سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
سیستم فلشم نمیخونه ولی قبلا میخوند نمیدونم یهو چی شد
راهنمایی کنید ممنون میشم

سلام
اگر از سلامت فلشتون اطمینان دارین، برید به دیوایس منیجر (کیلیک راست روی کامپیوتر، پراپرتیس، دیوایس منیجر) قسمت universal serial bus رو ببینید علامت تعجب زرد نداشته باشه.
اگر فلش رو هنگامی که وصل میکنید چراغش روشن شد ولی داخل ویندوز شناسایی نکرد مشکل نرم افزاریه.
معمولا مشکلات usb با ریستارت کردن درست میشن

ممنون، علامت تعجب زرد داره
چراغ فلشم روشن میشه ولی شناسایی نمیکنه

اگه علامت زردداره یعنی مشکل شناسایی داره .توهمون قسمت universal serial bus روقسمتEnhanced host controllerراست کلیک کنین وUninstallرو بزنین.بعد ازچنددقیقه اتوماتیک نصبش میکنه

ممنون خانمی ولی درست نشد بعد از Uninstallکردن هنوزم علامت تعجب زرد داره
الان همه شدن Universal host controller
.................................................................

پیغام
Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43)

یه فلش دیگه روتست کردین‌رو سیستمتون؟اگه که فلش دیگه ای روخوند بگین یه راه حل دیگه هم هست شایدبااون حل بشه
احتمال خیلی زیاد مشکل فلشتون نرم افزاریه

بله فلش دیگه رو میخونه ...

من مشکلم گفتم این مراحلم طی شد ولی دیگه هیشکی جواب نداد
ممنون میشم راهنمایی کنید

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من مشکلم گفتم این مراحلم طی شد ولی دیگه هیشکی جواب نداد
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام خوبی؟

فلشت سالمه ؟ مثلا دوستم یه فلش داشت که گذاشته بودش تو جیب پشتش بعد هواسش نبود روش نشسته بود . باعث شد که فلش کمی خم بشه
و همون خمش ترکای برد رو معیوب کرده بود و در کل فلش مثل مال شما شده بود و از کار افتاد

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خوبی؟

فلشت سالمه ؟ مثلا دوستم یه فلش داشت که گذاشته بودش تو جیب پشتش بعد هواسش نبود روش نشسته بود . باعث شد که فلش کمی خم بشه
و همون خمش ترکای برد رو معیوب کرده بود و در کل فلش مثل مال شما شده بود و از کار افتاد

سلام ممنون
چراغش روشن میشه نمیدونم سالم یا نه
لازم به توضیح من تو فلش اهنگ ریختم فلش امانت دادم به یه نفر دیگه که تو ماشین آهنگ گوش کنه نمیدونم تو ماشین چه بلایی سر فلش امد همین طوری اورد تحویل داد ازش پرسیدم گفت داشت میخوند یهو نخوند :w20:

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ممنون
چراغش روشن میشه نمیدونم سالم یا نه
لازم به توضیح من تو فلش اهنگ ریختم فلش امانت دادم به یه نفر دیگه که تو ماشین آهنگ گوش کنه نمیدونم تو ماشین چه بلایی سر فلش امد همین طوری اورد تحویل داد ازش پرسیدم گفت داشت میخوند یهو نخوند :w20:

خوب پس من احتمال 99% میدم فلش مرخصه
چرا؟

چونکه ضبط فلش خور خیلی پیش میاد زانوی شاگرد میخوره بهش و یا خودش داغون میشه یا یو اس بی ضبط به .... میره .

بخصوص اگه فلشت طولش بیش از 2 سانت باشه (جدا از سوکت) و اینکه بخصوص ماشین طرف پراید باشه و محل درگاه یو اس بی سمت راست پنل ضبط باشه

اگه هر 3 حالت همزمان وجود داشته باشه ؛ پس 100% همونه که گفتم و یکی موقع نشستن تو ماشین زانو پاش خورده به فلش و .......

تحلیلو حال کردی ؟ اصن انگار یه لحظه اونجا بودم خودم :biggrin:

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازم با اینحال به یه حرفه ای نشون بده شاید طوریش نباشه و درست شه

من خودم یه بار یه فلش بود پایه فیشش لحیم کنده شده بود لحیم کردم درست شد .

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب پس من احتمال 99% میدم فلش مرخصه
چرا؟

چونکه ضبط فلش خور خیلی پیش میاد زانوی شاگرد میخوره بهش و یا خودش داغون میشه یا یو اس بی ضبط به .... میره .

بخصوص اگه فلشت طولش بیش از 2 سانت باشه (جدا از سوکت) و اینکه بخصوص ماشین طرف پراید باشه و محل درگاه یو اس بی سمت راست پنل ضبط باشه

اگه هر 3 حالت همزمان وجود داشته باشه ؛ پس 100% همونه که گفتم و یکی موقع نشستن تو ماشین زانو پاش خورده به فلش و .......

تحلیلو حال کردی ؟ اصن انگار یه لحظه اونجا بودم خودم :biggrin:

ماشین پراید نبوده ،مطمئن طرف شاگرد نیست
اگر درستونم خوب تحلیل میکردید.... :D
اگه ممکن راه حل بگید

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازم با اینحال به یه حرفه ای نشون بده شاید طوریش نباشه و درست شه

من خودم یه بار یه فلش بود پایه فیشش لحیم کنده شده بود لحیم کردم درست شد .

باشه ممنون از پیشنهادتون ،مرسی

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود

بتازگی هنذفریمو ک به لپ تاپ یا به گوشی میزنم صداش خیلی ضعیف شده!!البته بخشهایی از صدا ک مربوط به اهنگهای بی کلامه رو بلند پخش میکنه ولی وقتی صدا اشخاص پخش میشه حجم صدا پایین و ضعیفه!!
باتوجه به اینک یک ماه بیشتر نیست خریدمش همه قسمتهاشو چک کردم سیمش مشکلی پیدا نکرده بود!!
یعنی بکل داغون شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود

بتازگی هنذفریمو ک به لپ تاپ یا به گوشی میزنم صداش خیلی ضعیف شده!!البته بخشهایی از صدا ک مربوط به اهنگهای بی کلامه رو بلند پخش میکنه ولی وقتی صدا اشخاص پخش میشه حجم صدا پایین و ضعیفه!!
باتوجه به اینک یک ماه بیشتر نیست خریدمش همه قسمتهاشو چک کردم سیمش مشکلی پیدا نکرده بود!!
یعنی بکل داغون شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

سلام. نه مال منم اینطوریه. کاربر M.A777 واسم توضیح داد که بخاطر تفاوت هندزفریهاست. مال من باید دستم همش رو دکمه وسط باشه که صدای خواننده هم خوب بیاد. تو نت سرچ کن قشنگ میاره چی به چیه...

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید از نوع پیشرفته تر بخریم برا سیستم یا از هدفون استفاده کنیم

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. نه مال منم اینطوریه. کاربر M.A777 واسم توضیح داد که بخاطر تفاوت هندزفریهاست. مال من باید دستم همش رو دکمه وسط باشه که صدای خواننده هم خوب بیاد. تو نت سرچ کن قشنگ میاره چی به چیه...
من هنذفری قبلیم همینجوری شد ک شما میگین!
ولی این روز اول صدا رو خیلیییییی قوی میداد بیرون هیچ مشکلی هم نداشت!!

الان ک دوباره تست کردم دیدم دیگه همون صدای ضعیف دیروز رو نمیده!!!!!!!!!!!!!!:(صدای اهنگ ویدیو بالااااااااست ولی صدای اشخاص شاید در حد5%باشه!!!
ووووووووووووووای حالا چیکار کنم؟؟بدجوری گیرم!

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هنذفری قبلیم همینجوری شد ک شما میگین!
ولی این روز اول صدا رو خیلیییییی قوی میداد بیرون هیچ مشکلی هم نداشت!!

الان ک دوباره تست کردم دیدم دیگه همون صدای ضعیف دیروز رو نمیده!!!!!!!!!!!!!!:(صدای اهنگ ویدیو بالااااااااست ولی صدای اشخاص شاید در حد5%باشه!!!
ووووووووووووووای حالا چیکار کنم؟؟بدجوری گیرم!

