سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
گرافیکش آن برد هست .... با تعوبض مادربرد باید درست میشد اگه مشکل از گرافیک بود ....
میدونم اینجوری به جواب میرسم جناب :D خوب من برای اینکه درایورها رو جدا جدا نصب کنم و تست کنم مجبورم به تعداد درایورها هی ویندو نصب کنم هی بپره ، هی برم درایور بعدی ببینم مشکل کجاست! :confused:
گفتم شاید کسی بر اساس تجربه بدونه مشکل کجاست که انقدر کار اضافه نکنم :/
منظورش اینه که بعد از نصب هر درایور ریستارت کن ببین بلواسکرین میاد یا نه.
ویندوز 8.2 نصب کنی شاید مشکل نداشته باشه.

• Like
واکنش ها: etnn

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورش اینه که بعد از نصب هر درایور ریستارت کن ببین بلواسکرین میاد یا نه.
ویندوز 8.2 نصب کنی شاید مشکل نداشته باشه.

اوهوم گرفتم منظورشونو ..

راستش یکی دوتا درایور جدا تک تک نصب کردم بازم پرید ویندوزه ..باز همین صفحه اومد ..دیگه حوصله ام نشد هی ویندوز نصب کنم هی درایور تست کنم :D اصن نمیفهمم مشکل چیه :/ تازه اگه واسه یکی از درایوراش باشه چرا باید یهویی اینجوری بشه؟! :surprised:

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بروبچ کامپیوتر ...

آقا یه سیستمی از یکی از آشناها هست ، این ویندوز دیگه روش بالا نمیاد ، به جاش صفحه آبی مرگ (که خدا مرگش بده :D) رو بالا میاره با ارور stop:0x00000116 .

من هاردشو تعویض کردم چک کردم همین ارورو میده .....پاورشو عوض کردم همینو میده :D...جونم براتون بگه مادربردشو هم حتی عوض کردم باز همین ارورو میده ..دیگه هیچی حس کردم اشکالش نرم افزاریه ...ویندوزشو که عوض کردم دیدم بدون نصب درایور خوبه ، بالا میاد، اما به محض اینکه درایوراشو نصب میکنم ، بعد از نصب درایورها که ریستارت میشه دوباره همون صفحه آبیه میاد با همون ارور ...
درایوراشو با چند تا سی دی مختلف امتحان کردم و نصب کردم همینجوری شد .. آیا کسی هست که مرا یاری دهد؟ :D
ارور 116×0
http://www.youtube.com/watch?v=vPt78weVKac

• Like

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان سیستمم روشن نمیشه فقط یه دکمش کار میکنه به نام Av mode اونم میزنم این پیغام میده
The instant mode application could not be found please reinstall the application on windows press any key or button to shutdown
باید چی کار کنم اطلاعاتش برام حیاتی؟

***آرامش***

اخراجی موقت
سلام دوستان سیستمم روشن نمیشه فقط یه دکمش کار میکنه به نام Av mode اونم میزنم این پیغام میده
The instant mode application could not be found please reinstall the application on windows press any key or button to shutdown
وقتی روشن نمیشه چجوری رو صفحه پیام میاد؟؟

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما هم مهندسی:)
لپ تاپ هست ؟
آخرین دفعه ای که روشن شد سخت افزار یا نرم افزار خاصی روش نصب نکردی؟
اره
ویندوز مثل همیشه اپدیت شد قبلشم یارانه ثبته نام کردم بعدشم یه ریاستارت بعدم کاری نداشتم خاموش کردم ولی دباره امدم روشن کنم دیگه نشد

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهندسهای کامپیوتر کجان؟لطفا کمک...:cry::cry:

آخرین ویرایش:

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخرین بار که لبتاب روشن بود قبلش چه کاری انجام می دادید؟

mahsa_chemist

عضو جدید
سلام.هر فلشی به کیس میزنم کامپیوتر نمیخوندش.مشکل کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم کمک کنید

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخرین بار که لبتاب روشن بود قبلش چه کاری انجام می دادید؟

همین هایی که تو پست قبل نوشتم
بردم پیش یکی از دوستام فعلن درست شد گفت هر اطلاعاتی میخوای بگیر ممکنه برا همیشه بپره

mohsen7073

عضو جدید
سلام دوستان ارور LatestCertChain[1].exe -Application Error
The app;icatiom failed to initalize properly (0*c0000135). click on OK to terminate the application.
مال چیه؟ باید چیکار کرد؟ به من گفته بودن با نصب ویندوز اکس پی سرویس پک ۲ این مشکل برطرف میشه ولی نشد. چون این برنامه با اینترنت اکسپلورر ۷ فقط کار میکنه.الان با اونم این اخطار میده باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهش کمک فوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohsen7073

عضو جدید
The app;icatiom failed to initalize properly (0*c0000135). click on OK to terminate the application.
مال چیه؟ باید چیکار کرد؟ به من گفته بودن با نصب ویندوز اکس پی سرویس پک ۲ این مشکل برطرف میشه ولی نشد. چون این برنامه با اینترنت اکسپلورر ۷ فقط کار میکنه.الان با اونم این اخطار میده باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهش کمک فوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohsen7073

عضو جدید
LatestCertChain[1].exe -Application Error

LatestCertChain[1].exe -Application Error

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
به احتمال خیلی قوی با نصب net framework درست میشه.
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=26

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=22

آخرین ویرایش:

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
سایت وایو گفته این مشکل بخاطر اینه که A/V mode از چیپ ست گرافیک انویدیا جیفورس پشتیبانی نمیکنه.
https://us.en.kb.sony.com/app/answe...tion-could-not-be-found.-please-reinstall-the

https://us.en.kb.sony.com/app/answe...e-instant-mode-application-could-not-be-found.

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بر مهندسای عزیز
من دیروز نرم افزار فلش با چند تا نرم افزار دیگه رو نصب کردم. بعداز اینکه برنامه هام نصب شد وقتی میخام فولدرامو باز کنم تو پنجره Bridge فتوشاپ باز میشه دیگه مثل قبل نیست . اگه میخام مثل قبل باز بشه باید حتما روی فولدرم راست کلیک کنم بعد open .
چیکار کنم مثل قبل بشه ؟؟
پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون

سلام!
باید برید به رجیستری (عبارت regedit رو تو سرچ باکس استارت تایپ کنید و اینتر بزنید تا اجرا بشه) ، بعد به این HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\shell\Bridge مسیر برید و حذفش کنید.
با این روش حتما درست میشه :D

آخرین ویرایش:

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من word 2007 دارم ولی توی قسمت save as گزینه سیو شدن به شکل pdf نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا؟

SuPpOrTeR

عضو جدید
سلام بچه ها کسی می دونه در Nero Express2014در رایت سی دی گزینه یSecurDisk Sareface scanبرای چیه؟

securedisk برای ایجاد دیسک های محافظت شده هست که در مراحل رایت یک پسورد تعیین میکنید و برای استفاده حتما باید پسورد رو وارد کنید در غیر اینصورت محتوا رو نمیبینید...

sepid_a

عضو جدید
سلام ببخشید یه سوالی داشتم
میخوام ویندوزمو عوض کنم چه جوری میتونم بکاپ بگیرم ؟ که بعد از نصب ویندوز جدید برنامه هام از بین نره؟ یه برنامه دارم به اسم DriverMax ولی نمیدونم چه جوری ازش استفاده میکنن ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
ویندوز سون را به 8.1 میخوام عوض کنم , چه جوری میتونم برگردونم فایل های بکاپ گرفته شده رو

آخرین ویرایش:

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...
بچه ها این یاهو مسنجر من خیلی وقته دیگه نمیتونم واردش شم :/ واس شمام همیننطوره یا فقط منم؟ :D

قبلا فکر کردم مشکل از اونور باشه ..ولی الان بیشتر از یه ماهه اینجوری شده :/

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...
بچه ها این یاهو مسنجر من خیلی وقته دیگه نمیتونم واردش شم :/ واس شمام همیننطوره یا فقط منم؟ :D

قبلا فکر کردم مشکل از اونور باشه ..ولی الان بیشتر از یه ماهه اینجوری شده :/

از مسنجر خود یاهو میل استفاده کن این یاهو مسنجر دیه بدرد نمیخوره

• Like

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
از مسنجر خود یاهو میل استفاده کن این یاهو مسنجر دیه بدرد نمیخوره

والا قبلنا که یاهو مسنجر برام باز میشد مسنجر خود یاهو کلی قاطی داشت و دیر و پس میومد پیاما :|

الان دیگه اینور کار نمیکنه ، اونور چیه دیگه :/

بالا