راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من تازه واردم.یه سوال دارم.منظور از پست چیه؟ من میخوام زودتر پستام بیشتر از 10تا شه که بتونم تاپیک جدید بزارم.باید چیکار کنم؟
نگران نباش زود راه میوفتی .همینیکه گذاشتی خودش یه پسته/اگه بخوای به یه پستم جواب بدی از گزینه زیر استفاده کن

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/quote.gif

mahmood321

عضو جدید
بدون شرح

بدون شرح

تاريخ عضويت: 2010/9
محل سكونت: ساری
رشته: مهندسی معماری
تشكر ها: 0
تشكر شده: 0

قاصدک...

عضو جدید

قاصدک...

عضو جدید
من میخوام یه تاپیک جدید بزارم موضوعش همه ی عکسهای کارای زاحا حدیده .نظرتون راجع بهش چیه؟ خوبه به نظرتون؟

mahmood321

عضو جدید
بدون شرح

بدون شرح

گذاشتن تصاویرکارهای معماران خوبه ولی چون کارها محدود هست وجای بحث وگفتگونیست وازاین قبیل تصاویرزیادهست تواینترنت بنابراین خوبه که اگرکارهای معمارهای متفاوت گذاشته بشه وراجع بهش بحث وگفتگو بشه که اینم یک تخصص خاص میخواد که بتونی تحلیل کنی کارها رو
ولی بهترین چیز اینه که یک وبلاگ بزنی وازمعماری حرف بزنی تو مقطعی که کارمیکنی کارهای بچه ها وهرچی که مربوط به معماریه کتاب بذاری برای دانلود من خودم خیلی کتاب معماری دارم ولی بخاطرفرصت کم نتونستم چنین کاری بکنم ولی کارخوبیه

mahmood321

عضو جدید
منم دوست دارم یک وبلاگ بزنم ودرموردمعماری باشه اگرپایه باشی یک وبلاگ میزنیم موضوعش هم معماری باشه

mvmvm

عضو جدید
باسلام خدمت دوستان
برنامه revit واقعا میگم یک برنامه بسیارخوبیه ومن خودم شیفته این برنامه هستم چندتامشکل کوچیک هم داره که حل شده درقالب برنامه های دیگه که امیدوارم روی خود برنامه حل بشه ان شاء الله دوستان اگرکسی میخواد برنامه revit رایادبگیره چون خودم هم دارم یاد میگیرم یکی این تاپیک revit توی این باشگاه هست توبخش نرم افزارهای معماری که دستشون دردنکنه وسی دی هم بیرون هست به زبان لاتین که برید تو پاساژرضا فروشگاه پاکچین قیمتش هم 6تومنه
اما کتاب یکی هست برای آقای مهندس نوایی که ازبچه های دانشگاه خودمون بوده که بدنیست ولی کامل نیست یک چیزهم بگم کتاب فارسی درموردrevit نیست نگردید فقط یکی دیگه هست برای اقای دکترمیسمی ورژن 2010که قیمتش 25تومنه قیمتش به کتابی که داده نمیخوره خودم هم به ایشون گفتم به تعدادکمی بوده که فکرنکنم باشه البته یک صحبت های هم کردیم برای ترجمه ولی فعلا وضع جیب خرابه
اما کلاس توتهران جهاددانشگاهی هست که آموزش میده البته میگن مبتدی وپیشرفته ولی توجه نکنید بیشترتبلیغه یکی هم هست که طرف میگه رفته تو دوبی دوره دیده ومدرک ازاتودسک داره وحتی مسترینگش هم یادمیده که بهش گفتم به من گفت فعلا همون دوره مبتدی وپیشرفته قیمت مسترینگش خیلی بالاهست باید برنامه نویسی یادبگیری فکرکنم مثل کد که بعضی ها میرفتن اتولیسپش هم یادمیگرفتن البته من زیادازاین یاروخوشم نیامد خیلی باافه صحبت میکرد
توقزوین هم آقای مهندس فکرمیکنم غافله باشی باشه که اونم روی این برنامه کارمیکنه تودانشگاه هم درس میده قابل توجه دوستانی که انتخابشون دانشگاه دهخدا هست ایشون من البته شنیدم تودرس کاربردکامپیوتر بجای مکس revit یادمیده
یک سایتی هم هست که 100تومن میگیره وبرای یک دوره به صورت انلاین رویت یاد میده که مالی نیست
باتشکر

دوست عزیز سلام دارم خدمت شما . برادر من ، من یه بار جواب این جور شبهاتی را دادم که میتونید به پست زیر مراجعه کنید . این همه داستان نویسی و بدون شرح و با شرح لازم نیست .
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=18157&page=1300

mahmood321

عضو جدید
درسته واقعا هم وقتم محدود هست برای همین گفتم که مشارکتی باشه وهرعضوی به نسبت زمان واطلاعاتی که داره فعالیت کنه

mahmood321

عضو جدید
دوست عزیز سلام دارم خدمت شما . برادر من ، من یه بار جواب این جور شبهاتی را دادم که میتونید به پست زیر مراجعه کنید . این همه داستان نویسی و بدون شرح و با شرح لازم نیست .
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=18157&page=1300
باسلام خدمت دوست عزیز
من جسارتی به شما نکردم فقط چون بحث برنامه revit شد لازم دونستم ازاطلاعاتی که داشتم برای دوستان بذارم وهمین وبس پس فکرمیکنم قضیه حل شده باشه
ok

mvmvm

عضو جدید
باسلام خدمت دوست عزیز
من جسارتی به شما نکردم فقط چون بحث برنامه revit شد لازم دونستم ازاطلاعاتی که داشتم برای دوستان بذارم وهمین وبس پس فکرمیکنم قضیه حل شده باشه
ok

خواهش میکنم . گفتم مثل قبلا سو تفاهمی پیش نیاد . دست شما درد نکنه که اطلاعات مفیدت رو در اختیار بچه ها قرار میدی . مخلص همه ی بچه ها هم هستیم

Ali Render

کاربر بیش فعال
جواب نهایی.....

جواب نهایی.....

سلام به همگی"بچه ها میدونید جواب نهایی انتخاب شهر ها اواخر شهریور ماه میآد"وااااااااااااااااااااااای"خداکنه که اونجا......... .:cool:

قاصدک...

عضو جدید
من اتوکد 2بعدیو خودم یاد گرفتم .به نظرتون بتونم 3dmaxرو بدون کلاس یاد بگیرم؟؟

• Like
واکنش ها: MEG
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا