سوالات و مشکلات و درخواست های خود را فقط اینجا مطرح کنید

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام دوست عزیز من به کمکتون احتیاج دارم . چند تا سوال دارم اگه بلدین تو رو خدا زودتر جوابشو بزارین[زبان برنامه هم ++c
برنامه ای بنوسید که یک ماتریس 5*5 را بگیرد و عناصر قطر اصلی را با عناصر پایین قطر اصلی عوض کند .
برنامه ای که یک عدد صحیح از ورودی بگیرد و بایت اول و دوم آن را جابجا کند
برنامه ای که یک رشته عددی را از ورودی بگیرد و معادل عددی آن را پیدا و چاپ کند
برنامه ای که رشته ای از ورودی بگیرد و به صورت تابع بازگشتی معکوس آن را چاپ کند

سلام دوست عزیز
ضمن خوشآمد
توجه داشته باشید که پاسخ دادن به پرسش شما مخالف اصول اخلاقی هست(چه اینجه چه تایپیک برنامه نویسی)
بهتره شما خودتون شروع به حل این تمرینات ساده کنید و اگر مشکلی داشتید بپرسید، حتما کمکتون می کنیم.
در مورد سوال اول کافیه یه آرایه 5*5 تعریف کنی و با دو تا حلقه for کار تعویض عناصر رو انجام بدی.
سه برنامه دیگه هم خیلی ساده هستن و مطمئن باش اگه شروع کنی حتما خودت میتونی اونها رو بنویسی
موفق باشید

niaz hashemi

عضو جدید
سلام
یعنی شما نمی خواین کمکم کنید ؟؟؟؟؟:cry::cry::cry:
من برای فردا لازمشون داشتم چون زیاد بودن نصف سوالات رو اینجا گذاشتم
در هر صورت ممنون از راهنمایی تون:confused::confused:

amirand

عضو
در خواست فوری (لطفا کمک کنید)

در خواست فوری (لطفا کمک کنید)

با سلام خدمت مهندسین گرامی چون برنامه نویسی رو فراموش کردم و یکی از دوستام نیاز مبرمی به این برنامه داره. از شما در خواست دارم که با دانش و اگاهی خودتون این برنامه رو بنویسید.خیلی فوریه.با تشکر
1-دریافت عناصر a
2-دریافت عناصرb
3-محاسبه اجتماع
4-محاسبه اشتراک
5-محاسبه تفاضل
6-مرتب کردن آرایه به صورت صعودی
7-حذف عناصر
8-خروج

شینا

عضو جدید
کمک فوری

کمک فوری

سلام دوستان عزیز و مهندس. میتونید توی حل یک سوال کمکم کنید؟؟ استاد معماری من یک سوال سخت داده که تنهایی نمیتونم حلش کنم کسی میتونه تو حلش کمکم کنه؟ :cry::cry::(:(
يك ماشين كامپيوتري وجود دارد كه مي تواند دستورات يك آدرسه و دو آدرسه را اجرا كند در اين ماشين انواع
روشهاي آدرس دهي مستقيم، غير مستقيم و نسبي موجود مي باشد​
. در صورتي كه دستورات ماشين دو آدرسه باشند هر
دو عملوند از يك روش آدرس دهي
(روشي كه در كد دستور ذكر شده است) اسستفاده مي كنند. همچنين اين ماشين

64 مي باشد. 100 خانه آخر حافظه بعنوان k* اي برابر با 24 ROM 64 و حافظه k* اي برابر با 8 RAM داراي حافظه
8 موجود است كه از روش نگاشت مجموعه اي k پشته در نظر گرفته شده است. در اين ماشين حافظه نهاني به اندازه
مستقيم با اندازه مجموعه هاي 2 تايي استفاده مي كند. كد دستورالعمل اين ماشين از يك بخش كد عمليات و تعداي
بيت براي مشخص كردن نوع روش آدرس دهي و همچنين تعدادي بيت براي مشخص كردن نوع دستورات
(يك آدرسه

16 و k* اي با اندازه 8 RAM و دوآدرسه) وجود دارد. براي طراحي حافظههاي اين ماشين از حافظه هاي
AC,DR,IR,AR,TR,PC,SP 32 استفاده شده است. در اين ماشين ثباتهاي k* اي با اندازه 24 ROM حافظههاي
وجود دارد.كنترل و زمانبندي سيستم هم به صورت سخت افزاري (سيم بندي) و هم به صورت كنترل ريزبرنامه نويسي
اي به يك
DMA به عنوان حافظه كنترلي استفاده مي شود) در اين سيستم ROM انجام مي شود (از قسمتي حافظه
و پرينتر به صورت دست دهي و آغاز كننده مقصد مي باشد
. DMA پرينتر متصل شده است كه نحوه ارتياط
را با توجه به انواع حافظه هاي موجود رسم كنيد و در صورت لزوم توضيح دهيد
. ROM و RAM - حافظه

-​
فرمت دستورالعمل هاي اين ماشين را مشخص كنيد.
-
نحوه تمايز روشهاي آدرس دهي و نحوه تمايز دستورات يك آدرسه و دو آدرسه را در فرمت دستورالعمل مشخص
كنيد
.
-
ريز عملياتهاي مربوط به سه فاز اول سيكل دستورالعمل را بنويسيد.

برابر با​
1 باشد, كد دودويي دو دستور زير را Sub برابر با مقدار 0 و كد دستور Add - با فرض اينكه كد دستور

004 و همچنين H دستور دو آدرسه) كه در آدرس ) Add a,b بنويسيد و ريز عملياتهاي مربوط به اجراي دستور
090 قرار دارد را مشخص كنيد. H دستور يك آدرسه) كه در آدرس ) Sub c
دستور بالا​
) يك وقفه رخ دهد كه برنامه پاسخ دهي به اين وقفه در خانه ) Sub - در صورتي كه در زمان اجرا دستور

100 حافظه قرار داشته باشد شكل حافظه و عملياتهايي كه بايد انجام شود تا به اين وقفه پاسخ داد شود و همچنين H
خط يا خطوط انتهاي برنامه سرويس دهنده وقفه را بنويسيد​
.

را مشخص كنيد​
Push و Pop و نحوه عمليات SP - مقدار اوليه ثيات

-​
با توجه با اينكه هر دستور العمل براي اجرا شدن به حداكثر 8 ريز دستورالعمل نياز دارد نحوه نگاشت دستورالعمل
به آدرس شروع ريز عملياتهاي مربوطه را در حافظه كنترلي مشخص كنيد
.
-
ريزدستورالعملهاي مربوط به واكشي دستورالعمل در حافظه كنترلي را بنويسيد.

تعداد بيتهاي شاخص و نشانه و نحوه نگاشت را توضيح دهيد​
. Cache - با توجه به نحوه نگاشت در حافظه
انجام شود تا
5 كاراكتر موجود در CPU و DMA و پرينتر و بين DMA - عمليات ها و سيگنالهايي كه بايد بين

205 چاپ شود را بنويسيد. H 200 تا H خانه هاي
موفق باشيد

str.ahmadian

عضو جدید
سلام بچه ها

یه مشکلی داشتم واسه پروژم
نه نه نترسین نمیخوام واسم پروژه بنویسین
تو مستند سازیش مشکل دارم
یعنی اینکه هرقطعه کدش چه کاری میکنه
برنامش مربوط به پیمایش های درخته
سورسشم زیاد نیست 4 5 صفخه A4

اگه کسی میتونه کمکم کنه خواهشآ بهم بگه من سورسشو واسش بفرستم:crying2:

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام بچه ها

یه مشکلی داشتم واسه پروژم
نه نه نترسین نمیخوام واسم پروژه بنویسین
تو مستند سازیش مشکل دارم
یعنی اینکه هرقطعه کدش چه کاری میکنه
برنامش مربوط به پیمایش های درخته
سورسشم زیاد نیست 4 5 صفخه A4

اگه کسی میتونه کمکم کنه خواهشآ بهم بگه من سورسشو واسش بفرستم:crying2:

سلام
سورسش رو بفرست عزیزم

دراک

عضو جدید
سلام دوستان عزیز و مهندس. میتونید توی حل یک سوال کمکم کنید؟؟ استاد معماری من یک سوال سخت داده که تنهایی نمیتونم حلش کنم کسی میتونه تو حلش کمکم کنه؟ :cry::cry::(:(
يك ماشين كامپيوتري وجود دارد كه مي تواند دستورات يك آدرسه و دو آدرسه را اجرا كند در اين ماشين انواع
روشهاي آدرس دهي مستقيم، غير مستقيم و نسبي موجود مي باشد. در صورتي كه دستورات ماشين دو آدرسه باشند هر
دو عملوند از يك روش آدرس دهي (روشي كه در كد دستور ذكر شده است) اسستفاده مي كنند. همچنين اين ماشين
64 مي باشد. 100 خانه آخر حافظه بعنوان k* اي برابر با 24 ROM 64 و حافظه k* اي برابر با 8 RAM داراي حافظه
8 موجود است كه از روش نگاشت مجموعه اي k پشته در نظر گرفته شده است. در اين ماشين حافظه نهاني به اندازه
مستقيم با اندازه مجموعه هاي 2 تايي استفاده مي كند. كد دستورالعمل اين ماشين از يك بخش كد عمليات و تعداي
بيت براي مشخص كردن نوع روش آدرس دهي و همچنين تعدادي بيت براي مشخص كردن نوع دستورات (يك آدرسه
16 و k* اي با اندازه 8 RAM و دوآدرسه) وجود دارد. براي طراحي حافظههاي اين ماشين از حافظه هاي
AC,DR,IR,AR,TR,PC,SP 32 استفاده شده است. در اين ماشين ثباتهاي k* اي با اندازه 24 ROM حافظههاي
وجود دارد.كنترل و زمانبندي سيستم هم به صورت سخت افزاري (سيم بندي) و هم به صورت كنترل ريزبرنامه نويسي
اي به يك DMA به عنوان حافظه كنترلي استفاده مي شود) در اين سيستم ROM انجام مي شود (از قسمتي حافظه
و پرينتر به صورت دست دهي و آغاز كننده مقصد مي باشد. DMA پرينتر متصل شده است كه نحوه ارتياط
را با توجه به انواع حافظه هاي موجود رسم كنيد و در صورت لزوم توضيح دهيد. ROM و RAM - حافظه

-
فرمت دستورالعمل هاي اين ماشين را مشخص كنيد.
- نحوه تمايز روشهاي آدرس دهي و نحوه تمايز دستورات يك آدرسه و دو آدرسه را در فرمت دستورالعمل مشخص
كنيد.
- ريز عملياتهاي مربوط به سه فاز اول سيكل دستورالعمل را بنويسيد.
برابر با

1 باشد, كد دودويي دو دستور زير را Sub برابر با مقدار 0 و كد دستور Add - با فرض اينكه كد دستور
004 و همچنين H دستور دو آدرسه) كه در آدرس ) Add a,b بنويسيد و ريز عملياتهاي مربوط به اجراي دستور
090 قرار دارد را مشخص كنيد. H دستور يك آدرسه) كه در آدرس ) Sub c
دستور بالا

) يك وقفه رخ دهد كه برنامه پاسخ دهي به اين وقفه در خانه ) Sub - در صورتي كه در زمان اجرا دستور
100 حافظه قرار داشته باشد شكل حافظه و عملياتهايي كه بايد انجام شود تا به اين وقفه پاسخ داد شود و همچنين H
خط يا خطوط انتهاي برنامه سرويس دهنده وقفه را بنويسيد

.
را مشخص كنيد

Push و Pop و نحوه عمليات SP - مقدار اوليه ثيات
-

با توجه با اينكه هر دستور العمل براي اجرا شدن به حداكثر 8 ريز دستورالعمل نياز دارد نحوه نگاشت دستورالعمل
به آدرس شروع ريز عملياتهاي مربوطه را در حافظه كنترلي مشخص كنيد.
- ريزدستورالعملهاي مربوط به واكشي دستورالعمل در حافظه كنترلي را بنويسيد.
تعداد بيتهاي شاخص و نشانه و نحوه نگاشت را توضيح دهيد

. Cache - با توجه به نحوه نگاشت در حافظه

انجام شود تا 5 كاراكتر موجود در CPU و DMA و پرينتر و بين DMA - عمليات ها و سيگنالهايي كه بايد بين
205 چاپ شود را بنويسيد. H 200 تا H خانه هاي
موفق باشيد

اگه هنوزم می خوای پاسخت رو بگیری متنت رو اصلاح کن تا اگه بتونم کمکت کنم. راستی اسم استاد چیه؟​

Farzaneh.p

عضو جدید
کمک در مورد جاوا

کمک در مورد جاوا

سلام.من چند تا کد جاوا از اینترنت دانلود کردم ولی نمی دونم چرا اجرا نمیشن.اصلا نمیدونم چجوری اجراشون کنم.:cry:
کد یه بازیه.
من با j#.net کار می کنم .اگه میشه کمکم کنید .ممنون.
راستی کد ها با پسوند .java و .class هستند.

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام.
میشه یکی برام کاربرد wlan رو توضیح بده.

سلام
wlan یا همون Wireless LAN (شبکه های محلی بی سیم) همون طور که از اسمش مشخصه با استفاده از انتقال داده‌ها توسط موج های رادیویی، به سیستم های سخت افزاری امکان می‌دهد تا بدون ‌استفاده از رسانه های فیزیکی مانند سیم و کابل، با هم ارتباط برقرار کنند.
wlan برخلاف Wwan، پوششی محدوده ای محدود در حد ساختمان را در بر میگیرد.

باید توجه کرد که wlan هیجگاه بعنوان جایگزینی برای شبکه های Ethernet نیست! شبکه های wlan تنها یک سالوشن برای مواقعی است که امکان کابل کشی و استفاده از Ethernet نیست و یا مشتری ترجیح میدهد زیبایی محیط حفظ شود.
از دیگاه امنیتی نیز هرچند راه اندازی شبکه wlan بسیار راحت و سریع است اما به همان اندازه از بعد امنیتی و درمقایسه با Ethernet ضعیف می باشد.
در شبکه های wlan بالاترین سرعت قابل دسترس مطابق استانداردهای 802.11a و 802.11g معادل 54Mbps میباشد و سرعت های بالاتر از مکانیزم های نرم افزاری و شرایط خاص استفاده میکنند.
البته باید در نظر داشت بکارگیری از شبکه های بی سیم در کنار شبکه Ethernet برای کاربران Mobile که ممکن است هر لحظه با Laptop و یا PDA خود از گرد راه برسند و یا سالن کنفرانس و اجتماعات هموراه بسیار سودمند و رضایت بخش خواهد بود. همچنین امکانی که بصورت موقتی برپا شده اند نظیر پروژه های عمرانی و نمایشگاه ها و دفاتر استیجاری نیز در فهرست موارد کاربرد شبکه های بی سیم قرار دارند.
برای اطلاعات بیشتر می توانید از لینک زیر استفاده نمائید:
http://en.wikipedia.org/wiki/Wireless_LAN

موفق باشید

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
Template

Template

سلام.من دنبال Template واسه سايتم. تو اينترنت زياده ولي Template خوب سخت گير مياد. اگه Template خوب و قشنگي(مشتري پسند;)) دارين لطف كنين بذارين اينجا.​

eL2rado

عضو جدید
سلام.من دنبال Template واسه سايتم. تو اينترنت زياده ولي Template خوب سخت گير مياد. اگه Template خوب و قشنگي(مشتري پسند;)) دارين لطف كنين بذارين اينجا.​
اینم چند نمونه
البته رندومی گذاشتم، نمیدونم مشتری پسند هستن یا نه

پیوست ها

• Group1.rar
    677 کیلوبایت · بازدیدها: 0

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
اینم چند نمونه
البته رندومی گذاشتم، نمیدونم مشتری پسند هستن یا نه

eL2rado جان ممنون. temlate هايي كه گذاشته بودي يكم زيادي ساده و تقريباً مشابه بودن، البته يكي دوتايي هم مثه dark_dimension واقعاً قشنگ بودن.در كل بازم ممنون و اگه temlate خوب گير اوردي حتماً بذار اينجا.
مرسي

دراک

عضو جدید
سلام.میشه بگید در حال حاضر کدوم دانشگاه های ایران ارشدIT داره؟؟؟:smile:

سلام.
دانشگاه تهران، شریف ، امیرکبیر ، خواجه نصیر ، بهشتی ، مالک اشتر ، شاهد
قم، یزد ، کرمان ، سهند تبریز، بین الملل شریف در پردیس کیش، مجازی نور طوبی و مجازی شیراز.

البته همه گرایش های IT رو حساب کردم.

asman_mah

عضو جدید
سلام دوستان. من ترم اول it رو تموم کردم. راستش راجع به رشتم تردید دارم. به تغییر رشته فکر میکنم. لطفا کمکم کنید و منو راهنمایی کنید که اگه it رو خوندم آینده خوبی در پیش دارم یا نه؟راستی ترم اول الف شدم. راجع به ارشد هم اگه اطلاعاتی در مورد اینکه در چه دانشگاه هایی تو ایران هست دارید لطفا برام بنویسید.
ممنون از لطفتون

majmaj

عضو جدید
سلام دوستان. من ترم اول it رو تموم کردم. راستش راجع به رشتم تردید دارم. به تغییر رشته فکر میکنم. لطفا کمکم کنید و منو راهنمایی کنید که اگه it رو خوندم آینده خوبی در پیش دارم یا نه؟راستی ترم اول الف شدم. راجع به ارشد هم اگه اطلاعاتی در مورد اینکه در چه دانشگاه هایی تو ایران هست دارید لطفا برام بنویسید.
ممنون از لطفتون
سلام به جمع ما خوش اومدين در مورد تغير رشته بايد ببينيد كه به چه رشته اي ميخوايد بريد و بعد اون رو با IT مقايسه كنيد.
خوب ببين الان ايران يه كشوريه كه ميخواد تازه وارد دنياي IT بشه تو همه زمينه ها نياز به متخصص داره نه يكي نه دو تا بلكه اگه فارغ از تحصيل هاي 10 سال پيش تا دانشجويان تازه اي مثل من و شما بريم استخدام بشيم باز نيرو كم داريم ( تازه اين كاراي دولتي بودا ) در مورد كار هاي آزاد هم كه ديگه بچه ها هستن. من الان كلاس +network ميرم استادمون ميگفت چند وقت پيشا يه سوئيچ براي شبكه بست (از اين سوئيچ 130 مليون تومني ها ) بعد با يارو هم رو در وايسي داشت تازه 20 مليون ازش گرفت. خوب اين تازه يه هنر از انگشت كوچيكش بود.
ولي يه نكته اي رو بهت بگم اين علم و دانش خودش تو ذهن آدم نميره ها بايد علاقه داشته باشي متون انگليسي زياد بخوني مقاله بخوني تا حرفه اي بشي
در مورد دانشگاه هايي كه ارشد دارن هم كاربر دراك زحمت كشيدن...

samira_dy

عضو جدید
سلام

سلام

با سلام

من دانشجوی ترم آخر مهندسی ندم افزار هستم. و موضوع پروژه ام نانو تکنولوژی در زمیه کامپیوتر هست(تاثیر نانو بر قطعات کامپیوتر). خوشحال می شم اگه من رو راهنمایی کنید تا بتونم پروژه بهتری ارایه بدم.

با تشکر فراوان از دوستان عزیز

m.mazare

عضو جدید
درخواست نرم افزار دفترچه تلفن

درخواست نرم افزار دفترچه تلفن

سلام به همه دوستان
کسی میتونه یه برنامه دفترچه تلفن بهم معرفی کنه ، زبان برنامه نویسیش اصلا مهم نیست فقط میخوام کاربردی و ساده باشه با دیتابیس بیدردسر.
یعنی فایل اگزه رو ویندوز نصب شه و یه سری اطلاعات مثل: نام،نام خانوادگی، تلفن،آدرس و شغل رو بگیره و تو دیتابیس ذخیره کنه البته قابلیت سرچ هم داشته باشه.
خداییش کارم گیره:cry:

dave batista

عضو جدید
با سلام

من دانشجوی ترم آخر مهندسی ندم افزار هستم. و موضوع پروژه ام نانو تکنولوژی در زمیه کامپیوتر هست(تاثیر نانو بر قطعات کامپیوتر). خوشحال می شم اگه من رو راهنمایی کنید تا بتونم پروژه بهتری ارایه بدم.

با تشکر فراوان از دوستان عزیز

یه سری به این سایت بزن : www.nanolub.ir

مریم مظاهری

عضو جدید
سلام بچه ها شما مي دونيد مي شه براي فوق ليسانس آتي چه چيزي به جز همين رشته خوند؟

يا اگه بخوايم سال ديگه يه رشته ي ديگه رو بخونيم،چي بخونيم كه واحد هاي مشتركش با آي تي بيشتر باشه به جز نرم افزار؟:smile:
هر كي مي دونه به منم بگه...:gol::gol::gol:
سلام اگه منظورتون رشته ای که بعدا بتونین برای ارشد رشته های آی تی رو بخونین باید یکی از سه رشته آی تی یا نرم افزار یا مهندسی صنایع بخونید

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
ميشه در مورد network maketting يه توضيح بدي!

ميشه در مورد network maketting يه توضيح بدي!

با سلام به همگي شما دوستان گرامي!
چند روز پيش با يك درخواست براي كار در مجموعه quest internationalمواجه شدم! اين يكي از شزكتهايي است كه بر طبق network marketting داره فعاليت ميكنه! شرط ورود دادن يك مقدار پول و ادامه فعاليت است( البته با شركتهاي هرمي كلي فرق داره و اساس كارش بر آموزش افراد و كار و كوشش است)
ميخواستم ببينم كسي با اين شركت و اساسا با اين فعاليتها در ارتباط بوده؟
(لازم بذكر است من به هيچ عنوان با اين مجموعه در حال كار نيستم و فقط براي مشورت اين پست رو گذاشته ام.)
با تشكر از همگي شما

eL2rado

عضو جدید
با سلام به همگي شما دوستان گرامي!
چند روز پيش با يك درخواست براي كار در مجموعه quest internationalمواجه شدم! اين يكي از شزكتهايي است كه بر طبق network marketting داره فعاليت ميكنه! شرط ورود دادن يك مقدار پول و ادامه فعاليت است( البته با شركتهاي هرمي كلي فرق داره و اساس كارش بر آموزش افراد و كار و كوشش است)
(لازم بذكر است من به هيچ عنوان با اين مجموعه در حال كار نيستم و فقط براي مشورت اين پست رو گذاشته ام.)
با تشكر از همگي شما
شرط ادامه فعالیتش چیه؟ همون گرفتن عضو و زیرمجموعست ؟

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز

سلام. شركت هاي network marketing تقريباً مشابه شركت هاي هرمي هستن ولي يه تفاوت هايي دارن. مهمترين تفاوتشون اينه كه در اين شركت ها يك جنس واقعي به فروش مي رسه. نحوه ي كار شركت هايي به اين صورته كه عملاً از بازارياب استفاده نمي كنن، بلكه هر خريدار خودش مي تونه به صورت بازارياب عمل كنه و يه سودي از شركت بگيره.
مثلاً يه شركت صوتي تصويري رو در نظر بگيرين. شما مي رين يه تلوزيون مي خرين، اسمتون توي ليست مشتري هاي شركت ثبت مي شه. حالا اگه شما يه نفري رو به شركت معرفي كنين تا يه جنسي از اونا بخره، شركت متعهد ميشه كه براي شما مثلاً 10 امتياز در نظر بگيره. حالا اگه نفري كه شما معرفي كردين، خودش معرف يكي ديگه بشه، شركت براي شما 20 و براي اون نفر 10 امتياز در نظر مي گيره. و اين افزايش امتياز به صورت هرمي ادامه داره. حالا فرض كنين هر بار كه امتيازتون به 100 برسه يه هديه خوب رايگان به شما مي دن. خب مسلمه كه شما سعي خواهيد كرد مشتري هاي بيشتري واسه شركت پيدا كنين، و اين يعني اين كه شما دارين برا اون شركت بازار يابي مي كنين.
بررسي هايي كه شده نشون مي ده كه اين مدل از بازاريابي بيشتر از بازارياب هاي معمولي در فروش شركت تاثير داره. دليلشم سادس شركت به جاي پرداخت حقوق به يك نفر بازارياب، همون پوب رو بين 20 نفر به صورت دادن هديه تسيم مي كنه و مسلماً تاثير 20 نفر بيشتر از يه نفره.

حالا بهتره شما مطمئن بشي خريد و فروش و امتيازدهي توي اين شركت واقعي يا نه؟

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام اگه منظورتون رشته ای که بعدا بتونین برای ارشد رشته های آی تی رو بخونین باید یکی از سه رشته آی تی یا نرم افزار یا مهندسی صنایع بخونید

اون طوري كه من ميدونم بايد به اون سه رشته برق، رياضي كاربردي، علوم كاميوتر رو هم حتماً اضافه كنين. من دوستاني از اين رشته ها داشتم كه واسه ارشد اي تي مي خوندن. البته اين دوستان واسه كنكور سال قبل مي خوندن حالا قانوني، مسئله اي بذارن ديگه نمي دونم... .

mtr

عضو جدید
سلام دوستان خوبم
در یکی از همین تالارها مدیر تالار فرمودنند که بهتره کنار +Network یکی از frame work های net. رو هم بخونید.
خوب من میخواستم بدونم که اول از کدوم شروع کنم که بتونم یه Admin خوب(حرفه ای ) بشم ؟
در ضمن به اطلاع برسونم که خوشبختانه از برنامه نویسی خوشم میاد و C رو هم نیز بلدم.
حالا اگه امکانش هست دوستان مرا یاری کنند...
باز هم تشکر

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
Capture كارت

Capture كارت

سلام دوستان. مي خوام از برنامه هايي مثه Open CV يا Direct Show استفاده كنم و تصاويري رو كه از طريق Capture كارت ميان پردازش كنم. مشكل من اينجاست كه نمي دونم ايا ميشه از اون برنامه ها تو تصوير خروجي از هر Capture كارتي استفاده كرد يا نه بايد يه Capture كارت خاصي باشه.
راستش هنوز Capture كارت رو نخريدم و مي خوام مطمئن بشم كه از اين نرم افزار ها ساپورت مي كنن و بعداً اونو بخرم. در ضمن روي Capture كارت ها هيچي در اين مورد ننوشتن.
مرسي

بالا