راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
زهی خیال باطل :w25:
خیلیم خوب میتونم فکر کنم:w16:
بازی مساویه
ما بچه های خوب این موقع ها میریم سحری و مناحات سحرگاهی با پروردگار :lol:
یادت باشه امتیاز 500 رو از من گرفتی :lol:
شبی که خواستی شام بدی دو تا نوشابه میخوام :D

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما بچه های خوب این موقع ها میریم سحری و مناحات سحرگاهی با پروردگار :lol:
یادت باشه امتیاز 500 رو از من گرفتی :lol:
شبی که خواستی شام بدی دو تا نوشابه میخوام :D

باشه
آره توام که بچه خوووووووووووووووب ماااااااااااااه یکی تو یکی sina_r
برو هپلی

The_Last_Samurai

عضو جدید
از اونجا که بار علمیه تاپیک بالاست بنده نیز نظر علمیم و می گم یه خورده دور هم باشیم:surprised:

حالا..لب کاروووون..چه گل بارووون...اا..اهمم..عذر می خوام از بر وبکس جو گرفتوم:thumbsup2:

می گم یه رفیق اهوازی که بیشتر ندارید خب یه نوشابه هم به من بدید خسیساا:razz:

خبری نیست نتایج کی میاددد؟؟
فردا می رم نظام وظیفه ببینم بعد نتایج چطور می خوان بچلوننم:cry:
راستی..هفته ی دیگه اگه خدا بخواد میام تهران یه بادی به کلم بخوره..احتمالا نتایج و زمانی که تهرانم می زنن که قشنگ مسافرتم و خراب کنن:w06:دوباره باید این همه راه برگردم بیفتم دنبال کارای انصراف و ثبت نام..

meddler

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اونجا که بار علمیه تاپیک بالاست بنده نیز نظر علمیم و می گم یه خورده دور هم باشیم:surprised:

حالا..لب کاروووون..چه گل بارووون...اا..اهمم..عذر می خوام از بر وبکس جو گرفتوم:thumbsup2:

می گم یه رفیق اهوازی که بیشتر ندارید خب یه نوشابه هم به من بدید خسیساا:razz:

خبری نیست نتایج کی میاددد؟؟
فردا می رم نظام وظیفه ببینم بعد نتایج چطور می خوان بچلوننم:cry:
راستی..هفته ی دیگه اگه خدا بخواد میام تهران یه بادی به کلم بخوره..احتمالا نتایج و زمانی که تهرانم می زنن که قشنگ مسافرتم و خراب کنن:w06:دوباره باید این همه راه برگردم بیفتم دنبال کارای انصراف و ثبت نام..

صبحت بخیر عزیزم
چه زندگیه سخت و دهشت ناکی داری
مثل فیلم هندی قدیمیاس از اوناکه " هیچ وقت به هم میرسن یی هو ؟!!!!":D:w02:

آخرین ویرایش:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز

تهران باد نمیاد این همه راه الکی نیا :lol:

The_Last_Samurai

عضو جدید
سلام.
رفتم نظام وظیفه گفتم یا با انصراف من موافقت می کنید یا ادارتون و رو سرتون اتیش می زنم:surprised:حرفم تموم نشده دستم و بوسیدن گفتن برو حله:thumbsup2:
خلاصه اینکه گفتن شما برگه ی انصرافت و بیار برگه ی قبولیتم بیار مهرش می کنیم مشکلی نیست..
همه با همممم..هیپ هیپ..هورررااا..هیپ هیپ هووورااااا:w11:

و اما تهران..اقا شهرتون ماله خودتون..من از اتیش فرار نمی کنم که بیام تو دود:w39:
اول اینکه من میرم کرج نه تهران:Dدوم اینکه احتمالا وقتی رسیدم با بر و بکس فامیل می زنیم میریم طرف فومن و ماسولههههه....ماسوولهه رو عشق است..بهشت مجسم..

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
و اما تهران..اقا شهرتون ماله خودتون..من از اتیش فرار نمی کنم که بیام تو دود:w39:
اول اینکه من میرم کرج نه تهران:Dدوم اینکه احتمالا وقتی رسیدم با بر و بکس فامیل می زنیم میریم طرف فومن و ماسولههههه....ماسوولهه رو عشق است..بهشت مجسم..

بیای هم رات نمیدیم :w08:

• Like
واکنش ها: FCH

mvmvm

عضو جدید
سلام بچه ها . خوبین همتون :gol:
دلم برای همتون تنگ شده بود . باید ببخشین دیگه . یه چند روزیه مسافرت هستم . فرصت نکردم سر بزنم . دیشب با دوستم که داشتم رویت یادش میدادم یه تمرین انجام دادیم که فکر کنم خالی از لطف نباشه شما هم ببینید . شاید روزی شما هم بخواین از این جور سازه ها تو کارها و طرحاتون استفاده کنین . برای جزییات کار میتونین به بخش رفع اشکال رویت سایت مراجعه کنید . اینم نمونه تمرینی که دیشب ظرف 10 دقیقه انجام دادم

mvmvm

عضو جدید
مرسی mvm جان....
منم میخوام رویت یاد بگیرم اما نمیدونم چجوری :w04:

سلام . خواهش میکنم . کاری نداره . فقط باید بعد اینکه یاد گرفتی زیاد تمرین کنی .شما اگه تهران زندگی میکنید ما در خدمتتون هستیم .

آخرین ویرایش:

سعید معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . خواهش میکنم . کاری نداره . فقط باید بعد اینکه یاد گرفتی زیاد تمرین کنی .شما اگه تهران زندگی میکنید ما در خدمتتون هستیم .
نمیشه حالا اینجا یادمون بدی.....................:smile:
حضوری نباشه نمیشه........؟

mahmood321

عضو جدید
بدون شرح

بدون شرح

باسلام خدمت دوستان
برنامه revit واقعا میگم یک برنامه بسیارخوبیه ومن خودم شیفته این برنامه هستم چندتامشکل کوچیک هم داره که حل شده درقالب برنامه های دیگه که امیدوارم روی خود برنامه حل بشه ان شاء الله دوستان اگرکسی میخواد برنامه revit رایادبگیره چون خودم هم دارم یاد میگیرم یکی این تاپیک revit توی این باشگاه هست توبخش نرم افزارهای معماری که دستشون دردنکنه وسی دی هم بیرون هست به زبان لاتین که برید تو پاساژرضا فروشگاه پاکچین قیمتش هم 6تومنه
اما کتاب یکی هست برای آقای مهندس نوایی که ازبچه های دانشگاه خودمون بوده که بدنیست ولی کامل نیست یک چیزهم بگم کتاب فارسی درموردrevit نیست نگردید فقط یکی دیگه هست برای اقای دکترمیسمی ورژن 2010که قیمتش 25تومنه قیمتش به کتابی که داده نمیخوره خودم هم به ایشون گفتم به تعدادکمی بوده که فکرنکنم باشه البته یک صحبت های هم کردیم برای ترجمه ولی فعلا وضع جیب خرابه
اما کلاس توتهران جهاددانشگاهی هست که آموزش میده البته میگن مبتدی وپیشرفته ولی توجه نکنید بیشترتبلیغه یکی هم هست که طرف میگه رفته تو دوبی دوره دیده ومدرک ازاتودسک داره وحتی مسترینگش هم یادمیده که بهش گفتم به من گفت فعلا همون دوره مبتدی وپیشرفته قیمت مسترینگش خیلی بالاهست باید برنامه نویسی یادبگیری فکرکنم مثل کد که بعضی ها میرفتن اتولیسپش هم یادمیگرفتن البته من زیادازاین یاروخوشم نیامد خیلی باافه صحبت میکرد
توقزوین هم آقای مهندس فکرمیکنم غافله باشی باشه که اونم روی این برنامه کارمیکنه تودانشگاه هم درس میده قابل توجه دوستانی که انتخابشون دانشگاه دهخدا هست ایشون من البته شنیدم تودرس کاربردکامپیوتر بجای مکس revit یادمیده
یک سایتی هم هست که 100تومن میگیره وبرای یک دوره به صورت انلاین رویت یاد میده که مالی نیست
باتشکر

mahmood321

عضو جدید
بدون شرح

بدون شرح

میگویند در کشور ژاپن مرد میلیونری زندگی میکرد که از درد چشم خواب بچشم نداشت و برای مداوای چشم دردش انواع قرصها و آمپولها را بخود تزریق کرده بود اما نتیجه چندانی نگرفته بود.
وی پس از مشاوره فراوان با پزشکان و متخصصان زیاد درمان درد خود را مراجعه به یک راهب مقدس و شناخته شده میبیند.
وی به راهب مراجعه میکند و راهب نیز پس از معاینه وی به او پیشنهاد کرد .... که مدتی به هیچ رنگی بجز رنگ سبز نگاه نکند.

وی پس از بازگشت از نزد راهب به تمام مستخدمین خود دستور میدهد با خرید بشکه های رنگ سبز تمام خانه را با سبز رنگ آمیزی کند.
همینطور تمام اسباب و اثاثیه خانه را با همین رنگ عوض میکند.
پس از مدتی رنگ ماشین ، ست لباس اعضای خانواده و مستخدمین و هر آنچه به چشم می آید را به رنگ سبز و ترکیبات آن تغییر میدهد و البته چشم دردش هم تسکین می یابد.
بعد از مدتی مرد میلیونر برای تشکر از راهب وی را به منزلش دعوت می نماید.
راهب نیز که با لباس نارنجی رنگ به منزل او وارد میشود متوجه میشود که باید لباسش را عوض کرده و خرقه ای به رنگ سبز به تن کند. او نیز چنین کرده و وقتی به محضر بیمارش میرسد از او می پرسد آیا چشم دردش تسکین یافته؟
مرد ثروتمند نیز تشکر کرده و میگوید :" بله . اما این گرانترین مداوایی بود که تاکنون داشته."

مرد راهب با تعجب به بیمارش میگوید بالعکس این ارزانترین نسخه ای بوده که تاکنون تجویز کرده ام.
برای مداوای چشم دردتان، تنها کافی بود عینکی با شیشه سبز خریداری کنید و هیچ نیازی به این همه مخارج نبود.

برای این کار نمیتوانی تمام دنیا را تغییر دهی، بلکه با تغییر چشم اندازت(نگرش) میتوانی دنیا را به کام خود درآوری.
تغییر دنیا کار احمقانه ای است اما تغییر چشم اندازمان(نگرش) ارزانترین و موثرترین روش میباشد.

mahmood321

عضو جدید
قابل توجه دوستانی که مشکل اتصال به اینترنت رادارند ودوست دارند ازسایت ها بدون *****استفاده کنند یک سایتی هم هست که vpn رایگان میده البته محدود اینم سایتش
http://billing.macrovpn.com/reg.php
موفق باشید.;)

قاصدک...

عضو جدید
سلام بچه ها من تازه واردم.یه سوال دارم.منظور از پست چیه؟ من میخوام زودتر پستام بیشتر از 10تا شه که بتونم تاپیک جدید بزارم.باید چیکار کنم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا