سوالات و مشکلات و درخواست های خود را فقط اینجا مطرح کنید

amir_4475

عضو جدید
سلام
1-روی درایوcویندوز7نصب
روی درایوGاکس پی نصب کردم
امافقط اکس پی بالامیادتوقسمت سوئیچ یوزرهم فقط یوزر اکس پی هست
چه کنم؟؟؟

2-پی سی سوئیتم بعد نصب ویندوز7دچارمشکل شدفکرکنم باید ورژن جدید نصب کنم بعد نصب اکس پی هم همون خطا رو میده وphone browserهم خالی امابه نت وصل میشه

3-یه فایل روی سیستمم هست که اسم نداره ونه دیلیت میشه نه رینیم .چطوری پاکش کنم؟
ازراه تسک منیجررفتم explorer.exeروغیرفعال کردم دوباره فعالش کردم اما نشد فکرکنم فقط برای بستن فایلای روی دسکتاپ جواب بده
قبلش اشتباهی اندپروسزروزدم نمیدونم چی رو غیرفعال کردم .یعنی مشکل 2 برای این به وجوداومد؟

شاید دیر شده باشه واسه جواب ولی بد نیس شاید برای بقیه هم بوجود بیاد این مشکل
1- برای داشتن همزمان xp و 7 بهتره xp رو اول تو درایو c نصب و سپس 7 رو تو یه درایو دیگه نصب کنین مشکلی پیش نمیاد
2- راه حل خودتون خوبه
3- برای پاک کردن چنین فایلی (که البته فکر نمیکنم ویروس باشه) بهتره در حالت safe mode وارد ویندوز بشین و اقدام به حذف فایل مورد نظر کنید
مشکل اینچنینی داشتین خبرم کنید
با آرزوی موفقیت بدرود

sohi_mr

عضو جدید
سلام
من برای یکی از دوستام کمک می خواستم
برای درس اصول و مبانی مدیریت نیاز به یه تحقیق داره موضوعی هم که انتخاب کرده مدیریت نیروی انسانی ( درباره ی جذب نیروی انسانی در ناسا ) هستش
اگه کسی مطلبی در این زمینه داره ممنون میشم کمک کنه و اطلاعاتی بهم بده

sepideh1991

عضو جدید
سلام.من یه سوال داشتم.کسی میدونه cnf چیه؟کاربردش چیه؟وتو ایران اومده یا نه؟

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام.من یه سوال داشتم.کسی میدونه cnf چیه؟کاربردش چیه؟وتو ایران اومده یا نه؟
فرم نرمال عطفی.(conjunctive normal form)
کاربردش در منطق گزاره ها هست که توی گسسته،هوش مصنوعی و ... استفاده میشه.
بله توی ایران هم اومده،توی دانشگاه هم تدریس میشه.

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
فرم نرمال عطفی.(conjunctive normal form)
کاربردش در منطق گزاره ها هست که توی گسسته،هوش مصنوعی و ... استفاده میشه.
بله توی ایران هم اومده،توی دانشگاه هم تدریس میشه.
اینکه خیلی سادس...فکر کردم چیز خیلی جدیدی هس!!

ARMINA_68

عضو جدید
سلام میشه کسی یه راهنمایی کنه برای درس محیط های چند رسانه ای چه پروژه ای تحویل بدم ممنون میشم کمک کنید چون اصلا نمیدونم باید چه چیزی درست کنم:(

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام میشه کسی یه راهنمایی کنه برای درس محیط های چند رسانه ای چه پروژه ای تحویل بدم ممنون میشم کمک کنید چون اصلا نمیدونم باید چه چیزی درست کنم:(

سلام
راستش من خودم این درس رو پاس نکردم (جز دروس اختیاری بود و ترم آخر ما ارائه نشد و مجبور شدم چیز دیگه ایی پاس کنم .. )

خب شما استاد دارین .. کتاب دارین ..
اگر موضوعی برای پروژتون مشخص نشده از سوی استاد .. پیشنهاد میکنم چند فصلی از کتاب رو مطالعه بفرمایید تا آشنا بشید با این درس

دقیق نمیدونم چی میخوان ازتون .. ولی فکر کنم بتونین مثلا یه مبحثی رو با نرم افزارهای چندرسانه ایی پیاده کنید .. که توش تصویر و صوت و ... بکار رفته باشه
(با استادتون صحبت کن .. اگر میخوای با نرم افزار مالتی مدیا بیلدر کار کنی .. بگو من یه آشنایی با این نرم افزار دارم .. :smile:)

موفق باشید

ARMINA_68

عضو جدید
سلام
راستش من خودم این درس رو پاس نکردم (جز دروس اختیاری بود و ترم آخر ما ارائه نشد و مجبور شدم چیز دیگه ایی پاس کنم .. )

خب شما استاد دارین .. کتاب دارین ..
اگر موضوعی برای پروژتون مشخص نشده از سوی استاد .. پیشنهاد میکنم چند فصلی از کتاب رو مطالعه بفرمایید تا آشنا بشید با این درس

دقیق نمیدونم چی میخوان ازتون .. ولی فکر کنم بتونین مثلا یه مبحثی رو با نرم افزارهای چندرسانه ایی پیاده کنید .. که توش تصویر و صوت و ... بکار رفته باشه
(با استادتون صحبت کن .. اگر میخوای با نرم افزار مالتی مدیا بیلدر کار کنی .. بگو من یه آشنایی با این نرم افزار دارم .. :smile:)

موفق باشید
سلام راستش استادمون از وسطای ترم عوض شد و فقط گفت من یه پروژه میخوام و نگفت چه چیزی تحویل بدیم ودر مورد کتاب هم چون ما کتابی نداریم و فقط با ما فتوشاپ کار میکنه به خاطر این واقعا گیج شدم که چه چیزی درست کنم اگه میشه یه موضوع رو بهم معرفی کنید تا من بدونم چه چیزی میتونم درست کنم:(

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام راستش استادمون از وسطای ترم عوض شد و فقط گفت من یه پروژه میخوام و نگفت چه چیزی تحویل بدیم ودر مورد کتاب هم چون ما کتابی نداریم و فقط با ما فتوشاپ کار میکنه به خاطر این واقعا گیج شدم که چه چیزی درست کنم اگه میشه یه موضوع رو بهم معرفی کنید تا من بدونم چه چیزی میتونم درست کنم:(

این چیزی که میگم با استادتون در میان بگذارید و ببنید موافقت میکنه بعد برید دنبالش:

من پیشنهاد میکنم روی تولید محتوا کار کنید
یعنی چی ؟!!
یعنی اینکه یه موضوعی رو مشخص کنید مثلا بانکداری الکترونیکی (این با شما هست که روی موضوع بگردین و انتخاب کنید ..سعی کنید به سلیقه خودتون موضوع انتخاب کنید بعده ها خیلی بکار میاد)
بعد مطالبی در موردش بدست بیارید
اون مطالب رو با استفاده از نرم افزاری های چندرسانه ایی پیاده کنید بطوری که قابل ارائه باشه
در این پیاده سازی میتونید فایلهایی صوتی و تصویری بزارید و یه آموزش خوب در این مورد بسازید

در مورد موضوع و اینکه چه نرم افزاری بکار ببرید تصمیم شما و تایید استاد رو میخواد کمی هم توی نت بچرخید میتونید در مورد هم اطلاعاتی کسب کنید

(چند رسانه ایی معمولا ترم بالایی ها بر میدارن .. پس باید به رشتتون تمرکزی بیشتر داشته باشید :smile:)

ARMINA_68

عضو جدید
این چیزی که میگم با استادتون در میان بگذارید و ببنید موافقت میکنه بعد برید دنبالش:

