سوالات و مشکلات و درخواست های خود را فقط اینجا مطرح کنید

ghazal52

عضو جدید
پروژه مدیریت کنترل پروژه

پروژه مدیریت کنترل پروژه

سلام.من یه پروژه ساده با استفاده از ms project با موضوع it می خوام .اگه کسی سراغ داره برام بفرسته....
ممنون.:smile::smile:

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ویندوز عوض نکردی احتمالا؟ مثلا 7 رو روی یه سیستمی که قبلا XP یا Vista بوده نصب کنی.توی تنظیمات میگه که اطلاعات سیستم قبلی رو حفظ میکنم و توی پوشه ای به اسم windows.old میریزم...حجمش هم میگه که احتمالا همون ویندوزه.اگه لازمش نداری پاک کردنش مشکلی نباید ایجاد کنه.
حجم درایو C رفته بالا؟ منظورت اینه که فضای بیشتری اشغال شده دیگه؟ غیر از این پوشه که گفتی مشکل دیگه ای نیست؟
در مورد دمای سی پی یو هم نمیتونم قطعی نظر بدم.تا وقتی درگیر نباشه که دماش نمیره بالا...تو بگو تمام درایو هم پر باشه.ببین توی Task Manager توی قسمت Proccess ها چیز غیر عادی نمیبینی؟
ویندوز عوض نمیکنم ولی هر چند وقت یه بار آپدیتش میکنم احتمالا به خاطر همینه.
دمای سی پی یو الان خوب شده.
ولی همین پوشه هه نمیدونم از کجا اومده میخوام پاکش کنم امیدوارم مشکلی بوجود نیاد.
چندتا فایل مشکوک با پسوند exe هست نمیدونم برای چیه. فکر نمیکنم ویروسم باشه. این عکس proccesses

پیوست ها

• Capture.jpg
    Capture.jpg
    15.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
ویندوز عوض نمیکنم ولی هر چند وقت یه بار آپدیتش میکنم احتمالا به خاطر همینه.
دمای سی پی یو الان خوب شده.
ولی همین پوشه هه نمیدونم از کجا اومده میخوام پاکش کنم امیدوارم مشکلی بوجود نیاد.
چندتا فایل مشکوک با پسوند exe هست نمیدونم برای چیه. فکر نمیکنم ویروسم باشه. این عکس proccesses

سلام مهندس

بفرما :

csrss.exe

http://blog.1shadmehr.com/1389/04/csrcs-exe-virus/

dwm.exe :

http://www.itjoo.com/Matlab.aspx?pid=63

saeed_it2010

عضو جدید
سلام
کسی میتونه جزوه الکترونیک دیجیتال رو واسم ایمیل کنه.ممنون میشم. گذاشتن ایمیل خلاف قوانین هست

آخرین ویرایش توسط مدیر:

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه
کسی میدونه اداره های مخابرات استان ها عموما" چندتا شبکه دارن؟
میشه یکم توضیح درباره ی سوئیچ بهم بدین؟
اگه هم کسی اطلاعاتی درباره ی مخابرات(از لحاظ سخت افزار- نرم افزار- شبکه) داره بهم بده ممنون میشم.
باید یه مقاله راجع به IT در مخابرات بنویسم.

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سوال دیگه مگه این یه نرم افزار نیست؟:[h=3]سیستم جامع خدمات مشترکین تلفن ثابت (Elcust)
[/h]از یکی از کارکنان مخابرات پرسیدم گفت شبکه است.
اگه کسی میدونه برام توضیح بده. به نظر من که نرم افزار.
ممنون.

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه
کسی میدونه اداره های مخابرات استان ها عموما" چندتا شبکه دارن؟
میشه یکم توضیح درباره ی سوئیچ بهم بدین؟
اگه هم کسی اطلاعاتی درباره ی مخابرات(از لحاظ سخت افزار- نرم افزار- شبکه) داره بهم بده ممنون میشم.
باید یه مقاله راجع به IT در مخابرات بنویسم.
سلام
به این لینکها یه سری بزنید. امییدوارم مفید باشه.
لینک
لینک

یه سوال دیگه مگه این یه نرم افزار نیست؟:سیستم جامع خدمات مشترکین تلفن ثابت (Elcust)

از یکی از کارکنان مخابرات پرسیدم گفت شبکه است.
ممنون.
ببینید دوست من این یه سیستمه که شامل نرم افزار و شبکه میشه.
نرم افزار: تلفن گویا ...
شبکه: خطوط مخابراتی، سیستم پیام کوتاه منطقه ای ...

موفق باشید

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
یه سوال دیگه مگه این یه نرم افزار نیست؟:سیستم جامع خدمات مشترکین تلفن ثابت (Elcust)

از یکی از کارکنان مخابرات پرسیدم گفت شبکه است.
ممنون.

باید به تعاریف نرم افزار و شبکه دقت کرد .. :smile:

در واقع این سیستم یه نرم افزار هست که بر بستر شبکه کار میکنه

چند تا از مشخصه های فنی این سیستم عبارتست از :
  • پلت فرم Net
  • تکنولوژی ASP.Net
  • زبان برنامه نویسی VB.Net

اگر دقت کنید دات نتی هست .. یعنی عمکردشون بر بستر شبکه هست (نه اینکه خودش یه شبکه هست !!)

شبکه : اتصال کامپیوترهای مستقل از هم که هدفشون تبادل و اشتراک منابع هست مثلا : شبکه wifi , بلوتوث , اترنت , ATM و ...

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
يه مزاحم تو ايدي جي ميلم دارم...ترفندي چيزي هست كه بتونم يه كاري كنم كه ايميلاش ديگه بدستم نرسه؟؟؟

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان
يه مزاحم تو ايدي جي ميلم دارم...ترفندي چيزي هست كه بتونم يه كاري كنم كه ايميلاش ديگه بدستم نرسه؟؟؟

آره باید یه rule توی فیلتـراتون تعریف کنید بگید اگر ایمیل از طرف این اومد مستقیم بره تو سطل آشغالی

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
کرک دانلود کردم اما نمیشد!!!
میتونی از OpenOffice و LibreOffice هم استفاده کنی.
OpenOffice رو میتونی به رایگان از اینجا دانلود کنی : http://www.openoffice.org/download/index.html
LibreOffice رو هم میتونی از اینجا بگیری : http://www.libreoffice.org
هردوتا رایگان هست (بدون نیاز به کرک)،هردوتا فایل های Microsoft Office رو هم باز میکنه،با هردوتا میشه اطلاعات رو با فرمت های رایج MS Office ذخیره کرد (مثل doc و ppt و pps و ... ) ،هردوتا گزینه Export to PDF داره.

Drago

کاربر ممتاز
امیر. راستش رو بگو . چند درصد میگیری برای تبلیغات این 2 تا نرم افزار ؟ :D
از اینا درصد نمیگیرم،بعدا که یه کاربری رفت از این نرم افزارها استفاده کرد و به دردش خورد،اونوقت بهم اعتماد میکنه از اونایی که درصد میگیرم بهش معرفی میکنم :D

ویرا

عضو جدید
از اینا درصد نمیگیرم،بعدا که یه کاربری رفت از این نرم افزارها استفاده کرد و به دردش خورد،اونوقت بهم اعتماد میکنه از اونایی که درصد میگیرم بهش معرفی میکنم :D
نرم افزارهایی که شما معرفی کردید فقط یه فایل ورد تبدیل به pdf میکرد به خاطر همین به کارم نیامد . من از PDF Converter استفاده کردم .
به هر حال متشکر.

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

آره باید یه rule توی فیلتـراتون تعریف کنید بگید اگر ایمیل از طرف این اومد مستقیم بره تو سطل آشغالی

بي زحمت يادم بديد چه طوري يه rule تعريف كنم؟
ميره تو سطل اشغال؟...من ميخوام اصلا نياد ايميلاش...
و طرفم بفهمه كه ديگه ايميلاش بدستم نميرسه...

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام میشه درباره ی موارد زیر اطلاعات کمی بهم بدین؟
اینا همه مشخصات فنی یه سیستمه مخابراته که میخوام اطلاعات جزیی راجع بهشون داشته باشم
پلت فرم Net
تکنولوژی ASP.Net
زبان برنامه نویسی VB.Net

سرویس دهی به واحدهای داخلی مراکز مخابراتی شامل :
امور مشترکین و متقاضیان و پاسخگویی آبونمان , سالن دستگاه , واگذاری خطوط , MDF و خرابی تلفن , شبکه , رئیس مرکز ,امور مشترکین مرکز استان
بهره مندی از کارتابل کاری پویا
امکان تغییر روند های کاری سیستم (FlowWork)
محیط کمکی تحت وب
ارتباط Online با سیستم آبونمان
تحلیل و طراحی سیستم با استفاده از متدولوژی RUP
ابزار Rational Rose
زبان مدل سازی UML
پایگاه داده اوراکل

ممنون

Drago

کاربر ممتاز
سلام چطور فایل wordبه pdfتبدیل کنم.
نرم افزارهایی که شما معرفی کردید فقط یه فایل ورد تبدیل به pdf میکرد به خاطر همین به کارم نیامد . من از PDF Converter استفاده کردم .به هر حال متشکر.
مگه سوالت این نبود که چطور میتونی word رو به PDF تبدیل کنی؟ خواهش میکنم.کارتو به بهترین وجه راه بنداز،وسیله اش زیاد مهم نیست!
بي زحمت يادم بديد چه طوري يه rule تعريف كنم؟ميره تو سطل اشغال؟...من ميخوام اصلا نياد ايميلاش...و طرفم بفهمه كه ديگه ايميلاش بدستم نميرسه...
فکر نمیکنم راهی داشته باشه که ایمیل هاش به دستت نرسه.میتونی همون rule رو تعریف کنی (اگه بگی از چه سرویسی استفاده میکنی ممکنه بتونم توی تعریف rule کمکت کنم) بعد یه ایمیل بزنی بهش بگی که این کارو کردی و ایمیل هاش رو نخواهی دید :)
اینترانت و همچنین adsl جزو کدوم یکی از متدهای wan هستش منظورمcircuit switching-packet switching -leased line
اینترانت و اینترنت هردو از Packet switching استفاده میکنند (رفرنس پاراگراف دوم)
پلت فرم Net
تکنولوژی ASP.Net
زبان برنامه نویسی VB.Net

سرویس دهی به واحدهای داخلی مراکز مخابراتی شامل :
امور مشترکین و متقاضیان و پاسخگویی آبونمان , سالن دستگاه , واگذاری خطوط , MDF و خرابی تلفن , شبکه , رئیس مرکز ,امور مشترکین مرکز استان
بهره مندی از کارتابل کاری پویا
امکان تغییر روند های کاری سیستم (FlowWork)
محیط کمکی تحت وب
ارتباط Online با سیستم آبونمان
تحلیل و طراحی سیستم با استفاده از متدولوژی RUP
ابزار Rational Rose
زبان مدل سازی UML
پایگاه داده اوراکل
net. یه فریم ورک هست که توسط مایکروسافت ساخته شده.فایده اش اینه که کتابخانه‌ی توابعی که توش هست باعث میشه بین زبان‌های برنامه نویسی همکاری و همخوانی به وجود بیاد.یعنی میشه در موقع نوشتن کد با یه زبان از کدهایی که با یه زبان دیگه نوشته شدن استفاده کرد.(http://en.wikipedia.org/wiki/.NET_Framework)

ASP که مخفف Active Server Pages هست هم محصول مایکروسافته و یک تکنولوژی برای ایجاد صفحات وب هست (زبان برنامه نویسی به همراه سیستم مورد نیاز برای خواندن آن).

ASP .net هم فریم ورک تحت وب هست که مشخصه قابلیت های فریم ورک دات نت رو برای ASP فراهم میکنه.جدیدا دیگه ASP رو ASPکلاسیک خطاب میکنن و وقتی میگن ASP منظور همون ASP .net هست.(http://en.wikipedia.org/wiki/ASP.NET و http://en.wikipedia.org/wiki/Active_Server_Pages)

VB .net یه زبان برنامه نویسی شی گرا هست.(http://en.wikipedia.org/wiki/VB.NET)

"سرویس دهی به واحدهای داخلی مراکز مخابراتی شامل :
امور مشترکین و متقاضیان و پاسخگویی آبونمان , سالن دستگاه , واگذاری خطوط , MDF و خرابی تلفن , شبکه , رئیس مرکز ,امور مشترکین مرکز استان" در مورد اینم توضیح میخوای؟!:razz:
:D
کارتابل هم یه چیزیه مثل پوشه.نامه ها و کلا اسنادی که بهش مربوطه رو میزارن توش که بعدا بدن بهش،یا خودش میزاره که تحویل بده.(مثلا مدیر یه قسمت منشی‌اش براش نامه های وارده رو میگیره میزاره تو کارتابل،اما مثلا وقتی به من میگن برو کارتابل تهیه کن مدارکم رو میزارم توش که تحویل بدم).نوع نرم افزاریش هم در سیستم‌های اتوماسیون هست.
البته WorkFlow باید باشه.یعنی جریان‌ها کاری.مثلا یک کارمند رو تصور کن که از اداره درخواست وام میده.جریان کاری اینه که کارمند درخواستش رو توی مهلت مقرر میرسونه،مدارک رو تحویل میده،نامه به امور مالی میره،اگه کارمند شرایطش رو داشته باشه بررسی میشه که آیا بودجه ای هست یا نه،بعد میره پیش رئیس و تایید میشه بعد ...

محیط کمکی تحت وب رو خدایی نمیدونم چیه.البته با توجه به اینجا میتونم بگم منظورش اینه که میشه از طریق وب این سیستم رو کنترل کرد.

ارتباط Online منظورش اینه که تغییرات لحظه‌ای هست،اگه تغییری ایجاد کنید سریع در سیستم آبونمان اعمال میشه و برعکس.

RUP رو توی مهندسی نرم افزار میخونید.یک متدولوژی هست برای توسعه نرم افزار.محصول IBM.

Rational Rose نرم افزاری هست که برای طراحی با متدولوژی RUP استفاده میشه.

UML برای مدلسازی معنایی پایگاده داده استفاده میشه.

ORACLE DB محصول شرکت اوراکل هست که یکی از تاپ ترین سیستم های مدیریت پایگاه داده در سطح Enterprise هست.

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقاي دراگو ايدي جي ميلم فك كنم هك شده...هر چي صبح تا حالا پسوردمو وارد ميكنم ميگه اشتباهه!!!

چي كار كنم/؟؟...من ايديمو ميخوام!!!:(

Drago

کاربر ممتاز
اقاي دراگو ايدي جي ميلم فك كنم هك شده...هر چي صبح تا حالا پسوردمو وارد ميكنم ميگه اشتباهه!!!

چي كار كنم/؟؟...من ايديمو ميخوام!!!:(
اول از همه خونسردی خودتو حفظ کن :D
اینکه هک شده باشه احتمالش خیلی خیلی کمه.البته اگه پسوردت رو به طریقی به کسی لو نداده باشی،وگرنه از نظر فنی توی گوگل این مورد تقریبا (با تقریب ۹۹ درصد) غیرممکنه.
بعد هم از طریق قسمت ?Can't access your account سعی کن که پسوردت رو بازیابی کنی.چیزی که مسلمه اینه که پسورد فعلی رو بهت نخواهد داد،اما بعد از یک فرآیند چند مرحله‌ای یه پسورد جدید برات ست میکنه.اگه از امکانات تایید ۲ مرحله ای و دادن ایمیل جایگزین استفاده کرده باشی کارت خیلی راحته.
بعد از گرفتن پسورد جدید میتونی IP هایی که اکانتت رو باز کردن رو ببینی تا متوجه بشی دسترسی غیرمجاز صورت گرفته یا خیر.

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول از همه خونسردی خودتو حفظ کن :D
اینکه هک شده باشه احتمالش خیلی خیلی کمه.البته اگه پسوردت رو به طریقی به کسی لو نداده باشی،وگرنه از نظر فنی توی گوگل این مورد تقریبا (با تقریب ۹۹ درصد) غیرممکنه.
بعد هم از طریق قسمت ?Can't access your account سعی کن که پسوردت رو بازیابی کنی.چیزی که مسلمه اینه که پسورد فعلی رو بهت نخواهد داد،اما بعد از یک فرآیند چند مرحله‌ای یه پسورد جدید برات ست میکنه.اگه از امکانات تایید ۲ مرحله ای و دادن ایمیل جایگزین استفاده کرده باشی کارت خیلی راحته.
بعد از گرفتن پسورد جدید میتونی IP هایی که اکانتت رو باز کردن رو ببینی تا متوجه بشی دسترسی غیرمجاز صورت گرفته یا خیر.

اقاي دراگو درست شد...هك نشده بودم...مثه اينكه گوگل صبح با من سر ناسازگاري داشته...
مرسي...
اين توضيحاتتون بدردم ميخوره...اون طرف كه ميخواستم ***** بشه...خودم يه rule براش تعريف كردم تو قسمت ***** ...كه به محض اينكه ايميلاش مياد بره سطل اشغال ولي عمل نكرد...دوباره ايميلاش اومده تو صفحه اين باكسم...
حالا شما يه توضيحي بديد ببينم كجاي كارم ايراد داشته
با تشكر:w12:

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
چندتا فونت دانلودکردم مثل ترول بعداز دانلود یه صفحه میاد که شکلک دارهاون وقت چطوری ازاین فونت استفاده کنم ؟؟؟

mandana_f

عضو جدید
دوستان کسی در این باره کار کرده ؟

طراحی گیت های کامپیوتر مبنا با نرم افزار + max

بالا