی دکمشو بزنی فقط صدای ویز میاد.
اسپیکر رو با یچیز دیگه تست کنین و قبلش مطمئن شین کابلش سالمه. در صورت سلامت بودن این ها احتمال زیاد مشکل از کارت صدا هست
ساده ترین وسیله برای تست موبایله

آخرین ویرایش:

اوژنی دزیره

عضو جدید
چه ربطی داره. ویندوز 7 روی 768مگ حافظه هم اجرا میشه با cpu پنتیوم 3. لپ تاپ هایی که i3 هستن از 4گیگ رم شروع میشه حافظشون چون باید نیاز cpu رو تامین کنه بعنوان حافظه اصلی. اگر هم pc باشه و شخصی که بسته کیس رو 1 یا 2 گیگ رم استفاده کرده این هم از حماقتشه و من بعید میدونم کسی که برای pc از cpu i3 استفاده میکنه این آگاهی رو داره شخص اون رو برای چه کاری میخواد و چه مقدار رم لازمه. کسی که از این حد پایینتر استفاده کنه باید بهش شک کرد. بازم بحث ما سر این موضوع نیست.

اسپیکر رو با یچیز دیگه تست کنین و قبلش مطمئن شین کابلش سالمه. در صورت سلامت بودن این ها احتمال زیاد مشکل از کارت صدا هست

ا ممنون باشه.دست شما درد نکند.:)

seyed*hamid

کاربر حرفه ای

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
ممنون.خودم میتونم عوضش کنم؟یا باید ببرم بیرون؟
فکر میکنم pc دارین. خیلی خیلی سادس. کارت قبلیو در میارین و جدید رو جایگزین میکنین! اگر قبلی آن برد باشه کارت صدا رو توی یکی از اسلات های خالی جایگزاری کنید

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
سیستم فلشم نمیخونه ولی قبلا میخوند نمیدونم یهو چی شد
راهنمایی کنید ممنون میشم

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
usb

usb

سلام دوستان
سیستم فلشم نمیخونه ولی قبلا میخوند نمیدونم یهو چی شد
راهنمایی کنید ممنون میشم

سلام
اگر از سلامت فلشتون اطمینان دارین، برید به دیوایس منیجر (کیلیک راست روی کامپیوتر، پراپرتیس، دیوایس منیجر) قسمت universal serial bus رو ببینید علامت تعجب زرد نداشته باشه.
اگر فلش رو هنگامی که وصل میکنید چراغش روشن شد ولی داخل ویندوز شناسایی نکرد مشکل نرم افزاریه.
معمولا مشکلات usb با ریستارت کردن درست میشن

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
اگر از سلامت فلشتون اطمینان دارین، برید به دیوایس منیجر (کیلیک راست روی کامپیوتر، پراپرتیس، دیوایس منیجر) قسمت universal serial bus رو ببینید علامت تعجب زرد نداشته باشه.
اگر فلش رو هنگامی که وصل میکنید چراغش روشن شد ولی داخل ویندوز شناسایی نکرد مشکل نرم افزاریه.
معمولا مشکلات usb با ریستارت کردن درست میشن

ممنون، علامت تعجب زرد داره
چراغ فلشم روشن میشه ولی شناسایی نمیکنه

ایرانام

عضو جدید
#include <stdio.h>
#include <conio.h>
struct player { char name[30];
int no;
int emtiaz;
int nobatebazi;
char ch;
}p[2];
void draw1(void) {
for(int i=0;i<3;i++)
{ printf("\t\t\t\t%c%c %c%c %c%c\n",219,219,219,219,219,219);
printf("\t\t\t\t%c%c %c%c %c%c\n\n",219,219,219,219,219,219); }
} void player1(int n) { printf("\nEnter Player Name:");
gets(p[n].name); printf("\nEnter Player Number:");
scanf("%d",p[n].no);
printf("\nEnter Player Score:");
scanf("%d",p[n].emtiaz);
printf("\nEnter Player Turn:");
scanf("%d",p[n].nobatebazi);
printf("\nEnter Player Character:");
p[n].ch=getchar();
} void main(void)
{ draw1();
player1(0);
player1(1); }

آخرین ویرایش:

آرزوخانوم

عضو جدید
ممنون، علامت تعجب زرد داره
چراغ فلشم روشن میشه ولی شناسایی نمیکنه
اگه علامت زردداره یعنی مشکل شناسایی داره .توهمون قسمت universal serial bus روقسمتEnhanced host controllerراست کلیک کنین وUninstallرو بزنین.بعد ازچنددقیقه اتوماتیک نصبش میکنه

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه علامت زردداره یعنی مشکل شناسایی داره .توهمون قسمت universal serial bus روقسمتEnhanced host controllerراست کلیک کنین وUninstallرو بزنین.بعد ازچنددقیقه اتوماتیک نصبش میکنه

ممنون خانمی ولی درست نشد بعد از Uninstallکردن هنوزم علامت تعجب زرد داره
الان همه شدن Universal host controller
.................................................................

