راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

razi8888

عضو جدید
سلام من دانشجوی ارشد برق هستم. ولی اینجا تالاری واسه ارشد ها پیدا نکردم. به شدت هم به یک جزوه از دروس ارشد احتیاج دارم. اگه میشه راهنمایی کنید ممنون میشم.

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام من دانشجوی ارشد برق هستم. ولی اینجا تالاری واسه ارشد ها پیدا نکردم. به شدت هم به یک جزوه از دروس ارشد احتیاج دارم. اگه میشه راهنمایی کنید ممنون میشم.

سلام دوست عزیز
شما میتونید ب تالار برق مراجعه کنید و اونجا درخواست بدید. البته زیر تالار کنکور و تحصیلات تکمیلی در تالار برق هم مخصوص دوستان ارشده میتونید استفاده کنید.
موفق باشید:gol:

راضیه (ت)

عضو جدید
لطفا راهنماییم کنید

لطفا راهنماییم کنید

سلام. چرا من نمیتونم از طریق گوشی موبایلم وارد باشگاه بشم ؟ همش بهم اخطار میده که رمز اشتباه است در صورتی که از طریق لب تاپ (همون موقع ) میتونم بدون هیچ مشکلی وارد باشگاه بشم؟ کلافه شدم لطفا یه فکری به حال من بکنید:(

.میرحسین

عضو جدید
سلام. چرا من نمیتونم از طریق گوشی موبایلم وارد باشگاه بشم ؟ همش بهم اخطار میده که رمز اشتباه است در صورتی که از طریق لب تاپ (همون موقع ) میتونم بدون هیچ مشکلی وارد باشگاه بشم؟ کلافه شدم لطفا یه فکری به حال من بکنید:(
حروف فارسیت توی لپ تاپ و گوشی مختلف هستن !!

poriya101

عضو جدید
كمي راهنمايي

كمي راهنمايي

سلام خوب هستين من فكر كنم حافظه گوشيتون كم باشه يا نوع ومدل گوشي نيز خيلي مهمه كه بتونه صاپورت كنه/پوريا هستم خوشحال شدم اگه فكر كردين بيشتر نياز به كمك دارين من در خدمتتون هستم

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

سلام :gol:

مشکل شما از نام کاربریتونه ؛ برخی از اسامی کاربری فارسی هنگام ورود با موبایل این مشکل رو دارن

نام کاربریتون رو داخل یه فایل تکست کپی ، به گوشیتون منتقل و اونجا داخل باکس نام کاربری ، پیست کنید

mahsa_e

عضو جدید
سلام
یه سوال ... چرا IP من بلاک شده ؟! یعنی هر 2 روز در میون بلاک می شه !!! ا

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام
آیا عضو دائم باشگاه مهندسان ایران شدم؟

باشگاه اخراجی موقت داره اما کاربر موقت نداره ! :D

به باشگاه مهندسان ایران خوش اومدید :gol:

سلام
یه سوال ... چرا IP من بلاک شده ؟! یعنی هر 2 روز در میون بلاک می شه !!! ا

این مشکلات موقتیه و به زودی حل میشه

سلام
به دوستان عزیز

سلام ؛ به باشگاه خوش اومدید

با توجه به رشته تون ، فعالیتتون رو میتونید از تالار زیر شروع کنید :

تالار مهندسی عمران

بهداد 123

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان عزیز
دوستان تورو خدا منو تو رسم پروفیل طولی و عرضی و خط پروژه درس راه سازی کمک کنید
راستی همه رو باید با دست رسم کرد و هیچ برنامه ای برا رسم نباید باشه
خاک پای همه.
تورو خدا فقط زودتر
راستی تا یادم نرفته بگم گفته پروفیل عرضی با دو تیپ که یکی ذوزنقه و یکی دیگه هم ذوزنقه برعکسه
در ضمن گفته مساحت ها را حساب کنید و اطلاعات هر شیت پروفیل عرضی را تکمیل کنید.
تورو خدا زود زود جواب بدین که 27 یعنی حدودا ده روز دیگه باید بدم
من چون تازه وارده اگه میشه همین جا یا اگه میشه خصوصی بهم خبر بدین
مرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررسی قرررررررررررررربون همه

M I N A

دستیار مدیر مهندسی معماری
کاربر ممتاز
سلام خدمت همه دوستان عزیز
دوستان تورو خدا منو تو رسم پروفیل طولی و عرضی و خط پروژه درس راه سازی کمک کنید
راستی همه رو باید با دست رسم کرد و هیچ برنامه ای برا رسم نباید باشه
خاک پای همه.
تورو خدا فقط زودتر
راستی تا یادم نرفته بگم گفته پروفیل عرضی با دو تیپ که یکی ذوزنقه و یکی دیگه هم ذوزنقه برعکسه
در ضمن گفته مساحت ها را حساب کنید و اطلاعات هر شیت پروفیل عرضی را تکمیل کنید.
تورو خدا زود زود جواب بدین که 27 یعنی حدودا ده روز دیگه باید بدم
من چون تازه وارده اگه میشه همین جا یا اگه میشه خصوصی بهم خبر بدین
مرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررسی قرررررررررررررربون همه

پس چرا کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست خوبم ،شماباید سوالتون رو در تالار مهندسی عمران و در بخش درخواست ها مطرح کنید

آخرین ویرایش:

ثریا قدوسی

عضو جدید
سلام
ظزفیت کل فایل های تصویریی که قابلیت پیوست به ارسال ها رو دارند حداکثر 500 مگابایت هست . البته می دونم که هرنوع تصویری که قابلیت کپی برداری ازشبکه رو داشته باشه به آسونی قابلیت کشیده شدن یا ( drag) کردن ویا کپی شدن توی پست رو داره اما تصاویری رو که برای مثال از خود رایانه می خواهیم اضافه کنیم حتما باید پیوست و آپلود بشن و قابلیت کپی یا کشیدن ندارن.وقتی ظرفیت 500 مگ تموم شه چکار باید کرد؟
با احترام و سپاس:gol:

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام
ظزفیت کل فایل های تصویریی که قابلیت پیوست به ارسال ها رو دارند حداکثر 500 مگابایت هست . البته می دونم که هرنوع تصویری که قابلیت کپی برداری ازشبکه رو داشته باشه به آسونی قابلیت کشیده شدن یا ( drag) کردن ویا کپی شدن توی پست رو داره اما تصاویری رو که برای مثال از خود رایانه می خواهیم اضافه کنیم حتما باید پیوست و آپلود بشن و قابلیت کپی یا کشیدن ندارن.وقتی ظرفیت 500 مگ تموم شه چکار باید کرد؟
با احترام و سپاس:gol:
بهترین کار اینه که عکس مورد نظرتون رو در یکی از سایت های آپلود عکس آپلود کنید و بعد همون رو درگ کنید و در پیامتون قرار بدید ...

سایت های آپلود عکس مثل :
http://www.8pic.ir/
http://upload7.ir/

shahab rezanejad

عضو جدید
سلام دوستانومن کاربر جدیدم . دنباله یه پایان نامه هستم و یکی از دوستان این سایت رو به من معرفی کرد. موضوع پایان نامه هم نهان نگاری پردازش تصاویر دیجیتال توسط تبدیل موجک هست ماله دانشگاه شریف. اینجا ممکنه پیدا شه؟ اصلا راهی هست بتونم بدستش بیارم ؟ هر راهی غیر اومدن از رشت به تهران :) ممنون دوستان راهنماییم کنین ممنون می شم

آخرین ویرایش:

mahans

عضو جدید
با سلام....
خدمت مدیریت محترم سایت ...میخواستم بدونم چرا و به چه دلیل آی پی من مسدود شده است؟؟؟؟مگه خطابیی از من سر زده؟؟؟؟

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام دوستانومن کاربر جدیدم . دنباله یه پایان نامه هستم و یکی از دوستان این سایت رو به من معرفی کرد. موضوع پایان نامه هم نهان نگاری پردازش تصاویر دیجیتال توسط تبدیل موجک هست ماله دانشگاه شریف. اینجا ممکنه پیدا شه؟ اصلا راهی هست بتونم بدستش بیارم ؟ هر راهی غیر اومدن از رشت به تهران :) ممنون دوستان راهنماییم کنین ممنون می شم
سلام دنبال پایان نامه ی آماده ای؟:D
دوست عزیز برای اینکه کسی بتونه راهنماییت کنه درخواستت رو در تالار مهندسی کامپیوتر عنوان کن
http://www.www.www.iran-eng.ir/forumdisplay.php/13-مهندسی-کامپیوتر

اینجام سر بزن
درخواست و معرفی کتاب

jamnaj

عضو
مرکز سایت کجاست

مرکز سایت کجاست

یک سوال ساده :
تاریخچه مختصر سایت تاسیس و...؟
و مکان اصلی سایت حاضر کجاست ؟ ایران یا خارج از ایران آیا این سایت ایرانی ست یا در خارج از کشور مدیریت میشود؟ همین چرا پاسخ داده نمی شود؟!!

strsdr26

عضو جدید
سلام
روز بخیر
چه کار باید کرد که ایمیلهای اطلاع رسانی بروز شدن اشتراکها برامون فرستاده نشه؟؟؟
ممنون

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
روز بخیر
چه کار باید کرد که ایمیلهای اطلاع رسانی بروز شدن اشتراکها برامون فرستاده نشه؟؟؟
ممنون

سلام
وقتتون بخیر
میتونید مسیر زیر رو دنبال کنید

کنترل پنل اعضا >>>تنظیمات شخصی >>>اطلاع رسانی و دریافت پیام >>> حالت پیشفرض برای اشتراک تاپیک های تالارها: گزینه دوم " بدون اطلاع رسانی توسط ایمیل"

موفق باشید:gol:

strsdr26

عضو جدید
سلام مجدد
ممنون
این مسیر رو رفته بودم ولی کماکان ایمیلها میرسن

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام مجدد
ممنون
این مسیر رو رفته بودم ولی کماکان ایمیلها میرسن
سلام دوست عزیز
این تنظیماتی که دوستمون شهاب گفتن برای بقیه ی تاپیک ها اعمال میشه و تاپیک های قبلی کماکان با همون تنظیمات هستن که برای اینکار باید به صورت جداگانه و دستی در همون تاپیک از قسمت ابزارهای تاپیک که در قسمت بالا سمت چپ پست اول قرار داره رو غیر فعال کنید
موفق باشید

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
عرض ادب

این مشکل رو چطور برطرف کنم؟
لالالالالل.jpg

چپ و راست نمایش سایت عوض شده{فقط واسه سایت مهندسان اینجوری شده،مرورگرمم گوگل کروم}

:gol:

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام میخوام اطلاعات خودمو مثل اسم و عکسی که گذاشتمو ویرایش کنم چطوری باید این کارو انجام بدم؟
سلام
اسم کاربیتون چیزی نیست که بتونید خودتون تغییر بدید چون یه چیزه ثاته اما سایر مشخصات رو میشه مثل رشته محل زندگی و ...
برای تغییر اسم باید شرایطش رو داشته باشید و لازم بگم که فعلا" تغیییر نام کاربری انجام نمیشه
این تاپیک رو ببینید
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/28423-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%AA%D8%BA%D9%8A%D9%8A%D8%B1-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D9%8A

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
عرض ادب

این مشکل رو چطور برطرف کنم؟
مشاهده پیوست 179875

چپ و راست نمایش سایت عوض شده{فقط واسه سایت مهندسان اینجوری شده،مرورگرمم گوگل کروم}

:gol:
سلام
دلیلش اینه که زبان باشگاه رو روی انگلیسی گذاشتی اگه به فارسی تغییرش بدی درست میشه
پایین صفحه ست شکلشم برات میذارم
Snapshot_2013-11-16_114038.png

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
بچه ها پیجم باز نمیشه چرا؟؟؟
همه تاپیکا باز میشه جز پیجم
:(

بالا