سن ازدواج؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
از نظر شما مناسبترین سال برای ازدواج چه سنی است؟
چند سالی است که در جامعه ما سن ازواج بالا رفته شاید یکی از عوامل ان ادامه تحصیل باشه از نظر شما علل بالا رفتن سن ازدواج چیست؟ ایا شما هم جزء این دسته هستیدو
چه سنی رو مناسب ازدواج میدونید واز نظر
شما علت ان چی میتونه باشه؟
رعایت قوانین تالار یادتون نره.
با تشکر
هر وقتی که شرایطش جور باشه و پسر و دختر به استقلال کاری و مالی و عقلی و نقلی و سایر موارد برسند برای مثال کسی تو همون 15 سالگی که دوستان به شوخی گرفتن این شرایط رو کسی میکنه و کسی هم تو 50 سالگی شاید کسب بکنه و شاید نه پس صرف بالا رفتن سن ازدواج بد نیست و نشان از صبر برای پختگی بیشتر و کسب شرایط و امکانات بهتر است که باعث کم شدن مشکلات میشود (هر چند خود نیز مشکلاتی بوجود می اورد) :gol:

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی به بلوغ فکری وآگاهی رسیدیم
ممکنه یکی درسن 20سالگی به این بلوغ برسه یکی درسنین بالاتر

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
چند سالی است که در جامعه ما سن ازواج بالا رفته شاید یکی از عوامل ان ادامه تحصیل باشه از نظر شما علل بالا رفتن سن ازدواج چیست؟ ایا شما هم جزء این دسته هستیدو
با تشکر

jenab behtar bod ghaba az gozashtane in topice ye search e kocholo mikardidi .on vaght motavaje mishodid in mozo barha tekrar shode bar ha va barha!
ama be har har man nazaramo migam :
nemishe noskhe pichid .sharayete hame me3 ham nist . dar zemn vase ezdevaj sene shenasnameyi melak nist.

satelo

عضو جدید
به نظر من که این سنها خیلی خیلی زوده!:eek:

خوب واسه اینه که جوون ها دیر ازدواج میکنن چونکه وقتی از این سن رد کردن کار هم نداشتند با خودشان فکر میکنند که بگذارند وقتی پولدار شدند(خونه،ماشین،...) ازدواج کنند
ولی خداوند میگه وقتی باوضع مالی بدی هم که دارید ازدواج کنید تاروزی شما بیشتر شود تا آنجایی که همون ماشین،خونه و... رو بدست میارید.:)

alicad

عضو جدید
خوب واسه اینه که جوون ها دیر ازدواج میکنن چونکه وقتی از این سن رد کردن کار هم نداشتند با خودشان فکر میکنند که بگذارند وقتی پولدار شدند(خونه،ماشین،...) ازدواج کنند
ولی خداوند میگه وقتی باوضع مالی بدی هم که دارید ازدواج کنید تاروزی شما بیشتر شود تا آنجایی که همون ماشین،خونه و... رو بدست میارید.:)

من با گفته شما موافقم هر چی زودتر بهتر:razz:

Farasystem

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من ازدواج یه چیز بیخوده. کلاً رابطه با جنس مخالف یه چیزه بیخوده چه ازدواج چه دوستی.

آخرین ویرایش:

behzad shou

عضو جدید
هر وقت دیدین میتونین با غرغر زن و غیرت مرد کنار بیاین، به ازدواجم فک کنین
وگر نه شکنجه دوجانبه است.
ازدواج سنتی هم به نظر من موفق تره، خیلیا به بهانه اینکه من روشن فکرم و خودم میخام انتخاب کنم، رفتن و گرفتار احساساتشون شدن . الان هم پله های دادگاها رو تی میکشن

matin_bc

عضو جدید
با تشکر

کلا ازدواج نکنن اگه هم حالا خواستن بالای 30 باشه..مرسی..شاد باشین..:gol:

mahan 2

عضو جدید
هر وقت دیدین میتونین با غرغر زن و غیرت مرد کنار بیاین، به ازدواجم فک کنین
وگر نه شکنجه دوجانبه است.
ازدواج سنتی هم به نظر من موفق تره، خیلیا به بهانه اینکه من روشن فکرم و خودم میخام انتخاب کنم، رفتن و گرفتار احساساتشون شدن . الان هم پله های دادگاها رو تی میکشن

من تو اطرافم (در و همسایه و فامیل) زیاد دیدم پسر و دختر هایی رو که بر حسب همون چیزایی که شما میگین ازدواج کردن و همچنین ازدواج های سنتی رو . میخواید باور کنید یا نه... کار اون ازدواج سنتی ها تا به حال سه چار بار به طلاق با یکی دو تا بچه (متاسفانه ) و ازدواج های دوم کشیده. ولی اون به قول بعضیا احساسی ها 1 دونه شونم طلاق نگرفتن جلوی ما هم زیاد قربون صدقه ی هم میرن . نمیدونم شاید اطراف شما این طوریهکه ازدواج های مدرن کارشون به طلاق کشیده میشه ؟ در ضمن من نمیگم اصلا ندارن ولی ....؟ اصلا شما اساس اینکه دو نفر از هم خوششون بیاد و ازدواج کنن رو میدونی؟
در ضمن معمولا اوناییکه بطور سنتی ازدواج میکنن معمولا ادمای مذهبی و خوبی و به قولی " اگر از دخترتان خوشش نیاید لا اقل اذیتش نمیکنه" ( برو بپرس جمله برا کیه) هستن.غیر از اینه که اونایی که میخوان طلاق بگیرن میان دادگاه و به قول شما ...... بنابریاین شما افرادی که از زندگی شون راضین رو نمی بینین. در ضمن عوامل دیگر مهمی هم داره. مثل ارضا نشدن جنسی( از طرف دختر ها ( که 50 درصد علت طلاق ها در تهرانه)) و مثلا ازدواج ها در سن پایین و ... ولی این به معنای این نیست که همه که سن پایین ازدواج کنن این طور میشه . ok?

lighthearted

عضو جدید
کاربر ممتاز
به خاطر این که دختر خوب کم شده. :(

حرفتون کاملا متین قبول دارم هم دختر خوب کم شده هم پسر خوب طوری آدم نمیتونه حتی بعد از یه مدت طولانی طرف شناخت

ولی نگید چرته !!!!!!!!!!!!
اگه خودتون دوست داشته باشید که یه زندگی سالم و خوب داشته باشین و واقعا از ته دلتون از خدا بخواین خدا حتما یه نفر که در شان خودتون هست و تقربیا اون چیزی که توی دلتون بود جلوی راهتون میذاره
اگه بهش توکل کنید حتما بهتون میده مطمئن باش ;););)

وضعیت
موضوع بسته شده است.