پیغام
Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43)

آخرین ویرایش:

گیلان(فومن)

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام. دوستان یه سایت خوب واسه دانلود یوزر و پسورد آنتی ویروس نود میخواستم

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. دوستان یه سایت خوب واسه دانلود یوزر و پسورد آنتی ویروس نود میخواستم

سایت گردو فک کنم خوب باشه!

--------------

دوستان کسی فایلهای تمرینی شرکت لیندا ک مربوط به اموزش طراحی وب با Dreamweaver CS5هست رو نداره بمن بده؟؟؟؟؟؟؟

1trust

عضو جدید
سلام دوستان یک مسئله با wordدارم.... وقتی تایپ میکنم,اگر تو همون متن کلمات انگلیسی بخوام وارد کنم ,میپره اول سطر و در کلماتانگلیسی رو ادامه عبارت نمینویسه! , تو تظیماتش چه کار کنم اینجوری نشه؟

رضاکلاته

عضو جدید
سلام رضا جان
task manager رو باز کن و از منوی فایل run رو انتخاب کن و explorer رو اجرا کن ببین درست میشه یا نه

ممنون دوست عزیز ازپاسختان کاری که فرمودین روانجام دادم درست میشه ولی بعدازریست کردن مثل اول میشه آنتی ویروسم روآپدیت کردم سیستم رواسکن کردم ویروس رومیشناسه ولی نمیتونه اونو پاک کنه آنتی ویروسم اسمارت سکیوریتی8ه چکارکنم؟
فلشم روتوسیستم دیگه ای که آنتی ویروسش کاسپره اسکن کردم حدود600تاویروس داشت ولی توسیستم خودم ویروسی رو نمیشناسه.Untitled1.jpg

آخرین ویرایش:

آرزوخانوم

عضو جدید
ممنون خانمی ولی درست نشد بعد از Uninstallکردن هنوزم علامت تعجب زرد داره
الان همه شدن Universal host controller
.................................................................

پیغام
Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43)
یه فلش دیگه روتست کردین‌رو سیستمتون؟اگه که فلش دیگه ای روخوند بگین یه راه حل دیگه هم هست شایدبااون حل بشه
احتمال خیلی زیاد مشکل فلشتون نرم افزاریه

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.امروز فلشمو زدم به یه کامپیو کلا فلشو و مطالب داخلشو نشون میداد که کامپیوتر شناخته اما وقتی وارد آیکون فلش میشدی هیچی نشون نمیداد و مجبور بودم با سرچ کردن فایلامو پیدا کنم.
خب شما بگید.این فلش من چشه؟چرا مطالبو فایلای داخلش برام نمایش داده نمیشه؟
ممنون

آرزوخانوم

عضو جدید
سلام.امروز فلشمو زدم به یه کامپیو کلا فلشو و مطالب داخلشو نشون میداد که کامپیوتر شناخته اما وقتی وارد آیکون فلش میشدی هیچی نشون نمیداد و مجبور بودم با سرچ کردن فایلامو پیدا کنم.
خب شما بگید.این فلش من چشه؟چرا مطالبو فایلای داخلش برام نمایش داده نمیشه؟
ممنون
فلشتون ویروسی شده
تو منوی استارت قسمت سرچ این کلمه روتایپ کنین:cmd
وقتی پنجره بازشد اسم درایوی که فلشتون هست روبزنین بعد اینتر (مثلاf)
بعداین دستورو تایپ کنین.
attrib -r -a -s -h *.* /s /d
چنددقیقه صبرکنین تافایلهاش براتون نشون داده بشه
موفق باشید:gol:

گیلان(فومن)

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سایت گردو فک کنم خوب باشه!

--------------

دوستان کسی فایلهای تمرینی شرکت لیندا ک مربوط به اموزش طراحی وب با Dreamweaver CS5هست رو نداره بمن بده؟؟؟؟؟؟؟

ولی به روز نیستند آخرین تاریخش برای یک اردیبهشت بود دوستان آدرس دیگه ای سراغ ندارید؟؟

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی به روز نیستند آخرین تاریخش برای یک اردیبهشت بود دوستان آدرس دیگه ای سراغ ندارید؟؟
کار خلاف اخر عاقبت نداره ، یه نسخه رایگان از انتی ویروس ها نصب کنید که مشکل اپدیت نداشته باشین

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
سلام دوستان یک مسئله با wordدارم.... وقتی تایپ میکنم,اگر تو همون متن کلمات انگلیسی بخوام وارد کنم ,میپره اول سطر و در کلماتانگلیسی رو ادامه عبارت نمینویسه! , تو تظیماتش چه کار کنم اینجوری نشه؟
دوست عزیز بهتره تراز رو چک کنی ببینی فارسی است یا نه...
برای فارسی کردن باید شیفت و کنترل سمت راست رو با هم بزنید تا تراز سمت راست بشه
در ضمن تنظیمات فارسی ویندوز شما هم باید درست باشه
ممکنه بعد از نصب آفیس تنظیمات رو درست کرده باشید و توی ورد اعمال نشده باید تنظیمات زبان رو احرا کنید معمولا اشم برنامه office language tools pack یا یه همچین اسمی است ..توی اونجا هم زبان فارسی باید اضافه شده باشه هم پیش فرض باشه

بالا