زمان بندی کوتاه مدت | مطالعه گروهی کنکور ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mas6969

عضو جدید
سلام
کسی از دوستان در تبریز آزمونهای آزمایشی حضوری ایوان یا مرکز معماری شرکت کرده؟
چند نفر میان؟ وضیعت برگزاری چه طوریه؟میشه شبیه سازی کنکور کرد؟
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
حجمش فکر کنم نسبت به اولی کمتر باید دید بچه ها چی میگن
من برنامه قبلی تقریبا تو ی هفته خوندم

برا اینکه یادمه تایمات نسبت به بقیه بیشتر بود........شیرین جان اصل کنکور حالا تو این آزمون از هلن گاردنر چیه از اونم سوال داده بود دلیل نمیشه تو بری همش رو بخونی.......پارسال که اکثر سوالای جهان و معاصر از همون بانی و زارعی بود حالا ببینیم امسال چی میشه.......هر اتفاقیم بیفته برا همس دیگه اونیم که همه کتابارو میهونه دلیل نمیشه رتبش عالی بشه بستگی داره این تعدد منبع بش کمک میکنه یا بر عکس میزنه بقیه اطلاعاتشم نابود میکنه.........یه سریام هستند که هم منابع زیاد میخونن و هم تسلط کافی دارن به اینام میگن رتبه برتر که ما کاری باشون نداریم خوش به حالشون....:D

اما در مورد اینه مرورات زیاد طول میکشه.....خیلی واضحه وسواس به خرج میدی احتمالا به جای مرور دوباره شروع میکنی خط به خط از اول میخونی در حالیکه باید خلاصه ها و نکات مهم با عکسارو مرور کنی..................منابع اضافیتون رو هم حذف کنید با قاطعیت.....همین ازمون امروز که دادین یه نگا به سوالا بکنین دوباره ببین چندتا سوال دقیقا از منابعی بوده که شما خوندی ولی بازم نتونستی جواب بدین؟ حالا فک کنین همه اونارو تونستین جواب بدید واقعا درصداتون حسابی میاد بالا...........................این وسوسه ها که ایوای بذا اینم بخونم اونم بخونم حتما یه سوال دگیم میتنم جواب بدم برا همس کسی برنده میشه که انتخاب عاقلانه بکنه....................من پارسال فک میکردم مثلا درسای حفظی تست و گزینه ها رو ببینم حتما جواب میاد تو ذهنم ولی خب طراح زرنگنتره میاد یه جوری گزینه میده که به شک بیفتی جوابم بدی بعد نمره منفی بگیری و این یعنی فاجعه...............که نتیجه سرسری خوندنه و مرور نکردن........................

حالا میخوام خودمو مثال بزنم..........برا کنکور پارسال

تو فن من 20 تا سوال جواب داده بودم و این 20 تا جز سوالایی بودن که فک میکردم بلدم البته چندتا سوالم 50 ..50 بود ولی زدم....اما به جای 66 درصد شدم 40 یا 42 یعنی 6 تا غلط.........

تاریخ 26 تا جواب داده بودم ولی درصدم به جای 86 درصد شده بود 47 فک کنم..........همشم به خاطر تسلط نداشتن بود.....تا میتونید نزنید یعنی غلط نزنید.....:D

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برا اینکه یادمه تایمات نسبت به بقیه بیشتر بود........شیرین جان اصل کنکور حالا تو این آزمون از هلن گاردنر چیه از اونم سوال داده بود دلیل نمیشه تو بری همش رو بخونی.......پارسال که اکثر سوالای جهان و معاصر از همون بانی و زارعی بود حالا ببینیم امسال چی میشه.......هر اتفاقیم بیفته برا همس دیگه اونیم که همه کتابارو میهونه دلیل نمیشه رتبش عالی بشه بستگی داره این تعدد منبع بش کمک میکنه یا بر عکس میزنه بقیه اطلاعاتشم نابود میکنه.........یه سریام هستند که هم منابع زیاد میخونن و هم تسلط کافی دارن به اینام میگن رتبه برتر که ما کاری باشون نداریم خوش به حالشون....:D

اما در مورد اینه مرورات زیاد طول میکشه.....خیلی واضحه وسواس به خرج میدی احتمالا به جای مرور دوباره شروع میکنی خط به خط از اول میخونی در حالیکه باید خلاصه ها و نکات مهم با عکسارو مرور کنی..................منابع اضافیتون رو هم حذف کنید با قاطعیت.....همین ازمون امروز که دادین یه نگا به سوالا بکنین دوباره ببین چندتا سوال دقیقا از منابعی بوده که شما خوندی ولی بازم نتونستی جواب بدین؟ حالا فک کنین همه اونارو تونستین جواب بدید واقعا درصداتون حسابی میاد بالا...........................این وسوسه ها که ایوای بذا اینم بخونم اونم بخونم حتما یه سوال دگیم میتنم جواب بدم برا همس کسی برنده میشه که انتخاب عاقلانه بکنه....................من پارسال فک میکردم مثلا درسای حفظی تست و گزینه ها رو ببینم حتما جواب میاد تو ذهنم ولی خب طراح زرنگنتره میاد یه جوری گزینه میده که به شک بیفتی جوابم بدی بعد نمره منفی بگیری و این یعنی فاجعه...............که نتیجه سرسری خوندنه و مرور نکردن........................

تو فن من 20 تا سوال جواب داده بودم و این 20 تا جز سوالایی بودن که فک میکردم بلدم البته چندتا سوالم 50 ..50 بود ولی زدم....اما به جای 66 درصد شدم 40 یا 42 یعنی 6 تا غلط.........

تاریخ 26 تا جواب داده بودم ولی درصدم به جای 86 درصد شده بود 47 فک کنم..........همشم به خاطر تسلط نداشتن بود.....تا میتونید نزنید یعنی غلط نزنید.....:D

مرسی عزیزم مممنون از راهنماییات....در مورد نزدن بگم که آخر آزمون میبینم ای داد بیداد پاسخنامم خالیه شرو میکنم اونایی که 50 50 هستم رو هم میزنم:redface:میگم بذار مثل مال بقیه پر و پیمون باشه:Dکه همشونم غلط از آب درمیاد:D

یکی از بچه ها آزمونو گذاشته.......روز آخر آزمونو میزنیمااااا............وسسسسوووسسسه نشین برین بازششش کنینااااا.....آفرین دخترای خوب

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
کسی از دوستان در تبریز آزمونهای آزمایشی حضوری ایوان یا مرکز معماری شرکت کرده؟
چند نفر میان؟ وضیعت برگزاری چه طوریه؟میشه شبیه سازی کنکور کرد؟
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

به نظر من مرکز اصلا خوب نیس !من خودم مرکز امتحان دادم سوالاش یه جوریه غیر منطقیه مخصوصا درک !من برا جامع آکادمی آزمون میدم..بهترین راه اینه که سوالا رو بگیری با هم مقایسه کنی..جامعه اماری هرسه تا هم بالاس تقریبا

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز

چرا با این درصدا قبول نشدی یعنی با اینقدر زدن قبول نمیشیم:cry::crying2:

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یا خدددااااااااااا:eek:واسه این آزمون معماری معاصر 7 فصصصصصصصصله!!!!:surprised:
بچه ها موافقین 2 هفته کنیم زمان آزمونو:biggrin:
والا دفعه پیش که 4 فصل بود و اولارو خونده بودم به زور خودمو رسوندم....این 7 فصل لاشو باز نکردم...تو دانشگاهم نخوندیم....خدایا کمکم کن.....:cry:

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا با این درصدا قبول نشدی یعنی با اینقدر زدن قبول نمیشیم:cry::crying2:

من درصدام اینا بود.....زبان 26.........فن 40.....تاریخ 45..........درک 53....منظر 18....................رتبه 530 با اسکیس 25 درصد جایی قبوا نشدم...............البته من پردیسا ...پیام نور و غیر انتفاعی اصلا انتخاب نکردم.....روزانه و شبانم همه شهرارو نزدم

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا خدددااااااااااا:eek:واسه این آزمون معماری معاصر 7 فصصصصصصصصله!!!!:surprised:
بچه ها موافقین 2 هفته کنیم زمان آزمونو:biggrin:
والا دفعه پیش که 4 فصل بود و اولارو خونده بودم به زور خودمو رسوندم....این 7 فصل لاشو باز نکردم...تو دانشگاهم نخوندیم....خدایا کمکم کن.....:cry:

2 هفتههههههه...............باریکلا................:biggrin: معاصر چی میخونی مگه انقد شوکه شدی ؟.....

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
2 هفتههههههه...............باریکلا................:biggrin: معاصر چی میخونی مگه انقد شوکه شدی ؟.....

بابا دار و ندارم معاصر قبادیانه....و چنتا جزوه خلاصه.....تو فکرشو بکککننن....هم 4 تا تاریخ باید بخونم هم کلللی فن و ایستایی
...من رفتم تو افق محو شم

بچه ها دیگه نباید وقتو تلف کنیم باید از زمان خخخوب استفاده کنیم...مثلا اینجوری
:biggrin:

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من درصدام اینا بود.....زبان 26.........فن 40.....تاریخ 45..........درک 53....منظر 18....................رتبه 530 با اسکیس 25 درصد جایی قبوا نشدم...............البته من پردیسا ...پیام نور و غیر انتفاعی اصلا انتخاب نکردم.....روزانه و شبانم همه شهرارو نزدم

رتبه نهاییت چند شد؟:gol::gol:

شهید یوسف الهی

کاربر ممتاز
من بچه قانعی هستم :razz:هرچی بیار میرم با وضعیت ازمون امروز کلامو میندازم بالا اگه غیرانتفاعی بیارم:D

مثلا با این رتبه باید چند درصد اسکیس بزنی؟

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بچه قانعی هستم :razz:هرچی بیار میرم با وضعیت ازمون امروز کلامو میندازم بالا اگه غیرانتفاعی بیارم:D

مثلا با این رتبه باید چند درصد اسکیس بزنی؟

با انتخابای من فک کنم یه 40 یا 50 میزدم تا هنر تبریز قبول شم.....از بچه های اینجا با 1000 و اسکیس 50 معماری اسلامی تبریز قبول شد

شهید یوسف الهی

کاربر ممتاز
با انتخابای من فک کنم یه 40 یا 50 میزدم تا هنر تبریز قبول شم.....از بچه های اینجا با 1000 و اسکیس 50 معماری اسلامی تبریز قبول شد

اسکیسم بدک نیست...... البته ترمای اول ...الان که دیگه همه کارمو با برنامه انجام میدم ضعیف شده:razz:

Dani ruler

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها جوابهای 25 % رو از ویدیو ها دیدید؟؟
ببینید دیگه...همین الان همه چی درباره 25 % باید حل شه هااااا

من برا فن و منظر دیدم تا حالا
برا تنظیم و نور و این چیز میزا دیگه ویدیو نیس ن؟؟
زبان هم نداره ک؟؟
ای باباااا..
نداره یا من نمیتونم پیدا کنم.؟

تو همون صفحه آقای ایرانشاهی تو آپارات
بالای ویدیوها سمت چپ نوشته " نمایش ویدیوهای 1 تا 28 "
اونو که بزنین میره صفحه جدید که اونجا فیلمای 25 % موجوده
بعضاش تیتر نزده 25% ولی زیرش یه خط توضیح داده که نوشته 25%

Dani ruler

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها درسته با شما پیش نرفتم ولی یه پیشنهاد دارم......الان این 25 درصد دوم رو به جا اینکه 10 روزه بخونین تو یه هفته تموم کنین اگه وقت کم میارین یه جورایی باید یاد بگیرین فشرده کار کنین خیلیاتون هنوز 6 ساعت میخونین در حالیکه حداقل باید 9 ساعت رو شیرین داشته باشین هر روز.... چون واقعا زمان کمه نمیخوام استرس بدم ولی گفتم حواسمون باشه......یا یه کار دیگه تو این 10 روز شما فقط رو 25 درصد دوم کار نکنین رو 50 درصد اول کار کنین روز یازدهم هم آزمون دوم موسسات رو کار کنین هم سوم......

ازمون آکادمی من فقط تاریخ و درکشو زدم....تاریخ 52 درصد درک 20 درصد :eek: زبان عمومیشم نگا کردم حق با دیجیتال واقعا آسون بود من 7 تا از لغتارو میدونستم 3تا بقیه هم میدونستم فقط معنی لغات رو فراموش کرده بودم....منی که تو زبان تقریبا شوتم....:D تاریخشم منابعش انصافا متنوع بود تو جهان و معاصر که من بیشترشو نخوندم

برای تغییر از 10 روز به 7 روز
ممنون از پیشنهادتون

من فک می کنم چون تو 25% اکثرا یه بخشایی رو قبلا کار کرده بودیم تایم کمتری ازمون گرفت
ولی ممکنه به دلیل جدید بودن سیلابس 50 % زمان بیشتری نیاز باشه برای خوندنش

برای همین من نظرم همون 10 روزه
حالا دوستان دیگه هم نظرشون رو بگن ببینیم در مجموع چی میشه
دموکراسی به این میگن
:D

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اسن نرسیدم خیلی چیزارو بخونم ...پستاتونو میگم
اسن حالم خوب نیس..
ولی من نمیدونم واقن چقد طول میکشه این 50%
ولی من هم میگم زمانو کمتر کنیم ولی فشرده بخونیم
من با این حالم الان دارم قبادیانو تموم میکنم...
اینطوری فک میکنم ک این آخرین مهلتمه
و وقت زیادی ندارم و باید امشب تمومش کنم.

بچه ها نمیخام حالتونو بد کنم ها...میخام خوندنمونو بهتر کنیم ...سریعتر ...تایم کمتر ب خودمون بدیمم

تستهای کنکور هم باید بزنیم ..باید رفع اشکال شه..

فقط میگم بیاید سریع بخونیمم

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یکی کمکم کنه من اصصصصصلا هیچی از قبادیان نمیفهمم :( اصلا نمیدونم چیکا کنم یعنی رسما 70% کتابو سرویس پرشی زدم :( عجب گرفتاریما:w04:

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای تغییر از 10 روز به 7 روز
ممنون از پیشنهادتون

من فک می کنم چون تو 25% اکثرا یه بخشایی رو قبلا کار کرده بودیم تایم کمتری ازمون گرفت
ولی ممکنه به دلیل جدید بودن سیلابس 50 % زمان بیشتری نیاز باشه برای خوندنش

برای همین من نظرم همون 10 روزه
حالا دوستان دیگه هم نظرشون رو بگن ببینیم در مجموع چی میشه
دموکراسی به این میگن
:D
منم الان بودجه بندیشو دیدم خیلی زیاده.....نمیرسیم 7 روزه....من یکی 10 روزه برسم ماشالله دارم:D

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم با همون ده روز موافقم
اگر کسی درسی رو زودتر تموم کرده بود میتونه جلوتر بره
من کارای دانشگاه هم دارم :( نمیرسم :(
آخه من مباحث جلوتر رو هم میخونم ک از برنامه ی خودمم عقب نیوفتم..
من اینجوری ام ک اگر ی کتاب رو حتی اگه روزنامه وار هم خونده باشم اعتماد ب نفسم بالار میره تو مرور خیلی راحت ترم..بخاطر همین نباید از برنامم عقب بیوفتم :(
من نظرم همون ده روزه ولی باز تابع جمع هستم
نظر من اینه ک ما ب همون دوتا آزمون جمع بندی آخر آکادمی هم برسیم عالیه

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اسن نرسیدم خیلی چیزارو بخونم ...پستاتونو میگم
اسن حالم خوب نیس..
ولی من نمیدونم واقن چقد طول میکشه این 50%
ولی من هم میگم زمانو کمتر کنیم ولی فشرده بخونیم
من با این حالم الان دارم قبادیانو تموم میکنم...
اینطوری فک میکنم ک این آخرین مهلتمه
و وقت زیادی ندارم و باید امشب تمومش کنم.

بچه ها نمیخام حالتونو بد کنم ها...میخام خوندنمونو بهتر کنیم ...سریعتر ...تایم کمتر ب خودمون بدیمم

تستهای کنکور هم باید بزنیم ..باید رفع اشکال شه..

فقط میگم بیاید سریع بخونیمم

تو چرا درصداتو نگفتی؟؟؟

شهید یوسف الهی

کاربر ممتاز
سلام
من که هفت روزه برنامه ریزی میکنم که ده روزه تموم بشه:D همیشه یکنم ته برنامه ریزی ها میمونه:razz: ادم وقت اضافه نیاز داره!

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هنو درصدامو حساب نکردم
فقطم جوابای فن و منظر و تاریخخ اون اول هاا رو دیدم...
زبان .درک. اینا هیچی هنوز ندیدم جوابا چی بود اسن

شیرین تو درصد درکت خیلی خوب بود .
آفرین

بجه ها من تو درک چیکار کنم؟؟
اسن نمیدونم جرا نمیرم تست حل کنم براش...
یکی تو درک منو ترغیب کنه
اینطوری پیش برم سر کنکور هم همینطوری بی انگیزه فقط از رو سوالا رد میشم

یکی بگه من چیکار کنم..:(

آخرین ویرایش:

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

آفرین

یکی تو درک منو ترغیب کنه

من اصلا واسه درک هیچی نخوندم....تستم نمیزنم.....عصر کنکاشمم داره تو کتابخونه خاک مبخوره
یعنی فرصت نمیکنم بوخونم:(

shadi4350

عضو جدید

آفرین

یکی تو درک منو ترغیب کنه

سلام به همگی شبتون بخیر :love:
من این چندروز خیلی درگیر بودم نمیشد بیام خیلی
بعد من برنامم یذره فرق داره آزمونو ندادم
فاطمه جونم فقط تست کنکور بزن
اصلـــا تستی غیر کنکور واسه درک استاندارد نیس

shadi4350

عضو جدید
من اصلا واسه درک هیچی نخوندم....تستم نمیزنم.....عصر کنکاشمم داره تو کتابخونه خاک مبخوره
یعنی فرصت نمیکنم بوخونم:(

شیرین جونی تست کنکور بزن و تحلیل کن حتمـــــــــــــــــــــا
هر روز یک سال از 85...

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااام...........:w42:
چقد دلم برا همگی تنگ شده بود:w36:..ماچ ماچ......بوس بوس.....بغل بغل......بازم ماچ
بچه ها من تازه از بستر بیماری بلند شدم(البته دراز به دراز افتاده بودم الان به حالت نشسته دراومدم)..............خوهفین؟!خدا هیشکی و مریض نکنه.....آمین:hypocrite:
هیچی دیگه....خواستم بگم شنبه تحویل موقت طرح 4 دارم....برم تحویل بدم بیام.....شروع می کنم به خوندن(البته با انظمام(شیرینم گفته بودی ادبیاتم مثل خدا بیامرز پیرنیاس:w15:)امتحانای پیاین ترمم که از 13ام شروع میشه) و نفس کش می طلبم:w08:
چی نوشتم!!!!!!!!!!!
آقا میلاد من بعد اونهمه پنگال گفتن، آخرش گفتم قاشق!الان چند بعدیه مغزم؟
بچه ها من رفتم ولی برمی گردم..............حتما:lol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا