سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. دوستان من چند تا پی دی اف دانلود کرم , بعداز ذخیره متنشو ن سفید میاد!
چکار کنم اینطور نشه؟
فایل ها تو mail boxام هستن, جالبه وقتی گزینه view رو میزنم متن پی دی اف قابل مشاده است اما وقتی دانلود رو میزنم پ دی اف ها سفید بازمیشن..! حجم فایل ها هم کمه ....چرا پس اینطوری میشه میخوام ذخیره شون کنم تو کامپیوتر داشته باشم ولی باview فقط میتونم ببینم.

سلام
احتمالا فایلتون کامل دانلود نمیشه !!!

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
بازم یکی دان کردم ازیه سایت دیگه اما همون ارور روداد.
کسی ازسایت معتبری دانلود کرده آفیس روکه ازش راضی باشه؟
اگه هست ممنون میشم آدرس سایتشو بگه
p30download.com
من دانلود کردم راضیم. اصن فک کنم همینجا هم باشه
سلام
ی سوال دیگهه هم دارم

من رو سیستمم دو تا ویندوز 7و8نصب دارم!!
حالا میخام بجای 7لینوکس اوبنتو نصب کنم!!ایا امکانش هست؟؟

شنیدم میگن در کنار ویندوز8نصب اوبنتو مشکل ساز میشه!!درسته؟
سلام. چرا نصب کنی؟ چرا ماشین مجازی استفاده نمیکنی؟

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
p30download.com
من دانلود کردم راضیم. اصن فک کنم همینجا هم باشه

سلام. چرا نصب کنی؟ چرا ماشین مجازی استفاده نمیکنی؟

قبلا رو ماشین مجازی داشتم!!
اصلا حس واقعیه یک لینوکس رو به ادم منتقل نمیکنه!!
بعدم نمیدونم چرا صفحه دستکتاپش خیلی کوچیکه!!!!!!!!!....یبارم اومدم تو تنظیمات بزرگش کنم انگار ک پشتیبانی نمیکرد کلا سیستم بهم ریخت مجبور شم از اول نصب کنم!!

EngMrj

عضو جدید
سلام
ی سوال دیگهه هم دارم

من رو سیستمم دو تا ویندوز 7و8نصب دارم!!
حالا میخام بجای 7لینوکس اوبنتو نصب کنم!!ایا امکانش هست؟؟

شنیدم میگن در کنار ویندوز8نصب اوبنتو مشکل ساز میشه!!درسته؟
یکی از درایو هاتو خالی کن راحت ابونتو رو نصب کن هیچ مشکلی هم نداره نه با ویندوز 7 نه با ویندوز 8 به راحتی هم نصب میشه و موقع نصب ازت میپرسه میخای کنار ویندوزت نصب کنم شما باید اون گزینه رو انتخاب کنی .
داخل ابونتو میتونی تمام درایو هاتو ببینی حتی ویندوزت اما داخل ویندوز نمیتونی داریو ابونتو رو ببینی .
اما در مورده IDE برای PHP بهترنی IDE برای PHP که خودمم استفاده میکنم PHPSTORM هست و NetBeans هم خیلی خوبه
برای HTML,Css هم میتونی ازشون استفاده کنی اگه دنبال IDE سبک میگردی Sublime هم میتونی استفاده کنی

ab 84

عضو جدید
سلام دوستان عزیز. بچه ها من وقتی میخوام توی ویندوز مجازیم VMwaretools رو نصب کنم این خطا رو میده، به نظر شما اشکال از کجاست؟
error.jpg

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از درایو هاتو خالی کن راحت ابونتو رو نصب کن هیچ مشکلی هم نداره نه با ویندوز 7 نه با ویندوز 8 به راحتی هم نصب میشه و موقع نصب ازت میپرسه میخای کنار ویندوزت نصب کنم شما باید اون گزینه رو انتخاب کنی .
داخل ابونتو میتونی تمام درایو هاتو ببینی حتی ویندوزت اما داخل ویندوز نمیتونی داریو ابونتو رو ببینی .
اما در مورده IDE برای PHP بهترنی IDE برای PHP که خودمم استفاده میکنم PHPSTORM هست و NetBeans هم خیلی خوبه
برای HTML,Css هم میتونی ازشون استفاده کنی اگه دنبال IDE سبک میگردی Sublime هم میتونی استفاده کنی

من میخام درایو ویندوز 7رو خالی کنم جاش ابنتو نصب کنم!
اگ ی وقت مشکلی پیش اومد احتمالش هست درایو مربوط ب ویندوز8 بپره!!!!!!!!!

اتفاقا خودمم یادم اومد ک نت بینز هم خوبه!!..مرسی

EngMrj

عضو جدید
من میخام درایو ویندوز 7رو خالی کنم جاش ابنتو نصب کنم!
اگ ی وقت مشکلی پیش اومد احتمالش هست درایو مربوط ب ویندوز8 بپره!!!!!!!!!

اتفاقا خودمم یادم اومد ک نت بینز هم خوبه!!..مرسی
وقتی درایو ویندوز 8 با درایو ابونتو جدا هست هیچ مشکلی پیش نمیاد فقط گفتم موقع نصب باید گزینه ایی رو بزنی که نوشته ابونتو رو کنار ویندوزت بریزم غیر این بزنی کل هاردتت میره هوا باید مواظب باشی
NetBeans تو نوشتن حروف فارسی یه کمی مشکل داره وگرنه عالیه

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی درایو ویندوز 8 با درایو ابونتو جدا هست هیچ مشکلی پیش نمیاد فقط گفتم موقع نصب باید گزینه ایی رو بزنی که نوشته ابونتو رو کنار ویندوزت بریزم غیر این بزنی کل هاردتت میره هوا باید مواظب باشی
NetBeans تو نوشتن حروف فارسی یه کمی مشکل داره وگرنه عالیه
مگه UTF8رو ساپورت نمیکنه!؟؟؟

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند وقته باهاش کار میکنی ؟؟
چی باهاش کار میکنی؟؟
من 2 ساله PHP رو به صورت حرفه ایی کار میکنم و میگم تو این زمینه عالیه مخصوصا برای فریمورک هایی مثل Yii
من میشناسمت و توام منو میشناسی اما نه با این یوزرم:D
بنده هم در طی دوسال با برنامه های مختلفی کار کردم.
اتفاقا بنظر من حتی خود همون Yii هم با sublime بهتر از همس.
در کل برنامه نویسی یعنی سرعت.حتی اگر Code Completion درست درمونی هم نداشت برنامه نویس خودش بتونه بنویسه.
اما کلیدهای میانبرSublime معرکس.net beans چه مزایایی داره که sublime نداره؟ و در عوض sublime چی مزایایی داره که netbeans نداره؟
اینکه بیایم بگیم اگه واسه html css میخوای استفاده کنی و دنبال هستی sublime هم خوبه , اصلا درست نیست.خیلیا از sublime استفاده میکنن.
من توو همون Yii یه مدت با zend studio کار کردم.انصافا این برنامه ها سرعت برنامه نویسیش به گرد Sublime هم نمیرسه.
ولی آخرش این بحث ها فایده ای هم نداره.چون توو سایت برنامه نویس هم این حرف ها زده شده و سلیقه ایه. ولی اون چیزی که آخر میمونه اینه که sublime یا brackets توو سرعت کد نویسی معرکن.

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میخام IDE طوری باشه مثل DreamWeaver وقتی کد htmlمیزنی پیش فرض کدها رو داشته باشه!و دوم این تو رفتگی ها رو مث netbeanرعایت کنه!مثلا dream weaver خودت باید تو رفتگی ها رو با تب ایجاد کنی!!

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میخام IDE طوری باشه مثل DreamWeaver وقتی کد htmlمیزنی پیش فرض کدها رو داشته باشه!و دوم این تو رفتگی ها رو مث netbeanرعایت کنه!مثلا dream weaver خودت باید تو رفتگی ها رو با تب ایجاد کنی!!
این موردایی که میگیرو که همه دارن.حرف سر سبک بودن برنامه و سرعت برنامه نویسیه.
بنظر من سابلایم با ظاهر ساده ای که داره , کارش حرفه ایه.و اگه زیاد برنامه نویسی نکردی برنامه هایی مثل net beans یا zend studio استفاده کن.

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
این موردایی که میگیرو که همه دارن.حرف سر سبک بودن برنامه و سرعت برنامه نویسیه.
بنظر من سابلایم با ظاهر ساده ای که داره , کارش حرفه ایه.و اگه زیاد برنامه نویسی نکردی برنامه هایی مثل net beans یا zend studio استفاده کن.
الان سابلایم یا نتبینز؟؟؟:D

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان سابلایم یا نتبینز؟؟؟:D
اگه حرفه ای هستی و میتونی از امکانات سابلایم استفاده کنی و بری دنبالش ببینی اصلا چیا داره سابلایم.
ولی اگه نه بقیه شون مثل همن.یکیشونو انتخاب کن:biggrin:

EngMrj

عضو جدید
sublim خوبه خیلی سبک شیک و با کارایی بالا ولی اگه کسی بخاد حرفه ای php کار کنه phpstorm و netbeans بیشتر به کارش میاد تا sublime

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
​سلام
من ی سوال دارم

وقتی سیستمم رو روشن میکنم لامپ موس ام روشن میشه و مشکلی نداره اما وقتی ویندوز بالا میاد اشاره گر کار نمیکنه :|

مشکل از کجاست؟ ینی باس موس رو عوض کنم؟ :w20:

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
​سلام
من ی سوال دارم

وقتی سیستمم رو روشن میکنم لامپ موس ام روشن میشه و مشکلی نداره اما وقتی ویندوز بالا میاد اشاره گر کار نمیکنه :|

یعنی بعد بالا اومدن ویندور چراغ کار میکنه ؟

سیمش رو تکون بده و موس رو بچرخون ببین قطعی داره

درگاه بو اس بی رو عوض کن

موس رو با لب تاپ امتحام کن

.......

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی بعد بالا اومدن ویندور چراغ کار میکنه ؟

سیمش رو تکون بده و موس رو بچرخون ببین قطعی داره

درگاه بو اس بی رو عوض کن

موس رو با لب تاپ امتحام کن

.......

اره دقیقا چراغش روشن میشه ولی اشارگر به هیچ صراطی مستقیم نیس :|

مشکل اینه که موس ازین درگاهش usb نیس ازین قدیمیاس نمیشه رو لپ تاب امتحانش کرد :|

موندم درگاه سیستم و عوض کنم یا موس رو؟! :w20:

چاو شین

اخراجی موقت
​سلام
من ی سوال دارم

اره دقیقا چراغش روشن میشه ولی اشارگر به هیچ صراطی مستقیم نیس :|

مشکل اینه که موس ازین درگاهش usb نیس ازین قدیمیاس نمیشه رو لپ تاب امتحانش کرد :|

موندم درگاه سیستم و عوض کنم یا موس رو؟! :w20:

سلام
بعضی وقتامشکل از درایور ویندوزه.
در حالی که ویندوز بالا اومده و موس وصله، برید قسمت Device Manager و درایور موس رو Uninstall کنید. بعد یه بار اسکن رو بزنید.
امیدوارم اینجوری مشکلتون حل بشه :gol:

آرزوخانوم

عضو جدید
من اومدم اعلام کنم بعد ازیه هفته تلاش و امتحان کردن هزار جورراه حل بالاخره تونستم آفیس رونصب کنم:w11:
از دوستانی که همفکری کردن ممنونم.واز آقای سید حمید وtakesh که کلی راهنماییم کردن:gol:

آخرین ویرایش:

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اومدم اعلام کنم بعد ازیه هفته تلاش و امتحان کردن هزار جورراه حل بالاخره تونستم آفیس رونصب کنم:w11:
از دوستانی که همفکری کردن ممنونم.واز آقای سید حمید وtakesh که کلی راهنماییم کردن:gol:

خیلی هم عالی

مشکل چی بود ؟ لدفا بگید مشکل کجا بود تا اگه کسی مشکل مشابه شمارو داشت بتونه حل کنه

آرزوخانوم

عضو جدید
من چند تا ورژن آفیس رودان کردم بعد نصب کردم اما هربار همون ارور روداد.با دوتا کرک جداتست کردم بازم همون شد
بعدازآدرسی که آقاحمید دادن رفتم دانلودکردم با یه کرک دیگه زدم رونصب.آنتی ویروسم غیرفعال کردم
خیلی زمانبرشد.اما بالاخره نتیجه داد

saminaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
من سری روزانه روزهای میلادی رو دارم الان می خوام میانگین ماهانه بگیرم و این به تعداد 50 سری هست خب الان میخام که میانگین بگیرم چون ماه های میلادی روزهاش فرق می کنه مثلا یکیش30 روزه یکیش31 روزه هست خب اگر بخوام بکشم که تکرار بشه نمیشه که واسه تمام سری ها این کار رو انجام بده چکار کنم دوستان توروخدا کمکم کنین بی زحمت

بالا