سربازی

سربازی

• سربازی

رای: 14 40.0%
  • کارشناسی ارشد

رای: 21 60.0%

• مجموع رای دهندگان
    35

k2_h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام عزیزم من در دخملم ولی می دونم کاملا حرفی که می زنی اشتباهه ولی اگه کسی 2ماه آموزشی رو بره بد یه خورد از بد آموزشی رو هم بگزرونه دوباره کنکور شرکت کنه بقیه سر بازی رو دیگه معاف میشه دیگه نمیره

:biggrin: جیگرتو لینایی آخه چطور همچین چیزی ممکنه

moein_13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیر دوست من اصلا چنین چیزی ممنکن نخواهد بود

سلام عزیز.
بزار بگم....

قانون میگه اگه وقتر سربازیت باشه و تو دوران اموزشی باشی و دانشکاه قبول بشی دوره اموزشیتو تموم میکنی و بعدش میری دانشگاه و بعده دانشگاه ادامع سربازی.

اما اگه وسط سربازی قبول بشی بازم میری دانشگاه بعدش دوباره سربازی.

اقا بهرحال سربازی

Sajjad_Fashion

عضو جدید
سلام دوست گلم شما بهتره به سایت نظام وظیفه مراجعه کنی فقط قانون هایی که اونجا نوسته شده رسمی هستن و بقیه شاید در حد یه پیشنهاد باشن و هنوز اجرا نمی شن .

یا به پایگاه پلیس 10+ برین
فقط از این دو روش می تونین 100% مطمئن بشین و روی سایر حرف ها حساب نکن که به ضررت تموم می شه.:w30:

http://nezamvazifeh.ir

درضمن :
رئيس سازمان وظيفه عمومي ناجا با اشاره به اصلاح موادي از قانون خدمت وظيفه عمومي از سوي مجلس شوراي اسلامي ، اظهار داشت : سير مراحل قانوني و اجرايي اين مصوبات حداقل تا 6 ماه به طول مي انجامد.

Sajjad_Fashion

عضو جدید
:razz::razz:به خودت بخند:mad:
به جون خودم شده عزیزم باور کن دیدم که می گم دو تا از فامیلامون همین کارو کردن:cry::cry:

اشتباه می کنی شما حتما یه کاری کردن یا معافی گرفتن یا خریدن این قانون شما وجود نداره به سایت نظام وظیفه مراجعه کنی متوجه می شین که کسی شما رو مسخره نکرده:w27:

Nazaniiin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست گلم شما بهتره به سایت نظام وظیفه مراجعه کنی فقط قانون هایی که اونجا نوسته شده رسمی هستن و بقیه شاید در حد یه پیشنهاد باشن و هنوز اجرا نمی شن .

یا به پایگاه پلیس 10+ برین
فقط از این دو روش می تونین 100% مطمئن بشین و روی سایر حرف ها حساب نکن که به ضررت تموم می شه.:w30:

http://nezamvazifeh.ir

درضمن :
رئيس سازمان وظيفه عمومي ناجا با اشاره به اصلاح موادي از قانون خدمت وظيفه عمومي از سوي مجلس شوراي اسلامي ، اظهار داشت : سير مراحل قانوني و اجرايي اين مصوبات حداقل تا 6 ماه به طول مي انجامد.

راهنمايي خيلي خوبي بود...خيلي ممنون:gol:

arar19551

عضو جدید
اموزشی سربازی فوری فوری

اموزشی سربازی فوری فوری

بچه ها تا چند وقت دیگه باید برم اموزشی خواهشا هر چه خاطره و اطلاعات دارید به من بدهید دارم سکته می کنم!!

djbagoor

عضو جدید
بچه ها تا چند وقت دیگه باید برم اموزشی خواهشا هر چه خاطره و اطلاعات دارید به من بدهید دارم سکته می کنم!!
خوب دیگه اگه داری سکته می کنی که همه چی حلله بشین فکر شب اول قبر باش که چه سوالایی میخوان ازت بپرسن......

Mehdi_Architect

عضو جدید
ســربازي برات خوبه.
اونم نيرو انتظامي ، اتوبوس ، شكيلا ، جاده ، افغاني ، دامن لكه دار ، . . . اي واي بر تـــو !
همش خاطــره ميشه گلم . ســختي زياد داره ولي خــوش ميگذره بهت! بـرو به سلامت...!!

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دارم زور می زنم که سکته کنم ولی نمیشه

عزیزم ناراحتی نداره که بالاخره باید بری تا مرد بشی:surprised:

من بهت میگن چکار کنی
1 بهترین کلاه تو بازار را 2 تا بخر تا هم عرقات و خوب جمع کنه هم آب ازش چیکه نکنه
یکی برای آش خوردن یکی برای آب خوردن:whistle:
2 از اونجایی که شنیدم روزی 2 نفر باید توالت بشورن بهترین تی و 20 لیتر جوهر نمک مرغوب میخری برای توات شستن:whistle:
3-3 متر طناب میخری شبا پوتینات و با طناب به پات میبندی چون اگه بدزدند باید با پای برهنه طی طریق کنی:w15:

4 که آسونترین راه هستش با یه عمل جراحی کوچیک میتونی تغییر جنسیت بدی:w02:

دیدی ترس نداره رفیق

آخرین ویرایش:

فاطمه تنها

کاربر بیش فعال
عزیزم ناراحتی نداره که بالاخره باید بری تا مرد بشی:surprised:

من بهت میگن چکار کنی
1 بهترین کلاه تو بازار را 2 تا بخر تا هم عرقات و خوب جمع کنه هم آب ازش چیکه نکنه
یکی برای آش خوردن یکی برای آب خوردن:whistle:
2 از اونجایی که شنیدم روزی 2 نفر باید توالت بشورن بهترین تی و 20 لیتر جوهر نمک مرغوب میخری برای توات شستن:whistle:
3-3 متر طناب میخری شبا پوتینات و با طناب به پات میبندی چون اگه بدزدند باید با پای برهنه طی طریق کنی:w15:

4 که آسونترین راه هستش با یه عمل جراحی کوچیک میتونی تغییر جنسیت بدی:w02:

دیدی ترس نداره رفیق
کاملا درست گفتی عزیزم.:w14:

mammad.mechanic

عضو جدید
سربازی یا ,,,,,,,,

سربازی یا ,,,,,,,,

به نظر شما لیسانس رو که گرفتیم بریم سربازی یا اینکه نه، بخونیم واسه ارشد؟
شما بودی چیکار می کردی؟

maziyar_darabi

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا ما که لیسانس رو گرفتیم رفتیم سربازی ...
شما هم میخوای برو سربازی ، تو سربازی واسه فوق بخون !!!:D
اینجوری بهتره ...

s.khalighi

عضو جدید
من به شخصه از سربازي متنفرم ... 2 سال از بهترين و پر انرژي ترين سالاي عمرت رو از دست ميدي.
به نظر من بخون برا فوق و بعدشم ايشالا دكترا، بعدشم بجاي اينكه بري پادگان سربازي كني، ضمن خدمت بگير.