إ واقعاً؟. رو دکمه دهاش امتحان کن. مال من به سیستم که وصل میشه همش باید دکمه رو سفت بگیرم اونوخ خوب میشه دیگه....!

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

هندزفری خوب بخری اینجوری نمیشه

تا حدود 100 تومن هزینه کن ولی چندسال راحت باش .

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
إ واقعاً؟. رو دکمه دهاش امتحان کن. مال من به سیستم که وصل میشه همش باید دکمه رو سفت بگیرم اونوخ خوب میشه دیگه....!
نه اون تغییری نمیده!

ی چیز جالب!!!!!!!!!!
وقتی محل اتصال گوشی به لپ تاپمو جا ب جا کردم و یکم به سمت بیرون کشیدمش صداش قویییییییی شد!!

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اون تغییری نمیده!

ی چیز جالب!!!!!!!!!!
وقتی محل اتصال گوشی به لپ تاپمو جا ب جا کردم و یکم به سمت بیرون کشیدمش صداش قویییییییی شد!!

إ چه باحال.... منم إگزم کنم!:D. ولی مال من فکرنکنم درست شه. به قول داداش Takesh باید گرونترشو بخریم که البته رنج خوبا از 15 تومن شروع میشه تا چندصد تومن!

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
إ چه باحال.... منم إگزم کنم!:D. ولی مال من فکرنکنم درست شه. به قول داداش Takesh باید گرونترشو بخریم که البته رنج خوبا از 15 تومن شروع میشه تا چندصد تومن!

فک کنم مشکل از نقطه اتصاله!!:w20:

من هنذفری قبلیم دقیقا مث مال شما بود!!یعنی باید دکمه وسطشو فشار میدادم تا صدا به طور واضح پخش بشه!!
ولی دیگ انگشت ادم از کار می افتادددددددددددد:D

رفتم ی نو خریدم اینم اینجوری شد!!

میترسم 100تومنیشم بخرم اینجور از آب دربیاد!:D

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک کنم مشکل از نقطه اتصاله!!:w20:

من هنذفری قبلیم دقیقا مث مال شما بود!!یعنی باید دکمه وسطشو فشار میدادم تا صدا به طور واضح پخش بشه!!
ولی دیگ انگشت ادم از کار می افتادددددددددددد:D

رفتم ی نو خریدم اینم اینجوری شد!!

میترسم 100تومنیشم بخرم اینجور از آب دربیاد!:D

خخخ. من گوشی قبلیم هندزفریش نقطه اتصالش خراب شده بود . یه شب داشتم آهنگ گوش میکردم یهو صدا پخش شد تو اتاق!!! :biggrin:

roya1000

کاربر فعال
سورس جایی که دان کردی رو بزار .
هر نرم افزاری شیوه کرکش ممکنه فرق کنه
برخیاش رو باید بعد از جایگذاری رو خودش کلیک کنی تا یه ران بشه و تو محیط 2 تا فایل بسازه
برخیاشون کی گن هستن کد میسازن
برخیاشون اون فایلو آماده دارن فقط باید کپی کنی
و....

اینا رو خودت باید تشخیص بدی یا یکی یکی تست کنی .

در کل تو همه موارد بعد از نصب باید کاملا برنامه رو EXit کنی حتی از نوار ابزار بعد یه ریستارت کنی و بعد تازه مجازی نرم افزار رو ران کنی

بفرمایید از این 2 تا سایت دانلود کردم

http://dl.downloadly.ir/Files/Software/Sparx_Enterprise_Architect_10.0.1009_Downloadly.ir.exe

http://dl.shatelland.com/Compressed/Sparx.Enterprise.Architect.10.0.1009.rar

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

همیشه قبل از خرید اینجور اجناس تحقیق کن و بهترین مارکی که با کمترین هزینه میتونی بخری رو انتخاب کن .

من خودم کریتیو آی پی 630 رو پیشنهاد میکنم چون خودم 3 ساله دارم و فوق العاده با کیفیت هست بطوریکه فیلیپس اصلا در حدش نیست تو این رنج قیمت
البته اگه اصلیشو پیدا کنی

من اون زمان 25 خریدم

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

همونطور که تو خصوصی پرسیدید و گفتم . یه بار دیگه برنامه رو نصب کن تو درایو دیگه . اگه باز همین مشکل بود

یه ورژن دیگش رو دانلود کن از سایت دانلود معتبر

ssordi

عضو جدید
سلام
دوستان من الان سرعت اینترنتم کمه. می خواستم بپرسم توی این شرایط از چه مرورگری استفاده کنم؟
ممنون

آرزوخانوم

عضو جدید
بازم یکی دان کردم ازیه سایت دیگه اما همون ارور روداد.
کسی ازسایت معتبری دانلود کرده آفیس روکه ازش راضی باشه؟
اگه هست ممنون میشم آدرس سایتشو بگه

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازم یکی دان کردم ازیه سایت دیگه اما همون ارور روداد.
کسی ازسایت معتبری دانلود کرده آفیس روکه ازش راضی باشه؟
اگه هست ممنون میشم آدرس سایتشو بگه
سلام
شما نصب افیستون کامل انجام میشه ؟ بعد موقع کرک از چه نرم افزاری و کدوم گزینه استفاده کردید ؟

salar1998

عضو جدید
سلام نمیدونم اینجا میشه این سوالو مطرح کرد یا نه ولی من میگم ضروریه .فایل pdfرو به wordتبدیل کردم کلماتش ازآخر به اول شده ینی بنام خدا شده آدخ مانب. کسی میدونه چرا اینجوری شده؟ چیکار کنم؟

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام نمیدونم اینجا میشه این سوالو مطرح کرد یا نه ولی من میگم ضروریه .فایل pdfرو به wordتبدیل کردم کلماتش ازآخر به اول شده ینی بنام خدا شده آدخ مانب. کسی میدونه چرا اینجوری شده؟ چیکار کنم؟

عمل تبدیل پ د ف به ورد فارسی هنوز امکان پذیر که عمومی باشه نیست

فقط برخی (نمیدونم از چه نرم افزاری استفاده میکنن) اینکارو با دریافت هزینه انجام میدن . تبلیغشونم حتی تو نت هست

ولی بازم باید خیلی بگردی تا بتونی برنامه ای پیدا کنی که بتونه Utf8 رو ساپورت کنه . بخصوص اگه فایل پ د ف اسکنی باشه یعنی عکس باشه که دیگه خیلی کارت سخت میشه

اطلاعات من تا این حد بود . شایدم اشتباه میکنم .اگه همچین چیزی هست منم خوشحال میشم بدونم

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه های کامپیوتری
IDE برای کد زدن html,css,js وجود داره؟؟؟؟؟
مثلا برای phpنرم افزار Dev PHPرو داریم!!..البته توو همین نرم افزار من قسمت optione رو نیگا کردم قسمت highlighterگزینه Multi(html,css,js,php)رو زده بود!!ایا منظورش اینه ک میتونم کدهای اونا رو هم دراین IDEبزنیم؟؟

پیشایپش تشکر

1trust

عضو جدید
سلام. دوستان من چند تا پی دی اف دانلود کرم , بعداز ذخیره متنشو ن سفید میاد!
چکار کنم اینطور نشه؟
فایل ها تو mail boxام هستن, جالبه وقتی گزینه view رو میزنم متن پی دی اف قابل مشاده است اما وقتی دانلود رو میزنم پ دی اف ها سفید بازمیشن..! حجم فایل ها هم کمه ....چرا پس اینطوری میشه میخوام ذخیره شون کنم تو کامپیوتر داشته باشم ولی باview فقط میتونم ببینم.

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ی سوال دیگهه هم دارم

من رو سیستمم دو تا ویندوز 7و8نصب دارم!!
حالا میخام بجای 7لینوکس اوبنتو نصب کنم!!ایا امکانش هست؟؟

شنیدم میگن در کنار ویندوز8نصب اوبنتو مشکل ساز میشه!!درسته؟

بالا