سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

Asghar_

عضو جدید
سلام....

من وقتی پاورپوینت یا ورد 2013 رو باز میکنم نمیدونم چرا اولش باید کمی صبر کنم و اگه زود جایی رو در ورد یا پاورپونت رو کلیک کنم اول هنگ میکنه و پس از مدتی درست میشه!!!...

ممنون میشم راهنمایی کنین مشکل از کجاست..

باتشکر

Asghar_

عضو جدید
سلام....

من وقتی پاورپوینت یا ورد 2013 رو باز میکنم نمیدونم چرا اولش باید کمی صبر کنم و اگه زود جایی رو در ورد یا پاورپونت رو کلیک کنم اول هنگ میکنه و پس از مدتی درست میشه!!!...

باتشکر

دوستان ممنون میشم کسی منو راهنمایی کنه.....

Asghar_

عضو جدید
آفیس2013 کمی سنگینه
مشخصات سیستمتون رو لطفا بگید؟ cpu- ram و نوع ویندوز
و مدل مادربرد(اگه از pcاستفاده میکنین)

سلام...

ممنون از پاسخگویی...اینم مشخصات لب تاپم:

ممنون میشم راهنمایی کنم که درست شه

باتشکر

ali-gold

کاربر فعال
سلام دوستان ...

با توجه به شکل زیر من نمیدونم چرا رم لب تاپم نزدیک نصفش مصرف میشه در حالی نرم افزاری باز نیست!!!

در واقع دوستان راهی وجود داره که نرم افزار و برنامه هایی که در تسک منجر بیخودی در حال کار هست رو غیرفعال کرد و به هنگام راه اندازی مجدد بیخودی بالا نیاد و همچنین هر وقت خواستی از نرم افزار مورد نظر استفاده کنی فعالش کنی؟؟..

آیا می شود؟

ممنون میشم راهنمایی کنین ..چون این مشکل منجر میشه به این که سرعت لب تاپ بیاد پایین....

واقعا ممنون میشم...

با تشک

آخرین ویرایش:

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
سلام...

ممنون از پاسخگویی...اینم مشخصات لب تاپم:

ممنون میشم راهنمایی کنم که درست شه

باتشکر

خداروشکر سیستمتون قدرتمنده

پیشنهاد میکنم یه فایل به زبان انگلیسی رو با آفیستون بررسی کنین اگه مشکل با زبان انگلیسی همچنان پابرجا بود آفیستون رو با یه ورژن معتبر و صدالبته کرک شده جایگزین کنین

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
سلام....

باتشکر
پیشنهاد می کنم یکبار اونو حذف کنید و دوباره نصب کنید و بعد با استفاده از کرکهای معتبر محدودیت اونو حذف کنید

شاید مشکل از آفیس نباشه و ویروسیاب شما مدت زیادی رو به بررسی پردازش اون گیر می ده
بهتره با حالت غیر فعال ویروسیاب هم تست کنید

eng.che

کاربر فعال
سلام
ببخشید میشه متن زیر رو ترجمه کنید؟
I appreciate your response. Currently I don't have the server files but I can send later. One thing I found to know that "temp" area gets filled up by the scratch files while running job in CASTEP. So, it is like after 4-5 job run, temp area shows more than 95% filled, once I delete those files from the temp area of the server directory then any new job gets run. Now considering that fact should I need to change the parameter settings I am using for Geometry Optimization in CASTEP. I guess meomery gets filled up faster for heavy calculations in CASTEP.
I will send you the screenshot of the server files when job fails

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
سلام
ببخشید میشه متن زیر رو ترجمه کنید؟
I appreciate your response. Currently I don't have the server files but I can send later. One thing I found to know that "temp" area gets filled up by the scratch files while running job in CASTEP. So, it is like after 4-5 job run, temp area shows more than 95% filled, once I delete those files from the temp area of the server directory then any new job gets run. Now considering that fact should I need to change the parameter settings I am using for Geometry Optimization in CASTEP. I guess meomery gets filled up faster for heavy calculations in CASTEP.
I will send you the screenshot of the server files when job fails

از پاسخ شما ممنونم.فعلا فایلهای سرور رو ندارم اما بعدا میتونم ارسال کنم.یه چیزی رو متوجه شدم میدونیم که ناحیه ی "temp"هنگام اجرای کار درcastepبا فایلهای مخدوش پر میشه.بنابراین مث اینه که بعداز4 یا5 بار اجرای کار ناحیهtempبیش از 95% پر نشون میده.یکبار من اون فایلهایی از ناحیه tempاز دایرکتری سرور رو حذف کردم، بعد هر وظیفه جدید اجرا میشه.در حال حاضر با توجه به این واقعیت به تغییر در پارامترهای تنظیمی که در بهینه سازی ژئومتری در castep استفاده میکنم نیاز دارم .حدس میزنم حافظه برای محاسبات سنگین در castepسریعتر پر میشه
تصویری از فایلهای سرور در زمانی که در اجرای کار مشکلدار میشن رو براتون ارسال خواهم کرد

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام دوستان ...

با توجه به شکل زیر من نمیدونم چرا رم لب تاپم نزدیک نصفش مصرف میشه در حالی نرم افزاری باز نیست!!!

در واقع دوستان راهی وجود داره که نرم افزار و برنامه هایی که در تسک منجر بیخودی در حال کار هست رو غیرفعال کرد و به هنگام راه اندازی مجدد بیخودی بالا نیاد و همچنین هر وقت خواستی از نرم افزار مورد نظر استفاده کنی فعالش کنی؟؟..

آیا می شود؟

ممنون میشم راهنمایی کنین ..چون این مشکل منجر میشه به این که سرعت لب تاپ بیاد پایین....

واقعا ممنون میشم...

با تشک
برادر 89تا پروسه رو سیستمت رانه که استفاده اکثرش به چشم منو شما نمیاد و سیستمیه. خودش لازم داره. برنامه ها رو میتونی از توی استارت آپ حذف کنی که ران نشن به محض استارت ولی آخرش همین آشه و همین کاسه. آنتی ویروسم اگه داشته باشی، ویندوزتم سونه به نسبت مصرفش خوبه. خود ویندوز7 نزدیک 1.7گیگ رم لازم داره

گیلان(فومن)

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان. سیمبل میکرو در ورد وجود داره؟؟ من وردم 2007 هست هر چقدر میگردم توش نیست:confused: آیا در ورژن های جدیدترش هست. و اگر کسی تم خوب پاورپوینت داره لطف میکنه برام بذاره :redface:واسه پایان نامه ام میخوام. ممنون

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام لطفا راهنمایی کنید چرا هنگام رینیم کردن فایلهای PDFاین ارور ظاهروآیکن عوض میشه؟مشاهده پیوست 231596
سلام.
موقعی که دارین اسم فایلتون رو عوض میکنید، پسوند اون رو هم انتخاب میکنید که باعث میشه این ارور رو بده!

.pdf بعد از عوض کردن اسم فایل باید باشه!
برای اینکه این اشتباه رو نکنید گزینه نمایش پسوند رو غیرفعال کنید!
سلام....

باتشکر
من هم همین مشکل رو دارم و البته فقط با افیس 2013.
هیچ انتی ویروسی هم تو سیستمم نصب نیست. سیستمم هم خوب هست!
احتمال میدم نسخه 2013 اش این مدلی باشه! چون با قبلی ها مشکلی نداشتم.

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
سلام دوستان. سیمبل میکرو در ورد وجود داره؟؟ من وردم 2007 هست هر چقدر میگردم توش نیست:confused: آیا در ورژن های جدیدترش هست. و اگر کسی تم خوب پاورپوینت داره لطف میکنه برام بذاره :redface:واسه پایان نامه ام میخوام. ممنون

سلام

از این 2 راه میشه میکرو رو نوشت

Alt+230

یا

Alt+0181

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
Screenshot_2015-02-11-16-35-59.jpgسلام ببخشید یه سوال برادوستم دارم،
لاین گوشیش استیکرای متحرکش کارنمیکرد removesh کردو دوباره یه ورژن دیگه نصب کرد اما الان موقع رجیستر کردن تو لودینگ میمونع،چند تا ورژنم امتحان کرد باز همونجوری میشه،حتی گوشیشو ریست فکتوری کرد باز درست نشد همون قسمت گیر میکنه،میشه راهنماییم کنید؟

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 231858سلام ببخشید یه سوال برادوستم دارم،
لاین گوشیش استیکرای متحرکش کارنمیکرد removesh کردو دوباره یه ورژن دیگه نصب کرد اما الان موقع رجیستر کردن تو لودینگ میمونع،چند تا ورژنم امتحان کرد باز همونجوری میشه،حتی گوشیشو ریست فکتوری کرد باز درست نشد همون قسمت گیر میکنه،میشه راهنماییم کنید؟

اگه امروز اینجوری شده بخاطر سرعت کمه

گاهی هم لاین میره قاطی باقالیا
فردا تست کن احتمالا خوب بشه

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز یک مجرم فراری دستگیر شده و به زندان افتاد.... جرم این مجرم اسپم کردن بوده که خلاف قوانین سایت باشگاه مهندسان و نمایندگاه مجلس سایت باشگاه مهندسان است.

این مجرم فراری تحت پیگرد قانونی سر انجام تحت بازجویی حفن به جرم خود که اسپم کردن بود اعتراف کرد. این فرد در نبود مدیران نظر خود را بر خلاف قوانین سایت می نوشت و متواری می شد.

البته ادمین قبلا تهدید کرده بود که وی را روانه زندان می کند ......... سرانجام هم وی به زندان افتاد و سو سابقه اسپم و مالتی یوزر در پرونده قضایی وی ثبت شد.

عکس او نیز قبلا به عنوان اسپمر فراری در روزنامه ها چاپ شده بود تا کفی نت ها و سرویس های داینامیک به وی سرویس ندهند!!!
دوست عزیز لدفا اسپم نکنید:cool:

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
چطور میشه از فایل پی دی اف چیزی حذف کرد؟

آره باید نرم افزار مخصوص اینکارو دان کنی
با آدوب اکروبات اون نسخه که قابلیت ویرایش رو هم داره میتونی
دوستم شنيدم ك لاين فيلتر شده

نه نشده . منکه الان دارم توش استفاده میکنم

گیلان(فومن)

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام. یه فایل ورد دارم که نمیتونم در آن تایپ مجدد کنم و یا حتی قسمتی از متن رو انتخاب کنم. یعنی طوری شده که حتی نمیتونم نشانگر موس رو بر روی قسمتی از متن که میخوام تایپ کنم قرار بدم. وقتی میخوام فایل رو ببندم پیغام میده که microsoft office word stopped working لطفا راهنمایی بفرمایید خیلی ضروریه:(کل فایلای وردی که دارم اینجوری شده چیکار کنم درست بشند؟؟

RIG

متخصص C#.net
سلام. یه فایل ورد دارم که نمیتونم در آن تایپ مجدد کنم و یا حتی قسمتی از متن رو انتخاب کنم. یعنی طوری شده که حتی نمیتونم نشانگر موس رو بر روی قسمتی از متن که میخوام تایپ کنم قرار بدم. وقتی میخوام فایل رو ببندم پیغام میده که microsoft office word stopped working لطفا راهنمایی بفرمایید خیلی ضروریه:(کل فایلای وردی که دارم اینجوری شده چیکار کنم درست بشند؟؟
معلوم نیست ویندوز رو اپدیت کردی یا خود کار اپدیت شده یا اینکه افیس رو اپدیت کردی. ....
باید افیس رو پاک کنی از اول نصب کنی. اگه نسخه جدید نصب کردی و اینجوری شده باز برگرد نسخه قبلی رو نصب نصب کن...
من تو چند تا سایت خارجی خوندم اینجوری گفته بود که مشکلاتت به اینها بر میگرده... مراقب اتوماتیک اپدیت کامپیوترت باش همشهری :D

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی

برای گرفتن نماد اعتماد الکترونیک برای سایت نیاز به پروانه ی کسب و کار هست؟

یعنی یه شخص نمیتونه بدون پروانه کسب و کار یه فروشگاه اینترنتی بزنه؟

با تشکر:)

بالا