زمان بندی کوتاه مدت | مطالعه گروهی کنکور ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه های گل برا همتون ارزوهای خوب میکنم...................................خدا هوای هممون رو داشته باشه که پرانرژی بریم سر جلسه ...خوشحال و راضیم برگردیم............قد همون چیزایی که بلدیم جواب بدیم نه کمتر....بیشترم شد که چه بهتر..............:D

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من پارسال خوندم ولی امسال خیلی کم.......امیدوارم همه شما موفق باشید....یه تجربه از آزمونی که خودم دادم تقریبا 50 درصد آزمون مربوط میشه به مطالبی که خوندین و 50 درصدش مربوط به روز آزمون....سعی کنین ظهر روز قبلش نخوابین و زود از خواب پا شین که شب راحت بخوابین.....سر جلسه حواستون باشه به محض دیدن جواب درست اونو نزنین شاید دارن میپیچونن...سوالا رو درست بخونین....بخصوص افعال آخر هر سوال مث نیس ، هست و ...
به حق اقام ابوالفضل که همتون موفق میشین یه دعایی هم برا ما بکنین که مجاز شیم بتونیم با شما اسکیس کار کنیم

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیر شدم واقعااا:confused:
خدا نکنه عزیزم...گفتم اگه کاش کاش کنی
...
سلام بچه ها من فرداااااااااااااااا ... اصن نمیتونم اسمشو بیارم

مدیونید اگه فک کنید واسه کنکور ناراحتم
صب میرم اونجا باشگا رو چیکا کنم
من که نگرفتم چی گفتی!!
.........
سلام هم کلاسیاااااااااااااااااااااااااااااا!!(هم کلاسیایه تهران ، شهید بهشتی)!!!
خوبید؟خیلی خوبه که اینجا اینقد پر انرژی هستید مطمعنا همتون بهرتین رتبه هارو کسب میکنید.(خدا واسه منم کریمه!!)

Beware of anxiety, worry and fear don't making you undermine of mind control.because these feelings are able to do this.with having mind control and push all stress out of your mind you can control over own lives than you will be succeed!
الیکین جوهن
کجا بودی این مدت؟!......ای استاد زبان

آخرین ویرایش:

AvA-6586

کاربر فعال تالار حسابداری ,
کاربر ممتاز
بازم سلام دوس جونیا. اول جواب آرزو : عزیزم منظورم کنکور بود فردا 8 صبح آزمون دارم:)
بچه ها من نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم

خیلی خاطره های خوبی باهاتون دارم .

خیلی روحیم با شما خوب شد تنها کاری ک از دستم بر میاد دعاااااااااااا واسه قبولیتون تو دانشگاه مورد علاقتونه

ایشالاااااااااااااااا هر چی از خدا میخواین بهتون بده
شیرینی منم یادتون نره این همه دعا کردم

این ماییم روز اعلام نتااااااااایج

دوستووووووووون دارم خعلی زیاد آوا رو نبرین از یااااااااااااد

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من فرداااااااااااااااا ... اصن نمیتونم اسمشو بیارم
مدیونید اگه فک کنید واسه کنکور ناراحتم
صب میرم اونجا باشگا رو چیکا کنم
آوا جووونم برات بهههترین هارو آرزو میکنم.....ایشالا صب پر انننرژژژژی بری و پر انررژژژی تر برگردی.....
باشگاه نیومدم دیروز اما دلم پیشتون بوووووووووود شهید جونم

خووووش ب حالت :w10: داری من همش اینم
ای جووونم ...اتفاقا با خودم گفتم الان آوا داره جم میکنه که بره شیر بشه ورقه رو پر کنه....صبحونه یادت نره حتتتتما بخووووررریاااا......مثل من دیوونگی نکن....1 ساعت دیگه هم لالا کن
سلام به همه بچه ها من واسه بعد کنکور میخوام برم رنگ اکرولیک بگیرم و رو پارچه طراحی کنم .میبینید چه قدر من سر خوشم
:w31:
وای من اینگده کاااار دااارررمممم واسه بعد کنکور....یکیش اینه که برم فیلم بگیرم ببینم...ببین درچه حد اوضام خرابه:D
البته جمعه شب اگه خدا بخواد شهرمون رو به مقصد تهران ترک میکنم
بعد یه هفته خوش گذرونی تو تهران ...میام باقی رو تو خونمون ادامه میدم:D
بازم سلام دوس جونیا. اول جواب آرزو : عزیزم منظورم کنکور بود فردا 8 صبح آزمون دارم:)

خیلی روحیم با شما خوب شد تنها کاری ک از دستم بر میاد دعاااااااااااا واسه قبولیتون تو دانشگاه مورد علاقتونه

ایشالا که هممممیییشه همین طوری بالا پایین بپپپری....:)
مام خیلی خوشحالیم که یه مهمون با انننرژژژی تو جمعمون داشتیم....بعد کنکور مارو از یاد نبر.....
ما همیشه دعا گوییم ....دعا کن واسمون:)

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز

الهی بگردم آوا جون
.....قربونت برم ایشالا که سر جلسه بهترین باشی...ایشالا که دونه به دونه سوالا برات آسون باشه.....من امشب همه رو دعا میکنم....ایشالا که بهترین دانشگاهی که مد نظرتونه قبول بشین:hypocrite:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها به تاپیک رفع اشکال سر میزنید لطفا سوال واجب دارم

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
الیکین جوهن
کجا بودی این مدت؟!......ای استاد زبان
hellooooooooooooooooooooooooooooo Arezoya!!!how are you?every thing is OK?I am around here.:w05:
خدا کنه زبان حداقل 20 درصدی بزنم آبروم نره!!!!!:w09:
فک کنم امسال بچه های باشگاه بهتر از مطالعه گروهی سال قبل رتبه بیارن!!ایشلا همین جمع تو دانشگاه تهران!!:w23:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
hellooooooooooooooooooooooooooooo Arezoya!!!how are you?every thing is OK?I am around here.:w05:
خدا کنه زبان حداقل 20 درصدی بزنم آبروم نره!!!!!:w09:
فک کنم امسال بچه های باشگاه بهتر از مطالعه گروهی سال قبل رتبه بیارن!!ایشلا همین جمع تو دانشگاه تهران!!:w23:
میشه شکسته نفسی نکنین؟!!
................مطمئنما درصد زبانت بالای 50 درصده.....این خط------------- اینم نشون*.........دعا می کنم که اینطوری بشه.یادتون رفته چقد به سوالای زبانم جواب دادین؟!

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
وقتی یادم می افته تابستون و مهر و ابان رو چقدر تلاش کردم و هنوز به طورکامل تموم نکردم جزوه ها و یهویی تصادف کردم و همه چی بهم خورد و الان نزدیک کنکور ارزوهام رو به باد رفته میبینم و دلم میشکنه...:w09::w09::w05:
نمیخوام وقت و انرزی تون رو بگیرم، نمیدونم چرا هر روز میگذره و نزدیک کنکور میشه حالم گرفته اس و...:crying2::crying2::crying2:
دعا میکنم خدا همه شماها رو کمک کنه و فقط و فقط خداست که از ثانیه به ثانیه اینده خبر داره و سرنوشت رو رقم میزنه.
التماس دعا

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
وقتی یادم می افته تابستون و مهر و ابان رو چقدر تلاش کردم و هنوز به طورکامل تموم نکردم جزوه ها و یهویی تصادف کردم و همه چی بهم خورد و الان نزدیک کنکور ارزوهام رو به باد رفته میبینم و دلم میشکنه...:w09::w09::w05:
نمیخوام وقت و انرزی تون رو بگیرم، نمیدونم چرا هر روز میگذره و نزدیک کنکور میشه حالم گرفته اس و...:crying2::crying2::crying2:
دعا میکنم خدا همه شماها رو کمک کنه و فقط و فقط خداست که از ثانیه به ثانیه اینده خبر داره و سرنوشت رو رقم میزنه.
التماس دعا

منم یه چیزی مثل تصادف برام پیش اومد ولی ناراحت نیستم زیاد چون خودمو واقعا از ته دل سپردم به خدا .... شاید صلاحم اینه لیسانسه بمونم که هرسال یه چیزی میشه نمیخوننمم پس اصرار نمیکنم :w05:
توکل به خدا :gol::gol::w40::w40::w33::w33::w32::w21::w21::tooth:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
التماس دعا
عزیزم بعد از کنکور ممکنه استرس داشته باشی ولی مطمئنا خیلی کمتر از الان میشه...در ضمن تو چن ماه با جون و دل خوندی بعدشم که اون اتفاق افتاد که مسلما تجربه خوشایندی نبوده و شکی درش نیس.اما بادت نره که تو باعث اون تصادف نبودی فقط یه اتفاق بوده...هم خدا رو شکر سالمی هم قبلش تلاشتو کردی.....مطمئن باش بهترین نتیجه ممکنو میگیری;)

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اتفاقا باید اصرار بکنی.....ماها عادت کردیم (از بس که تو گوشمون خوندن) راضیم به رضای خدا و اینا...البته مطمئنا هممون به رضای خدا راضی هستیم. اما مگه رضای خدا غیر از اینه که تو تلاش کردنمون باشه؟! رضای خدا چیزی به جز حرکت رو به جلوء؟!شزه جون من تریپ روانشناس برمیدارم رک میشم توروخدا ببخشم اما اگه از من میشنوی اگه به لیسانس راضی باشی بگی رضای خدا اینه تو با گیاه لوبیا هیچ فرقی نداری اونموقع!ممکنه خوشبختی تو، تو کارشناسی ارشد خلاصه نشه یا اصن دوس داشته باشی تجربه کاریتو افزایش بدی این اصن مسئله بدی نیس....مهم اینه که رو به جلو حرکت کنی عزیزم:smile:

نه ارزو تو درست میگی ها ..... اما سال 93 پر از اتفاقهایی بود که فهمیدم باید خدا بخواد من تلاش کردم اما .....

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه شکسته نفسی نکنین؟!!
................مطمئنما درصد زبانت بالای 50 درصده.....این خط------------- اینم نشون*.........دعا می کنم که اینطوری بشه.یادتون رفته چقد به سوالای زبانم جواب دادین؟!
مرســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی
ولی اونا رو اخه قبل خونده بودم یادم بودن جواب میدادم!!!:w05:
این روزا چقد سخته و باحاله!بچه ها سر صبحی بیدار میشید ورزش کنید ذهنتون آماده باشه استاد من میگفتد وقتی میخواید یه تکنیک اجرا کنید مثل شیر که به طعمش حمله میکنه به تکنیک حمله کنید تا نتیجه بگیرید!! باید کنکورم همین کارو بکنیم تیکه تیکش میکنیم!!!!!!!!!!!!!!:w11::w11::w11:

cna12

عضو جدید
من پارسال خوندم ولی امسال خیلی کم.......امیدوارم همه شما موفق باشید....یه تجربه از آزمونی که خودم دادم تقریبا 50 درصد آزمون مربوط میشه به مطالبی که خوندین و 50 درصدش مربوط به روز آزمون....سعی کنین ظهر روز قبلش نخوابین و زود از خواب پا شین که شب راحت بخوابین.....سر جلسه حواستون باشه به محض دیدن جواب درست اونو نزنین شاید دارن میپیچونن...سوالا رو درست بخونین....بخصوص افعال آخر هر سوال مث نیس ، هست و ...
به حق اقام ابوالفضل که همتون موفق میشین یه دعایی هم برا ما بکنین که مجاز شیم بتونیم با شما اسکیس کار کنیم

اقا سجی دمت گرم...ایشالا قبولی داداش...موفق باشی

pzeinali

عضو جدید
عزیزم
.متاسفانه یا خوشبختانه من از بچگی همش مدرسه عوض کردم به خاطر خواسته پدر و مادرم که فلان جا بهتره یا فلان معلم خوب درس میده.تو ابتدائی 4 بار!!!اهمش مجبور بودم دوست تازه پیدا کنم و زودی ازشون جدا شم.راهنماییم ثابت بود خدا رو شکر.برا دبیرستان دوباره مامان و بابام من و از دوستام جدا کردن و منو به یه مدرسه جدید فرستادن.برا دوم دبیرستان دوباره مدرسم و عوض کردم و تراژدی جدا شدن از دوستام و آشنایی با آدمای جدید شروع شد. سه سال پشت کنکور موندم.آخرش رفتم دانشگاه. به خاطر لجبازی دو تا از اساتید محترم خانم، من کاردانیم سه ساله شد!حالام که کارشناسی ترم آخرم.
هیچ دوستی ندارم الان.هیچی.....اما اگه بخوام به گذشته فکر کنم غرق میشم.تازه این مشکلاتی که گفتم تو فک کن 30 درصد از 100 درصد مشکلاتم بوده...اونهمه پشت کنکور موندم اما باز دوس دارم برا ارشد بخونم حتی الکیم که شده باشه برا خودم پپسی باز میکنم.یادت باشه برا اینکه به جلو حرکت کنی اول باید گذشته رو پشت سر بذاری......یه لبخند قشنگ بزن و به آینده فک کن از حالا شروع کن به تلاش کردن.ایشالا که موفق میشی عزیزم:redface:
دوست های قدیمیتو پیدا کن و یه بار قرار بذارین و برین بیرون . خیلی حس خوبی بهتون میده . همیشه هم فرصت پیدا کردن دوست جدید هست . ان شاالله در دانشگاه جدید در مقطع ارشد :)

pzeinali

عضو جدید
بچه ها هنوز هیچ اتفاق بدی نیوفتاده پس دلیلی هم نداره پیشاپیش زانوی غم بغل کنیم . فقط تاجایی که میشه چیزایی که بیشتر مسلط هستیمو دوره کنیم کافیه . باید خوب استراحت کنیم و به خودمون تنش وارد نکنیم تا سر جلسه دچار برش و پیچش و کمانش نشیم :biggrin:
به این فکر نکنیم چی میشه چون فقط زمانو از دست میدیم و روحیه مون خراب میشه . ایشالا هرچی خیره همون پیش بیاد :)

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها هنوز هیچ اتفاق بدی نیوفتاده پس دلیلی هم نداره پیشاپیش زانوی غم بغل کنیم . فقط تاجایی که میشه چیزایی که بیشتر مسلط هستیمو دوره کنیم کافیه . باید خوب استراحت کنیم و به خودمون تنش وارد نکنیم تا سر جلسه دچار برش و پیچش و کمانش نشیم :biggrin:
به این فکر نکنیم چی میشه چون فقط زمانو از دست میدیم و روحیه مون خراب میشه . ایشالا هرچی خیره همون پیش بیاد :)

موافقم
من ک با این جمله میرم سر جلسه : هر چه پیش آید خوش آید :)

AvA-6586

کاربر فعال تالار حسابداری ,
کاربر ممتاز
آوا جووونم برات بهههترین هارو آرزو میکنم.....ایشالا صب پر انننرژژژژی بری و پر انررژژژی تر برگردی.....

ای جووونم ...اتفاقا با خودم گفتم الان آوا داره جم میکنه که بره شیر بشه ورقه رو پر کنه....صبحونه یادت نره حتتتتما بخووووررریاااا......مثل من دیوونگی نکن....1 ساعت دیگه هم لالا کن

وای من اینگده کاااار دااارررمممم واسه بعد کنکور....یکیش اینه که برم فیلم بگیرم ببینم...ببین درچه حد اوضام خرابه:D
البته جمعه شب اگه خدا بخواد شهرمون رو به مقصد تهران ترک میکنم
بعد یه هفته خوش گذرونی تو تهران ...میام باقی رو تو خونمون ادامه میدم:D

ایشالا که هممممیییشه همین طوری بالا پایین بپپپری....:)
مام خیلی خوشحالیم که یه مهمون با انننرژژژی تو جمعمون داشتیم....بعد کنکور مارو از یاد نبر.....
ما همیشه دعا گوییم ....دعا کن واسمون:)

الهی بگردم آوا جون
.....قربونت برم ایشالا که سر جلسه بهترین باشی...ایشالا که دونه به دونه سوالا برات آسون باشه.....من امشب همه رو دعا میکنم....ایشالا که بهترین دانشگاهی که مد نظرتونه قبول بشین:hypocrite:

سلاااااااااااااااااام بچه ها مررررررسی از همتون

والا عاااااااااااااالی بود از کنکور آزمایشی ها راحت تر.امیدوار باشین ک ایشالا مال شمام همین قدر راحته
2 تا درسش ی کم سخت بودا اما زبان گوگوری مگوری<ب قول فافا> فوق العاده بووود راستی نفیسه جان نذاشتن عکس بگیرم اما خیلی خوب بود
الان اینجوریم
و اینجوری

ایشالا شمام ی امتحان خوب داشته باشید با خبرای خوب برگردید.
میدونید چی کمک کرد یکی دعاهای شما دوم خونسردی و آرامشی ک داشتم چون عالی نخونده بودم اما اعتماد ب سقفم زیادبود

واسه تک تکتون آرزو مفقیت میکنم دوس جونیا

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرین آوا جون...
خداروشکر ک راضی بودی
برای بچه های معماری هم دعا کن..
واییییییییی استرس گرفتم ... استرس ک نه.. نمیدونم دقیقا چ حسی .. ی حس خوشحالی رهایی
حالا نه ک خیلی خوب خوندن :D
انشاا.. ک هممون راضی میایم بیرون از جلسه کنکورررررررررر :)

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا بچه ها کجایید؟
کیا فردا رو هم کنکور دارن؟
دوست جونی ها برای تک تکتون آرزوی موفقیت دارم از ته قلبم
امشب ب آرزو هاتون فک کنید... فقط آرزو هاتون ... ب نتیجه اصلا فکرنکنید
شبتون بخیر عزیزان

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا بچه ها کجایید؟
شبتون بخیر عزیزان

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای بابا بچه ها کجایید؟
شبتون بخیر عزیزان
من هستم....فردا هم هنرهای ساخت دارم.....به نظرم دیگه جزوه و ایناتونو بزارید کنار و در کنار خانواده باشید......دعا کنین و با خدا حرفاتونو بزنین.........به امید پیروزی ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا