زمان بندی کوتاه مدت | مطالعه گروهی کنکور ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرین عزیزم....تو جو خونه مارو بهتر از من میشناسی....:biggrin: دیروز 5.5 مهمون اومدن خونمون ساعت 11.5 رفتن:w06::w00:
وااای مممرررسی عزیزم دستت درد نکنه:heart::heart::gol::gol:...ولی یه چیزی....من جهان زارعی رو دارم اصلا نوشته هاش اینجوری نیس!!!این کدوم کتابه؟؟؟
بانیه...-اشتبا کردم شیرین

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
جواب گزینه 4
ممکنه به خاطر مقبره زوسر بین 3 و 4 شک کنیم ولی
مقبره زوسر یه نمونه نادر از مقبره سازی مصریه و تعداد طبقه هاشم از 3تا بیشتره
سلام سلام
خب...
1.اولن اون شکل شماره 3 چی هس اسن؟؟پاسارگاده چی؟؟الان پاسارگاد بناعه منظورش؟

2.این سوال انگار ب طبقات بی توجهه...مثلن تو 1.کجا مقبره کوروش 3 تا سکو داره

3.مصطبه ها بدنه ها شیب دارن-زیگورات سومر =زیگورات اور هم چن تا مصطبه اس...اینجوری الان درست در میاد...ولی تعداد طبقاتش توجه نکنم؟
الان اگه اینطور باشه این شماره 4 هرم زوسر هم میتونه باشه دیگه(مقبره سومر=هرم پله ای زوسر)نمیتونه اونم مگه شیب دار نی؟
الان من میگم چرا 3 انتخاب نکرده.
توضیحاتو الان خوندم شادی
الان زیگورلت اور هم ی طبقه باس میکشیده....شاید هم تو ی جایی از متن ی چیزی درباره طبقاتش گفته بوده هس.
ماشالا ...ن ب این دقت...ن باون بی دقتیا در سوال...

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
فافا ..شیرین..من باز نمیتونم نقل قول بگیرم :D
کتاب زارعی نیست..شبیه کتاب بانی مسعود...اخه نیست من بانی رو خیلی روس دارم :D:D ..بچه ها من حس میکنم سوال کمتری از زارعی میاد دیگه مثه قبل نیست..الان داره میره سمت مزینی و اینا کلا..آره؟؟ یا من اشتباه میکنم؟:redface:

مزینی که معاصره . ارزش زارعی بیشترم شده چون از مقالش حتی برای سوال معماری اسلامی هم اومده .

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش این تاپیک با سوال پرسیدن قاطی نمیشد الان تاپیکا فقط الکی اسم دارن هر کس هر چی بخواد با ربط یا بی ربط به تاپیکا میپرسه حالا ماها هیچی،بیچاره کسایی که بعدا میخوان از این تاپیکا استفاده کنن یا تازه واردا :(
چشم
ازین ب بعد لینک میزارم اینجا;)

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
51- من که اول مسجد و کاروانسرا رو حذف میکنم تو گزینه ها چون فرق دارن تو اقلیم های مختلف...فک می کنم حمام باشه چون صورت کلی ساختش هیچ جا تغییری نکرده...ولی واسه حذف مدرسه...مطمعن نیستم...
این جوابش حموم زده
الان من میگم:
مسجد تو جاهای مختلف چ فرقی داره؟
همینطور مدرسه
کاروانسررا میدونم اسن تو طبقه بندیاش کوهستانی داریم.کاروانسرای اطراف خلیج فارس داریم پس حذفه هیچی
البته با این چیزی ک علی عسگری گفته ک جایی ک زیاد ازش استفاده میکنیم تو طراخی اقلیمی مهمتره...پس کاروانسرا ک اسن اهمیت نذاره ...کاروانسرایی ک حتی چون فقط از اتاقهاش برا خابیدن استفاده میشد حتی پنجره هم نداش...
بچه ها من فک میکنم درک رو نباید انقد عمیق شیم درسته؟چون از هر گوشش ی چیز در میاد..
درک رو باید انگار سطحی خوند
ب قول ابرام:شناور
واقعن...واقعن...الان میفهمم...
البته این سوال تالیفی ها اینطورین .ن؟؟؟اشتباهن للامصب ها
حالا برا مدرسه نمیدونم گودال باغچه و اینا و حیاط مرکزیو اینا میتونه دللیلی برا ردش باشه یا ن
مسجد هم ک مارال گف

الان ی چیز دیگه میدونید چی میگم.:
من میگم ای صورت سوال ک گفته معماری کدام بنا...
منظورش از معماری بنا چی میتونه باشه:ینی همه چیش...ساختارش.فرمش .تزییناتش.فضاهای داخلیش.نماش...فضاهای کالبدیش..چی؟؟ک بشه درست تحلیلش کرد

این سوالات تو کدوم کتابه؟
جواب 52 چی میشه؟شبستان میشه؟
با اجازت من تو تاپیک رفع اشکال هم مطرحش کردم
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...زمون-ارشد-معماری/page92?p=8003264#post8003264

درک علی عسگری
والا سوالو 52 رو 1 زده:surprised:

سلام مطمئنی جوابش درسته چون مثلا مسجد کبود تبریز به دلیل اقلیم حیاط نداره وبه صورت برون گراست
چ اوضاعی شد هااااا...:D

آخرین ویرایش:

shadi4350

عضو جدید
این جوابش حموم زده
الان من میگم:
مسجد تو جاهای مختلف چ فرقی داره؟
همینطور مدرسه
کاروانسررا میدونم اسن تو طبقه بندیاش کوهستانی داریم.کاروانسرای اطراف خلیج فارس داریم پس حذفه هیچی
البته با این چیزی ک علی عسگری گفته ک جایی ک زیاد ازش استفاده میکنیم تو طراخی اقلیمی مهمتره...پس کاروانسرا ک اسن اهمیت نذاره ...کاروانسرایی ک حتی چون فقط از اتاقهاش برا خابیدن استفاده میشد حتی پنجره هم نداش...
بچه ها من فک میکنم درک رو نباید انقد عمیق شیم درسته؟چون از هر گوشش ی چیز در میاد..
درک رو باید انگار سطحی خوند
ب قول ابرام:شناور
واقعن...واقعن...الان میفهمم...
البته این سوال تالیفی ها اینطورین .ن؟؟؟اشتباهن للامصب ها
حالا برا مدرسه نمیدونم گودال باغچه و اینا و حیاط مرکزیو اینا میتونه دللیلی برا ردش باشه یا ن
مسجد هم ک مارال گف

الان ی چیز دیگه میدونید چی میگم.:
من میگم ای صورت سوال ک گفته معماری کدام بنا...
منظورش از معماری بنا چی میتونه باشه:ینی همه چیش...ساختارش.فرمش .تزییناتش.فضاهای داخلیش.نماش...فضاهای کالبدیش..چی؟؟ک بشه درست تحلیلش کرد

درک علی عسگری
والا سوالو 52 رو 1 زده:surprised:

چ اوضاعی شد هااااا...:D

20141212_143535.jpg
ببین عزیزم این جواب تشریحیه که من دارم...

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من احساس میکنم پاسخ تشریحی تاریخ کنکور پارسال ادمو میخواد بپیچونه که شبیه جواب سازمان سنجش بشه .:razz:

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها مرور میکنین؟ مروراتون چه شکلیه؟ مثلا من قرار بود از یک آذر هم مرور کنم هم یه سری مباحثی که جا موندم رو بخونم ولی هیچ کاری نکردم جز اینکه دارم تو گذشته زندگی میکنم و غصه میخورم....:cry::cry:

من عجیب روحیه لازم دارم.......................پاشین بیاین نصیحتم کنین یه کم تو دنیای واقعیم که یه دوست دروس درمون ندارم.....:(

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
بچه ها مرور میکنین؟ مروراتون چه شکلیه؟ مثلا من قرار بود از یک آذر هم مرور کنم هم یه سری مباحثی که جا موندم رو بخونم ولی هیچ کاری نکردم جز اینکه دارم تو گذشته زندگی میکنم و غصه میخورم....:cry::cry:
من هم دارم مرور میکنم هم سعی میکنم مطالب جدید بخونم
یعنی مطالب جدید از روی سیلابس مرکز پیشمیرم و مرور و جا مونده ها رو با بچه ها پیش میرم
ولی فکر کنم از هر دوتا جا موندم:razz:

شهید یوسف الهی

کاربر ممتاز

من عجیب روحیه لازم دارم.......................پاشین بیاین نصیحتم کنین یه کم تو دنیای واقعیم که یه دوست دروس درمون ندارم.....:(
بابا غصه نخور... من عین خودت از بس هر چند سالی ی جا زندگی کردم . ولی ببین بچه های باشگاه به این گلی...:redface:
الان وقت درس خوندن... اگه الان درس نخونی بعدم بیشتر غصه میخوری. زمان حالتو دریاب چکار به گذشته داری زندگی الانت مهم نه گذشتت اگه الان کاری نکنی اینم میره جز گذشتت و کاری انجام ندادی
چندتا نفس عمیق بکش به چیزای خوب فکر کن ;)

شهید یوسف الهی

کاربر ممتاز

غصه نخور باشه:w24:

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
غصه نخور باشه:w24:
سال سختی داشتم سعیمو میکنم......ولی واقعا سخته یهو همه چیه زندگیت باهم به هم بریزه و همرو یه جا جمع و جور کنی......وقتی یه ثانیه به این فک میکنم اگه امسالم نشه چی میشه و چیکار میکنم بیشتر میترسم همه اینا دست به دست هم دادن شدن عامل بازدارنده که نخونم انجوری که باید بخونم....:(

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
من امروز یه کلمه هم نخوندم...اصن حس میکنم هرچی میخونم یادم میره.. :( :( من سه ساله درسم تموم شده تو این مدت هم درس نخوندم که ذهنم آماده نیست :( :(

شهید یوسف الهی

کاربر ممتاز
سال سختی داشتم سعیمو میکنم......ولی واقعا سخته یهو همه چیه زندگیت باهم به هم بریزه و همرو یه جا جمع و جور کنی......وقتی یه ثانیه به این فک میکنم اگه امسالم نشه چی میشه و چیکار میکنم بیشتر میترسم همه اینا دست به دست هم دادن شدن عامل بازدارنده که نخونم انجوری که باید بخونم....:(
اگه الان تلاش نکنی بیشتر زندگیت بهم میریزه همه ما الان واسه این داریم تلاش میکنیم که ایندمون بسازیم.... زیاد به خودت فشار نیار وقتی میبینی خسته هستی و افکار منفی میاد سراغت درس ول کن برو به کاری که علاق داری بپرداز مثلا ما بچه های معماری اسکیس دوست داریم بشین واسه امتحان مرحله دوم تمرین کن;)
نکنه میخوای بگی مرحله اول قبول نمیشی:mad: افکار منفی ممنوع:)

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز

چرا اخههههه؟؟؟
بی خیال گذشته شو ب حال هم فکر نکن اصلا
ب مهر سال آینده فکر کن.. ب اینکه دانشگاه دلخواهت قبول شدی :) یکم رویا پردازی کن عجیب جواب میده
نذار زحمات تا الانت هدر برن
تا موفقیت چیزی نمونده دوستم.. از همین فردا مرور رو شروع کن
منم ی سری از دروس رو هنوز یکبارم نخوندم
ب این فکر کن ک همه ی بچه های اینجا مشکلات خاص خودشونو دارن ولی همه کنار هم داریم پیش میریم ب امید موفقیت :) تازه قراره همکلاسی های آینده ی هم باشیم :)

شهید یوسف الهی

کاربر ممتاز
من امروز یه کلمه هم نخوندم...اصن حس میکنم هرچی میخونم یادم میره.. :( :( من سه ساله درسم تموم شده تو این مدت هم درس نخوندم که ذهنم آماده نیست :( :(
همه این حس دارن
جان خودتون اینقدر فاز منفی ندید........... نخوندی که نخوندی فدای سرت عزیزم فردا میخونی........ حالا مثلا فکر کردی مایی که مثلا الان دانشگاهمون تموم شده چیزی یادمون هست! من خودم اکثر مطالب دارم واسه اولین بار میخونم

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببین مثل امتحانای مدرسه میمونه ک آدم هی فکر میکنه یادش رفته ولی تو موقعیت ک قرار بگیری میبینی یادته
نذارید افکار منفی مانع درس خوندنتون بشن
فقط ب هدف فکر کنید
من قصد دارم روی ی ورق بزرگ بنویسم دانشگاه شهید بهشتی بزنم روبروی تختم :) همش هدقم جلو چشمم باشه

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ک واقعا خسته ام
دوست جونا همگی خداقوت
ساعت مطالعه من امروز 8 ساعت و 20 مین(رکورد خودمو زدم :))
3 ساعت زبان (لغت) 3 تا 1 ساعت تو ساعات مختلف روز
1 ساعت مرور معاصر نیمی از بخش مدرن متعالی( از جزوه ی علی عسگری و خلاصه های خودم)
20 مین دوره جهان پیش از تاریخ
1 ساعت و 30 مین فصل اول و دوم نور کتاب قیابلکو ( حدودا 40 ص)
30 مین مصالح( گچ و قیر حدود 15 ص)
1 ساعت درک عمومی (40 تست از کتاب 1600 تست)
1 ساعت تنظیم شرایط از خلاصه ی کتاب کسمایی مرکز معماری( حدودا 10 ص)

افکار منفی رو از خود دور کنیییییییید
صبح ها زود بیدار بشییییییید
شبتون بخیر

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ک واقعا خسته ام دوست جونا همگی خداقوت ساعت مطالعه من امروز 8 ساعت و 20 مین(رکورد خودمو زدم :)) 3 ساعت زبان (لغت) 3 تا 1 ساعت تو ساعات مختلف روز 1 ساعت مرور معاصر نیمی از بخش مدرن متعالی( از جزوه ی علی عسگری و خلاصه های خودم) 20 مین دوره جهان پیش از تاریخ 1 ساعت و 30 مین فصل اول و دوم نور کتاب قیابلکو ( حدودا 40 ص) 30 مین مصالح( گچ و قیر حدود 15 ص) 1 ساعت درک عمومی (40 تست از کتاب 1600 تست) 1 ساعت تنظیم شرایط از خلاصه ی کتاب کسمایی مرکز معماری( حدودا 10 ص) افکار منفی رو از خود دور کنیییییییید صبح ها زود بیدار بشییییییید شبتون بخیر
افرینننننننننننننننن......................ولی یه چیزی بگم اگه تقریبا درساتو خوندیو داری مصالحم میخونی که هیچی ولی اگه مونده نخون مصالح رو مخصوصا مصالح قدیمی فک کنم 3 سالی میشه دیگه سوال نمیدن.....یا مثلا نور قیابکلو خیلی زیاد و سنگینه........جزوه یا خلاصه ای چیزی بخون.......ولی اگه جلویی تو درسات اینارم میخونی واسه رتبه خوب که عالیه دیگه....

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بیشین بییینیییم باوووو:razz:....من الان سه چهارم کتابارو خوندم...اون یک چهارم بقیه رو لاشو باز نکردم .....دارم این سه چهارمو مرور میکنم ولی چه مروری:biggrin:!!!انگار بار اوله میخونم...از من میشنوی اصصصلا اصصصلا به این فک نکن که فلان کتابو تموم نکردمو....نمیدونم تست میزنی یا نه...ولی وقتی تست بزنی و گزینه هارو نیگا کنی میبینی که استرست بیخود بوده...منم دوست ندارم...یعنی دارمااا رشتش با من فرق میکنه....یکیشون آزاد ارشد میخونه یکیشونم قصد معماری دادن نداره.....پس یه جورایی همدردیم....بچه های اینجارو خوش است ررررررففففففففییییییق:)

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
افرینننننننننننننننن......................ولی یه چیزی بگم اگه تقریبا درساتو خوندیو داری مصالحم میخونی که هیچی ولی اگه مونده نخون مصالح رو مخصوصا مصالح قدیمی فک کنم 3 سالی میشه دیگه سوال نمیدن.....یا مثلا نور قیابکلو خیلی زیاد و سنگینه........جزوه یا خلاصه ای چیزی بخون.......ولی اگه جلویی تو درسات اینارم میخونی واسه رتبه خوب که عالیه دیگه....
اامروز اولین روزی بود که مصالح خوندم.. آخه داریم با برنامه ی آکادمی پیش میرم..25 درصد اولش رو تقریبا کامل هوندم فقط نیاز ب مرور دارن مصالح ی چیزای دیگه مونده! نمیدونم !! یعنی میگی نخونم؟!
واسه نور هم ک رفتم سراغ حزوه ولی جزوه ها خوب نیستم یا ناخوانا هستن یا از وسط ماجرا گفتن متوجه نمیشم :( ترجیح دادن خود کتاباشو بخونم بعد تستارو میبینم ک کجاها سوال خورش بیشتره، بهتر نیست؟
چیزی از منابع اصلی ک مشخص کرده بودم نمونده اگه همت کنم تا آخر آذر تمومه ولی مرور رو تازه شروع کردم اونم تو بعضی از درسا

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستی بچه ها من مرتضی کسمایی رو ندارم....فقط قیابکلو میخونم....خودشم گوشت تلخ و مزخرفه...پیف پیف:hate: به نظرتون نیازی نیست که خلاصشونو بوخونم؟؟؟
نور ایزدی هم خیییلی بی کیفیت و ناخواناست....چه جزوه ای پیشنهاد میکنین برا نور؟؟؟

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
اامروز اولین روزی بود که مصالح خوندم.. آخه داریم با برنامه ی آکادمی پیش میرم..25 درصد اولش رو تقریبا کامل هوندم فقط نیاز ب مرور دارن مصالح ی چیزای دیگه مونده! نمیدونم !! یعنی میگی نخونم؟! واسه نور هم ک رفتم سراغ حزوه ولی جزوه ها خوب نیستم یا ناخوانا هستن یا از وسط ماجرا گفتن متوجه نمیشم :( ترجیح دادن خود کتاباشو بخونم بعد تستارو میبینم ک کجاها سوال خورش بیشتره، بهتر نیست؟ چیزی از منابع اصلی ک مشخص کرده بودم نمونده اگه همت کنم تا آخر آذر تمومه ولی مرور رو تازه شروع کردم اونم تو بعضی از درسا
من یه دونه دانلود کرده بودم تایپی نوشتع بود مال دانشگاه تهران ......نمیدونم من پارسال داشتم کتاب خیلی نچسبی بود مخصوصا واسه یه سوال آدم زورش میاد بخونه......اگه تو درسا جلویی و میرسونی مشکلی نیس فقط خواستم بگم اینایی که میخونی جز اولویتا نیس.....مثل مصالح پارسال یه سوال مصالح داشتیم مال نانو بود که من جزوه نانو خونده بودم درستم جواب دادم.......

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا