راهنمایی و کرکسیون در رابطه با موضوع پایان نامه کارشناسی معماری

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام مهندس
منظورتون از رویکرد چیه؟چطور میشه موضوع معمولی نباشه رویکرد خاص داشته باشه؟
ممنون

سلام دوست عزیز. چرا که نه. حتما نیاز نیست که موضوع فضایی باشه.رویکرد جدید یعنی اینکه مثلا میخوای یه دانشکده طراحی کنی. خوب مگه تا حالا دانشگاه طراحی نشده؟ شده؟ پس هدف شما چیه؟ می خوای یه دانشگاه طراحی کنی که اتلاف انرژی نداشته باشه. دانشگاه پایدار. یا مثلا طراحی دانشگاه با رویکرد توجه به فضاهای آموزشی، مثلا ایده خاص برای فضاهای آموزشی داری.یا مثلا مرکز ترک اعتباد میخوای طراحی کنی نگاه نو ات اینه که با تاکید برا هنر درمانی باشه. حالا اینا رو باید تو طرحت بیاری که طرحت خاص باشه. نو باشه. حرف داشته باشه
هرکاری که فکر پشتش باشه و مبانی نطزیش قوی باشه می شه خاص. حتما که نباید طراحی خانه در ماه باشه.( هرچند کار متفاوت خودش خاصه)

موفق باشی

memar1990

اخراجی موقت
تو دانشگاه خودم فقط دو تا نمونه بود، می خوام نمونه های بیشتری ببینم تا بتونم کار خوبی ارائه بدم
به نظرتون موضوع خوبیه یا به موضوع های دیگه هم فکر کنم؟

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تو دانشگاه خودم فقط دو تا نمونه بود، می خوام نمونه های بیشتری ببینم تا بتونم کار خوبی ارائه بدم

حتما چندتا دانشگاه دیگه هم برو.ذهن ت بازتر میشه و روند کار دست میاد. برا موضوع بستگی به خودت داره که با چه موضوع ای ارتباط برقرار کنی این خیلی مهم . چون قرار حداقل 4 ماه روش کار کنی.

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

منظور از خانه معمار طراحي يك خانه واسه يك معمار هست يا مثلا كانون معماران؟؟

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
در مورد فرهنگسرا كسي كتاب خاصي سراغ داره؟؟؟
ميشه بگين؟

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
موضوع پایاننامم دانشگاس.واسه مطالعات طرح احتیاج به مطلب دارم والبته نمونه کار.
کسی سایتی کتابی مطلبی سراغ داره؟ممنون میشم کمکم بکنید.

titi tasnim

عضو جدید
طرح نهایی

طرح نهایی

سلام به همگی، دوستان کسی درباره ی باغ موسیقی (خانه موسیقی )نمونه کار یا رساله دارن در اختیارم بذارن ممنون می شم ...

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
دوستان اگر دانشگاهشون برای طرح نهایی سایت و وبلاگی داره که توضیحی حرفی یا عنوان کارای بچه ها را گذاشته لینک بدید
راستی دانشگاه ها رساله سال های پیششون را به کسی که از ان دانشگاه نیست نشان میدهند؟

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
دوستان اگر دانشگاهشون برای طرح نهایی سایت و وبلاگی داره که توضیحی حرفی یا عنوان کارای بچه ها را گذاشته لینک بدید
راستی دانشگاه ها رساله سال های پیششون را به کسی که از ان دانشگاه نیست نشان میدهند؟

بله نشون میدن. البته بعضی جاها روش خاص میخواد. مثلا دانشگاه گیلان با معرفی نامه هم قبول نمی کردن. با کارت یکی از بچه ها خودمون رو دانشجو اونجا جازدیم و رفتیم.عکس هم گرفتیم از پایان نامه ها. یا دانشگاه نور سرمون رو انداختیم پایین رفتیم تو و کتابخونه هم رفتیم و عکس هم گرفتیم (البته برگشتنی ورودی فهمید که گفتیم کار اداری داشتیم. داشت دردسر می شد) شیوه درستش گرفتن معرفی نامه ست که معمولا همکاری میکنن و مشکلی هم نیست.

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

بله معمولا با معرفی‌ نامه از دانشگاه خودتون میتونید به کتابخونهٔ دانشگاه‌های دیگه برید و پایان نامه‌ها رو برسی‌ کنید ، توی سایت کتابخونه ملی‌ هم میتونید لیست پایان نامه‌ها رو پیدا کنید

http://www.nlai.ir/

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
موضوع پایان نامه من " هنرستان فنی و حرفه ایی دخترانه با رویکرد معماری پایدار"
دنبال یه عنوان خوب برای موضوعم میگردم ....میشه کمکم کنید .... استادم خیلی به عنوانش تاکید داره یه چیز خوب باشه ...

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
موضوع پایان نامه من " هنرستان فنی و حرفه ایی دخترانه با رویکرد معماری پایدار"
دنبال یه عنوان خوب برای موضوعم میگردم ....میشه کمکم کنید .... استادم خیلی به عنوانش تاکید داره یه چیز خوب باشه ...

hadi_khodadad

عضو جدید
سلام به همگی، دوستان کسی درباره ی باغ موسیقی (خانه موسیقی )نمونه کار یا رساله دارن در اختیارم بذارن ممنون می شم ...
در مورد خانه موسیقی تو سایتهای فارسی چیزی پیدا نمیکنی منم خیلی گشتم اما چیزی نسیبم نشد

memar fesgheli

عضو جدید
سلام موضوع من ترمینال مسافربریه برون شهریه اگه نمونه کار دارین برام بذارین لطفا

khishi

عضو جدید
سلام بر مهندسین عززززیز:)

من تازه عضو شدم:redface:

کسی مرا یاری می نماید آیااااااااااااا:confused:

ترم آخرم و وسط ی مشت موضوع که شناختی هم ازش ندارم گم شدم:cry:

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بر مهندسین عززززیز:)

من تازه عضو شدم:redface:

کسی مرا یاری می نماید آیااااااااااااا:confused:

ترم آخرم و وسط ی مشت موضوع که شناختی هم ازش ندارم گم شدم:cry:

سلام دوست عزیز خوش اومدی. اصلا نگران نباش.
تو همین تاپیک و چندتا تاپیک مشابه دیگه کلی موضوع معرفی شده و درباره اش بحث شده. یکم جست و جو کنی پیدا میکنی.

موفق باشی

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

khishi

عضو جدید
ممنون دوست عزیز بابت راهنماییتون:w30:

لینکی که داده بودینو خوندم

این تاپیکم کامل خوندم با اجازتون

من موضوع دارم اما ذهنیت دربارشون ندارم
:w19:

مثلا همین ترک اعتیاد

چون تاحالا پروژه آماده ای ازش ندیدم نمیدونم آخرش چی میشه

ی جوری می ترسم از عاقبت موضوهام

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ممنون دوست عزیز بابت راهنماییتون:w30:

لینکی که داده بودینو خوندم

این تاپیکم کامل خوندم با اجازتون

من موضوع دارم اما ذهنیت دربارشون ندارم
:w19:

مثلا همین ترک اعتیاد

چون تاحالا پروژه آماده ای ازش ندیدم نمیدونم آخرش چی میشه

ی جوری می ترسم از عاقبت موضوهام

تو تاپیک های قبلی هم گفتیم که روشش چیه. میرن چندتا دانشگاه و نمونه می بینید.
در ضمن پایان نامه هم مثل 5 تا طرحی که گذروندیم با این تفاوت که خودمون حق انتخاب موضوع داریم و محوریت اصلی با ماست. ترس نداره دوست عزیز

khishi

عضو جدید
درسته دوست عزیز

اما ی استرس بدی داره

امیدوارم بتونم بالاخره خودمو نجات بدم

از راهنمایی های شما بازم ممنون
:gol:

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
درسته دوست عزیز

اما ی استرس بدی داره

امیدوارم بتونم بالاخره خودمو نجات بدم

از راهنمایی های شما بازم ممنون

ترس نداره. برو جلو .
مهم اینه که موضوع ای رو که انتخاب میکنی دوست داشته باشی. بیشترین وقت هم رو نتظیم پروپزال گرفته میشه . چون هنوز نمی دونیم شیوه کار چه طوره. کم کم می فهممیم چی میخوان و ما چی میخوایم.
موفق باشی

khishi

عضو جدید
دوستان عزیز

کسی مرکز ترک اعتیاد کار کرده؟

اون تاپیکو خوندم اما می خوام بدونم چه ایده خاصی تو کار بوده

و اینکه اگه دوستی درباره کانون اصلاح و تربیت مطلبی داره ممنون میشم به من کمک کنه

eng.anita

عضو جدید
سلام من به اطلاعاتی در مورد نمونه های خارجی مراکز روانشناسی نیاز دارم کسی می تونه کمک کنه؟

eng.anita

عضو جدید
من کتابی در مورد فرهنگسرا ندارم ولی 2 تا فرهنگسرا کار کردم خودم اوستای این موضوع شدم مشکلی داشتین در خدمتم