راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با عرض سلام خدمت کاربران گرامی باشگاه :gol:

هرگونه سوال ، ابهام و یا مشکلاتتون در رابطه با باشگاه رو در این تاپیک مطرح کنید !

منتها قبل از هر چیز تاپیک های زیر رو جهت آشنایی با قوانین و نحوه استفاده از باشگاه مطالعه بفرمائید :

آخرین ویرایش:

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
باسلام
سپهر جان تا اون جایی که من اطلاع دارم "در قسمت تنظیمات "یه قسمت هست مربوط به پیام های خصوصی ""که شما می تونی دریافت پیام های خصوصی و فقط برای دوستانت فعال کنی """در نتیجه فقط کسایی می تونن به تو پیام بدن که جزء لیست دوستان تو باشن
اگه کسی و هم به لیست سیاه اضافه کنی """پست های اون برای تو نمایش داده نمیشه
تو متوجه پست دادن اون فرد میشی ولی نوشته های اون برای تو نمایش داده نمیشه
این اطلاعاتی بود که من داشتم .
بیشترش و دوستان توضیح میدن

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام محمد عزیز.
الآن در لیست دوستان من 5نفر هستن، اما خیلی ها بهم پیام میدن.:redface::biggrin:
انگاری از آدمین باید بخوایم جوابمون رو بده!;):)

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام محمد عزیز.
الآن در لیست دوستان من 5نفر هستن، اما خیلی ها بهم پیام میدن.:redface::biggrin:
انگاری از آدمین باید بخوایم جوابمون رو بده!;):)
ببین سپهر جان
اشاره کردم به اینکه باید توی تنظیماتت قسمتی و که مربوط به دریافت پیام خصوصی فقط از جانب دوستان هست رو فعال کنی
خود شما الآن وارد پروفایل من شو
قطعا می بینی که نمی تونی به من پیام خصوصی بدی
فقط دوستان من می تونن از این سرویس استفاده کنن
البته امیدوارم بیشتر باهم آشنا بشیم و شما هم بتونی

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چرا سپهر جان ""کاربردیه
برای خیلیا کاربردیه
به خصوص خانومای سایت
چون اینجا محدودیتی برای عضو گیری وجود نداره
بارها یه مشکلاتی و دیدیم که ..........

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چه جالب...
منم در این مورد چیزی نمیدونستم...
ممنون

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
اونوقت اگه 1بنده خدایی واقعاً با یکی که این قسمت رو فعال کرده، کار داشته باشه باید چه کنه؟!:D

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
می تونه به طور رسمی ازش درخواست کنه تو یکی از تاپیکا
البته اسمش اسپمه ولی دیگه گاهی وقتا شرایط ایجاب می کنه
ولی یه کار بهتر دیگه هم میشه کرد:
این که پیام خصوصی تو اون قسمت مخصوص به دوستان """علاوه بر دوستان ببرای مدیرا هم فعال میشه
شما می تونی به یکی از مدیران پیام بدی که اون فرد شما رو به لیست دوستانش اضافه کنه و بعد بهش پیام و بدی
البته خود شما مدیری و این قابلیت و داری

sima62

عضو جدید
سلام:smile: من يه تازه واردم و هيچ دوستي هم ندارم ممنون مي شم منو يه عهلمه راهنمايي كنين.

معمارباشی

عضو جدید
منم يه كاربرد ديگش رو بگم؟؟؟؟
مثلا توي پروفايلت يه قسمت هست به نام البوم ....
اونجا مي توني هر چي دوست داري اپ كني ...
و نوع نمايشش دو حالت داره ... يكي به صورت عمومي ويكي به صورت محدود تنها براي دوستات ...
نمي شه گفت كاربردي نيست ... چون يه جور ايجاد انگيزس براي فعاليت بيشتر تو سايت ...
مثلا يه تازه وارد مي فهمه براي اين كه بخواهد دسترسي هاش زياد بشه بايد فعال بشه ... با شما دوست بشه و .......... تا بتونه بيشتر از وجود شما استفاده كنه ....

sima62

عضو جدید
منم يه كاربرد ديگش رو بگم؟؟؟؟
مثلا توي پروفايلت يه قسمت هست به نام البوم ....
اونجا مي توني هر چي دوست داري اپ كني ...
و نوع نمايشش دو حالت داره ... يكي به صورت عمومي ويكي به صورت محدود تنها براي دوستات ...
نمي شه گفت كاربردي نيست ... چون يه جور ايجاد انگيزس براي فعاليت بيشتر تو سايت ...
مثلا يه تازه وارد مي فهمه براي اين كه بخواهد دسترسي هاش زياد بشه بايد فعال بشه ... با شما دوست بشه و .......... تا بتونه بيشتر از وجود شما استفاده كنه ....

سلام عزيزم مرسي ار راهنماييت حتما اينكارو ميكنم:w27:

سـعید

مدیر بازنشسته
راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

با سلام خدمت همه دوستان....

به دلیل بررسی سریع و پاسخ گویی به شما از طرف مدیران و کاربران سایت و جلوگیری از بی نظمی در تالار لطفا کلیه سوالات و مشکلات خود را در رابطه با کلیات باشگاه در اینجا مطرح کنید...

**** لطفا در این تاپیک اسپم نکنید ****

با تشکر "سعید"

آخرین ویرایش:

سـعید

مدیر بازنشسته
با سلام
اینجانب نیازمند مطالبی در مورد plc هستم
با تشکر
دوست عزیز اینجا فقط به سوالات و مشکلات مربوط به باشگاه پاسخ داده میشه...
فکر کنم این مطلب مرتبط به تالار کامپیوتر میشه...
در تالار تخصصی مرتبط سوالات خودتون رو مطرح کنید...

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دریافت فایل های ضمیمه با Getright ?

دریافت فایل های ضمیمه با Getright ?

سلام ، من خوب ، برنامه دریافت نرم افزارم Getright هستش ، ولی هر بار مه میخوام فایل های ضمیمه رو دریافت کنم ، یک صفحه Html رو برای من شروع به دریافت میکنه به نام Attachment !!! باید برنامه رو ببندم کلاً ، با دانلود خود ویندوز فایل رو دریافت کنم ، حالا میخواستم ببینم کلیات اینطوریه یا برنامه من مشکل داره ؟

mahdi9292

عضو جدید
چطور از یک نفر یا پست تشکر کنم؟

سـعید

مدیر بازنشسته

در پایین هر پست روی گزینه Thanks برای تشکر کلیک کنید...

nasim khanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلام و خسته نباشيد به مديران محترم سايت و همچنين ديگر اعضاي گرامي
من به صورت اتفاقي با اين سايت جالب آشنا شدم.ميشه يه توضيحي درباره اين امتيازا بديد.منظورم اينه كه اينا چه سودي دارن؟ جايزه دارن؟:lol:;);)

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
مدتی است بخش پیغام خصوصی من دچار مشکل شده و کسی نمیتونه به من پیام خصوصی بده در بخش تنظیمات هم چک کردم ولی گزینه پیام خصوصی من فعال بود نمیدونم مشکل کجاست!!!!!!!!!!!
به پیرجو و admin هم گفتم ولی به درخواستم رسیدگی نمیکنن از اینجا یه بار دیگه خواهش میکنم این مشکل رو حل کنن

سـعید

مدیر بازنشسته
با عرض سلام و خسته نباشيد به مديران محترم سايت و همچنين ديگر اعضاي گرامي
من به صورت اتفاقي با اين سايت جالب آشنا شدم.ميشه يه توضيحي درباره اين امتيازا بديد.منظورم اينه كه اينا چه سودي دارن؟ جايزه دارن؟:lol:;);)
سلام به شما دوست عزیز و تبریک به خاطر حسن انتخاب شما ....
این امتیازات از طرف دیگر کاربران به شما به خاطر تشکر از پست های مفیدتون داده میشه و بالا رفتن امتیازات که در زیر آواتور و در کنار هر پستتون نشان داده میشه گواه بر تلاش زیاد و مفید شما در سایت است...

سـعید

مدیر بازنشسته
با سلام
مدتی است بخش پیغام خصوصی من دچار مشکل شده و کسی نمیتونه به من پیام خصوصی بده در بخش تنظیمات هم چک کردم ولی گزینه پیام خصوصی من فعال بود نمیدونم مشکل کجاست!!!!!!!!!!!
به پیرجو و admin هم گفتم ولی به درخواستم رسیدگی نمیکنن از اینجا یه بار دیگه خواهش میکنم این مشکل رو حل کنن
به بخش تنظیمات شخصی بروید و گزینه تنظیمات شخصی رو انتخاب کنید...
در قسمت پیام های خصوصی گزینه فعال سازی پیامهای خصوصی را فعال کنید و گزینه Receive Private Messages only from Contacts and Moderators رو غیر فعال کنید...
اگر باز هم مشکل داشتید بگید تا با ادمین در میان بزارم...

Keivan Keihanipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
درمورد يكي از هات لينك‌ها

درمورد يكي از هات لينك‌ها

سلام آقاي مدير. تازه وارد نيستم اما جناب مهندس لطفاً فكري به حال اين لينك "دعوت دوستان" بكنين. خيلي وقته مي‌خوام تعداد زيادي رو براشون از طرف اين انجمن دعوت‌نامه بفرستم اما هم‌چنان با مشكل ديتا بيس مواجهم!!!!
ممنون مي‌شم اين مورد سريع‌تر مرتفع بشه. مرسي . باي

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام آقاي مدير. تازه وارد نيستم اما جناب مهندس لطفاً فكري به حال اين لينك "دعوت دوستان" بكنين. خيلي وقته مي‌خوام تعداد زيادي رو براشون از طرف اين انجمن دعوت‌نامه بفرستم اما هم‌چنان با مشكل ديتا بيس مواجهم!!!!
ممنون مي‌شم اين مورد سريع‌تر مرتفع بشه. مرسي . باي
مشکل بررسی میشه......
شما فعلا می تونید از طریق ایمیل شخصی خودتون دوستانتون رو دعوت کنید و در هنگام ثبت نام معرف رو اسم شما درج کنند تا شما به عنوان معرف دوستانتون مشخص بشید..
موفق باشید..

BASHKAN

عضو جدید
مهندسی مدیریت پروژه

مهندسی مدیریت پروژه

سلام خسته نباشید
خواستم بدونم چرا رشته مهندسی مدیریت پروژه عنوانی در سایت نداره؟؟؟

بالا