من پیشنهاد میکنم روی تولید محتوا کار کنید
یعنی چی ؟!!
یعنی اینکه یه موضوعی رو مشخص کنید مثلا بانکداری الکترونیکی (این با شما هست که روی موضوع بگردین و انتخاب کنید ..سعی کنید به سلیقه خودتون موضوع انتخاب کنید بعده ها خیلی بکار میاد)
بعد مطالبی در موردش بدست بیارید
اون مطالب رو با استفاده از نرم افزاری های چندرسانه ایی پیاده کنید بطوری که قابل ارائه باشه
در این پیاده سازی میتونید فایلهایی صوتی و تصویری بزارید و یه آموزش خوب در این مورد بسازید

در مورد موضوع و اینکه چه نرم افزاری بکار ببرید تصمیم شما و تایید استاد رو میخواد کمی هم توی نت بچرخید میتونید در مورد هم اطلاعاتی کسب کنید

(چند رسانه ایی معمولا ترم بالایی ها بر میدارن .. پس باید به رشتتون تمرکزی بیشتر داشته باشید :smile:)

خیلی ممنون از راهنماییت دوست عزیز خیلی متشکرم:gol::gol::gol::gol:

paprika

عضو جدید
سلام !
من این ترم مهندسی اینترنت دارم، پروژم طراحی وب سایت با asp.net هستش، اما خیلی اشکال دارم.اگر سایتی واسه دانلود آموزشش معرفی کنید ممنونتون میشم:gol:

هاشم مهاجری

عضو جدید
پایان نامه

پایان نامه

سلام دوستان!!!
پروژه پایان نامه من نقش فناوری اطلاعات در کاهش ترافیک شهریه،اگه کسی موضوعی،مطلبی یا سایتی در این مورد داره خواهشا برام بذارین.دمتون گرم.;)

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان!!!
پروژه پایان نامه من نقش فناوری اطلاعات در کاهش ترافیک شهریه،اگه کسی موضوعی،مطلبی یا سایتی در این مورد داره خواهشا برام بذارین.دمتون گرم.;)
سلام دوست عزیز

در گوگل با این موضوع مطالب مختلفی رو میتونید پیدا کنید.
لینک

موفق باشید

POONEH.H

عضو جدید
SALAM KI C++ MIDOONE???

SALAM KI C++ MIDOONE???

SALAM KHAHESH IKONAM AGE KASY HAST BARNAMEYE IN SOAALARO BARAM BENEVISE/IN EMAILAME

BARAM BEFRESTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

گذاشتن ایمیل خلاف قوانین سایت هست

KHAHESHAN BEFRESTIN VAJEBEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

1.taabeii benevisid ke yek meghdar ra be inch begirad va be santimetr tabdil konad.va farenhayt re be selioon tabdil mikonad?
formool;c=f-32*5/9

2.barnameii benevisid ke ba tabe.e bazgashty yek adad ra begirad va makoose an ra chap konad?

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Drago

کاربر ممتاز
سلام.
خوش اومدید.
۱.فارسی بنویسید،از قوانین تالار است.
۲.درج ایمیل در پست ها ممنوع است.
۳.سوالات خودتون رو فقط در تاپیک سوالات بپرسید.(بعد نوشت : این پست و پست بالایی از تاپیک دیگری منتقل شده اند)
۴.سوال بسیار ساده است،تا کجاشو خودتون نوشتید؟ کجاش مشکل دارید؟ انتظار ندارید که برنامه حاضر آماده تحویل بگیرید خدای نکرده؟!

آخرین ویرایش:

hamid kor

عضو
کاربرد منطق فازی در MIS

کاربرد منطق فازی در MIS

با سلام
از دوستان عزیز خواهشمند است منابعی در ارتباط با کاربرد منطق فازی در MIS معرفی نمایند.
با تشکر

ماه ناز

عضو جدید
سلام
دوستان عزیز کسی درمورد الگوریتم مسیر یابی حالت پیوند(مر بوط به شبکه) میتونه توضیحی بده
ممنون

مسروری

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من یک وبلاگ ساختم خیلی سال پیش هرچی فکرمیکنم رمز ورودش یادم نیست
میخوام یکسری مطالب اضافه کنم وعنوان مدیر وبلاگ رو تغییر بدم
آیا راهی وجود داره؟(با توجه به ایمیلی که براش ثبت شده؟)
بوسیله میهن بلگ ساخته امش

متشکرم

arash jon

عضو جدید
سلام به دوستان من پروپوزال طراحی سایت و میخواستم ممنون میشم برام بگینمرسی.

Drago

کاربر ممتاز
سلام
دوستان عزیز کسی درمورد الگوریتم مسیر یابی حالت پیوند(مر بوط به شبکه) میتونه توضیحی بده
ممنون
در موردش چی میخوای بدونی؟
اگه کلا اطلاعات نداری میتونی اینجا رو یه نگاه بندازی،توی گوگل هم سرچ کنی.اما اگه مطالبی در موردش خوندی و یه سوالاتی برات پیش اومده،سوال‌ها رو دقیق و واضح بپرس.
سلام
من یک وبلاگ ساختم خیلی سال پیش هرچی فکرمیکنم رمز ورودش یادم نیست
میخوام یکسری مطالب اضافه کنم وعنوان مدیر وبلاگ رو تغییر بدم
البته مهم نیست چیکار میخواید بکنید،وقتی نتونید لاگین کنید هیچ کاری نمیتونید بکنید.
اگه از این گزینه های "پسوردتان را فراموش کرده اید؟" و از اینا داره که ممکنه بتونن برات ریستش کنن،اگه نداره کار دیگه ای بلد نیستم.
سلام به دوستان من پروپوزال طراحی سایت و میخواستم ممنون میشم برام بگینمرسی.
پسرجان پروپوزال گفتنی نیست،نوشتنیه.
اگر میخواید پروپوزال براتون بنویسیم که خب،به قول معروف "زهی خیال باطل!".اما اگه میخواید روش های نوشتن پروپوزال رو یاد بگیرید میتونید توی گوگل سرچ کنید.با توجه به محتوای کم و فقیر وب فارسی توصیه میکنم انگلیسی سرچ کنی.
واسه اینکه نگی هی گوگل گوگل میکنه،اینم داشته باشه.

hassan0914

عضو جدید
سلام، رمز ایمیلم رو عوض کرم و فراموشم شده، جواب سوالات هم یادم نیست. چطوری می تونم رمز جدید بگیرم؟ ممنون

arash jon

عضو جدید
در موردش چی میخوای بدونی؟
اگه کلا اطلاعات نداری میتونی اینجا رو یه نگاه بندازی،توی گوگل هم سرچ کنی.اما اگه مطالبی در موردش خوندی و یه سوالاتی برات پیش اومده،سوال‌ها رو دقیق و واضح بپرس.

البته مهم نیست چیکار میخواید بکنید،وقتی نتونید لاگین کنید هیچ کاری نمیتونید بکنید.
اگه از این گزینه های "پسوردتان را فراموش کرده اید؟" و از اینا داره که ممکنه بتونن برات ریستش کنن،اگه نداره کار دیگه ای بلد نیستم.

پسرجان پروپوزال گفتنی نیست،نوشتنیه.
اگر میخواید پروپوزال براتون بنویسیم که خب،به قول معروف "زهی خیال باطل!".اما اگه میخواید روش های نوشتن پروپوزال رو یاد بگیرید میتونید توی گوگل سرچ کنید.با توجه به محتوای کم و فقیر وب فارسی توصیه میکنم انگلیسی سرچ کنی.
واسه اینکه نگی هی گوگل گوگل میکنه،اینم داشته باشه.

ممنون بازم شما دوست عزیز.

Drago

کاربر ممتاز
سلام، رمز ایمیلم رو عوض کرم و فراموشم شده، جواب سوالات هم یادم نیست. چطوری می تونم رمز جدید بگیرم؟ ممنون
سلام.
خوش اومدید.
اگه رمز رو فراموش کردید،ایمیل جایگزین (برای ارسال کد ریست) ارائه نکردید،سوال‌ها رو هم بلد نیستید،هیچ راهی نیست.
ممنون بازم شما دوست عزیز.
خواهش میکنم،همون دکمه تشکر کفایت میکرد.

بالا