راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mehdime007

عضو جدید
بابا چی میگین!!!!!!!!پس چرا بعضی بچه ها گرفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟میمیرم من تا 9:(:(
اولا من خودمم همون موقع گرفتم ، اما نتایج رو بعد 1 ساعت زود بر داشتن ، یعنی دیگه نیست .OK!!!
دوما کمی مودبانه تر هم بگی بد نیست .

elahe-naz

عضو جدید
من رتبه ام 3280 شده کسی رو سراغ ندارین تو اونایی که جواب گرفتن با این رتبه قبول شده باشه؟؟

D.ARCH

عضو جدید
همه رفتن ثبت نامم کردن ما هنوز پایه سیستم نشستیم جواب بگیریم اه

آخرین ویرایش:

elahe-naz

عضو جدید
ببخشید..بهم حق بده من فقط 2 ساعت خوابیدم از دیشب تا الان:cry::cry::( به خدا داغونم دارم دق میکنم تو همون 2 ساعت جواب زدن من نگرفتم ...:(:(منظوری نداشتم..بببببببببببببخخخخخخخخخخخششششششششیییییییید

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام به همه عزیزانم ، دوستان خوبم که در انتظار پاسخ زحماتشون هستن .

راستش می خواستم بگم قشنگ تر صحبت کنید و خودتون رو کنترل کنید و از این جور نصیحتا ، ولی دلم نیومد . با همتون همدردی می کنم و امیدوارم همه شما عزیزان نتیجه دلخواهتون رو بگیرین .
فارغ از نتیجه که هر چیزی می تونه باشه ، فقط و فقط امیدتون به خدا باشه و با تمام وجود اونو درک کنید . لحظات استرس جز با یاد اون آرامش نمی گیرین و بدونین هر چه صلاحتون بوده در جوابی که میگیرید حک شده . مبادا غیر از این فکر کنید .
با تمام این شرایط در این لحظات ملکوتی اذان مغرب ، از خداوند منان طلب اعطای بهترینها رو برای تک به تکتون دارم و امیدوارم خداوند اونچه را که همه شما شایستش هستید بهتون اعطا کنه .
به عزیزانم که قبول شدن تبریک می گم و به اون دسته از عزیزانم که موفق نشدن نتیجه بگیرن ، خسته نباشید می گم . امیدوارم هر اونچه صلاحتون هست برا تون پیش بیاد ...
موفق و پیروز باشید ...

dading

عضو جدید
ببخشید..بهم حق بده من فقط 2 ساعت خوابیدم از دیشب تا الان:cry::cry::( به خدا داغونم دارم دق میکنم تو همون 2 ساعت جواب زدن من نگرفتم ...:(:(منظوری نداشتم..بببببببببببببخخخخخخخخخخخششششششششیییییییید
اومممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممد من با 3487 سمنان قبول شدم جوابای ظهر درست بود

mehdime007

عضو جدید
خواهش می کنم ... اشکالی نداره .

elahe-naz

عضو جدید
بچه ها حالا مطمینین ساعت 9 میاد؟؟؟:( یعنی راهه چونه زدن نداره؟؟:razz:عنی افلاین شم تا 9؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:

panteaa

عضو جدید
دیگه تحمل 1 دقیقه ام ندارم.خدااااااااااااااااااااااااااااا کمکمون کن.کی می خواد تا ساعت 9 صبر کنه.دیوونه شدم:w34::w35::w40::w47:

SPIRIT

عضو جدید
نه نه نه نه نه نهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

من سبزوار قبول شدم .

memar88

عضو جدید
تبریک به همه
خودم با 740 سراج تبریز
یه دوستم با 790 سراج
یه دوستم با 900 سراج
یه دوستم با 1500 سراج
یه دوستم با 2000 سراج
یه دوستم با 2200 سراج
باز هم تبریک به همه

moya_memar

عضو جدید
سلام.
تبريك
تبريك
تبريك
بازم تبريك مي گم به همه
:gol::gol::gol::gol:يه تبريك خاص خاص از طرف الناز واسه همه ي بچه هاي اين تاپيك:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

goleyakh_ok

عضو جدید
تبریک میگم به همتون بچه هاااااااااااااااااااااااااا
منم بالاخره شیراز قبول شدم :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا