[ زنجان ]► زنگان شَهَرینین قاپئسئ بوراداندئر،بو قاپی بؤتؤن آزربایجانلئلارا آچئقدئر

artinbala999

عضو جدید
زنگانا بیر سری گلمیشه م برک سئودیم زنگانئ، زنگانئن بیر خیاوانئ وار سعدی آدئندا،اورا لاپ تابارئزئن شهناز خیاوانئنا اوخشور
یاشا سنی!!! ولی خوب زنجان کیچیک شهرده؛ من چوخ شهر رره دولانمیشام آما بیرانی چوخ ایستیرم چون آنا یوردوموزده ولی انصافا تبریز ده زاتا آدام داریخمیر بیرا چوخ کیچیکدیر!!!

Tutulmaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
بؤیؤک-کیچیگه اولسایدئ اوندا گئره ک تهران دان ئؤترؤ اؤره گیم گئچیدی!

زحله میم گئده ر

bahman.eng

عضو جدید
نمه الیجک سئده منم قارداشم!!! اتفاقا منم صمیمی دوستلاریمین بیری الان تبریزده مکانیک اوخور اوزوموزون ده فامیلریمیزدن تبریز ده اولولار من گلمیشم اورا چوخ با صفا ده در هر صورت خدمتنده واریخ!!!:biggrin::biggrin::biggrin:
یاشا قارداش

bahman.eng

عضو جدید
یاشا سنی!!! ولی خوب زنجان کیچیک شهرده؛ من چوخ شهر رره دولانمیشام آما بیرانی چوخ ایستیرم چون آنا یوردوموزده ولی انصافا تبریز ده زاتا آدام داریخمیر بیرا چوخ کیچیکدیر!!!
قارداش زنگانین بیر خرابه کوچه سین وئرمرم تهرانین جوردن خیابانلارینا
بؤیؤک-کیچیگه اولسایدئ اوندا گئره ک تهران دان ئؤترؤ اؤره گیم گئچیدی!

زحله میم گئده ر
یاشا منده تهران دان بیر خیر گورممیشم آما ضرری منه دئیب دیر
تمام تهران لی دوستلاریم آخیردا بیر خیانت ائلییب گدیب
آزربایجان اوشخالاری واقعا کیشی صفت دیلر

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بیری یؤخدئ گئتسین اؤ تاپیکده که آداملارین جوابئن وئرسین.........منی لاپ ده لی ائلییبله ر.........آغزئلارینا هر نه گه لیر دییرله ر.........(تالار عکس)

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ت-ناشايست-تعدادي-هوادار-فوتبال-در-تبريز/page2

mohammad_yekta

عضو جدید
سلام . دانشگاه علوم پایه نن وبسایتن تابدیم.www.iasbs.ac.ir/seminar/cicis11/index.html
بدا او سمینارا مربوط اولان متنده:
Welcome to the website of the Second International Conference on Contemporary Issues in Computer and Information Sciences (CICIS 2011). The CICIS Conference was initiated in 2010 with the aim of creating a forum for researchers, developers, and educators. We try to connect participants working in universities, companies and research centers from different parts of the world.
CICIS 2011 will take place at the Institute for Advanced Studies in Basic Sciences (IASBS) in Zanjan, Iran on May 31- June 2, 2011.​

artinbala999

عضو جدید
سلام دوستلار نه خبر وار؟ چوخ اوزیزی خالخین سوزونه مشغول المین!!!کیفیز یاخچی ده نمایشگاه کیتابا گتمیریز؟

mohammad_yekta

عضو جدید
سلام . نیه من ده گدجم.بیزی دانشگاه دان بیستم آپاراجاخلار اما شاید من اوزوم گدم.

bahman.eng

عضو جدید
سلام دوستلار نه خبر وار؟ چوخ اوزیزی خالخین سوزونه مشغول المین!!!کیفیز یاخچی ده نمایشگاه کیتابا گتمیریز؟

سلام . نیه من ده گدجم.بیزی دانشگاه دان بیستم آپاراجاخلار اما شاید من اوزوم گدم.
من تازه چاتیرام زنگانا
نه خبر دی بوردا؟؟؟؟
نمایشگاه کتاب نه جریاندی؟

bahman.eng

عضو جدید
سلام . دانشگاه علوم پایه نن وبسایتن تابدیم.www.iasbs.ac.ir/seminar/cicis11/index.html
بدا او سمینارا مربوط اولان متنده:
Welcome to the website of the Second International Conference on Contemporary Issues in Computer and Information Sciences (CICIS 2011). The CICIS Conference was initiated in 2010 with the aim of creating a forum for researchers, developers, and educators. We try to connect participants working in universities, companies and research centers from different parts of the world.
CICIS 2011 will take place at the Institute for Advanced Studies in Basic Sciences (IASBS) in Zanjan, Iran on May 31- June 2, 2011.​
یاشا کیشی

bahman.eng

عضو جدید
ماهنشان

Sarp

مدیر بازنشسته
اوغول میلچه یی نئینیه سن اوشدی اوشمادی ؟
اؤزؤن گه ل اؤچ دا :D

bahman.eng

عضو جدید
فقط 18 گون

فقط 18 گون

سلام عزیز دوستلار
کنفرانس علم کامپیوتره داها 18 گونن چوخ قالمییب
هامیمیز گورک شرکت ائلیخ

mohammad_yekta

عضو جدید
بهمن جان یاشا.. الرن آقریماسن اوشاخلارن یادنا سالران
حتما.... یادان چیخماز

bahman.eng

عضو جدید
سلام دوستلار
حتما بو تاپیکه باش وئرین ... یاخچیترین آد موسابقه سیدی...
من شرکت ائله میشم ...هم آد اورگننیخ و هم بیر رقابت عادلانه دی!!!

آخرین ویرایش:

khosroshahiy

مدیر بازنشسته
سلام دوستلار
حتما بو تاپیکه باش وئرین ... یاخچیترین آد موسابقه سیدی...
من شرکت ائله میشم ...هم آد اورگننیخ و هم بیر رقابت عادلانه دی!!!

:gol::gol::gol:

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یاشاسین زنجان
منیمده چوخ زنجانلی یولداشیم واریدی (دانشگاهدا و خوابگاهدا)
انصافا هامیسی یاخجییدیلار